CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
m1mm / 82.177.245.* / 2008-10-31 16:24
http://prawo.money.pl/aktualnosci/okiem-eksperta/artykul/odpowiedzialnosc;pracownika;za;powierzone;mienie,66,0,221250.html

Cos o odpowiedzialnosci materialnej pracownika ccc w ktorym pracuje ma tylko bramki atrapy a jest to bardzo duzy salon ktory zarabia dosc duze pieniadze wiec nie wiem czemu nie zamontuja normalnych bramek lub monitoringu, my nie mozemy jednoczesnie dokladac towaru doradzac klienta szukac rozmiarow poprawiac kartonow i patrzec czy ktos nie kradnie nie mamy oczu wokoło glowy
To tylko ja... / 78.8.25.* / 2008-10-31 17:36
No to teraz złodzieje będą mieli radoche jesli chodzi o bramki,byłam ciekawa,czy ktoś o tym wspomni...Jeśli chodzi o mój salon,to mamy normalne bramki-działające.Jednakże buty giną na potęgę,to co się teraz dzieje to masakra,normalnie plaga!Bramki nic nie dadza, z tego co wiem monitoring też duzo nie zdziała,bo złodziej musiałby kraść twarzą do kamerki:]
nnnnnnnnnn / 81.190.163.* / 2008-10-31 17:33
dziekuje za wyrownanie
kopalnia / 83.9.65.* / 2008-10-31 09:47
dlaczego zmienili nam system 2/2???w tym systemie mozna wiele rzeczy sobie zaplanowac kiedy ma sie wolne a i w pracy jest latwiej sie donalezc:)
kasia82 / 83.16.59.* / 2008-10-30 23:46
czy ktos moze sie orientuje kiedy osoby ktore pracuja na 3/4 etatu beda miec mozliwosc uzyskania calego etatu???ile trzeba przepracowac i od czego to zalezy
pozdrawiam wszystkich

CCC

Laurencja / 84.38.102.* / 2008-10-30 18:48
W Polkowicach jest zebranie ciekawe co ustalą??????????????
neli / 213.158.196.* / 2008-10-30 21:12
,,złotko,,masz złe wiadomości!!!!!! zebranie nie jest w Polkowicach......
Botik / 83.22.221.* / 2008-10-30 21:14
a co za różnica gdzie
ważne co ustalą
botinki / 83.23.218.* / 2008-10-30 21:32
Oby coś na naszą korzyść!))
kot w botkach / 194.24.164.* / 2008-10-30 19:15
a jaki jest temat tego zebrania??:)))
załamana inwenturą / 194.24.164.* / 2008-10-30 15:39
Jestem właśnie po inwenturze i musze sie przyznac,że jak usłyszałam wynik to o mało nie zemdlałam(poprostu szok).Nie chce mi się wierzyc że na sklepie,który ma moze góra 70 m może byc tyle braków.Rozumiem,że ludzie potrafia byc przebiegli ale nie mogę uwierzyć,ze ktoś perfidnie moze wyjść z kartonem ze sklepu.Kurcze to ja za wszystkie swoje buty uczciwie płacę,a tu taki strzał,że będę musiała płacic za buty których nie wzięłam.No chyba,że jestem nie kompetentnym sprzedawcą,albo z systemem jest coś nie halo. Jak tu się starać jak za chwile trzeba oddac wiecej niż sie zarabia.PYTAM:CZY TO JEST "SPRAWIEDLIWOŚĆ"?????? Czy ktoś wie może jakie kto ma %-y, jezeli chodzi o inwenture?Pan z grupy inwentaryzacyjnej powiedział nam,że nie ma czegoś takiego jak odpowiedzialność materialna to pytam : ZA CO MAM ODDAWAĆ SWOJE CIĘŻKO ZAROBIONE PIENIĄDZE?? Albo inaczej. Co miał na myśli to mówiąc??
DWQ / 83.26.19.* / 2008-11-05 20:06
Ludzie poczytajcie regulamin pracy. A zwłaszcza wszystko odnośnie odpowiedzialności za braki,zniszczenia. Pracodawca może Wam potrącić wtedy,gdy udowodni ,że zaniedbanie było wynikiem Waszego niedopilnowania. Jak się tak udzielacie na forum i macie tyle wolnego czasu ,to zajrzyjcie jeszcze na inne strony.
zorro666 / 213.17.201.* / 2008-10-30 22:44
Będziecie musiały zapłacić wszystko, a najwięcej kierownik lub osoba pełniąca obowiązki.
To tylko ja.... / 78.8.25.* / 2008-10-31 17:39
Chyba źle jesteś doinformowany(a),oddadzą wszystko jeśli wynik inwentury nie będzie adekwatny do utargów i liczby osób na sklepie,a po drugie wszyscy dzieleni są po równo,już nie ma podziału na stanowiska:]
Botinki / 83.23.218.* / 2008-10-30 21:22
Ja w swoim sklepie miałam inwentaryzację po 10 m-cach.Wynik był jak na ten okres ponoć (to opinia regionalnego)super.Było to 300 zł niecałe.Nie placiłyśmy nic .Firma nam umożyła bo utargi są nawet ,nawet.Sklep dobrze prowadzony (staramy sie z dziewczynami)Jest Ok. liczymy na te obietnice prezesa.Pracować trzeba wszędzie ,my to rozumiemy tylko aby mniejszy haos był.Regionalnego miałyśmy teraz NORMALNEGO!!bo o porzednim to mi sie nawet nie chce pisać.Trzeba nam wytrwałości a jeśli braknie jej to cóż szukamy innej pracy.
boti boti / 2008-11-04 11:31
Ciekawi mnie kto był tym poprzednim regionalnym.....moze to nasz obecny???????
Wiewik / 79.184.140.* / 2008-10-30 20:23
Witam,
jesli dobrze zrozumialem to musicie oddac za skradzione buty? Jesli tak to chyba jest to niezgodne z prawem bo ng2 chyba jest ubezpieczone z tytułu kradziezy i nie ma prawa zadac od was zaplaty. Ubezpieczenie to pokrywa. Nie jestem pewnien wiec proponuje to sprawdzic.
tiaa / 83.19.104.* / 2008-11-03 14:14
Moje zdanie jest takie,że przy podwyżce nie powinni nam obniżać premii sprzedażowej, jakbyśmy jakimś cudem wyrobili plany, to i milej by było dostać chociaż te 25 % a nie 10%. Jeśli chodzi o inwenturę to skoro nie ma zabezpieczeń, jakim prawem firma każe nam oddawać za towar?
załamana inwenturą / 194.24.164.* / 2008-10-31 08:56
gość który zakładał bramke w jednym ze slepów(nie ccc nie boti i nie Quazi)powiedział,że jeżeli nie ma monitoringu i bramek odpowiedzialność nie obowiązuje, nawt podawał co do tego paragrafy. Więc o co tu chodzi?? Przez nasz sklep przewinęło się juz yrochę personelu niektórzy są już zwolnieni bądz sami odeszli.Dowiedziałam się,że kazdy ma jakis %,ale ci co juz nie przcuja ich % przechodzi na straty firmy. A jaką mam pewność ,że oni nie wynosili??A teraz te co zostały beda musiały placic,a tamte sie moga cieszyc.Ja juz nic z tego nie rozumiem.Praca sama w sobie nie jest taka zła(jak sie dojdzie do porozumienia),ale co z tego jak bede musiała oddawac moze do nastepnej inwentury,a potem moze od poczatku to samo :((.
Pracownik CCC...:] / 87.105.99.* / 2008-10-30 17:53
Nie wiem w sumie dlaczego powiedział,bo zawsze byłyśmy odpowiedzialne materialnie,może coś się zmieniło,ale chyba powinnyśmy o tym wiedzieć przed inwenturą,która też nas niedługo czeka.Skoro Ty o mało nie zemdlałaś to nie wiem co ze mna się stanie w chwili ogłoszenia "wyroku"bo salon na którym pracuje jest prawie 4 razy większy!Kradna na potęgę,a my płacimy za swoje buty,bo jesteśmy uczciwe i nawet z kartą -30% zimowy Lasocki to nie mała kwota!Firma powinna pomyśleć żeby sprzedawać nam buty po cenie zakupu,bo nam się to należy!Za kradziuchy nam liczą cenę netto,jakim prawem?????Co do ewentualnej odpowiedzialności,to firma bierze pod uwagę wasze utargi i ilość pracowników na salonie.Generalnie tylko raz pokrywałysmy straty.Nie wiem jakie Wy macie obroty no i jaki miałyście wynik inwentury:[
Pozdrawiam i trzymajcie się:]
załamana inwenturą / 194.24.164.* / 2008-10-30 18:33
właśnie o to chodzi że my jestesmy malym sklepem a w tym miescie jest jescze jedno Boti.Może mu chodziło ............w sumie to nie wiem.Obroty nie sa za ciekawe takze z pewnoscia bedziemy to zwracac.A powiedz mi jeszcze jak ta splata wyglada w razie czego :)).
Pracownik CCC.... / 78.8.25.* / 2008-10-31 17:43
Wszyscy po równo,nie ma podziału na stanowiska,kiedyś było to dzielone procentowo,pamiętam te czasy:[a podpisywałyście jakąś umowę o odpowiedzialności materialnej na koniec inwentury?
Głowa do góry,może dadzą nam spokój z tymi brakami!
Pozdrawiam
Botki / 83.22.221.* / 2008-10-30 18:45
a ja słyszałam ze zasady inwentury tez się zmieniają
nie będziemy już płacić ceny netto tylko brutto
ale nie wiem czy to tylko nie plotka
kolerzanak z pracy / 81.190.252.* / 2008-10-30 14:35
Wchodzę czasami na forum i czytam komentarze i widzę ze mimo lekkich zmian które mają miejsce w naszej firmie po 1 września nadal jesteście wszystkie kobiety i męszczyźni źli.Człowiek jest taką istotą że jak by zawsze nie było to i tak zawsze mało.Dlaczego nie dacie szansy poukładania sobie wszystkiego przecież wcześniej przed zmiananmi jakie nas zastały były zwózki były przerzuty trzeba było zostawać po godzinach by przygotować salon do akcji i nikt nie narzekał.Każdy z nas jest w pewien sposób rozczarowany każdy szuka winnego a może czas na przemyślenia a nie szukać za wszelką cenę winnegonp:Pana Prezesa.To nie ma sensu, jest to juz na tym etapie bezproduktywne i nic tym nie osiągniemy.We wcześniejszym komentarzu jest pytanie czy dostaniemy talony?na takie rzeczy jak talon albo paczka dla dzieci to firma posiada tzw fundusz socjalny z którego środków idą pieniądze na paczki i talony dla pracowników firmy.Więc niewiem po co się tym martwić firma przez to że posiada taki fundusz nie ponosi z własnej kieszeni żadnych kosztów.BĘDZIE DOBRZE.Może nie jak było,ale zawsze to troszkę lepiej od wcześniejszych ustaleń które całą polskę poruszyło i nie tylko sieć ccc ale równeż boti.Pozdrawiam was serdecznie.
/ 91.94.34.* / 2008-10-31 14:31
Świetnie... co miesiąc ściagają od nas kasę na tzw.fundusz socjalny... a gdzie ta kasa idzie? w tamtym roku talon 100zł (hehe) otrzymała jedynie kierowniczka sklepu... czy to nie śmieszne? tyle kasy od każdego pracownika a co my z tego mamy? paczka dla dzieci pracowników tyle że kto je posiada? może w takim razie wczasy pod grusza?
stary pracownik / 77.253.40.* / 2008-10-30 13:16
elita masz rację dobrze im wszystkim napisałeś(łaś)

elita dobrze im wszystkim napisałeś(łaś) :)
KRZYSIEK PRACOWNIK / 78.8.10.* / 2008-10-30 11:33
CO OCZYWISCIE JEST NIEZGODNE Z RZECZYWISTOSCIA MAM NA TO POTWIERDZENIE
KRZYSIEK-PRACOWNIK / 78.8.10.* / 2008-10-30 11:31
co zrobic io do kogo sie zwrocic jezeli kierownICZKA salonu przyjaciel kierownika wyzej wpisuje sobie godziny pracy wieksze a potem odbiera nadgodziny!
aaaaaaaaaaaaaaaaa1 / 213.17.201.* / 2008-10-30 23:35
chyba nie myślicie, że prezes zajmuje się takimi p*********.
zorro666 / 213.17.201.* / 2008-10-30 22:27
Wam też niech dopisze troche
Odpowiedzialna / 87.105.99.* / 2008-10-30 17:56
To już musisz zgłosić wyżej o wiele wyżej,np Pan Olechno,o ile on tym się nie zajmuje to na pewno pokieruje tą sprawę dalej,do odpowiedniej osoby!Takie rzeczy nie powinny miec miejsca!
daisy45 / 217.113.225.* / 2008-10-29 22:36
Chyba nie wszyscy wiedza ze spolka NG2 to nie tylko siec CCC...to az trzy sieci- Boti, CCC i Quazi...i wiecie co sobie mysle? ze im wyzszy standard sklepu (Quazi to ta najwyzsza półka) tym lepiej traktowani sa pracownicy. Pracuje w quazi a mimo wszystko nie mam 1800 jak mysla nie ktorzy...pensja uzalezniona jest niestety od lokalizacji sklepu i jego osiagow. Co niestety jest przykre bo w sumie pracownicy tej samej firmy powinni zarabiac tyle samo. A kradzieze sie zdarzaja i owszem... mimo wszystko uwazam ze chociaz wymagania stawaiane nam sa wysokie ale i firma daje cos w zamian. sa podwyzki, karty rabatowe, talony na swieta i co mysle najwazniejsze - pochwaly od samego dyrektora co narawde podnosi motywacje do pracy. Nie wiem co mam powiedziec ludziom pracujacym w ccc i boti, ktorzy sa zle traktowani... mam o tyle szczescia ze trafilam do quazi, ktore najwidoczniej stalo sie juz siecia priorytetowa firmy. pozdrawiam wszystkim!
Q1 / 87.207.144.* / 2008-11-05 22:52
to powiedzialas,ja tyram w quazi wcale nie jestem zadowolona.caly czas dostajemy opr....ze sie nie staramy bo pieprzony wskaznik sie nie podniosł ale nie wazne ze stajemy na rzesach i z miesiaca na miesiac jest co raz wiekszy obrot,malotego przychodza do mnie klientki i dziekuja ze zamowilam im buty ze zalatwilam im cos tam i przynosza rozne drobiazgi i mam ich coraz wiecej a moja regionalan potrafi powidziec ze sie sie nie nadaje ze jestem nie odpowiedzialna.a jeszcze ostatnimy miesiacami zapindalam po 200godzin za 1300zl.i z czego tu sie cieszyca dodam ze na zdrowiu odbilo mi sie najbardziej i to powazniea nikt tego mi ie zwroci:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
1ktosik / 2008-10-30 22:22
jesli spółka NG2 to sieci sklepów quazi , ccc i boti salonów ;) bo przecierz niczym się nie różnimy tylko nazwami to czemu nie możemy zarabiać brutto 1800 jak proponuje Pan Prezes dla ccc ?
ewelinka220110 / 2008-10-30 10:58
witam wszystkich !!
uwazam ze takie komentarze jak wasze sa zbedne_nie odpowiada wm praca w ccc to ja zmien!!!prezes niczemu nie jest winien to ludzie w sieci pracujacy sa winni _on tylko zarabia kase!!!!kazdy na jego miejscu zrobil by to samo _
pracowalam w sieci ccc dwa lata bardzo bylam zadowolona z pracy wiadomo byly ciezkie dni ale tez dobre wszystko zalezy od atmosfery w zespole a nie od prezesa faktem jest ze nigdy sie kokosow nie zarobi !!!pracowalabym dalej ale moja wspaniala kierowniczka jest na zwolnieniu i zastapil ja ktos inny _nie bede opowiadac swojej histori bo to zbedne!!!! nie czytam waszych komentarzy- nie podoba sie to zmien prace nikt cie tam nie trzyma!!!
pozdrawiam wszystkich
zadowolona / 80.53.136.* / 2008-10-29 23:21
witam.myślę tak jak Ty-że pochwała od szewa motywują do pracy.widzę,że są jeszcze inteligentne osoby ,a nie tylko takie ktore potrafia tylko ubliżać i wyciągać brudy innych.co to kogo obchodzi!kto z kim spał i cała reszta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pozdrawiam Ciebie i wszystkich którzy kochją swoją pracę
nelliblu / 83.27.129.* / 2008-10-29 22:23
1. JESTEM ZA SYSTEMEM 2/2!
KAŻDY WIEDZIAŁ GDZIE LEŻY BUT LUB CO WŁAŚNIE "SIĘ" SPRZEDAŁO :)
TERAZ ... CHAOS! DOM WARIATÓW!
2. BRAWO DLA PREZESA- PODWYŻKI MAM SIĘ NALEŻAŁY!
3. A GDYBY TAK REGIONALNI WSTAWILI SIĘ ZA NAMI I WYWALCZYLI TEN SYSTEM 2/2 ??? TU UKŁONY DLA PANA ARTURA "GROSZKA" :)))
4. NO I NAJWAŻNIEJSZE- TAM GDZIE PRACUJĘ ZAŁOGA JEST ZAJ...!!!
POZDRAWIAM WSZYSTKICH!
natasha:) / 83.9.59.* / 2008-10-30 21:22
ja rowniez jestem za systemem dwa na dwa:) to najlepszy system jaki moze byc i tak jak mowisz wiesz gdzie co lezy i co sie sprzedalo:)
wodny szczur / 213.17.201.* / 2008-10-30 00:25
Nie wszyskie sklepy są otwarte 12h więc nie wszędzie może być sysyem 2 na 2.
nadia... / 83.9.59.* / 2008-10-30 21:23
ok ale tam gdzie sa otwrte 12h niech przywroca stary system!!!
wodny szczur / 194.24.164.* / 2008-10-31 13:00
niech przywrócą!!!!!!!!!!!!
rozczarowana / 85.89.190.* / 2008-10-31 15:34
o co wam chodzi z tym systemem 2/2 - przecież to zależy od waszego kierownika jak wam ułaży grafik. Jedno jest pewne w tym systemie nie możecie pracować 4 dni pod rząd - ale to się nie zdarza.
My nadal pracujemy ty systemem i jest ok.
Przedyskutujcie to z przełożonymi, może żyją w nieświadmości.
pocahontas / 83.4.118.* / 2008-11-02 14:48
witam

właśnie uświadomiono nam ,że odchodzimy od systemów 12...wszystkie salony mają równe zasady, ale niektórzy mają równiejsze...w Zgorzelcu mają super..dalej pracują 2/2.
zazdrościmy Wam dziewczynki...pozdrawiam gorąco...
N.M. / 83.9.44.* / 2008-10-29 20:57
przywroccie system 2/2!!!!!!
zastepca boti / 83.22.234.* / 2008-10-29 21:08
systemu 2/2 akurat mogli by nie zmieniać
mi on pasował
głownie dlatego zdecydowałam się na tą pracę
Rodzynek / 85.89.162.* / 2008-10-29 20:50
Powiem szczerze, że jestem dumny z postawy Prezesa, bo uwierzcie nie często się zdarza by Prezes napisał bezpośrednio do swych pracowników i przyznał rację pracownikom.
Jest to postawa godna pochwały. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to naprawdę nie jest źle.
Uważam, ze naprawdę dużo wywalczyliśmy i należy się z tego cieszyć. Pracuję w w firmie prawie 5 lat i były momenty że było raz lepiej raz gorzej, jestem przekonany, że teraz może być już tylko lepiej. Faktem jest, że regionalni kierownicy obchodzili się z nami jak z plebsem, ale muszę stwierdzić iż ich zachowanie zmienia się.
Ja jestem zadowolony z pracy choć czasem miałem chwile zwątpienia. Na szczęście mam bardzo dobry i wartościowy personel na salonie i nie zamieniłbym tej pracy na inną głównie ze względu na moje super dziewczyny. Firma to nie tylko MY pracownicy sklepów, ale również wszelkie działy w siedzibie gdzie pracują przesympatyczne i pomocne panie choćby wspaniała pani z kadr, działu reklamacji ( nazwisk nie będę wymieniał) z którymi współpracuje się po prostu świetnie.
Pozdrawiam serdecznie i proszę doceńcie to co nam zaproponowano. Nie wszystko na raz.
ZADOWOLNA / 80.53.136.* / 2008-10-29 23:27
w pełni się zgadzam z Tobą,że w firmie są przesympatyczne osoby,bo trzeba dodaćże i panowie tez są mili i uprzejmni.a sam prezes stanoł na wysokości zadania i rownież pan dyrektor.bardzo sie cieszę ,że piszecie pozytywnie na temat Fimy i naszej GÓRY.POZDRAWIAM
NARESZCIE MOGĘ CZYTAĆ WYPOWIEDZ INTELIGENTNYCH LUDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
martyna213 / 87.205.201.* / 2008-07-20 01:09
a ile dostaje sie w ccc za godzine?
klaudysia / 2008-10-29 19:01
Mam pytanie. Jak częste w przeciętnym CCC są kontrole z PIP?Bardzo mnie to interesuje.
DO "KLAUDYSI"!!!! / 83.2.81.* / 2008-10-31 11:15
Niepodobają mi sie Twoje komantarze bo szczujesz i podjudzasz ludzi pracujących w CCC i BOTI na własną firmę!!!!! Nie pracujesz tu to poszukaj sobie innego tematu zastępczego i czep się własnej firmy!!! Jak możesz pisać o podbieraniu towaru przez pracodawcę??? Stuknij sie w głowę!!!!! Pracujesz w innej firmie obuwniczej i zapewne boli Cię CCC!! Czyżby Twój sklep był niedaleko naszego?? Taka malutka konkurencjia i zazdrość????? Pilnuj własnego interesu i nie próbuj psuć atmosfery w naszych sklepach!!! TO forum to Nasze problemy a Takich jak Ty Nam tu nie trzeba!!!!! Ja jestem zadowolona z pracy i bardzo się cieszę na podwyżki, które nam zaproponowała firma!!!!!
Botki / 83.22.234.* / 2008-10-29 19:11
to w jakim miescie masz ten sklep ze nie ma tam ludzi co kradna??
zazdroszcze ci
powiedz co to za miasto to chetnie sie tam przeprowadze
w moim miescie ludzie sa poprostu bezczelni
przymierzaja buty i wykorzystuja sytuacje ze pracownicy sa zajeci i w nich wychodza
a najlepsze jak przekladaja drozsze buty do pudelek po tanszych
klienci niejednokrotnie zostawiali nam stare buty w pudelkach
czyste chamstwo
:(
klaudysia / 2008-10-29 20:35
W Łodzi:)-ale nie w CCC oczywiście:) Powiem tak. Pare razy zdarzyło mi się, że klient chciał rzeczywiście podmienić buty albo kombinował- są ludzie i ludziska ale naprawde było to te pare razy na 4 lata. Czasami klienci mają okazje by ukraść buty jak jest bardzo duży ruch ale jednak nic nam nie zgineło do tej pory-odpukać:) To pracodawcy interes i on jest od tego aby zabezpieczyc sklep tak, aby utrudnic kradzieze. Jesli sa one negminne oznacza to ze system ochrony jest zawodny. Wtedy nalezy go ulepszac. Jesli są kradzieze a pracodawca nie robi nic by zabezpieczyc wlasne mienie a odciaga za nie z pensji pracownikow to jest to podejzane. Skąd wiadomo ze sam nie podbiera towaru zeby obnizyc koszty. Kazdy kij ma 2 konce.
Botik / 83.22.234.* / 2008-10-29 20:42
A nasza firma jak widać ma to gdzieś.
Po co ma wydawać kase na zabezpieczenia skoro wcale nie jest stratna?
klaudysia / 2008-10-29 21:38
A zresztą każda dobra firma wie że najgorsza rzecza to ciagle zmieniajacy sie personel. Wtedy nie da rady zapanować nad sklepem. Kiedy dba się o pracowników, ekipa jest stała, jest wzajemne zaufanie:)chyba wiadomo o co chodzi
klaudysia / 2008-10-29 21:13
To bardzo przykre:(Bo później wytwarza się sytuacja taka, że pracownicy chodzą nerwowi, bo coś może zginąć, na klienta mimo woli zerka się spod oka czy przypadkiem czegoś nie ukradł i ogólnie atmosfera jest niesympatyczna. A wystarczyło by trochę lepszej organizacji w firmie, komunikacji między szczeblami pracowników (zglaszanie obserwacji co mozna ulepszyc, jakie sa zapotrzebowania klientów np jak to u mnie jest) Zresztą to jest cała kultura organizacyjna bez której nie da się wytworzyc marki i zaufania klienta.No ale do tego potrzebna jest odpowiednia strategia firmy:)
oczekujaca / 195.114.186.* / 2008-10-29 08:10
Orientuje się ktoś kiedy bedzie wypłacone wyrównanie za wrzesień?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy