CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
Sprzedawca / 213.158.196.* / 2008-11-21 21:55
A ja jestem zdanie, że owszem kierownicy zasługują na wyższe pensje, ze względu na zakres odpowiedzialności. Ale dlaczego maja 30% premii od sprzedaży, a sprzedawcy tylko 10%. Kto tak naprawde ma wiekszy wpływ na sprzedaż - wiadomo że sprzedawca szaraczek, który sprzata, układa i jeszcze w miedzy czasie obsługuje klienta. Tak byc nie powinno - to nam nalezy sie wieksza premia.
jnk33* / 212.191.197.* / 2008-11-24 14:04
jestem od samego początku powstania naszego sklepu i praktycznie tez kierownikiem od początku. I nie wiem jak inni kierownicy ale ja pracuje tak samo jak sprzedawca, tez stoję na kasie, obsługuje klientów, przekładam sklep, zmywam podłogę , zamiatam , ide po dostawę... Czasem faktycznie jest papierkowa robota i trzeba przy tym posiedzieć ale nie ściemniam jak niektórzy kierownicy, że tyle jest tej papierkowej roboty, że godzinami siedzą przy kompie..
Często jest tak, że ja wolę coś przestawić niż mówić komuś żeby to zrobił i nawet moi sprzedawcy z którymi bardzo się lubimy mówią do innych, że nasz kierownik robi wszystko :)
Botki / 83.22.216.* / 2008-11-24 14:24
Gratuluje
Ale po wypowiedziach tutaj jesteś pewna że nie mówią tak tylko do Ciebie?
Ja też robię na równi z moim dziewczynami, ale co z tego skoro i tak jestem, wrzucona do jednego worka z tymi co nic nie robią
I ciągle tu czytamy że dlaczego kierownik ma więcej niż ja!?!
Dziwi mnie tez dlaczego wszystkich interesuje pensja kierownika a nie jego własna.
Przed zmianami kierownika miał dokładnie tyle samo więcej od sprzedawcy jak i teraz.
I jakoś wcześniej pasowało.
Fakt premie są inne.
Ale i tak chyba nieliczni te limity wyrobią, więc premii nikt nie dostanie.
Ale nie zaszkodzi powyzywać na kierowników tak dla zasady i zabicia czasu.
A te ankiety co tu któraś wymyśliła to już na prawdę totalna przesada
Opinie jakie piszą o was kierownicy to po to żebyście mogły dostać dodatek do wypłaty
Ale skoro wam nie pasuje to poproście o zniesienie tego to nie będzie już tych premii uznaniowych i nikt nie będzie musiał was oceniać.
Botki / 83.22.233.* / 2008-11-21 22:29
i znów to samo
czy w sklepach w których pracujecie kierownicy naprawdę nic nie robią?
nawet klienta nie obsłużą?
ciągle tylko dlaczego kierownik ma więcej
napiszcie
NAM TEŻ SIĘ NALEŻY
popieram was w zupełności
uważam że firma naprawdę potraktowała was nie sprawiedliwie
i tu parę słów do pana prezesa
domyślam się że chciał pan dobrze
ale niestety nie wyszło
fakty:
o wiele większa podstawa, niska premia (a raczej jej brak ze względu na limity)
efekt:
płaca porównywalna do tej sprzed zmian lub nawet niższa
kosmos / 2008-11-21 17:29 / Bywalec forum
kurna podwyżek się zachciewa jak kryzys nadchodzi, cieszcie się że prace wciąż macie, nadchodzą cieżkie czasy, wake up..........nie będzie niczego ;P
ccc2 / 213.136.236.* / 2008-11-22 13:58
Witam! " kosmos" nie bulwersuj się ,bo pracy już nie mamy przynajmniej co niektórzy a chodzi o sprawiedliwość bo " państwo w państwie " to dawne czasy i ciemnogród też już przeszłość. Jak chce się mieć wykształcony personel to trzeba być świadomym że tacy ludzie wiedzą co im się należy a nawet jeżeli sami nie wiedzą to potrafią znależć informacje. Nam póki co nawet wyrównań nie wypłacono, bo niby żądania bezpodstawne.
Może tak dział kadr zapoznałbysię z prawem pracy. Bo stanowisko do czegoś zobowiązuje, róbmy to co robimy najlepiej jak potrafimy lub nie róbmy wcale. Pozdrawiam!
Szukam kontaktu z " Limonką " odezwij się jeszcze.
limonka30 / 2008-11-24 19:42
Wlasnie wyslalam pismo do firmy z żądaniem wyplaty wyrownania.. i juz wiem czego moge sie spodziewac... to samo bylo z odprawami , ktore nam sie naleza..
sprawa napewno bedzie skierowana do Sadu Pracy.
czekam na odzew ;)
kosmos / 2008-11-23 14:36 / Bywalec forum
ok, życze powodzenia
ccc2 / 213.136.236.* / 2008-11-22 13:58
Witam! " kosmos" nie bulwersuj się ,bo pracy już nie mamy przynajmniej co niektórzy a chodzi o sprawiedliwość bo " państwo w państwie " to dawne czasy i ciemnogród też już przeszłość. Jak chce się mieć wykształcony personel to trzeba być świadomym że tacy ludzie wiedzą co im się należy a nawet jeżeli sami nie wiedzą to potrafią znależć informacje. Nam póki co nawet wyrównań nie wypłacono, bo niby żądania bezpodstawne.
Może tak dział kadr zapoznałbysię z prawem pracy. Bo stanowisko do czegoś zobowiązuje, róbmy to co robimy najlepiej jak potrafimy lub nie róbmy wcale. Pozdrawiam!
Szukam kontaktu z " Limonką " odezwij się jeszcze.
podwyzki / 213.158.196.* / 2008-11-21 17:15
papierkowe sprawy!!! hahaha smiechu warte jakie? ksiegowosc kadry itp jest wszystkow polkowicach ty masz tylko sprawdzic czy podpisy sa. wes juz nie rob z siebie takiej kierowniczki, bo smiac sie chce. sa ludzie ktorzy naprawde zasluzyli na to stanowisko , ale bez przesady ze maja tyle pracy ze szok, podpisujac kierownika trzeba sie liczyc z tym ze dzwonia w dni wolne, ale to wszedzie tak jest nie tylko u nas, sam fakt ze masz ankes na kierownika jest wyroznieniem teraz pora dac cos z siebie a nie tylko gadac ze duzo pracy i wogole idz na sprzedawce to zobaczymy jak bedzies wtedy spiewac. ja sie ciesze ze jestem kierownikiem i mysl sobie co chcesz, walcze o to by dziewczyny mialay wiecej, a nie tylko narzekam jak to duzo pracy mam i regionalny krzyczy, bez przesady ze az tak kierownicy maja zle , ja mam przynajmniej dobrze a jak wam zle to idz gdzie indziej-ale nie pojdziesz bo nigdzie nie dostaniesz kierownika tak odrazu jak w ccc niestety taka prawda. i mozesz pisac co chcesz ale takie sa fakty
Botki / 83.22.252.* / 2008-11-21 17:36
ty chyba czytać nie umiesz
pisałam już ze robię na równi z moim dziewczynami
sprawdzam dostawy, pakuje paczki, układam sklep itd
nie wszyscy kierownicy są tacy
nie wierzysz nie musisz
i na pewno kierownikiem nie jesteś skoro uważasz że to polega tylko na podpisywaniu
i wcale nie pracuje w ccc
i nie dostałam posady kierownika tak od razu
zasłużyłam sobie na nie długą i sumienna pracą
nie znasz mnie a oczerniasz i przy okazji wszystkich kierowników w tym samą siebie
to jest dopiero śmiechu warte
i w jaki ty sposób walczysz niby o tych swoich pracowników??
odezwałaś się chociaż słowem do regionalnej albo napisałaś maila do prezesa
jedyny sposób w jaki walczysz to oczernianie kierowników na tym forum
a co ci to niby da?
jeśli na prawdę chcesz zawalczyć o sprzedawców to napisz tutaj o tym że zostali potraktowani nie sprawiedliwie a nie oczerniaj kierowników (w tym podobno samą siebie)
podwyzki / 213.158.196.* / 2008-11-21 16:06
powinni wam sie dobrac to tylkow kierowniczko.... sprzedawcy dostali wyrownanie , a sprzedawcy zostali z premia obcieta o 15% a z was tacy kierownicy ze potraficie gadac tylko o tym ze wam ciezko a taka prawda ze to sprzedawcy najwiecej robia a im ucieto premie, dobry kierownik dba i walczy rowniez o swoich pracownikow a nie tylko o siebie, sam dostalem to wystarczy a robole niech robia i niech sie ciesza z tego co maja tak? to wy sie burzyliscie jak sprzedawcy dostali podwyzki, to zaraz wam zal du..... sciskal ze sprzedawca dostal a wy nie tylko ze kierownicy mieli cala premie a sprzedawca ucieta do 10% wiec teraz moze czas zainterweniowac by premia byla taka sama jak byla czyli 25 %, a propo ja nie jestem sprzedawca a kierownikiem jak ty wiec zastanow sie wielka kierowniczko co piszesz kazdy zasluguje na rowne traktowanie a co za tym idzie premie, dobry kierownik potrafi skompletowac zespol i dbac o to by wszystko bylko ok
Botki / 83.22.252.* / 2008-11-21 16:29
a skąd ty możesz wiedzieć jakim ja jestem kierownikiem
robię na równo z moimi dziewczynami
czy w efekcie nawet więcej bo moje są jeszcze papierkowe sprawy i to żeby dopilnować wszystkiego
i nie wierze że jesteś kierowniczką
gdybyś nią była to nie pisałabyś sama na siebie, że trzeba się do kierowników dobrać
i te błędy!!
ŻENADA
czysta zazdrość i nic więcej tobą kieruje
tak na marginesie to ja też uważam że powinni sprzedawcą zostawić już chociaż to 25%
ale co z tego że tak myślę jak firma i tak zrobi jak zechce
jedyne co można to wypowiedzieć się na tym forum
ale dlaczego zaraz kierownikowi obciąść bo sprzedawcy obcieli??
i mieszać z błotem wszystkich kierowników??
jakby nie można było zawalczyć rzeczywiście o sprzedawce nie ujmując kierownikom
nie wszyscy kierownicy są jak ci tutaj opisywani, że tylko siedzą na zapleczu i dzwonią
a skoro ty takiego masz czy jak twierdzisz sama nim jesteś to współczuje
może rzeczywiście czas żeby ci się ktoś do tyłka dobrał jak to sama stwierdziłaś
LUBUSZANKA / 77.112.183.* / 2008-11-22 19:37
NIE CHCIAŁABYM Z TOBĄ PRACOWAĆ,OCZERNIAJĄC INNYCH NIE JESTEŚ GODNA NAWET ETATU "PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO" JA PRACUJĘ Z FAJNYMI DZIEWCZYNAMI I WIEM ŻE NIE ZROBIĄ NIC ZA MOIMI PLECAMI :-) POZDRAWIAM
Śląsk / 83.23.46.* / 2008-11-21 16:41
Jesteście po prostu śmieszni, najpierw chodziło Wam o etaty, potem o ósemki i wyrównania, trochę się to uspokoiło bo firma zamydliła co niektórym oczy, teraz nie wiecie już co robić to sprzedawcy n*********** na kierowników, a kierownicy na sprzedawców. Jesteście tak samo p*********** jak cała ta firma(za przeproszeniem).
Botki / 83.22.252.* / 2008-11-21 16:44
a tobie co do tego
zwolniłaś się to poszukaj innego forum
i powiedz mamie żeby nauczyła cię trochę kultury
podwyzki / 213.158.196.* / 2008-11-21 14:35
kierownicy dostali podwyzki, premie maja taka jaka mieli i pozatym dostali fajne podtawy + premia jaka byla, a st. sprzedawca i sprzedawca dostal 100 zl podwyzki brutto i ma tylko + premie ale niestety zabrali z 25% na 10% dlaczego? kierownicy maja taka jaka mieli a sprzedawcom 15 % ucieli, moze warto by bylo kierownikom uciac a nie sprzedawcom
ania24 / 87.105.24.* / 2008-11-25 13:01
dokladnie dlaczego my mamy byc poszkodowani mimo ze dzieki nam salony wygladaja jak wygladaja a gora niech sie nie zdziwi jak ktoregos dnia padnie wiekszosc salonow bo sie pozwalniemy powinnismy miec takie same premie jak kierownicy bo dzieki nam funkcjonuja salony walczmy o swoje pozdro
124 / 213.158.196.* / 2008-11-25 17:26
hahaha
hellcia / 212.191.197.* / 2008-11-21 15:19
szkoda, że nie zauważyłaś, ze sprzedawca dostał wyrównanie za wrzesień, podwyżkę od 1 października a kierownik 0 wyrównania i podwyżkę od 1 listopada to jest chamstwo i niesprawiedliwość !!!
i jeszcze jakieś "SI" do kierownika???
1800 / 87.206.163.* / 2008-11-21 18:54
taaak! ja jakos ts sprzedawca nie dostałam zadnego wyrównania!! i mam aneks od listopada a nie pazdziernika, wiec zanim zaczniesz gadac p******* dowiedz sie jak jest w rzeczywisci!
Botki / 83.22.252.* / 2008-11-21 14:57
no pewnie
skoro tobie obniżyli to oznacza że już nikt nie może mieć
PIES OGRODNIKA
sam nie ma i drugiemu nie da
kierownik jest kierownikiem i nie ma w tym nic dziwnego że zarabia więcej
do tej pory nie podobały mi się wypowiedzi, że jak się komuś nie podoba to niech od razu prace zmienia
w tej chwili jestem jak najbardziej za
nie odpowiadają warunki to czas poszukać czegoś lepszego, a nie tylko ciągle narzekać
pracy jest dużo, trzeba tylko poszukać
życzę powodzenia wszystkim marudą :)
wkurzona / 78.88.189.* / 2008-11-20 00:32
Może ktoś odpowie na moje pytanie. Jak większość z Was przeszłyśmy miesięczną zmianę etatów na 1/2 i 3/4. Po miesiącu przyszły zmiany ponownie na cały etat tu tkwi problem nasze kierownictwo w natychmiastowym tempie nakazało nam dorabianie nadgodzin do całego etatu. Więc rozpoczęłyśmy odrabiać przychodziłyśmy do pracy w dni wolne .... i co teraz okazuje się że niepotrzebnie więc kto jest za to odpowiedzialny a zapłacone będziemy miały jako za nadgodziny czyli w 50 %. Super jak zawsze wszyscy są dobrze poinformowani w tej firmie za idiotów nas macie czy cooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!
koza 2 / 2008-11-20 20:00
fakt w tej firmie to nigdy nikt nie jest dobrze poinformowany !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
ŻENADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kasiulaaaaaa / 83.24.171.* / 2008-11-19 21:19
Ja skończyłam przygodę z CCC miesiąc temu i teraz czuję, że żyję. Od razu znalazłam pracę za takie same pieniądze a pracuję prawie o połowe mniej godzin. Ludzie opamiętajcie się.!!! Przestańcie narzekać i zacznijcie działać, musicie rzucić tą pracę w cholerę, taka praca jak w CCC jest wszędzie tyle że za lepsze pieniądze i lżejsza. Oni będa tyle płacić dopóki będą FRAJERZY, którzy będą za takie ochłopay pracować. Wiem że może być ciężko bo człowiek się przywiązuje. Ja bardzo lubiłam tą pracę, pracowałam 2 lata ale po tym jak mi obcięli pensje o tysiąc złotych to poczułam się oszukana i odeszłam. U nas w sklepie zarabiało się ponad 2 tysiące, w słabszych miesiącach jak np. styczeń to 1600, ale to była moja najmniejsza pensja, w lipcu to nawet była pensja ponad 3 tyś. A teraz mam harować za 1300 zł? Żarty jakieś. Zmiana systemu wynagrodzeń najbardziej uderzyła w najlepsze sklepy takie jak mój a praca do wykonania cały czas ta sama a nawet gorsza, bo coraz to nowe rzeczy wymyślali. To tyle ode mnie, przemyślcie to.
PS. Na to forum wchodzę, bo mimo wszystko nadal czuję sentyment do CCC :)))
pracownica / 89.25.187.* / 2008-11-20 14:12
Bardzo dobrze napisane kto odchodzi to wie ze żyje a możne sa miejsca w twojej nowej pracy
artur gadwoski / 213.17.201.* / 2008-11-19 23:39
pewnie zostałaś księdzem :D
Zniszczony / 89.76.210.* / 2008-11-19 16:30
Według polskiego prawa pracownicy nie odpowiadają za braki w powierzonym mieniu jeżeli pracodawca nie dołożył starań aby to mienie zabezpieczyć. Tam gdzie pracuję nie ma bramek, atrap, kamer, niczego. Wziąć z wyspy i wyjść, po prostu.

NG2 jest chyba ponad prawem skoro za niezabezpieczony w żaden sposób towar zamierza nam potrącać jakiekolwiek pieniądze. Żeby było śmieszniej, może to zrobić jedynie z premii, których będzie może 150 złotych skoro nie wyrobimy nawet 90% planu, czyli ewentualny brak spłacamy jakieś 6-12 miesięcy. W międzyczasie kolejna inwentura, kolejne setki złotych. Niekończąca się koszmarna opowieść. Zostaje nigdy nie wyrabiać limitu, nawet tych 85%, wtedy nigdy nam nic nie zabiorą!

Sposób w jaki dowiedziałem się dzisiaj o nowej podstawie sprawia że brak mi słów. Nie zapomnę tego mojej regionalnej. Jeżeli każda podwyżka w tej firmie ma tak wyglądać, to ja więcej żadnej podwyżki nie chcę. Nie chcę więcej ryczeć przed pracownikami.
Zmęczeniec / 89.76.210.* / 2008-11-20 07:30
PS I to właśnie regionalny ustalał stawki. W określonych z centrali granicach, tak. Ale osobiście regionalny.
Murzynek / 77.112.5.* / 2008-11-19 21:44
Drogi Zniszczony, znasz jakiś akt prawny odpowiadający za to??? Chetnie bym się z nim zapoznała.

Firma sprytnie to rozwiązała dająć nam do podpisania "odpowiedzilność". Po inwentaryzacji jesli uda nam sie kiedykolwiek zrealizowac plan to i tak premi nie zobaczymy przez długi czas, takie mamy juz braki :(
white power / 213.17.201.* / 2008-11-20 00:27
a co Murzynku, myślicie, że tam głupki pracują??
Zniszczony / 89.76.210.* / 2008-11-19 23:49
Wyszukaj sobie w Google "odpowiedzialność materialna za powierzone mienie", znajdziesz na pewno.

http://www.prawo-pracy.pl/odpowidzialnosc_materialna_za_powierzone_mienie-a-60.html Proszę bardzo.

Wystarczy nie podpisać na inwenturze umowy o odpowiedzialności materialnej i wszelkie ewentualne potrącenia dokonane przez firmę stają się bezprawne. Nielegalne, krótko mówiąc. Oczywiście mogą za to natychmiast zwolnić, oficjalnie podając inne powody. Bo jak to tak, bunt na pokładzie? Nie może być.
Ale co kiedy umowy nie podpisze żaden pracownik sklepu?...
Murzynek / 77.112.64.* / 2008-11-20 19:48
... kiedy umowy nie podpisze żaden pracownik sklepu... wówczas zapewne została by zwolniona jedna osoba, tak dla postrachu

White power-> zdaje sobie sprawe z tego że w firmie nie pracują głupi ludzi, ale lubie być również świadoma swoich praw
Pracownik ccc / 87.205.11.* / 2008-11-19 20:38
A skoro ta ci nie odpowiada podwyżka to się zwolnij!!!!!!! (a po resztę prawdziwy mężczyzna nie płaczę-ale chyba nim nie jesteś
Pracownik ccc / 87.205.11.* / 2008-11-19 20:35
A jak Ty sobie wyobrażasz ,że twój kierownik regionalny miał przed tobą paś na kolanach?-i co kierownik regionalny ma wspólnego z podwyżkami przecież to nie on decyduje o stawkach tylko góra-on przekazuje informacje.Przykry jesteś
Zniszczony / 89.76.210.* / 2008-11-19 23:42
Napisałem "sposób w jaki się dowiedziałem". Nie napisałem "nowa podstawa sprawia że brak mi słów".
Pracowniku ccc, to ty jesteś przykry, w twoim wieku wypadałoby już umieć czytać ze zrozumieniem. Ale widocznie to za duże dla ciebie wyzwanie.
Tak jak poprawna pisownia i składnia: "A po resztę - prawdziwy mężczyzna nie płacze"
Konia z rzędem temu kto to zdanie rozumie. Podobnie jak "paś". Co paś, owce?
Wracaj do szkoły ćwoku. PO RESZTĘ - WIEDZY.
N.M. / 83.9.21.* / 2008-11-20 10:40
a to dobre heheheh:))
Iga / 79.186.136.* / 2008-11-19 19:58
Czy to prawda że sprzedawca ma 1800 brutto a kierownik 2300?
1ktosik / 2008-11-20 19:46
zależy jaki kierownik i jaki sprzedawca na boti czy ccc
nowa 2 / 80.245.177.* / 2008-11-22 21:25
to w końcu jakie stawki są w boti ?
Róża 2 / 88.156.79.* / 2009-01-20 23:40
Kierownik ma 1900zł a sprzedawca 1600zł ,..(brutto)
Botki / 83.22.236.* / 2008-11-22 21:30
spytaj swojego kierownika a nie tu na forum
:0 / 213.158.196.* / 2008-11-19 18:30
Witam Wszystkich! Czy możecie napisać jak konkretnie wyglądają teraz stawki dla sprzedawców i kierowników? Byłbym bardzo wdzięczny. Trzymajcie sie!!!
ktosik / 213.158.196.* / 2008-11-19 20:45
Nie powinno udzielac sie takich informacji na Forum !!!!!!!!!!!!!Niewiesz o tym??!!!
lku / 79.186.171.* / 2008-11-20 17:20
Coś takiego a inne bzdury to na forum piszecie.Przecież piszecie o zarobkach i wszyscy czytają albo o kradzieżach butów.Ci wszyscy złodzieje teraz wiedzą że CCC nie posiada zabezpieczeń lub bramek.Czytajcie to co piszecie.A nie potem TAKICH INFORMACJI NIE UDZIELA SIĘ NA FORUM>
kasiulaaaaaaaaa / 83.24.171.* / 2008-11-20 00:17
debilu!!! najpierw pytasz ile wynosza stawki a potem sam odpowiadasz ze nie mozna udzielac info na forum. Szkoda ze jestes ta sama osoba sadzac po nr IP. Po jaki ch... takie brednie wypisujesz? chcesz zeby forum było bardziej obszerne, nie rozumiem!!! Wyslil chociaż mozg i wlacz i wylacz modem zeby sie nie wydalo ze to ta sama osoba!!!!!! Wtedy masz inne IP!!!! Powodzenia w rozbudowie forum, żenada...
Zmęczeniec / 89.76.210.* / 2008-11-20 00:07
213.158.196 ktosik i :0

Jedna i ta sama osoba, schizofrenia czy zbieżność IP zupełnym przypadkiem?...
Laurencja / 84.38.102.* / 2008-11-19 09:21
Byłam na stronie NG2 i aż włosy dęba stają ile firma zarobiła w pażdzierniku 2008 (o 45,7% więcej w porównaniu do października 2007). I to dzięku komu, dzięki sprzedawcom, którzy z jęzorem do kolan sprzadają buty, aby wyrobić te limity.
Ale my już nie staramy się wyrobić limitów, bo i tak nie damy rady, a zresztą dać firmie zarobić tyle kasy i dostać za to tylko 10% premii, czyli ok. 130zł netto. Nie zależy nam na premii, bo i tak nam zabiorą, gdyż jesteśmy po inwentaryzacji. Tak dla informacji od momentu inwentaryzacji nie wyrobiłyśmy limitu.
botiboti / 88.156.4.* / 2008-11-19 09:47
święta racja!!! firma zarabia kupę kasy i jeszcze jest ubezpieczona !!! a nas dopiero czeka inwentaryzacja-szok już się boimy !!! Kupa ludzi,złodzieji i zero zabezpieczeń ,ale kogo to obchodzi przecież z tych "ogromnych premii" to spłacimy.Tylko jak wnioskuję z wypowiedzi to większość salonów ma takie limity że szans na wyprobienie nie ma ,więc spłacać braki będziemy pewnie z pół roku:(((
botiboti / 88.156.4.* / 2008-11-19 09:03
decyzją "władz" dostaliśmy podwyżki-super:) Jeszcze jakby "boss" zajął się niektórymi "regionalnymi" byłoby jak jak w niebie! Jestem kierownikiem w salonie Boti, (wbrew powszechnemu zdaniu na temat kierowników) staram się dbać również o sprawy pracowników,charuje tak jak reszta pracowników i pomimo innych "ważnych" lub "mniej ważnych" rzeczy jakie mam na głowie bo takie są standardy często układam,pakuje i tp.towar wg.najnowższych instrukcji.Przyjeżdża wspaniały regionalny -przejdzie przez salon jak Pan i władca-zasiądzie przed monitorem swojego laptopa i nawet jak wszystko jest ok to zawse przyczepi się do dziury w całym. Przy czym istrukcje jakie często wdrażamy nie mają większego sensu np." przecena dzieciak" wyspa,dostawki a regały przyścienne bez zmian-hahaha a niby jak jak połowa towaru z regału "wychodzi" a wpada regionalny i nie daje dojść do słowa bo przecież ma nas za nic-kompletnych durni! Powiem szczerze że praca dosyć dobra,pomijając "u*********** awanturujących się klientów np. o reklamacje" ale jak dzwoni lub odwiedza nas regionalny to najchętniej większość z nas rzuciłaby wypowiedzenie.Pozdrawiam wszystkich pracowników NG2
Krystyna z gazowni / 89.76.210.* / 2008-11-18 23:23
No, to jutro zebranie. Dowiemy się na ile szanowna dyrekcja nas doceniła a ile szanowny RKS nas uwalił z widełek. Pewnie znając życie pojechał po dolnych końcach stawek, bo broń boże żeby się miało za dużo zarabiać bo się nam we łbach popier..., prawda? Normalnie nam się posra! Prawda?

I nieważne że gdyby pensje na sklepach były wyższe to ludzie by się zabijali dla tej pracy.

Raport miesięczny za październik, sprzedaż porównywalnie do zeszłego roku ROŚNIE, i to nie o kilka groszy. O poważne wielomilionowe kwoty.

Ale żeby pracownika docenić, skąd. Gdzie tam. Po co. Jakiego pracownika? Murzyna do czarnej roboty...
Zresztą, zostali już bardzo nieliczni ze starej dobrej wiary. Teraz będą rządzić studenciaki i ćwierćetaty.

Żeby nie było mi szkoda tej pracy i włożonej w nią energii i czasu, ech, poszłoby się w diabły gdzieś indziej... Ale co robić kiedy człowiek głupi i sentymentalny.
ja to ja / 77.113.46.* / 2008-11-19 09:18
no i jest 2300 na umowie ale od 1 listopada a wyrownanie - mozemy zapomnieć:(
podaj autora / 87.206.163.* / 2008-11-19 10:44
starszy sprzedawca czy zastepca? spoko;/ wyrównania powinny byc! ja juz nie mam pieniedzy na zycie;/ masakra;/ ta podwyżka powinna byc 2 miesiace temu!;/
A-Z / 83.14.68.* / 2008-11-18 23:32
pisali ze zebranie jest 20 ;]
boo / 80.54.11.* / 2008-11-18 22:33
Witam wszystkich . Nawiazujac do rozmowy o kierownikach ja mam takiego że pół dnia siedzi na zapleczu a w drugie pół chce wszystko nadrobic. Niestety tak sie nie da i niech sie w koncu wezma za kierownictwo. Mamy takiego lesera że glowa boli a laury zbiera bo reszta w sklepie chce sie zarobic. No ale ja od paru dni pracuje jak nasza kierowniczka.
botula / 84.40.142.* / 2008-11-18 22:01
Zgadzam się z komentarzami dotyczącymi wybierania kierowników na sklepy. W przypadku naszego sklepu wszystkie dziewczyny od pierwszego dnia otwarcia były wspólnie przyuczane do pracy , a co za tym idzie dysponowały identyczną wiedzą z zakresu obsługi komputera. Jak więc została wybrana kierowniczka?? Została nią dziewczyna, która najszerzej uśmiechała się do kierownika i nosiła najkrótsze spódniczki.....Z drobną pomocą pozostałych pracowników stwierdzam że pół roku prawie w pełni opanowała program zaplecze....Ale cóż o tym może wiedzieć kierownik regionalny, który odwiedza sklep raz na miesiąc, ucina miłą pogawędkę z szanowną Panią kierownik,wypija kawę i jedzie dalej.Widzi i słyszy tylko to co chce usłyszeć.
sama / 78.88.189.* / 2008-11-20 00:23
Zgadzam się z Wami kierownicy wybierani są albo przypadkiem , albo poprzez przyjaźń z regionalną tak jest w naszym sklepie niestety (znały się zanim zaczęły pracować w tej firmie) nowo zatrudniona osoba nie ma szans na awans tu liczy się kolesiostwo.
....:] / 62.87.227.* / 2008-11-22 10:31
O czym Wy piszecie,wrzucacie wszystkich kierowników do jednego wora i przypinacie metkę "leser"!Jak Wam się nie podoba Wasz kierownik to zrobcie coś z tym...pewnie same się do niego uśmiechacie i pijecie z nim kawkę jak tylko Was do tego zachęci!
"Kolesiostwo",hahahahhaha!Śmiechu warte!Potraficie się tylko na forum wypowiadać albo za plecami tyłek obrabiać i tyle jest waszego udziału,bo na jakikolwiek krok nie macie odwagi! ja jestem kierownikiem i wypije chętnie kawę i z regionalnym i z pracownikiem o ile czas na to pozwoli!
Co do wynagrodzeń,najpierw krzyczeli wszyscy razem,potem zostali na placu boju kierownicy,a teraz przekrzykujecie się między sobą!Skoro nikt limitów nie robi,to co za różnica ile premii macie! Nie wiem dlaczego procenty zostały Wam pomniejszone,ale to nie nasza wina,podejrzewam,ze większość z nas stanie murem za pracownikiem,ale nie jesteśmy w stanie zmienić wszystkiego!
Pozdrawiam!
ccccccc / 82.139.32.* / 2008-11-20 12:03
ale nie nie którzy nie chca awansować,bo wtedy majajuz za duzo na głowie.
Kierownik nawet jak go nie ma w pracy to i tak musi wiedzieć co sie dzieje , a Sprzedawca wychodzi z pracy i zapomina o wszystkim.
cccowicz / 91.94.72.* / 2008-11-18 21:37
jakie są w końcu te podwyżki dla sprzedawców???
PODWYZKA / 213.158.196.* / 2008-11-18 20:30
WITAM KOLEZANKE Z QUAZI , A JUZ MYSLALAM ZE WAM TAK DOBRZE ZE SIE NIE ODZYWACIE NIC NA FORUM. UWAZAM ZE JESTESMY JEDNA FIRMA, QUAZI, CCC, BOTI WSZYSCY POWINNI MIEC POROWNO, NO DOBRA W CCC JEST NAJWIEKSZA KLIENTERIA WIEC WYSTARCZY ZWIEKSZYC ZALOGE, ALE STAWKI POWINNY BYC TAKIE SAME W KAZDYM NASZYM SKLEPIE CZY TO CCC CZY QUAZI CZY BOTI
:( / 91.146.224.* / 2008-11-18 20:40
WITAM. No własnie nie jest dobrze....cos sie w frmie dzieje...oferty pracy z QUAZI z calej polski.taka rotacja...to chyba jets znak.ze nasz butik to nie masełko.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy