CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
Pracownik ze Śląska / 85.198.236.* / 2008-10-15 20:01
Przejrzałem przed chwila kilka wpisów i w moim sklepie jest to samo. Kierownik analfabeta, który ciągle straszy zwolnieniem nadrabiając w ten sposób braki w wiedzy dotyczącej stosunków międzyludzkich, prawa pracy, psychologi, itp. Kierownicy regionalni to samo. Zarządzanie przez strach to ich jedyna umiejętność. Tak się zastanawiam czy to jest polityka firmy, celowe działanie czy tylko u mnie tak jest. Do tego dochodzą pseudoszkolenia. Kombinowanie przy godzinach pracy (kiedyś pracowało się po 12 i pół godziny). Brak jakiekokolwiek socjalu. O pensjach to nawet nie wspomnę. Praca bez przerwy świątek piątek ...
Jeśli taka jest polityka firmy to nie wróżę sukcesu. Panowie dyrektorzy zrozumcie, że od sprzedawcy bardzo wiele zależy. Jeśli się nie szanuje dobrego pracownika to sam odejdzie i będzie pracował u konkurencji. A ona nie śpi. Pensje wszędzie rosną a w CCC spadają !!!
Dziwię się, że są chętni do pracy w CCC. Przyjdą popracują w strachu 3 miesiące i do odstrzału. Na jego miejsce czekają następni naiwni. Ja jeszcze do końca miesiąca pociągnę i rzucam to dziadostwo. Zabieram zabawki - bawcie się sami.

PS Jak już nie będę pracować to pierwszą instytucją, do której się udam to Państwowa Inspekcja Pracy.
pracownik z bliższego morzu regionu / 213.136.236.* / 2008-10-17 16:12
Witam pracowników ze Śląska nie wiem tylko po co Ci ta PIP, chyba że masz dowody.Ale napewno wiesz że podopieczne p. Eli Stęczniewskiej zmieniają każdy nasz harmonogram po zokończeniu miesiąca likwidując wszystkie niezgodne z przepisami nadgodziny oraz godziny nocne. Sama mam kilka harmonogramów z końca miesiąca zgodnych ze stanem faktycznym po nocnych zwózkach i przerzutach i te same harmonogramy już po poprawkach po kilku dniach naniesionych przez nasze miłe panie z kadr. Jeśli posiadasz coś w tym rodzaju i potrafisz udowodnić że to były zmiany dokonywane przez firmę z premedytacją a do tego masz czas i zdrowie aby z nimi się szarpać to popieram i życzę powodzenia.
Odważna / 79.186.152.* / 2008-10-17 14:22
Ja też się zwolniłam z CCC i znalazłam pracę powodzenia dziewczyny nie dajcie się tylko szukajcie innej pracy...
zosia2 / 213.158.196.* / 2008-10-15 20:18
Z TEGO CO WIEM TO NIKT NIKOGO NIE STRASZY PRZEDE WSZYSTKIM !!!!!!!
-A WIEDZE KTORA POSIADAJA KIEROWNICY REGIONALNI -myslisz ze to taka latwa praca )CZY TRENERZY --(pseudo szkolenia )-nie chcialabys przejsc takiego rocznego szkolenia -wiec nie oczerniaj nikogo wiedzy-
JESTES TAKA MOCNA W PISANIU TO CZEMU NIE STARTUJESZ NA JEDNEGO Z NICH.-PRZEKONAJ SIE CZY TO TAKIE LATWE STANOWISKO PRACY
BRAK SŁOW NA TO CO PISZECIE -.......................
PRACOWNICA CCC / 2008-10-15 22:19
Droga Pani Zosiu niech mi Pani tu głupot nie pisze że praca regionalnej to taka bardzo ciężka praca!!! Nie wiem jak inne regionalne ale wiem co robi moja. Jeżeli godzinami przesiadywanie na zapleczu salonu (dziennie innego) picie kawy i objadanie sie słodkościami, acha i nauka obsługi laptopa jest tak bardzo ciężką pracą to chcę być reginalna, chce tak ciężko pracować :) My czasmi po szesnastej dopiero idziemy na przerwe, bo musimy czekac az ona łaskawie sie zlituje i ustąpi nam nasz mini aneks kuchenny. Jestem za tym żeby przyjmować Ludzi z wykształceniem przynajmnej średnim na stanowisko regionalnej bo Nasza regionalna jak napisze meila to nie dosyc ze jest pełen błędów ortograficznych to tak niestylistycznie napisany że trzeba się domyślać o co jej chodziło. Już nie wspomnę jak się na salonie wyraża i w jaki sposób z nami rozmawia.
pracownica / 83.4.10.* / 2008-10-19 15:59
:)))) mowa jest o regionalnej pani BARBARZE .T.T :D która powinna zamiatać ulice .....:D
jagoda :) / 195.16.91.* / 2008-10-15 18:18
Dziekuję przeznaczeniu,że już tam nie pracuję!!I nie mam przynajmniej takich problemów jak Wy!!
Osoby bez wykształcenia na stanowiskach kierownicznych...Kierownicy regionalni analfabeci i do tego niby "trenerzy ",którzy o szkoleniu pracowników nie mają żadnego pojęcia...Obrazsuper firmy z super pracownikami...
Szkoda tylko,że zapomina sie o zwykłym sprzedawcy,który dzierży to stanowisko latami nie mając najmniejszych szans na awans w tej firmie,gdyż nie posiada znajomości.
Kierownicy
ANIA CCC / 83.28.90.* / 2008-10-15 21:25
NA AWANS TRZEBA SOBIE ZASŁUŻYC WIDOCZNIE SŁABO SIE STARAJA!!!!JA JESTEM WŁASNIE TYM PRZYKŁADEM -ZACZYNAŁAM OD STANOWISKA SPRZEDAWCY A TERAZ JESTEM KIEROWNIKIEM .I CO ŁYSO CI WSZYSTKO SIE DA TYLKO TRZEBA BARDZO CHCIEC!!!!!A NIE TYLKO NARZEKAC!!!!!
sarah karen / 83.16.152.* / 2008-10-19 17:27
Aniu CCC.I co z tego,ze teraz jesteś kierownikiem czy to takie wielkie osiągnięcie? Widocznie miałaś lata pracy zbliżone do swojej poprzedniej kierowniczki,która z jakiegoś powodu się zwolniła albo odeszła na macierzyński i wskoczyłaś na jej stołek.. Logiczne ,że na kierownika nie wezmą nowej osoby z ulicy tylko najpierw szukają wśród personelu kogoś kto więcej kuma i już " trochę" pracuje. Ja też zaczynałam od sprzedawcy a teraz jestem kierownikiem, bo moja poprzedniczka się zwolniła i na tym się kończy moja super kariera w CCC. Regionalną raczej nie zostaniesz, bo stołki są pozajmowane,(ale próbuj- powodzenia), ja nawet bym nie chciała, bo musiałabym się przeprowadzić do innego miasta a mam rodzinę i to dla mnie jest najważniejsze. Czemu Jagodzie ma być łyso,że nie została kierownikiem? przecież nie ma czego zazdrościć. Na pewno na umowie masz najmniejszą stawkę jaka jest możliwa dla kierownika w twoim regionie ,bo tak wszystkich "wynagrodzili" a ty pieprzysz takie bzdury, że wszystko się da tylko trzeba chcieć. Fuksło ci się i tyle a nosisz się jakby ten awans sam prezydent ci zaproponował.
Adam Gliwice / 83.29.97.* / 2008-10-17 01:15
a język cię nie boli od lizania dupy?
ANIA CCC / 83.28.90.* / 2008-10-15 20:59
LUDZIE NIE PISZCIE TYCH GŁUPOT I NIE SIEJCIE ZAMETU,PODJUDZACIE SIE NAWZAJEM ,ALE WIEKSZOSC DUZO PISZE A MAŁO ROBI !!!PRZECIEZ NIKT NA SILE WAS W TEJ FIRMIE NIE TRZYMA !POZWALNIAJCIE SIE JAK WAM SIE NIE PODOBA A NIE CAŁY CZAS OCZERNIACIE I PISZECIE JAK WAM TU JEST ZLE!!!!!PRACUJE W TEJ FIRMIE JUZ 7 LAT I BARDZO DUZO SIE NAUCZYŁAM,A JEZELI CHODZI O ZMIANY TO GDZIE ICH NIE MA? W KAZDEJ NOWEJ WASZEJ PRACY BEDZIE TO COS CO WAM NIE BEDZIE PASOWAŁO ...TROCHE CIERPLIWOSCI NIECH KAZDY ZOBACZY JAK BEDZIE JAK TO WSZYSTKO SIE UŁOŻY,A NIE OCENIACIE PO PIERWSZEJ WYPŁACIE !!!!
WSPÓŁCZUJE WASZEMU NOWEMU PRACODAWCY JAK BEDZIECIE ODCHODZIC JAK OCZERNICIE JEGO I JEGO FIRME!!!TAK SIE NIE ROBI BO TO O WAS BARDZO ZLE SWIADCZY!!!!!
sarah karen / 83.16.152.* / 2008-10-19 17:59
Ja też pracuję 7 lat i jestem kierownikiem ale współczuję twoim pracownikom,że mają kierowniczkę z takim podejściem : nie podoba się to się pozwalniajcie. Ludzi trzeba szanować a nie tylko nimi dyrygować i mieć obojętny stosunek do nich - nie ty to będzie ktoś inny. Jeszcze trochę i ty będziesz im obojętna, nie dogadasz się z nimi w prostych kwestiach lub towar ci wyniosą w czasie twojej nieobecności, bo im nie będzie zależało. Bądź człowiekiem z ludzkim podejściem a nie kopią twoich przełożonych!!!
znudzona / 79.162.53.* / 2008-10-17 20:45
Tylko czy ci ąniu pasuje te 900zł które zarobisz.....?
mądra / 213.158.196.* / 2008-10-15 23:26
Aniu fajnie napisałaś.Ja też uważam ,że nie ma co panikować.A jeżeli jest tak zle to po co tu jeszcze siedzicie.? Takie ,,sranie w banie,, to jest nie dojrzałe.Nie pasuje mi to się zwalniam.Tyle jest ,,lepszej,,pracy,,że każdy ma wybór.Skorzystajcie z tego i nie pierniczcie tu tyle .Robota czeka na Was........powodzenia...
krysia2 / 195.222.100.* / 2008-10-15 20:52
Czytam tak sobie te wszystkie informacje i włos mi sie jeży na głowie. Bo nic innego nie potraficie tylko narzekać że wszystko co się źle dzieje to wina dyrektorów, regionalnych, kierowników i nawet trenerów. Ale pytam co wy robicie żeby było lepiej oprócz biadolenia. Żałosne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pracuję w tej firmie już długo i widzę jak niektórzy pracują. Przestać na sklepie, pogadać , wyskoczyć do sklepu i najlepiej nic nie robiźć. Ale wypłaty najlepiej jakby były jaknajwyzsze. Samokrytyki trochę kochani. Może system gdzieś zawalił i nie jest idealnie ale nie cierpię jak ktoś zrzuca winę na innych a sam robi sie swiętoszkiem. Regionalny nie jest w stanie dopilnować wszystkiego bo jest tylko jeden a trener nie wyszkoli kogoś kto nie chce się uczyć i podnosić kwalifikacji. Ciekawe czy pisząc że są to pseudo szkolenia np. masz jakąkolwiek wiedze na ten temat,. Pewnie zerową, a najwięcej do powiedzenia , albo czy jakbyś była/był regionalnym to tak wspaniale wszystkim byś zarzadzała. Kazdy ma szanse w życiu wiele osiągnąć wiec zamiast biadolić do roboty a nie wytykać komus błędy.
zosia2 / 213.158.196.* / 2008-10-15 20:07
Nie oczerniaj-"analfabeci"- wiedzy ,kompetencji czy wykształcenia kierowników ,regionalnych czy trenerów- -nie jestes zapewniam cie odpowiednia osoba do tego-do piet im nie dorastasz skoro piszesz takie bzdury-jesli tu nie pracujesz juz to siedz cicho nie odzywaj sie i zastanów sie nad soba bo może tobie szkoł potrzeba nie im.

Nie marudzcie tylko wezcie sie wszyscy wkońcu do pracy!!!!!!!!!!!! -A co tak naprawde wy robicie na tych salonach-stoicie ,gadacie,biegacie po sklepach na zakupy -kazdy wie jaka jest prawda-co zabolało ?????Jak juz trzeba cos robic to wielki lament i placz.-tragedia sie wam wielka dzieje..Tylko narzekac umiecie nic wiecej.Dac Wam kupe kasy i tak bedzie Wam mało zawsze.JAKA PRACA TAKA PŁACA -POPROSTU LUDZIE .
Pracuje w tej firmie kupe juz lat-widzialam niejedno ,przezylam wiele.Nie nikt mi nie daje kasy ,nikt mi nie mydli oczu bo zapewne to uslysze zaraz .
Zastanowcie sie nad swoim postepowaniem -NIKT WAS TUTAJ NIE TRZYMA -PRAWDA
KOCIAK# / 91.94.171.* / 2008-10-22 22:29
Pracowalam w tej firmie 3 lata rok bylam kierownikiem i moge sie wypowedziec ze regionalini i trenerki chodza tylko po naszych salonach i roznasza plotki co gdzie sie dziej nie wiesz?? zaczekaj az cie odwiedzi trenerka lub regionalna dowiesz sie o wszytkim i o wszytkich !!!!!!! a praca regionalniej to prawda przesiauja na zapleczu i biora tylko telefon sklepowy zeby poplotkowac z innymi a my pozniej mamy placic rachunki bo jest przekroczony limit !! ludzie szukajcie innej pracy naprawde nizej niz CCC nie mozna juz upasc :) pozdrawiam
Zszokowana / 78.8.17.* / 2008-10-15 20:51
Oj chyba przesadzasz? I chyba wiem kim jesteś!Pracowałaś na sklepie to wiesz jak jest,jakoś sobie nie przypominam zebym stała i pieprzyła trzy po trzy.Wkurza mnie tylko jedno,że oczernia się tu kierowników sklepów czy też zastepców,ja nie dostałam tej pracy po znajomosci,zasłużyłam na to i zapracowałam na to!
A Ty bronisz dobrego imienia firmy dobrze wiedząc co się dzieje?To prawda na niektórych salonach leżą i mają w dupie klienta i to że im wynosi buty pod nosem,ale nie uderzaj we wszystkich!Nie chce mi sie o tym już gadać,co niektórzy mnie zaskakują!
zosia 2 / 213.158.196.* / 2008-10-15 21:17
nie powiedzialam ze ty akurat pieprzysz trzy po trzy ......przede wszystkim -i nie dostałam tak jak i ty pracy po znajomości bo ich nie mam - wypraszam sobie .Ciezko pracuje tak jak i ty i cala reszta ............
A jesli mam narzekac to po co pracowac tutaj ,zwolnie sie i juz -a nie pisac na cala polske jaka krzywda wam sie dzieje .Dokad to prowadzi -co z tego bedziecie mieli ...
Zszokowana / 78.8.22.* / 2008-10-16 08:28
Ja nie napisałam,ze Ty nic nie robisz,nic takiego nie ma w moim komentarzu...a to czy dostałaś prace po znajomości,takiego stwierdzenia tez nie ma..poczytaj dobrze,a potem możesz sobie wypraszać...To Ty uderzyłaś do wszystkich,uogólniłaś całą sprawę!Tak naprawde mam to wszystko gdzieś,jak ktoś chce pracować to niech pracuje,jak ktoś nie chce niech odejdzie to tyle.Oczerniacie innych,że nie mają szkoły itd.co niektórzy z Was nawet poprawnie pisać po Polsku niepotrafią.Cyniczne!Po tych komentarzach na palcach jednej ręki moge policzyć kto ma coś pod kopułą...i Ci na pewno sobie poradzą!Zrobił się zamęt i tyle,a co niektórzy to wykorzystują i wyzywają ludzi więdząc,ze idzie to w całą Polskę...Powiedźcie tym wszystkim ludziom to w twarz,a nie niszczycie ich życie,skąd wiecie moze jedna rozmowa wszystko zmieni!Jeśli nie to odejdźcie!Nie jestescie tu za karę!Zresztą to tylko kwestia czasu,bo i tak odejdziemy,chyba,że zamierzacie tu pracować do emerytury!Trochę więcej kultury!
Pozdrawiam i życzę powodzenia!Cześć Zośka 2
jeszcze wierząca / 213.158.196.* / 2008-10-15 22:48
masz rację....rób swoje a jak Ci nie pasuje to sie zwolnij,ja musze pracować i to robię,a jak mnie to już zmęczy i stracę chęci to sie zwolnię.Pracować trzeba wszędzie .Jak chcesz mieć lekką pracę to idż do piekarni...sprzedasz bułki i chleb i masz wolne
BENIA73 / 78.88.173.* / 2008-10-18 22:04
Słuchaj jak czytam twoje komentarze to mi się zygać chce masz więcej psełdonimow jak wiedzy wyłącz się kobieto bo jesteś denna.Niejestem pracownikiem CCC i nigdy bym niechciała nim być.Pracuje w handlu już 20 lat,a jeszcze o takim obozie pracy nie słyszałam.Praca w handlu nie jest lekka pracą,ale niejest też obozem .WSPÓŁCZUJE WSZYSTKIM PRACOWNIKOM CCC>MOZE PAN PREZES TEJ (WSPANIAŁEJ FIRMY WRESZCIE SIĘ ZAINTERESUJE CO SIĘ DZIEJE Z JEGO PRACOWNIKAMI?A panie regionalne nich wkoncu będa ludzmi bo może im noga się powinać i też kiedyś staną za ladą.POZDRAWIAM WSZYSKICH PRACOWNIKÓW CCC NIEDAJCIE SIĘ
jagoda:) / 195.16.91.* / 2008-10-15 20:49
No wiesz skoro ja mam mgr ,moja była kierowniczka po zawodówce a Kierownik Regionu nie wiem po jakiej szkole bo tytułu naukowego nie ma żadnego...Jeśli uważasz ,że szkolenie pracowników ma się odbywać na podstawie filmu wyprodukowanego z błędami merytorycznymi!! To życzę powodzenai w przyswajaniu wiedzy-na szkoleniach!!!!Naprawdę Trenerzy bardzo trudne mieli szkolenia ,bo ogrom ich wiedzy i jej zasób jest nie do okiełznania:)
ps.widzę,że nie narzekasz to pewnie o sobie napisałaś o tym staniu na salonie,gadaniu i zakupach ..i dodałaś
jeszcze wierząca / 213.158.196.* / 2008-10-15 22:40
hej Ty........wykształcona!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Masz magistra to pracuj zgodnie z wykształceniem .Po co Ci pudełka....... a może kupiłas magista????????????????//
zosia2 / 213.158.196.* / 2008-10-15 21:23
JA NIE STOJE I NIE GADAM -ROBIE TO CO DO MNIE NALEZY -sa dobre miesiace i zle i tak jak zapracuje tak zarabiam
A skoro masz magistra -to czemu jestes sprzedawca -????!!!!!!!!Skoro niewiesz kto jakie ma wyksztalcenie to nie pisz ze sa analfabetami
issa / 83.22.74.* / 2008-10-16 10:35
lUDZIE CZY CZYTANIE TEKSTU ZE ZROZUMIENIEM JEST TAKIE TRUDNE???Pare pozycji w gore Jagoda napisała.iz juz tam nie pracuje a wy nadal o ukladaniu pudelek!!
Moze zle tez czytacie e-meile z firmy???Zycze powodzenia i zycze doczekania lepszego jutra
jagoda:) / 195.16.91.* / 2008-10-15 20:51
JAKA PRACA TAKA PŁACA to się nie dziwię,że jesteś w gronie tych co nadal mają banana na ustach i są zadowoleni:)
Pozdrawiam
Pracownica / 77.253.42.* / 2008-10-15 15:02
Dobrze że jest to Forum, przynajmniej można się wygadać i pożalić i nikt za to nie zabiaże nam premii!!
Nareszcie wolna! / 85.14.108.* / 2008-10-15 14:01
Pracowałam w tej ,,wspaniałej,,sieci dwa lata i sama się sobie dziwię że wytrzymałam tą gechennę tak długo.Poniżanie i wykorzystywanie dziewczyn w tych sklepach jest na porządku bdziennym.Ludzie nie przyjmujcie się dotej firmy bo to jest M A S A K R A !
BOTI / 83.16.234.* / 2008-10-24 23:35
JA TEZ PRACOWAŁAM PRAWIE DWA LATA NAJGORSZE JEST TO ZE NIE SZANOWAŁO NAS SZEFOSYWO Z POLKOWIC TO JESZCZE KIEROWNICZKA SKLEPU KAWAŁ K.... LUBI LIZAĆ REGIONALNEJ I NIE TYLKO
manulea / 87.207.142.* / 2009-08-04 17:59
znam takie pseudo kierowniczki i zastępcy co ludzi wywalają co dobrze pracują a potem gadają ze od nich to nie zależało totalny burdel i nic więcej to wszystko dzieje się na śląsku
PracującaMeg / 92.244.54.* / 2008-10-15 10:09
Chciałabym dodać, żę rok temu miałam podstawę brutto 500 zł mniejszą niż dzisiaj, a teraz netto co miesiąc otrzymuje mniej o 200 zł, w porównaniu z zeszłym rokiem.

To zadzwiwiające jak bardzo motywują nas realizacje planu, których nie da się osiągnąć.

Jestem kierownikiem i pracowników(nowych, bo rotacja jest ogromna) zatrzymuje nie na dobrą prace, sprzyjające warunki, tylko na miła atmosferę, bo w tej chwili tylko to mi zostało. A w momencie kiedy mam odmówić pracownikowi po 10 godzinach pracy "wyskoczenie" na moment po coś do jedzienia, bo cały dzień ciężko pracował i jest głodny, to śmiać mi się chce. I jeśli ktoś zwolni mnie za to, że jestem człowiekiem, to proszę bardzo, nie będę się kłócić.
Przyznam, że nawet gdy nie było ciągłych instrukcji, zwózek i przerzutów co kilka dni, to i tak miałyśmy pełne ręce roboty, bo każdy kto pracował w takim sklepie wie, że zawsze coś do zrobienia się znajdzie. Teraz zadań mamy więcej, mniej nam płacą, a pracowników w każdym sklepie do pomocy coraz mniej.
Niech ten ktoś wykształcony, z doświadczeniem, który to wszystko nam wymyśla i zamiast polepszyć działania firmy we wszystkich kierunkach, to wszystko niszczy weźmie sobie do serca uwagi Was wszystkich. Bo to co oni wyprawiają do niczego dobrego nie prowadzi, a sprzedaż będzie słabła z dnia na dzień.
Zawsze lubiłam tą prace i słownie nawet byłam doceniana, ale po ostatniej wypłacie(1300 netto), po miesiącu ciężkiej fizycznej pracy na stanowisku kierowniczym sama zaczęłam szukać pracy. Wam radzę robić to samo.
Pozdrawiam Serdecznie
jeszcze pracownica / 83.3.117.* / 2008-10-15 12:08
Witam wszystkich. Dwa dni po ostatniej wypłacie złożyłam wypowiedzenie. Szczerze mam już dość przekładania pudeł i ''ubierania'' złodzieji za moje pieniądze w buty z ccc.
jeszcze pracownica / 83.14.126.* / 2008-10-15 12:08
Witam wszystkich. Dwa dni po ostatniej wypłacie złożyłam wypowiedzenie. Szczerze mam już dość przekładania pudeł i ''ubierania'' złodzieji za moje pieniądze w buty z ccc.
jeszcze pracująca / 83.14.126.* / 2008-10-15 13:05
Bardzo proszę o adres i nazwisko osoby do której można by napisać odnośnie naszej pracy. WAŻNE
zawiedziona / 62.87.174.* / 2008-10-15 15:55
Daj znać jak ci Pan Miłek odpowie!
Daj znać jak ci Pan Miłek odpowie!
darek.m / 81.168.185.* / 2008-10-15 13:19
Proszę pisać na maila: milekdariusz@ccc.com.pl
Na wszystkie uwagi chętnie odpowiem. Proszę o podanie nazwiska wraz z datą zatrudnienia.
pelus / 2008-10-15 20:47
Panie Dariuszu po co panu moje nazwisko i data zatrudnienia, podam panu a za dwa dni przyślecie mi wypowiedzenie....
Jaktużyć / 62.87.174.* / 2008-10-15 15:56
Drogi Panie Prezesie bardzo chcemy aby Pan odpowiedział nam jedno pytanie,dlaczego tak się dzieje,dlaczego dopuszczono do takiej sytuacji jaka ma miejsce w tej chwili,ze ludzie nie wiedzą coz sobą począć?Podejrzewam,że każda z osób wypowiadających na tym forum odeszłaby z firmy lub odejdzie jesli tylko znajdzie nowe miejsce zatrudnienia.To co się dzieje bedzie miało z pewnością oddźwięk na utargach w tym miesiącu,bo ludzie czują się zrezygnowani.Obawiają się,ze jeżeli się nie dostosują do zaistniałych warunków to będą zwolnieni,ale niech Pan mi powie jak tu się dostosować.Oby nie sprawdziło się powiedzenie"jaka płaca taka praca"Pozdrawiam serdecznie.
iwona43 / 2008-10-14 23:20
mowicie ze z was sie smieja???
w czym problem jak was okradaja oko za oko zrobcie to samo:):)i kto z kogo bedzie sie smial???
chcecie pracowac za darmo ???
w koncu oni tez kombinuja jak was nabrac byscie jak murzyni zapiepszali
zrobcie to samo bierzcie z nich przyklad
Kierowniczka CCC / 91.94.204.* / 2008-10-15 16:13
Niektórzy pracują w salonach CCC ponieważ lubią tę pracę. To że jest ciężko każdy pracujący wie. Jednak nie jesteśmy od tego by okradać firmę. W tym celu nie musielibyśmy w niej pracować. Myślę że gdy tylko pana Olechno zastąpi inny człowiek wszystko wróci do normy... Bądźmy dobrej myśli.
jeszcze wierząca.... / 213.158.196.* / 2008-10-15 22:34
Zgadzam sie z kierowniczką.Było już prawie dobrze....a tu p.O. Poczekajmy aż odejdzie w porę i wtedy znowu popracujemy z zapałem
pelus / 2008-10-15 20:05
jak był pan Artur Chudy to było wszystko ok, a pan Olechno co to jest za człowiek co wchodzi na salony po tajniacku i robi zadyme. Pracóje tam jeszcze, ale chyba długo nie wytrzymam!!!!!!!! To co się u nas dzieje to jest straszne, a Pan Miłek to miał klapki na oczach jak zatrudniał pana Olechno.
kajcia / 217.8.188.* / 2008-10-18 19:52
nie przesadzaj za chudego bylo podobnie tez wieczny bezpodstawny terror.
jeszcze wierząca / 213.158.196.* / 2008-10-15 22:37
zastanawia mnie to dlaczego nasz szeryf przyjoł ,,magika,,z Baty.czy nasz p.ACH byl zly????
ccc2 / 213.136.236.* / 2008-10-19 20:49
Pan Artur pewnie był dobry tylko że zamienił stołek na lepszy w spółce zależnej
Kiero CCC / 78.8.17.* / 2008-10-15 17:42
Popieram:]
Zapracowana / 87.105.99.* / 2008-10-15 11:19
Iwonko,wielu z nas nie ma gdzie odejść,bo jakoś nie zauważyłam,żeby praca leżała na ulicy i Oni to wykorzystują na maksa,ale to tylko kwestia czasu!Chciałabym dać im moją wypłatę,któremuś z nich i niech przeżyje do następnego 10tego!Żal mi Was!Chcę tylko coś dodać odnośnie nowego systemu pracy...przekładając regały codziennie,przyjmując olbrzymie ilości towaru,nie jedząc albo jedząc ale w tempie krótkodystansowca i pracując tak 4-5 dni po 8 godzin dziennie jesteśmy do niczego rozumiecie to????????????To nie biuro to tyrka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odejdziemy wszyscy Panie prezesie i dyrektorze itp itd.

Odejdziemy wszyscy Panie prezesie i dyrektorze itp itd.
lilka2508 / 2008-10-16 09:52
NASZA KIEROWNICZKA ZMNIEJSZAJĄC MI ETAT NA3/4 CZYLI PRACUJĘ TERAZ PO 6 GODZIN POINFORMOWAŁA MNIE ŻE NIE NALEŻY MI SIĘ PRZERWA 15 MINUTOWA.JA W KODEKSIE PRACY WYCZYTAŁAM ŻE PRZERWA SIĘ NALEŻY I KIEDY JĄ O TYM POINFORMOWAŁAM TO SIĘ ZE MNĄ ZGODZIŁA I PUŚCIŁA MNIE NA PRZERWĘ.GDYBYM SAMA DO TEGO NIE DOSZŁA TOPRZERWY BYM NIE MIAŁA.JAK JEST W INNYCH SKLEPACH?CZY JAK PRACUJECIE PO 12 GODZIN TO MACIE DWIE PRZERWY,PRZECIEŻ PRZYCHODZIMY WCZEŚNIEJ I ZOSTAJEMY CO NAJMNIEJ PÓŁ GODZINY DŁUŻEJ?TO NIE JEST NASZ WYMYSŁ BO DO GODZINY 21 NIE MOŻEMY WYJŚĆ NA SKLEP Z MIOTŁĄ NAWET JAK NIE MA KLIENTÓW.A PEWNA PANI Z KADR POWIEDZIAŁA ŻE TO NIE JEJ WINA ŻE NIE UMIEMY SIĘ WCZEŚNIEJ WYROBIĆ I POSPRZĄTAĆ SWOJEGO STANOWISKA PRACY.CIEKAWE CZY ONA POZAMIATAŁABY I UMYŁABY CAŁY SALON W DWIE OSOBY W 5 MINUT?!
luizka / 62.87.239.* / 2008-10-15 19:54
Ja też pracuje w tej firmie (Boti) nas wszystich tak poniżają i mają za niewolników a dzisiejsze pismo od Pana I.to stek bzdur! kłamstwa i robienie z nas wszystkich debili!!!
Nie ma Pan wstydu?tak kłamać,łżeć? Mam nadzieję że dojdzie to w końcu do prasy,telewizji i wezmą wam się za dupy za to jak nas poniżacie i rzucacie nam ochłapy za taką ciężko pracę. I jeszcze jedno nie jeden sprzedawca jest inteligentniejsz od
regionalnych którzy nie umią się wysłowic i nie znający pisowni a ci co siedzą na tych ciepłych stołkach wymyślający zmiane ułożenia kartoników,zwózek powinni zamienić się z nami jestem ciekawa jak oni pracowaliby i jak długo? Jesteście okropni "szefostwo"nie mogę juz nawet pisać bo mam zjazd.Jednym słowem banda oszustów,złodzieji perfidnych kłamców.ccc,boti to obóz pracy!!!
kotka / 213.158.196.* / 2008-10-16 00:10
WITAM SERDECZNIE NIE WIEM JAKA MACIE REGINALNA ALE JA MAM NORMALNA KIEDY JEST ZŁA TO POWIE OTWARCIE ALE KIEDY JEST POTRZEBNA TO MOŻNA NA NIA LICZYĆ 24 NA DOBĘ.JEST KOBIETĄ I SAMA WIE JAK BYŁO KIEDYŚ A JAK JEST TERAZ NAPRAWDE NIE JEST TO TAKIE ŁATWE BYĆ RKS MOŻE NIE JEST TO PRACA FIZYCZNA ALE UMYSŁOWA ODPOWIADA ZA WSZYSTKO I WSZYSTKICH.POGADAJCIE ZE SWOIMI REGIONALNYMI A NIE OBCZERNIAJCIE ICH
A CO DO PRACY OK JEST WSZYSTKO NAŁOŻONE NARAZ I NA JUŻ ALE TO WY PLANUJECIE PRACĘ JA JESTEM SPRZEDAWCĄ I JEST OKEY MAM PRACĘ UMOWĘ
I DACH NAD GŁOWA A JAK WAM SIĘ NIE PODOBA TO IDZCIE NA TARG POD WIATE
lilka2508 / 2008-10-16 10:06
PEWNA "KOTKA"NAPISAŁA ŻE Z ICH REGIONALNĄ MOŻNA POROZMAWIAĆ NA KAŻDY TEMAT.
U NAS KIEDY MIAŁYŚMY PROBLEM Z KIEROWNICZKĄ KTÓRA SIĘ ZNĘCAŁA PSYCHICZNIE NAD PRACOWNIKAMI I ZGŁOSIŁYŚMY SIĘ Z TYM DO REGIONALNEJ ZROBIŁA ZEBRANIE KTÓRE NAM NIC NIE POMOGŁO I WSZYSTKO ZOSTAŁO OBRÓCONE PRZECIWKO NAM.JEDNĄ Z TYCH PRACOWNIC ZWOLNIONO BO JAK STWIERDZIŁA KIEROWNICZKA NIE UMIE SIĘ WPRAWIĆ ,A JA PONIEWAŻ ZA DUŻO MÓWIŁAM I ZA DUŻO CHCIAŁAM WIEDZIEĆ PO PARU MIESIĄCACH SAMA SIĘ ZWOLNIŁAM BO TEŻ JUŻ SIĘ SZYKOWAŁO DLA MNIE ZWOLNIENIE.REGIONALNA NIE BYŁA ZA PRACOWNIKAMI TYLKO TRZYMAŁA Z JEJ PUPILKIEM KIEROWNICZKĄ!!!!!
pelus / 2008-10-15 20:54
Pismo które wysłał Pan Iwański to same bzdury!!!!!. stoimy tylko przy kompie i czytamy z****** instrukcje, to wszystko jest do dupy!!!!!!!!!!!!!
CIEKAWE JAK W TYM ROKU BĘDZIE Z BONAMI NA ŚWIĘTA I PACZKAMI DLA DZIECI.
zawiedziona / 87.105.99.* / 2008-10-15 10:10
Właśnie przeczytałam pismo jakie wysłał do nas Pan I.Pisze w nim aby wszelkie uwagi kierować bezpośrdednio do niego bądź do Pana O.nie napiszemy nigdy do tych Panów bo my którzy pracujemy musimy ndal pracować a to może się w każdej chwili zmienić...każdy wie o co chodzi!Porusze najpierw temat zmiany etatów...ktoś to wymyślił,sami regionalni by tego nie wymyślili,skoro ktoś kazał robić pół etaty to oni to robią!Nie wyobrazam sobie żeby wszyscy regio zmówili się i zaczęli wprowadzać swój własny plan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja pracuje na dużym sklepie i każą nam dosłownie zminimalizować zatrudnienie,parę 1/2 etatu a parę całych!I jak tu pracować skoro przy tej obsadzie,którą teraz mamy robimy z potem na czole????????????????????????Ktoś z góry dał ile osób ma pracować na danym sklepie,a teraz piszą do nas,że to nieprawda,że regionalni nam to źle przekazali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ŚMIECHU WARTE!A co do wypłat...Pan I.pisze,że chcą aby wszyscy mieli takie same wypłaty,zeby było sprawiedliwie............jakie sprawiedliwie??????????????????????sprzedawca z 1500zł spada na 1000zł?????To jest to sprawiedliwie???????????????I że niby mozemy sobie planować wydatki,bo mamy takie same pensje,tak oczywiście mozemy planować,jak przeżyć do 10tego,Wy nie rozumiecie że te 500zł to jest dla nas być albo nie być????????????????????????Sprawa planów miesięcznych-moje drogie szefostwo,premia jest liczona od naszej podstawy,czyż nie????Więc czy to będzie miesiac tłusty i pełny charówy,czy miesiąc chudy jak styczeń to i tak zarobimy tak samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Oki,możemy tak samo zarabiac,ale nie 1000-1100zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ludzie co tu się dzieje,dajcie nam godnie zarabiać,my chcemy dla Was pracować,ale dajcie nam zarobić,ja nie mowie o kolosalnych wypłatach,ale o normalnej pensji!!!!!!!!!!Pisze Pan I,że sklepy gdzie były mniejsze obroty były pokrzywdzone????Oki,chcecie sprawiedliwości to ją wymierzcie,zróbcie średnią wypłatę licząc całą Polskę albo regiony to wówczas średnia będzie w miarę,bo my nie zarabiamy tyle co W-wa,tam jest inne życie,droższe ale u nas też szynka nie leży na ulicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I nie oczerniajcie regionalnych,zaraz ich pozwalniacie,bo stwierdzicie,że forma przekazu powyższych informacji była nie taka jak trzeba!!!!!!!!!!!!!!Może któryś z nich pokazał palec władcy,ale nie wszyscy proszę drogiego szefostwa z pewnościa nie wszyscy!Dajcie namżyć i dajcie zarobić,paczki świąteczne są coraz mniejsze w tym roku pewnie ona zajmie dno reklamowki MINI!dajcie dobrą paczkę albo dobrą sumę w bonach.bo co roku jest coraz gorzej i gorzej!Nie ośmieszajcie nas dając jajmużnę!A co promocji,my damy radę ale nie przy tym ochłapie na konto każdego 10tego!Co jakiś czas piszecie,że nad tym pracujecie,śmiechu warte!To wszystko co mam do powiedzenia aczkolwiek długo by o tym mówić.Pozdrawiam i czekam na lepsze CCC takie jak kiedys!
Nie ośmieszajcie nas dając jajmużnę!
mądra / 213.158.196.* / 2008-10-15 23:12
ZGADZM SIE Z TOBA.Co to jest ? Jakis e-mail i ma być wszystko na innych? Nigdy regionalni sami nie decydowali.Skoro tak sie dzieje to ,,ktoś,, imto nakazał.Zawsze tak było. A teraz co? Wystarczy tylko napisać ,żę to nie ,,my,, to ,,oni,, OJ NIE ŁADNIE PANIE DYREKTORZE> feeee
biedroneczka... / 89.108.224.* / 2008-10-15 18:09
pracuje w ccc 3...na lata na poczatku bardzo mi sie podobala ta praca...a teraz co sie dzieje to makabra!bardziej doceniaja nowych pracownikow niz dobrych starych......jestem zalamana ostatnimi zmianami wyplata smieszna...!!!!!.potrafia tylko ladnie mowic i obiecywc....psycha mi juz wysiada....juz dlugo tu nie wytrzymam. chce stare ccc do ktorego przychodzilam z duża przyjemnoscia! a teraz jak do obozu pracy!!!!
Ania12345 / 91.94.204.* / 2008-10-15 16:22
A Ty myślisz że my w Warszawie to niby ile zarabiamy???!!!
Zminimalizowana / 78.8.17.* / 2008-10-15 17:41
Nie wiem ile zarabialiscie,ale mówili,ze duzo więcej od nas.Dla mnie jest to logiczne skoro Wasze sklepy robią dużo większeobroty.To nie jest istotne ile,tyle ile miałyśmy nam wystarczało!W powyższym komentarzu jest napisane ile zarabiałyśmy!Chodzi tu o to,ze zrobili wszystkim niby po równo,ale na konto dostajemy zmniejszone do minimum wynagrodzenie!To nie jest ani dla nas sprawiedliwe ani tymbradziej dla Was!
Zrobili premie liczoną od obrotu,a nie spodziewali się,ze limity będą robione i to z górka,a tym samym przeliczyli się i za duzo musieli ze swojego oddawać!
Pozdrawiam!
kotka / 213.158.196.* / 2008-10-15 00:17
z jednej strony was wszystkich rozumię te rozgoryczenie i złość pracowałam kiedyś w tej firmie ale organizacja na sklepach też nie jest najlepsza i nie piszę dlatego aby się podlizać tylko stwierdzam fakt bo mnie to już nie dotyczy teraz też jestem na bierząco w temacie i naprawdę zobaczymy co z tego będzie po co komentować i gadać jak będzie to wszyscy będziecie widzieć.
mądra / 213.158.196.* / 2008-10-15 23:16
co z tego będzię? Pożyjemy ....zobaczymy....... szkoda tylko ,że to co juz było....dobre ...zaczyna sie sypać...co tam sypać? runie lada dzień....
Rozgoryczony / 89.76.210.* / 2008-10-14 21:36
Dowiedziałem się że rks z mojego regionu to czyta. I LEJE NA TO, i daje to jasno do zrozumienia.

Wstyd mi za was, szefostwo!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kiedyś byłem dumny z tej pracy, teraz z każdym dniem w niej spędzanym czuję się jak ostatni FRAJER.
Tak nas chcecie motywować do tej waszej sprzedaży??? Wolicie studenciaków co palcem nie kiwną, a na słowo "przerzut" zrobią wielkie oczy ?

Nie szkoda wam tych ludzi którzy przecież wyrabiali wam plany, byli z wami na dobre i gorsze, a teraz odchodzą bo wy ich jak śmieci traktujecie??? Sprzedaż wasza kochana wam zdycha z każdym miesiącem a was to też nic nie obchodzi???

Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść, tak???

Patrzę na zdjęcie tego tłustego okularnika w kolejnych wywiadach i normalnie splunąłbym mu na te jego PANTOFLE Gino Rossi. Świnia nie człowiek. Wolisz pan grać solo? To wracaj do swoich szczęk na bazar, skąd przyszedłeś! Grasz w zespole, czy tego chcesz czy nie! Ale widocznie nie rozumiesz tego człowieku. Kasa zasłoniła ci świat i ludzi którzy jeszcze dla ciebie pracują.

Wstyd.
graga1980 / 77.112.153.* / 2008-10-14 17:15
witam, a mozecie mi powiedziec ile dokladnie zarabia sprzedawca w ccc (ile ma napisane na umowie) i na podstawie jakiej umowy jest zatrudniony (pełny etat??) i na ile jest pierwsza umowa (na miesiac??)
martyna30 / 77.112.153.* / 2008-10-14 17:11
hej, a mozecie mi powiedziec ile dokladnie zarabia sprzedawca w ccc i na podstawie jakiej umowy jest zatrudniony??
Salonowiec / 89.76.210.* / 2008-10-14 17:24
Na początek umowa od 1 do 3 miesięcy, podstawa rzędu 1200-1400 brutto. Ale górnej stawki nikt nie dostanie. Czas próbny idzie się bez premii także policz sobie, 1200 brutto = mniej więcej 950 na rękę. Ale kto dostanie teraz pełny etat jak chcą samych studenciaków zatrudniać?

bez urazy dla studentów...
RZBKA / 81.190.32.* / 2008-10-15 23:22
p


Pracuje w Boti od 1,5 roku to co sie dzieje to pieklo Wciarz przerzuty zwozki przekladanie sklepu zoztawanie po godzinach i stanie na bacznosc bo moze wpasc regionalna lub ktos z dyrekcji Likwiduja etaty a zlodzieje nas okradaja sklep nie ma zadnych zabezpieczen kamer czy bramek to dlaczego my za to mamy placic Zarabiamy po 950 zl po podwyzkach chcialy bysmy aby dyrekcja dostala taka wyplate i utrzymala rodzine
KLX / 87.96.115.* / 2008-10-14 14:23
POPIERAM SZYSTKIE KOMENTARZE!NAPRAWDĘ TRZEBA UCIEKAC Z TEJ FIRMY,BO ONI NAS PRZECIEZ ZAJADA ROBOTĄ,MOZE TRZEBA BEDZIE SZEFOSTWO POSTAWIC NA 400 METROWY SALON(2 OSOBY)I ZAJĄC SIE ZWÓZKA,PRZECENA,KASĄ,REKLAMACJAMI DO TEGO KLIENCI,TO MY DLA WAS CUDA ROBIMY A WY NAS MACIE GDZIEŚ!

M
pracownicaccc / 83.30.117.* / 2008-10-14 13:27
to zadziwiające że taka zgodność panuje wśród pracwoników z całej polski. zgadzam się z tym, że za A.CH. jeszcze nie było tak źle człowiek w miarę dobrze zarobił to się czuł odpowiedzialny za to co robi a teraz ???????????, tyle się mówiło o motywowaniu parcowników. Kupa śmiechu czym nas teraz będą motywować ????????? jeżeli te pięknę aneksy miały nas motywować to co niektórzy dali się na to nabrać ale tylko do 10-go teraz już zmądrzeli, hej Polkowice kombinujcie teraz co dalej zrobić. Szeryf już się chyba dużo dorobił i więcej mu nie potrzeba, ale żeby tak wszystko rozpieprzać, nie rozumiem, na tym polega biznes?????
stary pracownik / 83.30.198.* / 2008-10-14 18:10
tak właśnie na tym polega biznes w naszej firmie, przeciez nie ważne co robią pracownicy wszystkich salonów bo my jesteśmy tylko śmieciami wykonującymi odgórne polecenia i nie należy nas szanować bo na nasze miejsce jest tysiac innych osób . nasz nowy szanowny pan dyrektor chciał pokazac się przed prezesem i świetnie mu się to zapewne udało jak kolejne miliony wpłyneły na konto pana prezesa , szkoda tylko że naszym kosztem , ale przecież my sie nie liczymy . najwa zniejsze że wilk syty i owca cała
PRACOWNICA CCC / 2008-10-14 12:57
OGROMNE PODZIĘKOWANIA ZA DOCENIENIE NAS PRZY BANKOMATACH 10.10.2008 !!!!!! PYTANIE TYLKO CZY WY Z NAS CHCECIE ZROBIC DEBILI CZY SAMI NIMI JESTEŚCIE. PODWYŻKI KTÓRE OTRZYMALIŚMY TO CHYBA WYSOKIE BYŁY ALE TYLKO NA PAPIERKU BO TO CO OTRZYMALIŚMY NA RĘKĘ ? ŚMIECHU WARTE. CZY WY NAM KIEDYKOLWIEK DACIE ODCZUĆ, ŻE ZASŁUGUJEMY NA WIĘCEJ, ŻE TO CO ROBIMY JEST COŚ WARTE?? A NIE TYLKO DODAJECIE NAM PRACY!!! MAŁO TEGO CO MIESIĄC JESZCZE SKŁADAMY SIĘ PO 50ZŁ CZASEM PO 100ZŁ NA SKRADZIONE BUTY, CZY KTOŚ BIERZE TO POD UWAGĘ??!!!! A KRADZIEŻ NAM NIESTETY ROŚNIE BO TO CO JEST TERAZ NA SKLEPACH MIANOWICIE BARDZO CZESTE PRZEKŁADANIE ? TO NIE MIAŁO MIEJSCA ZA CZASÓW PANA ARTURA CHUDEGO, NA KTÓREGO WIĘKSZOŚĆ NARZEKAŁA. KTO W FIRMIE ZAJMUJE SIĘ TYPOWANIEM KIEDY ZWÓŻKA, KIEDY PRZECENA I DO KIEDY UŁOŻYĆ SKLEP????!!!! W ŚRODĘ PRZYSZŁA INFORMACJA O UŁOŻENIU SKLEPU, A TERAZ TO CO MIAŁO BYĆ UŁOŻONE NA ŚCIANIE JEST ŚCIĄGNIETE DO PRZERZUTU!!!! LUDZIE POMYŚLCIE NAD TYM CO PISZECIE BO MY SZARAKI LEPIEJ WIEMY JAK ZORGANIZOWAĆ SOBIE PLAN PRACY NA CAŁY MIESIĄC NIŻ TA OSOBA KTÓRA SIĘ TYM ZAJMUJE. WEŹCIE NA WSTRZYMANIE Z TYM WSZYSTKIM BO KTO MA TYCH KLIENTÓW OBSŁUGIWAĆ???!!! BABKA Z MIĘSNEGO???!!!
KTO WYMYŚLIŁ REKLAMĘ W TELEWIZJI??? BARDZO FAJNA JEST SZKODA TYLKO, ŻE POKAZANE TAM SA SAME KALOSZE KTÓRE LATEM BYŁY NA STANIE A TERAZ KIEDY PADA I KIEDY WSZYSCY O NIE PYTAJĄ JAKIŚ MĄDRY CZŁOWIEK DAŁ POLECENIE ZWÓZKI TYCH KALOSZY!!!
POSŁUCHAJCIE NASZYCH ZAŻALEŃ BO TO MY NA CO DZIEŃ ROBIMY TU CZARNĄ ROBOTĘ ZA KTÓRA MAMY ??KOKOSY PŁACONE?? AŻ CZASEM PŁAKAĆ SIĘ CHCE.
POCZYTAJCIE SOBIE FORUM DYSKUSYJNE CCC TO JEST TAM WSZYSTKO OPISANE, FIRMIE POWINNO BYĆ WSTYD ZA TAKĄ REPUTACJĘ JAKA JEST PRZEDSTAWIONA W INTERNECIE. CHCEMY POWROTU DO WCZEŚNIEJSZYCH ZASAD PANUJĄCYCH W CCC, JESZCZE ROK, DWA LATA TEMU BYŁO WSZYSTKO OK. A TERAZ JEST JAK W OBOZIE. NIEDŁUGO CCC BĘDZIE TAK SŁAWNE JAK BIEDRONKA. TAM TEŻ LUDZI STRASZYLI, PONIEWIERALI NIMI, DOCEŃCIE TO CO MACIE .NIE DOCENIALI PANA A.... C....... ALE TERAZ WIĘKSZOŚĆ ŻYCZYŁABY SOBIE JEGO POWROTU
JEŚLI NIE PŁACICIE ZA NADGODZINY TO NIE OCZEKUJCIE OD NAS POŚWIĘCEŃ I PRZYCHODZENIA DO PRACY W NASZE WOLNE DNI. PO TO JEST SYSTEM DWA NA DWA ABY MIEĆ PLANOWANE WOLNE!!! KIEDYŚ PRZYCHODZENIE DODATKOWO BYŁO GÓRA RAZ W MIESIĄCU A TERAZ ZA KADENCJI PANA O... RAZ W TYGODNIU!!! ODNOŚNIE TEGO ŻE PRACUJEMY PO CAŁYM DNIU PO 12 GODZIN CZY TO TAKA WIELKA TRAGEDIA BĘDZIE JEŚLI JEDNA OSOBA WYSKOCZY NA 2-3MINUTY DO BARU PO JAKIŚ CIEPŁY POSIŁEK?? CZEMU NAWET TEGO NAM ZABRANIACIE??!! NIE MARTWCIE SIĘ TAK WYJŚCIA PO CIEPŁY POSIŁEK NIE BĘDĄ CODZIENNIE BO OCZYWIŚCIE NASZE PENSJE NAM NA TO NIE POZWOLĄ.
PISZEMY DO WAS BEZPOŚREDNI BO NAWET JEŚLI JAKIEŚ SKARGI CZY ZAŻALENIA PISZEMY DO NASZEJ REGIONALNEJ TO NIE MAMY PEWNOŚCI ŻE TO POSZŁO DALEJ. MOŻE WY W FIRMIE MYŚLICIE ŻE WSZYSTKO JEST KOLOROWE, ALE TAK NIESTETY NIE JEST?. MIAŁA FIRMA UŁATWIĆ PRACĘ ALE NIESTETY TYLKO NAM UTRUDNIŁA I OBRZYDZIŁA. CHCEMY PRACOWAĆ WEDŁUG GRAFIKU A NIE WIECZNIE POD TELEFONEM, KAŻDY Z NAS MA SWOJE PRYWATNE ŻYCIE!!!
SKLEPY CCC TO NIE SĄ SALONY TYLKO TAK JAK KTOS W INTERNECIE OPISAŁ KAMIENIOŁOMY DZIENNIE TYRAMY Z TYMI KARTONAMI TAM I Z POWROTEM?.
WYSYŁACIE PÓŹNO EMALIE Z PRZERZUTEM I CHCECIE MIEĆ GO JUŻ CZĘŚCIOWO GOTOWY NA DRUGI DZIEŃ I OCZYWIŚCIE NIE ZAPOMNIJMY O TYM ŻE PRACOWAĆ TRZEBA TYLKO DO 14:00 A POTEM OBSŁUGA, PYTANIE NASZE BRZMI: JAK TO WSZYSTKO POGODZIĆ???? KAŻDY Z WAS POWINIEN POPRACOWAĆ NA ?SALONIE: KILKA DNI TO BY WIEDZIAŁ JAKA TO CIEŻKA ROBOTA!!! ZOBACZYLIBYSCIE WTEDY JAK CIĘŻKO POGODZIC PRACĘ Z PROFESJONALNĄ OBSŁUGĄ!!!
bydgoszczanka / 79.189.4.* / 2009-01-25 17:37
ccc nigdy więcej najgosza praca w moim życiu a kierowniczka Emila w Bydgoszczy p***********!!!!!!!!!
MANDARYNA / 87.206.82.* / 2008-10-15 20:52
POPIERAM! W TYM ZAFAJDANYM SKLEPIE NIC SIĘ INNEGO NIE ROBI TYLKO KARTONY PRZEKŁADA!!! JAK ZAJMOWAĆ SIĘ KLIENTAMI KIEDY CAŁE DNIE SPĘDZAM,Y NA UKŁADANIU PUDEŁEK??!!!
ZŁODZIEJE CZYHAJĄ A MY BĘDZIEMY SPŁACAĆ BRAKI W REMANENTACH ?!
SZKODA SŁÓW, TO JAKAŚ PARANOJA ! CO SIĘ WYPRAWIA W TEJ FIRMIE!
NASZE GŁOWY WIECZNIE TKWIĄ W REGAŁACH! BO CZAS NA UŁOŻENIE SKLEPU UPŁYWA...

TO JAKIŚ OBÓZ PRACY GDZIE UKŁADA SIĘ NA CZAS A NIEDŁUGO MOŻE BĘDĄ STAĆ NAD NAMI Z BATEM BYŚMY SZYBCIEJ PRZEKŁADAŁY PUDŁA.
CIĄGŁE ZASTRASZANIE ŻE JEZDZI A TO P. O,A TO REGIONALNA, KTÓRA DEFAKTO JEST PO TO BY NAS WESPRZEĆ I POSŁUŻYĆ RADĄ, NIE PRAWDA?? ALE RZECZYWISTOŚĆ JEST NIESTETY INNA A REGIONALNA ODNOSZĘ WRAŻENIE ŻE CHCE NAM, JESZCZE DOKOPAĆ!!!!!!!!!!!
TO JAKAŚ FARSA! POZATRUDNIALI PSEUDO MYŚLĄCE GŁOWY A TU Z FIRMY LUDZIE UCIEKAJĄ BO TE ICH EKSPERYMENTY SĄ NIE DO ZAAKCEPTOWANIA DLA NORMALNEGO I CHCĄCEGO GODNIE PRACOWAĆ I ZARABIAĆ CZŁOWIEKA.
JESTEM PRZERAŻONA I APELUJĘ
-LUDZIE OCKNIJCIE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MANDARYNA
bydgoszczanka / 79.189.4.* / 2009-01-25 17:47
Ccc to obóz pracy! kierownik i zastępca w ch real to osoby o bardzo małej kulturze osobistej!
traktują człowieka jak śmiecia tylko dlatego,że dostaną za to premię!!!!Emilia to zgorzkniała stara panna!!! A Kasia to podstarzała jędza która myśli że jest cały czas nastolatką !!! sprawi im przyjemność poniżanie drugiego człowieka!Emilia zdejmij ten kask z głowy naprawdę zmień fryzure!!!!!!!!!
silen / 79.163.241.* / 2008-10-15 00:26
witam wszystkich.Bardzo się cieszę ze w końcu prawda wyszła na jaw!!!Pracuję już pięć lat w ccc i przyznam że nie spodziewałam się że doczekam takich czasów!!!zawsze nas wykorzystywali ale dali jakos zarobić,a teraz?Zrobili z nas białych murzynów!!!Nie dość im że z************* od rana do wieczora z tymi kartonikami tam i z powrotem to do tego jeszcze sobie kontrola przyjeżdża i szuka dziury w dupie!!! Paniusie z zeszycikiem i długopisikiem oraz panem dyrektorem na czele!To torebek za dużo ,to buty nie po tej stronie,czemu to jest tak a nie inaczej ,a czemu tyle butów skradzionych,a czemu to nie zrobione?sto pytań do...a gdy próbujesz coś wytłumaczyć otrzymujesz odpowiedż ZŁA ORGANIZACJA!!! a zatem zapraszamy na nasze salony naszą szanowną dyrekcję na dwa dni do pracy i niech nam pokażą dobrą organizację !!!!!!!!!!!My wszyscy mamy swoje rodziny,dzieci i obowiązki,a nie tylko ccc,przez was są tylko kłótnie w rodzinach bo wszyscy już mają tego dość!!!!!!!! a gęby jeśli chodzi o zarobki to i tak nam nie zatkacie!!!Chcielibyście...nie pozwoliliśmy im mówić o zarobkach będą milczeć to znaczy że im to pasuje...złodzieje!!!!Panie prezesie szukaj pan kasy,ale zacznij od swojego portwela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PRACOWNICA 1000 / 83.7.219.* / 2008-10-15 19:02
ZGADZAM SIĘ ZAPRASZAMY DYREKTORÓW DO NASZYCH SALON OW JESZCZE DZIS PÓKI JEST ZWÓZKA BO MY NP. JESZCE NIE SKONCZYLI ROBIC,NIECH ZOBACZĄ JAKI MAMY SYF NA SKLEPIE ZERO OBSŁUGI BO JAK TU OBSŁUGIWAC JAK NOWE OSOBY NIC NIE POTRAFIĄ ROBIC PRZY ZWÓZCE TYLKO STARY PERSONEL POTRAFI JA JUŻ NICZYM SIĘ NIE PRZEJMUJE BO MAM WSZYSTKO W D....JA NIE BĘDE SOBIE WYPRUWAC FLAKÓW ZA KOGOS A TAK WOGÓLE JUŻ DZISIAJ PRZYSZEDŁ E-MAIL ŻE BĘDZIE JAKAS AKCJA NIE WIM CZY PRZEŁOŻENIAE SKLEPU I TRZEBA ZOSTAC PO PRACY A PO PIERWSZE KTO WAM K... ZOSTANIE
PRACOWNIK4 / 84.10.248.* / 2008-10-14 17:44
W IMIENIU WSZYSTKICH PRACOWNIKOW-DZIEKI ZA WASZE WYPOWIEDZI. IM JEST NAS WIECEJ NA TYM FORUM ,TYM MOZE???WRESZCIE KTOS Z NASZYCH MADRYCH SZEFóW WYCIAGNIE WNIOSKI Z NASZYCH WYPOWIEDZI! I NIECH WRESZCIE ZACZNA MYSLEC ROZSADNIE,BO STRACA TE SWOJE POSADKI W SZYBKIM TEMPIE-FIRMA MA ZYSKI DZIEKI NAM-KTORZY ZAPIE.... W POCIE CZOLA-ALE NAS MOZE ZA CHWILE BRAKNAC-I Z CZYM WTEDY ZOSTANA?BAJZLEM,PRZERZUTAMI,PRZECENAMI,ZWOZKA ITP. I KILKOMA NOWYMI OSOBAMI NA 3/4 ETATU,KTORZY WSZYSTKO MAJA W D...
Pracownik CCC / 194.126.165.* / 2008-10-14 13:21
Jestem z tobą i podpisuję sie pod tym co napisałas
boti kids / 83.28.189.* / 2008-10-14 20:24
Ja też się pod tym podpisuję,pod tymi wszystkimi komentarzami-TO JEST ŚWIĘTA PRAWDA ,FIRMA NAS WCALE NIE SZANUJE,MA NAS GDZIEŚ!!!!!!
niewolnica / 83.242.84.* / 2008-10-13 18:52
...Wchodząc tu zastanawiałam sie czy zobacze choć jeden pozytywny komentarz.....to było do przewidzenia.Już wczwśniej dawli nam popalić ale przynajmniej choć troche nas wynagradzali a teraz Jak widze wszyscy starzy pracownicy za ostatni miesiąc dostali po 1000zł netto albo jeszcze mniej ja też niestety:(Nic nie pozostaje tylko sie zwolnić bo z mojej zmiany zostałam sama nie na długo.Bo skoro nie docenia sie naszej pracy to nie warto sie starać może to chcieli przez to osiągnąć...dno totalne dno
...Wchodząc tu zastanawiałam sie czy zobacze choć jeden pozytywny komentarz.....to było do przewidzenia.Już wczwśniej dawli nam popalić ale przynajmniej choć troche nas wynagradzali a teraz Jak widze wszyscy starzy pracownicy za ostatni miesiąc dostali po 1000zł netto albo jeszcze mniej ja też niestety:(Nic nie pozostaje tylko sie zwolnić bo z mojej zmiany zostałam sama nie na długo.Bo skoro nie docenia sie naszej pracy to nie warto sie starać może to chcieli przez to osiągnąć...dno totalne dno
clara / 194.126.165.* / 2008-10-13 19:24
To co piszesz to prawda , jednym słowem staraliśmy sie zasmarkani z antybiotykami w kieszeni ,do pracy bo kasa a tu kasa z miesiąca coraz gorsza . Jestem ciekawa czy nasz P.Szeryf jest świadom co piszą o jego firmie .Kiedyś chwaliłam sie że pracuje w ccc a teraz wstyd sie przyznac .
racjonalista / 2008-10-13 12:25
Odnośnie premii sprzedażowej zapomniałem dodać że wynosi ona stały procent od podstawy zasadniczego wynagrodzenia.
Przykład :
Realizacja planu w 100% i odpowienio limity sprzedaży na kolejne miesiące to:
a). 1000zł , premia sprzedażowa : 10 zł
b). 2000zł , premia sprzedażowa : 10 zł
c).15000zł, premia sprzedażowa : 10 zł
Uważam że więcej komentarza nie trzeba, liczby mówią same za siebie.
Ponadto brak ewidentnie szkoleń by podnosić swoje kwalifikcje, jedynie co to następuje regres.
racjonalista / 2008-10-13 12:14
No tak nowa miotła zamiata. Pan D.O. coraz bardziej i jemu podobni zmieniają? Tylko czy na lepsze....??? Oczywiście to pytanie jest retoryczne.
Jasne wizytuje salony i dziwne maile wypisuje, a czemu ?? Bo myślenie nie boli i pracownicy zniosą wszystko, ale czy aby na pewno?
Skoro takie p******* wypisują że w ciągu 12 godzin pracujemy 2-3 godziny dziennie to po co tyle ludzi do pracy niech zredukują personel i niech zapieprzają regionalni albo z polkowic z biura niech przyjadą np. pani A.K. i nie będzie pytań jak można mieć tyle nadgodzin czy później z grafikiem robić czary mary i pracowników upieprzać na każdym kroku.
Powinniśmy założyć związki zawodowe w tej przedziwnej firmie i powiedzieć zbiorowo nie przeciw takiemu traktowaniu i tyle, to by dało im w końcu do myślenia. A osoby na stanowiskach powinny pewne rzeczy przemyśleć i mieć jakieś pojęcie o logistyce, odpowiednim kierowaniu jak jednym z jego punktów jest planowanie. Bo na razie marnie to wychodzi. I sprawdza tu się powiedzenie co się ulepszy to się popieprzy.
Firma stawia ewidentnie na zyski a ludzi ma centralnie w 4 literach. Zysk totalnie po trupach ludzi nie szanować?
Każdy kij ma dwa końce i panie D.O. niech pan się zastanowi i wyżej co pan wyprawia swoimi zarządzeniami, jeden chaos. Gdybym był akcjonariuszem trochę bym się zdziwił co to za firma skoro ma takie a nie inne wypowiedzi pracowników swoich.
Coś musi źle funkcjonować, bo to nie są fochy tylko jest w tym sporo realizmu. Bo jest coraz to gorzej.
Może jednak firmie zależy na lawinowej rotacji pracowników i wtedy tylko kierownicy czy starzy pracownicy na tym ucierpią. Bo oni się będą starali, ponieważ czują się jakoś odpowiedzialni za firmę ale czy powinni?? Oczywiście to również pytanie retoryczne.
To smutne że taka duża firma w końcu S.A. a poziom odnoszenia się do pracowników jest skandaliczny, warunki płacowe coraz gorsze.
Co z tego że teraz aneksy zwiększyły wynagrodzenie zasadnicze skoro wprowadzono premię stałą uzależnioną co prawda od wysokości realizacji limitu sprzedaży. Jednak co do wysokości jest ona stała , ponieważ odnosi się jedynie do procentu realizacji planu sprzedaży.
Przykład :
Czyli nieważne dajmy na to czy miesięczny limit sprzedaży będzie wynosił 1000zł , 2000zł czy 15000zł i osiągniemy go za każdym razem w 100% to w każdym przypadku dostaniemy taką samą kwotę premii od sprzedaży. I to ma mnie motywować do pracy?? Czysta kpina.
I pan D.O. jest dyrektorem, no rozumiem pewnie zyski z pomniejszenia wypłat dla pracowników po tej modernizacji zasad premiowania idą do kieszeni m. in. wcześniej wymienionego pana i pana prezesa.
Zatem informuję, iż mnie i wiele osób ta zmiana i ogólnie zmiany obecne wzbudzają niechęć do pracy. A jeszcze niedawno nie było w tej firmie tak źle, a tu takie cyrki.
Chyba faktycznie chcą by się ludzie pozwalniali, albo skoro pracodawca udaje że nam płaci po prostu udajmy że pracujemy i zobaczymy jak daleko na tym zajadą.
Bo skoro podległych pracowników traktuje się jak debili i złodzieji to samemu jest się taką właśnie osobą która dzięki fartowi jest wyżej, na pewno nie dzięki kwalifikacjom.
A może po prostu pan D.O. to koń trojański z Baty.
Pozdrawiam pracowników :-))
CCCCHINY / 83.14.68.* / 2008-10-14 00:38
wrescie ktos napisał to co trzeba na tych wieprzkow dopuszczonych do koryta niczym wygłodniałe bestie zerujace na ludzkim cierpieniu! MOZE WKONCU KTOS TO PRZECZYTA I ZROBI PRZEGLAD TEJ FIRMY OD CZSU DO CZSU ZEBY NIECZULI SIE TAK PEWNI W TYM CO ROBIA NAM-PRACOWNIKOM!!!!!! ZE TEZ TACY LUDZIE JA D.O I TEN PREZESIK MAJA SZCZELNOSC KONTROLOWAC NAS NA SKLEPACH JESZCZE!!! MOZE WPADNIECIE NA KONTROLE W DNIU W KTORYM PRZESYŁACIE INFORMACJE O ZWÓZCE I ZOBACZYCIE W JAKICH WARONKACH MUSIMY PRACOWAC I TO W 2 OSOBY NIEKIEDY NA SKLEPIE!! BO RESZTA SIE POZWALNIAŁA W P,,,.....! BO JUZ DOSYC MIELI TEJ PIEPRZONEJ SYZYFOWEJ ROBOTY! A TAK POZA TYM JAK SIE TO MA DO REGULAMINU NG2? 2 -OJE PRACOWNIKOW W TYM 1 ZIELONA NOWICJUSZKA -OBSŁUGA ! KASOWANIE! PRZYGOTOWANIE DO ZWOZKI!WYPAKOWANIE TOWARU W MIEDZY CZASIE! WYSTAWIENIE GO NA SKLEP-ZAS PRZEKŁADANIE!PRZYJMOWANIE REKLAMACJI!PRZECENA! I SPRZATANIE CAŁEGO SYFU! I TO SZYBKO! NAJLEPIEJ DO NASTEPNEGO DNIA DO 14!!!!!!!A JAK NIE TO NOCKA!!!! OCZYWISCIE WYSIŁEK WŁOZONY W TA PRACE WYNAGRODZI WAM BOZIA!!!!!! BÓG ZAPŁAC,NORMALNIE!!
TRZEBA TRAKTOWAC TO TAK JAK ONI NAS-POZDRAWIAM !
JUZ NIEDŁUGO SIE DOCZEKAJA!TO BEDZIE NAJWIEKSZA KLAPA CO DO PRACODAWCY ROKU!!!!!
kostucha / 83.29.119.* / 2008-11-04 12:21
No już myślałam że wszystkim zamydlili oczy tym wyrównaniem za miesiąc wrzesień, bo przez pewien czas nie widziałam nic innego na forum, jak tylko podziękowania dla Pana Prezesa za tak wspaniały gest jakim było dorzucenie do pensji kilkuset złotych.Ale nie wiem czy ci wszyscy ZADOWOLENI zdają sobie sprawę z tego, że to była tylko jednorazowa akcja i że tak naprawdę to nic się tu nie zmieni. A te ósemki, które mają wprowadzić od września ?
Co za idiota wymyślił coś takiego? Jeśli salony marketowe pracują 12h - to po co u licha zmieniać godziny pracy na osiem.Chyba tylko po to,żeby nam skomplikować życie. Nie rozumiem polityki tej firmy. Przecież odnosiła sukcesy, wszystko grało i huczało( no prawie wszystko), ale komuś zaczęło się wydawać, że my pracownicy mamy za dobrze,że za dużo zarabiamy, że za mało pracujemy, że przekładanie sklepu raz na miesiąc to stanowczo za mało, więc od tej pory sklep trzeba przekładać dwa razy w tygodniu. Tylko niech teraz Szanowne Szefostwo zechce zauważyć w jakim kierunku to wszystko zmierza. Moim skromnym zdaniem to już niedługo zamiast SALONU FIRMOWEGO CCC będziemy oglądać jakiś tani sklepik, do którego nikt nie będzie chciał przyjść pracować, bo swojego dobrego imienia CCC do końca już na pewno nie odzyska
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy