CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
starszy sprzedawca / 83.31.171.* / 2008-11-07 08:05
ja jestem starszym sprzedawca i nie stoje na kasie, chyba ze kierowniczka w planowaniu dnia mnie postawi na kasie, starszy sprzedawca jk nie ma na solnie kierownika zastepuje go wiec tak samo jak kierownik musi znac obsluge kompa i sysytemu ale nie stoi na kasie chyba ze musi, to pracownicy niech zapaluja do regionalnego ze tak sie dzieje ze nie stoicie na kasie a macie odpowiedzialnosc, nas pracuje 6 i kazda zna system. jesli o to chodzi to moze trzeba zaczac do regionalnych w niektorych sprawach interweniowac i nie bac sie ze kierownik ma dobre uklady z regionalnymi bo to prawie zawsze z zewnatrz tak wyglada, a wcale tak niejest to kierwnicy mydla oczy pracownikom ze maja super kontakt z regionalnym zeby ci bali sie cokoliek powiedziec czasami warto zaryzykowac. dzis jet 7 zobaczymyczy nasz dyrektor nam napisze jakie sa pdwyzki dla kierwonikow i starszych sprzedawcow no i czy bedzie wyrownanie. ja i tak mysle ze nie ma co sie rarytasow spodziewac sprawa narazie po wyrownaniach przycichla nikt juz sie nie burzy, zobaczymy 10 pozdrawiam i po limitach listopadowych widac ze chyba wiekszosc salonow 10 grudnia zobaczy na kontach pustki- a swieta tuz tuz
ccc---! / 77.115.209.* / 2008-11-06 19:37
Z tego co nam wiadomo to bonow nie bedzie:(\
Cio co maja dzieci dostana paczki ale musza o tym powiadomic firme....
A dostaniemy zyczennia meilem od firmy i nic wiecej
ccc.eu / 77.112.245.* / 2008-11-07 21:36
Wejdz na internet na salonie i tam pod regulaminem pracy i wynagrodzeń masz regulamin swiadczeń socjalnych i nasza firma nie może pozbawić pracowników bonów. Z wypłaty jest nam ściagane socjalne na takie wlasnie bony więc łachy nam nie robią i muszą dać na koniec roku coś.
manius1 / 87.207.50.* / 2008-11-06 23:02
to jest nie mozliwe bony zawsze byly..........
a skad ci to wiadomo napisz?????????
Słonik / 89.228.200.* / 2008-11-06 19:58
Co roku są,nie wierzę,że tym razem nie będzie...
sprzedawca / 83.20.68.* / 2008-11-06 17:51
hej wiecie może czy łaskawa firma da coś na święta nie wiem jak bylo w zeszłym roku
Laurencja / 84.38.102.* / 2008-11-07 11:04
Na pewno dla dzieci będą paczki bo z firmy przyszedł e-mail która z pracownic ma dzieci itd. A jeżeli chodzi o bony to chyba też będą, ale dokładnie nie wiem. w zeszłym roku kwota bonów była uzależniona od tego jak długo kto pracuje. A zatem koleżanka przyszła w styczniu i po przeszło 11 miesiącach pracy dostała 3 razy mniejszą kwotę od tych, które przepracowały cały rok. To jest niesprawiedliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
olivia / 88.156.139.* / 2008-11-07 16:24
małe pytanko odnośnie bonów - ile ( mniej więcej ) dostaje pracownik po przepracowaniu roku??
nini / 213.192.70.* / 2008-11-05 23:38
dzis zobaczylam swoj grafik po 8 godz ja jestem zalamana.w polowie miesiaca zmiana systemu to jest nie powarzne mam zaplanowne 3 dni wolne o ktore prosilam ale zato musze tyrac po 6 dni zrzedu bede zygac tymi butami niedlugo.dlaczego tak nam zrobiono??????a w dodatku tylko jeden wecend wolny czy tak maja wszyscy czy nasza regionalna tak sobie wymyslila????u nas 2 dziewczyny odchodza w grdiu bo niestety dojezdzac im sie nie oplaca.
cccowicz / 79.162.60.* / 2008-11-06 20:13
ja tak mam od początku, więc nie marudź
Laurencja / 84.38.102.* / 2008-11-06 10:48
Mój grafik też jest do d.....A nawiązując do weeckendów to nas poinformowano, że nie musimy mieć wolnych. Kpina!!!!!!!!!!! Teraz mam większą motywację do zmiany pracy i to na 8 h ale od 7-8 do 15-16 z wolnymi weeckendami.
To tylko ja:] / 78.8.23.* / 2008-11-06 08:01
A dlaczego zmienili Ci grafik w połowie miesiąca?Ja odrazu ulozyłam po 8 godz,tzn nie dosłownie bo i po 12 tez,dziewczyny maja po 1,2 i raz chyba nawet trzy dni wolnego bo mały jest normatyw,tylko 144 godz.przelicz sobie godziny!
ccc~! / 77.115.16.* / 2008-11-05 21:10
Bo ktos kto mial najwyzsza podstawy albo starsi sprzedawcy i kierwoniy nie dostana wyrownania i to jest ta sprawiedliwosc Pana D.M
kierowniczkaCCC / 91.94.80.* / 2008-11-05 20:55
Ej... jak to jest że jedni dostali wyrównanie za poprzedni miesiąc a inni nie??? Co to ma być kurde!!!
ccc! / 77.114.199.* / 2008-11-05 18:59
Moim zdaniem jest to jedna wielka kpina z nas.....nie dosc ze wszyscy pracownicy maja takie same wyplaty ?to ma byc fajne?dlaczego osoba robiaca wszystko i pracujaca juz dwa ;ata w tej firmie ma miec tyle co taka ktora niedawno przyszla do pracy i nie wie i nie umie wszystkiego?To jest ta sprawiedliwosc??Dlaczego starszy sprzedawca ma miec taka sama wyplate ?Przeciez ten czlowiek bierze na siebie taka sama odpowiedzialnosc za salon jak kierownicy, jezeli w danym dniu nie ma ich w pracy??To jest ta dobra strona?Dobra jest jedynie dla tych, ktorzy nic nie robia a maja takie pieniadze jak Ci ktorzy non stop z*************....Teraz znowu posypia sie zwolnienia ale nie od zwyklych pracownikow ale od ludzi dobrze pracujacych....bo Ci ludzie maja ambicje i nie dadza sie wrobic....i ciekawe co wtedy firma zarzadzi jak zostana pracownicy ktorzy do niczego nie beda sie nadawac??zycze powodzenia wszystkim!!!
To tylko ja:] / 78.8.16.* / 2008-11-05 20:32
O matko,jaką afere robicie!!!!!!!!!!!!!Teraz to już starsi sprzedawcy tak zapieprzają,że masakra,kierownicy stoja z pomalowanymi paznokciami,a sprzedawcy to raczej woły robocze a nie jak kiedyś wykwalifikowani pracownicy!Słuchajcie,dostaliście wyrównanie,wiem,że starsi sprzedawcy też o ile ich podstawa była niższa niż 1800zł,wiem tez,że wyrównania nie dostali np.zast.kierownika mimo,że ich podstawa była niższa niż 1800zł.Wyszło na to,że sprzedawcy zarobili tak samo jak niektórzy kierownicy i więcej niż zast.kier.na niektórych salonach,a Was ciagle głowa boli i Wam oczy mydlą!Co do kadry kierowniczej to mają dać odpowiedź do 7 listopada,ale Ci wyrównania raczej nie dostaną,ciekawe tylko czy nowa pensja będzie naliczona od 1 października czy 1 listopada,myślę,ze sprawiedliwa by była ta pierwsza wersja,ale nie mi o tym sądzić!
Nasze limity są bardzo wysokie,a ostatnio pogoda to raczej nasz wróg niż sprzymierzeniec,wiec ciekawe jakie miny zrobicie teraz 10tego albo 10tego grudnia???Teraz marudzicie a co potem będzie???Ci którym ta praca nie odpowiada niech odejdą i przestaną marudzić i narzekać,bo to już jest żenujące!Nie pasuje Wam coś to napiszcie do Prezesa,chociaż nie wiem czy cokolwiek Was zadowoli!A jak już cos tu piszecie to postarajcie się to robić z pomocą słownika ortograficznego!
Pozdrawiam:]
CCC:) / 83.22.28.* / 2008-11-07 19:40
Moje gratulacje!!
OBY NAS WIĘCEJ TAKICH BYŁO!!!!!!!!!!
kierownik:) / 93.176.229.* / 2008-11-06 19:56
Cześć, wiesz co, ja jestem kierownikiem od paru lat , mam pomalowane paznokcie jak 99% pracujących dziewczyn na 'SALONACH", ale nigdy nie stoję tylko zapierniczam razem z dziewczynami, i nie podoba mi się jak wsadzasz wszystkich do jednego wora
To tylko ja...:] / 78.8.18.* / 2008-11-13 21:02
Przeczytaj dobrze moją wypowiedź:]ja też maluje paznokcie...
Pozdrawiam
:( / 81.210.63.* / 2008-11-07 07:50
niestety tak jest starszy sprzedawca i kierowniczka calymi dniami stoją przy kasie rozmawiają czytają meile prowadzą prywatne rozmowy tel czasem obsługują klientow a nas po prostu szlak trafia niby od września jak weszły te durne etaty kazda z nas miala być przeszkolona na kasie ale... wtedy starszy sprzedwaca musiałby wyjść na sale sprzedażowa ustępując miejsca innej kasjerce a po co wystarczy że podpiszemy odpowiedzialnosć i bedziemy płacić jeśli bedzie coś nie tak pracuję już dość dlugo jeszcze nigdy nie mialam dostępu do komputera faxu czy tel wiec po co mi nowe obowiązki - KOMU TO MA SŁUZYC ?
botinki / 83.23.232.* / 2008-11-06 20:15
Ja też jestem kierownikiem od 2 lat .I nie mam paznokci pomalowanych ,z telefonem też nie chodze.Jeśli jest "akcja "to jestem tak samo styrana jak moje dziewczyny bo my pracujemy w zespole i wtedy nie ma ,ja kierownik ,a ty sprzedawca.Mam w swoim zespole fajne dziewczyny .Jestem dumna z nich .Pozdrawiam
Botki / 83.22.209.* / 2008-11-06 20:08
popieram cie
ja tez mam zrobione pazurki i nieraz zapierniczam duzo wiecej niz pozostali
siedze w pracy nawet w dni wolne i pomagam
zabieram nawet papierkowa robote do domu zeby w pracy czasu nie tracic tylko sklep ukladac
to ze w niektorych sklepach jedni zapierniczaja a drudzy nie to nie znaczy ze wszedzie tak jest
wsadzanie wszystkich do jednego worka jest nie fer
jesli juz ktos sie chce pozalic ze ma tak a nie inaczej to niech pisze ze ''u mnie na sklepie''
a nie jak to okreslila kolezanka wrzuca wszystkich do jednego worka
pozdrawiam

wie moze juz ktos jakie sa nowe stawki dla zastepcow i kierownikow??
cccowicz / 87.96.76.* / 2008-11-05 20:23
ten kto przyjdzie do pracy wiele więcej musi robić bo cała brudna robota spada na niego.
duffy / 87.207.105.* / 2008-11-05 13:31
eeeee firmo z********! Nie kasuj moich komentarzy bardzo Cię proszę, co!? Z góry dziękuję hje hje!
BIAŁY MURZYN / 85.14.67.* / 2008-11-05 10:30
witam wyrównanie nie powiem małe nie byłe ale nie jest to łaska zap...cały miesiąc na te pieniądze majac nadzieje ze jakoś fajnie zarobie gdy dostałam wypłate szczenka mi opadła obiecywali góry więc sie pracowałao chetniej mając nadzieje ze zapłacą a ty lipa śmiechu warte i wogóle te wyrównanie sprowadziło tę wypłatę do jakiegoś poziomu...znacie przysłowie dasz palec wezmie całą rekę.....zgadzam się z nim i take są tu też osoby....nie mówie ze praca jest lekka ale tez nie ma tak żle w miare płacą choć czasami przeginają ale płacą.....jak nie umiecie tego docenic zacznij gdzie inndziej i zobacz jak jest bo ja przekonałam sie co znaczy wypłate dostac na trzy raty przez dwa miesiące...PANIE PREZESIE NA PEWNO PAN TO CZYTA
TAK WIEC JESLI CHCE MIEC PAN UCZCIWYCH I RZETELNYCH PRACOWNIKÓW W SWOJEJ FIRMIE NIECH PAN NAS ZACZNIE SZANOWOAĆ MY TEZ MAMY SWOJE PRYWATNE ŻYCIE RODZINY I PROBLEMY SYSTEM 2/2 POZWALA NIEKTÓIRYM ROZPLANOWAĆ DZIEĆ Z DZIECKIEM I OPIEKE NAD NIM, ZA KARZDYM RAZEM BYŁO GROŻONE NA L4 SIE NIE CHODZI BO SIE CZŁOWIEK BOI ZE JAK DOSTANIE WYPŁATE TO NIE BEDZIE WIEDZIAŁ CO Z NIA ZDROBIC CZY ZAPŁACIĆ RACHUNKI CZY KUPIĆ COŚ DO JEDZENIA, BYC MOZE NIE ZNA PAN TEJ SYTUACJI BO ZARABIA (AZ SIE BOJE POMYŚLEĆ)TO WYSTARCZY SOBIE WYOBRAZIEC CO MOIZNA ZROBIC ZA NP 1200 ZŁOTY Z MIESZKANIEM ŻYCIEM DZIECKIEM I WOGÓLE CZYMKOLWIEK INNYM WYDAJE MI SIE ZE NIEWIELE A WRECZ JESTEM TEGO PEWNA DLATEGO JEŚLI CHCE PAN BY PRACA BYŁA OK TO BADZ PAN WOBEC NAS OK BO TO W KONCU MY JESTEŚMY PRZY KLIJENCIE I MY GO ZACHĘCAMY MY JESTEŚMY MOTOREM TEJ FIRMY A JAKA PŁACA TAKA PRACA
cop do regionalnych podobno zostały zwolnione za to ze są za nami za pracownkami, bronią naszych spraw i są normalnymi ludżmi, a według firmy powinny być nie wiem chyba robotami które poniżają pracowników niszczą ich psychicznie i w dodatku donoszą wszystkie podknięcia ludzi..
napewno teraz polecą głowy kierowników i napewno tych które bronią naszych spraw, które pilnują godzin i wogóle wiecie tu nie mozna być uczciwym i ludzkim wobec osób z którymi sie pracuje a jakby nie było spędzany z sobą pół miesiąca

MOZE JESTEM GŁUPIA ALE MAM NADZIEJE ZE SIE NASZ PREZES W PORE OPAMIETA BO BEDZIE MIAŁA KŁOPOT JAK SIE DOŚWIADCZENI PRACOWNICY ZWOLNIĄ I PRZYJA PARACOWAC OSOBY ZIELONE W TEJ DZIEDZINIE KTÓRE GDY TYLKO POZNAJĄ BLIZEJ TA FIRME JAK MY TEZ UCIEKNĄ I TAK W KÓLKO
Z FIRMY A RACZEJ SIECI DOBREJ CCC BEDZIE PODZEDNY BUTIK Z MAŁO KOMPETENTNYMI LUDZMI I LUDZIE NIE BEDA CHCELI DO NAS PRZYCHODZIAC
kierowniczka CCC / 87.96.42.* / 2008-11-05 14:29
Niestety u mnie ze starej załogi nikt już nie został... Co prawda zatrudniłam już nowe osoby ale współpraca z nimi to tragedai... I nie ma się co dziwić że sala sprzedaży wygląda teraz tak a nie inaczej...
PŁAKAĆ SIĘ CHCE! :(
Laurencja / 84.38.102.* / 2008-11-05 09:58
Bardzo bym chciała systemu 2/2. Wczoraj zostałam poinformowana, że za kilka dni zaczynamy na stałe pracować po 8 godz. Szukając pracy brałam pod uwagę wcześniejszy system, bo było mi na rękę aby wymieniać się przy opiece nad dzieckiem (6 lat). Nawet jak było chore nie musiałam brać L4, bo na dwa dni zawsze znalazłam kogoś do opieki. A teraz nie wyobrażam sobie aby ktoś z rodziny poświęcił cały tydzień aby siedzieć w domu z moim dzieckiem jak zachoruje. Niestety teraz mi pozostanie brać L4 na dziecko. Jestem ciekawa jak na to będzie patrzeć firma. Oczywiście wszystko Wam napiszę.
super jest / 78.88.189.* / 2008-11-04 22:39
2008-11-04 22:35:24 | 78.88.189.* | super zmiana
Mam pytanie czy wszystkie sklepy które miały te cholerne zmiany na 1/2 i 3/4 w
etatach muszą odrabiać godziny do pełnego etatu orientuje się ktoś w temacie
SUUUUUUUUPER / 83.13.154.* / 2008-11-05 07:56
JA MAM TO GDZIES PRACOWAŁAM I BEDE PRACOWAC A WAM JAK SIE NIE PODOBA TO ZNAJDZCIE INNA PRACE BARDZEJ WYPŁACALNA .PRZEJMUJECIE SIE JAKIMIS PACZKAMI JAK SA INNE WAZNIEJSZE SPRAWY .KTOS ZACZĄŁ TE FORUM A WY JE NORMALNIE OSMIESZACIE A DYR. Z POLKOWIC JAK TO CZYTA MA UBAW PO PACHY . POZDRAWIAM
555555555555555555 / 83.14.254.* / 2008-11-05 22:54
brawo SUUUUUUUUUUUPER, ja jestem w naszej firmie juz 5 lat, wiec jak czytam wasze wypowiedzi to stwierdzam, ze gowno wiecie o pracy i gowno zrobiliscie dla firmy, a porownujac to co było i to co jest to macie z********* i jeszcze jeczycie! to nie jest praca dla leniwych wiec sie pozwalniajcie, owszem jest cieżko ale jeczą nieroby! moi pracownicy jecza jak nie ma co robic i to są z******** ludzi ktorym warto dac kase a nie wam !
czytanie waszych wypocin to stata czasu lenie śmierdzące !!!!!!!!!!
starszy sprzedawca / 83.2.81.* / 2008-11-04 20:09
Starszy sprzedawca nie dostanie wyrównania. Rozmawialam z Pania z kadr. Starsi sprzedawcy wasza praca była warta tyle co praca pracownika z najniższą stawką .... :( :( :(
ASKA XY / 83.22.28.* / 2008-11-07 19:46
A OD KIEDY KADROWA WIE LEPIEJ OJ STARSZY SPRZEDAWCO CHYBA NALEZY CIE ZDEGRADOWAC :)
ABCCCDEE / 83.22.28.* / 2008-11-07 19:44
a przepraszam bardzo od kiedy kadrowa wie wiecej niz dyrektorzy1!!!!!!!!!!!!??????????
Minimoney / 2008-11-05 13:54
U mnie na sklepie Starszy sprzedawca dostał wyrównanie. Co prawda mniejsze niż zwykły sprzedacwa ale dostał.
nikto / 2008-11-05 10:22
Ludzie litości naprawdę kłania się czytanie ze zrozumieniem czytanego tekstu ( w podstawówce kładą na to nacisk) starszych sprzedawców odsyłam do ostatniego pisma Prezesa

Dlaczego nie pytacie swoich kierowników przecież oni całkiem sporo wiedzą o tym wszystkim:) Ale nie Wy wolicie tutaj snuć domysły
Pani z kadr powiedziała pewnie że jej nic na ten temat nie wiadomo, bo taka prawda to nie ona ustala podwyżki tylko je nalicza
słuchajcie i czytajcie uważniej naprawdę łatwiej wam będzie wiele spraw zrozumieć
Pozdrawiam
jakijak / 87.206.163.* / 2008-11-05 10:32
"czytanie ze zrozumieniem czytanego tekstu"....
W podstawówce może i byłeś (aś) prymusem ale w liceum to juz nie bardzo :P
wyluzujcie troche bo za bardzo sie spinacie a nie ma o co :D
A-Z / 83.14.68.* / 2008-11-04 23:56
i gdzie tu sprawiedliwosc!!!! starszy sprzedawca miał cały etat i zapierniczał cały dzien z robota zeby sie uwinac a reszta pracownikow sie zmieniała co pare godzin i h... w koncu zrobiła bo tez niby kiedy? ledwo przyszli to poszli i tyle! a płacone mamy miec po rowno?! jak tak bedzie to posypia sie L4 i zwolnienia z tych resztek ludzi co zostało bo to niejest ferr! a nowych niebedzie mial kto uczyc i tyle!!
super zmiana / 78.88.189.* / 2008-11-04 22:35
Mam pytanie czy wszystkie sklepy które miały te cholerne zmiany na 1/2 i 3/4 w etatach muszą odrabiać godziny do pełnego etatu orientuje się ktoś w temacie
pracownik CCC / 83.9.20.* / 2008-11-04 22:23
wiesz chyba nie jesteś dobrze poinformowana ale starszy sprzedawca tez dostanie wyrównanie!!!
wiecie co wchodze na forum po raz kolejny i na początku było tak że chcieliszmy wszyscy podwyżki,walczyliśmy o to aby nie było 8-godzinnego czasu pracy i o inne rzeczy a teraz widze że wy kłócicie się miedzy sobą kto ile dostał wyrówniania i dlaczego..
proszę was może walczmy o ,,lepsze jutro,, w naszej firmie a nie bedziemy sie miedzy sobą kłócić przecież czytając to można sie tylko śmuać!!!
ja chciałabym jeszcze wrócić do tego aby byl czas pracy 2 na 2 tak jak było kiedyś
pozdrawiam tych którzy się między sobą nie kłócą
PRACOANIK15 / 83.9.20.* / 2008-11-04 22:29
ZGADZAM SIĘ W 100% WALCZYLIŚMY I JUŻ COŚ WYWALCZYLIŚMY A TERAZ JEST JEDNA WIELKA KŁÓTNIA NIC WIECEJ...
ŚMIECHU WARTE
Słonik / 89.228.200.* / 2008-11-04 20:51
Masz złe informacje,ja dostałam...
starszy sp / 87.206.163.* / 2008-11-04 22:23
Mam dobre informacje, ja nie dostałam, poinformowano mnie ze ten kto mial stawke 1800 nie dostanie wyrównania, nawet starszy sprzedawca. tak czy siak na koncie nie mam i miec nie bede, a tyrałam jak wół zastepujac caly miesiac kierownika;/ Gratulacje panie Miłek! chciał pan kogos uszczesliwic to trzebabyło uszczesliwic wszystkich;/ zgroza;/
starszy sp / 87.206.163.* / 2008-11-04 23:26
z nikim sie nie kłócę. wyrazam swoje zdanie, bo do teo chyba mam prawo?? czy nie?!
danald / 213.17.201.* / 2008-11-05 01:13
nie
Słonik / 89.228.200.* / 2008-11-04 19:45
Czy może wiecie jakie wieści są po zebraniu w Polkowicach?
Danii / 77.254.10.* / 2008-11-04 17:46
jak wam poszlo przekładanie Ottimo..?:) pozdroo
boti boti / 2008-11-04 11:35
Pracuję w BOTI o roku....niezgadzam się z komentarzami że w CCC jest ciężej niż w BOTI- jest równie ciężko. Mamy te same standardy, zwózki, przerzuty i nne udziwnienia!!!
Nie wiem dlaczego pracownicy CCC czują się lepsi od pracowników BOTI!!!
alinka / 83.30.79.* / 2008-11-04 15:33
Ja, jako pracownik franszyzowego sklepu BOTI czuję się oszukana przez moją szefową. Dostaliśmy 100 zł podwyżku po 1,5 roku i wszyscy happy byli. Teraz mamy 1400 a nie 1300 brutto a o takim liście od Miłka nic nie wiedziałyśmy, to kpina, że tylko Miłkowskie sklepy dosatły podwyżki a franszyzowe zapingalają tak samo. Powinien być nakaz Pana Dariusza żeby i nam wyrównać pensje do waszych.
jeszcze mysląca / 89.108.208.* / 2008-11-04 16:13
Sorki,ale musze zapytać.Z kim spisywałaś umowe o prace ,z właścicielem sklepu czy z Firmą NG2? Poproś swojego pracowadce o podwyzke.
alinka / 83.30.65.* / 2008-11-05 10:58
z pracodawcą, ale czemu podlegam kontroli firmy NG2 a nie pracodawcy?? Czemu musze sie stosowac do wszystkich nakazow formy NG2??
botinki / 83.23.208.* / 2008-11-05 19:28
Bo napewno podpisali taką umowe że są w tzw.sieci i ma być wszystko według NG2.A wynagrodzenie to sprawa twego szefa .Jego ponaglaj o podwyżkę.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy