CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
1ktosik / 2008-10-24 21:43
czym ccc różni się od boti że dostali podstawe 1800 zł
niczym , niczym , niczym . muszą wyrobić normy , które ostatnio są nie do wyrobienia nawet w 85 % żeby minimalną premie dostać , mają takie sam zwózki przerzuty przekładanie sklepu co dwa dni , latanie z tymi pudełkami w tą i spowrotem a do tego oczywiście najważniejsza jest obsługa klientów to na pierwszym miejscu !!!! jak zawsze , a czasem naewt nie ma się czasu zejść na śniadanie , bo ruch , towar , przekładanie , trzeba się troić a tu ludzi po zwalniali no bo po co oni za zajumanu buty nie płacą tylko sprzedawcy z własnej pensij , pracuje się za 900 zł i dorabia się tylko bólu w kręgosłupie takiego że z łóżka nie można rano wstać normalnie laicik

.

Botik / 83.22.249.* / 2008-10-24 21:22
owszem to duzo ale tylko ccc tyle ma
a co z boti?
wykonuja ta sama prace
pozatym co z tego ze byly podwyzki skoro zabrali premie uznaniowa i dowalili takie limity ze o sprzedazowej tez mozna zapomniec
w efekcie pomimo podwyzki wzielam najnizsza jak dotad wyplate beda kierownikiem
wiec gdzie ta podwyzka??
Westa / 83.30.246.* / 2008-10-24 21:36
Przeczytałaś dzisiejszą wiadomość Prezesa do pracowników NG2?
Pisze,że będzie lepiej,więc prawdopodobnie będzie,nie pisałby bzdetów,byle sobie tylko popisać.
A jak to naprawdę będzie wyglądało,zobaczymy z czasem..
Nie ma się co podniecać,ale narzekać też nie powinniśmy.
M.Oleksy / 62.87.174.* / 2008-10-24 21:16
chcieliście podwyzek?dostaliście
to czego jeszcze chcecie?żeby nie było zwózek,przerzutów i klientów?
nie którzy trochę przesadzają,ja uważam że 1800 dla sprzedawcy to i tak bardzo dużo,gdzie sprzedawcy maja taką podstawe?
nigdzie.
botiiiiiiii / 77.114.25.* / 2008-10-25 18:34
na przykład w castoramie a mianowicie 2000 na okresie póbnym i nie tyrają z kartonami co dziennie tylko obsługują !!!!! i jak to Pan skomentuje ????
zzzzzzz / 83.27.64.* / 2008-10-25 11:34
n********.... takich bzdur!!!!!
nelli / 77.115.25.* / 2008-10-24 23:04
Zejdź na ziemie koleżanko!Teraz sprzedawca ma w wielu firmach tyle brutto na papierku pracodawcy szanują swoich pracowników jak mają za co.Nie jest teraz żle ale czy 1300 na ręke to dla ciebie dużo na normalne życie?Gdzie takie limity są nie do zrobienia,więc na więcej nie ma co liczyć!Może sie zamienimy miejscami bo ty jako kierownik masz więcej i ciekawe czy Ci wystarcza?Pewnie masz niezłe plecy na górze skoro tak odwarznie się wypowiadasz!!!!!!!!!
boti / 83.16.234.* / 2008-10-24 22:29
a co z pracownikami których zwolniliście lub daliście ultimatum 3/4 albo dowidzenia tez dostana wyrównanie bo aneksy mają być cofnięte do września????????????????????????????????
A-Z / 83.14.68.* / 2008-10-24 22:14
P.Oleksy nie tylko jestesmy sprzedawcami-zajmujemy sie wszystkim co dotyczy salonu!!!nie tylko sprzedazą!!!
napomne tylko ze gdy były normalne etaty to tez normalnie mozna było pracowac,wtedy kazdy pracownik mial obowiazek zajmowania sie swoim działem wyznaczonym wczesniej,dbalismy o to jak by to było nasze,teraz sie tak nieda,pracownicy starzy odeszli a nowi 1/2 etatowcy nigdy nie doznaja takiej odpowiedzialnosci za cos czmu poswiecaja zaledwie pare godzin tygodniowo;oni moze zrobia co sie im nakaze ale tak tylko zeby ino było,bo w wiekszosci czasu ich niema niz sa!wkoncu Ci na calych etatach robia wszystko za wszystkich ,a jest ich np.3 na cały sklep!
pozdrowionka!!!
w tych czasach to te pare złotych to naprawde niewiele, no chyba ze sie jest w kawalerskim stanie-to na jakis ciuch i relaxik wystarczy ;]] dla niewybrednych!!! ;]
kicior / 91.196.12.* / 2008-10-24 21:44
co Ty pieprzysz jakie 1800? chyba Ci sie p*********** w głowce!!!!
Brak słów / 62.87.174.* / 2008-10-24 22:25
Co niektórzy to nie potrafią normalnie się odnosić do ludzi,trochę kultury albo wogóle się nie odzywaj! Ciekawe czy używasz takich samych wulgaryzmów na salonie!?
Pozdrawiam tych powściągliwych...
zastepca boti / 83.22.249.* / 2008-10-24 22:33
wulgaryzmy??????
ja tu oprocz jednej osoby ktora sie juz nie udziela zadnych wulgaryzmow nie zauwazylam
widac tylko ze pracownicy ccc uwazaja sie za lepszych i za wiecej pracujacych niz w innych sklepach i bardzo chca tego dowiesc
zamiast sie zjednoczyc zeby wszyscy mieli lepiej to klocimy sie miedzy soba
JA:] / 62.87.227.* / 2008-10-26 12:22
Nic takiego nie napisałam,że pracuje w CCC,a nawet jeśli to nie uwazam się za lepszą chyba,że Ty za gorszą!Generalnie CCC i Boti to sama firma,z tej samej kieszeni bierzemy!Uwazam,ze wszyscy powinni mieć równo,niezaleznie od wielkości salonu i nazwy!
Nie rozumiem dlaczego jakis salon jest A inny B a jeszcze inny C?
Dajcie po równo i będzie święty spokój,przeciez się należy!?
Ja się z nikim nie kłócę tylko skoro mamy kogoś własną osobą reprezentować to zachowujmy się jak na to przystało,wyzwiska i przekleństwa nic nie dają,pokazują tylko,że brak nam dostatecznych argumentów potwierdzających nasze racje to ratujemy się wypowiedziami w stylu "kiciora"...
M.Oleksy / 62.87.174.* / 2008-10-24 22:16
1800 brutto dla sprzedawcy to tyle co kierownicy maja.a w główce to może mi sie i "pomieszało"że wogóle wdaję sie w dyskusję z kimś kto obraża i nawet sie nie podpisze.
anonimy górą
nelli / 77.115.25.* / 2008-10-24 23:13
Boli cię to że podnieśli nam podstawy?Nie martw się kierownikom też zmienią przecież nie pozwolą żebyście byli gorsi od szarych sprzedawców!!!
zastepca boti / 83.22.249.* / 2008-10-24 23:17
za to ciebie boli ze kierownik ma wiecej
ale w koncu wiecej robi
a wrazie jak cos jest nie tak to wszystko jest na niego
wiec chyba sie mu nalezy bo zbiera opier nawet za szarego sprzedawce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BOTI / 83.16.234.* / 2008-10-24 23:47
SZARA TA JESTES TY A TAK NA PRAWDE TO TEN ;;SZARY;; PRACOWNIK ROBI WSZYSTKO ZA WAS A WT TYLKO BIERZECIE KASE I LIRZECIE REGIONALNYM D...
obcasik / 2008-10-24 21:32
Co prawda to prawda.Chcę się odnieść do Boti,W pobliżu mojego miejsca zamieszkania sa Boti.Tak między Bogiem,a prawdą to ja widze kolosalną róznice między tymi sieciami.PRZEWAZNIE sa to małe sklepy.Wchodząc tam widze dwie panie podpierające kase.Ludzi prawie wcale.Na sklepie kilkaset kartonów.W porównaniu do sklepu CCC gdzie limit na pazdziernik (grubo powyżej 300 000,a na listopad to już lepiej nie mówić),kilka tysięcy par butów a co za tym idzie duzo reklamacji,towar w ilości około 70 kartonów dziennie? Trzy osoby personelu na zmianie! Ostatnio trzeba było rozgladac się za praca.Owszem jest ale na 1/2 i 1/4 etatu.Jeśli po dzisiejszym dniu ktoś chce nadal zmienic prace to życze powodzenia bo będzie potrzebne.Teraz to już sami nie wiecie co chcecie!!!
1ktosik / 2008-10-24 21:53
ale nie które sklepy boti są wielkością podobne do tych ccc i taki sam zachrzan co w ccc , wielke normy do wyrobienia ,przerzuty do spakowania gdzie na sklepie złodzieij a sklepy bez monitoringu za za inwentaryzacie to ci z premi zabierają żeczywiście odlot , czy to mały czy duży sklep , boti czy ccc powinno BYĆ TYLE SAMO 1800 zł
Angeilka / 83.27.83.* / 2008-10-24 23:18
wiecie co, ja się cieszę że Prezes zrozumiaał nasz problem i zagwarantował minimalne pensje. Pracuję w boti i nie boli mnie to że w CCC mają więcej. Nie macie wstydu bo dano Wam palec to teraz chcecie całą rękę
zawiedziona / 83.22.249.* / 2008-10-24 23:24
chcemy równego traktowania a nie całej ręki
mylisz pojęcia
jeśli tobie pasuje to bardzo się ciesze
ja samotnie wychowuje dziecko
twoim zdaniema za te 900 pare zl bo tyle mam na reke twoim zdaniem mam utrzymac siebie i dziecko??
wczesniej chociaz mialam premie to jakos dalo sie wyzyc
ale teraz ledwo na oplaty starcza
a dzie cala reszta
kicior / 91.196.12.* / 2008-10-24 21:49
Co Ty p********* że nic sie nie robi ? myślisz że jak są 2 na zmianie to podpierają kasę tam sie z********* ani wyjśc do kibla ani zjeść zapieprz od 9 do 21 wiec nie pisz takich głupot!!!!!
Botik / 83.22.249.* / 2008-10-24 21:42
fakt są sklep boti które są malutkie
ale nie wszystkie
ten w którym ja pracuje jest bardzo duży
a nasze limity minimalnie różnią od tych przedstawionych przez ciebie w ccc
tak samo ilości paczek są praktycznie takie same
może w takim wypadkach warto wynagrodzenie uzależnić nie tylko od nazwy nad drzwiami, ale także od wielkości sklepu i ruchu jaki na tym sklepie jest??
jimmy872 / 2008-10-24 23:25
mieliscie sie trzymac w kupie a nie walczyc ze soba teraz oni maja pzrewage nad wami!!!!! gdzie 2 sie bije tam trzeci kozysta dajcie spokoj lepiej wezcie sie za zjednoczenie pozdrawiam tepaki dla ktorych kasa jest wszystkim a gdzie szacunek????
szkoda słów / 83.22.249.* / 2008-10-24 23:30
szacunku to tu nikt do nikogo nie ma
ani pracownicy do siebie a ni do firmy ani firma do nas
wiec zostala tylko kasa
Patrycja Boti :) / 85.89.175.* / 2008-10-24 22:05
Tak sobie to czytam i tu sie akurat zgodze...nie wszystkie Boti sa male...i nie wszedzie Panie tylko podpieraja kase....a targety roznia sie smiesznymi kwotami od CCC...a towar przychodzi czesto w ilosci ponad 100 paczek...wykonujemy taka sama prace jak pracownicy CCC wiec nie rozumie troche dlaczego te pensje sie maja roznic kwotowo?? Jak narazie tez nikt nie wspomnial co z kierownikami i zastepcami albo Starszymi sprzedawcami??? A nawiazujac do reszty postow to po czesci moge sie zgodzic...czesto jest naprawde duzo pracy ale uwazam ze nie ma rzeczy niemozliwych i wszystko sie da zrobic jak sie tylko chce....mam na sklepie 5 osob razem ze mna i jakos ze wszystkim sie potrafimy wyrobic ( czy to zwozka czy przerzuty, czy przekladania sklepu itd) i jeszcze sie nie zdarzylo zeby personel rabal w pracy przez caly tydzien po 12 godzin :) Jak sobie ktos zorganizuje prace tak ma...takie jest moje zdanie na ten temat...i na pensje tez nikt nie narzeka;) a prawda jest taka ze bylam na wielu sklepach i ludziom ogolnie sie robic nie chce;) kazdy mysli ze przyjdzie postoi, odklepie swoje i pojdzie do domu i jeszcze dostanie za to najlepiej 2000 na reke;) no sorry ale nie ma nic za darmo...
Pozdrawiam.
Botik / 83.22.249.* / 2008-10-24 21:12
o czym ty piszesz kobieto?
czy ty pracujesz w tej samej firmie?
może powinnaś forum zmienić!!!
nikt tu nie mówi o staniu i niczego nierobieniu, ale jak się wymaga tyle to powinno się za to pracownika odpowiednio wynagrodzić.
a jak nie to nie kazać mu robić niejednokrotnie ponad jego siły i możliwości.
nie raz musiałam zostawać po godzinach żeby sklep ułożyć, bo tak sobie wymyslili, ale nie zapłacili mi za to bo teoretycznie miałam to zrobić w godzinach pracy.
ale teoretycznie
kiedy w godzinach pracy ja nie mogłam bo nieraz i 100 ludzi miałam na sklepie
albo kazali w jeden dzień spakować ponad 5000 par butów na zwózke a ja mogłam je spakować tylko z jednak dziewczyną.siedziałyśmy do 6 rano a i tak nie spakowałyśmy
ale co ich to obchodzi
ma być gotowe na czas i już
i o tym tu mowa koleżanko
widać masz bardzo mały sklepik i nie za dużo za każdym razem musisz zmieniać
skoro tobie odpowiada to bardzo się cieszę ale niepozbawiaj innym możliwości zawalczenia o to co im się należy
aga ccc / 83.30.206.* / 2008-10-24 23:52
moje zdanie jest takie, że jak się komuś nie podoba to powinien sie zwolnić a nie tylko narzekać.I to prawda ,że dali wam palec to chcecie całą rękę. W każdej pracy jest ciężko i albo ktoś się godzi z warunkami danej pracy albo nie, wy wszyscy widocznie się godzicie skoro jeszcze pracujecie. Śmieszy mnie najbardziej to jak bardzo się odgrażacie że się zwolnicie ... parodia.... . Pan Prezes TAK się boi waszych wypowiedzi że chyba wam zrobi dostęp do swojego kąta .... Pewnie i tak by było wam mało, bo większa część osób wypowiadająca sie na tym forum to osoby ,kórym trudno dogodzić.
ps. brawo dla komentarzy pełnych wulgaryzmu, to tylko świadczy o ilorazie inteligencji osoby wypowiadającej się
M.Oleksy / 62.87.174.* / 2008-10-24 21:43
właściwie to nie jestem zdziwiona,najpierw była awantura o podwyżki,zawalczyli i dostali no to teraz trzeba zawalczyć o cos innego np.wczasy pod gruszą.
dostana wczasy to będą walczyć o cos inego i tym sposobem forum będzie istniało do końca świata i jeden dzień dłużej:)
a potem można o eko torby powalczyć:)
co nie którzy to tak tu się udzielają że nie dziwie sie że nie mają siły pracować.
aga ccc / 83.30.206.* / 2008-10-24 23:57
I to też popieram M.Oleksy
ccc2 / 213.136.236.* / 2008-10-24 22:01
Sorki Oleksy a tobie to CCC życie uratowało czy nigdy nigdzie niepracowałaś cóż cie tak dziwi w każdej normalnej firmie coś takiego jak wczasy pod gruszą to normalka idziesz na urlop i z funduszu świadczeń pracowniczych dofinansowują Ci wczasy, żebyś mogła wypocząć jak człowiek ,zregenerować siły i znowypo urlopie wydajniej pracować, więc nie pisz tych swoich wypocin bo to Ty chyba nie wiesz o co chodzi większości wypowiadających sie tu osób. Myśliszz że jak Ci zamydlą oczy podwyżką do której aneks dostaniesz po kilku miesiącach to o pozostałych normalnych warunkach pracy too wszyscy zapomnieli. Chyba że jesteś od tzw " góry" i Ciebie to nie dotyczy. Jeśli masz tylko doświadczenie w CCC to nie wypowiadaj się na temat warunków pracy bo w tej firmie to nawet namiastki tego co powinno być to nie ma. A wszystkim pracownikom życzę powodzenia jak zaczęliście to nie poddawajcie się tak szybko!!
Botik / 83.22.249.* / 2008-10-24 21:50
M.Oleksy
jak widać jesteś jedną z nich
i jak widać to forum ciebie tak samo interesuje jak i innych
efekt- komentarz bez sensu
M.Oleksy / 62.87.174.* / 2008-10-24 21:29
większość tu piszących sprzedawców chciala podwyżki,tak ?
wywalczyli je sobie tak czy inaczej i tyle.
mam bardzo mały sklepik i w związku z tym bardzo mało zatrudnionych osób.
1ktosik / 2008-10-24 21:59
jako tako dali tą podwyżke ccc a boti ????? tam dziewczyny tak samo mają co robić i wiem że nie siedzą na tyłkach bo raz że nie wolno a dwa to nawet do wc nie ma kiedy
Botik / 83.22.249.* / 2008-10-24 21:36
to już wolałabym nie mieć tej podwyżki a dalej mieć te premie
brałabym więcej wypłaty
ta podwyżka była zbyt dużym kosztem
ona jest widoczna tylko na papierku
kier. / 194.126.165.* / 2008-10-24 21:12
Panie Prezesie dziekujemy ze zechciał P. przeczytac nasze żale . Wracając do tematu płacy w w ccc wypowiedział sie Pan na temat sprzedawców a kierownicy i zastępcy to co nie pracują . My kierownicy pracujemy razem ze sprzedawcami ,razem pakujemy , układamy robimy przeceny itd. oprócz tego zarządzamy i musimy trzeźwo myslec o wszystkim i wszystkich. Dlaczego w takiej dużej firmie my pracownicy nie otrzymujemy funduszu socjalnego np. wczasy pod gruszą . ???, co w mniejszych firmach jest , dlaczego zabrano nam dodatek wysługi lat ,też nam sie nie należy ?
Botik / 83.22.249.* / 2008-10-24 20:35
dla sprzedawcy?
Botik / 83.22.249.* / 2008-10-24 20:30
zgadzam się
sprzedawca w ccc ma identyczna podstawę jak ja będąc kierownikiem w boti
to ja już wole być sprzedawcą w ccc i mieć z głowy te wszystkie papierki i inne duperele i cały ten stres
praca ta sama, harówka ta sama
niektóre sklepy boti są wieksze niż niektóre ccc
ale co z tego
ciekawi mnie jeszcze ile zarabiaja w Quazi??
marta1988 / 2008-10-24 20:52
zgadzam się tyle samo zarabiamy jako sprzedawcy w CCC a robimy o wiele wiecej ,wszystko jest na naszej głowie...Proszę Prezesa o odpowiedź dlaczego w CCC sprzedawca Bedzie zarabiał więcej niż w BOTI??koleżanko w Quazi zdecywowanie więcej zarabiaja jestem tego pewna...Tylko zastanawiam się czym my się różnimy przecież pracujemy w tej samej firmie czyż nie????Panie Prezesie prosimy jeszcze o pismo na temat KIEROWNIKÓW ile my bedziemy teraz zarabiać?????czy coś się zmieni czy nie:(
1ktosik / 2008-10-24 20:22
to co zaproponował Pan Prezes ok nich będzie ale wszystkim tak SAMO i dla BOTI i CCC , taka sama praca więc powinna być za takie same pieniądze
bachula29 / 194.24.164.* / 2008-10-24 22:07
zgadzam sie w 100%,Przeczytałam dzisiaj wiadomość i muszę powiedziec ze troche to podniosło na duchu,ale co z tego jak zabrali premie a plan na listopad przewyzsza nawet mniejsze sklepy BOTI. Mam pytanie do prezesa talie jak większość:Dlaczego robicie takie wyjątki skoro wszyscy równo zaiwaniamy,kiedy są zwózki,przeceny,przerzuty i Bóg jeden wie co jeszcze w jeden dzień,gdzie pot leci nie wyraze sie po czym trzeba dbać o klienta-pytam jak??Skoro na sklepie sa tylko 2 osoby,prosze wytłumaczyć mi jak ma sie to zrobic skoro nadgodziny nie wchodza w gre,a czas jaki sie spedza w sklepie to pół życia wyjetego z życiorysu.To przerasta podejrzewam nawet was a od nas wymagacie rzeczy czasami nie realnych.My tez czasami potrzebujemy wytchnienia a nie przekładanie sklepu codziennie bądz co dwa.
pandzior80 / 213.17.201.* / 2008-10-25 03:02
Trzeba było się uczyć
Hihi / 62.87.227.* / 2008-10-26 09:30
Dobre,hahahhahahahhaha!Chociaż i mgr przesuwają kartony w dzisiejszych czasach.
1ktosik / 2008-10-24 20:20
właśnie dlaczego ccc ma mieć lepiej ??? wykonują tę samą prace co tamte
Botik / 83.22.249.* / 2008-10-24 20:18
I co z tego że wyrównają??
Dadzą dodatkowo po 100, żeby sprawa na trochę ucichła.
A fakt jest faktem.
Ja w tym miesiącu miałam taki limit że nie wiem czy 70% będzie. A na przyszły miesiąc mam ponad 20 tys. więcej!!!!!!!!!!
Co z tego że tym razem 5 tygodni? I tak nawet do premii nie dobije.
A moje dziewczyny tylko narzekają, już się słuchać tego nie da.
Słysze ciągle że za takie grosze to one najwyżej mogą na tym sklepie stać, a nie pracować, a raczej harować. Na rękę po odliczeniach nie biorą nawet 1000.
Nie zdziwię się jak mi wszystkie naraz wymówienie złożą.
I wcale nie będę miała im za złe. Bo ja za takie grosze i w takim stresie też bym nie robiła (harowała).
Co tydzień nowa instrukcja, napisana tak że sami chyba nie wiedzą jakby chcieli te buty ułożyć. A pani dekorator to najwidoczniej się po prostu nudzi.
A jakby tego wszystkiego było mało to chcą znieść system pracy 2 na 2.
Czyli już nie długo będę w pracy siedzieć codziennie.
Po pracy jestem taka zmęczona że nieraz to nawet kolacji nie jem tylko kładę się spać.
Schudłam już tak, że żebra mi wystają.
A gdzie jakieś życie osobiste?
A co mają powiedzieć te co mają dzieci?
Już teraz nie mają dla nich czasu, a już na pewno brak im sił, a co będzie jak będą musiały w pracy siedzieć codziennie?
Czy nasz pan dyrektor wprowadzając te wszystkie zmiany, przemyślał to dokładnie??????
Na pewno przemyślał, ale tylko korzyści finansowe dla siebie, mając głęboko w d........ co będzie dla zwykłego pracownika.
Brawo panie dyrektorze.
zadowolona / 81.168.244.* / 2008-10-24 19:50
Dziękujmy, słowa uznania dla Pana Prezesa:))))) w poniedziałek wycofuję wypowiedzenie..
betkaccc / 83.3.117.* / 2008-10-24 22:06
czy można wycofać wypowiedzenie?
Botik / 83.22.249.* / 2008-10-24 22:08
raczej nie
jeśli poszło już do kadr a takie rzeczy wysyła się na bieżąco to raczej nie możliwe
ale powinnaś się dopytać swojego kierownika
yyyyyyyyyyyyyyyy / 89.228.133.* / 2008-10-24 20:14
dlaczego pracownik boti ma miec mniej na umowie niz pracownik ccc przeciez wykonujemy te sama prace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i plany do realizacji mamy takie same a czasami wieksze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tez chcemy 1800 a nie 1600 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tez z*************!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
czółenko / 83.16.152.* / 2008-10-24 20:07
Stawki jakie mają być na umowach będą szczegółowo omawiane przez regionalnych, ciekawe czy znowu od nich będzie zależała stawka dla kierowników? Jak do tej pory nasz regionalny tak sknerzy jakby podwyżkę z własnej kieszeni dawał.
CCC rulez / 87.206.163.* / 2008-10-24 19:46
ale ja bym chciała żeby 12/12 wróciło ;( Ładny gest ze strony prezesa, szkoda że sam na to nie wpadł, jakby nie patrzeć wymuszony gest dobroczynności.... heee
obcasik / 2008-10-24 19:27
Oficjalne pismo zostało umieszczone na stronie internetowe w "informacjach" i jest dostepne na kazdym sklepie.Wszyscy pracownicy CCC i Boti mają się z nim zapoznać
czółenko / 83.16.152.* / 2008-10-24 19:59
Nareszcie jakiś odzew od prezesa. Oby to była prawda a nie mydlenie oczu. Premia nie zapowiada się rewelacyjnie, bo ma to być ok.10% od podstawy, ale jeśli podstawa będzie w miarę to może będzie z czego się cieszyć.
:)))) / 77.253.119.* / 2008-10-24 18:45
DZIĘKI CI !!!!!! Są jeszcze LUDZIE DLA LUDZI!!!
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy / 89.228.133.* / 2008-10-24 19:05
jakie aneksy?a co z boti tak samo ciezko pracuja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i to za grosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1ktosik / 2008-10-24 20:16
a może tak po równo i dla ccc i dla boti z tymi pensjami , taka sama praca
bbbccc / 2008-10-24 18:16
przy 1800 +premia to ile na reke? ile tej premii?
eMkasze / 83.24.171.* / 2008-10-24 20:31
ok 1400zł do ręki przy 10% premii od podstawy
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy