CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
Wroclawskie Centrum Handlowe / 87.206.167.* / 2008-10-26 23:29
Witam!
Nawiazujac do maila od Pana Prezesa chcialbym sie podzileic kilkoma waznymi kwestiami. Podstawa robi wrazenie ale zauwazyc nalezy < co nie rzuca sie od poczatku w oczy> zmniejszono procent od podstaw wiec moi Drodzy przeprowadzilem mala symulacje i oto wyniki: osoba zarabiajaca wczesniej najmniej a wiec 1500 zl przy nowym systemie naliczania wyplat bedzie miala o UWAGA 50 zl wiecej w miesiacu...czy to jest PYTAM SIE JA powod do zbiorowej euforii????? Krotka pilka wedlug mnie: ą ę przez "bibułkęł" co by pod niebiosa wychwalac gore...ZALOSNE!!!! A tak propo: starszy sprzedawca traci swoja funkcje i podstawe??? O tym jakos cisza,,, POZDRAWIAM WSZYSTKICH MYSLACYCH:))
hahahahaah / 194.24.164.* / 2008-10-27 10:44
wszycy Ci którzy niechcą swoich 50zł, proszę o przelanie ich na moje prywatne konto. dziękuje.
c... / 83.26.252.* / 2008-10-27 22:37
Pocaluj kotka w lapke:)))
hahahahahahah / 213.17.201.* / 2008-10-28 03:32
pocałowałam już w dupkę
CCC Katowice / 2008-10-27 10:42
halo koleżanko z Wrocławia !!! pracuję w firmie 3 lata i jeszcze nie miałam okazji dostać wiecej wypłaty , jak 1200 zł !!! i myśle ze now system płac bedzie zadowalający dla wiekszości pracowników a zapewniam cie ze mamy tyle samo pracy co we wrocławskim salonie !!! także to co firma nam zaproponowała, to juz jest coś, a jak to wszystko wyjdzie zobaczymy przy wypłacie..... pozdrawiam wszystkich którzy podzielają moje zdanie ;-)
nelliblu / 83.4.151.* / 2008-10-27 08:31
:(
Joacha / 194.24.164.* / 2008-10-27 00:24
co???Najmniej czyli 1500zł. Ja miałam 980zł
elita / 2008-10-27 00:11
Wtam.Chciałam powiedziecże to co zrobił dla nas Pan Prezes NG2 to było naprawdę wiele . Powinniśmy się cieszyć z tego co nam dał. Nie nazekajcie dalej poczekajcie na wyrównania wynagrodzenia i na kolejną wypłate. Zamiast przekżykiwac się nawzajem powinniśmy wszyscy jednogłośnie poprosic jeszcze raz powtarzam POPRISIĆ pana Prezesa nie o urlopy, bony, paczki czy inne tylko o przywrócenie spłacania inwentaryzacji w cenach netto-nabycia a nie w cenach brutto. W cenach netto spłacałyśmy i było dobrze to dlaczego teraz też tak nie może być.
Moim zdaniem powinnyśmy właśnie o to prosic a nie żądać tego. Po co te wszystkie komentaże obrazajace wszystkich. Nie zapominajmy o tym co jest najwazniejsze że pracujemy dzięki FIRMIE NG2. Firma dała nam to czego chciałyśmy więc teraz to my powinnysmy coś dac od siebie. Pokazmy ze firma ma pracowników z kultura , solidnych i na poziomie. Bo przeciez takie właśnie jesteśmy bynajmniej powinnysmy być dlatego teraz to my powinnyśmy pokazac się z dobrej strony bo to co my piszemy nie świadczy o nas do konca dobrze. Naprawdę cieszmy się tym co dostałyśmy i co nam zagwarantował Pan Prezes.
Pozdrawiam wszystkich pracowników. Pokażmy na co nas stać byćmy ludźmi.
q1 / 87.207.144.* / 2008-11-05 23:15
prosi to sie swinia firme to tworza pracownicy czyli my a nie ty.i nie tylko nazwa firmy a nie sam prezes.my rzadamy tego co nam sie nalezy a nie prosimy bo tacy ludzie jak my ciezko na to pracuja.
Michael Jackson / 83.14.128.* / 2008-11-05 14:56
Co to za dupowłaz cały czas się udziela?? Może trochę wazelinki albo chociaż masełka??:) Bo się pokiereszujesz od tego włażenia!!
Razer / 89.76.210.* / 2008-10-28 07:58
elita, sorry ale pieprzysz i myślę że jesteś kimś z firmy. może jakąś regionalną której się nudzi i klepie morały ze swojego laptopika

dlaczego w ogóle mamy spłacać braki skoro firma jest ubezpieczona? mamy płacić za to za co ng2 dostaje kasę z ubezpieczenia albo wciąga w koszty własnej działalności, lub straty własne (zależy jak to księgują)??? ty rozumiesz jaką bzdurę walnęłaś babo???

ileż to razy z potem na czole dawaliśmy wszyscy firmie to czego chciała? przez ostatnie miesiące i lata utargi generalnie ROSŁY, obroty ROSŁY, kurs akcji NG2 RÓSŁ, mało im daliśmy??? co jeszcze chcesz dać firmie? dupy? no to to już twoja sprawa co robisz w wolnym czasie...

powiedz, mało to byliśmy ludźmi??? ty, elyto, od siedmiu boleści...
prezesowa / 91.94.246.* / 2008-10-27 11:14
Ty to chyba myślisz że NG2 jedyne jest na świecie....Naprawdę wielka rewelacja.
P.CCC / 87.206.234.* / 2008-10-27 09:49
Może Elito za nim coś skomentujesz to pomyśl co piszesz !!!! Jak na razie masz tylko napisane coś na papierze,a ta podstawa wiele na wypłacie nie zmieni tak jak ktoś napisał 50 zł !!!??? I co mamy się z tego cieszyć ? Wszystko idzie w górę,wszystko drożeje a my mamy zarabiać mniej ? Po prostu śmieszne !!!! Sprzedawca za taką charówkę powienien mieć minimum 1600 zł minimum,powtarzam !!!! W dobrych miesiącach handlowych powinniśmy mieć koło 2000 tyś i to wcale nie żadna łaska firmę na to stać !!!! Dobry pracownik za ciężką pracę powinien dostać odpowiednią pensję !!!!
betkaccc / 83.3.117.* / 2008-10-27 09:09
Przepraszam, ale czegoś nie rozumię.wytłumaczcie mi to proszę.Za JAKIE KRADZIEŻE ma płacić załoga? Przecież my nie mamy żadnego wpływu na nie. NIE MA BRAMEK,OCHRONY,KAMER, żadnego ZABEZPIECZENIA!!!
c... / 83.26.252.* / 2008-10-27 22:39
i do tego firma jest ubezpieczona od keadziezy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
klaudysia / 2008-10-29 19:17
Dlatego tu czuc jeden wielki kant czy wy tego nie widzicie?Odciagnac praconikowi od pensji i tyle samo dostac z ubezpieczenia. Raj na ziemi .
mccc / 83.26.164.* / 2008-10-27 08:05
Przepraszam, mamy prosić o to co Nam się należy?! Nie wiem jak u Ciebie, ale załoga na moim salonie codziennie daje z siebie wszystko i nie musimy niczego udowadniać. Jesteśmy ludźmi pracowitymi, uczciwymi, z kulturą i na poziomie. A ta "podwyżka" po prostu się Nam należała.
nelliblu / 83.4.151.* / 2008-10-27 08:39
Zgadzam się z Tobą, osoby, które pracowały kiedykolwiek w CCC (i\lub pracują nadal)wiedzą jaka to "lekka" praca. Za ciężką pracę należy się odpowiednia płaca.
Wkurza mnie jak ktoś stwierdza: "TY SIĘ TU CHYBA NIE NAROBISZ ZBYTNIO, CO?" I wtedy para mi z uszu idzie! No to przyjdź i sprawdź sama! Kiedyś, jak okres próbny trwał trzy dni to niektóre dziewczyny nawet 12 godzin nie wytrzymywały... taka to lekka praca.
pozdrawiam wszystkie wytrwałe!
stefa / 81.190.114.* / 2008-10-26 21:34
ludzie odpowiedzcie mi na jedno pytanie!!!! czy waszym zdaniem zatrudnianie na 1/2 etatu jest dobrym pomysłem??? bo ja myślę że to totalna porażka!!! osoba na 1/2 nie przychodzi do pracy po to żeby zarobić tylko z nudów, więc wiadomo że się długo nie utrzyma!! a stać nad nią i uczyć wszystkiego trzeba!!! Panie Prezesie proszę nad tym pomyśleć! co mamy z takiego pracownika????!!!!
GUFO / 83.13.61.* / 2008-10-26 21:29
TAK PAN MIŁEK LIST NAPISAŁ ZAMYDLĄ NAM ZNÓW OCZY WOLNE DNI OK WYSZŁO ŻE MAMY ICH DWA W TYGODNIU ALE NIE JEDEN PO DRUGIM BO PO CO MIEĆ WOLNY WEEKEND CHOĆ JEDEN W MIESIĄCU A KASA I ANEKSY FAJNIE ALE I TAK FIRMA WYJDZIE NA SWOJE WIEC NIE MA CO SIĘ "PODNIECAĆ"
emma2 / 194.24.164.* / 2008-10-27 00:26
firma musi wyjsc na swoje, inaczej padnie i wszyscy robotę stracą.
Już nie pracuję w CCC :) / 89.108.243.* / 2008-10-26 16:10
Witam Wszytskich. Jestem byłą pracownicą Spółki NG2 S.A. Mam 21 lat i pracowałam w Firmie 2 lata. Sama z własnej nieprzymuszonej woli rozwiązałam umowę. Przeszłam w ciągu 2 lat wszytskie stanowiska jakie może zaoferować sieć Salonów CCC swojemu pracownikowi. Byłam sprzedawcą, osobą zajmującą się Działem Reklamacji na Salonie, kasjerem i ostatecznie Zastępcą Kierownika. Mogę więc wypowiedzieć się obiektywnie na temat pracy i warunków panujących w NG2. Firma ma plusy takie jak: płaci pracownikom składki, zapewnia względne warunki na Salonach (zaplecza,umywalkę,ogrzewanie, klimatyzacje,kawa,cherbata,cukier). Oczywiście to żadne cuda, bo teraz co druga Firma zapewnia coś takiego. Co do trochę mniej chwalebnych warunków należy między innymi wyścig szczórów po przez wyzysk pracowników. Czytałam komentarze na Forum stwierdzające, że wysysku nie ma. Obawiam się, że tak może stwierdzić tylko osoba pracująca bardzo krótko, Kierownik Regionalny lub inny "wyższy" pracownik Firmy. Niektórzy z Was pisali aby nie wypowiadać się na Forum tylko pisać bezpośrednio do Prezesa. A Wy myśliczie, żę On tego nie czyta??? A jeśli nie osobiście to jego ludzie??? Przecież "góra" doskonale zdaje sobie sprawę z tego co dzieje się na "dole" ale narazie udają, że nic nie widzą, albo, żę nie jest tak źle. Kierownicy Regionalni są takimi samymi szaraczkami jak my, tyle tylko, żę maja służbową komórkę i samochód, aha i muszą bezpośrednio kajać się w Firmie. Kierownicy muszą łagodzić sytuacje na sklepach, żeby nie dostać opie... od Regionalnego, Kasjerzy maja na barkach prawie tyle samo co kierownik tylko mniejszą wypłatę, Reklamację(najgorsza robota na Salonie) muszą tłumaczyc klientom niedoróbki, felery, pomyłki, itd. Są na pierwszej lini ognia rozwścieczonego klienta który jest wkur... bo buty rozpadły mu się po 2 tygodniach(nie dziwmy mu się)!!! Sprzedawcy muszą zapychać jak mróweczki i siedzieć cicho, żeby nie wkurzać reszty, bo reszta ma już tyle na głowie, żę jedno nieodpowiednie słowo i wybuchają. Broń Boże żeby ktoś chiał upomnieć się o swoje. Do Firmy dzowni się tylko w ostateczności, Regionalnego się nie nęka telefonami, bo się wkurzy i powie "same nie możecie podjąć decyzji" problem z tym, że jak podejmuje sie ją samemu to jest opir.... czemu nikt nie zadzwonił zapytać. I tak możan by w nieskończoność... Jeszcze jedna sprawa spłata kradzionych butów. Na moim Salonie też zrzucałyśmy się na kradzieże, płaciłyśmy butu przed inwenturą, że wypaść tak samo dobrze jak inne Salony z naszego miasta. Problem tkwi w tym, że w ten sposób pomagamy Panu Miłkowi piąć się w rankingach o kolejne wyższe miejscy na liście najbogatrzych w kraju. Jestem ciekawa na jakiej podstawie Prezes został Przedsiębiorcą Roku??? Może ten kto przyznaje taki tytuł pwonien poczytać opinie o Spółce, co myślą podwładni Przedsiębiorcy Roku???? Ja z całego serca życzę osobą które pracują w Firmie żeby warunki wam się polepszyły. Krzyczcie głośniej może ktoś usłyszy. Pozdrawiam Gorąco :)
idusia / 82.160.71.* / 2008-10-26 21:30
ja miałam to szczęcie i odeszłam z firmy dwa lata temu, ale na bierząco wiem co i jak dzieje się w firmie. Atmosfera w pracy się nie zmieniła.-- istna tragedia. A te zmiany są jakieś bardzo "ściągnięte z LPP", czy nie możecie sami czegoś wymyśleć. Podobno pracuje tam sztab wykształconych ludzi!!!!!
neli / 213.158.196.* / 2008-10-26 21:00
Jestem wściekła na takie wywody jak Twój.Skoro juz nie pracujesz to po co zagladasz na to forum.Jeżeli masz teraz lepiej to dlaczego się nie chwalisz.?W każdej pracy sa zasady i reguły.Ty nie potrafiłaś im podołać więc się zwolniłas.I koniec.! Zajmij się sobą .Co Ty byś chciała robić w pracy? Nie pracować? Nigdzie tak nie ma.Zyj swoim nowym życiem,powodzenia i nie wtrącaj sie do naszej jużnie twojej firmy.
boti / 2008-10-26 20:28
Ja jestem pracownica boti od ponad pół roku.Po moich doswiadczeniach w poprzedniej pracy to z tej jestem zadowolona!!!Jest super,mieszkam w małej miejscowosci i moje zarobki jakie otrzymuje są bardzo duzże jak na nasze warunki a teraz po tej podwyzce to juz wogole kosmos!!!!Pracujemy w cztery kierowniczke mamy spoko a kierownik regionalny sympatyczny i zawsze słuzący pomocą!!!Takze nie wyobrazam sobie w tej chwili pracy gdziekolwiek indziej!!!Są dni gdzie pracy jest bardzo.... duzo ale są takze dni gdzie tej pracy jest bardzo mało a jak jeszcze jest mało klientow no to juz wogole koszmar czas dłuzy sie nie milosiernie pomimo wysprzatania całego sklepu prawie na sterylnie!!!Jedyne co mnie bulwersuje to dni wolne za sobote wszedzie tzn.w sieciach takich typu jak my za przepracowana sobote jest JEDEN DZIEN WOLNY A NIE CZTERY GODZINY!!!!!!!!!Wszystkie jestesmy matkami i kazda wolna chwila sprdzona z naszymi dziecmi jest dla nas bezcenna!!!
Takze jesli bedzie to czytal pan prezes to bardzo prosze aby jeszcze nad ta sprawa sie zastanowil bo przeciez to jest troche nie fair!!!
Pozdrawiam
P.CCC / 87.206.234.* / 2008-10-27 09:33
Nie rozumiem po co Boti się tutaj wtrąca bo jak do tej pory siedziałyście cicho i było wam dobrze więc może skoro jest wam tak dobrze to napiszcie list pochwalny i wyślijcie do Prezesa. Napisze ,że macie się tak super,że może wam wcale nie płacić kasy ....
hahahahahahah / 213.17.201.* / 2008-10-28 03:35
Jak Ci się nie podoba zmień robotę. Albo trzeba było się uczyć. hahaqhaaaaaaaaa
zawiedziona / 83.22.221.* / 2008-10-27 21:23
P.CCC to na pewno nie dzięki tobie w Boti maja podwyżkę.
A w ogóle skąd wiesz że że pracownicy Boti nie walczyli o swoje??
To że o tym nie słyszałaś nie oznacza że siedzieli cicho.
A wszystkich tych którzy uważają się za lepszych tylko dlatego że pracują w ccc "serdecznie pozdrawiam"
Przestańcie w końcu się spierać i stańmy po jednej stronie.
Wspólne stanowisko na pewno pomoże nam w osiągnięciu celu.
Jak będziemy się kłócić tylko dlatego że jedni pracują w ccc a inni w Boti to niczego nie osiągniemy.
P.Ccc / 87.206.234.* / 2008-10-27 09:33
Nie rozumiem po co Boti się tutaj wtrąca bo jak do tej pory siedziałyście cicho i było wam dobrze więc może skoro jest wam tak dobrze to napiszcie list pochwalny i wyślijcie do Prezesa. Napisze ,że macie się tak super,że może wam wcale nie płacić kasy ....
Botinka / 83.23.236.* / 2008-10-27 10:52
O i tu się mylisz.Poczytaj trochę to sie dowiesz.To ty uważasz Boti za coś gorszego bo powstało CCC.A dla nas to jedna firma.TAk samo z************* jak wy w CCC.Pozdrawiamy my z gorszego Boti .
pracownik CCC / 81.168.244.* / 2008-10-26 18:47
NA KAŻDYM STANOWISKU ZATRUDNIENI SĄ LUDZIE WIĘC TO MOŻE DO NICH CZYLI TAK NA PRAWDĘ DO NAS SAMYCH POWINNIŚMY MIEĆ PRETENSJE, ŻE TAK SIĘ WZAJEMNIE TRAKTUJEMY!!!!! REGINALNI ZACZNIJCIE BYĆ ŻYCZLIWI WASZYM KIEROWNIKOM, KIEROWNICY ZACZNIJCIE BYĆ PRZYJAŹNI WŁASNYM SPRZEDAWCOM!!! TRAKTUJCIE INNYCH TAK JAKBYŚCIE SAMI CHCIELI BYĆ TRAKTOWANI !!!!!!
A jesli ktoś zazdrości innym tytuł Przedsiębiorcy Roku to powtórzę to co ktoś już wcześniej zauważył spróbujcie sami założyć firmę zatrudnić ludzi i rozkręcić dochodowy interes! Ba i żeby waszym pracownikom było jeszcze jak u Pana Boga za piecem.. Popatrzcie na prywatnych właścicieli małych sklepików, na ręke może i dostaniemy jakies 1200 ale składki za ZUS będą odprowadzone od najniższej krajowej, na urlop pójdzie się jak właściciel sam na takowy się wybierze (jeśli wogóle bo powie że ekstra zapłaci i tyle go będzie się widziało) o socjalu też trzeba zapomnieć (nawet talonach, paczkach dla dzieci czy kartach rabatowych na własne produkty - to wcale nie tak mało) a jak się zachoruje to poszuka kogoś innego na nasze miejsce... Więc też pozdrawiam gorąco szczególnie tych podpuszczających i podjudzających innych!!
Już nie pracuję w CCC / 89.108.250.* / 2008-10-26 23:30
Gratuluję takich ludzi w NG2 S.A. potrzeba :):):)!!!!!!!! Nie zazdroszczę Panu Miłkowi tytułu, wręcz przeciwnie współczuje. Ale to nie ważne. Racja zgadzam się to już nie "moja" firma (zreszt anigdy nią nie była). Pracujcie Dzielnie :)!!!
action boy / 81.190.114.* / 2008-10-26 23:52
skoro już nie pracujesz to poco się wtrącasz?? masz swoją pracę więc poszukaj sobie o niej forum!
N.M. / 83.9.49.* / 2008-10-26 19:17
ale zauwaz ze my sie nie przyjmowlysmy do prywaciarza tylko do ccc o ktorym slyszalysmy wiele dobrego i wiedzialysmy ze nie bedziemy tu traktowane jak u prywaciarza!!!wiec nie pier.... glupot
neli / 213.158.196.* / 2008-10-26 21:05
N.M. co Ty wiesz o naszej firmie? Nie masz zielonego pojęcia gdzie pracujesz? Poczytaj o firmie a wszystkiego się dowisz.I nie pisz ciu....st bo na niczym sie nie znasz.
ninusia / 2008-10-26 13:02
co z pracownikami którym daliście ultimatum albo 1/2 etatu albo dowidzenia a teraz tłumaczą ze pracownik sam sie zgodziłna takie warunki?a co miał zrobić?odnośnie listu prezesa komu maja byc cofnięte aneksy wystawione z datą październikową???
boti / 89.239.75.* / 2008-10-26 12:34
co tak dużo dali dla sprzedawców a co z kierownikami którzy zapieprzają po regałach a sprzedawca w dupie to ma bo ma juz tyle samo co kierownik więc po co biegać do klienta .I jeszcze jedno po cholerę przekładac co drugi dzień sklep to my dzwigamy i w tym czasie do klienta nie podejdziemy bo p********* na kółkach zyczenia z góry trzeba wykonać .I jak tu wyrobić normę którą nam dali niedarady .
super / 78.88.189.* / 2008-10-27 00:40
Chyba zaraz wybuchnę i ze śmiechu i złości co tu piszesz , przepraszam ,ale pracując ponad pól roku nigdy nie widziałam by mój kierownik bądź zastępca zapieprzał z kartonami po regałach owszem z telefonem bardzo często. Nie zgadzam się że sprzedawca ma to w d... jak to zostało napisane to właśnie sprzedawca wykonuje całą robotę i nieraz było tak że kierownik potrafił tylko przyjść i poganiać nas by na czas zdążyć zamiast nam pomóc każda para rąk przydaje się do pracy także nie wypisujcie takich bzdur chyba ze jesteś właśnie takim kierownikiem.
mrówka1406 / 77.113.50.* / 2008-10-27 22:52
halo naprawde nie rozumiem co za bzdury wypisujesz.ja jaestem kierowniczka i razem z załogą pracujemy tak samo ciężko,nie ma wyjątków-każda z nas z*******..................tak samo bez względu czy jest sprzedawcą czy tak jak ja kierownikiem.wypraszam sobie takich komentarzy bo my jesteśmy załoga i pomagamy sobie wzajemnie,razem ciężko pracujemy.także zmień sklep albo kierownika bo nie zgadzam sie z tobą ze kierownicy nie tkną kartonów .powtarzam u mnie w sklepie jest wszystko na równi,także zastanów sie sama nad swoim przełożonym-ale nie ubliżaj innym,ponieważ nie wszędzie jest tak samo
mrówka1406 / 77.113.50.* / 2008-10-27 22:12
Bardzo przepraszam,ale do cholery chyba w twoim sklepie jest tak ze kierownik nic nie robi.ja jestem kierownikiem i z moja załogą dogadujemy sie świetnie i każda z nas z*******............................tak smo nie ma wyjątków.czy ja czy sprzedawca.współczuje twojego kierownika.nie każdy jest taki sam-i sory ale ja nie chce płacić za to że w waszym sklepie jest akurat tak.trzeba być załogą a nie rywalami.
Boottti / 91.94.246.* / 2008-10-27 11:30
Dobry komentarz i prawdziwy rzeczywiście tak jest.
sprzedawca ng2 / 82.143.153.* / 2008-10-27 10:19
Zaraz zaraz , z doświadczenia powiem ze u mnie kierownik zapieprza i to nie zle ale co do zastępcy to kiepsko tak jak mówiesz telefon w ręku i zaplecze.
N.M. / 83.9.49.* / 2008-10-26 19:21
to zalezy ktorzy kierownicy!!! w wiekszosci sklepow jest tak ze to sprzedawcy najwiecej sie nazapieprzaja!!! wiec nie uogolniaj!!!
kałczuch / 194.24.164.* / 2008-10-26 18:59
kierownicy, z pewnością też dostaną swoje aneksy, ale nie wszyscy muszą wiedzieć ile zarabiają
neli / 213.158.196.* / 2008-10-26 21:08
a kim Ty jesteś żeby o wszystkim wiedzieć?
kałczuch / 194.24.164.* / 2008-07-20 02:07
i co?????
hahahahahahah / 213.17.201.* / 2008-10-28 03:37
Twoją starą. HAHAHAHAHHA
Noooo / 195.114.186.* / 2008-10-26 09:35
Dali Wam "palec" a WY chcecie "cała ręke"
To tylko w POlsce;/
Narzekaliście jak było mało wypłaty a dużo pracy,
dostaliście to co chcieliście i dalej NARZEKACIE ;/
Co za ludzie!
Zobaczycie na wypłacie jak bedzie, jak źle to się zwolnicie a jak dobrze to przeprosicie za obelgi;/
ZASTANÓWCIE SIĘ CO PISZECIE!
Jak czytaliście list to na końcu sa podane e-maile wszelkie pytania które Was drećza skierujcie do Prezesów !

PROSTE?!

Jak budowa CEPA
cccowicz / 91.94.246.* / 2008-10-27 11:34
Teraz to powinniśmy do góry z radości skakać co????? Bardzo śmieszna jesteś :)
ccc1 / 2008-10-27 06:51
tylko w Polsce ??? calą reke??? no wlasnie tylko w polsce mozna pracownika okrasc ....!!!!!!!!!!
co z inweturami zlodzieje druga polowe sobie w kieszen pchaja!!!!!!!!
malo z ubezpieczenia to jeszcze pracownikowi zabrac....
ochroniarzy zatrudnijcie !!!!
sprzedawca / 78.88.189.* / 2008-10-25 23:04
Mam pytanie co z pracownikami zatrudnionymi na 1/2 i 3/4 etatu , czy będziemy musieli odpracować brakujące godziny do pełnego etatu wiadomo coś na ten temat bo w mailu od prezesa nie było nic wspomniane na ten temat pozdrowienia
boti / 89.74.32.* / 2008-10-25 23:20
Na 99% będzie trzeba to odpracować tylko, że nie w jednym miesiącu tylko w całym kwartale:) Bo teraz ciężko byłoby odpracować październik:) Chyba, że załatwia to inaczej.
madafaka11111 / 194.24.164.* / 2008-10-26 18:13
wątpie, dostaną aneksy zmieniające etat później .
Olaaa / 79.162.33.* / 2008-10-25 22:41
Uszanowanie dla pana prezesa. Miejmy tylko nadzieję, że to nie jest mydlenie oczu na jakiś czas. Szanujmy się wzajemnie a na pewno wiele zdziałamy. W firmie znaczna większość pracujących osób to kobiety dlatego też szczególny szacunek należy się za tą ciężką pracę. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych z ostatnich postanowień pana prezesa i tych, którym się to mniej podoba. JA jestem zadowolona.
Ps .Czy jest w tym jakiś haczyk??? E... chyba nie.
lasocki / 86.31.57.* / 2008-10-25 17:15
systam 2 na 2 i żaden inny !!!
ccc!!! / 77.112.211.* / 2008-10-25 22:33
Zastanawia mnie co jest w tym takiego swietnego ze kazdy ma miec 1800 podstawy...myslicie ze skorzystamy?chyba nikt nie zauwazyl ze juz nie dostaniemy 25%od podstawy jezeli wyrobimy utarg tylko teraz dostaniemy 10%...podstawy podwyzszyli ale premie ucieli...obliczajac wszystko nie ma z tego zadnych korzysci....a co z tymi co juz teraz maja podstawy 1800??nic nie zyskuja tylko straca....wiec zastanowcie sie czy macie sie z zcego cieszyc
doki / 91.94.220.* / 2008-10-26 07:46
masz rację my sobie policzyliśmy i na to samo wyjdzie 1340 tylko tyle że mamy większą podstawę
hahahahahahah / 213.17.201.* / 2008-10-28 03:40
są sklepy gdzie ciężko wyrobić normę. Bieżesz to pod uwagę??
ŻONA CZESIA / 213.158.196.* / 2008-10-25 22:52
z tego co zauważyłam na tym forum to ludzie marudzą i marudzą , a nic z siebie nie dają tylko ciągle źle na Firmę gadają !!!! Jeszcze wam za mało ?nie podoba się ? szukacie diury w całym? ciekawe jak wy byście firmą zarządzały? myślicie ,że to taka łątwa sprawa? penie tak własnie myślicie !!!!! więc odtwórzcie swój interes ,zatrudnijcie sobie ludzi ,wypłacajcie im wypłaty tak tak regularnie ja w tej firmie !! a potem dopiero oceniajcie innych !!!!!! będziecie mieć porównanie!!!! A może zastanowicie się ze nie ma nic za darmo!!!! dajcie coś z siebie !!!!! a na pewno będzie to zauważone!!!!
hahahahahahah / 213.17.201.* / 2008-10-28 03:48
same baby, czego się spodziewałaś??
rafał2 / 83.30.201.* / 2008-10-26 23:22
czy ty jesteś upośledzona czy cię nasłali. a może jesteś jakąś bliską rodziną z osobą która tym wszystkim zarządza.O czym ty piszesz kobieto!!!!!!!!!!!!!!!!! ile można z siebie dawać za takie pieniądze.czy ty kiedyś przepracowałaś choć jeden dzień na sklepie, choć jedną noc.o czym ty piszesz kobieto.
nikto / 2008-10-26 08:07
Ty nie masz kompletnie pojęcia o pracy w tej firmie o tym co piszesz,że narzekamy tak? może mamy powód a Ty wielka obserwatorko od kiedy zaczęło się to wielkie narzekanie co????????
Drażnią mnie i pewnie i innych te Twoje komentarze

Może przestań tu cokolwiek komentować,Co? Taka mała prośba :)
żona czesia / 213.158.196.* / 2008-10-26 20:58
a tu się mylisz!!!!!!! lecz ja nie zniżam się do waszego tak niskiego poziomu!!!!!!!!!!!!!!a o firmnie wiem więcej niż ty sam o sobie jak sam twoj nik mówi NIKTO!!!!
nikto / 2008-10-26 22:45
fakt twoja notka mówi sama za siebie "nie zniżasz się do naszego niskiego poziomu ":)))

serio współczuję
Żal mi Cię
bbbccc / 2008-10-25 16:00
a co Panie Prezesie ze zwolnionymi pracownikami? zwolnionymi nieslusznie?
muko / 89.76.212.* / 2008-10-26 14:09
własnie, jak ktos sie zwalnia to co tez zostanie mu zwrocone za wrzesien
1ktosik / 2008-10-25 20:51
własnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tych pracowników teraz bardzo brakuje na sklepach tych dużych sklepach
Salon CCC / 89.228.200.* / 2008-10-25 15:12
Dziękujemy za odzew P. Prezesie :)
Teraz czekamy na pensje...mamy nadzieje,że będziemy usatysfakcjonowane 10 listopada.
Dobrze byłoby aby wrócił system pracy 2 na 2.
prezees / 213.17.201.* / 2008-10-28 03:46
ok
1ktosik / 2008-10-25 11:08
Pan Prezes !!!!!! powinie jeszcze tą decyzje przemyśleć dlaczygo ccc ma mieć 1800 podstawy a boti 1600 jesteśmy tą samą firmą która pracuje i robi to samo tylko sklepy mają inna nazwe tu ccc a tam boti .
zadowolona / 78.88.177.* / 2008-10-26 20:38
jeśli masz jakieś pytania to skieruj je bezposrednio do prezesa albo do dyrektorów......bo to już nudne się staje ,że porownujecie ccc z boti ....jasne każda z nas pracuje i chce zarabiać.ale myślę że podział tych pensji jest jakoś tam od czegoś zależny...więc pytajcie szefostwa..... czym się kierowali.....póki co ja się cieszę ,że coś drgneło w temacie wypłat....no i pamiętajcie ,że tą firmę łączą 3 sieci....także trzymajmy się razem.
Botinka / 83.23.241.* / 2008-10-25 18:52
Zgadzam sie też w Boti mamy dni takie jak mają w ccc.To i podstawy miejmy takie same
clara / 89.108.213.* / 2008-10-25 12:55
Przestańcie juz narzekać, jeszcze Wam mało??
Uważam , że prezes zachował sie super... doceńcie to w końcu!!!! pozdrawaim
1ktosik / 2008-10-25 20:57
Pewnie jesteś z ccc jak mówisz że Pan Prezes zachował się super ....... Docenimy jak będziemy mieli takie same podstawy co ccc
P.CCC / 87.206.234.* / 2008-10-27 09:42
Jak do tej pory nie zauważyłam żebyście cokolwiek robiły w BOTI odnośnie waszych pensji !!!! Pracowałyście do tej pory i jakoś nie narzekałyście to co się nagle stało ??? Miejcie odwagę walczyć o sobie a nie objeżdzać na cudych plecach bo to dzięki nam, pracownikom CCC macie teraz podwyżkę !!!!
Westa / 83.30.226.* / 2008-10-27 22:40
Pracuję w CCC,ele powiem Ci,że bardzo wkurzają mnie Twoje komentarze w kierunku osób zatrudnionych w Boti,czego się Ich czepiasz,my zarabiamy marnie,One jeszcze marniej,więc co złego jest w tym,że chcą podwyżek?!Zasługują na nie tak samo jak my.
mama muminka / 83.4.75.* / 2008-10-26 12:59
niby dlaczego macie mieć takie podstawy jak w ccc? jesteście tańszą siecią to i podstawy macie niższe... chesz mieć tyle co my to zatrudnij się u Nas!!!!
Botinka / 83.23.241.* / 2008-10-25 18:54
Poczekamy zobaczymy.Jest ok.a reszta będzie 10-go na koncie
cccaaabbb / 87.207.148.* / 2008-10-25 13:20
Osoby które narzekają nic nie dając w zamian nie są dobrymi pracownikami więc się zastanówcie najpierw nad jakimiś konkretnymi, podkreślam konkretnymi i realnymi ekonomicznie propozycjami. TAK JAK CZYTAM TO PRACOWA SIĘ NIEKTÓRYM NIE CHCE A JAKBY WSZYSCY PRÓBOWALI PRZYŁOŻY SIĘ DO ZWIĘKSZENIA UTARGU TO I PIENIĄDZE NA PREMIE I PODWYŻKI SIĘ ZNAJDĄ, trzeba tylko mie ambicje, nic samo nie przychodzi za darmo.
1ktosik / 2008-10-25 20:59
To ty się zastanów co piszesz "JAKBY WSZYSCY PRÓBOWALI PRZYŁOŻY SIĘ DO ZWIĘKSZENIA UTARGU " to co wyjść przed sklepy i sprzedawać ?????
cccowicz / 91.94.132.* / 2008-10-25 21:27
No właśnie może się jeszcze rozebrać żeby ludzi zachęcić.
neli / 213.158.196.* / 2008-10-25 20:00
Zgadzam się z Tobą.W narzekaniu i żądaniach pracownikom CCC udaje sie.Ale jeszcze sie nie urodził ktoś co by wszystkim dogodził.Podobała mi sie wypowiedź studentki,ona robi co jej karzą i nie narzeka.W każdej pracy trzeba pracowac.I tego sie nie zmieni ale zawsze można znaleź pracę jak ta ......nie odpowiada.Skończcie juz biadolić. To już sie staje nudne!
cla / 194.126.165.* / 2008-10-25 14:26
Może byśmy sie wiecej przyłozyli jakbyśmy mieli wiecej czasu dla klienta , a to co piszesz to chyba sie z choinki urwałas, ubierzemy bikini i wyjdziemy na pasaż .
hahahahahahah / 213.17.201.* / 2008-10-28 03:50
z tym bikini to trafiłaś w dziesiątkę :))
1ktosik / 2008-10-25 11:05
tak fascynacja tym ccc że nie któży to tylko na siebie zapaczeni ccc ma miec podstawy 1800 a boti 1600 a nie jak koleżanka wymyśliła 1300
hahahahahahah / 213.17.201.* / 2008-10-28 04:20
Bo ona pali marychychuane
Cecece / 195.114.186.* / 2008-10-25 10:15
Hehe:)
A mnie sie podoba, tylko narazie nie biore tego do siebie. Uwierze jak zobacze na koncie bardzo ładna sume:P
Dla mnie ważne jest,że podkreślili w liście ze to MY sprzedawcy wraz z kierownikami kształtujemy ta firme i To My zarabiamy na tych z góry :)
Czuje sie doceniona w 90% te 10% bede jak bedzie wypłata:P
cccek / 87.206.163.* / 2008-10-25 11:19
smieszne. Oni tak tylko pisza zeby naiwni czuli sie doecenieni. Taka wazelina zeby uspokoic sytuacje. A miedzy sobą się naśmiewaja. W to akurat nie wierze, ani w dobre checi prezesa. to co robi robi dla swietego spokoj. Brawo
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy