CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
zwolniona / 212.59.249.* / 2008-11-07 21:58
witam wszystkich!!w dniu dzisiejszym odebrałam wypowiedzenie po 3 latach w taj chorej firmie, a to dlatego ze pierwszy raz os 3 lat byłam na l4 a na moje miejsce w pierwszym tygodniu mojego 3-tygodniowego l4 została już obsadzona nowa dziewczyna(miałam cały etat) informując kierowniczke ze wracam usłyszałam że z polecenia regionalnego nie mam po co.czy według was to się nie nadaje to sądu pracy?a co do wypłat to gdzie sa teraz ci wszyscy zwolennicy cudownych regionalnych i "biednego"dyrektora??płacza pod bankomatem??gratuluje im podejścia do pracy i niestety musze przyznac ze byłam taka sama.wierna poddana nigdy się nie odezwałam nigdy nie powiedziałam NIE.mam nadzieje ze wszyscy wkoncu otworza oczy i sami odejdą nawet ci którzy nieczują sie pokrzywdzeni przez firme bo takich niestety tez znam:((powodzenia
kostucha / 83.29.78.* / 2008-11-07 22:26
Ale na jakiej podstawie dostałaś wypowiedzenie, wiesz co wydaje mi się,że Twojemu kierownikowi regionalnemu p******* się w głowie. Szkoda,że tak Cię potraktowali, ale z drugiej strony dziękuj Bogu, że wyrwałaś się z tego chlewa. Ja pracowałam w tej firmie 5 lat, ale już nie pracuję i nie żałuję.Bałam się odejść, ale naprawdę warto było się odważyć. NIE POZWÓLCIE SIĘ WYZYSKIWAĆ I OSZUKIWAĆ, NIE MOŻE WAS NIKT TRAKTOWAĆ JAK NIEWOLNIKÓW, STAĆ WAS NA WIĘCEJ, WYSTARCZY TROCHĘ ODWAGI, ZROZUMCIE ŻE NIGDY NIE BĘDZIE TUTAJ LEPIEJ, NIE DAJCIE SIĘ PONIZAĆ, POKARZCIE NA CO WAS STAĆ, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Trzymam za was kciuki i pomimo tego,że już tam nie pracuje szlag mnie trafia jak słyszę co ta banda złodziej z Wami robi
bbbccc / 2008-11-07 22:17
zwolniona pamietaj ze nalezy Ci sie odprawa .. nie daj sie.. ja tez mialem wypowiedzenie we wrzesniu i kilka osob. do tej pory nie mam odprawy .. sprawa jest skierowana do sadu... nie dajmy sie
Kierowniczka / 81.210.63.* / 2008-11-07 21:34
Chciałam tylko zapytać jak długo jeszcze kierownik będzie zarabiał 1300 złotych , bo szczerze to mam już tego dosyć . Do 7 listopada miałyśmy poznać swoje nowe stawki i co ... CISZA i kolejny tydzień oczekiwania. Swoją drogą to ciekawe czy my też dostaniemy jakiekolwiek wyrównanie do nowych stawek bo coś wątpliwe to się staje ale pożyjemy zobaczymy tylko szanowny Panie Prezesie pamiętaj , że my też mamy swoją cierpliwość która niebawem się skończy a wtedy będzie to dla was GÓRY wielki dramat jak będziecie zmuszeni zamknąć większą część sklepów z powodu braku pracowników a i wtedy wam się kokosy skończą bo to my pracownicy dla was zarabiamy!!! Jesteśmy wobec was i firmy uczciwe , stajemy na głowie żeby wszystko było tak jak tego chcecie , nie raz padamy na pysk ze zmęczenia , czy tak trudno to docenić i wynagrodzić . Przecież nie prosimy o wiele , chcemy tylko móc godnie żyć , mieć za co utrzymać nasze rodziny , a nie raz się zdarza , że żyjemy na pożyczkach bo nie starcza nam do kolejnej marnej wypłaty i tak w kółko . Czy dla GÓRY te 300 złotych więcej dla nas pracowników to naprawdę takie ogromne kwoty , że nie potraficie się wywiążać z obietnicy , którą złożyliście tak nie dawno a może już o niej nie pamiętacie !!!!??????? Pozdrawiam wszystkich cierpliwie czekających na cud ..... może się jeszcze wydarzy !!
nikto / 2008-11-07 22:23
zobaczyłam swoją kierowniczą wypłatę i ... nie mam siły nawet zapłakać KOSZMAR
oni nie zdążyli z podjęciem decyzji!!!!!!!!!!!!! to może my nie zdążymy zrobić kolejnej przeceny potem nie zdążymy otworzyć w niedzielę potem nie zdążymy wyjść z domu
Potem niech to wszystko szlag!!!!!!!!!!!!
K...A poco my się tak ścieramy????
kierownik boti / 88.156.139.* / 2008-11-07 22:13
Popieram przedmówcę. Tak kiepskiej wypłaty jeszcze nie było. To są jakieś żarty!!! Zeby sprzedawca miał większe wynagrodzenie niż kierownik....kabaret! Ciekawe jakie pismo dostaniemy w przyszłym tygodniu...aż się boje...Pozdrawiam wszystkich kierowników i czekajmy na Miłłkowski cud
bot / 89.239.75.* / 2008-11-10 19:50
popieram twoją wypowiedz i tez czakam na cud.Ale to jest prawda zeby sprzedawca miał 100 zlotych mniej od kierownika to juz paranoja i kpina poprostu i chore Panie Prezesie smiech na sali . Więc propozycja nasza pensja miesięczna to zrobimy taką w tygodniu handlu i po co sie wysilać biegać po sklepie i za klientem jak i tak zrobimy 1200 utargu tygodniowo.czas pozdrawiam .
Botki / 83.22.197.* / 2008-11-10 21:51
popieram ja tez wzielam tylko 100 zl wiecej niz moi pracownicy
i gdzie tu sprawiedliwosc
praktycznie nie mam wolnego bo nawet jak mnie nie ma na sklepie to telefon sie urywa
a sprzedawca nie twierdze ze stoi i nic nie robi, ale zrobi co ma zrobic i idze do domu bez zmartwien ze jutro papiery trzeba wyslac czy konwoj przyjedzie itd. itp
wie ze jak ma wolne to ma wolne (poza szczegolnymi wyjatkami)
wszystko na glowie kierownika
a co wzamian ze sie tak staramy??
pensja najnizsza jaka wzielam do tej pory jako kierownik
zreszat nigdy nie wzielam nizszej
nawet z poczatku pracujac jako sprzedawca dostawalam wiecej
ale nawet juz nie o jej wysokosc mi chodzi,
nie po to sie zgodzilam byc kierownikiem zeby zarabiac tyle co sprzedawca
a pewnie jak juz im sie kiedys ud ustalic nasze podstawy to napewno zapomna wyrownac za wrzesien i pazdziernik
ale poczekamy zobaczymy
botinki / 83.23.218.* / 2008-11-07 21:47
To jest tak jak z dietą cud.Jak schudniesz ,to to będzie cud.I tu jest tak samo jak dają nam godziwe pieniądze to będzie cudddd!!))SWOJĄ DROGĄ SIEDEM CUDÓW JUŻ BYŁO MOŻE CZAS NA ÓSMY MIŁŁKOWSKI CUD.OBY JAK NAJSZYBCIEJ.
olgost / 2008-11-07 21:01
Czy to są już te podwyżki? To chyba jakieś żarty!!! Zamiast podwyżek, obniżki??? Jeszcze się z czymś takim nie spotkałam..... Duża, robiąca wrażenie firma płaci swoim pracownikom takie marne grosze. WSTYD!!!!!! Chyba poszukam pracy w "Biedronce" bo tam lepiej płacą.....
qqqqqqqqq / 83.21.234.* / 2008-11-07 22:25
Dzisiejsze wypłaty wygrały wszystko!!! Obniżki... tej firmie wydaje sie ze my mamy jakis niedorozwoj umysłowy albo i gorzej, ale to my na ich PENSJE zarabiamy i to oni maja kokosy. Nie dosc, że malo zarabiamy to jeszcze na dodatek szorowanie podłóg bądź mycie szyb jest w naszym zakresie- oczywiscie z naszej kieszeni to idzie. Jakby ich nie było stac (dwa razy w roku wynajac firme czyszcząca podlogi a raz w miesiacu mycie szyb) ale przeciez mają od tego murzynow, ktorzy wszystko zrobia bo jak nie to przyjedzie regionalny badz dyrektor zjada Cie od gory do dolu. A wchodzac na drabine- polamiesz sobie nogi albo co gorzej kregosup to pozniej Ci powiedzą: A PO CO TY TAM GłUPIA WCHODZIłAS?! I I znow w kołko, zawsze najlepiej na tym wychodzą. POPROSTU PARANOJA :/ a co najlepsze jest to, że wszyscy pracujemy w sklepie obuwniczym a obuwie do pracy musimy zakupić we własnym zakresie. Moze czas zaczac fakturki firmie przedstawiac za odziez i obuwie w ktorym chodzimy w pracy? Moze sa jakies sposoby zeby pokazac tej firmie ze my tez jestesmy LUDZMI!!!!
booooti / 83.23.221.* / 2008-11-08 16:01
Ręce opadają.Co tu zrobić z tak marnym groszem.Zgadzam sie mają nas za idiotów .Co tam popiszą troche a itak w poniedziałek zrobią to co zadamy. O byś panie Prezesie nie zdziwił jak będzie urlopik na żądanie calego sklepu.
cetinka / 2008-11-07 20:14
:((((ale lipa , mialo byc tak pieknie :( no ale obiecanki cacanki :((((((((( a glupiemu radosc ehhhhhhhhhhhhhhhhh
ccc? / 77.114.47.* / 2008-11-07 20:13
teraz to posypia sie zwolnienia ale tych lepszych sprzedawcow noi oczywiscie starszych sprzedawcow:/no ale coz sami tak chcieli ciekawe kto bedzie chcial pracowac za 1300 zl na pelnym etacie:/chyba nikt
cccowicz / 91.94.167.* / 2008-11-07 20:13
Ciekawe ile w bonach na święta dostaniemy.... bo z tego co widzę nie zapowiada się najlepiej..............
ccc---* / 77.114.47.* / 2008-11-07 20:01
Swietne pozdywzki....z 2000tys wyplaty spadly na 1300 fakt roznica rzuca sie w oczy
mandaryna / 87.206.82.* / 2008-11-07 20:08
Dzisiejsza wypłata to żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a miało być tak pięknie..........
Słonik / 89.228.200.* / 2008-11-07 20:54
To dziś już dziś masz wypłatę?????
1ktosik / 2008-11-07 19:55
Panie Prezesie ! tak się Pan zastanawia na pensjami dla kierowników, zastępców i starszych sprzedawców więc , czy mógłby Pan Prezes się jeszcze raz zastanowić co do podstawy pensji sprzedawców w sklepach Boti , tych sklepach które metrażem przypominają salony ccc .... może i my mogłbyśmy mieć podstawy 1800 zł ???
brawwwoo / 83.22.31.* / 2008-11-07 20:17
Tutaj należa się brawa!!!!!
DUMNY SPRZEDAWCA / 83.22.28.* / 2008-11-07 19:33
A czy wy kierownicy (no może niewszyscy) naprawde zasługujecie na to by zarabiać duzo wiecej bo chyba raczej nie.
OKi miejcie wiecej od sptrzedawcow ale ruszcie sie do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bo to co widac i slychac to tylko tytuł macie a w głowie niewiecej niz sprzedawcya nie jeden z pewnoscia wie lepiej i wiecej od was!!!!!!!!!!!!
szczewik / 2008-11-09 21:18
gdzie ty pracujesz człowieku,toż kierownik z*********** tak samo jak sprzedawca i jeszcze ma tone papierów na głowie,juz ja tam wole być tylko sprzedawcą
zuzia80 / 88.156.139.* / 2008-11-07 22:18
DUMNY SPRZEDAWCO!!!ty chyba nie wiesz co piszesz...czy ty myślisz że kierownik to tylko stoi i myśli co tu po pracy robić??my tyramy tak samo jak Wy!!(nie licząc spraw które mamy do załatwienia kiedy Wy jesteście na przerwie)zastanów się zanim coś napiszesz bo się w tym momencie ośmieszasz. Pozdrawiam
DUMNY SPRZEDAWCA / 83.22.14.* / 2008-11-11 10:21
Widocznie zuzio80 jestes innym kierownikiem no i widocznie nie chodzisz na przerwe o biedactwo a czy ukladac potrafisz , pakowac itd a czy moze kto inny polowy rzeczy za ciebie nierobi zastanow sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To tylko ja...:] / 78.8.18.* / 2008-11-13 20:55
Skoro tak już się wymądrzasz to w pierwszej kolejności naucz się ortografii albo wróć do szkoły..Już wiesz dlaczego kierownik robi dokumenty a nie Ty:] za mnie nikt nic nie robi,a Ty może do wyższych celów stworzona nie jesteś niż to co robisz...Gdybyś pracowała ze mną to jako pierwsza byś poleciała z pracy!Tak dla przykładu!
Pozdrawiam...
kierownik ccc / 83.142.122.* / 2008-11-07 21:03
nie wiem na którym sklepie pracujesz,ale tu się grubo mylisz,jestem kierownikiem ale równo z dziewczynami zapieprzam i nie oglądam sie na nikogo... od mopa po papierkowe sprawy,więc zastanów się zanim napiszesz dalej coś tak mądrego,ponieważ nawet jak cokolwiek wyrównają kierownikom to z pewnością Wy jako sprzedawcy w tamtym miesiącu wyszliście na tym lepiej...ale ok tu nie o to chodzi....MAMY ZARABIAĆ GODZIWIE!
boooti / 83.23.213.* / 2008-11-08 19:27
Brawo, co racja to racja CHCEMY ZARABIAĆ GODZIWE PIENIĄDZE!!!
śląsk !!! / 83.4.235.* / 2008-11-18 13:08
śmiać mi się chce po co tam jeszcze siedzicie i czekacie na jakieś marne ochłapy jak głodne bezdomne psy, SPIER............ stamtąd, a nie beczcie, ja się odważyłam po 3 latach i jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem, jestem czegoś warta, mam ambicje i nikomu nie pozwolę się gnoić, mam swój honor. Możecie na siebie patrzeć w lustrze? ja nie mogłam czułam się jak nic nie warty śmieć jak podczłowiek, uważam że wygrałam z nimi właśnie odchodząc, pokazałam że jestem ponad regionalną i panem O czy prezesem, ja nie muszę ich obrażać żeby wiedzieć że jestem KIMŚ!!!!!!!!!!!! Pokazałam to odchodząc z podniesioną głową, zostawiłam za sobą ten cholerny burdel. Pozdrawiam wszystkich weteranów tego obozu - ludzie jesteście WIELCY a tym którzy jeszcze zostali życzę silnej motywacji do pożegnania się z firmą NG2. POKAŻCIE NA CO WAS STAĆ!!!!!!!!!!!
obcasik / 2008-11-07 18:35
No i tak się załoga wykruszy. Dziekuję panom dyrektorom za wspaniałomoślnosc. Wypłata mimo iż jest dopiero 7.11 jest już na koncie. Niestety tylko się powiesic. Za cały miesiąc niecałe 1300 na kierowniczym stanowisku? Mam pytanie. Czy Panowie dyrektorzy naprawde nają nas za debili,Myslicie panowie ze my liczyc nie potrafimy. Sprzedawcy wyszli lepiej niz kadra kierownicza? .W takim razie niebawem naprawde sami staniecie za lada i możliwe że za taką kase wyzywicie rodziny. Kij ma zawsze dwa konce. Teraz pozostało,albo sie zwolnic,albo iść na L-4.

Panie Prezesie tak ma wyglądac docenienie pracownika? Ja rozumiałam to zupełnie innaczej,wierzyłam,zaufałam pana obietnicom i jak zwykle przejechałam sie .

Pozdrawiam
1ktosik / 2008-11-07 19:33
a czytałaś dziś wiadomość od Pana Prezesa ?? bo pisał że co do kierowników zastępców i starszych sprzedawców jeszcze decyzji o podwyżce nie podioł dopiero w przyszłym tygodniu dopiero się okarze co i jak
kierownik ccc / 83.142.122.* / 2008-11-07 19:28
ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!Czy szefostwo z nas kpi??????????Brak mi słów po tym jak zobaczyłam swoją wypłatę!Czy to jest mobilizacja do pracy????Panie Prezesie z całym szacunkiem,ale wierzyłam że pan nie będzie sie temu bezczynnie przyglądał,tym wszystkim chorym zmianom!Wierzyłam w pana,ale dzisiaj jestem załamana!Tak złej wypłaty to już bardzo dawno nie dostałam.Czy firmie chodzi o to żebyśmy sami odchodzili????Czy p.Olechno chce nas wszystkich się pozbyć???Tak wygodniej???
nie wierząca / 62.87.227.* / 2008-11-07 19:20
my kierownicy nie dostaliśmy wyrównania,chociaż też nam sie należa-bo co?my jacyś gorsi??
no i teraz sprzedawcy dostana wypłate naliczona po nowych zasadach a my po starych.wiec kierownik zarobi moze 200 zl wiecej niz sprzedawca.
żenada.
to ja pieprze być kierownikiem i chce być sprzedawca.
zniechecona kierowniczka / 82.177.136.* / 2008-11-07 17:32
wlasnie ogladalam swoj stan konta i pomimo ze jest 7 nie dostalam zadnego wyrownania o ktorym tak pieknie pisano nam w mailu. bedac kierownikiem zarobilam we wrzesniu tyle samo co sprzedawca i gdzie tu sprawiedliwosc, biorac pod uwage nasza odpowiedzialnosc a odpowiedzialnosc sprzedawcy. chyba musze przemyslec sens bycia kierownikiem bo jak na razie najlepiej wychoszi sie bedac zwyklym sprzedawca:((
botinki / 83.23.218.* / 2008-11-07 21:12
I tu sie zgadzam w 100%.Po co brać sobie na głowe problemy bo coś regionalnemu sie nie podoba podczas wizyty.Dostawać opieprz za wszystko i wszystkich i za taką samą pensje co sprzedawca.Nad czym tak długo tu debatować podwyżka dla nas kierowników powinna być adekwatna do podwyżki dla sprzedawców.OJ OJ PANIE PREZESIE ,BO GWIAZDOREK W TYM ROKU NIE PRZYJDZIE JEST PAN BEZ SERCA.(CHOĆ PEWNIE PAN OPŁACI SOBIE GWIAZDORKA BO PANISKO BĘDZIE STAĆ ,A NAS NIEEEE!!
1ktosik / 2008-11-07 19:41
a czytałaś dziś wiadomość od Pana Prezesa ?? bo pisał że co do kierowników zastępców
i starszych sprzedawców jeszcze decyzji o podwyżce nie podioł dopiero w przyszłym
tygodniu dopiero się okarze co i jak
KIEROWNIK CCC / 94.251.133.* / 2008-11-07 18:32
MASZ RACJE JA TEŻ JESTEM KIEROWNIKIEM I MAM TEGO DOSYC !!!!!!!!! ROBIĄ Z NAS DEBILI!!! OBIECANKI CACANKI.....LEPIEJ BYC SPRZEDAWCĄ I MIEC SPOKOJNIEJSZĄ GŁOWE!!!!!! NIE MAM SŁÓW DO TEGO CO SIĘ TERAZ DZIEJE !!!!!!!!! P********* BOGACZE Z LUDZKIEJ KRZYWDY....
olivia3 / 88.156.139.* / 2008-11-07 22:24
zgadzam się z tobą! w tym momencie sprzedawca ma dużo lepiej niż my kierownicy.
bbbccc / 2008-11-07 15:34
wspolczuje wam wszystkim. ja juz na szczescie nie pracuje w tym kolchozie. ale za to sadze sie z firma o odprawe i o podwyzke ktorej nie dostalem bedac na wypowiedzeniu. a do ktorej mialem pelne prawo.. milek nie liczy sie z wami a co dopiero z ludzmi ktorzy juz nie pracuja. ma nas za idiotow. ktorzy nie znaja sie na prawie.. i tu sie myli.
A-Z / 83.14.68.* / 2008-11-07 15:15
chciałam sie zapytac czy na innych salonach dostaliscie paski z wypłat za ostatni miesiac? juz drugi zleciał a my jeszcze za wrzesien niedostalismy tak niemoze byc! a wyrownania narazie niebedzie co do kierowników,zastepcow i sta.sprzedawców poniewaz firma sie musi namyslic jeszcze tydzien!! wiec 10 wypłate dostaniemy wszyscy taka sama zwyjatkiem jedynym ,kierownika,! fajnie normalnie!!!! to moze szefostwo NG2 podzieli sie z nami kasa na swieta?!!na nas maja czas wieczny,ciekawe czy tak o siebie tez dbaja?!-no coment !
tylko ja / 87.206.163.* / 2008-11-07 14:53
Szanowna firmo NG2 na czele z przedsiębiorcą roku!

Właśnie ogladam mój stan konta.
Przez cały czas afery jaka wybuchła przeciwko waszej firmie byłam bardziej po stronie pracodawcy...
Obecnie...Dziekuje za docenienie mojej pracy poprzez wypłate po której (po opłaceniu rachunku) nie starczy mi nawet żeby się zapić ze smutku!
Jestem starszym sprzedawcą, uważam sie za lojalnego (do tej pory) i dobrego praconika, pracuje wiele lat w firmie. Brałam udział w otwarciu 6 sklepów. Jeżdze ciągle na delegacje, poświecam sie pracy jak tylko moge!
Przez cały październik byłam na delegacji, tyrałam jak wkoń pociągowy, a moja wypłata wynosi tyle co moja pierwsza wypłata w tej firmie! Nigdy nie miałam nizszej!
Od tej pory nie kiwne palcem w tej pracy! za taka wypłate moge ewentualnie poprzymieżac sobie buty w godzinach pracy!

PANIE DYREKTORZE WIEM DLACZEGO ZOSTAŁ PAN PRZEDSIEBIORCA ROKU! DOBRZE PAN KOMBINUJEZEBY ZAROBIC NA PREZENTY DLA RODZINKI NA ŚWIETA!! I DOBRZE TO JEST PANA FIRMA, I PANA PIENIĄDZE! NIECH MA PAN ICH CORAZ WIĘCEJ I NIECH TUCZY SIE PAN KRZYWDĄ INNYCH! ZAPEWNIAM PANA ZE OD TEGO MIESIACA NIE BEDZIE PAN MIAŁ DOBRYCH PRACOWNIKOW!

SAM KRĘCI PAN BICZ NA SIEBIE!

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WSZYSTKIE KRZYWDY POWRÓCA DO PANA KIEDYS I UDERZA Z PODWÓJNA SIŁA!
zblirzaja się świeta.... mam pytanie do Pana? czy ma Pan sumienie?

Myslałam ze stwierdzenie "MIŁKOWSKIE OBOZY PRACY" przesada...teraz wiem.
Miłkowskie kołchozy....
Oby tak dalej
Stracił pan lojalnego pracownika, pewnie nie pierwszego i nie ostatniego....
Z tego rodzi się frustracja... Rozkradna kiedyś pana tak traktownai pracownicy!!
ODCHODZE.

Z wyrazami szacunku
Pracownik CCC
bbbccc / 2008-11-07 12:46
Sluchajcie prosze Was o pomoc.
we wrzesniu otrzymalem wypowiedzenie z pracy(redukcja etatow). Niestety nie dostalem wyrownania za ten miesiac. Nie mam dostepu do tych wszystkich maili Milka. dowiadywalem sie u prawnika ze mimo ze bylem na wypowiedzeniu nalezala mi sie zarowno podwyzka jak i wyrownanie za miesiac wrzesien. Chce skierowac sprawe do sadu pracy. do jakiej kwoty podniesli wam te place zasadnicze? czy to napewno jest 1800 zl brutto od wrzesnia?
z gory dziekuje za pomoc
Poinformowana / 79.186.156.* / 2008-11-09 15:10
To nie jest wyrównanie tylko premia w nagrodę dla tych pracowników co zostali zadzwoń do Polkowic to Ci powiedzą.
Jeszcze pracujący / 83.31.54.* / 2008-11-09 15:21
W piśmie Prezes wyraźnie określił to słowami WYRÓWNANIE. A jeżeli w Polkowicach ktoś to nazywa premią to widocznie z jakiś powodów jest mu tak wygodnie.Gdyby to byla premia z tego powody ktory podałaś to otrzymałby ją każdy pracownik i w takiej samej kwocie a tak się nie stało.
Jeszcze pracujący / 83.31.54.* / 2008-11-09 15:21
W piśmie Prezes wyraźnie określił to słowami WYRÓWNANIE. A jeżeli w Polkowicach ktoś to nazywa premią to widocznie z jakiś powodów jest mu tak wygodnie.Gdyby to byla premia z tego powody ktory podałaś to otrzymałby ją każdy pracownik i w takiej samej kwocie a tak się nie stało.
ciekawa / 79.186.140.* / 2008-11-10 13:16
A podpisywaliście jakieś aneksy co do wrześniowego wyrównania?
MANDARYNA / 87.206.82.* / 2008-11-07 20:05
cytat]
czy to napewno jest 1800 zl brutto od wrzesnia?
z gory dziekuje za pomoc



TAK ZA MIESIĄC WRZESIEŃ (JEŚLI PODPISAŁEŚ ANEKS) POWINIENEŚ OTRZYMAĆ WYRÓWNANIE.(JEST 1800BRUTTO)

PROSZĘ CIĘ DAJ ZNAĆ CO DALEJ Z TWOJĄ SPRAWĄ BO MAM ZNAJOMĄ W PODOBNEJ SYTUACJI I CIEKAWA JESTEM CZY UDA CI SIĘ COŚ ZDZIAŁAĆ.
N.M. / 83.9.65.* / 2008-11-07 23:51
no wlasnie jesli podpisales aneks... a czy wogole ktokolwiek dostal juz aneks na 1800 zl?? bo mys jeszcze nie!!!
bbbccc / 2008-11-07 20:11
aneksu nie podpislaem bo juz mnie w pracy nie bylo..ale skoro caly wrzesien bylem pracownikiem tej zapyzialej firmy (mimo ze mialem wypowiedzenie) tez mi sie nalezy podwyzka ...Wyrok z dnia 23 października 1996 r.
I PRN 94/96

Pominięcie byłego pracownika przy przyznawaniu świadczenia, będącego
składnikiem wynagrodzenia za pracę w okresie w którym był on zatrudniony,
narusza zasady wynagradzania za pracę wykonaną (art. 80 KP), wynagradzania
według ilości i jakości pracy (art. 78 KP) i równego traktowania pracowników (art.
112 KP).
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy