CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
:( / 77.253.105.* / 2008-10-22 23:35
Pięknie Ku..... Pięknie!!!!!!!!!!!!!!!! Ciekawe za czyje pieniądze!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sad:( / 89.77.129.* / 2008-10-22 22:45
"CCC z Nowego Jorku
21.09.2008
W Nowym Jorku powstał nowy spot wizerunkowy marki obuwniczej CCC.
Reklama telewizyjna nawiązuje do kończącego się lata i nadchodzących jesieni i zimy. Na chłody obuwie proponuje polski producent CCC. Nowy spot reklamowy zrealizowało studio Papaya Films. Za kreację odpowiada agencja reklamowa 4markt, a post produkcję wykonano w Expresso Art House. Co ciekawe, zdjęcia zrealizowano w Nowym Jorku – w 40-stopniowych upałach w Deno’s Park na Coney Island. "

A w Polsce jest tyle pięknych miejsc.
madlen / 83.26.158.* / 2008-10-23 08:41
A reklama i tak jest tandetna. Nasza konkurencja ma bardziej oryginalne.
brrrrrr..................... / 78.8.22.* / 2008-10-23 08:01
No są piękne miejsca,ale u nas wydaliby o wiele mniej kasy i musieliby dać ją nam:]a tak nie ma problemu:]
eMkasze / 83.24.153.* / 2008-10-22 12:39
Witam!

W CCC pracuje od roku i jeszcze nigdy nie było aż tak źle.
Wszystko zaczęło się walić od kiedy odszedł A.Ch. Już wtedy było wiadomo, że coś jest nie tak. Później pojawiła się cała banda nowych „świetnych” osób ze „świetnymi” pomysłami na czele z panem D.O. Nie jest tajemnicą dla nikogo, że pan D.O. nie poradził sobie w poprzedniej firmie i został zwolniony (tak tak tam gdzie Pan był, nie jest Pan dobrze wspominany). I jak widać historia lubi się powtarzać. Mamy nową panią dekoratorkę, która ma „fantastyczne” pomysły co do układania salonu. I zaznacza sobie tylko na planie CB, J&J, LASOCKI, SK itd i najlepiej aby wszystko było na wyspach i w wysokich regałach i na początku salonu. I bądź tu człowieku mądry i weź to układaj. Każdy salon jest inny!!. Ostatnio chyba się zorientowali (brawo!) i napisali „propozycja ułożenia salonu”.
Najgorsza zmiana to oczywiście pensje! Ale mają tam cwaniaków w tej firmie. Siedzi tam jakiś człowiek i tylko kombinuje co tu zrobić aby wyglądało, że mamy dobre płace a w rzeczywistości jest inaczej. No i się udało. Na papierku jest nieźle ale tylko na papierku. Dlaczego nie zostawili starego sposobu naliczania premii od utargu. Przecież przy tym brutto co teraz jest i starym sposobie naliczania premii to nikt by nie narzekał. Oczywiście też progi muszą być normalne. A nie jakieś z kosmosu. Ja się zastanawiam czy jakiś salon zrobi 100%. ale i co z tego, nawet jeżeli zrobi to sprzedawca ma 25% premii od swojej podstawy, co to jest, NIC. Za te 1200-1800 zł/brutto (bo prawda nie w każdym salonie są takie same podstawy) i za tą robotę co wykonujemy to i tak te 25% to niewiele. Przynajmniej 2300zł/ brutto powinien zarabiać zwykły sprzedawca. Bo nawet jak się nie wykona progu to się weźmie jakąś normalną wypłatę. Za 1000zł nikt nie będzie robił. Za tyle to się siedzi i nic nie robi. A my latamy 5000 razy w tygodniu z tymi pudełkami po całym salonie. Bo jak nie zwózka to przesunięcie, jak nie przesuniecie to przecena, jak nie przecena to akcja „oferta tygodnia” (i przepraszam bardzo na to są pieniądze aby przez tydzień powisiały sobie plakaty, a potem out do kosza) naprawdę genialne. Ludzie zaczynają się zwalniać, masowo zwalniać sama o tym myślę, ale nie mogę sobie od tak rzucić pracy (zresztą jak większość) i ostatkiem sił trzymam się jej. Są braki personelu prawie na każdym sklepie. Wyrabia się ponad 200h w miesiącu, bo nie ma kto przyjść pracować, nowe osoby przychodzą popracują tydzień i odchodzą. Ale nikogo to nie obchodzi a przecież to MY zarabiamy dla całej „góry”.
Musi się coś zmienić. Czemu oni nie chcą rozmawiać o tym z nami? Naprawdę chcą się pozbyć całej „starej” załogi CCC. Przecież wiadomo, że my którzy pracujemy już X czasu szybciej wszystko robimy i firmie się to bardziej opłaca, no chyba że oni mają inny tok myślenia, co jest bardo możliwe widząc to co się dzieje.

Panie Miłek pracowników Pan traci DOBRYCH pracowników a co za tym idzie i klientów, bo nikt nie ma czasu na to aby sprzedawać buty i zarabiać dla Pana. Przy takim traktowaniu pracowników nie wróżę Panu dobrej przyszłości. Proszę się w końcu zastanowić czy aby wszystko jest „ok”.
zbulwersowana / 83.2.81.* / 2008-10-23 09:12
Droga eMkasze!!!!

To ja zapraszam do pracy do innych sklepów, salonów, hipermarketów czy jakiejkolwiek innej pracy!!!! Proszę pójść i powiedzieć, że za 1000 zł netto (1600 brutto) to Pani będzie siedzieć a ruszy się jak dostanie 2300 brutto!! Zapraszam i życzę powodzenia!!!!!!!!!!!
eMkasze / 83.24.132.* / 2008-10-23 23:15
Do tej pory nie narzekałam na zarobki w CCC, były gorsze i lepsze miesiące. Za 1100zł też się pracowało. Ale to jest co innego gdy praca na sklepie przebiega normalnie, a nie na wariata. Mało razy ostatnio była jednocześnie i zwózka i przestawianie sklepu?! Dlatego uważam, że przy takim tempie pracy to 1100zł/netto to bardzo mało, tym bardziej jak pracuje się po 2 osoby na zmianie. Poza tym przestawianiem, układaniem jest szereg innych obowiązków, w tym obsługa klienta która tak naprawdę powinna być na pierwszym miejscu. Ja na sklepie na którym pracuje zastępuje kierownictwo czyli mam +1500 dodatkowych obowiązków, więc proszę się nie dziwić, że mnie te pieniądze śmieszą.
2300zł/brutto było odnośnie nowego sposobu naliczania premii sprzedażowej. Czyli ile to wychodzi 2000zł do ręki z premią 25%, a że nie da się obecnie wyrobić progów, które wyznaczyła firma to by wychodziło 1600zł i za tyle ja mogłabym pracować(bez większego narzekania). Więc to nie są wygórowane zarobki.
Odnośnie innych sklepów to mogę się posłużyć wieloma przykładami z pasażu na którym pracuje. Koleżanka która niedawno opuściła CCC zarabia obecnie 1200zł/netto + premia od sprzedaży, a co robi siedzi sobie na sklepie, czyta książki itd. W hipermarkecie również na tym samym pasażu panie na kasie pracują po 8h i dostają 1300zł do ręki. Chciałabym również dodać, że cały ten pasaż nie ma super lokalizacji, a co za tym idzie to i klientów nie ma dużo. I dlatego śmieszą mnie listy od dyrekcji, że "zarobki w CCC mają być konkurencyjne dla innych firm". Nie ma to jak patrzeć na świat przez "różowe okulary”.
Widzę, że droga Zbulwersowana nie jesteś pracownikiem NG2 na tym najniższym szczeblu. Więc zapewne w żaden sposób przez tą firmę nie zostałaś pokrzywdzona. A my pracownicy salonów TAK!!!!
4LATA I WYSTARCZY / 2008-10-22 22:31
HEJ WSZYSTKIM
MAM PYTANIE CZY KTOŚ WIE CZEMU ODESZLO 2 REGIONALNYCH S.G ORAZ T.Ż
????
pracownik CCC / 83.26.158.* / 2008-10-23 19:22
T.Ż odeszła, bo traktowała Nas jak ludzi, była z Nami zawsze kiedy jej potrzebowaliśmy, była za Nami i dla Nas. Ona jako Jedyna ze wszystkich regionalnych walczyła o Nasze dobro. Najwidoczniej taka postawa komuś nie odpowiadała... Nigdy nie zapomnimy o tym, że Naszym kierownikiem był kobieta o Wielkim Sercu.
mama muminka / 83.4.77.* / 2008-10-24 19:47
T.Ż ODESZŁA BO NAROZRABIAŁA!!! JUZ NA POCZĄTKU CZERWCA A.CH. WEZWAŁ JĄ NA DYWANIK I BYŁA NA CENZUROWANYM... A URLOPY NA JELONCE SPĘDZANE R
RAZEM Z KIEROWNIKIEM SKLEPU I ZASTĘPCĄ JEDNOCZEŚNIE ZROBIŁY SWOJE!!!

POZA TYM...KOBIETA O WIELKIM SERCU?....ONA W OGÓLE NIE NADAWAŁA SIĘ NA TO STANOWISKO...MAMUŚKA T...DOBRE SOBIE...
tata muminka / 83.26.133.* / 2008-10-25 15:26
Co Cię obchodzi co robiła na urlopie i z kim! A po drugie kto Twoim zdaniem nadaje się na to stanowisko?
KOCIAK# / 91.94.171.* / 2008-10-22 22:43
dlaczego odeszli?? bo albo ich wylali bo robili cos nie tak albo wreszczie zmadrzeli bo praca w tej firmie to jeden wielki koszmar!!!!!!!!!
jimmy872 / 2008-10-22 23:08
ZOBACZ WYPOWIEDZ EMILKI Z JELENIEJ TO BEDZIESZ WIEDZIALA
finka / 79.163.23.* / 2008-10-22 13:11
Wiatm.
Bardzo dobry opis jeżeli chodzi o sytuację która znajduje się na naszych salonach.Myślę że taki e-mail powinien trafić prosto do prezesa a i też do wszystkich sklepów ( nie wspominając o D.O)
Pozdrawiam serdecznie.
EMISIUSIA / 2008-10-22 11:44
WITAJCIE!!!!!!!!!
NIC NOWEGO NIE WNIOSĘ DO TYCH KOMENTARZY,BO ZOSTAŁO POWIEDZIANE JUZ CHYBA WSZYSTKO . CHCIAŁAM SIE Z WAMI POŻEGNAĆ BO POSTANOWIŁAM ODEJŚĆ Z FIRMY . WZIĘŁAM SOBIE DO SERCA SŁOWA TATIANY ŻMUDY KTÓRA ODCHODZĄC POWIEDZIAŁA MI "WALCZ O SWOJE CZŁOWIECZEŃSTWO I SWOICH PRCOWNIKÓW".PRZEGRYWAM TĄ WOJNĘ BO TAM GDZIE RZĄDZI PIENIĄDZ I CHĘĆ WŁADZY ZWYKŁY CZŁOWIEK JEST NICZYM A UWIEŻCIE MI MIAŁAM OKAZJE OSOBIŚCIE PRZEKONAĆ SIE JAK PREZES POTRAFI POTRAKTOWAĆ CZŁOWIEKA. PRACUJĘ W CCC 3,5 ROKU- KIEDYŚ TĄ PRACE KOCHAŁAM ALE ONI(NOWA DYREKCJA) WSZYSTKO ZNISZCZYLI,DZIŚ MAM CIEZKI DZIEŃ BO PIERWSZY RAZ STRACIŁAM PANOWANIE NAD SOBĄ I WYGARNĘŁAM WSZYSTKO CO MI LEŻY NA SERCU P.MICHAŁOWI KOMISARUKOWI POKAZAŁ KOMPLETNY BRAK SZACUNKU DO MNIE I DO MOICH KOCHANYCH PRACOWNIKÓW,BO TAKIMI SĄ CUDOWNI I ODDANI I SĄ KOLEJNYMI KTÓRYCH TA OBRZYDLIOWA FIRMA ZA CHWILĘ STRACI.
AŻ CHCĘ SIĘ DRZEĆ ARTURZE CHUDY WRACAJ I RATUJ TYCH KTÓRZY SA TAK CENNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYM KTÓRZY ZOSTAJĄ ŻYCZE WYTRWAŁOSCI KUPCIE SOBIE MELISKI W PASTYLKACH NA USPOKOJENIE BO BEZ NICH SIE NIE OBEJDZIE A CI KTÓRZY SIĘ ZASTANAWIAJĄ NAD ODEJŚCIEM ZRÓBCIE TO CO PORADZIŁA MI TATIANA -WALCZCIE O SIEBIE BO" LUDZI CORAZ WIĘCEJ A CZŁOWIEKA CORAZ MNIEJ"
PANIE ARTURZE MOZE BYĆ PAN DUMNY Z TEGO CO BYŁO ZA PANA RZĄDÓW. WTEDY CZUŁAM SIĘ CZŁOWIEKIEM .DZIEKUJE ZA SZACUNEK I PANU I MOJEJ UKOCHANEJ TATIANIE.

POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE I ŻYCZE ODWAGI

EMILIA KUBACKA JELENIA GÓRA RYNEK
Magda 2 / 77.254.34.* / 2008-10-24 18:02
Zgadzam się co do tego ,że Arturze Chudy wracaj.Jaki był taki był ale przynajmiej wiedzieliśmy ,że za naszą charówkę 10 będa nasze miny szczęśliwe i na wszystko będzie nas stać.Teraz miny nasze są tragiczne i nic w tym dziwnego skoro zastanawiamy się czy wystarczy nam na wszystkie opłaty.Współczuje spowodu utraty pracy ale widocznie ten Pan przez którego się zwalniasz to KRETYN.
Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko.Magda.
jeszcze pracująca / 83.14.126.* / 2008-10-23 09:12
PIĘKNE I MĄDRE SŁOWA. Ja się już zwolniłam( jestem na wypowiedzeniu),ale wszystkim również życzę odwagi w walce o swoje CZŁOWIECZEŃSTWO.
ZADOWOLONA / 80.53.136.* / 2008-10-22 23:36
MIAŁAM OKAZJĘ POZNAĆ PANA D.O I UWAŻAM ŻE JEST INTELIGENTNY I JEST ODPOWIEDNIĄ OSOBĄ NA TO STANOWISKO.A NIE TYLKO W CCC TRZEBA PRACOWAĆ!!!JA KOCHAM SWOJA PRACĘ:):):)
A-Z / 83.14.68.* / 2008-10-23 23:26
ZADOWOLONA JAK TY TAK KOCHASZ PRACE TO CIEKAWE CZY TWOJE KOLEZANKI Z PRACY TEZ TAK SADZĄ,A MOZE Z********.... ZA CIEBIE A TY SE KAWUSKE POPIJASZ?! I ZGADZAM SIE ZE NIETYLKO W CCC TRZEBA PRACOWAC-ALE PRACA PRACY NIERÓWNA JAK TEZ ZAROBKI SA INNE! !! JAK MASZ DOSTAC TAKĄ SAMĄ KASE ZA PRACE SIEDZĄCĄ I BEZ ZADNEGO WYSILANIA SIE TO OCZYM TU GADAĆ!
Magdaccc / 89.74.64.* / 2008-10-22 18:34
witam
Wszystkie komentarze są prawdą , ale nie rozumiem tu czegoś!!!!
Teraz mówicie PANIE ARTURZE WRÓĆ!!!!???????????
A niedawno na samo hasło jego nazwiska wszyscy trzęśli się jak "galarety"!!!
Nikt już nie pamięta jak wjeżdżał na sklepy i krzyczał, wyzywał i biegała jak OPĘTANY!!!
No może pod koniec swojej kadencji troche się opanował ale to dlatego, że grunt mu się pod nogami palił!!!
jimmy872 / 2008-10-22 22:08
BRAWO DLA EMILKI!!!!!
a ty co z choinki sie urwałaś?? jak był pan Artur to przynajmniej wszyscy wiedzieli że mogą coś osiągnąć w tej firmie i żę będą pracować bez kłamstw i oszustwa!!!!!
jaki dyrektor się NIE WYDZIERA??? wszyscy tylko roznica polega na tym ze jedni szanuja ludzi a inni nie np. szanowny dyrektor Iwański
pozdrawiam
mama muminka / 83.4.77.* / 2008-10-24 19:59
za co brawa dla emilki? za to ,żę leci tak samo jak mamuśka? nie ma swoich pleców i odpada? a co do A. CHUDEGO!!!!!WRACAJ!!!!!
magdaccc / 89.74.64.* / 2008-10-22 22:22
WYDZIERANIE SIĘ to uważasz za szanowanie ludzi??? To powodzenia!!! Chyba od niedawna pracujesz w tej firmie albo pracowałeś!! i niewiele wiesz!!
pozdrawiam
madlen / 83.26.163.* / 2008-10-22 22:17
Kochamy Cię Emilko!!! Niech firma wie, że trac kolejnego cennego pracownika ...
jimmy872 / 2008-10-22 23:34
EMILKA JESTES WIELKA!!!!!!!!!!
Ewa L. / 87.105.99.* / 2008-10-22 12:54
Matko,ale Wy marudzicie!!!!!!!!!!!!!!!!!A od kiedy w CCC było lekko,zawsze coś się robiło przecież!!!!!!!!!!!!!!! Komentarze mam wrażenie są przesadzone,że wiele kwestii jest wyolbrzymionych,bo wychodzi na to,że pracujemy tu za karę i na przymus,normalnie obóz!Pracuje w tej firmie od 4 lat i zawsze się narzekało,od tego przecież jesteśmy między innymi.Jedni narzekaja na regionalnych,inni na kierowników,a jeszcze inni mają pretensje chyba do samego siebie!Ja jestem kierownikiem,wydaję mi się,że całkiem w porządku,o to trzeba by było zapytać moich ludzi,których uwielbiam i bronie jak rycerz przed wszystkimi,którzy ich atakują!Moja kiero regionalna to całkiem sympatyczna osoba,wiadomo jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma te lepsze i gorsze dni,ale generalnie koszmarów przez nią w nocy nie mam:)Wszystko moi drodzy jest kwestią dogadania i wzajemnego szacunku.No,ale to też zależy,jakiego macie regionalnego i ja to rozumiem,że niektórym jest ciężko!
Zmienili nam system wynagrodzeń i system pracy, to jest poważny problem i tym trzeba się zająć,a z kierownictwem na swoim regionie Wy musicie dać sobie radę!
Każdy Z was pisze,ze z tym do prasy trzeba iść,do telewizji a kto z Was ma to odwagę co???I co powiecie?Ciężko nam?Sprecyzujcie co chcecie osiagnąć!Jak chcecie pisać wyżej to piszcie!
Tak na dobrą sprawę w tym miesiącu czy przed zmianami w płacach czy po,limity zrobi mało,który salon,a że są podnoszone z miesiąca na miesiąc,to chyba wiemy o tym nie od dziś,ale dawałyśmy radę.Dopiero ten miesiąc to wieeeeeelka porażka bo niestety nikt przy zdrowych zmysłach przy temperaturze 15 stopni nie będzie chodził w kozakach zimowych .W takim przypadku możemy mieć pretensje do Matki przyrody,ją też podajcie do telewizji...
Słuchajcie,jeśli mamy coś osiągnąć to może dobrym pomysłem by było napisać jednego emaila puścić go w Polske i niech każdy pracownik w każdym salonie go podpisze i przesyła dalej i taką wiadomość możemy posłać,tym którzy mogą coś zmienić,czyli jak Wy to mówicie tym na górze!
Bądźcie konkretni,a nie piszecie w kółko to samo!Podkręcacie się tylko wzajemnie i robicie ze wszytkiego tragedię!
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
sarah karen / 83.16.152.* / 2008-10-23 21:28
Ewo, nie pisz takich bzdur ,bo aż mnie skręca. Mamy mieć pretensje do Matki przyrody??? Przecież można zmniejszyć miesięczny plan sprzedaży ,wystarczy tylko kilka słów od regionalnych i dobra wola ich przełożonych . Jakoś P.Tatiana potrafiła wywalczyć zmniejszenie planu w lipcu o 10 a nawet 20 tysięcy na wszystkich sklepach ,które nie wyrabialy, bo jej zależało na ludziach. Owszem limity zawsze były, ale ten który je wymyśla, powinien wziąć pod uwagę czynnik taki jak ocieplenie klimatu i nie podawać kwot z kosmosu.
sad:( / 89.77.129.* / 2008-10-22 22:31
Koleżanko Ewo chciałbym zobaczyć Twoją minę 10.11.08 jak zobaczysz swoją wypłatę, a Matka przyroda nie zapłaci za nas rachunków i nie nakarmi, więc nie usprawiedliwiaj wysokich limitów warunkami atmosferycznymi, bo jak na taką pogodę to i tak sprzedaż jest całkiem dobra, a jako kierownik zauważyłaś zapewne, że przeszliśmy na rozliczenie gdzie brany jest po uwagę kalendarz handlowy( tak poprostu w środku roku) i najlepszy ostatni tydzień pażdziernika nie jest wliczany do tego miesiąca, także nie tylko pogoda ma wpływ na to ,że nie osiągniemy limitów.Nikt nie wie jakie będą limity w listopadzie i może się okazać,że mimo mrozu, śniegu i itp i tak nie będziemy w stanie przekroczyć określonych progów. Bo limit to wielka niewiadoma dla nas ale wielka oszczędnośc dla firmy. I można kręcić kolejną reklamę w USA.
c.... / 83.26.223.* / 2008-10-22 14:42
tak nigdy nie było lekko ale istota sprawy sa place!!!kasjer-sprzedawca za miesiac pazdziernik osiagnie moze 950zl!!!......................................................................................co dalej? sami sobie odpowiedzcie!!!
karo30 / 78.88.189.* / 2008-10-22 13:07
Droga panie Ewo kierowniczko niestety nie każdy kierownik broni swych pracowników moja przełożona potrafi nie odezwać się do pracownika przez cały dzień czujesz się jak intruz na sklepie, o pani regionalnej już mi się nie chce wspominać dość wiele zostało tu powiedziane. Myślę ze nadal będziemy pisać w kółko to samo bo w jaki sposób wyrzucić to co nas boli i chcielibyśmy zmienić a naprawdę złe się dzieje
2000 / 79.163.9.* / 2008-10-22 10:40
Witam cię rodzynku:-) masz dobry pomysł ale zorganizować taką akcje będzie bardzo trudno na początek może trzeba by było zrobić coś na sklepach żeby ktoś z góry zaczął z nami rozmawiać.
Pozdrawiam 2000
Rodzynek / 217.113.228.* / 2008-10-22 10:26
Nie chce góra do Mahometa pójdzie Mahomet o góry.
Na pewno na każdym sklepie jest ktoś kto ma samochód.
Ustalić konkretną datę i spotkać się pod siedzibą firmy, mogliby pojechać ci wszyscy pracownicy, którzy mają danego dnia wolne od pracy.
Byłoby nas w sumie kilka setek pracowników jak i kierowników.
Wtedy również można zawiadomić media o takiej akcji i założę się, że w takiej sytuacji przyjął by nas któryś z dyrektorów, a może sam p. Miłek.
N.M. / 83.9.40.* / 2008-10-22 17:01
bardzo dobry pomysl...:)
akcjinariusz666 / 213.17.201.* / 2008-10-22 01:21
Ważne, że akcje idą w górę, reszta jest nieważna.
zuśka / 79.163.55.* / 2008-10-22 09:00
Witam wszystkich bardzo serdecznie.To o czym piszecie to święta prawda.Jeszcze jestem pracownikiem CCC ale nie wiem jak długo bo tak żle jak teraz to jeszcze nie było.Czasy kiedy pracowałam za bardzo dobre pieniądze już minęły teraz zapieprzam za 1200zł bo przecież progu i tak nie wyrobimy bo jest tak podniesiony że nawet jeśli by pot po dupie spływał to nie jest do wyrobienia.Nie wspomnę o wytycznych z firmy codziennie jak nie przestawianie to zwózka jak nie zwózka to przecena i ciągle z******** za śmieszne pieniadze.Kosztem tego wszystkiego cierpimy my jako pracownicy (starzy pracownicy) bo nowe osoby przychodzą i po dwóch dniach odchodzą mówiąc że jest za ciężko a płaca jest śmieszna.Ludzie masowo odchodzą z naszych salonów i dobrze może nowy pan dyrektor D.O otworzy w końcu oczy bo chyba praca jako dyrektor naczelny w Bacie czegoś go nauczyła (opini nie ma dobrej) tam się nie wykazał więc przyszedł do nas.A tak wogóle to kosztem tego wszystkiego cierpią klienci bo są olewani przez nas pracowników nie chce nam się ich obsługiwać i mam nadzieję że zyski spółki spadną i góra sama podwinie rękawy i weżmie się do roboty bo tekst na wasze miejsce jest 10 innych już nie działa.Miłek powinien pojezdzić sobie po sklepach i przekonać na własnej skórze jak jest żle a będzie jeszcze gorzej.
Witam wszystkich bardzo serdecznie.To o czym piszecie to święta prawda.Jeszcze jestem pracownikiem CCC ale nie wiem jak długo bo tak żle jak teraz to jeszcze nie było.Czasy kiedy pracowałam za bardzo dobre pieniądze już minęły teraz zapieprzam za 1200zł bo przecież progu i tak nie wyrobimy bo jest tak podniesiony że nawet jeśli by pot po dupie spływał to nie jest do wyrobienia.Nie wspomnę o wytycznych z firmy codziennie jak nie przestawianie to zwózka jak nie zwózka to przecena i ciągle z******** za śmieszne pieniadze.Kosztem tego wszystkiego cierpimy my jako pracownicy (starzy pracownicy) bo nowe osoby przychodzą i po dwóch dniach odchodzą mówiąc że jest za ciężko a płaca jest śmieszna.Ludzie masowo odchodzą z naszych salonów i dobrze może nowy pan dyrektor D.O otworzy w końcu oczy bo chyba praca jako dyrektor naczelny w Bacie czegoś go nauczyła (opini nie ma dobrej) tam się nie wykazał więc przyszedł do nas.A tak wogóle to kosztem tego wszystkiego cierpią klienci bo są olewani przez nas pracowników nie chce nam się ich obsługiwać i mam nadzieję że zyski spółki spadną i góra sama podwinie rękawy i weżmie się do roboty bo tekst na wasze miejsce jest 10 innych już nie działa.Miłek powinien pojezdzić sobie po sklepach i przekonać na własnej skórze jak jest żle a będzie jeszcze gorzej.
A-Z / 83.14.68.* / 2008-10-21 23:58
witam serdecznie!chciałam sie podzielic informacja iz w systemie 8 godzinnym mozna pracowac ale od pon. do piat. w sobote i niedziele niech chodza studeciki 1/2 etat.bo i tak do pracy przez tydzien sa niepotrzebni,bo wiekszosci odwala sie robote za nich STARSI PRACOWNICY PRZESKOCZYLI BY ICH W 2 DUPY ZANIM ONI SIE ROZKRECĄ I ZASTANOWIA CZY DOBRZE ZROZUMIELI POLECENIA ;] TO JEST PARODIA NORMALNIE! I TAK SZCZERZE TO PO JAKĄ CHOLERE TE ZMIANY BYŁY Z ETATAMI?????!!!!!!!!! SAMI SOBIE POGORSZYLISCIE I TYLKO PROBLEMÓW DUZO Z TEGO JEST! W KAZDEJ PRACY SA ZMIANY ALE NIEPOZBYWAJA SIE LUDZI-DOBRYCH LUDZI! A PRZYJMUJA ZBIERANINE KROTKODYSTANSOWCÓW,I MOZE IM MA ZALEZEC NA -PRACY?NA UTRZYMANIU PORZADKU?NA ORGANIZACJI SKLEPU? PO DIABLI TEZ POSYŁACIE TEN TOWAR CODZIENNIE Z INNEJ BECZKI,JEST TO MADRE?! PRZECIEZ WIADOMO ZE JAK Z KAZDEGO DZIAŁU PRZYJDZIE COS TAM W JEDNYM DNIU TO TRZEBA ROZWALAC CAŁA RESZTE BO PRZECIEZ MA BYC ZGODNIE Z WYTYCZNYMI !!!!! A PUSTYCH POŁEK PRZECIEZ NIEMAMY!!!!!!!!!!!!! NIEMOZNA POSYŁAC 3 RAZY CHODZBY W TYGODNIU ALE JEDNEGO DNIA Z JEDNEGO DZIAŁU NP,CLARA LUB LASOCKI ! KIEDYS MOZE I MOGLO BY TAK BYC ALE ODPOWIEDZIALNI BYLI ZA TO PRACOWNICY CAŁO ETATOWI I KTORZY MIELI ODPOWIEDZIALNOSC ZA SWÓJ DZIAŁ-TERAZ JEST MISZMASZ I TEZ KAZDY MA TO GDZIES,BRAK KONKRETÓW I TYLE! A CO DO KASJERÓW TO TEZ POPIEPRZONE JEST BO Z BRAKU LUDZI KAZDY SIE ZAJMUJE WSZYSTKIM I TEZ BEDZIE CORAZ TO WIECEJ POMYŁEK! BARDZO ZLE!!ZAMIAST UŁATWIAC SOBIE PRACE NAWZAJEM BO TO NASZA PRACA DAJE WAM OWOCE I TO MY STAWIAMY WAS NIEKIEDY ;] W DOBRYM SWIETLE PRZED KLIJENTAMI I CO MAMY Z TEGO?! JAK SIE CZUJEMY UMECZENI I ZDENERWOWANI TA PRACA TAK TEZ ODBIJA SIE TO NA KLIJETACH,KTORZY ZANIEDŁUGO BEDA OMIJAC TAKIE CCC IZ NIEMIŁA I NIESYMPATYCZNA OBSLUGA KTORA NIEMA CZASU DLA NICH I CZUJA SIE NIEPOZADANIE - A O KLIJENTA TRZEBA DBAC! BO TO NIE JEDYNA FIRA KTÓRA BUTY SPRZEDAJE!!!!!!!! I JESZCZE JEDNO ;] NIEDZIELA POWINNA BYC 200 % PŁACONA JAK JUZ CHCECIE ZEBYSMY CHODZILI W SYSTEMIE 8 GODZ!. W 8 GODZINNYM TO JEST 8 GODZIN NA DOBE PRZEZ 5 DNI W TYGODNIU A NIE KAZDY DZIEN PRZEZ BOZY TYDZIEN PO PARE GODZIN BO WAM TAK ŁATWIEJ , A CO MY-MAMY Z TEGO??!!WY TAM W NG2 MACIE WOLNE SWIATEK PIATEK CZY NIEDZIELA ,CZAS NA RELAX I RODZINE A MY TEZ CZŁOWIEKIEM SA!!! OTWORZCIE OCZY TEZ NA NAS TROCHE! POZDRAWIAM I ZYCZE MIŁEGO ODPOCZYNKU W WIKEND !
nic zbednego / 83.14.59.* / 2008-10-23 11:26
nawet jak bedziesz robic po 8h to i tak Ci sie naleza 2 dni wolnego w tyg.
a regilamin ng2 to przepisany slowo w slowo kodeks pracy
mia5 / 91.94.119.* / 2008-10-23 22:24
pracuje w plkowicach przy produkcji butow to co sie dzieje w tej firmie przechodzi ludzkie pojecie.Placa 870 zl. na reke dwa razy w tygodniu trzeba pracowac za darmo po godzinach .ZERO SZACUNKU DLA PRACOWNIKOW,ciagle wrzaski i straszenie przez kierownika produkcjize wszystkich zwolni ,czlowiek zupelnie bez kultury ktory nie powinien zajmowac takiego stanowiska.Praca tam jedna wielka nerwowka
obserwatorkaaaa / 195.114.186.* / 2008-10-22 08:43
Nie wypłaca Ci 200 % za niedziele, bo masz pewnie w tyg wolne ;/
Czytałes/as regulamin NG2 S.A?
Pisza,że masz prawo do 1 wolnej niedzieli w miesiącu!
Kto Ci w POLSCE da 200% za niedziele jak nie wyrobiłas/es w tyg 40 godzin ?;/
To nie FRANCJA ELEGANCJA.
Jeżeli Twoj salon jest otwarty od poniedziałku do piątku i robisz po 8 godzin to wychodziloby na to,że robisz 5 dni po 8 godzin i 2 dni wolnego, a jezeli robisz inaczej no to juz przecież kwestia dogadania się w salonie z dziewczynami,prawda?Przeciez grafiku nie narzucaja Ci z góry tylko każdy kierownik salonu go ustala!

Czytająć niektóre wypowiedzi mam wrażenie,że nie raz chcecie nie wiem jakie miliony zarabiać.Tu chodzi o to,żeby BYŁ CAŁY ETAT i robota taka jak była i premia a nie że ja mam na druga zmiane i przychodze do pracy a tu co zwozka kolejny dzien a z rana dziewczyny tylko poszukały buty i zrobiły MM'ki a TY teraz kulaj do wieczora...Chciałaby sie Wam?
Zazwyczaj popołudniami przychdza email'e z nie smaczna robota, która ktoś musi wykonać.Z rana jest nie raz mniej dziewczyn na sklepie i też nie sa wstanie wszystkiego zrobic, przychodza popoludniu nastepne dizewczyny i co?? pewnie ani razu klienta nie obsluzyły bo sklep trzeba przekładać.
KLIENCI MAJA DOSC PRZEKLADANIA NASZYCH SALONÓW BO PRZYJDA DZISIAJ I WYPATRZA SOBIE BUTY A JUTRO JUZ ICH TAM NIE MA I ON NIE PYTA GDZIE ONE SA TYLKO WYCHODZI! Zawsze jak mamy zwózke to klienci myśla,że likwidujemy salon! ZAWSZE!
kierowniczka śląsk / 77.253.42.* / 2008-10-21 22:59
fajnie by było gdyby prezes się do nas odezwał napewno nie jedna osoba na to czeka :)
Pozdrawiam wszystkich
moja stara / 213.17.201.* / 2008-10-22 01:16
napewno się odezwie, przeciez on ma was głęboko w .... same wiecie.
Salon CCC / 89.228.200.* / 2008-10-21 13:37
Nie wyobrażam sobie pracy w systemie 40 godzinnym tygodniowo.Nasz salon jest czynny codziennie,w takim systemie mogą pracować deptaki.Sporo dziewczyn dojeżdza z daleka,ile one będą tracic na dojazdy!!??Nawet niech sie nie ważą wprawadzić nam takiego systemu!
Prezesie Miłku działaj,zacznij dbac o swoich pracowników.Za czasów A.CH. bylo ok.
Nie może byc tak,że codziennie przekladamy bez sensownie Salony!!!Zwózek jest 152000!!!
Tragedia , za jakie wynagrodzenie!!???
Prosimy Prezesie o e-maila do salonow i przedstawienie tego jak Pan to wszystko widzi.
Wściekły Pracownik / 89.228.200.* / 2008-10-21 13:19
Poważnie trzeba to nagłośnić w prasie i telewizji !! Zacznijmy działać!!!
KOLEJNY WKURZONY PRACOWNIK / 87.205.242.* / 2008-10-21 11:45
"teraz czy się stoi czy się leży od podstawy się należy" BARDZO TRAFNE SŁOWA!!!!
TYLKO, ŻE W TEJ FIRMIE JUŻ NAWET LEŻY SIĘ NIEWYGODNIE-NIE WARTO!!!!! DLA NICH KIWAĆ NAWET NAJMNIEJSZYM PALUSZKIEM!!!! U NOGI!!!
nic zbednego / 83.14.59.* / 2008-10-21 10:44
hmm... czy Wy pracownicy ccc tez otrzymaliscie maila tak jak my - pracownicy boti o zmianach w dostarczaniu towaru?.. pon i wt - dostawa toaru; sr i czw - przerzuty i zwozki, w pt cisza bo konwuj... mail przyszedl z dobry miesiac temu a oni nas zalewaja towarem i srode i we czwatek a nawet w piatek. Garatuluje!!! czekamy jeszcze na dostawy w soboty i oczywiscie w niedziele!!!
boti / 89.74.32.* / 2008-10-21 22:54
Kurczę jestem z Boti, ale nie pamiętam takiego maila, więc trochę mnie zaskoczył, słyszałam, że coś takiego ma być wprowadzone ktoś o tym myśli, ale żeby oficjalnie to my nic nie dostałyśmy....a od kogo to był mail od regionalnych? czy gdzieś od kogoś wyżej?
Cecece / 195.114.186.* / 2008-10-21 08:32
Tam ktoś napisał o torebkach, zmiane torebek nic nie daja bo za nim je dostaliśmy i tak kradli BUTY!
Najlepsza jest taraźniejsza akcja tygodnia -NIKT JEJ NIE WIDZI :D
Klient dopiero dowiaduje się przy kasie,że ma -30% od PÓŁBUTA :D
A Ja na wystawie widzi np 79,99 zl to myśli że to jest juz przecena a dopiero od tej ceny trzeba odjac -30%!
Wróci praca na cały etat?!!!!!!???!!!???!!!??!!
salon nr / 83.6.169.* / 2008-10-21 08:12
DZIS ZNOWU PRZERZUT!!!!!!POZDRAWIAM jak widac komentarze nic nie daja moze wrto by bylo pisac bezposrednio do prezesa?
Westa / 83.30.225.* / 2008-10-21 21:43
O co Ci chodzi,to już nic mamy nie robić?A ileż było tego przerzutu?
Nie wymagajmy zbyt wiele,do cholery!!
Zapominasz chyba o co ten cały szum na forum.
zdziwiona / 89.76.219.* / 2008-10-23 19:02
idiotka jesteś powinnaś robić za darmo była byś zadowolona!!!! propozycja sama pracuj na salonie i będzie ok schapana kappo
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy