CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
limonka30 / 2008-10-12 12:58
jak to u was jest z anekasami? dostalam wypowiedzenie 17 wrzesnia,( zreszta nie tylko ja bo polowa zalogi)ale aneksu do umowy z podwyzka juz nie otrzymalam, zreszta juz ponad tydzien czekam na swiadectwo pracy( a maja na to tylko 7 dni)
zmęczony / 89.76.210.* / 2008-10-13 10:44
Limonka, może u Ciebie poczta nawaliła. Jak dostaniesz, sprawdź datę stempla pocztowego (data nadania). Jeśli się nie zmieścili w 7 dniach, to do Inspekcji Pracy z dziadami, na skargę!
cyt / 79.185.182.* / 2008-10-11 08:56
http://www.praca.egospodarka.pl/ogloszenia/CCC
cyt / 79.185.173.* / 2008-10-13 11:55
Czystka idzie od góry! Zmienił się dyrektor tylko, czy na lepsze bo ten swoimi decyzjami m.in. 8 godz. trybem pracy kompletnie osłabił morale pracowników, teraz pracować to prawdziwa katorga!
Studenci na ½ etatu to porażka nic nie umieją i nie robią, zresztą pracownikom CCC nie trzeba tłumaczyć! Czas na regionalnych przypuszczam, że nawet nie wie kto co sobą reprezentuje! Lepszy byle jaki byle swój wdzięczny na wszystko i ślepo lojalny! No i przyjdzie niedługo czas kierowników z-ców i innych! Na końcu mrówki robotnice, których już chyba niczym nie zaskoczy, gorzej już być nie może, zresztą zawsze można odejść z tego syfu !
strajkowiec / 89.76.210.* / 2008-10-11 22:39
Hej, marketowcy! Jutro akcja "chodzimy w swoich ubraniach". Ubierzcie się ładnie i zero klepania pudeł, w końcu niedziela...
nie rozumiem / 89.76.210.* / 2008-10-11 22:36
boże, już nawet regionalnych wymiatają???
panie prezesie, pan zamyka ten interes czy sprzedaje Deichmanowi i przed wyjściem chce go pan kompletnie rozwalić????....

normalnie nic już z tego nie rozumiem...
podeślijcie link do tej strony swoim regionalnym. niech sobie poczytają. no, chyba że już wszystko wiedzą a tylko na nas, sprzedawców leją ciepłym moczem...
Pracownik ze starych czasów / 89.76.210.* / 2008-10-10 23:46
pracuję tu ponad 2 lata, ale takiego burdelu jeszczem nie widział. nie wiem co oni chcą osiągnąć na czele z nowym panem Dyrektorem (chyba Dyktatorem!!!)
pracy coraz to więcej, a podwyżki dali takie, że podwyżka brutto zmieniła się w koszmarną obniżkę netto!! dziwna jest ta ich matematyka.....
regionalna udaje że sprawy nie ma, ale niedługo się przekona. oooj, jak się przekona.....
oddajcie nam nasze premie, wy cholerni zdziercy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYRALIŚMY NA NIE WŁASNYMI RĘKAMI a wy nas wszystkich OKRADLIŚCIE.
renka* / 83.29.119.* / 2008-10-15 15:28
a teraz przyszedł email z góry żeby takich rzeczy na cała Polskę nie wypisywać, tylko do nich kierować nasze opinie to da im do myślenia. JEDNO WIELKIE KŁAMSTWO NIE DAJCIE SOBIE MYDLIĆ OCZU!!!! CCC to burdel i zdania nie zmienię nigdy. Ludzie kupują buty i cieszą się nie wiedząc jak te buty wyglądały zanim wystawiono je na sklep. Grzyb i pleśń to buty z ccc.
klaudysia / 2008-10-29 21:34
Wiem:)Slyszalam o tym. Kobieta kupila buty wyciąga z pudełka a tam zielen taka ze cos okropnego ale była zadyma:)))
WOLNY I SZCZESLIWY / 86.158.123.* / 2008-10-09 22:03
pracowalem w tym obozie pracy przez prawie dwa lata.wszystko co tu piszecie jest najprawdziwsza prawda.to jest jeden wielki pier...olony oboz pracy.nie jestem z tych co chowaja glowe w piasek i zawsze byly problemy ze mna bo jezeli jest prawo pracy i prowo pracownika to wymagalem tego od kierownictwa.no ale nie bylo to latwe jak sie robi z konfidentami i lizi-dupami.moge tu pisac i pisac o tym wszystki ale szkoda mi juz slow i nie chce sie denerwowac.najlepsze jest to ze jak mowilem innym ze to jest ponizanie nas to sie wszyscy smiali ze mnie a teraz ze starej gwardii zostala jeszcze tylko jedna osoba bo wszyscy juz spier..olili .CCC to PIER..ONY ,ZAJ...ANY OBOZ PRACY.do dyrekcji sami qrfa sobie robcie w tym waszym syfie a nie bedziecie ponizac innych wy z****..ne p****...ne palanty.CH..J wam wszystki w KRZYZ GESTAPOWCE SS
MIŚKA / 83.22.154.* / 2008-10-11 21:11
WITAM WSZYSYKICH JA PRACOWAŁAM W TEJ PO PAPRANEJ FIRMIE PRZEZ PIĘĆ LAT ZOSTAŁAM ZWOLNIONA PO ZEBRANIU NA FLAGOWY NIBY SALONIE ARENA A NIESTETY REGIONALNA P.B. JEST TAK SAMO MAŁO INTELIGIĘTNA JAK CAŁA RESZTA Z TEJ FIRMY CAŁY CZAS MAJĄ WYMAGANIA A NIE DBAJĄ O PRACOWNIKÓW I ICH WYNAGRODZENIE.NARESZCIE JESTEM WOLNA.
Fortuna 148 / 91.123.216.* / 2008-10-14 19:58
To czemu tak bardzo chciałaś iść do Boti przecież to też NG2 ,więc nie pisz głupot.
NELLI / 84.10.248.* / 2008-10-10 14:38
Witam wszystkich.Szlag mnie trafił jak dowiedziałam się ile dostałam wypłaty za miesiąc zapier......Nie do pomyślenia jest co oni z nami wyprawiają.Nie dość,że roboty jak w kamieniołomch,to jeszcze złodzieje zabrali nam dużą część wypłaty!Trzeba zacząc walczyć o swoje,póki jeszcze trwamy w tym bagnie!Wymyślmy wspólnie jakąś strategie -chcieli wojny-będą ją mieć!
Mały 1 / 83.143.102.* / 2008-10-10 22:35
Nelli niewiem gdzie pracujesz ale masz pełna rację o tym syfie w jakim pracujecie wiem coś o tym, lecz niewiem co się da z robić bo w tej firmie pracują osoby które boja się własnego cienia, a tu trzeba zgrania i najlepiej by było jakbyście wzieli jednocześnie kilka dni urlopu na żądanie lub zapanowała by epidemia grypy. Może w tedy złodziejska firma by poszła po rozum do głowy , a nie ludzi zajeźdżać i niemieć posznowania. Ja osobiście się dziwię że nie piszecie do Państwoej Inspekcji Pracy żeby się zajeli bo jak wiem jesteście bezprawnie obciążani inwenturą za którą firma i tak z odszkodowania bieże pieniądze , a drugie niesłusznie kradnie pracownikom. Napiszcie w końcu pismo do PIP żeby firma podała im wykaz zwolnionych pracowników i dopiero się ich zapytała w jaki sposób okrada się pracowników po inwenturze, że każe się im robić składki na inwenturę od 50 złotych - 100 złotych miesięcznie na które to pieniądze ciężko pracujecie, a dyrekcja włącznie z kierownictwem ma was głęboko .............!!!!. Obudżcie się w końcu i nie dajcie się zastraszać. Pozdrowionka dla wszystkich sprzedawców.
Jenifer&Jenifer / 91.193.208.* / 2008-10-04 13:13
Zmiany jakie wprowadzili pracownikom są nie do przyjecia!!Pracowałam długo na pełnym etacie a teraz co mam robić 3/4 ,zarabiać o wiele mniej i jescze płacić za skradzione buty!!!!To z pewnością bedzie wielki nie wypał!!do tego tak jak piszecie coraz więcej wymagań zwózki ,przeceny ,zostawanie po godzinach,poklepywanie pudełek przestawianie z jenej półki na drugą i to sie nazywa SALON śmieszne to wygląda jak praca w magazynie!!! i dobrze ktoś powiedział Buty z importu spleśniałe!!.Zadnych pochwał żadnej motywacji,żadnych szans by wspiąć sie dalej ale i po co jak kierownictwo też już nie wytrzymuje tej presji !!Ludzie uciekajmy z CCC bo tu już lepiej nie będzie!!!
luśka / 83.4.233.* / 2008-10-08 17:19
Regulamin forum
mila123 / 83.242.80.* / 2008-10-11 18:56
Całkowicie się zgadzam z tym co napisałas...ja juz tam nie pracuje bo juz mialam dosc,jedyne co mnie trzymalo w tej pracy to ekipa bo pracowalysmy w fajnym gronie na naszej zmianie....to przekladanie non stop sklepu,nocki,dzis ci wysylaja emaila o przelozeniu sklepu,tyrasz dwa dni po 12godz z wywieszonym jezorem by trzeciego dnia znow otzrymac emaila ze jednak inaczej ma wygladac ekspozycja towaru bo ktos sie rozmyslil by pudelka pomaranczowe byly na poczatku salonu a zielone jednak pozniej itp i zabawa od nowa,ludzie sie pytaja gdzie sa te buty co staly 2dni temu w tym miejscu a ty juz krecka dostajesz bo nie wiesz co za buty tu staly bo biegasz z tymi pudeleczkami ja osiol robisz debila z sibie a ludzie patzra na ciebie z politowaniem...
GUFO / 84.10.248.* / 2008-10-09 17:45
Dołączam się do Was-ludu z obozów Miłkowskich.Ja też mam regionalną A.K. Zacznijmy wreszcie pokazywać,że nie jesteśmy w stanie wykonywac wszystkiego na "już" i wszystkiego na raz-zwózki,przerzuty,przeceny,przekładanie pół "salonu" .Tylko bezmózgi takie rzeczy wymyślają!Niech przyjeżdżaja i będzie burdel na sklepie-nie podoba się ,to niech nas pozwalniają.MAM DOść tego ciągłego zastraszania i zapiepszania biegiem przez 12 godz bez chwili odpoczynku!Wszyscy z naszego marketu szczerze nam współczują,bo widzą nas na codzień-ciągle przekładające te cholerne pudełka.Coś naprawdę musimy z tym zrobić-tylko co,zeby wreszcie zrozumieli co z nami wyprawiają?
issa / 83.30.32.* / 2008-10-09 08:16
Luśka chyba miałyśmy tą samą regionalną:P Niezła kobieta nawet do elektryka z Polkowic sie potrafiła wdzięczyć!!!Poszła na nią skarga do Polkowic w normalnej firmie by ją za to co tam było zwolnili dyscyplinarnie...ale nie w Ng2 nadal siedzi an swoim stanowisku i uprzyksza ludziom prace!!
ja dzięki Bogu już tam nie pracuję.Teraz mam fajną pracę za fajną płace na Fajnym STANOWISKU:P w fajnych godzinach pracy:P z normalnym szefostwem a nie 6 lat jako sprzedawca bo nie byłam znajomą Pani A.K....
Niech polityka firmy nadal sie rozwija tak jak sie rozwija aktualnie to sobiez chin pracowników przywiozą to bedą im pracować za miseczkę ryżu:P
amw125 / 2008-10-08 19:54
Witam zgadzam się z Tobą Luśka jak i z innymi oprócz pani Beaty:P
wszędzie dzieje się to samo to może zastanówmy się co można z tym
zrobić będziemy tak psioczyć i patrzeć zza pudelek kiedy się te nasze
wycackane przez nas salony posypią? my starzy pracownicy jeszcze to trzymamy do
kupy, traktujemy jak własne, dbamy o to jak najlepiej a oni to niszczą i nas
niszczą.I masz rację sami regionalni będą stać i przekładać salony i to
na następny dzień a potem sprzedawać, sprzedawać.Ja się tylko
zastanawiam czy PAN właściciel całego zamieszania coś o tym wie, co się dzieje na
salonach czy te jego pieski ubarwiają sytuację i kierują jego wzrok na
notowania i stan konta
Wiem że kazano im skupiać się na zadaniach, no to się chyba za bardzo
skupili bo za moment się przekonają że pominęli najważniejsze ogniwo jakim
jest człowiek ten malutki ale jakże cenny i jakże niedoceniony
Ja proponuję, zróbmy coś!!!!!
boti kids / 83.30.179.* / 2008-10-08 23:16
Jestem za zróbmy coś z tym,bo tak dlużej nie można ,!!!!!!!!!!!!!!!!!robią z nami co chcą,byle Im pasowało,a to w końcu my zapieprzamy a Oni na nas kasę robią.Pozdrawiam
McAfee / 79.185.167.* / 2008-10-09 09:59
Ja odnoszę wrażenie, iż w tej firmie im wyżej siedzi, tym większy debil! Ostatnie posunięcia strategiczne tej firmy mogą świadczyć tylko o jednym, że szykują się do bankructwa lub upadłości bo jak to inaczej wytłumaczyć! Regionalnymi, kierownikami i kasjerami zostają osoby z kilkumiesięcznym stażem pracy czasami z marszu całkowicie niekompetentni a co może być wyżej można sobie wyobrazić totalny syf! Szukajcie ludziska porządnej pracy, ja mam to za sobą i jestem zadowolony!
CLARA BARSON / 84.10.248.* / 2008-10-05 11:07
Wszystko co tu piszecie to wypisz,wymaluj sytuacja,która jest problemem również w naszym salonie!Pracuję już parę lat i tak żle to nigdy nie było.Zapitalamy przez 12 godzin jak woły,stara załoga się wykrusza, a nowi pracownicy na 3/4 etetu przychodzą po to, zeby pościemniać przez 6 godz. bo po co mają się wysilać!Kradną buty na potęge bo już wyczaili że nie ma ich kto pilnować(są dni kiedy są po 2 osoby na cały salon).I niech nam nasi szefowie oczu nie mydlą, że będzie lepiej, tylko niech wreszcie im te oczy się otworzą na to co z nami wyprawiają!Bo doczekają momentu (a nastąpi to niebawem) że CCC zacznie padać na łeb.Nie zdają sobie sprawy,że jak wszyscy starzy pracownicy pouciekaja ,to kto zapanuje nad tym całym haosem?Sami będą tyrać?
A MA KTOS Z WAS JAKIES AKTUALNE WIADOMOSCI NA TEMAT ZMIANY ETATOW? BO NAM NA RAZIE OCZY MYDLA,ZEBY NIE PANIKOWAC I NIE WIEMY NA CZYM STOIMY.
sarah karen / 83.16.152.* / 2008-10-05 15:08
Wszystko zależy od tego ile etatów planują na twój sklep. Jeżeli do tej pory miałaś 11 osób na cały etat a teraz planują tylko 7 pełnych etatów to :
- 4 osoby idą do zwolnienia lub
- 3 osoby zostawisz na cały a 8 na 1/2 etatu lub
- 3 osoby na cały etat, 2 os. na 3/4, 5 na 1/2 i 1 do zwolnienia itd.
Możliwości jest wiele, natomiast problem w tym, że jeżeli chcesz wszystkich pracowników zostawić ( bo przecież starej załogi szkoda) to musisz poucinać im etaty ale wtedy to oni sami się zwolnią ,bo kto będzie pracował na 1/2 etatu.
BBBBBBB / 89.76.255.* / 2008-09-29 18:58
PRACA W CCC TO MOŻE DOBRA KASA ALE WYKOŃCZENIE PSYCHICZNE I FIZYCZNE.TERAZ JESZCZE JAK NAM WPROWADZĄ SYSTEM 8 GODZINNY TO BĘDZIE KICHA I WIELKI NIE WYPAŁ.JAK MOŻNA PRACOWAĆ W HIPERMARKETACH PO 8 GODZIN NP.OD 9-17 LUB OD 12-21.CAŁE DNIE STRACONE ZERO ŻYCIA RODZINNEGO.DO BANI.
lanetti / 79.185.194.* / 2008-10-05 09:24
Praca po 8 godz. na też swoje zalety hehe...! Jake? Take, że jest bardzo dobrze brać L-4 bierzesz, 7 dni nie pracujesz mądrze to przedłużasz i masz..... nie musisz brać urlopu! hehe!
Clara / 79.185.171.* / 2008-10-02 09:14
O czym ty piszesz? Jaka dobra kasa?To już się skończyło od 1 września!!!System 8 godzinny to totalna porażka.Zaczeli zatrudniać studenciaków na pół etatu i myślą że oni bdą pracować.Śmieszne!Przychodzą na 6 godz. do pracy i łażą jak święte krowy!Mam nadzieję że panowie szefowie się opamiętają i zaczną doceniać starych pracowników a nie utrudniać im życie bzdurnymi zmianami.Oj huczy ostatno huczy ludzie lawinowo się zwalniają.
BOZKA45 / 2008-10-10 18:26
Zgadzam się, jaka dobra kasa? i kiedy ,chyba że zrobiło się kupe nadgodzin,ja teraz po podwyżce za przepracowany cały miesiąc dostałam 1000 zł,i to jest dobra kasa!!!
sarah karen / 83.16.152.* / 2008-10-02 22:17
Zgadzam się z tobą, tamta kasa już nie wróci. "Nieźle" sobie wykombinowali zmianę systemu wynagradzania- wprowadzili to od września kiedy sezon rusza. Teraz będą beznadziejne premie spredażowe, bo celowo zawyżają plan. Za wrzesień przy nowym systemie weźmiemy ok. 400,- mniej premii. Wymagań coraz więcej a wypłata jeszcze mniejsza. Jak zrobią cięcia etatów to mnóstwo ludzi się pozwalnia. Na zebraniach regionalni bzdury mówią o ścieżce kariery w CCC, pytam się : jakiej kariery? Sprzedawca nie dostanie wyższego stanowiska niż kierownik salonu a ile musiałby się naskakać, żeby "'awansować". Stawki większej nie dadzą ,bo regionalny twierdzi, że jak dostaniemy za dużo to nie będziemy miały motywacji do pracy. Ja właśnie teraz nie mam motywacji, bo pracuję za najniższą stawkę, gdybym miała więcej to wtedy bym się bardziej starała, bo nie chciałabym pracy stracić. Regionalny mówi o podwyżkach za lepszą pracę a ile dostanę tej podwyżki jak widełki są małe. Szkoda gadać, wydaja pieniądze na stojaczki, pudełeczka, pleksy duże ,średnie , małe, ale czyim kosztem ? Pracowników!!!!!!!
JENNIFER&JENNIFER / 81.190.252.* / 2008-10-04 06:44
Wreszcie jest jasno powiedziane zapitalamy jak woły.Zmiany jakie nastąpiły w firmie od 1 wrześnai są skandaliczne ja nie mogę sie z tym pogodzić.Regionalny twierdzi że to dla nas ma być chwilką odpoczynku i czasu na zastanowienie sie. A nad czym tu sie zastanawiać że ktoś kto siedzi dupą wyżej to mu sie w głowie poprzewracało.ZASTANÓW SIE CZŁOWIEKU CO TY ROBISZ!!!!!!!!!!!!!! Nie mogę znieść że wydawane są pieniądze na takie pierułki jak np: koszulki firmowe nie dośc że są obrzydliwe to do tego jeszcze wyglądamy jak pajace. Sara Karen jestem z tobą zgadzam sie z każdym jedym twoim słowem.Najgorsze jest to że każda z nas nie ma motywacji żadnej do pracy.NO TO POLEPSZYLI.
sarah karen / 83.16.152.* / 2008-10-04 15:55
Powiem ci, że niektórzy regionalni też już mają wyprane mózgi. Nasz oczekuje od nas poparcia i dobrej współpracy ale sam przyznał, że traktuje nas chłodno i nie obchodzi go zła sytuacja finansowa pracownika , on ocenia ludzi za pracę. Zrobisz coś nie po jego myśli i wylatujesz. Jak tu współpracować z takim człowiekiem jak ma takie podejście do ludzi ( zero emocji). Jest młody i zachłysnął się stołkiem, ma wygórowane ambicje, co chwilę wymyśla jakieś "nowości", które niby ułatwią nam pracę, bo chce się wykazać przed swoim przełożonym. W końcu wyczerpią mu się pomysły , wypali się i wyleci ale wcześniej ile ludzi się przez niego pozwalnia. Bez przerwy w jego sklepach wystawiają informację o zatrudnieniu, to powinno dać do myślenia tym na "górze" dlaczego pracownicy odchodzą, że może wina nie leży po stronie pracownika, bo ludzie naprawdę chcą pracować i takich trzeba szanować. Niedługo reklamy CCC nie będą reklamować butów tylko będą mówić o tym jak dobrze jest pracować w tej firmie. Już to praktykuje Biedronka i Mc Donalds. Życzę powodzenia naszej "GÓRZE".
jezus chytrus / 217.76.116.* / 2008-09-28 13:37
praktyki wobec pracownikow przez firme ccc przypominaja ze gulagi jeszcze istnieja.mam nadzieje ze stanie sie tak ze wiekszosc ludzi podizekuje im za prace i nie bedzie ponizac sie(wynagordzenie) poracujac w takim systemie.ccc to dno i dziesiec metrow mulu.
WTAJEMNICZONY / 84.10.248.* / 2008-09-28 20:48
MACIE RACJE.JA JESZCZE PRACUJE W CCC,ALE JUZ NIEDLUGO !MAM DOSC TYRANIA,PSYCHIKA SIADA.SALON!!!!!!!! A PRACA JAK W KAMIENIOLOMACH.NIECH SIE ZASTANOWIA CI CO TO WSZYSTKO WYMYSLAJA CO ZROBIA,GDY DOSWIADCZENI PRACOWNICY IM POUCIEKAJA-SAMI BEDA TYRAC?
iwona43 / 2008-10-13 22:18
a coz tu sie wypowiadac bąbke w Polkowicach podlozyc maja pracownikow za czarnych murzynow pracowalam tam 9 lat i sama sie dziwie ze jeszcze nie mam zielonych papierow tu karton zielony do przodu za 5 min jednak czerwony
Chudy jezdzil po sklepach i jedynie co to swiecil krzywymi nogami chyba kiedys na karton z butami upadl ale nieladnie smiac sie z czyjegos wypadku:X
ja
po tylu latach dostalam wyplate mniejsza od dziewczyny ktora pracowala niecaly miesiac dopiero
bylo mi bardzo przykro
CCC TO FIRMA W KTóREJ ZASIADAJA SAMI ZłODZIEJE!!!
NIE SZANUJA CZYJEJS PRACY !!!
czy nie lepiej by bylo dac zarobic pracownikowi ktory po lepszej wypłacie na pewno by wiecej dał z siebie i lepiej i z checia pracował
niz kupowac na sklepy te wasze smieszne idiotyczne plakaty
czy bluzki w ktorych WSTYD sie pokazac wsrod ludzi!!!!

kto wymysla te fasony???ludzie!!!! tosz w lumpeksie sa lepsze!!!
ale widocznie taki maja gust jak zreszta te niektore fasony butow szajs nic wiecej jednorazowki .......
zawiedziona / 78.8.22.* / 2008-10-13 22:56
Ja pracuje w tej przeuroczej firmie ładne parę lat....Jestem osobą b.pracowitą i nigdy nie narzekałam na przekładanie kartonów itp itd.Jakiś chłopaczyna coś tam wymyślał to sie latało w tą i nazad.Przerobiłam paru regionalnych i jeszcze więcej pracowników.Generalnie zawsze potrafiłam się dopasować do gustu każdego z nich zaciskając zęby,bo kręgosłup pękał na pół każdego dnia.Wszystko w sumie można było znieść,jesteśmy twardym Polskim ludem pracy...aż do momentu kiedy nasz nowy Pan Dyrektor wymyslił cięcia w wypłatach i etatach...tego jest już za wiele!!!!Dali lepszej kasy polizać,a potem zabierają spod nosa kase jak dziecku talerz z kaszą manną.Na dodatek każą wybierać kto ma pracować na cały etat kto na pół a kogo zwolnić...W sumie to nie wiem po co tu wybierać skoro i tak w końcu sami odejdą wcześniej czy później zwłaszcza jak nie zrobimy gigantycznego limitu.Ktoś tam z Was napisał,że za kierowników i zastępców też się wezmą...my sami odejdziemy bo nie będziemy mieli z kim pracować.Ostatnio moja koleżanka,która jest kierownikiem była na 300m salonie sama i 3 nowe pół etatówki,a po południu następne do golenia.Ręce opadają!Firma wydaje majątek na plakaty,bluzeczki,wkładki do pleksi,a kobiety z dziećmi wyrzuca się bruk z uśmiechem na twarzy.Wstyd!!!!Szkoda,że to wszystko tak się pieprzy,bo i góra mogłaby liczyć miliony i my nasze setki...
kobiety z dziećmi wyrzuca się bruk z uśmiechem na twarzy.
antyccc / 83.15.135.* / 2008-10-13 22:13
... to chyba dlatego zatrudniają nowych bo starzy uciekają; myślałam o pracy w ccc, nawet chyba mnie chcą ale po tym co tu przeczytałam - chyba podziękuję, jestem za słaba na taką "cudowną" pracę...
afrunia / 83.4.81.* / 2008-08-27 16:00
szkoda że firma ccc nie szanuje swoich pracowników SPRZEDAWCÓW ......
bbbbbb / 89.76.255.* / 2008-09-23 23:25
zgadzam się ztym w 100% zero szacunku dla pracowników kiedyś było inaczej......
zgadzam się ztym w 100% zero szacunku dla pracowników kiedyś było inaczej......
ryk / 81.190.42.* / 2008-09-23 18:47
i nie docenia ale poczekamy zobaczymy
MIRAS1111 / 89.74.57.* / 2008-09-25 22:51
jest to firma kogucik myśląca tylko jak okraść pracowników
k. / 77.114.163.* / 2008-08-29 16:46
tak to niestety prawda.....
pińczów / 87.205.166.* / 2008-04-16 08:39
ccc produkuje badziewie .
Lengs Ping / 80.54.61.* / 2008-07-04 00:09
To nie oni tylko wina Chińczyków
spab / 217.97.163.* / 2008-04-16 14:02
a skad o tym wiesz???
Jaff / 90.156.24.* / 2007-12-28 13:57
c/wk = 9,94 Fatalnie, może spadać i spadać ...
kasia2007 / 2008-01-24 18:52
Od kiedy to typowe firmy handlowe mają ogromny majątek trwały znawco, popatrz lepiej na rosnące przychody tej spółki ich dynamikę i nie wypisuj takich bredni
tom6666 / 62.121.99.* / 2007-12-10 15:13
mam nadzieje ze jeszcze dzis podskoczy 54-56zł bylo by mil:)
Dawid1982 / 2007-12-07 11:57 / portfel / Bywalec forum
fajna widomosc a jeszcze lepszy spadek :/ i super ze mam akcje w portfelu
Dawid1982 / 2007-11-30 10:14 / portfel / Bywalec forum
dlaczego dzisiaj nie ma notowan tej spolki?
Dawid1982 / 2007-10-03 23:14 / portfel / Bywalec forum
co sie dzieje z ta spolka niby sie roziwaja rozliczenie za ostani kwartal dobre a cena akcji idzie w dol juz dobre 10 %
Artur70 / 2007-10-03 23:41 / Tysiącznik na forum
Giełda nigdy nie była i nie będzie logiczna.
Zresztą jak cały tzw. rynek/
Mari3 / 2007-07-01 14:21
nie sadzicie ze ostatnio NG2 (CCC) dziwnie sie "zachowuje"?
kurs od 2 sesji sie praktycznie nie zmienial, male obroty...
moze to ma cos wspolnego z wyplata dywidendy ktora jest przyznawana 05.07 - kazdy czeka na jej przyznanie?
jak sadzicie?
pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy