CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
EMMI / 87.96.23.* / 2008-12-30 22:24
Witam.My też po nowym roku idziemy do PIP,dość MILCZENIA!!![ŚLĄSKIE]Pozdrowienia dla starych Pracownikow
kupujacy / 77.87.140.* / 2008-12-29 09:58
ccc wymaga ciągłych wizyt PIP.albo tvn (UWAGA )po prostu ccc to druga bied...ka.
CCC Lublin / 87.207.246.* / 2009-01-02 20:43
Cześć.
Pracuje w CCC już albo, aż dwa (drugi) rok. Jest tak sobie, tzn tyrać trzeba, grafik na Styczeń dostałem dzisiaj. Kierownictwo jest na-nic!! Dostałem propozycję awansu na "STARSZEGO" ALLLLEE !! Dowiedziałem się że muszę olać współpracowników. Pracuję jako sprzed-kasjer. TO są minusy!! Mam nadzieję że Nowy Rok przyniesie normalizację. Na kase nie narzekam, chociaż w naszym mieście są sklepy, które ruch mają jak TV RELIGIA w nowy rok! :
PIP?
Życzę powodzenia, choć wiem, iż prawnicy NG2 wiedzą co robią.
Wygrajcie parę Euro, może Nam będzie lepiej. ?
Pozdrawiam
Lublin
!!!!! / 195.60.240.* / 2008-12-29 23:02
pip już mają na karku tylko trzeba bardziej to nagłośnić tvn górą!!!!!!!!!!!!!!
wlkp! / 80.55.83.* / 2008-12-30 20:28
juz za kilka dni bedziemy zeznawac w PIP przeciwko CCC (wielkopolska)
- za ten mobing!
- za te przekrety!
- za lamanie praw pracowniczych!

szkoda ze nie wszyscy maja odwage walczyc o swoje prawa!
nie bojcie sie!
nikto / 2009-01-05 07:41
- za zastraszanie
- za nielimitowany czas pracy:(
- za wykańczanie dobrych pracowników
- za zwolnienie bez powodu
no chyba że "Cię nie lubię" to jest powód
Mam nadzieję ze trochę ludzi się zbierze i napsujemy im krwi, tak jak oni nam.
Kostucha / 79.186.60.* / 2009-01-06 13:30
A po co Wy się bawicie w coś takiego....? S************ stamtąd. Kiedy w końcu zrozumiecie, że polityka tej firmy na pewno się nie zmieni? Oni zbijają niezłą kasę i naprawdę nic ich nie obchodzi jakim kosztem to robią. Przecież macie ręce, nogi i głowy, nie jesteście upośledzeni ani fizycznie, ani umysłowo, Wasze zachowanie przypomina mi małżeństwo, w którym mąż znęca się nad żoną, bije ją, poniża, wyzywa od najgorszych, nie daje pieniędzy, a ona zgadza się na to wszystko, bo boi się od niego odejść, boi się,że sama sobie nie poradzi i tkwi w tym chorym związku z nadzieją,że może coś się zmieni. Uwierzcie mi znam wiele osób, które pracowały w tej firmie( ja sama pracowałam 5 lat) i naprawdę żadna z nich nie żałuje,że stamtąd odeszła - ja również. W końcu mogę spokojnie spać w nocy, nie muszę na dniu wolnym odbierać telefonów z pracy (czasem było ich nawet kilkanaście), mam więcej czasu dla rodziny, zarabiam więcej (podkreślam,że w CCC byłam na stanowisku kierowniczym).GWARANTUJę WAM,żE JEśLI JUż SIę ZDECYDUJECIE NA ODEJśCIE, BęDZIECIE żAłOWAć,żE NIE ZROBILIśCIE TEGO WCZEśNIEJ.
Ewelinaaaaa / 83.24.174.* / 2009-01-06 23:17
brawo! Ja również zwolniłam się z tego bagna po niecałych 3 latach pracy i nie żałuję swojej decyzji. Jak jakiś czas temu odwiedziłam swoje ccc to wyglądało jakby wybuchła w nim bomba, wszystko było totalnie rozwalone, pewnie dziewczyny siedziały do 12 żeby to posprzątać, oczywiście za darmo. Ludzie zrozumcie że taka praca jak w ccc jest wszędzie, a nawet nie taka tylko lepsza, bo nawet jeśli będziecie zarabiać tyle samo to nie będziecie tyle harować. A poza tym po zmianie systemu wynagradzania kasa jest beznadziejna, w przypadku mojego sklepu spadła niemal o połowę!!! Więc weźcie się w garść i zwolnijcie sie z tego bagna, bo jak będziecie narzekać to nic to nie zmieni, bo dopóki będą ludzie chętni do pracy to będą was traktować jak śmieci. Na ccc swiat sie nie konczy. Pozdrawiam
nikto / 2009-01-06 17:09
Witam wszystkich
Ja doszłam do takiego samego wniosku i postanowiłam.
Nie tak dawno odeszłam od męża i sobie poradziłam teraz też sobie poradzę.
Wy wszyscy też się zdecydujcie nie bójcie się rozstania. bo jeszcze dają wam do podpisu deklaracje w których obiecacie że zostaniecie w firmie po grób:) w tej firmie nic już by mnie nie zaskoczyło, nawet to:(
Mówię Wam WIEJCIE z TEGO BAGNA.....
botinki / 83.23.241.* / 2009-01-06 20:57
szacuneczek dla ciebie.tak trzymaj kobieto))
Aldonka / 217.8.188.* / 2008-12-31 11:12
BRAWO gratuluje decyzji.
Super niania / 87.96.23.* / 2008-12-30 22:19
Witam My też po nowym Roku idziemy do PIP [Śląskie]Pozdrowienia dla Starych Pracowników!
nowa ccc / 79.163.53.* / 2008-12-29 17:12
oj wymaga tylko nie ma odważnych żeby to nagłośnić wszyscy się boją a to są nasze ciężko zarobione piniądze.
A tak na marginesie w bie....ce szanuje się pracownika a tu......wszyscy patrzą z której strony mu dopiec.!!!!!!!
nowa ccc / 79.163.48.* / 2008-12-28 23:47
Witam wszystkich bardzo serdecznie:) mam dla was bardzo ciekawą (moim zdaniem nowinkę) obsługiwałam na naszym sklepie panią adwokat i powiedziała mi że nasza odpowiedzialność materialna w sklepie samoobsługowym i gdzie oba buty są dostępne dla klienta to jest bezprawie.Więc nasza firma zbija na nas niezłą kasę sklepów sporo złodziej na złodzieju i biznes się kręci.
Ale to wszystko jeszcze odbije się na tych co żądzą kij jest krótki i ma dwa końce.
Pozdrawiam.
j&j / 94.254.150.* / 2008-12-29 10:06
witam.
niezla sumka by sie uzbierała przez te wszystkie inwentaryzacje...złodzieje!!!!!
pracownik ccc / 77.79.222.* / 2008-12-28 01:51
to jeszzce raz ja, mam wene wiec dokoncze moją wypowiedz.
Pracuje na stanowisku kierowniczym, i pewnie nie jedni z Was odpowiedzą że ąłatwo mi mówić majac troche wiecej na wyciagu bankowym, ale powiem tak pochodzę z małego miasteczka i zaczołem pracę w wieku 17 lat bo bardzo cchiałem szybko coś osiągnąc.
kierownik uwczesnej restauracji traktował nas jak gówno, krzyczał ze ejstesmy pomiotłami i całe zycie będziemy myc gary za marna kase. Fakt to było mocne ale trzymała mnie jedna myśl przy powstrzymaniu sie zeby wyjść - kiedys pokaże na co mnie stać...
w ccc pracę głównie pracuja studenci, osoby które zaczynaja krierę zawodową, moi drodzy nie jest najważniejsza kasa na tym etapie, ale zdobywanie doswiadczenia, nabywania umiejęności pracy z ludzmi i pamiętajcie jeśli jesteście dobrzy to ktoś napewno to zauważy i was doceni. nie w jednej pracy to w drugiej, nie w drugiej to w 10tej poprostu potrzeba czasu. Mam nadzieję że wasi kierownicy to docenią i że moja załoga będzie zadowolona
tym akcentem kończe swoją wypowiedz trzymam kciuki
paula_1 / 78.8.139.* / 2009-01-08 17:05
michal nie p****** glupot
Aldonka / 217.8.188.* / 2008-12-31 11:18
I jeszcze jedno dzieki takim przcownikom jak ty ta firma istnieje .Zero godnosci pracowniku ccc.
obuwniczy / 83.22.45.* / 2008-12-29 16:34
pracowniku ccc ty rzeczywiscie pochodzisz z małego miasta.powinienes pracowac charytatywnie to moze dostałbyś awans na rks .....zenujące
pozdrawiam
xxxxl / 83.10.253.* / 2008-12-31 00:21
nie no spoks
pewnie przeczytał te świetne hamerykańskie książki
o motywacji - mam tego całą półkę

pracuj pracuj cieżko ciężej
zginaj kark uszy po sobie i nie buntuj się

ktoś Cię doceni - uśmiechnij się

robale po śmierci
---------------------
ja też z małego miasta
hulaj dusza komuny nie ma
socjal tnie cały świat
tak powoli małymi krokami
bez rewolucji

CCC

Pracownik ccc / 77.79.222.* / 2008-12-28 01:40
Witam serdecznie
Powiem szerze, iż wasze opinie są mocne, pewnie większość z Was ma racje, ale łatwo jest pisać obelgi na kogoś nie ujawniają swojej twarzy. Pamętajcie że w dobie XXI wieku nie jest łatwo, wszędzie jest ciężko, każda firma nie jest instytucją dobroczynną tylko jest po to, żeby zarabiać. Jest pewna zasada którą można zastosować.
Jeśli gdzieś jest wAM źle poprostu się zwolnijcie, popracujcie w innej firmie jakis zcas to zobaczycie że wszędzie jest tak samo.
Aldonka / 217.8.188.* / 2008-12-29 15:16
Nie masz racji nie wszedzie jest tak samo.I jeszcze jedno nikt przyjmujac sie do pracy nie liczy na to ze firma bedzie instytucja dobroczynna .To co dzieje sie w CCC jest niezgodne z prawem!!!!!!!!! moze w koncu dotrze to do tych zagorzalych obroncow.Zwolnic sie i owszem mozna ale to niewiele zmieni dla ogolu Chodzi o to zeby napietnowac takie praktyki i ukazywac nagminne lamanie praw pracowniczych.Oszustwo w wyplacaniu nadgodzin;oszustwo przy comiesiecznym wynagrodzeniu;noszenie ciezkich podestow,mobing,zastraszanie,ponoszenie kosztow minusowych inwentaryzacji.To tylko niektore z przekretow przktykowanych od lat.TAK ZE NIE MOW MI ZE WSZEDZIE JEST TAK SAMO BO ALBO JESTES NAIWNA POGODZONA Z LOSEM PODNOZKA ALBO NIEDOINFORMOWANA.POZDRAWIAM.
bachula / 194.24.164.* / 2008-12-28 09:39
wszedzie dobrze tam gdzie nas nie ma :)Pozdrwiam wszystkich
bachula / 194.24.164.* / 2008-12-28 09:39
wszedzie dobrze tam gdzie nas nie ma :)Pozdrwiam wszystkich
karolinak / 83.168.86.* / 2008-12-27 18:41
hej. czy możecie mi napisać ile procent premi ma kierownik, starszy sprzedawca i sprzedawca? z tego co wiem, to wszyscy mają po 10 procent....tak? pozdro
aida / 95.41.179.* / 2008-12-27 19:08
i co z tych procentów ?? realizacja nie wykonalna kolejny miesiąc bez premi :((( .....
MAJA;] / 91.94.15.* / 2008-12-26 13:53
Witam;]Firma POWINNA,wam płacić co miesiąc za noszenie tych SZMAT jakie nosicie na tych Salonach.Teraz trudno nazwać te sklepy Salonami.....bo wygladają jak Wysypiska śmieci,a te Pajacyki,które w nich pacują,pół etat,trzy czwarte etatu nawet nie wiedzą co mają robić,nie mówiąc już o OBSŁUDZE KLIENTA.Ha,ha,ha śmiać Mi się chce CCC na psy schodzi.Odnośnie tych koszulek nie dajcie się idzcie do PIPU,opowiedzcie jak jest,od kiedy nosicie te koszulki i firma będzie musiała nadpłacić wam za wszystkie miesiące.Nie bójcie się w końcu idziecie po SWOJE!!!!!!Firma żeruje na Takich pracownikach jak Wy,którzy nie umieją Walczyć o SWOJE.POZDRAWIAM i trzymam kciuki za was,za starych PRACOWNIKÓW,że jeszcze dają rade psychicznie w tym Syfie.
cccowicz / 91.94.145.* / 2008-12-28 13:56
maja dlaczego sama nie pójdziesz??????
Maja;] / 195.60.240.* / 2008-12-29 23:04
JUŻ BYŁAM!!!!!!!!
MAJA;] / 91.94.15.* / 2008-12-26 13:53
Witam;]Firma POWINNA,wam płacić co miesiąc za noszenie tych SZMAT jakie nosicie na tych Salonach.Teraz trudno nazwać te sklepy Salonami.....bo wygladają jak Wysypiska śmieci,a te Pajacyki,które w nich pacują,pół etat,trzy czwarte etatu nawet nie wiedzą co mają robić,nie mówiąc już o OBSŁUDZE KLIENTA.Ha,ha,ha śmiać Mi się chce CCC na psy schodzi.Odnośnie tych koszulek nie dajcie się idzcie do PIPU,opowiedzcie jak jest,od kiedy nosicie te koszulki i firma będzie musiała nadpłacić wam za wszystkie miesiące.Nie bójcie się w końcu idziecie po SWOJE!!!!!!Firma żeruje na Takich pracownikach jak Wy,którzy nie umieją Walczyć o SWOJE.POZDRAWIAM i trzymam kciuki za was,za starych PRACOWNIKÓW,że jeszcze dają rade psychicznie w tym Syfie.
ccccccc / 78.8.73.* / 2008-12-26 10:48
No i nowy rok nie zaczal sie najlepiej. Rano ugasli pozar w M1 w Zabrzu.
Ista / 195.60.240.* / 2008-12-29 23:21
CIEKAWE CZY CCC SIĘ SPALIŁO???
były pracownik ida / 2008-12-25 22:13
RKS-REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY
były pracownik ida / 2008-12-25 22:14
SPORO TYCH ZMIAN FIRMA ŚCIĄGNĘŁA Z LPP
obuwniczy / 83.22.13.* / 2008-12-25 17:48
chciałbym sie dowiedziec czy ktoś wie czy firma powinna płacic za pranie odzieży którą dostajemy? bo obok w butiku dostają 28 zł na mc do wypłaty
malinka111 / 87.205.43.* / 2008-12-25 20:33
ja dostawalam w konkurencji za pranie 150 zł miesięcznie :) za pranie firmowych koszulek więc tutaj tez tak powinno byc:)
LAURA121 / 195.160.185.* / 2008-12-24 23:52
OJOJ!!!JAKIE TU RZECZY PRACOWNICY PISZĄ OCZYWIŚCIE DO WIĘKSZOŚCI SIĘ PRZYŁAŃCZAM.SERDECZNIE POZDRAWIAM
obuwniczy / 83.22.31.* / 2008-12-24 20:51
w nowym roku życze wszystkim nowej pracy
BEBI / 83.2.81.* / 2008-12-24 13:20
WSZYSTKIM TYM NARZEKAJĄCYM JAK TO ZLE W TEJ FIRMIE ŻYCZĘ ZDROWYCH , WESOŁYCH ŚWIĄT I POWODZENIA W ZNALEZIENIU LEPSZEJ PRACY , OBY NOWY ROK BYŁ DLA WAS WSZYSTKICH NOWYM WYZWANIEM .
Lucyferka / 2008-12-23 19:10
Witam wszystkich. Na początek życzę Wam naprawdę fajnych Świąt i odpoczynku od pracy ...
Jak czytam co tu się wypisuje na forum to aż mi się włos jeży. Jest naprawdę nie fajnie czytając to wszystko i ... przeżywając. Jestem sprzedawcą w Boti i gdyby nie cudowne dziewczyny, z którymi mam przyjemność pracować, zwolniłabym się już dawno. I niech nikt nie mówi, że jest wielu chętnych na nasze stanowiska, bo wcale tak nie jest. Obecnie najbardziej mnie wkurza to że nie ma u nas .... może inaczej: dostałyśmy wczoraj nowe procedury dotyczące obrotem gotówki na sklepie itp. Za każde wydanie pieniędzy, blablabla odpowiedzialny jest kierownik i po kolei, zastępca i starszy sprzedawca. Co więc ze sklepem na którym nie ma ani kierownika, ani zastępcy ani kur... starszego sprzedawcy?! Dlaczego my zwykłe sprzedawczyki mamy odpowiadać za to samo gdzie na innych sklepach kierownicy? Dlaczego ja obrywam gdy RKS jest niezadowolony? (A kiedy jest?heh...)To nie jest sprawiedliwe i nic nie mamy z tego że wykonujemy funkcje kierownika itd... Pracowałam kiedyś w zastępstwie kierownika w sklepie który ledwo zarabiał na utrzymanie dup siedzących w biurze ale przynajmniej płacili mi funkcyjne. Dlaczego tak się nie dzieje w najlepiej rozwijającej się firmie NG2??? Jeden z klientów poradził nam: skoro nie macie kierownika, róbta co chceta! I naprawdę niedługo sfiksujemy i tak się stanie... :)
Mam jeszcze pytanko do przełożonych: dlaczego czytając Wasze polecenia, rozmawiając z Wami w cztery oczy, pisząc do Was meile, rozmawiając przez telefon, czuję się jak gówno? Nie uczono Was, że od Waszego podejścia do tych na "dole" zależy postęp pracy, nasze samopoczucie i motywacja? Nikim jest kierownik, który nie umie rozmawiać ze swoim pracownikiem. Cytuję słowa najfajniejszego ochroniarza Pana Rysika: NIE MA ZŁYCH PRACOWNIKÓW, SĄ TYLKO ŹLI KIEROWNICY:)
Na koniec pozdrawiam tych na "górze", którzy są dla nas mili (są tacy NAPRAWDĘ!!!), bo dzięki nim czujemy się lepiej, czujemy, że nie jesteśmy sami z problemami:)
Pozdrawiam również pracowników Magazynów i sprzedawców z całej sieci BOTI i CCC.
zuy! / 80.55.83.* / 2008-12-30 20:38
jeśli wykonujesz obowiazki należące do kierownika etc mozesz ubiegac sie o aneks do umowy - zmina stanowiska na takie na ktorym w zakres obowiazkow wchodza wymienione przez Ciebie rzeczy czyli np: liczenie pieniedzy etc
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy