CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
annnn / 178.42.35.* / 2011-04-14 22:15
Informacje o spółce: NG2 SA (CCC)

* Działalność: Grupa NG2 jest jednym z największych dystrybutorów obuwia i jednym z
największych jego producentów w Polsce. Grupę kapitałową tworzą: CCC SA, spółka która
zarządza kanałami sprzedaży oraz CCC Factory, kóre produkuje obuwie, a także CCC Boty
Czech s.r.o. spółka zależna odpowiedzialna za organizację sieci i sprzedaż produktów na
terenie Republiki Czeskiej. Oprócz własnej produkcji spółka importuje obuwie z Chin
oraz
Włoch. Swoje produkty oferuje poprzez sieć butików QUAZI, salony firmowe CCC oraz
sklepy
obuwnicze BOTI. Spóka posiada ok. 40 znaków towarowych (m.in. Lasocki). "
klientka Plejady / 94.251.145.* / 2011-04-14 14:23
O kurcze ale wam krzywde zrobili w tych koszulkach to wstyd sie pokazac publicznie a wy biedaczyska musicie paradowac po salonach w czyms takim!Niby taka porzadna firma a mi grosza wczoraj nie wydali ...Po za tym moze by tak zmienic kierownika w Plejadzie w Sosnowcu bo ta Pani swoja mina odstrasza,kierownik powinnien robic pozytywne wrazenie na kliencie a nie odstraszac swoja mina ala muchy w nosie...
nelli / 89.228.252.* / 2011-04-16 23:43
właśnie taka firma niby porzadna jak te dziewczyny młode wygladaja w tych koszulkach dajcie im jakieś kobiece topy w fajnych kolorach np.czarny z rozowym napisem ccc a nie takie work noszą. topy pasuja do wszystkiego(spodnie ,spódnica ,spodenki,getry) a nie takie zwłaszcza teraz pomarańczowe ochyda,firmo zadbaj o pracowniów dziewczyny pracujące w ccc tak bardzo są miłe,pracowite,nigdzie niema tak miłej fachowej obsługi i te dziewczyny maja takie wykrztałcenia ze mogły by naprawde byc nauczycielkami,lekarzami,prawnikami takie okropne czasy ze człowiek łapie się kazdej pracy chodzi o zarobki bo dziewczyny cieżko pracują maja dzieci małe.Ja jestem stałą klientką ccc i rozmawiałam z tymi dziweczynami ,nie chce tu niokgo obrażać ale pracodawcy szanujcie tą młodziesz oni maja teraz tak ciężko w życiu pomagajcie im i nie unoście nosa do góry bo dziś jestescie na szczycie jutro możecie być na dnie taka jest prawda.pozdrawiam wszystkie pracownice ccc zwłaszcza olsztyn.Trzymajcie sie i nie dajcie się ;-)
MGR NA SAMJE Z BUTAMI NIE DO POMYSLENIA RZE TAK MORZE BYC / 87.205.86.* / 2011-04-17 00:42

maja takie wykrztałcenia

Tak,tak,tak... Z wykRZtałceniami, to jak najbardziej powinny być nauczycielami, lekarzami, a już napewno prawnikami. Z "palca".

;DDDDDDDDDDDDD
Kacha Wrocław / 89.73.132.* / 2011-04-19 23:43
..a Ty też zastanów się nad sobą ignorancie..... zastanawia mnie kim jesteś.. jeśli masz odwagę, zapraszam do Wrocławia.. chętnie stanę z Tobą twarzą w twarz......
MGR NA SAMJE Z BUTAMI NIE DO POMYSLENIA RZE TAK MORZE BYC / 213.238.72.* / 2011-04-20 09:25
"Ignorancie" ?
A to ciekawe... Nad czym mam się zastanawiać ? Może nad "wykRZałconymi" kasjerami, który marzy się praca nauczyciela ? ;)
Za leniwy jestem, żeby ruszać tyłek z Warszawy do Wrocławia tylko po to, żebyś sobie na mnie popatrzyła ;)
Kacha Wrocław / 89.73.132.* / 2011-04-27 03:15
Sprzedawca marzący o posadzie nauczyciela? Nie wiem czy świadom jesteś i wiesz na czym polega praca nauczyciela (może nie miałeś przyjemności nigdy z takim twarzą w twarz stanąć...) ale mniejsza o to.. Co do oglądania Twojej osoby.. chyba odrobinkę poniosła Cie wyobraźnia.. żeby pomyśleć że ktoś ma ochote na Ciebie patrzeć.. zaproszenie było bardziej rękawicą rzucona w Twoją stronę.. ale widzę że silny to Ty jedynie na klawiaturze jesteś... :) Nie raz podobały mi się Twoje komentarze, ale ostatnio odrobinkę Cie ponosi.. każdy zasługuje na szacunek... nawet sprzedawca który nabija Ci kieszeń panie pod krawatem.. oczywiście ponawiam zaproszenie :)
Jedna z wielu w CCC... / 93.154.138.* / 2011-04-20 16:18
Ciekawy z Ciebie człowiek,wiele masz do powiedzenia,na wszystko masz odpowiedź.Jednym słowem dogryzanie innym nie sprawia Ci najmniejszego problemu,z każdego postu wyciągniesz coś dla siebie.Zaglądanie tutaj wprawia Cię w dobry nastrój,ponieważ anonimowość daje duże pole do popisu.Pamiętaj karty odwracają się w najmniej spodziewanym momencie naszego życia.Praca pracą,a ludzie lubią ponarzekać i uważam,że Tobie nic do tego nawet jeśli to forum jest dla inwestorów,a nie dla pracowników.Tego nie zmienisz,więc daj się ludziom wygadać,może kiedyś zrozumieją,że pisanie tutaj nic nie daje,a swoją drogą nie wiem dlaczego nie napiszą na skrzynkę kontaktową,przynajmniej ludzie nie będą się z nich śmiali.
Pozdrawiam.
MGR NA SAMJE Z BUTAMI NIE DO POMYSLENIA RZE TAK MORZE BYC / 213.238.72.* / 2011-04-20 19:56

Pamiętaj karty odwracają się w najmniej spodziewanym momencie
naszego życia.

Życie, to nie gra w karty :)
.Zaglądanie tutaj
wprawia Cię w dobry nastrój,ponieważ anonimowość daje duże pole do
popisu

Nigdy tego nie ukrywałem :) Jesteś wykRZtałconym psychologiem, czy tylko amatorem ? ;)

Praca pracą,a ludzie lubią ponarzekać i uważam,że Tobie nic
do tego nawet jeśli to forum jest dla inwestorów,a nie dla
pracowników.

Ja uważam, że Tobie nic do mojego stosunku do tych "udręczonych" ludzi :)
Tego nie zmienisz,więc daj się ludziom wygadać,może kiedyś
zrozumieją,że pisanie tutaj nic nie daje,a swoją drogą nie wiem dlaczego
nie napiszą na skrzynkę kontaktową,przynajmniej ludzie nie będą się z
nich śmiali.

Ależ ja wcale nie chcę tego zmieniać :) Mam tutaj ogromną radochę ;)))))

I wreszcie:

Ciekawy z Ciebie człowiek,wiele masz do powiedzenia,na wszystko masz
odpowiedź

Dziękuję i również pozdrawiam :)
Jedna z wielu w CCC... / 78.30.114.* / 2011-04-22 09:53
Kiedyś przyznasz mi rację,wielu już było takich jak Ty i wielu będzie po Tobie.Nie jestem psychologiem i jak zauważyłeś nie robię błędów ortograficznym,więc debilem bez szkoły też nie jestem.Po prostu uważam,że szacunek należy się każdemu z nas,bez względu na pozycję,czy status materialny.Nie męcz się z komentowaniem mojego postu,bo nie robi to na mnie wrażenia,ale oczywiście są wyjątki,więc dalej umieszczaj tu swoje wypociny.
Życzę wszystkim Wesołych Świąt:)
fan klub MGR NA... / 91.200.94.* / 2011-04-21 20:27
Ja od początku kiedy jesteś na tym forum jestem Twoją fanką - trochę wredny... ale podejście do tematu bardzo mi się podoba... czasami jak czytam -to co piszą pracownicy to aż ... a potem Twoja (najczęściej trafna) riposta przyprawia mnie o uśmiech.
Po tym komentarzu znajdzie się cała gromada która mnie zmiesza z błotem - ale mam to w du.....e
Pozdrawiam Cie MGR i mam nadzieję że zarobisz na tej firmie
sytz / 178.36.184.* / 2011-04-13 16:01
http://www.fxone.pl/analizy/63-analiz-rynek-akcji/12141-ccc-w-konsolidacji.html
RKENGJTEGHTYGJDNJDFN / 95.41.138.* / 2011-04-10 23:24
Ha,cóż!Jak u grafa!Doskonała kuchnia i już!Na rożnach obracają się pieczenie z
sarny lub dzika,pasztetniki pieką torty i piramidy cukrowe,a wino złociste z gąsiorów do
pucharów leją,a jakie szczupaki na stół,na takich ot,misach niosą! Tu rozłożył ręce jak
szerokie miał,a wszyscy z podziwienia głowami kiwać zaczęli. Ale Pietrzyk,który do
wszystkiego prędki jak iskra był,skoczy ze swego miejsca,słysząc owe cuda,i trąciwszy
Skrobka,zawoła:
TOŻ TO JAK W CCC!
125 / 178.42.22.* / 2011-04-10 16:49
Informacje o spółce: NG2 SA (CCC)

* Działalność: Grupa NG2 jest jednym z największych dystrybutorów obuwia i jednym z
największych jego producentów w Polsce. Grupę kapitałową tworzą: CCC SA, spółka która
zarządza kanałami sprzedaży oraz CCC Factory, kóre produkuje obuwie, a także CCC Boty
Czech s.r.o. spółka zależna odpowiedzialna za organizację sieci i sprzedaż produktów na
terenie Republiki Czeskiej. Oprócz własnej produkcji spółka importuje obuwie z Chin oraz
Włoch. Swoje produkty oferuje poprzez sieć butików QUAZI, salony firmowe CCC oraz sklepy
obuwnicze BOTI. Spóka posiada ok. 40 znaków towarowych (m.in. Lasocki). "
FANKA MGR NA SAMJE Z BUTAMI NIE DO POMYSLENIA RZE TAK MORZE / 89.79.239.* / 2011-04-07 08:46
Sprzedawcy, przeczytajcie sobie jeszcze raz swój zakres obowiązków. OBOWIĄZEK - wogóle to doczytajcie sobie na wikipedii, co to jest.
Warto, abyście sobie przypomnieli, w jakim celu was przyjęto. Jako dorośli ludzie (na pewno dorośli umysłowo?) podpisaliście to, zgodziliście się świadomie (na pewno świadomie?) aby być w tej firmie. Zawsze będzie mnie dziwiło, po co ktoś, kto narzeka na pracę trzyma się jej do ostatniego tchu...
warmiaczka 123 / 95.160.187.* / 2011-04-07 12:11
no tak podpisalismy ale kto wiedział ze z dnia na dzień bedzie coraz gorzej wy narzekacie na nas my narzekamy na was , tak jak macie podejscie do nas do pracownikow tak my wam sie odwdzieczamy ..proste i logiczne jesli nie macie szacunku dla pracownika to pracownik nie bedzie szanował was i walil po rogach gdzie sie da ,brak szkoleń tylko ciagle zakazy nakazy brak premi no to jak mamy sie motywowac w tej pracy ?? i niech mi nie gadaja to ja zmien jak i sie nie podoba wierzcie mi ze polowa dziewczat pracujaca w ccc jakby miala taka okazje to dawno by to zrobila i pytanie Kto bedzie sprzedawał buty i kto przyjdzie za te 800 zl pracowac ..najepiej co złego to my Pracownice Pozdrawiam wszystkich niedołeżnych w Firmie CCC którzy nie umieja zadbać o dobro pracowników w swojej firmie .
.
FANKA MGR NA SAMJE Z BUTAMI NIE DO POMYSLENIA RZE TAK MORZE / 89.79.239.* / 2011-04-12 22:06
A premie były i będą:-))
Kacha Wrocław / 89.73.132.* / 2011-04-19 23:49
..że jak to nazywasz? premią? ..ja bym bardziej skłaniała się ku innej nazwie.... "jałmużna" Albo stoisz tak bardzo na zewnątrz.. albo zwyczajnie nie znasz realiów... kim takim jestes że na Ciebie nie narzekają? idę spać... bo zaraz tu rabanu narobię :o]p
FANKA MGR NA SAMJE Z BUTAMI NIE DO POMYSLENIA RZE TAK MORZE / 89.79.239.* / 2011-04-12 22:04
Na mnie nie narzekają:-)
Sweet Candy / 79.163.21.* / 2011-04-06 23:52
Ja też byłam pracownikiem CCC (na szczęście 'byłam') i mogę mieć im wiele do zarzucenia. Ale jak czytam Wasze posty napisane tą piękną 'łaciną' to się za Was WSTYDZĘ !!! Chcecie przedstawić swoje racje, to zróbcie to tak, żeby ktos w ogóle chciał tego posłuchac. Ogarnijcie się trochę. Kultury trochę ludzie... To nie jest czat na WP
(,) / 91.201.123.* / 2011-04-06 20:49
" Informacje o spółce: NG2 SA (CCC)

* Działalność: Grupa NG2 jest jednym z największych dystrybutorów obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce. Grupę kapitałową tworzą: CCC SA, spółka która zarządza kanałami sprzedaży oraz CCC Factory, kóre produkuje obuwie, a także CCC Boty Czech s.r.o. spółka zależna odpowiedzialna za organizację sieci i sprzedaż produktów na terenie Republiki Czeskiej. Oprócz własnej produkcji spółka importuje obuwie z Chin oraz Włoch. Swoje produkty oferuje poprzez sieć butików QUAZI, salony firmowe CCC oraz sklepy obuwnicze BOTI. Spóka posiada ok. 40 znaków towarowych (m.in. Lasocki). "

Qrcze ale ściema niestety to nie nas :)
Wiesławinwestor / 95.41.144.* / 2011-04-07 18:50
"Oprocz własnej produkcji(0,5% sprzedazy) spółka importuje obuwie z Chin(99,5% sprzedazy)" Czyli oprocz brudu na calym ciele jestem czysty bo mam czysty skrawek malego paluszka,jestem czysty,czysty ,czysty.Nie wprowadzac inwestorow w bład .!
jhjjgfgdgytytrseti / 95.40.39.* / 2011-04-07 09:19
PRODUCENTOW???!!! dobre sobie W POLSCE???!!! jeszcze lepsze. mikro-ulamkowa-miniumalna czesc.,co jako inwestor rozumiem bo zysk przedewszystkim,ale kitow nie lubie. Pakowanie,zawijanie to jeszcze nie produkcja,pozdro ale bez wprowadzania inwestorow w blad.
SHOW / 83.8.52.* / 2011-04-06 08:48
To trzeba nagłośnić. Fajny reportaż z tego by był. Jaki inwestorzy mają szacunek do pracujących w sklepach. Jak kierownictwo wykorzystuje swoje stanowiska pracy i wprowadza mobbing wobec sprzedawców. Jak dyrektorzy mają gdzieś co się dzieje w salonach. Ciekawe co by mieli ci wszyscy do powiedzenia przed kamerami. Wielu ludzi nie tylko tam pracujący mają złą opinie na temat sieci ccc , również klienci którzy tam przychodzą. Co raz więcej się o tym mówi , tylko patrzeć jak ktoś nie wytrzyma i to nagłośni.
FANKA MGR NA SAMJE Z BUTAMI NIE DO POMYSLENIA RZE TAK MORZE / 89.79.239.* / 2011-04-12 22:09
Złe opinie, a utargi powyżej 100%. To chcesz nagłośnić?
Kacha Wrocław / 89.73.132.* / 2011-04-29 23:31
Chyba w stosunku do zeszłego roku moooooże.. bo na pewno nie chcesz powiedzieć, że nagle wszystkie sklepy zaczęły wyrabiać 100%... znasz się tyle.. co ja na krawiectwie..

CCC

sytz / 178.36.60.* / 2011-04-05 16:36
http://www.fxone.pl/analizy/63-analiz-rynek-akcji/11335-ccc-odrobienie-spadkow.html
szukam przystojnego i bogatego bo jestem śliczna i mądra. / 188.33.197.* / 2011-04-04 23:11
a to forum zawłasza CCC a wy głupawi inwestorzy szukajcie drugiego bo nam tu wygodnie i tacy juz sprytni jestesmy ze tu zostaniemy a was o mądrzy wydupcymy
zdolna do wszystkiego,czas na zmiany / 188.33.197.* / 2011-04-04 23:04
i niech kierownicy kraść przestaną
mam pytanie / 78.8.83.* / 2011-04-12 19:46
kto jest bez winy, niech rzuci kamieniem...........złodziej na złodzieja patrzy złodziejskimi oczami! Jak możesz oczerniać kierowników?
investor wawa / 178.182.2.* / 2011-04-03 15:50
Sezon dla branży obuwniczej w pełni a akcje na minusie, ale co się dziwić jak firma trzyma takich próżniaków i pieniaczy jak wy na tych forach. Na miejscu waszych dyrektorów i kierowników tak bym was przycisną że po pracy nie wiedzielibyście jak się komputer włącza. Do roboty bo akcje lecą!
Recepta:Zwolnić 1/4 ludzi, podnieść targety, obniżyć wypłaty, wstrzymać premie i bonusy a od razu będzie lepiej.
Piepszzzone nieroby, trutnie, pijawki ,wynocha z tego forum, zostało stworzone dla inwestorów a wy możecie użalać się sąsiadką albo otwórzcie własną firmę wtedy nie będziecie mieć czasu na formiaste plotki. Przez takich śmierdzieli jak wy Polska gospodarka nie może się podnieść.
...........ccc / 109.243.165.* / 2011-04-07 20:45
investor wawa


..."Piepszzzone nieroby, trutnie, pijawki ..."
..." Przez takich śmierdzieli ..."


chyba Cię troszeczkę poniosło!!!!
sprawiedliwa / 81.190.186.* / 2011-04-06 19:23
oj może i piszą tutaj bzdury,może ludzie pracujący na sklepach w ng2 powinni mieć na tyle cywilnej odwagi żeby powiedzieć to wszystko swoim przełożonym,ale każdy ma w końcu prawo do wyrażania swojej opini,ale tobie drogi panie inwestorze gratuluję kultury osobistej po twojej wypowiedzi widać jakim jesteś człowiekiem gratuluję ps.zapamiętaj radę na przyszłość tak jak traktujesz innych tak w przyszłości traktować cię będą twoje dzieci i inni ludzie.pozdrawiam:)
majkaaaaaa / 81.219.250.* / 2011-04-05 08:27
Nie to zebym byla złośliwa-ale za Twoją wypowiedż,żeby ci już nigdy nie stanął :)
szakira / 89.228.252.* / 2011-04-04 23:34
ty p*******ny k****** szukasz białych murzynów do pracy,to sam zapier****j a nie siedzisz tylko pasożycie przed kompem i konia walisz w ccc to powinieneś kible szorować bo tylko do tego sie nadajesz kur**wielki inwestor.Zrób dla prezesa laske to ci może akcje wzrosną hehehe bo pewnie tylko z tego żyjesz pedale.
zdolna do wszystkiego,czas na zmiany / 188.33.197.* / 2011-04-04 23:01
a mi twoje akcje koło dupy latają,specjalnie będę się o*********;) tak żeby ci co inwestują stracili.i nawet firmy na porządny monitoring nie stac a nam kierownicy każą wykupywac za nasze pieniądze skradzione buty.co mam jeszcze zrobić?może laskę klientowi zeby byl zadowolony? i pastę do butów wtedy kupi....inwestorzy,napiszcie do dyrektorów ze to kierownictwo nawala to moze coś się zmieni
ababababa / 81.219.91.* / 2011-04-04 17:42
Grzeszysz kolego,oj grzeszysz swoim stwierdzeniem.Boga się nie boisz?!-ale faktycznie to Twoja sprawa.Do nieba kasy nie zabierzesz ale pamiętaj ,że aby tam się dostać-trzeba na to zasłużyć.Krzywdząc innych bram klucza do tych bram nie otrzymasz>
anna 2011 / 83.22.179.* / 2011-04-04 13:49
Witam Inwestora z Wawy
twoim zdaniem powinnam się cieszyć z tego, że płacą mi takie grosze za moją ciężką pracę. jestem zwykłym sprzedawcą, kiedy trzeba pełnię również obowiąki kierownika. w naszym salonie dbamy o klienta, poważnie podchodzimy do wszystkich powierzonych nam zadań. szanujemy siebie nawzajem oraz nasze kierownictwo. mamy ogromną rzeszę stałych klientów którzy do nas wracają. jesteśmy profesjonalnym zespołem, a pomimo tego nie skaczę do góry z radości, nie mam powodów. zarząd firmy chce żeby pracownik się wykazywał, był profesjonalistą w tym co robi, ale nic nie daje w zamian. Firma nie stwarza wogóle możliwości do rozwoju, brak szkoleń, brak jakich kolwiek konsekwencji za niedbalstwo kierowników, ich samowola w wielu sprawach- ręce opadają. jestem poważną osobą która pracuje po to żeby mieć za tą pracę godne wynagrodzenie. Jestem tu po to aby zarabiać, ja nie chcę darowizny, a takie grosze niestety zarabiam. i nie po to żeby ktokolwiek obrażał nas pracowników. mam rozumieć że jestem śmierdzielem i przezemnie gospodarka kuleje, myślę że nie. gdyby kierownik i dyrektor przyszli do sklepu pracować to myślę że firma dawno przestała by istnieć, dlaczego zobaczyłbyś jaka to jest banda pieniaczy, jeden drugiego zacząłby pouczać. kotuś nie ma dymu bez ognia. ludzie nie bez przyczyny podnoszą głosy w pewnych sprawach. przemyśl swoje wypowiedzi proszę. brakuje mądrych osób w naszej firmie, chcę przez to powiedzieć że panowie dyrektorzy powinni postarać się o to żeby podnieść sprzedaż, a żeby to zrobić muszą popracować nad uczciwym sposobem wynagradzania i premiowania swoich pracowników. Gwarantuję że przyniosłoby to pozytywne rezultaty.
mam nadzieję że coś się u nas wreszcie zmieni, bo to z czym mamy doczynienia teraz nie wróży nic dobrego ani dla pracownika, ani dla firmy.
anna
madzia567 / 95.160.187.* / 2011-04-04 17:40
Chyba jedyna porzadna wypowiedź na tym forum zgadzam sie w 100% z Tobą.
mąż żony z*********jącej w boti / 77.45.51.* / 2011-04-04 11:23
investor wawa i akcjonariusz 35-napiszę krótko jak byw was dorwał s*****le pi******ne to bym wam połamał ręce i nogi,nieroby j****e pod krawatami!!!!
kasjdhah / 95.160.187.* / 2011-04-03 23:34
cooooo koleś k**** ja p******* pojechales szmaciarzu a kto zapie...da..la na to byscie kur..wa mieli zyski to ty jestes jakims je,banym nierobem no najlepiej wszystko obciac a wam j******* dać spie,,dalaj stad koles dla inwestorów j** sie fagasie !!!!!!!!!!
akcjonariusz 35 / 83.26.92.* / 2011-04-03 23:04
Popieram investora wawa, forum jest dla inwestorów, a czytając wasze prostackie wypowiedzi mam wrażenie że migacie się od roboty tylko spekulacje i plotki wam w głowie, a to oznacza ze macie za dużo wolnego czasu lub za mało męczącą macie pracę. Więc radzę zabrać się do roboty bo w końcu ktoś to zauważy darmozjady i wylecicie z pracy. Dla nas to na rękę ponieważ trochę szumu w okuł zwolnień grupowych zwiększy efektywność pozostałych, co przełoży się na sprzedaż i najważniejsze że akcję wzrosną.
LEILA POWER / 87.105.132.* / 2011-04-05 12:40
akcjonariusz 35 buhahaha się nieźle uśmiałam jak przeczytałam te twoje marne wypociny razem z tym twoim koleżką po fachu investor wawa buhahaha nic dziwnego, że tracicie skoro takie buradztwo zabiera się za inwestowanie.
Szczerze przyznam, że te wasze akcje inwestowanie i zabawa dwóch byraków lata mi koło d.upy a będziemy się jeeeeszcze więcej o*****.alać żebyście całkiem poleźli z torbami hahahaha ależ się uśmiałam....już pewnie dawno akcjunariuszu 35 przestał ci stawać r razem z kumplem jedziecie na ręcznym i też dlatego użalacie się nad sobą hahahah więcej wiary w siebie mili chłopcy a może coś tam się da z tymi flakami zrobić buhahaha
fgfg / 95.160.187.* / 2011-04-03 23:37
a ku.rwa buty sie same beda sprzedawac kto pryjedzie za 770 zl pracowac złamasy inwestorzy wypier...dalać od nierobóe to moze siebie nazwij bo na zwózkach nie ty zapie..dal..asz po 20 godzin won śmieciu !!
takatammadziajedna / 81.219.91.* / 2011-04-03 19:52
Nie nazywaj ludzi pracujących ciężko -śmierdzielami,powąchaj swoje majtki lepiej:))))
32 / 77.45.51.* / 2011-04-03 18:24
szkoda słów na tą wypowiedz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ha ha ha / 93.157.114.* / 2011-04-03 17:22
weź swoje akcje z tej minusowej firmy i zainwestuj w coś co przyniesie Ci zysk
a nie siedzisz ino w necie i na forum !!!
MGR NA SAMJE Z BUTAMI NIE DO POMYSLENIA RZE TAK MORZE BYC / 87.205.146.* / 2011-04-03 15:59
Głos rozsądku :)
kasiejvj / 95.160.187.* / 2011-04-03 23:40
chyba dna ha ha ha
zeby od razu bluzgac / 80.239.242.* / 2011-04-02 09:50
dodam jeszcze,ze slaby kurs to ucieczka od papiera.A to oznacza..?
pazerny inwestor / 80.239.242.* / 2011-04-01 20:05
go roboty,roboty!!!!! macie czaas tu siedziec?! czyli zbyt lekko pracujecie,po pracy to na pysk a nie do netu..obciac pensje ,zwiekszyc obowiazki!! Do roboty roboty,bo kurs leci.
pixi dixi / 93.157.114.* / 2011-04-03 12:12
pazerny a sam siedzisz na necie - roboty nie masz czy co ?
to znajdź sobie pracę !!!
MGR NA SAMJE Z BUTAMI NIE DO POMYSLENIA RZE TAK MORZE BYC / 87.205.146.* / 2011-04-03 14:55
Hehe, naprawdę myślisz, że każdy pracuje fizycznie ? Uświadomię Cię- na forach stworzonych i PRZEZNACZONYCH dla inwestorów ( to forum, to jeden z przykładów w/w, a wątek CCC został niestety opanowany przez trolle ;D ), NAPRAWDĘ piszą ludzie, którym do zarabiania pieniędzy wystarcza głównie internet :) Nie twierdzę, że wszyscy, ale sam znam kilku.
78ui9 / 95.160.187.* / 2011-04-01 22:44
kolez wypier.... palanicie jeden przemadzrzały!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy