CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
wspanialy / 77.253.175.* / 2008-10-16 14:01
Drogi panie prezesie
Mam pytanie?
Dlaczego od 1 stycznia 2008 az do wrzesnia nasza zasadnicza placa wynosila 950 zl. brutto skoro ustawowo wynosi ona od stycznia 1128 zł. wiec wydaje mi sie ze trzeba by was zaskarzyc do sadu pracy.
Czemu za prace w niedziele nie mamy wyplacone 200% tylko jak za zwykly dzien tygodnia a przepisy mowia wyraznie o tym, chyba ze wy niechcecie o tym wiedziec albo nieznacie Kodeksu Pracy
hihi / 80.54.168.* / 2008-10-16 11:53
Prawda jest taka ze przyszla nowa miotla ( co to jej w innych sieciach nie chcieli hihi) i chce pozamiatac i szuka kosztow - oczywiscie mozna zaoszczedzic na pracownikach ok. ja sie zgadzam tylko ze takie reformy to:
- nie robi sie ich w sezonie dlatego ze w tym okresie potrzebny jest pracownik wykwalifikowany z zapałem do pracy a nie robotnik który p******* robote i za takie pieniadze nie bedzie pracowac a pozyskanie w tym okresie czlowieka który wdroży sie z marszu jest TRUDNE.
-po drugie to podnieśli Wam podstawy a zabrali etat i premie hm ja jako menadzer nie podniosl bym podstawy i nie zabral bym etatu; po co draznic pracownikow?; zaostrzylbym jedynie warunki w wypłacaniu premii - na to samo by wyszlo kasowo i mniejsze zlo niz teraz jest

GRATULACJE DLA MILEGO za to ze
- optacza sie wykwalifikowanymi pracownkami w sferze zarzadzania którzy eksperymentuja zachowania pracownikow nizszego szczebla
- ma duża grupę kierowników regionalnych którzy obslugują małe regiony - obsluga i kontrola hm nie rozumiem za co Oni sa odpowiedzialni chyba za to zeby przyjechac sprawdzić ułozenie sklepu i pojechac dalej bo rozwiazac problemu na sklepie to nie potrafią - nie sa rowniez w temacie jaki model buta sprzedaje sie najlepiej w danym regionie a jaki zalega na polkach i można zrobić przezuty z innym "salonem"
- zapomina pracownikach najniższego stopnia który bardzo często pracuje niezgodnie z przepisami kodeksu pracy (nadgodziny; praca w nocy tzn dniówka, inwentaryzacja w nocy do godziny 2-3 i z nów dniówka tzn 12 dzien + 6 noc inwentaryzacja + 12 dzień ) itd. problemy w tym zakresie są widoczne na całym forum

hm zapomniałbym jeszcze powiedzieć o Salonie
kiedyś usłyszałem "Witamy Pana w SALONIE CCC"
Salon???
Ktoś kto to wymyślił musiał i był przekonany że pracuje w restauracji Mc Donald`s
Niewolnicy CCC / 77.223.242.* / 2008-10-16 11:26
Smieszy mnie jedna sprawa - dlaczego wszytskie osoby BRONIACE tej firmy piszqa z jednego adresu IP? ( 213.158.196.* )
Pozdrawiamy - Niewolnicy CCC
ks. / 213.92.128.* / 2008-10-16 00:39
Wybaw mnie, Boże, bo woda mi sięga po szyję.
Ugrzązłem w mule topieli i nie mam nigdzie oparcia,
trafiłem na wodną głębinę i nurt wody mnie porywa.
Zmęczyłem się krzykiem i ochrypło mi gardło,
osłabły moje oczy, gdy czekam na Boga mojego.
Liczniejsi są od włosów mej głowy nienawidzący mnie bez powodu;
silni są moi wrogowie, nieprzyjaciele zakłamani;
czyż mam oddać to, czegom nie porwał?

Boże, Ty znasz moją głupotę i występki moje nie są zakryte przed Tobą.
Niech przeze mnie nie wstydzą się ci, co Tobie ufają,
Panie, Boże Zastępów.
Niech przeze mnie się nie rumienią ci, którzy Ciebie szukają,
Boże Izraela!

Dla Ciebie bowiem znoszę urąganie i hańba twarz mi okrywa.
Dla braci moich stałem się obcym i cudzoziemcem dla synów mej matki.
Bo gorliwość o dom Twój mnie pożera i spadły na mnie obelgi uwłaczających Tobie.
Trapiłem siebie postem, a spotkały mnie za to zniewagi.
Przywdziałem wór jako szatę i pośmiewiskiem stałem się dla tamtych.

Mówią o mnie siedzący w bramie i śpiewają pieśni ci, co piją sycerę.
Lecz ja, o Panie, ślę moją modlitwę do Ciebie, w czasie łaskawości, o Boże;
wysłuchaj mnie w Twojej wielkiej dobroci, w zbawczej Twej wierności!
Wyrwij mnie z bagna, abym nie zatonął, wybaw mnie od tych, co mnie nienawidzą,
i z wodnej głębiny!
Niechaj mnie nurt wody nie porwie, niech nie pochłonie mnie głębia,
niech otchłań nie zamknie nade mną swej paszczy!

Wysłuchaj mnie, Panie, bo Twoja łaska pełna jest dobroci;
wejrzyj na mnie w ogromie swego miłosierdzia!
Nie kryj swego oblicza przed Twoim sługą; prędko mnie wysłuchaj, bo jestem w ucisku.
Zbliż się do mnie i wybaw mnie; uwolnij mnie przez wzgląd na moich wrogów!
Ty znasz moją hańbę, mój wstyd i mą niesławę;
wszyscy, co mnie dręczą, są przed Tobą.
Hańba złamała moje serce i sił mi zabrakło,
na współczującego czekałem, ale go nie było,
i na pocieszających, lecz ich nie znalazłem.
Dali mi jako pokarm truciznę, a gdy byłem spragniony, poili mnie octem.

Niech stół ich stanie się dla nich pułapką, potrzaskiem - ich biesiada ofiarna.
Niech zaćmią się ich oczy, aby nie widzieli; spraw, by lędźwie ich zawsze się chwiały.
Wylej na nich swoje oburzenie, niech ich ogarnie żar Twojego gniewu!
Niech ich mieszkanie stanie się pustkowiem, a w ich namiotach niech braknie mieszkańców!

Bo prześladowali tego, kogoś Ty poraził, i przyczynili bólu temu, któregoś ty zranił.
Do winy ich dodaj winę, niech nie dostąpią u Ciebie usprawiedliwienia.
Niech zostaną wymazani z księgi żyjących i niech nie będą zapisani z prawymi!

Ale ja jestem nędzny i zbolały; niech pomoc Twoja, Boże, mnie strzeże!
Pieśnią chcę chwalić imię Boga i dziękczynieniem Go wysławiać.
Milsze to Bogu niźli bawół, niż cielec, co ma rogi i racice.

Patrzcie i bądźcie radośni, ubodzy, niech ożyje wasze serce, którzy szukacie Boga.
Bo Pan wysłuchuje biednych i swoimi więźniami nie gardzi.
Niechaj Go chwalą niebiosa i ziemia, morza i wszystko, co w nich się porusza.
Albowiem Bóg ocali Syjon i zbuduje miasta Judy:
tam będą mieszkać i mieć posiadłość; i potomstwo sług Jego ją odziedziczy,
a miłujący Jego imię tam przebywać będę......
rita:-) / 213.158.196.* / 2008-10-19 11:02
psalm 69... cudowny...:-)
realnyjan / 81.168.185.* / 2008-10-16 11:21
Witam, dużo tutaj na temat spółki ccc. Jeżeli mogę coś zasugerować do pismo do Państwowej Inspekcji Pracy na podany poniżej adres:

email: kancelaria@gip.pl >>>>> Wymogi dotyczące korespondencji elektronicznej

Pewnie porządna kontrola w firmie pozwoliłaby na choćby częściową eliminację negatywnych zjawisk. Ćwiczyłem wcześniej, to działa
realnyjan / 81.168.185.* / 2008-10-16 11:21
Witam, dużo tutaj na temat spółki ccc. Jeżeli mogę coś zasugerować do pismo do Państwowej Inspekcji Pracy na podany poniżej adres:

email: kancelaria@gip.pl >>>>> Wymogi dotyczące korespondencji elektronicznej

Pewnie porządna kontrola w firmie pozwoliłaby na choćby częściową eliminację negatywnych zjawisk. Ćwiczyłem wcześniej, to działa
botii / 89.74.32.* / 2008-10-16 00:14
W BOTI jest identycznie. Tylko my premię od planów sprzedazy mamy już od lutego, z tego może z trzy razy ją wyrobiłyśmy, od lutego pierwszy raz w wakacje. Jeszcze wypłaty były w miarę dostało się 10% sprzedawca premii uznaniowej, a kierownik i zastepca 30% co 3 miesiące, człowiek narzekał ale jakoś to było. W Wakacje było kupe roboty, ale jakoś to człowiek inaczej mysli jak fajną wypłate dostanie. A teraz nie dość, że skracanie etatów, to jeszcze pozbierali [remie uznaniową! i Kierownic i sprzedawcy będą ja dostawać co pół roku...czyli ekstra co pól roku fajna wypłata. A tak to przeważnie wypłata goła---nie wiem za bardzo jak się to ma do pisma pana dyrektora, która mówi że dzięki [premii możemy sobie zaplanować wydatki....chyba na tej zasadzie, żeby wiedzieć czego sobie odmówić jak sie premii sprzedażowej nie dostanie. już nie będę pisać o zwózkach, przecenach, przerzutach, instrukcjach, grafikach itd. bo już mam tego dość i mam nadzieję, ze w najbliższym czasie zbiorę w sobie siłę i odwagę, żeby zostawić to całe boti i ng2, ale najbardziej mi żal mi moich dziewczyn, załogi. Co to za podwyżki, w ciagu roku druga, ale każda jest mniejsza.
N.M. / 83.9.26.* / 2008-10-15 23:49
Witamy wszystkich!
Pracujemy w tej firmie tak długo, ze zdazylysmy sie przyzwyczic do systemu 2na 2 , ktory uwazamy za bardzo dobry. Niestety ktos (Pan O.) postanowil to zmienic na 40-godzinny system-czyli w pracy jestes codziennie, masz dwa dni wolne(oczywiscie wolne glownie w tygodniu a nie w weekend) a godziny w ktorych przychodzisz do pracy codziennie sa inne! w takim systemie gdzie mamy praktycznie codziennie zwozki, przerzuty , przekladanie , zmiany wystroju , obsluge itp. zacharowujemy sie.... Dlugo tak nie pociagniemy!
A propos przekladania: jednego dnia piszecie ze mamy ulozyc sklep w taki sposob , nie minie kilka godzin i dostajemy inna instrukcje;/ wydaje nam sie, ze kto pierwszy wstanie w firmie w polkowicach ten pisze swoja wersje...wiecznie mamy bardzo duze dostawy co sie wiaze z przekladaniem sklepu. A wiadomo, ze mozemy przekladac do godz. 14 .Ale badzmy szczerzy...jezeli rzeczywiscie mialybysmy to robic, to do dnia dzisiejszego nasze zaplecze byloby zawalone albo zostawalybysmy codziennie po pracy zeby wylozyc towar. a gdzie obsluga?????? Po co byly te szkolenia? skoro i tak nie mamy czasu na obsluge... !
stroicie nas w piekne koszuleczki, zmieniacie wystroj salonu...wszystko robicie na pokaz! klienci wchodza i mowia "jak tu milo i przyjemnie" a my w srodku czujemy zupelne obrzydzenie.... ! gdy wstajemy rano i pomyslimy sobie, ze musimy znowu isc do tej pracy i usmiechac sie na przymus to nas cholera bierze...Kiedys przychodzilysmy z przyjemnoscia i lubilysmy to co robilysmy, a teraz jest to dla nas katorga! Dajecie nam duze plany do wykonania i obsluga jest dla was na pierwszym miejscu a zaprzeczacie sami sobie bo ciagle sa zwozki przerzuty i przeceny...Nasze salony sa Rajem dla zlodzeji. jezeli chodzi o osoby ktore juz zostaly zatrudnione na pol etatu: Jak taka osoba znajdzie sie w naszym salonie? Kiedy zdazy sie wszystkiego nauczyc?? czy ma byc tylko do obslugi?? a reszta ma za nia odwalac fizyczna prace (przekladac, przeceniac obuwie itp.) jak to mozliwe, ze dwoch pracownikow, ktorzy w tym samym dniu robia nadgodziny dostaja 50 % i 100% ?? ten ktory pracuje 12 godz i zostaje dluzej otrzymuje 50 % a ten co ma wolne i przychodzi na nadgodziny ma 100% ...gdzie tu sprawiedliwosc?? powinna byc ta sama stawka dla wszystkich bo przeciez wykonujemy ta sama prace! Obiecywaliscie, ze te osoby ktore nie wezma do konca roku zwolnien chorobowych dostana jakas nagrode pieniezna czy cos w tym stylu....a teraz zmienil sie dyrektor i okazuje sie ze tego nie bedzie!!! nie zdajecie sobie sprawy z tego , ale tracicie naprawde dobrych pracownikow!
Kwestia wyplat....Jak to mozliwe zeby przez kilka miesiecy zarabiac dobrze tj. 1500-1700, w ciagu jednego miesiaca zmienic to na 1000-1100....rece opadaja! nie macie pojecia o planowaniu wydatkow skoro robicie cos takiego! to tak jakbyscie nam dali cala reke a teraz zostal tylko palec....pamietajcie o tym ze wszystko idzie w gore a wiec wyplaty tez powinny, a nie tak jak u nas ...spadaja w dol!
a tak z innej beczki, czy jest to dopuszczalne aby kierownik regionalny i kierownik salonu trzymali ze soba "sztame" ??????
liczymy na to , ze wszystko wroci do normy i znowu bedziemy mogly przychodzic do pracy z usmiechem, a jak nie to bedziemy musieli sie pozegnac!
luizka / 62.87.239.* / 2008-10-16 21:00
chciałam dodać do tej premi co ma być co pół roku.Będziemy się cieszyć że ją dostaniemy i czekać jak na zbawienie a wtedy wpadną nam z inwenteryzacją i niestety zabiorą nam premie za skradzione buty!!! Także oni sobie to bardzo sprytnie wymyślili tak czy inaczej nie będzie lepiej trzeba uciekać czym prędzej bo nas wykończą!!!
sarah karen / 83.16.152.* / 2008-10-18 21:02
Odnośnie premii co pół roku - a kto ją dostanie? żeby ją dostać trzeba przez 6 m-cy plan wyrabiać. Inteligencja tak bardzo go zawyża ,że z ledwością wyrabia się 100%.
NAIWNIAK / 77.114.183.* / 2008-10-16 21:57
Ch** z ta firma
N.M. / 83.9.26.* / 2008-10-16 00:03
aaaaa.... i jeszcze jedno....codziennie przychodzimy 20 minut wczesniej i wychodzimy 30 minut pozniej ....i kto nam za to zaplaci?? :(
wspanialy / 87.205.45.* / 2008-10-15 23:09
macie wszyscy racje
czy w calej polsce sioeci CCC urlopy sa dwa razy w roku? tzn polowa latem a druga polowa zima? czy u was tez nie mozna wziasc jednego dnia urlopu w innej porze roku?
bo to jest chyba niezgodne z prawem bo nawet niema w tej firmie bynajmniej u nas urlopu na zadanie a jesli go dostaniesz to cie zwolnia!!!!!!!
Westa / 83.30.224.* / 2008-10-15 23:06
Jest tak jak piszecie...Etaty poucinane,nowa instrukcja goni przecenę,przecena zwózkę,zwózka przerzuty,przerzuty nową instrukcję i tak na okrągło,a Ty Sprzedawco pamiętaj jeszcze o obsłudze klientów,bo ruch jak w ulu,bądź uśmiechnięty,profesjonalny itp.,a 10-go zobaczysz 985 zł na koncie.
A my mamy już dosyć,jesteśmy zmęczeni tymi wymysłami,tym ciągłym przekładaniem sklepu,tymi kradzieżami,których nie sposób upilnować przy takiej ilości pracy i pracowników,tym ,że w Polkowicach stwierdzili,że do tej pory nas przeceniali,skoro płacili 1500.
Tak cięzko jak jest teraz( w ostatnich dwóch miesiącach), jeszcze nie było.
Przykro rozstawać sie z firmą,z którą się naprawdę zżyłam przez cztery lata,wobec której byłam lojalna i z pracy w której byłam zadowolona.
Ale nie ja to zepsułam...
wspaniała / 87.96.62.* / 2008-10-15 22:55
witam wszystkich" za' i "przeciw" !!!!!!! jestem w pełni świadoma,że firma nas pokrzywdziła ostatnio.Jeżeli tak będzie dalej to tak odejde.A nawiązujac do komentarza ze TYLKO gadamy i nic nierobimy...to w pełni sie z tym niezgadzam bynajmiej w mojej załodze- niewyolbrzymiaj! jak myślisz kto musi "pozatykac"dziury po kartonikach,zrobic zwódzke,przecene,rozpakować towar,czekać aż wyjdzie ostatni klient i ZMYĆ PODŁOGE no i wyjść z pracy 40 mminut puzniej. (CHARYTATYWNIE)a po co tam jeszcze siedzimy jak nam zle?bo czujemy sie odpowiedzalne za nasz salon.a czemu jeszcze nieszukamy nic innego...bo obiecuja ze bedzie lepiej..he ...tylko dlatego ze trzeba z czegos żyć dopóki nieznajdzie sie czegoś godnego. aha a kazdy nakreca na forum bo o nasze zdanie po wypłatach nikt sie niezapytał.
ANITA 15 / 93.176.229.* / 2008-10-15 22:45
PODPISUJE SIE POD TYM WSZYSTKIM !!!!
LIMITY MIESIECZNE DO WYROBIENIA ? SUPER , W TAMTYM ROKU TYLE WYROBILISMY , ALE TERAZ MAMY WPROWADZONE MIESIACE HANDLOWE I TYLE CO W TAMTYM ROKU TERAZ MUSIMY WYROBIC DO 25,10.
NO COZ ,JAK NIE WYROBIMY TO NIE BEDZIE PREMI I ZNOWU KASA DO KIESZENI SZEFOSTWA---- ZNOWU ZYSK, WYKRESY W GORE !!!! A NIEZLE TO SOBIE NASZ DYREKTOR WYMYSLIL , ZEBY PRZYSLONIC OCZY NASZEMU SZERYFOWI!!!!!!!
U NAS NA SKLEPIE TO 80000 WIECEJ, NIE WIEM CZY WYROBIMY , BO NIE MA KOMU SPRZEDAWAC, A GORA ZAPOMNIALA ZE MY SAMI NAUCZYLISNY KLIENTOW DO TEGO ZE ICH OBSLUGUJEMY, A TERAZ NIE MAMY NA TO CZASU !!!!!!!!
PRACUJE JUZ DOBRYCH PARE LAT , NIE ZAWSZE BYLO SLODKO ALE JAK SIE PRACOWALO TO SIE WIEDZIALO ZA CO , A TERAZ PAN OLECHNO JAKIM PRAWEM MOWI ZE JAK MAMY STALA PENSJE TO MOZEMY SOBIE WYDATKI POUKLADAC ???? FACETA POPIEPRZYLO ??????
CALOWIEK CHCE PRACOWAC , ALE NA DLUZSZA METE TO NIE WYPALI , BO SAMI PRACOWNICY SA WYPALENI. ZEBY MIAC GLUPIE REKLAMACJE WPROWADZONE Z DZISIEJSZEGO DNIA TO DOPIERO TERAZ DOTARLAM DO DOMU .
OJ COS NIE WYSZLO , TYLKO ZEBY NASZ PRAEZES SIE SZYBKO OBUDZIL!!!
DARIUSZU , DARIUSZU OBUDZ SIE!!!!!!!!
DRUGA SPRAWA TO JEZELI ZECZYWISCIE KOMUS NIE PASUJE TO NIECH SIE ZWOLNI , A NIE WYZYWA I UBLIZA SZERYFOWI, NO SORY KTOS CHYBA ZAPOMNIAL KTO MU DAJE PRACE ????? WYZWISKA TROCHE NIE NA MIEJSCU !!!!!!!!!!!!

POZDRAWIAM WSZYSTKICH NIEWOLNIKOW CCC
katarina ccc / 87.207.142.* / 2009-08-04 17:43
szeryfowi to jakaś kpina chyba tak gościa nazywać co tak ludzi traktuje no szok
ewa84 / 82.177.124.* / 2008-10-15 22:45
Ja jestem osoba, która musiala przejść na etat 3/4 ( zalezy mi na pracy wiec sie zodziłam) a dzis z pisma od dr wynika, ze to nie oni podjęli takie decyzje tylko kierownicy regionalni - i ze to wcale nie było potrzebne!!! Po zebraniu kierowników było mowione, ze jak wyrobimy limit to będą premie od utargów - wyrobilysmy a premii ani 1zł!!!! Ciagle jestesmy oszukiwani na nadgodzinach. Przy ostatniej tej dużej zwóże byłam w pracy przez 25 godzin - 12h normalnie w pracy a potem 12 na pakowaniu butów - ale tego w firmie nie widza bo kierownicy muszą tak rozpisywać te nadgodziny, żeby wszystko było zgodne z prawem. Nie dziwcie się,że ludzie narzekają - nie mamy w nikim wsparcia - do Polkowic nie można zadzwonić nawet żeby się o cokolwiek zapytac bo te zaraz dzwonia do regionalnych jest po premii. Pozdrawiam pracowników CCC - może kiedys się to zmieni
wtajemniczony / 83.22.66.* / 2008-10-15 22:23
ja pracuje w tej firmie i jestem załamana:( ale jak zlozylam wypowiedzenie natychmiastowe za porozumieniem stron to oczywiscie sie pani regionalna nie zgodzila tylko 14 dni... a zawsze to ma pretensje przyjezdza raz na miesiac i stwierdza kto pracuje i potem premie wystawia... smieszne.!!! kierownik ci daje 15% a regionalna pinda da ci 5 bo cie nielubi i to jest sprawiedliwe;> ale ciesze sie bo juz nie dlugo!! teraz pan jakis tam dyrektor sie wystraszyl i pisze meile i jeszcze bardziej sie zkompromitowal i firme piszac ze ta redukcja etatow to nie byla konieczna i to co mowia nam nasi regionalni to klamstwo!!! ha ha ha
kokolo / 87.207.142.* / 2009-08-04 17:45
masakra
kiero / 213.158.196.* / 2008-10-15 21:33
śledzę wasze wypowiedzi i jedno zauważyłam-nakręcać to wy sie potraficie.!!!Oskarżenia padaja dosłownie pod każdym adresem tylko, że (jagoda) twoje wypowiedzi nie przemawiaja do mnie i to że masz mgr........skłania do głebszej analizy -chyba o tym wiesz co? fajnie by było gdybyście tak nie uogólniali,mam tu na myśli wrzucania wszystkich do jednego wora.
blue78 / 2008-10-15 22:02
Ci którym tak źle - dajcie sobie spokój z tą firmą ... Zachowujecie się jakby ktoś was tam na siłę trzymał a przecież sami z własnej woli tam przyszliście.
Głupotą z waszej strony jest tracić czas na te opinie, nakręcać innych - zamiast mieć odwagę coś zmienić w swoim życiu i poszukać innej pracy a może większość z was będzie mieć problem ze znalezieniem nowej pracy i dlatego taki strach was obleciał... Czyżby brak kwalifikacji i całej niezbędnej reszty...
No coz właśnie tak to jest... najlepiej ponarzekać a potem udawać że to nie ja .... taka forma wylewania żali do całego świata- to wielkie tchórzostwo bo nikt z was nie powiedziałby w twarz tego co tu pisze..... żałosne
Hela / 87.105.51.* / 2008-10-15 21:50
Nie nakręcamy się, to oni nas tak nakręcają, takie są realia,
Hela / 87.105.51.* / 2008-10-15 21:19
Witam. Popieram Was wszystkich. Ja pracuje od roku i to co sie teraz dzieje to koszmar. Ręce już mi opadają, Przychodze do pracy to od razu mam doła. Dziwczyny mi już płaczą bo nie wyrabiają. Ostatnio wymyślają sobie ciągle jakieś remonty po zamknięciu sklepu. Po 12 h trzeba zostac do nocy a nawet do rana. pracujemy czasami po 15 godzin. A regionalni potrafią jeszcze powiedzieć ze mamy zła organizacje pracy. Niech nam pokaza jak pracowac!! Niech przyjdą do nas i popracują kilka dni!! A tymi podwyżkami to nam oczy tylko zamydlili, śmiechu warte. Pozdrawiam wszystkich i życze szybkiego znalezienia nowej pracy
ANIA CCC / 83.28.90.* / 2008-10-15 21:35
TY MASZ DOŁA ,DZIEWCZYNY PŁACZA W REGIONALNEJ NIE MASZ OPARCIA TO CO TAM DO CHOLERY JESZCZE ROBISZ?????SIEDZISZ I WYPISUJESZ TE P******* JA PROPONOWAŁABYM SIE ZWOLNIC!!!TYLKO WŁASNIE WSZYSCY NARZEKACIE ,A NA DOBRA SPRAWE NIKT SIE NIE ZWOLNI!!!!ŻYCZYSZ WSZYSTKIM ZNALEZIENIA SOBIE NOWEJ PRACY A SAMA PEWNIE SIE NIE ZWOLNISZ,WSZYSTKO NA CWANIAKA,ŻAŁOSNE!!!!!!!!!
Hela / 87.105.51.* / 2008-10-15 21:46
Widac ze jeszcze mało po dupie dostałaś, ale nie życze Ci tego.
MAndaryna / 87.206.82.* / 2008-10-15 21:45
A TY TO NIBY SUPER ZADOWOLONA JESTEŚ???????????????
MYŚLAŁ BY KTO JAKA CHOJRACZKA SIĘ ZNALAZŁA !? PEWNIE SAMA DU... TRZĘSIESZ ŻE CIĘ ZWOLNIĄ, NO CHYBA ŻE TAK TYŁEK UMIESZ LIZAĆ ? TO ROBOTĘ MASZ ZAPEWNIONĄ!!!!
PS. DO ANI CCC
kolejna pracownica CCC / 77.114.160.* / 2008-10-15 20:15
Obóz pracy to mało powiedziane.Tam się nie da już wytrzymać,zrubcie coś z tym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kierownicy regionalni wy też nie jesteście święci,jesteście od tego by nas bronić a wy przytakujecie im i pozwalacie żeby nami pomiatali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I to ma być sprawiadliwość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Adam_Gliwice / 83.29.97.* / 2008-10-17 01:08
"Obóz pracy to mało powiedziane.Tam się nie da już wytrzymać,zrubcie coś z
tym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
to może na policję zadzwoń że was tam na siłę trzymaja z pistoletem do skroni przyłożonym?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy