CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
pracownik ccc / 2010-10-08 08:23
witam pracowników;)
tulka srulka / 188.47.81.* / 2010-10-07 20:31
a ja jestem w wielkim szoku ostatnio bo poznalam kierownika ktory mysli w pierwszej kolejności o swoich pracownikach, a potem o wlasnej dupie. Prawda jest taka ze to PRACA i robić trzeba.... szkoda tylko, ze za marne grosze. Ja poprostu robie to co do mnie w pracy należy... i nikt nie moze powiedzieć, ze stoje pod filarkiem.... odwalam swoje i mykam do domciu.... i trele morele...
.... hehe jak nam nie pasi to może strajk jak w supermarketach? Hmm.... tylko ze trzeba założyć zwiazek zawodowyyy :P:P phi :P pozdro laski
i tyle :) / 83.31.69.* / 2010-10-11 00:00
W mojej firmie próbowali . Wywaliłem na pysk :)
IZZA5 / 2010-10-08 08:38
witam,
kierownicy sklepów na pewno myślą o swoje załodze bo kim by oni byli,jakby nie ich załoga: do czego by doszli bez WAS, ALE REGIONALNI ZARABIAJĄ GRUBA KASĘ,

ZA CO ZA NASZĄ HARÓWKĘ, Już większość z nich zapomniała jak to jest na dole. Więcej precyzji, a mniej dyktatury. czasem pokażcie za co jesteście na górze, własna praca- klikać w komputer i nakazywać każdy potrafi A ROBIĆ TO UMIEJĘTNIE I Z SZACUNKIEM TO JUŻ NIE.

Pozdrawiam Serdecznie
;-) / 95.160.57.* / 2010-10-13 21:07
Witam
Ciekawa jestem skąd posiadasz wiedzę o zarobkach regionalnych?hm... i fajnie by było żeby nie wrzucać każdego do jednego wora, bo nie sądzę żebyś współpracowała z każdym rks.Tak samo jak trafiają się zaangażowani i pełni poświęcenia sprzedawcy tak samo i na wyższych szczeblach takich ludzi można spotkać.Jeśli masz wątpliwości co do pracy twojego przełożonego to czemu nie powiesz mu otwarcie o nich lub nie zadzwonisz?Tak na marginesie czytając to forum rzadko padają w komentarzach propozycje zmian lub racjonalnego rozwiązania pewnych kwestii...czy naprawdę pracownicy potrafią tylko narzekać? i co tym zyskują?
Pozdrawiam wszystkich pozytywnie patrzących na świat ;-)
cycycy / 83.19.204.* / 2010-10-07 17:50
Dobrze jak kierownik stoi przy komputerze i chociaż udaje, ze cos robi.. A nie tak jak nasza kierownicza... ciagle na zapleczu z nogami na pufie.. kilka godzin w pracy i myk do domu.. a bo po dziecko tzreba jechac.. a zrobic zakupy itp. itd.
MGR NA SAMJE Z BUTAMI NIE DO POMYSLENIA RZE TAK MORZE BYC / 83.6.225.* / 2010-10-07 18:48
no wuasnie !!!!!!!!!!! Nasza tesz !!!!!!!!!!!!!!
kotek-srotek / 95.41.27.* / 2010-10-07 19:40
uwielbiam Twoje teksty:))))))))))))))
.............wwww / 89.238.13.* / 2010-10-04 09:42
Oni traktuj jak bysmy byli w szkole .....jak zwiekszyc wskaźnik na pragonie to juz paranoja jest..........
IZZA5 / 2010-10-06 20:21
witam,
Poznałam dzisiaj swoja NOWA rejonowa, POWIEDZCIE MI LUDZIE ZA CO DAWALI
TAKIE STANOWISKA JAKIEŚ 4-5 LAT TEMU, skoro tacy ludzie piastują takie stanowiska Masakra.
Kacha Wrocław / 95.160.206.* / 2010-10-04 01:19
Czytam, czytam i ręce mi opadają... :o] Pytanie...! Czy Wy macie realne pojęcie czym zajmuje się kierownik salonu? O RKS'ie już nawet nie wspomnę.. Czy myślicie że kierownik stojąc przy komputerze gapi się w niego bezczynnie? Zastanówcie się.. i uwierzcie mi że prościej jest "klepać kartony" w ta i na zad.. "bo nowa instrukcja", "bo kartony nie równe".. Łatwo narzekać.. ale jak kiedyś przyjdzie na Was pora.. i przyjdzie Wam brać odpowiedzialność za całą załogę.. zatęsknicie za podnoszącymi ciśnienie klientami.. marząc o uwolnieniu się od zbierania operów za to co nie zrobione przez "sprzedawców".. Nie wiem z których salonów są takie komentarze, ale jak czytam, że Waszym problemem jest głośna muzyka, to się zastanawiam... kiedy ostatnio na nią zwróciłam uwagę.. ale jeśli Wy macie czas na jej słuchanie, to nie dziwię się że premie, które są adekwatnie naliczane (między innymi) za wyrobione plany sprzedażowe, wyglądają u Was jak wyglądają .. ha i naj ważniejsze..! Nie wiem czy ktoś wam kiedyś powiedział że to się nazywa PRACA a nie wakacje.. za podpieranie filarów nikt nie będzie płacił.. chcesz premię..? Chcesz na wyższe stanowisko..? To zakasaj rękawy i do robotyyy... :o) A jak ktoś ma ochotę na prawdę popracować.. to zapraszam na Vipowskie salony które w ostatnim okresie robią w 1 dzień tyle co niektóre mają do wyrobienia przez miesiąc :P tu będziecie się drapały po tyłku w między czasie ocierając się o regały... :o]p pozdrawiam :o]p
hsauidh / 89.79.78.* / 2010-10-06 13:23
faktem jest , że zazwyczaj kierowniczka więcej robi na salonie niż niejedna "kierowniczka starszy sprzezdawca", która dopiero co awansowała a juz jej woda sodowa uderza i tylko kartki przykleja na zapleczu- mam na myśli wrocław.
bbbbbbbbb / 89.228.144.* / 2010-10-06 17:35
za tyle co kierownicy maja wypłaty to kazdy by sie poswiecił.a dac kierownikowi 1600 brutto !!!!!!!!! co by wtedy powiedział? kazdy sprzedawca nie raz zastepował kieownika -i co stał12 godzin przy komputerze????!!!!!!!!!!!!!!!! sciema i sciema nikt mi tego nie powie!!!!!!!!!!!!!
kakakakaka / 217.172.249.* / 2010-10-14 19:30
1700-1900 bez premii (a jej juz dawno nie widziałam - uwierzcie - albo niewyrobiony utarg albo zabrana premia po inwentaryzacji).
Mnie jakoś nigdy nie zdażyło się stać za komputerem cały dzień.
Fakt ze zdarzaja się dni kiedy trzeba spedzic tam więcej czasu (grafiki, tabelki do wysłania, niezgodności w dostawie i dociekanie co gdzie i kiedy,zaginione paczki, błędy kasjerskie i szukanie igły w stogu siana - bo się okazuje ze po zamknieciu trzeba oddac do kasetki pieniądze, albo się zgubiło "pargonik" od reklamacji albo zwrotu,przyjecie dostaw, wystawienie MM-ek bo właśnie mamy zwózkę albo przerzuty, wyjasnienia do działu księgowości i wiele innych , ale cóż dla Was Kochanych pracowników my tam tylko stoimy.
A propo sprzedawcy, który nie spedza tyle czasu przy kompie. Jestem pewna, ze jest to spowodowane tym, iż wszystkie sprawy któer wymagają jakiegoś wyjaśnienia, dociekania i zajmują więcej czasu sa zostawiane dla kierownika. Nawet trudne reklamacje są zostawiane dla nas "bedzie jutro kierownik to proszę przyiść, ewentualnie do Pani-a zadzwoni".
A Wam Drodzy Pracownicy zazdroszcze Swietego Spokoju i zycze jak największych sukcesów i awansów, abyscie mogli tez sobie postać 12 godzin za komputerem.
Pozdrawiam
karola1976 / 89.108.207.* / 2010-10-15 14:43
To Ci powiem tylko, że masz beznadziejny zespół. U mnie kierownik robi to samo co my, ale każdy pracownik umie wystawić MM, wgrać dostawę, itp. Kierownik też przestawia z nami sklep, a jeśli stoi przy komputerze to tylko dlatego, że robi coś co może tylko kierownik, np. grafiki.
U nas ani kierownik ani sprzedawca nie ma świętego spokoju, ale jakoś razem pracujemy i dobrze nam to wychodzi. Skoro masz tyle roboty to tylko dlatego, że nie bardzo Ci idzie zarządzanie personelem albo pracownicy to lenie.
alllollla / 93.105.198.* / 2010-10-14 23:51
o czym Ty bredzisz Kobieto!!!! Za to Ci placa, za robienie tych rzeczy a nie za stanie i gapienie sie w komputer, Poza tym wystawianie dokumentów MM, reklamacaje, zwroty obce itd, itp to nie jest nic trudnego. Piszesz o tym jakbyś tylko Ty to potrafila. Po prostu smiechu warte.
kakakkakaka / 217.172.249.* / 2010-10-15 16:07
Zespół mam super i potrafi naprawde bardzo duzo, nie zamieniła bym go na zaden inny.
Ja sie nie użalam, odpowiadam tylko na wasze bzdurne pytania.
Wiem doskonale za co mi płacą i jakie mam obowiązki , szkoda tylko ze niewszyscy sprzedawcy o tym nie wiedzą.
Najlepiej nic nie robić a brać kasę.
Karola1976 i alllollla chyba zle mnie zrozumiałyście, mam nadzieje ze jesteście tak super jak moje dziewczyny i kierownik moze się wami pochwalić i być z Was dumny.
pozdrawiam
karola1976 / 188.33.121.* / 2010-10-16 22:13
OK, to może źle Cię zrozumiałam i przepraszam. A co do kierownika to nie zamieniłabym na nikogo innego. Często nas chwali i generalnie myśli dokładnie tak jak my, czasem jest zmęczona, kiedy indziej ma pawer do pracy. Daje świetny przykład, tylko za dużo pracuje. To jej jedyna wada.
RKS też mamy w końcu takiego, który rozumie, że możemy być zmęczone i przynajmniej nie wystawia negatywnej karty kontroli, kiedy wpada na salon i widzi zwózkę ponad 1000 par.

Poprzedni tylko narzekał na bałagan. A jak ma go nie być, skoro zwózka i przerzut w ciągu 2 dni i 3 osoby na sklepie. Trzeba trochę myśleć i dać nam czas skończyć pracę - wtedy oceniać.
kakakkaka / 217.172.249.* / 2010-10-16 23:29
Ostatnie Twoje zdania - temat rzeka.
Cieszę się, ze świetnie się dogadujecie z kierownikiem i współpracownikami. Miejmy tylko nadzieje ze takich salonów jak nasze bedzie coraz więcej.
A kierownik to nie Bóg i bedzie traktował pracowników jak ludzi - bo na formu czyta się całkowicie coś innego.
Wspólpraca, zaufanie....
Tak tylko można osiągnąć wspólnie cel.
Pozdrawiam
kaja11 / 68.67.15.* / 2010-10-08 09:42
tak przy okazji .pracownik ma na reke ok1200-1300zl a moze ktos wie ile dostaje kierownik? albo moze jakis kierownik poda swoja kase na reke? tylko prosze nie pisac ze dostaje 200 czy 300 zl wiecej i ie robic z siebie posmiewiska dobrze?
MGR NA SAMJE Z BUTAMI NIE DO POMYSLENIA RZE TAK MORZE BYC / 83.31.69.* / 2010-10-10 22:33
U NASZ KEROWNIK MA 15000 NA ŁAPE. A PANI OT SPSZONTANIA 2500. SZATNIASZ JEST POKSZYWDONY, BO MA TYLKO 1200 ALE ON BIEŻE JESZCZE RĘTĘ,
lallllola / 93.105.198.* / 2010-10-08 20:41
w łodzkim zarobki wygladają tak: sprzedawca 1800 brutto, starszy sprzedawca 1900 brutto, natomiast kierownik 2600 brutto.
Pozdrawiam
MGR NA SAMJE Z BUTAMI NIE DO POMYSLENIA RZE TAK MORZE BYC / 83.31.69.* / 2010-10-10 22:35
CO TO "starszy sprzedawca" ? EMERYT ?
Paranoja jakaś... / 78.8.17.* / 2010-10-09 13:30
Powiedzcie mi,czy kiedykolwiek w dziejach jakiejkolwiek firmy sprzedawca zarabiał tyle co kierownik?To co Wy robicie jest jakąś paranoją!Jestem sprzedawcą,ale żal mi Was normalnie!Chciałabym zarabiać więcej,ale w tej firmie nie da rady i nie wiem,czy gdziekolwiek na dzisiejsze czasy byłabym zadowolona z pensj!Kąsacie się jak świnie przy korycie,aby tylko jak najwięcej się nachapać!Z wielu powodów jesteście do nich podobne,a z tego co tu można wyczytać jestescie takie wykształcone.Sorry za takie słowa,a ludzie trochę godności!To nie firma jest winna,że nam nie wystarcza na życie,ale Państwo,w którym żyjemy!
kupadło / 68.67.15.* / 2010-10-11 19:51
1.godnościa nie nakarmisz dzieci
2.tak można zarobic wiecej,nie mówie o tysiacach ale te 300-500 zł spokojnie(dlatego tez uciekam na dniach z tej firmy)
3.nie państwo jest winne tylko firma,bo zarabia właśnie na tobie dając ci takie ochłapy .Skoro tysiace innych firm daja zarobić wiecej to o czym my mówimy? o jakim państwie - nie pracujesz w budżetówce tylko w prywatnym przedsiebiorstwie w którym to właściciel ustala pensej a nie państwo
4.I na koniec -bo widze że koszam po prostu ta robote i firme - zycze przyjemnej pracy w firme CCC do emerytury ,bo przecież chyba nie zostawisz tak samej sobie tej firmy co? moze kiedys zostaniesz kierownikiem ,moze regionalnym a może do końca życia będziesz układać buty na półkach ,ale co tam , przeciez to nie firma jest winna tylko państwo i w ogóle co wszyscy chca od CCC ???????????????
MGR NA SAMJE Z BUTAMI NIE DO POMYSLENIA RZE TAK MORZE BYC / 83.6.231.* / 2010-10-10 19:03
I RZONDZONCY !!!!!!!!!!!!!!
kleo ccc / 85.14.85.* / 2010-10-10 00:52
dokładnie tak jak napisałaś nie firma jest temu winna bo w zasadzie przy przyjęciu do pracy stawka była jasno przedstawiona na konkretny etat (1/2.3/4..) a decyzja czy pracować za tą kase czy nie należała już tylko do osoby ubiegającej sie o prace... więc skoro się zgodziłyście to teraz nie narzekajcie że firma za mało daje
bo i tak lepiej płacą niż inne firmy za ta samą ilość godzin. Pozdrawiam wszystkich pracowników
kupidło / 68.67.15.* / 2010-10-11 20:00
1.pisalem juz w innym poscie ze to nie panstwo tylko firma daje ci kase ,włascicielem jest prywatny przedsieboirca a nie panstwo - nie pracujesz w budżetówce wiec niech to do ciebie dotrze
2.tak stawka byla jasno okreśłona tylko zapomnieli określic że nie płaca za nadgodziny,za nocki,zapomnieli jakos o przysługujacych przerwach,traktowaniu pracownika jak człowieka i wielu innych rzeczach
3.daje lepiej niz inne? no tu mnie rozbawilas,ja wlasnie dlatego odchodze od tej dziadowskiej firmy i ide tyrac mniej z wolnymi niedzielami i czesciowymi sobotami za ok.30 % wiecej wiec przestan pisac takie bzdety.Nastepna nawiedzona pracownica CCC
karola1976 / 109.243.178.* / 2010-10-12 12:36
Dopiszę się do tego, bo w pełni się zgadzam. Nie wiem kto tu pisze, ale chyba studenci zaoczni co to z rodzicami mieszkają i wystarcza im te 1200zł. Aha, zapomniałabym o premiach, ostatnio miałam 134zł za 100% progu. . .
Co zrobić z taką kasą?
To nie prawda, że inni mają podobnie, mają lepiej. Kiedyś pracowałam w konkurencyjnej firmie i na pierwszy miesiąc już miałam 1500 "na rękę", a to było 2 lata temu. Do tego każda nadgodzina porządnie platna. To każdy chciał nawet zostać wieczorem czy na noc i skończyć przekładanie. A tu co? Wolny dzień? Na co mi to?

A i jeszcze dodam, dlaczego już tam nie pracuję, bo zaraz odezwą się "pseudokoleżanki" z innych sklepów swoim kwiecistym burackim pełnym wyzwisk językiem:
ano centrum handlowe nie podpisało umowy na kolejny rok i sklep trzeba było zamknąć.
To tyle. Ale też już odliczam dni do końca pracy w tym horym miejscu. Powodzenia dla tych co chcą uciekać z CCC.
...........ccc / 188.33.6.* / 2010-10-04 19:39
Szanowna pani Kasiu, myślę,że praca na stanowisku kierownika też jest ciężka i napewno odpowiedzialna...tylko co można robić przed komputerem przez 12 godzin pracy??????? odpisywać na mail"e czy może poprostu udawać,że sie pracuje, a jak się dzieje źle na salonie to najlepiej winę zrzucić na innych np. na zastępcę.
Pozdrawiam
MGR NA SAMJE Z BUTAMI NIE DO POMYSLENIA RZE TAK MORZE BYC / 83.6.234.* / 2010-10-04 22:31
no wlasinie !!!!!! daj nam premje ba my sie uczylysmy a ty nie !!!!!!!!!!!!!!!!!
MGR NA SAMJE Z BUTAMI NIE DO POMYSLENIA RZE TAK MORZE BYC / 83.6.234.* / 2010-10-04 22:39
doda m jeszcze rze nam sie nalerzy i rze to fszystko wina żondzoncyh rze nam tak źle i ta mózyka tesz nietaka i rze hcem potwyszke bo misie nalerzy i koniec !!!!!!!!!! a jak nie to pujdziem pot belweder i jak tszeba bendzie to i na wjejskom i zablokujemy warsiawe bo to ih wina rze tak jest jak jest
julkapitulka / 83.27.237.* / 2010-10-06 22:25
Gdzie ty do szkoły chodziłaś !! takie byki ortograficzne sadzisz,że aż głowa boli i o czym ty w ogóle piszesz??????????????????? zastanów się!!!!!!!!!!!!!!1111
MGR NA SAMJE / 83.6.225.* / 2010-10-06 23:22
no wuasnie !!!!!!!! Masz slosznom racie !!!!!! Czszeba sie zastaowic i pomyslec nim sie jakoms glopote napisze!!!!! OOOOOO !!!! A co cie ophodzi jakom szkole koniczylam co??????!! Popacz jak sama piszesz!!!!! Ja mam magjisra a boty na pulkah pszekladam i kible spszontam a wszystko pszes zondzoncyh i f totolotka tesz gram i jinwestuje na giepewu i sie z Was troszke czasemi potsmniewam ;)) Tego tesz Ci rzycze !!!!!!!!
julkapitulka / 83.27.237.* / 2010-10-07 13:16
To powiedz gdzie kupiłaś papiery na tego MGR bo coś mi się wydaje ,że na pewno kupiony ten Twój MGR , z takimi bykami ortograficznymi RACZEJ DO ŁOPATY !! a nie kartony z butami przekładać :):):) !! nie jedna laska po szkole podstawowej lub zawodowej pisze ortograficznie jak trzeba . na pewno wstydzą się za Ciebie!!!:)*
karola1976 / 89.108.217.* / 2010-10-07 17:41
Nie wiem czy zauważyłaś, ale to jest zabieg zamierzony. Wbrew pozorom bardzo trudno jest zdanie tak sklecić, żeby były w nim same błędy.
Ja też mam tytuł mgr i też jestem trochę rozogryczona faktem pracy w sklepie, ale taki rynek pracy.
Mam nadzieję, że coś się zmieni. A tak ze swojej strony pozdrawiam wszystkich niedokształciuchów, którzy rządzą nami z góry i co chwilę głupie instrukcje przysyłają. Czasem też z błędami, ale to już zamierzone nie jest:)
MGR NA SAMJE Z BUTAMI NIE DO POMYSLENIA RZE TAK MORZE BYC / 83.6.225.* / 2010-10-07 18:56
Oczywiście ma Pani rację. Pisałem już wielokrotnie, iż zaglądam tutaj dla zabawy, oraz rozładowania codziennych stresów. Sam jestem pracodawcą i miałem wielokrotnie do czynienia z ludźmi pokroju tych, piszących w tym wątku. to jest zwyczajnie ŚMIESZNE :DDDDDDDDDDDD
Pozdrawiam serdelecznie ;)
rozowa pantera / 81.219.91.* / 2010-10-05 09:04
Za pierwszym razem byles śmieszny ale tylko RAZ,pozniej staje to sie juz żalosne!!

A tak swoją drogą:
-pod Belweder nie ma co iśc bo tam nic mądrzejszego nie usłyszysz :)
-mozemy postulować jedynie o otwarcie jak najwiecej zakladow psychiatrycznych po wspolpracy z NG2-bo tu zamiast uderzyc w sprzedaz to uderza sie w naszą psychikę i szarga godnością
-to gimnazjalistom w obecnym systemie edukacji dano więcej swobody niż pracownikom NG2,traktują wszystkich jak debili i złodzieji
-jezeli ktos kiedys bedzie mial ochote na wydanie ksiazki o naszej firmie i tym co sie dzieje to ręczę ,że zbije fortunę-będzie więcej tomów niż Sienkiewicz mial w "Potopie"
-mam taką cichą nadzieje(a nadzieja matką głupców),że w końcu ktoś odpowiedni zasiądzie tam gdzie trzeba i pójdzie po rozum do głowy ,zajmie się sprzedażą a nie p********* .........taką cichą nadzieję mam :(
MGR NA SAMJE Z BUTAMI NIE DO POMYSLENIA RZE TAK MORZE BYC / 83.6.225.* / 2010-10-07 19:03
Ić postulować o rozóm. I napirz ksionszke. A przestań narzekać. Jak nie pasi- to zmień. Po diabła użalać się publicznie ? Bo Wam się "należy" ???????????
rozowa pantera / 83.238.156.* / 2010-10-08 08:14
Sam piszesz glupotki więc i mi wolno!!! Tez wchodze tu dla zabawy bardziej niz faktu........chociaz rzeczywistosc jest rzeczywistoscia i ludzie maja tu racje(moze niektorzy przesadzaja........ale MAJĄ )
lOOlaa / 93.105.198.* / 2010-10-04 20:26
zgadzam sie z poprzedniczką. Pani Kasiu z Wrocławia, proszę nam napisac co robi KS przez 12 godzin dziennie przed komputerem? Nad czym tak intensywnie pracuje?
Kacha Wrocław / 95.160.206.* / 2010-10-04 21:08
Nie odpowiem Wam na to pytanie. My mamy system nie 12 a 8 godzinny a nasza kierowniczka nie spędza przed komputerem całego tego czasu.. Skoro tak Was ten temat męczy, zapytajcie się ich :o]
KS... / 62.87.227.* / 2010-10-04 21:26
Ja jestem kierownikiem i dużo czasu zajmuje mi to o czym inni nie mają pojęcia albo nie chcą tego zauważyć.Moja obsada wie i woli "klepać kartony"niż robić to co ja robię.Ja odpykam swoje na kompie i uciekam do pracy na salonie i jest to dla mnie nie tylko tyrka,ale także przyjemność współpracy z ludźmi,z którymi współpracuje od dawna,to się nazywa integracja.Kasiu nasz salon należy do tych utrzymujących niektóre salony,ale głośna muzyka jest dla mnie utrapieniem-nie słyszę nawet swoich myśli i przede wszystkim klientów,a i zapach nie jest zbyt przyjemny i to trzeba przyznać,bo nawet klienci zwracają na niego uwagę...Nie wiem,czy istnieje salon,który robi w jeden dzień robi taki obrót jak inne w miesiąc,ale jeśli tak to wielki szacunek dla takiego salonu,sama chciałabym w takim pracować:)Pozdrawiam wszystkich...
...........ccc / 188.33.54.* / 2010-10-05 14:14
W takim razie jest Pani super kierowniczką! Jest mało ludzi,którzy obejmując to stanowisko robią papierkową robotę i dodatkowo" klepią pudełka". Ja osobiście wolę klepanie,bo biurokracji w firmie jest więcej niż w urzędzie skarbowym:) co do muzyki...wydaje mi sie,że może być...ale zapach TRAGEDIA(kręci się od niego w głowie i ma się czasami na nudności)
Co do pracy kierowników....może zamiast wprowadzać arkusze ocen z obsługi klienta, wprowadźmy dodatkowo arkusz ocen pracy kierowników( dopiero wtedy RKS otworzą szeroko oczy .....ze zdziwienia)
Pozdrawiam wszystkich pracujących
ala536 / 178.36.84.* / 2010-10-01 20:32
hej.dajcie dziewczyny info wiarygodne odnośnie premii półrocznej: kto ma decydujący wpływ i podejmuje decyzję ostateczną o przyznaniu premii półrocznej dla pracownika jako zadanie dodatkowe? Za co Was premiują Wasi przełożeni?
julkapitulka / 79.186.15.* / 2010-10-01 22:01
Premię przydziela procentowo kierownik sklepu za wykonane zadanie niestety decydujący głos ma RKS I TO ON DZIELI KTO ILE DOSTANIE!!!
kakakkakakak / 217.172.249.* / 2010-10-03 22:06
co z głupoty piszecie, kazdy kierownik na poczatku danego półrocza dostaje do wypracowania procentowo pewne wskażniki, jak je wypracujecie to jest premia.
Info. zasiegnijcie u kierownika : jaki miałyscie osiągnąc wyniki , a co wam się naprawdę udało .
ginia / 62.69.222.* / 2010-10-27 17:58
a po jaką cholerę kierownik ma się starać o wypracowanie wskaźników jak w każdym ccc kradną buty i na lewo sprzedają pracownicy zresztą też. Zamawiasz i masz za pół ceny. W Szczecinie ccc to ma fatalną opinię. Ale kombinują jak mogą żeby dorobić do marnej pensji.
do kakakakak / 91.94.128.* / 2010-10-05 22:33
ona dobrze napisała! żadne głupoty.Wskaźniki wskaźnikami,ale premia za zadania indywidualne to inna bajka.I za to właśnie regionalni tną premie...Zresztą nie tylko :/
ala536 / 178.36.96.* / 2010-10-05 11:53
wiesz gdybym miała przejrzyście określony wynik mojej pracy to nie zadawałabym jak Ty to nazwałaś/eś głupot. po drugie to było pytanie niegorszące nikogo ze stron.
pozdrawiam
sprzedawca22222222222 / 82.210.146.* / 2010-09-29 18:51
u nas jest to samo my zasuwamy jak \osły a kierowniczka nic drze sie tylko uwali komus reklamacje a my swiecimy oczami potem :( premia smieszne normalnie a za nocke 44 zł dali smiech na sali zachorowac nie wolno bo potem zwalniaja za nic
BODYGAR / 91.94.15.* / 2010-11-21 23:43
JAK WAM SIĘ TAK NIE PODOBA W OBECNEJ PRACY, TO IDŹCIE PRACOWAĆ DO LIDLA CZY STOKROTKI. BĘDZIE WAM LEPIEJ!!!!!!
cecka / 84.234.12.* / 2010-09-27 17:40
u nas nie tylko narzekają na głośną muzyke ale i na ten okropny zapach ktory zamonotwali
cccx30 / 83.27.255.* / 2010-09-30 22:24
muzyka okropna i za głośno, zapach śmierdzący - śmierdzi gorzej niż w biedronce na dziale z rybami
sprzedawczyczka / 83.27.255.* / 2010-09-30 23:24
Popieram w ccc jest jak na wiejskim festynie – muzyka denna i za głośno i cuchnie kiełbasą z grila
cecetka / 83.31.179.* / 2010-09-28 20:42
o tak zapach jest okropny :(
aldik / 93.157.115.* / 2010-09-21 21:03
Nie raz słyszę od klientów że mamy okropną muzykę
ale co zrobić - jakoś musimy ją strawić i klienci również - to nie nasza wina :(
ccc ona30 / 83.21.181.* / 2010-09-25 20:36
to prawda u nas tez klienci wydzierają się na nas że mamy za głośno a i muzyka jest tez tragiczna. Nawet nie możemy klientowi zaproponować dodatku przy kasie bo nas nie słyszy. Komuś się tam do góry w głowie poprzewracało. Wystarczy posłuchać klientów to oni są najważniejsi. A w chwili obecnej po prostu wychodzą ze sklepu.
łona 333 / 83.20.188.* / 2010-09-26 08:34
to ściszcie muzykę
kakakkakakaka / 217.172.249.* / 2010-10-03 22:09
dokładnie, ściszcie . chyba, że to zabardzo skomplikowane .....
karola1976 / 109.243.190.* / 2010-10-04 17:43
To jest akurat proste, ale RKS każe nam ją ciagle robić głośniej. Nawet do tego są jakieś wytyczne. Jak stać, jak trzymać ręce, co można założyć pod bluzkę, czego nie....

Więc jeśli myślicie, że nie ściszamy bo nie umiemy to tylko świadczy o Waszym ilorazie, jakże niskim.
PRACOWNIK CCC / 88.156.194.* / 2010-09-21 18:47
Witam, chciałabym abyście pomogli mi znaleźć francuską piosenkę, która leci w CCC. Nie wiem kto ją śpiewa. Piosenka rytmiczna śpiewa na początku facet (głos "podobny" do Garou, ale to chyba nie on) potem śpiewa z nim kobieta. Nie znam francuskiego więc napiszę co usłyszałam w refrenie:
"Słiną sele słiną selebre...." pisząc "do,re,mi,fa..." napisze jak mniej wiecej leci melodia a spacja duża będzie oznaczać, że jest chwila przerwy. .
"Do re mi fa sol sol fa mi re do re mi fa sol sol fa mi..." coś takiego.

Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam
fuck :( / 188.33.149.* / 2010-10-14 22:14
ja p****..ę!!!! tego jeszcze nie było!!!! weź się zwolnij, proszę cię, bedziesz miała więcej czasu na poszukiwanie ulubionych utworów po stronkach!!!
PRACOWNIkCCC / 88.156.194.* / 2010-11-09 00:09
Bujaj się cycu, nie chcesz pomóc to nie. Nie pytałam ciebie.
MGR NA SAMJE Z BUTAMI NIE DO POMYSLENIA RZE TAK MORZE BYC / 83.6.245.* / 2010-09-21 18:58
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
PRACOWNIK CCC / 88.156.194.* / 2010-09-21 21:45
MAGISTEREK SIĘ CIESZY:P :D
Szef wszystkich szefów / 89.107.157.* / 2010-09-20 19:17
Jak zwykle na temat pracy kierowników w CCC najwięcej mają do powiedzenia sprzedawcy. Wy już najlepiej wiecie,co i kiedy robi kierownik. Wydaje się wam,że jeżeli KS pracuje przy komputerze,a wy w tym czasie układacie buty,to on nic nie robi,a wy macie roboty po szyję. Otóż drodzy sprzedawcy: róbcie to,co do was należy,a być może kiedyś przekonacie się jak to łatwo jest dowodzić kilkunastoma takimi osobami jak wy. Bez urazy,ale większość z was nie ma ani doświadczenia zawodowego,ani odpowiednich manier wyniesionych ze szkoły lub domu,ani predyspozycji i podstawowych umiejętności,aby pracować na kierowniczym stanowisku.Wam się wydaje,że choć część z tego macie.
Poza tym: Skoro wy jesteście tacy świetni,a kierownicy do bani,bo tak większość z was tu pisze to ja mam pytanie: Dlaczego nie składacie CV na stanowisko Kierownik? Przecież co chwila w prasie,lub na internetowej stronie pojawiają się tego typu ogłoszenia? Śmiało,skoro jesteście tacy świetni!
pracownik ccc / 2010-10-08 08:34
szef wszystkich szefów.cóż za idityczny login.widać że od zbierania ziemniaków jakimś fartem udało ci się objąć stanowisko.wywyższasz się,od razu widać że braki ci klasy.dowodzić kilkonastoma osobami to nic trudnego,a nie każdy zajmuje takie stanowisko jak ty nie dlatego że nie chce a dlatego że ktoś komuś nie dawał dupy, nie lizał dupy bądż poprostu nie miał znajomości.praca w ng2 jest ciężka.ludzie są nie doceniani.a te ku....wa instrukcje to w ogóle tak śmieszne i idiotyczne, że aż słów brak.to nie jest normalnie zorganizowana praca, skoro robi się robotę głupiego że aż się klienci śmieją ,że to się w kółko przestawia.i wytrzymać to to jeszt sztuka.a wsadzić nos w komputer to nie jest sztuka.walnij się w łeb zanim znowu zechcesz takie bzdury napisać
sonoasamantha / 87.105.140.* / 2010-09-30 22:23
co ty pieprzysz wielu z nas wie znacznie więcej niż ktoś taki jak ty pani czy tan panie kierowniku lepiej naucz się tego na czym polega praca a potem komentuj i krytykuj sprzedawców, bo to oni za ciebie większość roboty odwalają. Pewnie jak ciebie zapytać co do czego to sama łapy rozkładasz!!!!!
pikpokpikpok / 83.5.124.* / 2010-09-25 17:06
No to śmiało , proszę się ujawnić a nie anonimowo wciąż obrażać nas sprzedawców,prawda w oczy kole.A nie każdy chce być kierownikiem jak Ty i pomiatać ludzmi ,trzeba być po prostu człowiekiem żeby pracować z innymi i traktowac każdego tak samo jak Ty chcesz by Ciebie traktowano każdemu należy się szacunek.Tego właśnie nauczyłam się w domu i szkole.Okazywać każdemu szcunek bez względu jaka to osoba i na jakim stanowisku .Czyż nie prawda !
5tyuu8790 / 87.205.143.* / 2010-09-22 23:24
ha ha ha .... koń by się uśmiał, co wy już macie z tym zarządzaniem..... lenie jedne... doświadczenie zawodowe, maniery,predyspozycje,umiejętności....co jeszcze? A możę o wykształceniu byście jeszcze wspomniały? ha ha ha.... lenie jedne !
no nie ? / 93.157.115.* / 2010-09-21 20:56
no właśnie , jeżeli co chwilę jest ogłoszenie o pracy dla kierowników to oczywiście o czymś to świadczy
ostareczny krach systemu korporacji / 193.105.251.* / 2010-09-22 03:10
Czekają na kogoś z CCC :D
Cecolinka / 88.156.194.* / 2010-09-21 18:59
a ja tam lubię swoją pracę w CCC :)
ccccccccccccccccccccccccccccccc / 83.238.235.* / 2010-09-21 20:04
podpisuje sie pod tym czasami mam nerwa,ale ja również lubie swoja prace:)))))
tara tara / 93.105.198.* / 2010-09-20 22:02
Drogi Szefie wszystkich szefów na temat pracy kierowników w CCC najwięcej mają do powiedzenia sprzedawcy dlatego, że tylko oni tak naprawdę widzą jak szanowne kierownictwo pracuje! To sprzedawcy przebywają z nimi po kilka godzin dziennie. Co może powiedzień na temat pracy KS taki RKS, który przyjeżdża do Salonu na 30 min raz w tygodniu?!
tifi / 95.49.180.* / 2010-09-20 12:24
Mam pytanie ile razy w miesiącu wasze kierowniczki zmieniają grafik ? Bo u nas jak jest połowa miesiąca to już naliczyłam ze 4 razy a pewnie to nie koniec .
Ostateczny krach systemu korporacji / 193.105.251.* / 2010-09-22 03:47
Grafik jest elastyczny
32 / 77.45.51.* / 2010-09-20 21:02
nasz kierowniczka nie zmienia wogole robi raz grafik i to wsio!!!
booooti / 93.94.191.* / 2010-09-19 14:40
Macie już karty rabatowe w boti ?
32 / 77.45.51.* / 2010-09-19 22:35
juzz dawno!!!!
botiiiii / 213.25.114.* / 2010-09-19 21:38
karty rabatowe w boti już są
boti 2 / 83.25.179.* / 2010-09-21 09:43
do nas jeszcze RKS nie dojechał :(
iłk / 83.20.10.* / 2010-09-16 16:05
To masz dobrze że masz takie kierownictwo. Bo u nas kierowniczkom się poprzewracało w głowach. Wzięły za bardzo do siebie stanowisko na którym pracują . Rozmawiają z nami jak z jakimiś śmieciami. Centralnie mają nas w dupie. Przyjeły swoich przydupasów do pracy i ztworzyły elite. A my ...... szkoda gadać jesteśmy na szarym końcu. One robią wszystko idealnie a my do kitu itd . Tak się u nas kręci.
kredziomalowanka / 77.253.26.* / 2010-09-28 15:48
U nas też tak było kierowniczka układała grafik pod siebie totalna porażka .Najlepsze są te kierowniczki ,które ciągle mówią że się zwolnią a w rzeczywistości kiblują do emerytury haaaaaaa.Bo przecież gdzie będą miały lepiej.One twierdzą że wszystko robią gówno prawda,może i są odpowiedzialne za sklep ale nic poza tym,chyba że trafią się wyjątki.
fiołeczek / 94.254.134.* / 2010-09-19 00:17
u nas też nie jest kolorowo liczą czas ile jesteśmy na przerwie ale nikt nie patrzy na to że sie zostaje do 22 a płacone do 21.30
fiołeczek / 188.33.118.* / 2010-09-15 20:11
ja na 3/4 etatu wzięłam 150 zł premii plus nadgodziny więc wyszło przyzwoicie ale niestety kokosów w tej firmie nie ma. Ale cieszy mnie tylko to że kierowniczka potrafi nas pochwalić za zwykłe sprzątanie że to czyste, że tamto czyste i to jest fajne bo czasami się podesty na kolanach myje aż szlag człowieka trafia... ale da się to wszystko wytrzymać jak się ma fajnych współpracowników ja w pracy mam 3 przyjaciółki prawdziwe reszta to znajome mordy ale się tolerujemy bo tak jest wygodnie...
pozdrawiam wszystkich pracowników ccc trzymajcie się damy radę
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy