CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
podwyzka / 213.158.196.* / 2008-11-18 19:59
wielki z ciebie kierownik, potraficie tylko degradowac i nic innego i ploty i nic wiecej, oczywiscie nie kazdy, mam nadzieje ze teraz dyrekcja dobierze sie do tylkow kieronikom po tej podwyzce bo za taka kase to powinna byc osoba odpowiedzialna a nie ktos z przypadku, wkurzacie sie kierownicy na takie slowa bo wiecie ze jest w tym racja wescie sie do roboty a nie tylko byscie degradowali, skonczyly sie dobre czasy ze mogliscie robic co chcieliscie, a propo nie dotyczy to sie wszystkich kierownikow bo i sa tacy ktorzy pomoga we wszystkim i zadbaja o swoich pracownikow a nie o wlasna du... a kazdy kto pisze ze trzeba kogos zdegradowac to tylko onim swiadczy....... BURAKi
QUAZI / 91.146.224.* / 2008-11-18 20:21
Witam kobietki z z BOTI i CCC.Jestem pracowniczka niby-ekskluzywnego QUAZI.
Mam prosbe do Was drogie kolezanki z QUAZI odezwijcie sie cos!!! dziewczyny ostro walcza z CCC a My?na innych forach widze jak sie skarzycie odnosnie zachowania kierownikow regionalnych i ich mega wymagan odnosnie utargow i tego wszystkiego co ostatnio wymyslaja bo chyba im sie tam poprostu nudzi. Maja nam zmieniac umowy na jakies inne ...jakis mega plan opracowany przez "GóRE" bo ponoc jest kryzys?
Quaziiii / 83.21.248.* / 2008-11-21 17:35
Popieram wypowiedz wyżej :) Dziewczyny z Quazi udzielajcie sie na forum. Jest Wam az tak dobrze?! Ja wypowiem się, otóż zaczne najpierw od realizacji planów, mamy mega kwote do wyrobienia, no niestety nie wyrobimy jej. To po co w ogole mamy sie starac ze sprzedaza?!!! Juz pierwszego dnia mozna założyc czy wyrobimy realizacje na miesiac czy tez nie. Wyplaty w grudniu napewno beda niskie - czysta podstawa plus premia od kierowonika. Niestety gwiazdor w tym roku bedzie słaby. Chyba ze firma "dorzuci" cos do wyplat albo z nowym rokiem poszukać nowej pracy? Pracownicy CCC i Boti mysla ze my mamy luz blus baki zbijamy, ale drogie kolezanki i drodzy koledzy nawet nie wiecie jak jesteśmy czasem traktowane przez klientów z wyższych sfer, myśla że jak kupują buty za 500 zł to moga nas traktowac jak szmaty! A jak reklamacja jest nie uznana to dopiero dymy mamy ze trzeba ochrone wzywac. Narzekacie na braki a co my mamy powiedziec jak brakuje nam np. 15 par butow za 500zł i pare torebek, my to dopiero bedziemy mialy inwenture. WSZęDZIE DOBRZE TAM GDZIE NAS NIE MA! Moim zdaniem kazda praca na swoj sposob jest ciezka. Dziewczyny licze na Wasze wypowiedzi- Pozdrawiam.
:( / 91.146.224.* / 2008-11-18 20:35
NO CIEKAWE
:( / 83.8.132.* / 2008-11-18 19:32
cześć, jestem st. sprzedawcą i w październiku dostałam wyrównanie (tak widniało w banku- WYRÓWNANIE ZA WRZESIEŃ), ale w listopadzie nie mam :(
co dalej????
! / 79.175.225.* / 2008-11-19 10:38
a może lepiej upomnij się za cały rok:)))
POWYZKA / 213.158.196.* / 2008-11-18 19:16
I CO PODWYZKI SĄ ALE TYLKO DLA IEROWNIKOW I SPRZEDAWCOW CO TO ZA PODWYZKA DLA ST. SPRZEDAWCY MA JA TYLKO 100 WIECEJ A MUSZA ZASTEPOWAC KIEROWNIKA JAK GO NIE MA, A TAK WOGOLE TO CZEMU NA SALONACH DEPTAKOWYCH NIE MA ZASTEPCOW?ST SPRZEDAWCA MUSI PELNIC FUNKCJE KIEROWNIKA, ALBO KIEROWNICY DOSTALI Z******** PODWYZKA I DO TEGO MAJA Z******** PREMIE JAK WYROBIA LIMIT, A SPRZEDAWCY OBOJETNIE JACY ZOSTALI TAK NAPRAWDE Z NICZYM, MAM NADZIEJE ZE WKONCU DYREKCJA PRZYJRZY SIE KIEROWNIKOM I WIEKSZOSC ZWOLNI BO TO LESERY I LENIE WZIECI Z CALKOWITEGO PRZYPADKU OCZYWISCIE NIE DOTYCZY TO WSZYSTKICH ALE WIEKSZOSCI
:)))))))) / 79.175.225.* / 2008-11-19 10:53
Żeby być kierownikiem to trzeba sobie zasłużyć a nie tylko oczerniać ich prace na FORUM!!!! Kierownik nic nie robi???? A zapewne jak ma wolne to dzwonisz do niego ze 100 razy po czegoś nie wiesz!!!! A Ty skoro nie jesteś kierownikiem to widocznie się NIE NADAJESZ!!! Dziwnie się że jesteś st.sprzedawcą i że Twój kierownik Cię wybrał na takie stanowisko i docenił a Ty mu tak d..e obrabiasz!!!! Trzeba było awansować od razu na DYREKTORA!!! Powodzenia
1ktosik / 2008-11-18 19:47
zgadzam się z tobą że to leserzy i lenie i to niektórzy w 200 % !!!!! A NIE KTÓRZY TO CI SERCE ODADZĄ POKAŻĄ DORADZĄ ROBIĄ TAK JAK INNI
pracownica / 89.25.187.* / 2008-11-19 07:39
W sklepie jest dziewczyna co tyle lat pracuje umie wszystko załatwić i jeszcze niekiedy jest od czarnej roboty żeby przekazywać te informacje złe ale pod żadnym pozorem nie chce być zastępca kierownikiem starszym sprzedawca woli być kasjerem sprzedawca to już o czymś świadczy woli mieć takie stanowisko i mieć święty spokój
inny kiero / 77.115.106.* / 2008-11-18 19:41
Witam.Jeżeli jesteś st.sprzedawcą to twój kierownik już dawno powinien Cię zdegradować!!!!!!
zadowolona / 80.53.136.* / 2008-11-18 22:45
witam:)popieram Cie w pełni.jak ja bym miała u siebie taką marudę,to z miejsca bym ja zastąpiła taka osoba która na to zasługuje.od jakiegoś czasu juz nie wchdzę na forum,a to za sprawą marud!!!!111jezeli wam tak cały czas żle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to sie wyście do innych firm!!!!!!!a nie ciągle biadolicie!!!!!ale pewnie od razu by sie na was poznali i po tygodniu wywalili na bruk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:P / 83.22.65.* / 2008-11-19 18:52
Brawa dla kolezanki "zdowolonej" !!!!!!! A wy marudy to moze przydalaby sie praca dzieki ktorej zatesknilibyscie z ng2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cccowicz / 87.96.29.* / 2008-11-19 19:57
A Ty ;P pisz z sensem......
miodek / 83.4.70.* / 2008-11-18 17:30
Błagam po raz kolejny! Nie róbcie TAKICH błędów, bo tego nie da się czytać! Przecież czytacie to co piszecie, więc trochę wysiłku włóżcie w te komentarze.
A w Twoim sklepie kto zadecydował o tym, że to nie Ty zostałaś st. sprzedawcą? Dziwne mi się wydaje, że ktoś "na pałę" komuś przyznał te stanowisko.
Pozdrawiam :)
Murzynek / 77.115.161.* / 2008-11-18 21:24
Drogi Miodku uwież mi że kierownicy bywaja wybierani "na pałę". Myślałam że stanowisko kierownika w sklepie w którym pracuje obejmie osoba, która będzie miała największą wiedzę w zakresie pracy, oparte to będzie jakimiś testami. Myślałam, że regionalny przyjedzie i sprawdzi, która co potrafi zrobić, jakoś zweryfikuje naszą wiedzę. A tymczasem wybrał tą osobe która mu podpasowała, bez względu na to co potrafi :( Pani kierownik dostała lepszą kase, umowe według której pełni poważną funkcje, a białe murzynki w rolach sprzedawców zajmowały się wystawianiem MM, przyjmowaniem dostaw itd.
westa / 83.30.211.* / 2008-11-18 21:51
Pani kierownik nie jest od przyjmowania dostaw,mm-ek też nie musi wystawiać.
Pani kierownik powinna dopilnować,aby to było zrobione,drogi Murzynku
Murzynek / 77.115.13.* / 2008-11-19 12:00
Tak??? A więc czy to jest stanowisko polegajace na tym, że osoba siedzi i wskazuje palcem co kto ma zrobić. Przy dużych zespołach rozumiem, że kierownik ma dużo pracy, musi ogarnąć kilkuosobowy zespół, każdego wysłuchać. Ale nie w takim sklepie w jakim ja pracuje (3 osoby). Gdy jestem z nią sama na sklepie i przyjdzie dostawa, a ja sama muszę ją rozładować, sprawdzić i jeszcze ułożyć jest to mało przyjemne. A na koniec przyjdzie pani kierownik i jeszcze powie ze źle. W między czasie Pani kierownik ma ważny telefon od swojej koleżanki i nawet nie może zwrócic uwagi co sie dzieje na sklepie.
:P / 83.22.65.* / 2008-11-19 18:55
Drogi murzynku a wies zczemu tak jest bo moze twoja kierowniczka niezna sie na ukladaniu :P bo moja np spewnoscia NIE i dlatego TE telefony sa takie wazne hehe :(
Botinki / 83.23.241.* / 2008-11-19 09:28
Boże tak perfidnej wypowiedzi to dawno nie czytałam .Jak możesz tak traktować ludzi.W slkepie pracuje zespół -u mnie tak jest.Ja jak trzeba to robie wszystko to co trzeba w danym momencie zrobić jak pakowanko zwózki to pakujemy na zmiane z dziewczynami.Jestem od 2 lat kierownikiem i jeszcze nie było tak abym nie pracowała na równi z innymi.A co to kierownik to królewna jest czy co.Nie chciałabym z tobą pracować.Weź lepiej sie zwolnij to zrobisz swoim dziewczynom na sklepie przysługę wielką pewnie.Pozdrawiam
:P / 83.22.65.* / 2008-11-19 18:57
W takim razie jestes kierownikiem malo spotylanym w tej firmie a wiec nasze gratulacje !!!!!!!!!
szczewik / 2008-11-19 19:30
jak to czytam to aż włosy mi się jeżą,ludzie z kim wy pracujecie,toż przy takim podejściu jeden do drugiego to ja bym sie bała że mi ktoś świnke jakąś podłoży.W pracy ma być pełne zaufanie i zgrany kolektyw,na naszym sklepie tak jest i to pozwala mi z chęcią iść do pracy(pomijam tu wszystkie przeceny,przeżuty,instrukcje.....)Szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego...nasze kierownice zasuwają równo z nami i za to im czapka z głów.A tak na marginesie,czy nie potraficie rozmawiać między sobą szczerze?to najlepszy sposób na dobrą atmosferę na sklepie.Pozdrawiam wszystkich normalnych kierowników.
Murzynek / 77.112.5.* / 2008-11-19 21:18
Jakiś czas temu z chęciom wstawałam rano do pracy, jak regionalny pytał jak się pracuje to odpowiadałam, że lepiej niż wspaniale, ale to wszystko mineło. Zazdroszcze ci zgranej ekipy Szczewik, bo atmosfera w pracy jest najważniejsza. Dzieki niej wstajesz z entuzjazmem i jestes w stanie "góry przenosić". Gratuluje wszystkim Kierownikom, którzy nie "obrastaja w piórka" po objęciu stanowiska. U mnie w pracy kiedyś też było ok, ale kierowniczka poczuła się pewnie na swoim stanowisku, no i wszystko runeło, zaczynają się robić kwachy :(
Botinki / 83.23.207.* / 2008-11-19 19:22
Nie potrzeba mi gratulacji .Zaczynałam od sprzedawcy i swoją ciężkoą pracą zapracowałam na to stanowisko .Przeszłam wiele z kierownikiem regionu.Może gdybyś przez rok słyszała obelgi skierowane do ciebie i dziewczyn (wstyd cytować)to poprostu inaczej byś myślała .Ja wiem że kierownikiem być to nie tylko telefon do koleżanki.Znam kilka dziewczyn z Boti i też z************* jak inni.Nie można mierzyć wszystkich tą samą miarą.
Botki / 83.22.185.* / 2008-11-18 22:02
popieram
sprzedawcą wydaje się że my to ta kasę za nic dostajemy
ale one się nie martwią jak coś jest nie tak, bo nie one po dupie dostana i że będą musiały to prostować
kierownik nie jest cyborgiem i nie da rady i zrobić i sprawdzić wszystkiego
ktoś mu musi pomóc zrobić, bo sprawdzania po innych ma i tak dużo
szkoda ze nie wszyscy chcą
najlepiej było by tylko przy kasie stać i wystarczy
a tak na marginesie:
w jakiej firmie pracownik ma pretensje do kierownika ze go pilnuje i więcej zarabia??????
chyba tylko w tej
BUZIAK / 83.13.154.* / 2008-11-18 19:09
PODWYZKI BYŁY I CO Z TEGO PRACUJEMY DALEJ NAJGORZEJ TYLKO BOLI ZE NOWY PRACOWNIK MA TYLE SAMO CO PRACOWNIK PO PRZEPRACOWANYCH 2 LATACH NO CÓZ TAKIE ZYCIE .ALE GŁOWA DO GÓRY . MAM NADZIEJE ZE KIEDYS BEDZIE WSZYSTKO OK
kozok / 213.17.201.* / 2008-11-19 23:48
a jak się przyjmowałaś to inni mieli więcej??
hesia / 212.191.197.* / 2008-11-18 17:42
ale zrobili nas tzn kierowników, z-ców i st. sprzedawców w ch***
bo u nas data na aneksie jest od 1 listopada 2008r a u sprzedawców 1 października a wyrównania w dodatku dostali za wrzesień, październik i ciekawe czym tak zasłużyli, że my kierownicy, z-cy, st. sprzedawcy są do tyłu 2 miechy... To wszystko jest WIELCE NIESPRAWIEDLIWE!!! Nam się już nie należą wyrównania chociażby za to czekanie na decyzję...!!!
racjonalista / 2008-11-19 08:12
Witam

Odnośnie Twojej obiekcji masz prawo tylko skoro piszesz coś fakty to nie wprowadzaj w błąd, bo sprzedawca to nie ma mleka i miodu i pracuje , no chyba że mu nie zależy i nie stara się , jak ktoś umie olewać super ja albo robię coś dobrze albo wcale , ale nieważne.
Mała pomyłka się tu wkradła bo aneksy zgadza się weszły z datą 1 października to nie mogło być wyrównanie za wrzesień tylko od 1 października. Wiadomo że wypłaty są naliczane z dołu czyli za przepracowany poprzedni miesiąc zatem w listopadzie otrzymaliśmy wynagrodzenie za miesiąc październik i również wyrównanie za ten miesiąc.
Kasa jest ważna jasne bo to motywuje, najgorsze jest jednak to że nie ma szans na rozwój i zamiast tego następuje regres, chyba faktycznie czas na zmianę pracy, bo każdy coś krzyczy pisze a jak coś do czego przyjdzie to brak konkretów a na górze się pewnie śmieją z tego co piszemy i mają nas gdzieś
CCC.EU / 77.114.126.* / 2008-11-18 19:16
A co z pracownikami ktorzy wczesniej mieli 1800 i 25%??a teraz maja 1800 i 10% pensje spadly ....i nic wiecej te osobny zapierniczaja jak woly a inn z ta sama pensja ktorzy wczesniej mili okolo 1400 nic nie robia albo uDAJA ZE cos robia to jest sprawiedliowsc??odechciewa sie pracy a Deatchman ma ciekawsze oferty pracy dlatego tez pelno osob pracujach w ccc przechodzi w ym momencie do konkurencji....no ale coz przeciezn sprzedawcy sa tacy zadowoleni to jest dopiero dobry kawalJak kierownicy i st.srzedawcy beda tak "samo zadowoleni"to chyba juz nikogo nie bedzie do pracy!!!!!!
:P / 83.22.65.* / 2008-11-19 19:00
To zegnaj przejdz do Deatchmana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I soewnoscia 1/4 etatu cie satysfakcjonuje !!! Bo jak maja co robic to tak jak u was pracuja a jak nie to i w mniesiacu ma tylko okolo 80 godz.
Policz sobie!!!
nnannanannana / 83.24.171.* / 2008-11-19 21:11
A co to jest Deatchman??? Chyba Deichmann!!! A kto ci powiedział, że wszyscy chcą iść na cały etat?! Może niektórych satysfakcjonuje pół etatu.
pracownik ccc / 89.228.194.* / 2008-11-18 14:57
drodzy prezesi jestem wasza długoletnia pracownica i pamietam wiele zmian i wiele zajsc jakie miał miejsce w naszej firmie zawsze jaegok staralismy sie darzyc do tego albysmy wy jak i my pracownicy byli zadowoleni z pracy.ciagle pojawiały sie jakes nowe koncepcje a pozniej znów wracalismy do starych rozwiazan uczylismy sie na wlasnych błedeach i napewno moge powiedzie ze nie zaleznie od tego jak byscie nas nie wystroili jaki byscie pieknie nie dekorowali sklepów i jakich byscie zmian nie wypowadzili to i tak tylko od nas sprzedawcow zalezy to jako przekonamy klientow to siebie , swoich sklepów i na ile nakłaominy ich do zakupu i ponownego odwiedzenia naszych salonów !!! takze prosze sztaby ludzi ktore bezproduktywie siedzya i wymyslaj niedozeczne pomysły, zadbajcie o nas praconików a my z pewnoscia odpłacimy sie wami najlepiej jak bedziemy potrafili !!!!!!!!!!!!!!!! pracuje z dosc zgrana ekipa i wiemy jak zachecic i pozyskac sobie noweych kilentów ale kiedy bez powodu zaczynacie nas zwalniac checi do pracy i sił do uczenia wciaz nowych to ludzi naprawde zaczyna brakowac, prosze i apeluje opamietajcie sie !!!! pomyscie o nas a my sie odpłacimy zetelna praca i checia przychodzenia i mowienia o naszym pracodawcy jako o PRACOWNIKU ROKU nagrada ktora chyba została przyznana troche na wyrost
nie zauwazany starszy sprzedawca / 89.228.194.* / 2008-11-18 14:45
a propo starszych sprzedawców to chyba powinni byc pracownicy ktorzy sa najdluzej i najwiecej potrafia bo na sklepach te stanowiska zajmuja dziewczyny ktore nie koniecznie moja o tym jakiekolwiek pojecie przyszły z ulicy i trafiły sie im stanowiska i kto to ustałał pytam? teraz to nie umiejetnosci i starz pracy sie liczy tylko znajomosc z kierownictwem i lizustwo? a tak wogole to co wiecej ten sprzedawca ma w obowiazkach zeby tak za nic wiecej zarabiał ?????????????????????????????????????? u nas na sklepie wszytkie robimy po rowno a starszego sprzedawce ciagle poprawiamy albo uczymy. sami sie takimi ludzmi kompromitujecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a wyuczonych i wyszkolonych ludzi zmuszacie do odejscia do konkurencji skoro sami nie zauwazacie ich długo letniego zaangazowania i nie piszcie o mozliwosci rozwoju i awansu , a to kompletna bzdura!!!!!!
nelliblu / 83.4.70.* / 2008-11-18 10:32
Witam wszystkich, tematem do zadumy może być RAPORT MIESIĘCZNY ZA PAŹDZIERNIK 2008 opublikowany na stronie firmy: www.ng2.pl w dziale "Raporty Bieżące".
Aż dech zapiera jak pomyślę kto jakie będzie miał święta...
A co Wy na to?
Pozdrawiam :)
iiiiiii / 79.162.20.* / 2008-11-17 23:31
zeżrecie się między sobą!!!! bony takie -owakie-za mało-za dużo-niesprawiedliwie.A jakby było po równo dla wszystkich-to tez by było źle-netto-btutto-NIEDOBRZE SIĘ ROBI!!!!
Przestańcie dziamolić!! Jak wam za mało-to może biedronka daje więcej..sio!
ja!!! / 83.22.2.* / 2008-11-18 18:44
Tutaj jak nahbardziej należa sie BRAWAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!
mikaka / 87.206.163.* / 2008-11-18 10:10
uważaj bo zaraz zeżremy Ciebie wiec sioo stąd jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia śmieszny człowieczku :P:P:P
wasze pieprzenie / 89.77.243.* / 2008-11-19 00:31
ssijcie jaja wszyscy nie wierni :)
Boti88 / 2008-11-17 23:26
dziewczyny w pracy mowily mi, ze w tamtym roku osoby ktore nie przepracowaly pol roku nie dostaly nic na swieta, wiec i mnie w najblizsze swieta to czeka :( o ile doczekam w tej firmie do swiat
botinki / 89.74.32.* / 2008-11-17 23:26
ja juz wiem jestem zadowolona:) Boti
Ircia... / 83.22.2.* / 2008-11-18 18:48
No hej ja tez dzis sie dowiedzialam fajne podwyzki ale szkoda ze az tyle odtracen :(
Botinki / 83.23.236.* / 2008-11-18 21:06
Ircia to jakie te stawki bo mój regionalny nic a nic ponoć nie wie
kapeć / 212.191.197.* / 2008-11-18 08:03
to podziel się tym czym wiesz...
ccc.eu / 77.115.146.* / 2008-11-17 22:06
co do bonow to slyszalam ze Ci pracownicy ktorzy pracuja rok maja dostac 100 zl a Ci co pracuje 1,5 roku maja dostac 300 zl:/Bardzo sprawiedliwe dla tych rocznych pracownikow:/
!...! / 212.191.197.* / 2008-11-18 12:18
ja w tamtym roku dostałam 100 zł bonów ( i zniżki przeterminowane :P) a przepracowałam 10 miesięcy a dziewczyna która przepracowała rok dostała 300 zł... tak wiec zabrakło mi 2 miesięcy do 300zł .. fajna różnica między rokiem a 10 miesięcy ale cóż dobre i tyle...
cccbde / 83.22.2.* / 2008-11-18 18:46
No wiesz ja znam kogos takiego co mu braklo pare dni bodajze 2 tygodnie i tez dostal duzo mniej!! hmm ciekawe skoro wedlug mnie robi nawet wiecej niz te co pracuje od paru lat!!
stilla / 87.206.163.* / 2008-11-17 22:32
tak było w zeszłym roku, teraz jak bedzie nie wiadomo, wiec nie rozsiewajcie plotek tylko poczekajcie do oficjalnej informacji!
cccowicz / 91.94.220.* / 2008-11-17 22:20
A czym się różni pracownik który pracuje rok od tego co pracuje 3 lata, w sumie pracę wykonuje taką samą. To jest jednym słowem skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
iiiiiiii / 79.162.20.* / 2008-11-17 22:06
jak to o co kaman!!! jak nie wiadomo o co kaman to o kasę kaman:)))))
Bulinka / 77.113.59.* / 2008-11-17 20:20
:-)) nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ....
jaro123 / 89.229.7.* / 2008-11-17 20:24
o co kaman
obserwator_EKU / 2008-11-17 15:27
Nastał nowy tydzień... tydzień, w którym rzekomo pracownicy (kierownicy i st. sprzedawcy) mają zostać poinformowani na jakich warunkach pracują. Ile osób (kier. i st. sprz.) już wie?
W moim odczuciu dyrektor NG2 dość sprytnie wybrnął z problemu nie podając żadnej konkretnej daty w 2 piśmie - chcąc zyskać na czasie, a wy czekajcie sobie do gwiazdki, może pod choinką znajdziecie "prezent" (czyt. aneks). W tej firmie jak zwykle nikt nic nie wie, obowiązuje zmowa milczenia, wszystkie informacje chyba objęte są klauzulą ŚCIŚLE TAJNE.

Ze zwykłej ciekawości statystycznej, kto już został poinformowany o swoim statusie finansowym w tej firmie niech się wpisze. Kwoty, jeśli chcecie niech zostaną TOP SECRET :)
obcasik / 2008-11-17 15:46
Jakim cudem my mamy wiedzieć skoro moja kierownik Regionalna nie otrzymała jeszcze info na ten temat :(. To naprawde przykre ,że dyrekcja pokazuje jaki ma do nas szacunek. Stracili autorytet. Jajgorsze jest to,ze im wcale nie zależy abyśmy mieli o nich dobre zdanie. Na niczym im nie zależy. Pracownicy to ylko jedno z narzędzi w ich rękach.
botinki / 83.23.206.* / 2008-11-17 19:26
Ja tez wykonalam telefon do regionalnego ,bo to on miał dziś osobiście przekazać wieści od samego władcy.A tu klops !Duży klops !On nic jeszcze nie wie.Mam być cierpliwa napewno w swoim czasie sie dowiem wszystkiego.Pytam w jakim czasie .Poniedziałek to poniedziałek .Co zabawmy sie w kotka i myszke.Robią z nas i regionalnych baranów.No to potem zadzw. do kadr ONE NIC NIE WIEDZĄ JAKIE STAWKI.TO KTO DO CHOLERY WIE.MAM DOŚC .SZUKAM W WOLNY DZIEŃ INNEJ PRACY.
obserwator_EKU / 2008-11-17 17:29
Rozumiem, że koleżanka, która tak wierzy w swoją firmę się nie doczekała... :P

Z tego co widzę,niektórzy mają ciezkie myślenie,albo czytają bez zrozumienia .To przykre
. Wyraznie zostało napisane ze stawki juz sa zatwierdzone!!!!!!!!!!!!!!
...
Nie staje tu w obronie dyrekcji,ale po prostu
myśle logicznie i czekam do poniedziałku.
***************** / 87.207.64.* / 2008-11-19 09:06
Lizodupiec
starszy sprzedawccca / 87.206.163.* / 2008-11-17 15:30
ja nie!
cziczi / 213.192.70.* / 2008-11-16 22:58
hej mam pytanko co sadzicie na tamat bonów 250 zł?gdzie w zesz lym roku było 300 cały rok tyramy dosyc ze wypłata bedzie słaba bo nam dadzą takie limity jak zwykle niedowyrobienia bo i przecena itd.to bonami tez nam przyrzydzili.noi urlopy czemu oni narzucają nam terminy kiedy mamy isc.ja mam isc na urlop jutro i co mam robic chyba bede nowej pracy szukała.kasy niedaja i jak tu urlop spedzic co wy o tym sądzicie????
N.M. / 83.9.70.* / 2008-11-17 13:14
a te bony to 250zl ale brutto!!! czyli wychodzi 185zl na reke!!!
porazka
botinki / 83.23.206.* / 2008-11-17 19:31
Dostaniesz do ręki bon sodexo o wartości 250 zł
MIŚKA / 83.4.205.* / 2008-11-17 23:36
CO WAM PO TYCH BONACH JAK I TAK WAM ODBIORĄ PRZY PĘSJACH W STYCZNIU ZAWSZE WYJDĄ NA SWOJE SAMI SOBIE NIE ZROBIĄ KRZYWDY
stilla / 87.206.163.* / 2008-11-17 13:23
Niemozliwe zeby bony licZyli na brutto! powiedzcie ze to nieprawda, to juz by była totalna bezczelność :] nie, nie wierze w to, 250 zł to 250 zł, bonów nie liczy sie netto-brutto!
N.M. / 83.9.40.* / 2008-11-18 09:26
tak bylo napisane w informacji ktora dostalysmy.. 250zl brutto wiec nie wiem o co chodzi??
obcasik / 2008-11-17 15:50
Niestety liczy,bo musisz zapłacic z tego podatek. Potrącą go od styczniowej wypłaty niestety
abra100 / 83.3.251.* / 2008-11-17 13:53
W tej firmie wszystko jest możliwe, dzieje sie coraz gorzej, ja nie wiem co wy tam wszyscy jeszcze robicie, ja od miesiąca już tam nie pracuję i bardzo się z tego cieszę, a wy zamiast narzekać i narzekać weżcie się w garść i zróbcie z tym coś, bo takie pisanie nic nie da,
stilla / 87.206.163.* / 2008-11-17 13:59
Łatwo Ci mówić, jak sie ma rodzine na utrzymaniu, wszystkie opłaty, czynsz to nie chce sie ryzykowac eksmisji ;/ a prace mozna znalesc, ale nie kazdy ma takie szczescie;/
jnp / 79.186.168.* / 2008-11-17 17:33
Jak się chce to się znajdzie pracę ja zwolniłam się z CCC i w ciagu trzech dni miałam następną.
pracownica 1 / 77.254.145.* / 2008-11-17 17:45
czesc!!czemu nic nie piszecie o systemie pracy 8-godzinnym???
czy wszystkim to pasuje???
bo z tego co wiem to wszyscy bedziemy codziennie prawie chodzic do pracy!!!
kierownicy maja tak ustalic ze nawet bedziemy przychodzic na 4 i nawet 6 godzin!!!
np.ja codziennie bede dojezdzala do pracy...
to wtedy bedzie przechlapane!!!
to wtedy dopiero bedzie burdel na kolkach!!!!
abra100 / 83.3.251.* / 2008-11-17 18:12
Masz rację będzie burdel na kółkach, zwłaszcza jak będzie zwózka lub przecena, ktoś zacznie ją robić, ale po czterech godzinach idzie do domu, przychodzi następna osoba,która zanim zobaczy o co chodzi, uplynie trochę czasu, ledwie zacznie coś robić a tu juz musi iść do domu i przychodzi kolejna. Nie wiem co za mądra głowa to wymyśliła. Powinno być lepiej a z każdym dniem wymyślają takie rewelacje,że ...... . Oni po prostu mają pracowników gdzieś, nic ich pracownicy nie obchodzą i ich opinie na te nowe zasady, coś wam wszystkim powiem - firma stworzyła sobie nowy plan , nowe zasady i wierzcie mi nie zrezygnują z tego choćby nie wiem co bo to wszystko co robią jest dla firmy rentowne i będą szli po trupach do celu, przecież widzicie że im w ogóle nie zależy na ludziach, że zwalniają wszystkich kto ma odmienne zdanie niż oni, zobaczcie ilu ludzi zwolnili z NG2, ilu kierowników regionalnych, to jest chora firma,mam nadzieję,że kiedyś to się na nich odbije.Pozdrawiam wszystkich pracowników, a was Szanowne Szefostwo niech diabli wezmą
pracownica 1 / 77.254.150.* / 2008-11-18 16:28
ja tez zgadzam się z tobą i napewno jakaś głupia głowa to wymysliła których wszystkich ma głęboko w dupie ,pożyjemy zobaczymy jak im to wyjdzie ten system 8-godzinny a jak będe chodzic codziennie do pracy po 4 lub 6 godzin to z nerwow moge kogoś udusic he he albo przyjde i bede sciemniała że coś robie bo ja nie będe się wkur.....codziennie w pracy bo jak każdy wie prawie każdy olewa tą prace a zwłaszcza chodzi mi tutaj o nowych pracowników no ale przecież nie zwolnimi nowych pracownikow bo wtedy nie będzie mial juz kto pracowac w tym burde...(ccc)
abra100 / 83.3.251.* / 2008-11-17 14:34
Ja też mam rodzinę, ale nie mogłam wytrzymać psychicznie, byłam kierownikiem salonu, nawet nie żle zarabiałam, ale stwierdziłam, że albo stąd odejdę albo za niedługo wyląduję w wariatkowie, nie mogłam znieść polityki tej firmy, nie wiem może byłam za słaba psychicznie, pracowałam tutaj 5 lat, ale dlużej już nie mogłam wytrzymać. Ja nie mówię,żebyś Stilla od razu zrezygnowała, po prostu szukaj sobie czegpś w międzyczasie żebyś nie została na lodzie. Na prawde warto spróbować i coś zmienić, bo to co firma robi to jest zwykłe poniżanie czlowieka.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy