CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
Krystyna z Gostynia / 213.17.201.* / 2008-10-29 01:09
Prezesie, to ja Krysia z Gostynia. Mi się praca podoba, dziękuję za podwyżki.
1ktosik / 2008-10-29 21:37
robisz tę samą prace co dziewczyny z ccc a ciszysz sie z podwyżki 1600 a czem nie dostaliśmy podwyżki tak jak ccc 1800 ??? mamy te samo Kierownictwo Tego samego Pana Prezesa a czemu nie tą samą podwyżkę ??????
Botek / 91.94.34.* / 2008-10-31 14:58
Zgadzam się... w Boti pracuje się tak samo... te same obowiązki, podobne instrukcje i szaleństwo z dotrzymaniem terminów... te śmieszne zwózki w godzinach pracy - a zarobki mniejsze niż w CCC - śmieszne
Botii / 91.94.34.* / 2008-10-31 14:47
Zgadzam się... w Boti pracuje się tak samo... te same obowiązki, podobne instrukcje i szaleństwo z dotrzymaniem terminów... te śmieszne zwózki w godzinach pracy - a zarobki mniejsze niż w CCC - śmieszne
nieznany / 77.223.235.* / 2008-10-29 10:05
podoba ci się bo nigdy chyba nie wyrabialiście normy???????
Krystyna z Gostynia / 194.24.164.* / 2008-07-20 02:04
stare zasady 1200 brutto +25% tj 300brutto = 1500brutto
nowe zasady 1600 brutto +10% tj 160 brutto 1760brutto
Botki / 83.22.234.* / 2008-10-29 16:28
mogli by w koncu zrobic cos zeby bardziej zabezpieczyc sklepy przed kradziezami
w moim sklepie mam juz tyle brakow ze o jakiejkolwiek premii mozemy zapomniec
mamy bardzo duzy ruch , nie da sie ludzi upilnowac
w sklepie nie ma zadnych zabezpieczen
a nasza regionalna choc ogolnie nie jest zla to ma to poprostu gdzies
BYSTRZAKI / 193.189.116.* / 2008-10-28 23:39
"CCC"..."CZLOWIEK CZYNI CUDA":) CHYBA RACZEJ "CHINY CZYNIA CUDA":p PAN PREZES CHCIAL NAS PSYCHOLOGICZNYM CHWYTEM PODEJSC:)SLODKO:)
ccc.eu / 77.113.168.* / 2008-10-28 23:19
Witam
Prawda jest taka że nigdy nie będziemy zadowoleni z wypłaty,każdy z nas daje z siebie ile tylko może. Mnie najbardziej boli że musze oddawać tej firmie moje ciężko zarobione pieniądze, bo jakaś banda prostaków nie umie w inny sposób zarabiać pieniędzy tylko kradnie nasze buty,ile to my już sposobów próbowaliśmy ile razy zgłaszaliśmy ale nie bo po co i tak sami za to zapłacimy i jeszce z ubezpieczenia dostaną to już wogóle bajka.Dobrych zabezpieczeń nie dadzą i twierdzą jeszcze że po co jak my i tak nie zwracamy uwagi jak bramki piszczą,ale u nas nie piszczą a i tak wynoszą. Z tym trzeba walczyć bo robimy naprawde wiele żeby nie kradli ale i tak Firma nic z tego sobie nie robi tylko twierdzą że to pracownicy wynoszą może i gdzieś wynoszą ale nie na wszystkich salonach.Więc trzeba o tym pomyśleć ten problem rozwiązać
Pozdrawiam
klaudysia / 2008-10-29 18:52
Nie jestem pracownikiem ccc ale powiem tak.Dla mnie to jest troche dziwne ze tyle butow ginie. Powiedzcie mi jak to jest mozliwe. Pracuje w sklepie obuwniczym 4 rok i jeszcze ANI JEDNA para butow nam nie zginela pomimo ze w sezonie ruch jest ogromny .Moze byc tak ze skoro pracownic podpsujac dopowiedzialnosc towarowa podpisuje nieswiadomie wyrok gdyz jak udowodnic pracodawcy ze sam nie podbiera towaru lub w jakis inny sposob go zataja po to by obnizyc koszty=obciac pracownikom pensje za rzekomo ukradzony towar no i jeszcze ubezpieczenie cud miod. Ja takiego pisma nie podpisalam i jakos ani jedna para szurowek nam do tej pory nie zginela:)Dla mnie tu cos przep[raszam za okreslenie ale smierdzi.
Inspektor Gadget: / 62.87.227.* / 2008-10-30 10:54
Czy Ty się dobrze czujesz????U nas np to my sprawdzamy towar jak przychodzi i wprowadzamy w ilości rzeczywistej...A Prezes to jakoś zbyt często nie przechadza się po naszym salonie:]więc nie ma możliwości żeby sam buty wynosił po to aby obniżyć sobie koszty:]
Gratulacje za pomysłowość detektywie od siedmiu boleści!
klaudysia / 2008-10-30 19:21
Sam prezes napewno nie ale uwiez mi ze sa sposoby by obnizyc koszty firmy w ten sposob. Nie od dzis tak jest. Znam firme w ktorej takie przekrety byly stosowane lecz kiedy wyszlo wszystko na jaw oczywiscie wszystko starano sie zatuszowac a pracownikom mydlilo sie oczy. No ale nagle jakos kradzieze zmalaly. Czyzby takie hokus-pokus? Ja nikogo nie oskarzam ani nie wskazuje palcem ale poniewaz pracuje w tej branzy napisalam tylko opinie i zwrocilam uwage na fakt iz takie rzeczy moga sie wydarzyc. Szczegolnie narazeni na takie rzeczy sa nikiedy pracownicy wlasnie ze sklepow sieciowych gdzie malo kto sie zna, jest porzeogromna rotacja pracowników itd. No chyba ze faktycznie ludzie hurtem wynosza buty ze sklepu i nikt tego nie widzi. Dziwne jest to ze siec CCC nie ma monitoringu, ktory wprowadzany jest coraz czesceij nawet w malych sklepach. Monitoring spelnia dobre dzialanie prewencyjne. O fakcie monitoringu zawiadamia sie klienta w widocznym miejscu. Nie jest to moze 100%gwarancji ale duzo daje no chyba ze takowy jest to zmienia sprawe:D
Asia Jedynak / 83.30.241.* / 2008-10-28 21:56
Oczywiście mam na myśli tą całą Elitę
Botki / 83.22.208.* / 2008-10-28 22:42
Czy ktoś już dostał to niby wyrównanie za wrzesień ??
Podobno miało to być zrobione w ciągu kilku dni.
Asia Jedynak / 83.30.241.* / 2008-10-28 21:54
Po co w ogóle z Nią dyskutujecie?
obuwniczy / 83.5.96.* / 2008-10-28 21:44
jestem za
salon ccc / 83.26.160.* / 2008-10-28 21:29
Kto jest za przywróceniem 12 niech się dopisze, bo nam bardzo ich brakuje
c*c*c* / 89.76.107.* / 2008-10-29 20:54
chcemy 2/2
monika,,, / 83.9.59.* / 2008-10-30 21:28
2/2 i zaden inny:)
Inspektor Gadget:] cdn / 62.87.227.* / 2008-10-30 10:57
A my chcemy pracować tydzień na tydzień,bo np tyle zarabiamy,że stać na coś wzmiacniającego i wtedy to ja mogę pracować i miesiąc bez przerwy,a ile ja wtedy mam za nadgodziny,uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!Też kupię sobie samolot niebawem...zdalnie sterowany:]
Pozdrawiam wszystkich,którzy lubią tą pracę bo ja bardzo:]
Pracownica / 194.24.164.* / 2008-10-28 19:42
A mnie się podoba ta robota prezesie Miłek.
:)))))))))))))))))))))) / 83.14.254.* / 2008-10-28 21:04
zobaczymy jak długo....
cccowicz / 79.162.27.* / 2008-10-28 20:38
wazelina...........
Botinka / 83.23.212.* / 2008-10-28 21:27
Poczekamy i zobaczymy 10-go czy będzie ci się nadal podobać praca za 864 zł jak w tym m-cu dziewczyny na moim sklepie dostały.
Salon CCC / 89.228.200.* / 2008-10-28 12:59
Witam

elito do jakich celów forum jest przeznaczone twoim zdaniem?
Sporo poruszam się po internecie i wiem,że forum służy do dyskusji i wyrażania opinii.
O adresie IP za wiele nie wiesz,co widać.Pisząc posty korzystaj ze słownika ortograficznego.
ccc1 / 2008-10-28 21:05
elita gdzie twoje prawdziwe ja????????????
kim jestes ze tak ublizasz nam pracownikom ktorzy na ciebie pracuja...
To my wszycy przyczynilismy sie do stworzenia tej firmy...
forum jest wlasnie po to by sie wypowiadac i my wlasnie to robimy a robimy to po to zeby sobie pomoc....
Stanisława Walędzik Gdańsk / 62.87.227.* / 2008-10-30 10:59
Skoro tak się przyczyniłyście do stworzenia firmy to dlaczego wszystkie piszecie anonimowo,podaj swoje nazwisko to prezes będzie wiedział komu dać największą podstawę....
szkoda słów / 83.22.221.* / 2008-10-30 11:44
Stanisława Walędzik Gdańsk
teraz to madrą jesteś
a pewnie parę linijek niżej obsamrowywałaś firmę jak inni i też anonimowo
Zresztą pewna jestem że to imię i nazwisko jest zmyślone
Pozazdrościć bezczelności.
ewelinka220110
a po co mamy się od razu zwalniać skoro mamy możliwość zawalczenia o swoje
łatwo powiedzieć to się zwolnij i znajdz sobie inną pracę
jak sobie znalazłaś inną to po co tu weszłaś
kolejna bezczelna
elita / 2008-10-28 00:53
Szczerze to wam powiem teraz wszystkim co o was myślę:
Jesteście banda hamów, bez kultury osobistej. Nie macie za grosz szacunku dla drógiego a nawet dla samych siebie. jesteście jak hieny które chciały by nie wiadomo co. Tym co piszecie pokazujecie ze rodzice was nie wychowali dobrze i nie pokazali wam jak być człowiekiem majacym choc troche kultury. Bez wychowania banda rozwzeszczonych jełopów. Aż chce się płakać że w NG2 a dokladnie na salonach CCC pracują osoby które nie powinny dostać nawet pracy jako sprzątaczki na ulicy. Hamstwo to wam wychodzi nawet z kieszeni. Sloma z butów wam wychodzi. Cały czas obrazacie Prezesa i resztę dyrekcji Tylko zapomniałyscie wszystkie o jednym:kazdy post na tym forum na adres IP z którego komputera został napisany więc prawie każde z was może w momencie być namiezone i życze wam tego aby Prezes zgłosił ten fakt publicznego obrażania Go i aby zajeły się wami odpowiednie służby. Nie macie pojęcia że te obelgi które piszecie to jest tzw"ZNIESŁAWIENIE" a za to wam grozi odpowiedzialność karna. myślicie że podpiszecie się anonimowo i jesteście anonimowe? JESTEŚCIE W BŁEDZIE. Jesli ak bardzo wam źle to pozwalniajcie się a nie piszcie takich rzeczy na tym forum. Zapomniałyście do czego sluży forum. Poprostu jesteście bez wiedzy a najwięcej macie do powiedzenia. Zachowujecie się jak smarkacze które chodza do 4 klasy szkoły podstawowej choć nawet nie bo takie dziecko to matka uczy wychowania a wam wszystkim tego brakuje. Nikt was na siłę nie trzyma NIE PASUJE WAM TO WON z NG2. Nikt za wami nie bedzie plakał. Myślicie ze jesteście niezastąpione ? CZęsto jest tak że pracujecie jeszcze w tej firmie bo innym żal was zwalniac bo gdzie by was chcieli. Błędem jaki popełnił Prezes to to że dał te podwyżki. Jesli nie potraficie tego docenić to poszukajcie innej pracy .
Michael Jackson / 83.14.128.* / 2008-11-05 14:48
Co to za kmiot napisał??
Naomi / 83.16.152.* / 2008-10-30 21:17
ELITO!!! Bez komentarza!!! Twoje IQ = 0. Swój komentarz wydrukuj i zanieś do polonistki, ona wskaże ci błędy, mnóstwo błędów!!!! Na 100% jesteś regionalną. Wstyd ,że takie stanowisko zajmuje aż taka analfabetka. To ty obrażasz ludzi!!! Każdy ma prawo do wypowiedzi,od tego jest forum. Boli cie to, że ludzie z zewnątrz się dowiedzą o tym wszystkim. Czym ty nas straszysz, namierzaniem IP? Zatrudnij się w ABW i namierzaj, my za tobą też płakać nie będziemy. Nie jesteś niezastąpiona, uważaj, bo rywalki nie śpią a skoro CCC zapewnia karierę ,to niejedna kierowniczka salonu może wskoczyć na twój stołek. Prezes wiedział co robi dając podwyżki i dziękujemy mu za to a jak myślisz, że popełnił błąd , to ujawnij się i powiedz mu to prosto w oczy. Ciekawe jak zareaguje? On wie co to jest zarządzanie przedsiębiorstwem i co znaczą dobre stosunki międzyludzkie w firmie. To jest podstawą efektywnej pracy i co za tym idzie zadowalających wyników .Ty widocznie nie masz na ten temat bladego pojęcia skoro każesz wszystkim się wynosić. Poczytaj nie tylko słownik ortograficzny ale też socjologię i stosunki międzyludzkie, zarządzania przedsiębiorstwem ci nie polecam, bo i tak nie zrozumiesz!!!!!!!
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi. / 62.87.227.* / 2008-10-30 11:02
ty elita ty to w wolnych chwilach słownik ortograficzny poczytaj.
bo walisz takie błędy że aż żal czytać te marne wypoty.
ja:D / 195.16.91.* / 2008-10-29 19:23
co najwyżej słoma z butów może wystawać a nie wychodzić...
Zapraszam do 4 lasy Elte bo braki w wykształceniu sa widoczne na pierwszy rzut oka:)
A moja słoma jest ze złota i niech sobie wystaję...i niech mnie smyra po kostach przynajmniej życie mam wesołe:)
Botki / 83.22.234.* / 2008-10-29 19:50
Kolejna co weszła na forum żeby sobie ulżyć i innym obrażać.
Gratuluje pomysłowości i tej słomy ze złota co ci z butów wystaje
Botik / 83.22.234.* / 2008-10-29 19:57
Dobra już dość.
Niech ktoś powie lepiej co z tym wyrównaniem za wrzesień?
Wpłyneło już komuś na konto czy nadal cisza?
ropuszka / 83.4.232.* / 2008-07-20 01:34
słowa A.K pamiętam z maili
kostucha / 83.4.232.* / 2008-07-20 01:29
Tak uważam,że starzy pracownicy są niezastąpieni. W moim salonie zostało tylko czterech starych pracowników, którzy nie mogą sobie poradzić, bo tak naprawdę to oni odwalają całą robotę, a nowi zanim się czegokolwiek nauczą upłynie duuuuuużo czasu. W całym salonie panuje bałagan, który trudno ogarnąć.Nikt już nie ma siły i ochoty żeby coś z tym zrobić - jedyne na co trzeba sie zdecydować - to odejść stąd.Bo kto będzie pracował za marny 1000zł a obowiązków tyle,że nawet nie ma czasu sobie zjeść czy wyjść do toalety, ciągle przekładanie pudełeczek z kąta w kąt jakby to miało znaczenie , cały pasaż łącznie z klientami po prostu się z nas śmieje - albo raczej współczuje,że jakaś mądra głowa która jest nad nami wymyśla taki bezsens. Zawsze było ciężko w CCC, ale to co się stało po odejściu Pana A..CH, to się po prostu nie mieści w głowie, Firma miała wysoki poziom, wysokie zyski, ale jak ktoś ma dużo to chce jeszcze więcej, więc zaczęła okradać pracowników poprzez jakieś astronomiczne kwoty limitu do zrealizowania, zmniejszanie etatów, itp. Nie wiem czy sobie Szanowne Szefostwo zdaje sprawe z tego, że to jest POCZĄTEK KOŃCA DOBREJ PASSY CCC. Ale sami do tego doprowadziliście, CCC to miały być salony, a zrobiliście z nich magazyny z butami, w których robole ubrani w swoje robocze ubrania od 9.00 do 21.00 przesuwają pudła z miejsca na miejsce po to by zanim skończą ktoś wymyślił inne ułożenie i od nowa to samo.Mam nadzieję,że kiedyś ktoś Was potraktuje jak Wy swoich pracowników, czego Wam życzę z całego serca.Mam jeszcze nadzieję,że te pieniądze z których nas okradacie, zabierzecie ze sobą do grobu...
klaudysia / 2008-10-29 19:10
Jako BYŁY stały klient CCC zgadzam się z powyższym postem. Wchodząc do CCC ma się wrażenie ze jest sie w jakiejs magazynowni,obsluga jest wycienczona i calosc razem daleko ma sie do salonu. My z koleżanką bylysmy swiadkiem jak kierowniczka wydzierala się przy klientach na pracownice. Ostentacyjnie wyszlysmy stwoierdzajc na glos iż w tym obozie pracy to my kup[owac butow nie bedziemy. Pomijajac fakt ze jak chodzi o zalatwianie reklamacji to mozna sie zalamac. To klient ma krzywe nogi a nie but jest niedobry. MASAKRA. A szkoda bo buty macie naprawde ladne:(
inka t / 83.4.232.* / 2008-10-29 09:54
Jakie podwyżki.....? Z tego co wiem to dostaniecie marne 80zł. A co z wypłatami za pażdziernik? Większość sklepów nie wyrobiła limitu więc każdy będzie teraz chodził z podstawą. Nie dajcie się nabrać, oni robią to po to, bo grunt wali im się pod nogami i chcą was uciszyć. A Ty Elita nawet się nie ośmieszaj, zapewne jesteś regionalnym lub kimś z NG2 i nie masz pojęcia jak to wszystko wygląda w "salonach". Mówisz,że nie nadajemy sie do pracy nawet jako sprzątaczki.Jak Ty smiesz wypisywać coś takiego.Ty walnięta c....o.
mucha / 213.17.201.* / 2008-10-30 00:31

Z tego co wiem to dostaniecie marne 80zł

A niby skąd??
nie elita / 194.24.164.* / 2008-10-28 19:43
to nie jest pełnie Ip debilu
czesław mążpracownicy ccc / 84.38.102.* / 2008-10-28 19:13
Powiem Elita niewiem kim jesteś jakie stanowisko piastujesz w NG,ale o twojej kulturze świadczy język jakiego używasz.Radzę też trochę więcej czytać byłoby trochę mniej błędów.Taki mały żart potakiej elicie jak Ty to szlachta przed wojną na konia wsiadała.Pozdrawiam Ciebie
kajoka / 78.8.72.* / 2008-10-28 19:10
"Elito" nie oczerniaj innych...My tu piszemy prawdę,nic na wyrost tak jest i tyle!!
a tak na marginesie sama nie podpisałaś się tylko wypowiadasz jakieś brednie anonimowo...
Pozdrawiam wszystkich czytających i piszących!
A-Z / 83.14.68.* / 2008-10-28 18:55
o Boze to chyba Elita z nizszej połki nawet niepodpisuj sie czasem ze pracujesz w NG2 LUB NA SALONIE CCC -,Żal .pl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Realistka / 62.87.174.* / 2008-10-28 14:46
Analfabetka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Brak słów na takich jak Ty!Ciekawe ile nad tym myślałaś.....hahhahahahhaha!
Olaaa / 91.94.107.* / 2008-10-28 11:43
elita nie szufladkuj ludzi...wiele z nas to kobiety, które znają po prostu swoją wartość.
anielka / 87.105.235.* / 2008-10-28 08:25
jakie znieslawienie, my tylko opisujemy prawde o calym ccc, a chamem to ty jestes bo nas oficjalniee tak nazwales na forum,
ps. ciekawe jak ty bys sie zachowal, jak za 1500 zl pracowal bys na nogach od rana do wieczora
No i jest fajnie :) / 195.114.186.* / 2008-10-28 08:12
Az się uśmiałam
Fakt nie którzy jadą i pisza to co myśla, szczerość? możliwe.
Lecz uważam,że jak się ma coś do kogoś to się pisze badz mówi konkretne dodanej osoby a nie forum.
Ty piszesz, że ktoś tam obraża itd, a TY co robisz?
Słodzisz wszystkim którzy tu cokolwiek napisza?
Jełopy - pewnie nawet nie wiesz kto to jest;/
Achh Twoj post był zbedny :)
No i zgadzam sie robisz MNÓSTWO błedów a co za tym idzie?
Czytając Twoj post strasznie się kaleczy język :(


Dziękujemy Prezesowi za podwyżki :)
nelliblu / 83.4.76.* / 2008-10-28 07:52
Skoro na publicznym forum wyzywasz nas od "jełopów bez kultury", bo obrażamy innych to rozumiem, że Siebie też masz na myśli? Obrażasz nas bardziej wulgarnie i jesteś ok?
Poza tym robisz strasznie dużo błędów i to źle wygląda :(
A Ty pracujesz w NG2? Czy tylko zajmujesz się komentowaniem?
Oj! Ktoś puka do drzwi- PEWNIE SŁUŻBY SPECJALNE!
Pa!
Twoja Stara / 213.17.201.* / 2008-10-28 03:27
aha :D
Juz nie wierzacy w nic.... / 77.223.242.* / 2008-10-27 22:06
Moja przygoda z NG2 konczy sie wraz z miesiacem pazdziernikiem. Po trzech latach w tej firmie stwierdzilam ze wiecej nie chce byc oszukiwana - wraz z innymi pracownickami byłysmy oklamywane ciaglymi podwyzkami, premiami, 13-kami na ktore tak ciezko pracowałysmy, by potem dowiedziec sie ze nic z tego. Co z nagrodami za brak chorobowych - to tez obiecanki cacanki? Pan Prezes przyslal list w ktorym przekonuje nas jak bardzo sie nami martwi..... Dal podwyzke ale obcial premie - z 25 % zostalo nam 10 %
A co z kierownictwem, ktore aktualnie zarabia tyle co pracownik - kierownik nie dostal zadnej informacji ze i jemu podniesie sie pensja.... pozdrawiam wszytskich pracujacych, a gratuluje tym, ktorzy z tej firmy odeszli... Pozdrawiam
czesław mążpracownicy ccc / 84.38.102.* / 2008-10-27 19:53
tak czytam Wasze wypowiedzi i bardzo nie podoba mi to.że niektórzy mają pretensje do pracowników boti,że chcą zarabiać tyle co Ccc.używa też stwierdzenia,że powinni siedzieć cicho,bo do tej pory im nic nie przeszkadzało. wstyd mamo muminka i p ccc, co Wam przeszkadzają pracownicy boti.jeszcze jedna ważna kwestja moja spróbujcie coś wyjaśnić 12 godz. zasuwać jest ogromnie ciężko,ale
jak chciano to zlikwidować to też żle.moja żona cięzko pracuje po te 12 godz zjawia się wieczorek padnięta ale ma te dni póżniej wolne i to jest fajne.teraz moje trzeżwe spojrzenie na sprawę pensji.podstawa jest dość spora premia przy tych targetach nie do zrobienia można stała pensja.jeśli ktoś liczył na sporą podwyżkę to zawiódł się.jedna rzecz i to Polkowice szyko zauważą spadną obroty,bo nie trzeba się już tak spuszczać na utargiem. czy utargujecie 50 tysia czy 150 ta sama pensja.A jak już się uda wyrobić ten kosmos target to tylko 180zeta brutto więcej żart.zobaczycie premie motywacyjne szybciej czy póżniej wrócą raczej szybciej.Zyczę wszystkim siły i cierpliwości.pozdro
Jego Stara / 213.17.201.* / 2008-10-28 03:29
popieram Cię Czechu, choć przeczytałem tylko dwie linijki Twoich wywodów. Równy z Ciebie kolo.
nic zbednego / 83.14.59.* / 2008-10-27 19:21
oj to ja tez mam odpowiedz na list pana Miłka:

"ZWALNIAM SIĘ" :)

szybciej doczekalam sie lepszej pracy niz sensownego wynagodzenia.
Zycze wszystkim niezadowolonym pracujacym znalezienia wartosciowej pracy i szacunku od swojego przyszlego szefostwa
Pozdrawiam i nie dajcie sie! WALCZCIE!
:(( / 81.210.63.* / 2008-10-27 18:29
Witam
Czy ktoś może orientuje się już jak mamy dorobić te godziny z 3/4 do całego etetu ?? Czy ma to się odbyć kosztem mojego urlopu??
m2 / 83.26.164.* / 2008-10-27 19:26
Możesz dorobić godzinowo do pełnego etatu, zapłacą Ci za to, ale na umowie będziesz mieć 3/4. A te "dorobione" godziny nie będą nadgodzinami ;)
pracownica BOTI / 80.50.55.* / 2008-10-27 13:44
pracuję w boti od kilku miesiecy.nasz sklep jest najwiekszy w wielkopolsce na zmianie jestesmy tylko we trzy ,codziennie 20-30 kartonow z towarem tyramy jak woly przy tym od 9 do 21 ruch na okrągło i niech nikt mi nie mówi ,że jest u nas łatwiej niz w ccc. robimy dzienne utargi po 7-8 tys. ale i tak zawsze na koniec miesiaca brakuje nam te 0.5 do wyrobienia normy i nici z premii. dlatego czujemy sie pokrzywdzone. zarabiac dla firmy takie pieniadze wkladac tyle serca w prace a na koniec taka marna pensja,ze nie wystarcza na utrzymanie rodziny. boli mnie to ze odjeto nam premie uznaniowe i to,ze za kazdym razem kiedy wjedzie regionalny ma o byle co pretensje nawet o to ze naklejka jest krzywo naklejona. nikt nie liczy sie z tym,ze zostajesz po godzinach ze co tydzien sa jakies oferty tygodnia,ze trzeba ciagle przestrawiac caly sklep i to wszystko za darmo bo nikt ci nie zaplaci za to ze zamiast o 21.15 wychodzisz z pracy o 22.30. moze sie cos zmieni choc szczerze powiem,ze watpie. raczej odejde nie pozwole sie dluzej wykorzystywac ja jestem Polką a nie Chinką.
tiaa / 83.19.104.* / 2008-11-03 14:32
Mam to samo zdanie co Ty i najwięcej problemów stwarza nam regionalny, bo to bo tamto, bo zwolnię, bo mam 1000 osób na wasze miejsce, żadnego doceniania pracownika,żadnego. PRZYKRO
Mao / 213.17.201.* / 2008-10-28 03:30
Chinek też nie wolno wykorzystywać!!!!!!!!
c... / 83.26.252.* / 2008-10-27 22:33
CCC ma troche wiecej 30-50kartonow dostawy i duzo wieksze utargi!!!i wcale nie mamy wiekszej obsady!!!zreszta kolejny blad z GORY....mianowicie zozeslanie jednego listu na Boti i CCC!!!
bozena_radlin / 2008-10-28 06:54
po co te targi kto gdzie więcej się narobi,praca jest ta sama,nie obrażajmy się nawzajem,nie licytujmy kto ile ma towaru i ile zadań do wykonania,pracownicy NG2 szanujmy się!!!
zmęczona / 89.108.253.* / 2008-10-27 14:19
Doskonale Cie rozumię.Co powiesz kiedy na duzym sklepie jestesmy też we trzy.Codziennie po 40-60 kartonów towary.Obroty około 20 tyś netto.Cała reszta pracy tez do zrobienia na czas?Nigdzie nie jest łatwo :( i nikt nie obiecywał sielanki.
c... / 83.26.252.* / 2008-10-27 23:09
kazdy normalny czlowiek zatrudniajac sie w jakiejkolwiek firmie nie liczy na sielanke!!!to co sie dzieje na (salonach)to przechodzi ludzkie pojecie!!!!
kul / 87.206.163.* / 2008-10-27 17:49
20 tys netto to w weekend i to w sezonie. Już nie wyolbrzymiajcie bo to lekka przesada....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy