CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
obcasik / 2008-10-24 17:27
Bardzo istotna sprawa. Podstawa wynagrodzenie dla sprzedawców (pełny wymiar godzin )to 1800 brutto +premia.Super .Można odetchnąć z ulgą
mmmmmmmmmmmm / 89.228.133.* / 2008-10-24 18:14
ale kto ma 1800 ? sprzedawca? ciekawe gdzie ? bo ja mam dalej na cały etet 1300.
obcasik / 2008-10-24 18:44
Nowe aneksy przyjdą na sklepy.Pensje za wrzesień zostaną na nowo przeliczone.Wszystko Wam nadpłacą w ciągu kilku dni
bbbccc / 2008-10-24 18:51
obacasik moze wiesz ile to wyjdzie mniej wiecej na czysto?
obcasik / 2008-10-24 19:22
1300 + premia Pracownicy też :) dostaną podwyżke
obcasik / 2008-10-24 17:07
Witam

No i doczekaliśmy się reakcji pana prezesa :).Pracownikom zatrudnionym przed pażdziernikiem 2008,wracają całe etaty.Chyba śnię.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
1ktosik / 2008-10-24 20:13
a ciekawe co z osobami którek zostały zwolnione a teraz szukają ludzi do pracy ? śmiechu warte
: / 83.13.154.* / 2008-10-24 20:07
a ciekawe co z osobami którek zostały zwolnione a teraz szukają ludzi do pracy ? śmiechu warte
jimmy872 / 2008-10-24 17:37
I TO WAM WYSTARCZY???? CZY CHODZI O TO ŻEBYŚMY BYLI TRAKTOWANI Z SZACUNKIEM ŻEBY DYREKTOR I REGIONALNI PODALI RĘKE SPRZEDAWCY.
A CO ZE ZWÓZKAMI, PRZEŻUTAMI?? PRZEKŁADANIEM SALONU???
Układacz / 62.87.227.* / 2008-10-26 09:35
Od nowego roku juz nie będziemy już przekładać ani pakować,do tego celu będą zatrudnieni ludzie z firmy,podobno sam Prezes będzie w ten sposób dorabiał do pensji! Hahahahahahahhaha!
Pomyśl o czym Ty wogóle piszesz,chyba po to tu jesteś żeby pracować no nie?
Chyba,ze się mylę....
ANIA 1213 / 89.229.25.* / 2008-10-24 20:57
nie byscie chcieli zarabiać 1400zl na reke i stac i gadac na salonie.zero towaru zwozek i przeżytów i nie obsługiwac klienów I ZA TO WAM MAJA PLACCI TAKIE PIENIADZE.
obcasik / 2008-10-24 18:06
To już sporo biorąc pod uwage pensje.Nie od razu Kraków zbudowano.Nie sieje plotek w przeciwieństwie do niektórych.Podaje po prostu fakty. Mysle że następne decyzje związane z organizacją pracy będą bardziej przemyślane.Oczywiście zwsze znajdą się tacy którzy ze wszystkiego są niezadowoleni.Ja uważam że na obecną chwile to i tak dużo.Szacunek to już inna para kaloszy
salon nr / 83.31.168.* / 2008-10-24 08:45
witam

niewiadomo co juz pisac- ja tylko powiem ze limit na listopad mamy o 95 tysiecy WYZSZY NIZ ROK TEMU najlepszy komentarz to BRAK KOMENTARZA-zaznaczam ze tego z pazdiernika nie zrobilismy.
pracownik zdegustowany / 89.228.200.* / 2008-10-24 16:13
Jak u was z czasem pracy pracujecie po 2na 2 czy 40 godz. tygodniowo??
pracownik obozu pracy / 89.228.133.* / 2008-10-24 15:18
my tez nie wyrabiamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zaj.............................. dostac 950 zł to nawet sie nie chce do pracy isc i stac te jeeeeeeeeeeee.................. 12 godzin.pozdrawiam wszystkich
Taki ktoś / 89.228.200.* / 2008-10-24 11:21
Tutaj można zgłosić nasze żale ---> http://uwaga.onet.pl/kontakt.html
A-Z / 83.14.68.* / 2008-10-23 23:48
NAS TEZ TAK WYKIWALI!!!
"Dawno, dawno temu, w pewnej wiosce w Indiach pewien mężczyzna
obwieścił, że będzie kupował małpy płacąc po 10 dolarów za sztukę.

Wieśniacy, widząc, że małp dookoła jest pod dostatkiem, wyruszyli do
lasu, aby je łapać.
Mężczyzna kupił tysiące małp po 10 dolarów, ale kiedy ich populacja
zaczęła się zmniejszać, wieśniacy zaprzestali starań.
Mężczyzna zatem ogłosił, że zapłaci za małpę po 20 dolarów. To
sprawiło, że wieśniacy wzmogli starania i znowu zaczęli łapać małpy.

Wkrótce populacja małp jednak spadła jeszcze bardziej i ludzie
zaczęli wracać do swoich gospodarstw.
Stawka została podniesiona do 25 dolarów, a małp zrobiło się tak
mało, że problemem było w ogóle zobaczyć jakaś małpę, a co dopiero
ja złapać.

Mężczyzna zatem ogłosił, że kupi małpy po 50 dolarów za sztukę!
Ponieważ jednak musiał udać się do miasta w ważnych interesach, jego
asystent pozostał w wiosce, aby prowadzić skup w jego imieniu.

Pod jego nieobecność asystent zaproponował wieśniakom:
"Popatrzcie na te ogromną klatkę i te wszystkie małpy, które zebrał.
Sprzedam je wam po 25 dolarów, a gdy mężczyzna wróci z miasta,
odsprzedacie mu je po 50 dolarów."

Wieśniacy wydobyli wszystkie swoje oszczędności i wykupili wszystkie
małpy.

I nigdy więcej nie zobaczyli ani owego mężczyzny ani jego asystenta,
tylko wszędzie małpy.

Witajcie na WALL STREET."
jeszcze pracująca / 83.3.117.* / 2008-10-24 09:20
SUPER BAJKA
;) / 77.253.100.* / 2008-10-23 22:49
Już zgłoszone do UWAGI TVN i INTERWENCJI POLSAT
kicior / 91.196.12.* / 2008-10-24 21:56
No i dzieki Bogu!!! niech k**** zrobia porządek wkońcu z tą firmą bo już z biedronkami zrobili i z tesco też!!!!!!!!!!!!!!!!
clara / 194.126.165.* / 2008-10-24 10:33
czy bedziesz poinformowana kiedy bedzie wywiad , jeszcze trzeba ruszyc do gazet tych prestiżowych gdzie to P. Miłek tak pieknie sie wypowiada pozdrawiam
??? / 83.18.247.* / 2008-10-23 23:58
No to może jeszcze zafundujmy firmie reportaż na pierwszej stronie gazety F... z nagłówkiem ,,Chodzi D.O po deptaku szuka personelu do stworzonego przez siebie burdelu "
ewelina l / 83.4.232.* / 2008-10-29 14:31
super poprostu bomba :)
Salon CCC / 89.228.200.* / 2008-10-23 22:19
Może coś w końcu zrobimy,może by tak do Uwagi w TVN napisać?
Jak dziewczyny z Limitem wasze sklepy wyrobią bo u nas nie ma szans ,tragedia,tak nas załawili :/
A-Z / 83.14.68.* / 2008-10-23 22:56
niema szans,limit niewyrobimy! kasa gola i bądz tu szczesliwy!! i co ma nas trzymac w tej pracy jeszcze?stres,zapieprz,uzeranie sie z niezadowolonym klijentem i pesja kieszonkowa na dodatek!!! nic cie niemotywuje!! trzeba zwijac manatki i odradzac dobrym ludziom tej pracy!!a proponowac złodziejaszkom i leserom=moze ich docenią,a jak nie to oni se rade dadzą sami; hihihi! pozdrowionka wszystkim pracownikom ccc!
zmeczona praca / 83.22.255.* / 2008-10-23 20:27
Wczoraj po mojej skonczonej pracy dostałam tel od dziewczyn ze sklepu, ze przyszła nowa instrukcja ułozenia działu damskiego. Myslałam, ze cos mnie trafi jak to usłyszłam! Nic innego nie robie od miesiaca jak tylko przestawianie tych smiesznych pudełek, ktore na dodatek są niewymiarowe i trzeba jeszcze tak kombinowac, by jak najwiecej sie zmiesciło... A o układaniu regałami a nie "eską" to juz w ogole nie wspomne. Co za kretyn to wysmyslił? Chyba taki, ktory w zyciu nie miał nic do czynienia z przekładaniem sklepu! Wtedy jest o wiele wiecej kombinowania! Nikt tego nie widzi? Ja mam to gdzies i układam po staremu.
To jedno. Po drugie.
Zapieprzam jak woł w tym sklepie, klienci narzekają, ze nikt ich nie obsługuje tylko wiecznie bałagan mamy na sklepie i juz sami nie wiemy gdzie co stoi.
Skonczy sie w niedziele oferta tygodnia meskich butów, od poniedziałku idzie damski... potem dzieciak? A potem co ? mikołajek i swieta! Ja p*********! Czy Wy myslicie, ze co tydzien bede sklep przekładac? I to jeszcze za takie pieniądze?! smieszni jestescie! Z********** w tym sklepie, wylewam z siebie siodme poty i za takie marne grosze? kurde! czekam tylko na odzew z innej firmy, składam wypowiedzenie a Wy sie martwcie. Regionalna sobie jezdzi, marudzi, ze jej sie nie podoba, stara sie cos przełozyc, a jak juz cos ruszy to mnie w ogole cos trafia, bo miesza modele... układa wiazane buty razem z wkładanymi, płaskie z obcasami. No pozal sie boze! I to ma byc regionalna? Dostaje kupe kasy za zawracanie mi dupy jakimis p*********, a ja za zapieprzanie z przekładaniem sklepu dostaje marne pieniądze. Pracujac we wrzesniu na pełnym etacie nawet 1000 zł nie dostałam! A teraz? az sie boje tego 10 spojrzec na konto! i ile dostane? 600zł?
Katastrofa.
W ogole rozwaliło mnie dzisiaj to zdanie jak przeczytałam instrukcje ułozenia tego działu damskiego, ze ma to byc zrobione do 24.10 do godz 16 . No smiechu warte!
Pogrzało Was ludzie? W 4 na sklepie? jeszcze do tego kasa, reklamacja, obsługa klienta (choc na to w ogole nie starcza czasu, obłsuguje wtedy gdy mnie tylko ktos o cos poprosi), no i do tego z rana jakies 30 paczek towaru. Kto to ma zrobic? kto to ma zaczipowac i wystawic na sklep? Poza tym dostajemy ostatnio same damskie buty, ktorych nie ma juz gdzie upychac... wszytsko stoi na podłodze miedzy regałami, bo nawet w magazynie nie ma na to miejsca, bo gdzies trzeba przyjac nastepny towar? A gdzie meski? wiecie ile mamy modeli zimowych butow meskich? szkoda słow.
Boshe! Kto ustala to wszystko?
Przeciez to sie w głowie nie miesci! Jeszcze do nie tak dawna chwaliłam ta firme... A teraz? Druga biedronka! Wyzysk człowieka. Bede sie smiała jak bedziecie musieli wszystkie sklepy pozamykac :P o lol....
Splajtujecie! haha
martuska / 2008-10-23 22:21
Wszyscy tak narzekają na prace w salonie CCC:) Wszystkie dziewczyny zapraszają koleżanki pracujące w sklepie na magazyn:):) hehe...pracujemy za 970 zl!!! Soboty obowiązkowo bo jak nie to do widzenia internety zbierane są na czas śmiechu warte...:) Gratulujemy koleżankom pracującym w Chróstniku umów które dostały:) Nam niestety Dyrektor potrafi tylko obiecywać cuda na kiju:)
cccowicz / 87.96.33.* / 2008-10-23 21:12
ccc to jeden wielki syfffff.
cccowicz / 87.96.33.* / 2008-10-23 20:58
jak ja dostane 600 zl to od razu wypowiedzenie składam wolę w domu siedzieć niż się w******* ze starymoi babami którzy kupują buty.....
nikto / 2008-10-23 19:55
poczytajcie sobie to:))
http://forum.gazetalubuska.pl/index.php?showtopic=5722&st=0&gopid=68121&#entry68121

Myślę, nic dodać nic ująć
basia23 / 87.207.199.* / 2008-10-23 19:02
Czy ktos może wie czy wrócą etaty?
WERKA / 83.10.51.* / 2008-10-23 14:55
ODNOŚNIE NOWYCH PENSJI-KIEROWNIK REGIONALNY Z KUJAWSKO-POMORSKIEGO STWIERDZIŁ 1300 ZŁ.TO JEST ŚWIETNA STAWKA JAK NA POLSKIE WYNAGRODZENIA..... ALE ZACZNIJMY OD TEGO KTO DOSTAJE TE 1300 I WIECEJ ZŁ KIEROWNICY, ZASTĘPCY.....JA ROZUMIEM Ż E ODPOWIEDZIALNOŚĆ ITD. OSOBY PRZEWAŻNIE DZIEWCZYNY KTÓRE PRZEWALAJĄ CAŁY SKLEP W CIAGU DNIA, PRZERABIAJA NIE RAZ 70 PACZEK TOWARU (OSTATNIO TRAFIŁO SIE NAWET 90)(RZECZ DZIEJE SIĘ W NIEWIELKIM MIESCIE, WIĘC WIEM ZE NIEKTÓRE SKLEPY MAJA DUZO WIĘCEJ) WRACAJĄC DO TEMATU DZIEWCZYNY KTÓRE PRZESAWIAJA SKLEP, ROBIA TOWAR WYSTAWIAJ,A GO NA SKLEP, CZĘSTO W MIEDZYCZASIE ROBIA PRZERZUTY, ALBO PRZECENY PILNUJAC JESZCZE PRZY TYM WSZYSTKIM KLIENTÓW ŻEBY NAS NIE WYNIEŚLI NAS RAZEM Z REGAŁAMI(BO PODEJRZEWAM ŻE GDYBY BYŁA TAKA MOŻLIWOŚĆ TO BY TO ZROBILI)A I TAK NIE WSZYSTKICH DA SIĘ UPILNOWAĆ KRADNA JAK CHOLERA, A FIRMA NIC Z TYM NIE ROBI BO IM TO WSZYSTKO JEDNO TAK CZY INACZEJ ZA BRAKI PŁACĄ PRACOWNICY SKANDAL!!! CIEKAWE Z CZEGO NAM TERAZ BĘDĄ ODDCIAGAĆ OD TEGO NĘDZNEGO 1100 PRZY DOBRYCH WIATRACH. JA WIEM ŻE NAJLEPSZYM WYŚCIEM BYŁOBY ZWOLNIENIE SIĘ Z TEGO BAGNA I PEWNIE TAK SIĘ SKOŃCZY MOJA HISTORIA W CCC. ALE TU CHODZI O COŚ INNEGO , TU CHODZI O ZASADY, PRZECIEZ KIEDYŚ TAK NIE BYŁO.PRACUJE W CCC DWA I PÓŁ ROKU I PAMIĘTAM TE LEPSZE CZASY. BYWAŁO CIĘŻKO ALE BYŁA JAKAŚ MOTYWACJA I NIE MÓWIE TU TYLKO O WYNAGRODZENIU. PRACOWNICY W SKLEPACH SĄ ZGRANI I NIEZNAM OSOBY KTÓRA BY SIE CIESZYŁA ŻE MUSI PRACOWAĆ W TEJ FIRMIE... CZY FAKTYCZNIE PREZES NIE WIE O TYM CO SIĘ DZIEJE W SALONACH?? KIEDYŚ MIAŁA NIE PRZYJEMNOŚĆ POZNAĆ GO OSOBIŚCIE CO ZA GBUR!!!NAWET MI SIE NIE PRZESTAWIŁ A NIGDY WCZEŚNIE GO NIE WIDZIAŁAM. BYŁO TO NA WIOSENNE PRZECENY, BYŁY ONE PODZIELONE NA TRZY ETAPY PAMIĘTACIE? BYŁ WIELCE ZDZIWONY TYM CO MAMY ZROBIONE NA SALONIE. CZEPIAŁ SIE WSZYSTKIEGO, POWIEDZIAŁAM ŻE DOSTALIŚMY INSTRUKCJE Z FIRMY O TYM CO MA BYĆ ZROBIONE- ZAMILKŁ I WYSZEDŁ : /. PRZEZ TA PRACE ZNIENAWIDZIŁAM KLIENTÓW DRAZNIA MNIE JAK CHOLERA, TA PRACA MNIE TAK ZMIENIŁA I KAZDY MI TO USWIADAMIA.PRZEZ DWA MIESIACE JESZCZE SIĘ PRZEMĘCZE BO SYTUACJA FINANSOWA NIE POZWALA MI NA NATYCHMIASTOWE ZWOLNIENIE SIE Z TEJ PRACY A POTEM ŻEGNAJ CCC I OBY NIGDY WIĘ CEJ TAKIEJ SKUCHY. POZDRAWIAM WSZYTKICH PRACOWNIKÓW KTÓRZY MNIE ROZUMIEJĄ , A KTÓRZY NIE POTRAFIA TEGO ZROZUMIEĆ NIECH ZMIENIOM FORUM.
NIUNIU / 81.190.114.* / 2008-10-23 12:05
KOCHANI, O CZYM WY JUŻ ZACZYNACIE PISAĆ, JEDEN NA DRUGIEGO SIĘ ZŁOŚCI, DAJCIE SPOKÓJ!! TUTAJ JUŻ KAŻDY WYNAJDUJE CORAZ TO DROBNIEJSZY SZCZEGÓŁ, A NIE O TO W TYM PRZECIEŻ CHODZI!! POWINNIŚMY PISAĆ KONKRETY I ROBIĆ TO NA JAKIMŚ POZIOMIE!!! PRZECIEŻ KAŻDY CHCE ŻEBY NASZA "GÓRA " ZOBACZYŁA CO NAS BOLI, WIĘC TAK POMYŚLCIE JAKA BĘDZIE ICH REAKCJA PO PRZECZYTANIU TAKICH KOMENTARZY!!!!!????? BO COŚ MI SIĘ WYDAJE ŻE NIEDŁUGO BĘDZIECIE PISAĆ CO SIĘ W SALONACH DZIEJE A WTEDY POMYŚLĄ ŻE TO Z NAMI JEST COŚ NIE TAK!!!!!! DLACZEGO PISZECIE NA SWOICH KIEROWNIKÓW I REGIONALNYCH???!!!!!!! PRZECIEŻ TO NIE ONI SĄ ZA TO WINNI, WYKONUJĄ SWOJE OBOWIĄZKI TAK SAMO JAK I WY!!! PODYKTOWANE Z "GÓRY"
DLATEGO PISZCIE KONKRETY, TAK ŻE JAK ZOBACZY TO DYREKCJA, TO MOŻE STWIERDZI ŻE TE PARE RZECZY TRZEBA ZMIENIĆ, ŻEBY PRACOWNICY BYLI ZADOWOLENI I TAKIE FORA PRZESTAŁY ISTNIEĆ!

POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW
Dżem z Biedronki / 195.114.186.* / 2008-10-23 09:01
Najlepsze sa reklamy BIEDRONKI :P
"Dzisiaj Wam się upiecze"
HAhahahaha

"Jak na deszczu łzaaaaa,
cały ten świat
NIE ZNACZY NIC, a nic.
CHWILA która trwa może być
najlepsza z Twoich chwil..."
Znów ja / 89.76.210.* / 2008-10-23 08:04
PS
Słyszałem że na magazynach nie ma już nowego towaru.
Co mamy sprzedawać mężczyznom??? Po 2 słupki na krzyż Ventorini i Ottimo? I to jest kolekcja zimowa? Śmiech na sali...
A wiecie co chcą zrobić w grudniu? WYPRZEDAŻ zimówki.
W takim tempie to w styczniu przyślą klapki plażowe.
cccowicz / 87.96.33.* / 2008-10-23 21:03
A to dobre :)
lilka2508 / 2008-10-23 12:29
wczoraj był telefon że pan I.jeżdzi po sklepach regionu pani D.SZ. i wypytuje pracowników o jej pracę.Czyżby chciał ją zwolnić?Na pracuj.pl są ogłoszenia na regionalną na śląsku ,czy to nie jest podejrzane ?Pali się komuś grunt pod nogami!!!
skorek / 89.108.252.* / 2008-10-23 23:11
Siejesz złą prppagande.Najpierw się dowiedz prawdy,a potem gadaj.Owszem jeżdził,ale po sklepach nie tej regionalnej.Tak właśnie powstają ploty.
Zastępca / 89.76.210.* / 2008-10-23 08:01
Odnośnie tego spotu to pierwsze co powiem - Żal.pl Ich pieniądze, fakt, ale na marketing wyrzucają tyle milionów że boję się myśleć. Co im to da, skoro znęcony reklamą klient zajrzy do nas, a tam kolejne przekładanie na czas i w wyniku tego zero obsługi? Klient wyjdzie i nic nie kupi! Normalnie GENIUSZE ZARZĄDZANIA u nas pracują w centrali.

Drugie: po wpisaniu w Google "ccc spot" jako trzeci odnośnik wyświetla się ten temat. Nie dajmy mu zginąć, niech sobie nasza góra czyta. Może się zadławią kiedyś kawą...
nic zbednego / 83.14.59.* / 2008-10-23 11:44
juz jako drugi odnosnik (;
zniesmaczona / 86.63.146.* / 2008-10-22 23:53
Pracuję w ccc LUBLIN i jestem zniesmaczona ta całą sytuacją jaka zaistniała. Jak nic podpisuje się pod tym wszystkim o czym piszecie u nas dzieje sie to samo!!!
Przykro stwierdzać, ale w tej firmie nie ma szacunku dla pracownika. Nikomu nie polecam pracować w takiej firmie która niszczy psychicznie swoich pracowników,niestety u nas tak jest. Na naszym salonie nie ma co liczyć na wsparcie kierownika - wszystko robi pod dyktando kierownika regionalnego, który po mistrzowsku podporządkował sobie całe kierownictwo!!!! Każdy pracował i znosił to wszystko bo jeszcze niedawno firma przynajmniej dała zarobić, a teraz ... bez komentarza.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy