CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
Magdalena Oleksy Elbląg leclerc / 78.8.19.* / 2008-10-18 00:29
Jak napisał Pan Iwański w swoim orędziu do narodu,małe salony mało zarabiały,BZDURA,
Ja pracuję na bardzo małym salonie(80m)no to chyba tylko szczęki na bazarze sa większe:)
i nawet jak miałyśmy 2,5% to byłyśmy zarobione,więc nie wiem skąd te wnioski że małe mało zarabiają.wszyscy byli zarobieni,teraz mało zarabiamy i trzeba coś by było z tym zrobić,i tyle.SKUPCIE sie tylko na tym.
Ludzie dajcie spokój z praniem jakiś prywatnych brudów na tym forum!co to was obchodzi kto się z kim rżnie po godzinach?!co nie którzy frustraci tu troche przesadzają,jadą po wszystkich ,przecież ci ludzie mają rodziny,skupcie sie na firmie a nie na regionalnych i ich życiu prywatnym.Ja jestem kierownikiem i w zasadzie mam w dupie czy mój personel mnie lubi bo ja nie przyszłam do tej firmy szukać przyjaciół tylko pracować.
przestawianie jest uciążliwe i też przeklinam tego geniusza od tych instrukcji,ale to sie da zrobić,ja mam to szczęscie że prowadze mały salon,dziewczyny pracują 40 g tygodniowo,nie ma właściwie nadgodzin,ani nocek,z wszystkim się wyrabiamy taki urok małego salonu:)
NO ja mam szczęście,ale trudno mi uwierzyć że tylko ja......
ALE ZARABIAMY ZA MAłO ZDECYDOWANIE!!!!
Pozdrawiam
Magdalena Oleksy
Elbląg Leclerc
Wiola 20 / 85.14.123.* / 2008-10-18 23:15
Magdaleno masz rację niech te całe instrukcje wsadzą sobie w tyłek, a wy dziewczymy zrozumcie że my kierownicy nie chcemy z wami walczć i każda z nas zdaje sobie sprawę ,żę kierowników z założenia się nie lubi , ale my niejesteśmy Waszymi wrogami i oczerniać nas to z waszej strony trochę jest obrzydliwe powinniśmy się trzymać razem bo mamy tego samego wroga . Myślicie że jeżeli doprowadzicie do zwolnienia kierownika przyjdzie ktoś lepszy!To się mylicie ........Przykład ! wszyscy obrzucałi błotem Artura Chudego no i odszedł i co Pan O. jest lepszy , chyba nie. Wpadliśmy z deszczu pod rynnę A miało być tak pięknie .To on wprowadził takie zamieszanie.Więc zanim zaczniecie załatwoać swoje prywatne porachunki to pomyślcie ,bo może komuś robicie przykrość .
kiero / 78.88.177.* / 2008-10-18 11:43
Przede wszystkim wielkie brawa za ujawienie się Magdaleno-za odwage......szkoda ,że ci co takimi ogólnikami walą to nie mają odwagi tego zrobić......tylko psioczyć potrafią"chodzące ideały"mało tego o jakim wy strajku piszecie hahahha wiecie ile trzeba mieć odwagi do tego...........no i pytanie co to wam da?jasne ,mi też jest szkoda ,że tak sie dzieje w CCC i fajnie że o tym piszemy.....mam nadzieję , że to coś zmieni.p.s.pamiętajcie tylko,że nie ma ludzie niezastapionych.........
cccccc / 83.30.154.* / 2008-10-20 23:53
Ciebie też nie stać na to,aby sie ujawnić,prawda?
Więc nie wytykaj.
ccc1 / 2008-10-17 23:58
Witam wszystkich...
jestem zszokowana tym wszystkim co piszecie ale najgorsze jest to ze to calą prawde piszecie.... czytam to pokolei wszystko i najchetniej to bym pod wszystkim sie podpisala...
ale co z tego? czy to cos da?
a co powiedzcie na temat INWENTUR?
czy to jest zgodne z prawem?
my podpisaujemy ten papier ale co mamy zrobic-nie podpiszesz,nie pracujesz...
to on i powinni zabezpieczyc nas tak zeby butow nie kradli...to jest niedopuszczale!!!!! Oni sa od kradziezy ubezpieczeni a na dodatek z naszych wyplat skromnych (w porownaniu do naszych miesiecznych planow)sciagaja nasze pieniadze DLACZEGO?????!!!!!!!
GDZIE TO JEST NAPISANE ZE TAK WOLNO?
DLACZEGO MUSIMY PONOSIC STRATY MATERIALNE SKLEPU
PANIE DYREKTORZE ZATRUDNIJ OCHRONE!!!!!!!!!!
PRZECIEZ MACIE NA NAS TAKI Z******** ZAROBEK!!!!!!!!!!!!
Kierowniczka sklepu / 77.114.80.* / 2008-10-17 23:34
A co wy powiecie na dzień wolny od CCC. Np. Wszystkie sklepy w Polsce w dniu 10.11.08 będą zamknięte?? Będziemy miały 2 dni wolne!! Groźba strajku, po przez masowe urlopy na żądanie!! Pamiętajmy,że jest to dzień przed dniem ustawowo wolnym od pracy, więc w takim dniu zawsze utargi są rekordowe!! Po 2. firma by zapłaciła wiele kar za zamknięte salony w centach handlowych!! Oczywiście dajmy szanse panu Miłkowi. Warunek konieczny: natychmiastowe zwolnienie panów G.I. i D.O.; powrót do starego systemu pracy i ilości etatów oraz starego sysytemu płacy zwiekszonego o 20%!! Regionalnie też można żądać zwolnia kierowników regionalnych!! Co wy na to?? Jestem w tej firmie od 5 lat, jestem kierownikiem sklepu, bardzo zrzyłam sie ze swoją załogą i zawsze w świetnej atmosferze dawałyśmy rade wszystkim przeciwnoscią, ale w obecnej chwili wszystko się sypie, dziewczyny odchodzą , ja nie mam juz żadnych argumentów , by je zatrzymać, jak tak dalej będzie to sama też opuszcze ten tonący okręt. Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie na temat mojego pomysłu
wasz pracownik / 83.14.59.* / 2008-10-19 14:44
w BOTI ten sam syfff
natali / 83.6.135.* / 2008-10-19 00:42
Ja jestem w tej firmie 2 lata,jestem za!!!!!!!!!!!
N.M. / 83.9.51.* / 2008-10-18 23:11
jestesmy za, tylko nasza kierowniczka i zastepczyni na pewno nie pojda na taki uklad...:( i nie wezma urlopu na rzadanie... zalujemy ze nie mamy takiej kierowniczki jak Ty ,ktora potrafi sie zjednoczyc ze swoja zaloga:) pozdrawiam
pracownica / 83.142.122.* / 2008-10-17 23:48
Myslę że jedyna siła w nas,aby się zjednoczyć,w przeciwnym razie nic się nie zmieni i będziemy dalej odchodzić....:(
nikt taki.... / 87.96.116.* / 2008-10-17 22:45
Szanowny Panie Prezesie!
Mam nadzieje,że czyta Pan to forum,chociaż pewnie ma pan w d......ie opinie ludzi,którzy u Pana pracują.Proszę sie jednak głeboko zastanowić: WŁAŚNIE DZIEKI TYM LUDZIOM dorobił się Pan tego czym teraz dysponuje.Oni kiedyś kochali tą pracę(ja również),był Pan dla nich wzorem,szanowali Pana.Teraz jest zupełnie inaczej!Ci sami ludzie,którzy razem z Panem tworzyli to "Pana królestwo" nie mają motywacji ,siły i chęci do pracy...ktoś by powiedział:ok,jak się nie podoba to po co tu pracujesz-odpowiedź jest prosta.Niektórzy mają jeszcze serce,które gdzieś tam głęboko kocha po cholerne ccc :((((
M;AGIS'OL / 213.238.126.* / 2008-10-17 22:42
przez ostni czas mam wrażenie ze pracujemy jak Syzyf co zdażymy sie z czymś uporac to nagle od początku...przychodząc do pracy nie wiemy kiedy z niej wyjdziemy ; bo albo jakas akcja niespodziewana przeplatana zwózką, przerzutem albo super nowymi zagmatwanymi instrukcjami które sa lekko mówiąc Dziwne- poczym na pocztą przychodza jakies sprostowania? zastanawiam się jak bedzie dalej...zalezy mi na pracy ale nie chce żeby traktowano nas jak siłę roboczą
PLANOWANIE WYDATKÓW??? MOGE SPORZĄDZIĆ LISTE MOICH WYDATKÓW CIEKAWE CZY DYREKTOR PORADZI SOBIE Z NIMI ZA TĄ WYPŁATE JAKĄ NAM SERWUJE FIRMA
brak słów / 83.142.122.* / 2008-10-17 23:59
jak czytam to co piszecie to ma wrażenie jakbym widziała w tej chwili moje miejsce pracy ....aż mi się nie chce wierzyć!!!!Myślałam że to tylko ja mam takie odczucia,że to tylko w moim salonie jest tak cięzko...już nam zdązyli wpoić jacy jesteśmy beznadziejni i jak łatwo można nas zastąpić kimś innym...przykre,bo człowiek oddaje całe swoje serce a w zamian co dostaje?????:(:(:(
zawiedziona / 83.142.122.* / 2008-10-17 23:57
jak czytam to co piszecie to ma wrażenie jakbym widziała w tej chwili moje miejsce pracy ....aż mi się nie chce wierzyć!!!!Myślałam że to tylko ja mam takie odczucia,że to tylko w moim salonie jest tak cięzko...już nam zdązyli wpoić jacy jesteśmy beznadziejni i jak łatwo można nas zastąpić kimś innym...przykre,bo człowiek oddaje całe swoje serce a wzamian co dostaje?????:(:(:(
ccc1 / 2008-10-18 00:22
tak jest wszedzie!!!!! i to jest smutne...
mrówa / 217.76.116.* / 2008-10-17 22:21
tak, tak popieram świat musi sie dowiedzieć o MIŁKOWSKICH OBOZACH PRACY !!!!!!!!!!
ccc tragedy / 212.106.27.* / 2008-10-17 21:28
Masz racje ...trzeba zacząć działać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dołączmy wszyscy!!!!
Kaaaaa / 79.162.53.* / 2008-10-17 21:33
Ciekawe kiedy zniosą naszego nowego pier......nego dyrektora.
z obozu pracy / 87.205.215.* / 2008-10-17 21:23
mam apel do wszyskich pracownikow CCC
niech wszyscy pracownicy wysla link z tego forum CCC do PIP-u zeby sobie to poczytali moze wreszcie pod naszym naciskiem i iloscia otrzymanej poczty zrobia kontrole w sklepach CCC
emeil kancelari@gip.pl
Lanetti / 78.88.144.* / 2008-10-17 21:21
1. System pracy po 8h to nieporozumienie - szczegolnie w sklepach przy marketach pracujacych 12h. W porownaniu do systemu poprzedniego (2 na 2) koszta dojazdow pracownikow wzrosly dwukrotnie.

2. System wynagrodzen jest biegunowo odlegly od pojecia "motywujacy"...

3. Po jaka cholere firma inwestowala w nas wysylajac na szkolenia z obslugi klienta gdy teraz klient ma sie obslugiwac sam? Tymi zmarnowanymi pieniedzmi lepiej bylo wynagrodzic najlepszych pracownikow... Przynajmniej bylby z nich jakis pożytek.

4. Skoro sa etaty 1/2 i 3/4 to jak firma widzi inwentaryzacje? Przyjdzie taki pracownik na 4h?

5. Pomysly niektorych regionalnych sa z ksiezyca (uklon w strone Pana M.K). Po jaka cholere prosi Pan o nasze opinie skoro nic Pan z nich sobie nie robi? A tak przy okazji - kto za Pana mysli Panie Michale? Niech zgadne? Alicja? (bynajmniej nie z krainy czarow).
Pamietam czasy gdy nosem siegala ledwo ponad lade...
Panie Michale - pan siedzisz sobie za biureczkiem nie majac zielonego pojecia o funkcjonowaniu sklepu. O warunkach pracy. Przejedz sie Pan na sklepy. Badz tam kilka dni. Moze nauczysz sie Pan czegos konkretnego bo jak do tej pory to Pan nawet nie wiesz jak dziala komputerowy system sprzedazy w naszej firmie. Zamiast zmuszac nas do pisania nic nie wnoszacych maili poswiec Pan troche czasu na prace raz z ludzmi. Co Pan moze o niej wiedziec nigdy nie bedac pracownikiem sklepu CCC? Czego Pan chcesz uczyc ludzi? Co chce Pan zmieniac? Lepsze wrogiem dobrego.

6. Nie moge zrozumiec jak to sie stalo, ze kierownicze stanowiska w firmie zajmuja ludzie, ktorzy o pracy w CCC wiedza tylko od kolegow (w zwiazku z tym sa przez nich latwo manipulowaniu) - po raz kolejny uklon w strone Pana Michasia K i jego kolegi z Solpolu we Wrocku...

7. W firmie brakuje ludzi do pracy, nikt nie chce pracowac za takie pieniadze w takich warunkach. Jedyna odpowiedzia regionalnych jest "to znaczy ze sobie nie radzicie, trzeba was zamienic". Niedlugo nie bedziecie mieli kim nas wymieniac. Co ma zrobic kierownik sklepu jesli z ilus tam przyjetych tylko 1 czy 2 osoby przepracowuja wiecej niz pare dni i odchodza pukajac sie w czolo?

8. Jak to sie stalo, ze nowy wspanialy system pracy skutkuje tym, ze odchodzi sporo ludzi? Ludzi w ktorych firma zainwestowala sporo kasy. Ludzi, ktorzy pracowali w niej latami?

Przykro mi niezmiernie, ze firma z ktora jestem zwiazany od tylu lat schodzi na psy. Zmiana kadry zarzadzajacej ma fatalny wplyw na sposob funkcjonowania firmy. Nowe pomysly nie zawsze sa lepsze. Chec zmian bierze gore nad zdrowym rozsadkiem.

Brak mi juz slow. Szkoda. Poprostu szkoda.
pracownik CCC / 83.26.207.* / 2008-10-19 13:35
Jeśli chodzi o Pana M.K. to całkowicie się zgadzam! Co to za regionalny, który nie ma pojęcia o tym na jakich zasadach funkcjonuje salon! Tatiano Ż. WRÓĆ!!!
Niedoszła pracownica / 83.31.226.* / 2008-10-17 20:29
Właśnie jestem po rozmowie w sprawie pracy w jednym z Waszych sklepów, szkoda, że nie przeczytałam tego forum wcześniej, bo niepotrzebnie straciłam czas - wolałabym jeść przysłowiowy "kit z okien'', niż pracować w takiej firmie !!! Współczuję !!!
321444 / 79.162.53.* / 2008-10-17 21:27
Pozdrawiam wszystkie pracownice ccc.
ccc tragedy / 212.106.26.* / 2008-10-17 20:10
Złe warunki pracy i długotrwały stres w miejscu pracy może mieć poważne konsekwencje dla pracowników.Dla firmy, pracownik zestresowany, niezadowolony z warunków pracy to pracownik mniej wydajny. Osoby doświadczające stresu w miejscu pracy mogą popełniać niezamierzone pomyłki i błędy. Mogą one, bowiem prowadzić do wyczerpania fizycznego i psychicznego.

WIĘC PREZESI ZASTANÓWCIE SIĘ NAD NOWYMI WARUNKAMI ZANIM NIE BĘDZIE MIAŁ KTO DLA WAS PRACOWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CLARA JENNIFER / 83.23.48.* / 2008-10-28 18:55
Niestety długotrwały stres odbił się nie korzystnie na moje zdrowie. Mam wielki żal do firmy i do pani kierowniczki regionalnej pani AK. Pracowałam 1,5 roku przez ten czas zdążyłam się nabawić nerwicy, a także nie byłam w stanie utrzymać ciąży, pani doktor powiedziała że to wina długotrwałego wyczerpania organizmu, zarówno fizycznego jak i psychicznego. Niestety ani kierownicy regionalni ani dyrektor a tym bardziej prezes nie zdają sobie sprawy jak bardzo jesteśmy zaszczuci, że w takich warunkach poprostu pracować się nie da. To co obiecał pracownikom, pan prezes podwyżki, Boże śmiać mi się chce a zarazem płakać że traktuje pracowników jak śmiecie, godne politowania, rzucił nędzne grosze które nic nie zrekompensują. PROSZĘ LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ CZY JEST SENS JA STRACIŁAM TO CO NAJWAŻNIEJSZE ZDROWIE....................
asia m / 83.143.99.* / 2008-10-17 19:58
Praca w sklepach firmy CCC to OBÓZ PRACY jak za wojny
kami. / 77.254.255.* / 2008-10-17 20:07
W pełni się zgadzam.
pelus / 2008-10-17 19:52
Dajcie sobie spokój oni i tak sie nami nie przejmują!!!!!!
ANNA KOWALSKA / 83.143.99.* / 2008-10-17 19:47
Jestem klientka sieci sklepów CCC i jestem niezadowolona z obsługi klienta a w szczególności w sprawach reklamacji przez prymitywne kierownictwo sklepu CCC Silesia Katowice.Jest to sklep jedyny ktory zajmuje sie sprzedaza obowia i jest nie kompetentny w przyjmowaniu reklamacji, poniewaz kierownictwo stwierdza ze obowie jest nieprawidlowo uzytkowane tzn.jak mamy nosic je na rekach?Nadmieniam iz kierownicy nie sa przeszkoleni ,obowie oceniaja na zapleczach sklepow według ich uznania lub humorow.Jest to zenujace ze w tak duzej firmie prosperujacej w calej Polsce pracuja kierownicy ktorzy nie sa do tego zawodu przygotowani a znajduja sie na tych stanowiskach poprzez zasiedzenie sie w tej firmie.NIKT NIE JEST WIECZNY I NIE DO ZASTAPIENIA.
mała2 / 85.14.123.* / 2008-10-18 22:23
Pani Aniu jest pani w błędzie to nie nasza wina ,że firma nie przeprowadza szkoleń w dziedzinie oceny obuwia my nie jesteśmy rzeczoznawcami więc proszę miec pretensjie do Prezesa, że musimy to robić nikt z nas oto nie prosił i zanim zacznie pani obrażać bogu duch winne osoby proszę się zastanowić bo my też dostajemy po dupie od firmy .Tak jest na każdym sklepie ccc.
mrówa / 217.76.116.* / 2008-10-17 19:41
mam pytanie: Czy u was tez są przerwy tylko po 15 minut na 12 godzin pracy? Przecież w takim czasie nawet się dobrze nie mozna zalatwić, a co mówić o zrobieniu herbaty albo zjedzeniu czegokolwiek.
nikto / 2008-10-17 23:38
takich przerw wymagają od nas ale ja na swoim salonie nie pozwolę na to , choćby dlatego że nie opuszczam kratki o 21 i nie wychodzimy do domu, spędzamy tam zwykle jeszcze mniej więcej 45 min. dlatego nie pozwolę na takie traktowanie swoich ludzi to nie są maszyny do z....a muszą odpocząć i mają prawo do 30min. przerwy w ciągu 12 godzin pracy( a na salonie jesteśmy zwykle minimum 13h) nie ważne kiedy i jak to sobie zaplanujecie ale chociaż tyle im i nam się należy
Co nam się jeszcze należy?

- Proszek do prania -ubrania służbowego
- dofinansowanie do okularów (klepiemy te MM całymi dniami a światło tych halogenów to samo zdrowie dla oczu:(
- obuwie do pracy
- bony na święta
- karty rabatowe stałe! nie jakiś tam wysępione 10 szt. czy jesteś 10 lat w firmie czy wczoraj wpisali cię na listę pracowników dostajesz tyle samo
- wczasy pod gruszą
I wiecie co załóżmy związki zawodowe DO TEGO TEŻ MAMY PRAWO
Pewnie coś pominęłam ale jestem zmęczona właśnie wróciłam z pracccy:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy