CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
rudaB / 2010-07-15 19:58
LUDZIE ZAMONTUJCIE KLIMATYZACJĘ NA SKLEPACH..... NIE WIEM JAK JEST NA INNYCH SKLEPACH TEJ FIRMY ALE MY DZIŚ ZANOTOWAŁYŚMY 40 C...... TRAGEDIA ..... GOTUJEMY SIĘ TAM..... NIE IDZIE PRACOWAC W TAKICH WARUNKACH ........
ostateczny krach systemu korporacji / 83.27.45.* / 2010-07-25 18:01
ok jutro będziemy :D
bezproblemowa / 178.182.68.* / 2010-07-22 14:12
ruda, i co? kogo tutaj prosisz? tych innych żalących się na forum? naiwnie myślisz, że ktoś z nich ci klimę zamontuje? :)))))))))) to ci przypomnę, ze pomyliłaś adresy, bo to forum to nie jest cudowna studnia życzeń. Jak masz jakiś problem, to pisz do kogo potrzeba, bo tak g.... załatwisz. ale to trzeba mieć wysokie IQ, zeby na to wpaść. Ciekawe czy sąsiadkę też prosisz o wypłatę, albo zeby ci obiad dla faceta ugotowała... :)))))))))

ale naiwni ludzie pracują w tej firmie, żenadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a jak jest Wam za ciepło to idzcie pracować do budki z kebabem. Na 40 st. będziecie sie cieszyć jak dzieci :)))))))))))
Co by tu dodać:) / 78.8.25.* / 2010-07-24 15:15
Ja Ci coś napisze kochana odnośnie tego o co ludzie proszą i gdzie proszą.Piszą tu bo są anonimowi wiesz???Mam na myśli tu temat kierownika,często skargi na kierownika obracają się na niekorzyść skarżących,bo wiadomo na kim to się odbije,niektórzy wolą zamknąć buzie żeby mieć co do gara włożyć,a ewentualnie tu wyleją swoje żale...Wiem,że są też lub byli dobrzy kierownicy a zmówione współpracownice doprawadzały do jego zwolnienia,no bo prawda leży po stronie większości,więc nie tylko kierownik potrafi być bezduszny.Po drugie oni mają nienormowany czas pracy,więc mogą chodzić na same ranki,ponieważ nigdzie nie jest napisane,że mają chodzić tak jak sprzedawcy...to jest kierownik moi drodzy ma pewne obowiązki ale też prawa!Inna sprawa,że wysyła inny grafik do Rks a inny jest w salonie a pewnie jeszcze inny w kompie to już jest przesada i tym warto się zainteresować.
Jeśli chodzi o klime,to faktycznie jak widze temat jest bolesny,u nas jest na szczęscie i działa ale są salony,gdzie temperatura jest powyżej 35 stopni,a to nie jest komfortowa sytuacja i dla pracujących i kupujących,ale nie da nic pisanie na forum,wasz kierownik zgłasza to do RKS,ten do firmy wysyła zapytynie i tu pewnie sprawa się zamyka,bo nikt nie będzie na gwałt inwestował w klime,bo oni przecież mają w biurowcach.I to wszystko na ten temat dosłownie i w przenośni...I ty tak bezproblemowa się nie podniecaj tylko lepiej ułóż salon w/g instrukcji to Ci ciśnienie spadnie.Życzę Ci bezproblemowości do końca Twoich dni w CCC:)
prosto w oczy / 83.29.73.* / 2010-07-16 22:57
pot cieknie mi po dupie i przez 8 godzin tak na okrągło
schludnie wyglądam i pachnę
nienawidze tej obłudy panowie dyrektorzy pobudka
gdzie godne warunki pracy
brak słów
32 / 77.45.51.* / 2010-07-16 19:02
klimatyzacje prosimy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bo mdlejemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiam,mi nie cieknie / 95.41.93.* / 2010-07-20 15:59
sprzedawajcie te smierdochiny ,a nie klima wam sie marzy! Jestescie tam od wciskania nam klientom tego chłamu a nie od miłego spedzania dnia..
Cięty na debili... / 78.8.16.* / 2010-07-20 21:00
Chyba przeszkadzał Ci mój komentarz,skoro go usunęłaś/eś???Pewnie z Ciebie taki klient jak ze mnie latynoamerykanka śmierdochinie/nko:)Brak mi słów na takich jak Ty.Tobie z pewnością cieknie,ale mózg uchem...Szanuj ludzi,którzy robią te buty i tych,którzy je sprzedają,a jak Ci nie pasi to na ryneczek...Ja mam klime to żyję,współczuję tym,którzy jej nie mają i pracownikom i klientom!
Pozdrawiam całe CCC:)
MOKRA / 89.239.75.* / 2010-07-15 20:53
MY JAK MY ALE KLIENCI NIE CHCĄ W TAKICH WARUNKACH KUPOWAĆ MĘCZĄ SIE I NAM WSPÓŁCZUJĄ TRAGEDIA. TAKA SIEĆ A PERSONEL SIE MĘCZY ,
WIATRACZEK / 89.239.75.* / 2010-07-14 21:54
TAKA FIRMA A W SKLEPIE PERSONEL SIE GOTUJE W TAKIM UPALE CIĘZKO WYTRZYMAĆ BARDZO IM WSPÓŁCZUJĘ DO TEGO JESZCZE NA OBROTACH OBSŁUGA SUPER ALE ZMECZENIE WYPISANE NA CZOLE MAJĄ ALE MI ZA TO WIATRAK PO PLECACH PODMUCHAŁ BRAK SŁOW .
15010900 / 77.45.51.* / 2010-07-15 19:42
bo na sza firma biedna jest i nie ma pieniedzy na klimatyzacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chinczyki wytrzymają a co tam ludzie liczy sie pieniądz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szkoda słów k........jasna!!!!!!!!!!!!!!!!!1
WIATRACZEK / 89.239.75.* / 2010-07-14 21:54
TAKA FIRMA A W SKLEPIE PERSONEL SIE GOTUJE W TAKIM UPALE CIĘZKO WYTRZYMAĆ BARDZO IM WSPÓŁCZUJĘ DO TEGO JESZCZE NA OBROTACH OBSŁUGA SUPER ALE ZMECZENIE WYPISANE NA CZOLE MAJĄ ALE MI ZA TO WIATRAK PO PLECACH PODMUCHAŁ BRAK SŁOW .
jaha / 109.243.58.* / 2010-07-30 21:42
Słyszałaś "wiatraczku" kiedykolwiek o ładzie, składzie i przecinkach. Twój komentarz mnie po prostu zmęczył, musialam go trzy razy przeczytać żeby dowiedzieć się o co ci chodziło. W dodatku zamieściłaś go dwa razy!
Zacznij ,proszę, książki czytać
myk / 78.88.87.* / 2010-07-09 22:50
słuchajcie ludzie ja wiem, że W TEJ FIRMIE JEST CHOLERNIE CIĘŻKO, NIE RAZ JAK ZNAJOMI MÓWIĄ, ALE MASZ FAJNIE, BO PRACUJESZ W BUTACH ZERO WYSIŁKU TO MNIE SZLAK TRAFIA

ALE ZROZUMCIE JEDNO MÓWICIE OBÓZ PRACY ALE NIKT NAS TU NIE TRZYMA JA TEŻ BLUZGAŁA NA TĄ FIRMĘ DO DNIA, W KTÓRYM ZROZUMIAŁAM, ŻE ALBO SIĘ ZWOLNIĘ ALBO POGODZĘ Z OBOWIĄZUJĄCYMI W TEJ FIRMIE ZASADAMI


FAKTEM JEST, ŻE FIRMA MAŁO PŁACI ZA NASZĄ PRACĘ, ALE JAK SIĘ DOWIEDZIAŁAM ILE ZARABIAJĄ NASI KIEROWNICY, ZASTĘPCY I STARSI SPRZEDAWCY W ODNIESIENIU DO SWOJEJ PRACY I SWOICH OBOWIĄZKÓW TO ZROZUMIAŁAM, ŻE MIĘDZY NAMI ROBOLAMI, A KADRĄ NIE MA ŻADNEJ RÓŻNICY

A JAK MY WSZYSCY PRACOWALIBYŚMY UCZCIWIE TO BYŁO BY NAWET DOBRZE

ZWALNIAJCIE SIĘ I RÓBCIE MIEJSCE LUDZIOM, KTÓRZY CHCĄ Z NAMI PRACOWAĆ MOŻE W KOŃCU DOSTANIEMY POCHWAŁY I PREMIĘ
K.S / 82.177.204.* / 2010-07-28 11:47
taaak szkoda, że kierownictwo nic nie robi tylko po pasażach biega całymi dniami albo na zapleczu przesiaduje z telefonem( dodajmy, że firmowym) i plotkuje z koleżankami...Już o przyjmowaniu znajomych na zapleczu gdzie wstęp powinni mieć tylko pracownicy nie wspominając!!!ale może się myle może kierownikowi wolno???
stopka / 62.233.182.* / 2010-07-14 17:08
inwentaryzacja na czym polega w tym sklepie jaka jest odpowiedzialność dziękuje
aaurora / 93.105.198.* / 2010-07-14 18:48
stwierdza sie braki towaru w sklepie a pozniej za to placi- czyli na kilka miesiecy zegnasz sie z premia.
32 / 77.45.51.* / 2010-07-13 19:38
dziewczyny dajmy sobie juz spokoj z tymi wypowiedziami bo to nic nie da i tak nikt z firmy tego nie czyta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CCCinkaaa / 94.75.107.* / 2010-07-12 22:46
Nie rozumiem pewnej bardzo ważnej kwestii... Buty kradną nam strasznie,nie chodzi tutaj o złe pilnowanie salonu tylko po prostu jest nas za mało na zmianie! KRS nie wyraziła zgody na zwiększenie etatu. Niestety przy inwentaryzacji wszystko wyjdzie. Zazwyczaj jest tak: ułóż sklep,idź do kasy,zajmij się klientem. I gdzie jest czas na pilnowanie?
Nasz prezes jest na 9 miejscu wśród najbogatszych Polaków,a nie stać go nawet na zamontowanie chociaż atrap kamer albo podwyższenie zarobków? To się w głowie nie mieści.
kiedyś tam byłam:( / 77.223.236.* / 2010-07-14 16:42
Waszego szeryfa stać na zamontowanie najnowszej generacji kamer i nie tylko na to ale po co skoro wy za braki zapłacicie po inwentaryzacji albo własną gotówka albo podziękują wam za współpracę. Swoją droga to widzę że po tych paru latach od kiedy mnie to wszystko dotyczyło nic się nie zmieniło, chociaż nie, zmieniło się na większy obóz pracy nikt się z wami nie liczy nic wam się nie należy naprawdę mam nadzieję że to kiedyś runie cała szeryfa fortuna pójdzie tam skąd przyszła czyli do szczęk na marnym targowisku. Powodzenia szeryfie:(
a wam dziewczyny życzę abyście uwierzyły w siebie poza ccc jest mnóstwo innych zajęć gdzie będziecie ludźmi Powodzenia)
arrabella / 109.243.110.* / 2010-07-14 01:09
jakie kamery?? złodziej jak chce to i tak ukradnie dziewczyny na ciuchach łapią cały czas my niestety nie damy rady bo jest nas za mało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kri / 195.66.68.* / 2010-07-21 01:50
nie montują kamer bo wolą pracownikowi nie dać premii przez rok a tak wogule to gdzie się podziały premie za sprzedaż w miesiącu czerwcu 2010r.pewnie kierownictwo sobie wczasy za nie zrobiło , a jeszcze beszczelnie wysyłają e-maile , że gratulują wysokich premii - banda złodzieji i tyle.
Ręcę opadają... / 78.8.22.* / 2010-07-12 07:10
Jestem kierownikiem i wiem jaka jest różnica między sprzedawcą a nami,więc nie wiem kto Ci takie bzdury mówi...ale nie o to chodzi,bo kadra kierownicza zawsze zarabiała więcej to jest logiczne,no nie?Chodzi tylko o to,że po pierwsze wszyscy powinniśmy dostać podwyżki zwłaszcza,że przy takiej optymalizacji etatów sprzedawcy robią za dwóch,a kierownicy oprócz tego,że zawsze pracowali na równi z nimi,to dostali na dokładkę stertę papierków,które wypełniam przychodząc po prostu wcześniej do pracy,bo jak przyjdzie reszta pracowników(jeden do południa,potem jest nas 3,4)to chcę mu pomóc,bo sam za wiele nie narobi,moja obsada wyciska z siebie siódme poty,a to i tak za mało,więc jaki z tego morał???Za mało nas jest,to wszystko,więc zamiast podwyżek zwiększcie nam po prostu etaty,chociaż na tych salonach gdzie jest wysoka rotacja klientów,bo nie da rady w trzy osoby posprzatać bałaganu po 2tyś klientów(tak pokazują nasze liczniki w tygodniu).Ręcę opadają...I po drugie- ta premia półroczna na wysokości 10%,trzeba by było się zastanowić,czy to jest motywacja,czy poniżenie???Zaraz ktoś z góry powie,jak taki kierownik może motywować ludzi?A no właśnie motywuje,nie mówiąc nic kiedy widzi umęcznie swoich koleżanek...
89 / 77.45.51.* / 2010-07-10 16:43
no ja wiem ze miedzy zwykłymi robolami a kierownikami i zastepcami jest spora roznica jak jest premia obrotowa to wogole a jak jest permia półroczna w zaleznosci od wyrobionycha zadan to jest spora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bynajn\mniejw Boti!!!!!
i to jet fakt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Genialne pomysły CCC / 78.8.16.* / 2010-07-09 15:23
No i znów powtórka z rozrywki!Najpierw przyszła instrukcja,potem ją usunęli,rzucili przecenę na dwa razy,no bo przecież się nudzimy...Kazali ułożyć witrynę do pt rano,oki ułożona poza godzinami pracy,mamy to sobie odebrać,a dziś email...ułożenie salonu również po godzinach pracy,oczywiście w dniu dzisiejszym...brak słów moi drodzy!Najgorsi jesteśmy My kierownicy,bo przekazujemy tą przemiłą informację,zwłaszcza ludziom,którzy mają dzień wolny!!!Trochę zrozumienia droga firmo,póżniej to My borykamy się ze złamaną dobą pracowniczą,bo nie da sie ułozyć salonu w trzy osoby!Ekstra,po prostu ekstra!
KAMISIA32 / 77.253.114.* / 2010-07-10 20:54
Ja uważam że to poprostu brak szacunku dla pracowników naszej kochanej firmy, jednego dnia przecena i przeskładanie sklepu i następnego to samo , ludzie juz padają od tej roboty co jest nie dziwne bo szybko szybko ponad swoje siły trzeba przekładać żeby zdążyć do 15. i cały tydzień tak i nagle w czwartek wielka instrukcja i tzreba po pracy zostać robić witryne. Nie wiem czemu tak nikt w firmir nir może poinformować wcześniej o jakiś szczegółach ilości przeceny itd wszytko nagle bez wczesniejszej informacji i bądz tu człowieku mądry. Cała odpowiedzialność na kierowniku za kilklkaset zł wiecej (dokładnie kilkaset ) bo te 300 czy 400 zł wiecej za taka odpowiedzialość i poświecania w całości swojego życia to czy to jest warte?? włansie nie dawno doszłam do wniosku że nie !!!! Czasem ważniejszy jest świety spokój i rodzina za te kilkaset zł mniej - UWIERZCIE!!!!!!
KIEROWNIK BOTI / 82.177.204.* / 2010-07-28 12:01
JUZ NIE PRZESADZAJ KIEROWNIK WCALE NIE MA TAK ZLE PRAWIE 1000 ZŁ PREMI DO WYPLATY. JA JESTEM KIEROWNIKIEM W BOTI I ZARABIAM 1700 NA RĘKĘ PLUS PREMIA SPRZEDAZOWA KTÓRA JEST CAŁKIEM NIEZŁA TRZEBA TYLKO WZIAC SIE ZA ROBOTE I SPRZEDAWAC ZEBY UTARGI BYŁY. U MNIE W SKLEPIE NAJWAZNIEJSZA JEST SPRZEDAZ A POTEM CALE TO UKLADANIE INSTRUKCJIE ITP ZRESZTA OD TEGO MAM PERSONEL MA ZDAZYC I KONIEC KIEROWNIK JEST PO TO ZEBY DZIELIC OBOWIAZKI I WYMAGAC. JA TAM RACZEK SOBIE NIE BRÓDZE CO NAJWYZEJ RKS PRZYJEDZIE TO SIE POKAZUJE OPCJE PRACOWITY KIEROWNIK I TYLE. OD UKALDANIA SPRZATANIA KASOWANIA I OBSŁUGI MAM PERSONEL JA DZIELE OBOWIAZKI A RESZTE MAM GDZIES SIEDZE SOBIE NA ZAPLECZU KAWKE PIJE PLANUJE GRAFIKI(I CO Z TEGO ZE POD SIEBIE MAM PRAWO WKONCU KIEROWNIK:)
mła / 79.175.214.* / 2010-07-29 22:10
Droga Pani kierownik.
Jak przesiadujesz sobie na zapleczu i kawkę pijesz to proponuję poczytać sobie słownik ortograficzny dla jeszcze większego relaksu w przerwach w układaniu grafiku. Od razu jakiś pożytek będzie ;). Cóż mam powiedzieć? Może to że nie 'trawię' takich kierowników jak TY. Jak przeczytałam twoją wypowiedź to aż mnie wzdrygnęło. Brrrr... Mam nadzieję że nie będę musiała nigdy z kimś takim pracować a TOBIE pani kierownik życzę żebyś się kiedyś znalazła w takiej sytuacji że będziesz sobie musiała rączki ubrudzić ewentualnie żeby RKS się poznał jakim jesteś kierownikiem.
rudaB / 2010-07-10 21:58
Najbardziej wkurzające jest to iż zbyt mało czasu dają na wdrożenie instrukcji przychodzi instrukcja 8.07.10 a na realizacje instrukcji pisze ze od 07.-09.07.10 czas urlopów....... dwie kobiety na sklepie.... oki zostajemy po godzinach dekorujemy wnętrze wywieszamy plakaty zgodnie w instrukcją rano przed otwarciem cd. no i zrobione..... czekamy na kolejną przecenę a o 12:00 przychodzi e-mail ze przeceny nie będzie i nie wiadomo kiedy bedzie ...... i lipa teraz trzeba ściągnąc plakaty z miejsc gdzie nie będzie wyłożonego towaru z przeceną.........Duchota na sklepie brak klimy i pot ci po d.... cieknie......
syzyfowa praca....(((( Ale dajemy rade... Czy znajdzie się ktoś kto to doceni???
duuuto / 91.94.35.* / 2010-07-11 00:45
chyba RKS-i tym razem zawalili?? co chwilę były sprzeczne informacje!!!
arrabella / 109.243.41.* / 2010-07-09 22:45
to jest handel trzeba korzystać z tego że jest czas na zarobek taka branża jak się komuś nie podoba może przejść do innej branży a zapewniam np. spożywka jest 100 razy gorsza nie przesadzajmy w każdej pracy są plusy i minusy ja sie nigdy nie zwolnie bo mam ekipe jak rodzine kocham ich ;);)
agaja / 83.168.66.* / 2010-07-14 11:50
Spożywka 100 razy gorsza?? Pracuję w dużym mieście, w tej chwili w kawiarni - piekarni, wcześniej w spożywczych, sieciowych też. Uwierz mi, nigdzie nie było takiego zamieszania, zmieniania decyzji "na górze" i pracy na marne jak w CCC.
89 / 77.45.51.* / 2010-07-09 19:39
droga firmo co my mamay robić układać buty czy je sprzedawać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
normalnie mysla ze kupili nas nawłasność!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i robia z nas d...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
niech w końcu nam ktoś pomoże!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
moje zdanie ania / 89.206.32.* / 2010-07-12 22:47
zgadza sie,u Mnie jak ukladam buty to opieprz że nie pilnuje sklepu,jak pilnuje skle to opieprz że nie układam jak robie jedno i drugie to znowu coś sie znajdzie.Powalona polityka firmy. Awansują tylko osoby które podpożadkują sie kierownikowi regionalnemu.nie wspomnę o grafiku co potrfi sie zmienic e ciagu doby z 5 razy,jedni pracuja wszystkie wekendy a są tacy uprzywilejowani co pracują jeden albo wcale i nie sa to kierownicy tylko sprzedawcy.Gdzie tu sprawiedliwość.Nikomu nie polecam tej pracy,nudna.monotonna i do tego robią z ludzi wariatów.Zero konkretnego szkolenia tylko powiedza góra- dół,lewa-prawa a ty masz wszystko wiedzieć.mało tego na kasie jak sama nie podpatrzysz to tez cie nie nauczą.Nawet konkretnie nie potrafią sie okreslić co robić w danym dniu tylko rób to a za chwile opieprz ze nie robisz czegoś innego masakra.
duuuto / 91.94.191.* / 2010-07-13 23:51
Po to jest plan dnia żeby było wiadomo co robić! jasne jak słońce.A że czasem w ciągu dnia przyjdą inne zadania do zrobienia-wiec plan dnia się zmienia i tyle-też proste:)
otomoto / 81.219.91.* / 2010-07-14 20:01
DUUUTO!! Może i proste ale CZAS!!!! Czas kuźwa ucieka na bzdurnym wypełnianiu ,bzdurnych papierków,planów,które o kant doopy można wytrzeć !!!Zgrana ekipa i tak wie co ma zrobić,czasem jeden drugiemu pomoże-i jest ZROBIONE!!! Bez stresu i sresu!!!
Przez te wymyślanki cudawianki tylko robota jest opozniana albo nadgodziny walimy bo godziny .zajmuje wypełnianie rannych i wieczornych papierów....a nie lepiej byłoby to przeznaczyc na ksiązki dla dzieci z ubogich rodzin-chociaż by pożytek był??
duuuto / 178.56.26.* / 2010-07-14 23:02
to prawda-zgadzam się w 100% .Wypełnianie tych wszystkich papierów,55 podpisów pod kazdym z nich jest bezsensowne i zajmuje najwięcej czasu.Plan dnia sie zmienia co chwilę:/
otomoto / 81.219.91.* / 2010-07-15 10:15
Albo te kwestie:
-liczenie stanów reklamówek,co i tak nic nie zmienia bo jak osobiscie nie domowisz to stoisz bez reklamowek
-spowiadanie się RKS-owi dlaczego niskie utargi?...... leżalyśmy pewnie pod koszami i ziałysmy z gorąca-mamy ludzi gwałcic???
-odpisywanie na WIEEEEELE bzdurnych maili!!!!....co i dlaczego,za ile i po ile!!!!
-liczenie "dziur" na sklepie co i tak nie zmienia faktu ,że te dziury pozostają,przecież mają stany magazynowe i metraże salonów!!!-niech zapewnią zatowarowanie.

To jest taka zabawa w kotka i myszkę!!! Wszystkich traktuje się jak złodziei a sami okradają nas!!!
Robota nie jest zła ale ich pomysły dziecinne i do doopy!!!Przeciez o wiele przyjemniej by się pracowało gdyby nie te :straszenia,mobbing itp.i itd.
Ja wiem,wylewanie żali na forum i tak nic nie da....LUDZIE!!!! Zacznijmy się traktować w koncu jak wzorcowa cywilizacja a nie kanibale!!!!
duuuto / 91.94.26.* / 2010-07-15 21:28
czytasz w moich myślach-kobieto:)
tylko prawda / 178.182.69.* / 2010-07-07 21:24
Niestety,ale w każdej pracy dziś jest mobbing i wyzysk, Wszystko to polityka korzyści dla prezesów i właścicieli firm prywatnych. Prawo pracy ma pracownika w d***** , dlatego też prezesi zgarniają po 20 000 miesięcznie generując swoje zyski popychając do morderczej pracy osoby, którym nieco mniej szczęśliwie życie się ułożyło lub nie mają takich znajomości, albo bogatych rodziców którzy od poczęcia zapewnili swoim pociechom ":życie jak w Madrycie". Prezes ciśnie kierownika bo chce więcej kasy w portfelu, kierownik ciśnie pracownika szeregowego żeby mieć święty spokój, a ten na samym dole zapiernicza by zadowolić cały świat i musi jeszcze dziękować, że w ogóle dostaje jeszcze jakąś kase, bo najlepiej byłoby nic nie dać tylko brać-do tego właśnie zmierza rynek pracy. Nie przejmujcie się, czy pracujecie w sklepie z butami, czy w banku, czy w branży gastronomicznej zawsze będą was wyzyskiwać! W tym kraju nigdy nic się nie zmieni, bo jaki Pan taki kram, a będzie tylko gorzej.....
Aristo80 / 2010-07-09 18:08 / Bywalec forum
Słabo mi się robi jak takie wynurzenia czytam. Wolny rynek reguluje zasady, pracownik ma wybór podstawowy - czy chce pracować dla siebie (i nie trzeba do tego żadnych poważnych środków aby być usługodawcą) czy dla kogoś. Jeśli jest za mało zaradny (jak widzę powyżej zwalane jest to błędnie na brak wsparcia rodziców czy znajomości..- no boki zrywać, niech nikt nie myli! ) to niestety niech nie oczekuje że inni się złożą i pozwolą mu się o***********! Osobiście mam dość wszystkich górników, rolników, stoczniowców i innych tym podobnych którzy z regularnoscią pór roku wyciągają rękę po odprawy (ostatnio w stoczni 75tys.), dopłaty do nierentownych kopalni itd. Rynek musi być WOLNY i musi sam regulować potrzeby zatrudnienia. Jeśli byście jeden z drugim rzucili tą pracę i w ślad za wami poszli by następni to by się dużo zmieniło... i szkoda mi komentować teksty naszych nierobków - co tu jeden ja mogę zrobić.. już to w wyborach słyszałem.. Pogratulować!
;;;; / 92.244.32.* / 2010-07-07 17:07
mylisz pojęcie inteligencji z wiedzą i doświadczeniem w jednej branży w połączeniu z nadmierną rutyną. Ciekawe co byś powiedział/a o jego inteligencji gdybyś napisała elaborat po konsultacjach z prawnikiem a on odpisuje "nie, bo nie". Typowy ignorant. Nie pracuję w tej firmie, Śledzę na bieżąco co tutaj jest pisane, rozmawiam z pracownikami i mam dowody na metody jakimi działają osoby, które nie pracują na salonach, a uważają się za wyżej postawionych. Myślisz, że akcjonarjusze nie widzą co się dzieje?? Zdaje się tylko góra nie widzi, bo człowiekiem się nie rodzimy, ludźmi dla ludzi trzeba być. A teraz łaskawie spójrz na wykresik u góry i pomyśl czy to ludzie źle pracują, czy może ktoś traci kontrolę nad kontrolującymi...Wynik mówi sam za siebie -11,83 w okresie 3 miesięcy. dopóki sam prezes się o pewnych sprawach nie dowie, za kolejne 3 miesiące będzie dalej w ryj. Jeszcze raz powtarzam, że nie jestem i nie byłem pracownikiem, pomagam jedynie gnębionym, a tych gnębionych z NG2 jest niestety coraz wiecej - tylko w jednym regionie, nie wiem co się dzieje gdzie indziej.
32 / 77.45.51.* / 2010-07-07 22:49
wszedzie jest katastrofa:(a moze pan prezes to widzi i nie grzmi bo tacy ludzie mu sa potrzebni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
co tu zrobić zeby było lepiej:(
kaomam / 83.238.157.* / 2010-07-07 23:23
I pod tym komentarzem się podpisuję rownież-jeśli nie wiadomo o co kaman-to wiadomo ,że tylko o mamonę...przykre ale prawdziwe i nie do pokonania.
pracowita / 212.87.244.* / 2010-07-06 15:28
Witam,
mam takie pytanko: co oznacza nieobecność usprawiedliwiona na pasku za kwiecień, co ciekawe nie byłam na L4, urlopie ani nic innego. Jest to niedziela. Pensja podstawowa jest przez to podzielona, część normalnie i trochę ponad 100 zł za ta nieobecność.
elisanra / 94.75.121.* / 2010-07-06 17:47
to jest za tą niedziele co byłą żałoba narodowa
;)))))))))))))) / 46.113.19.* / 2010-07-02 01:34
http://www.tutajpracuje.pl/Praca-Opinie-Zarobki/NG2-S.A.-CCC-BOTIQUAZI/
ciekawa stronka. co prawda chyba niedawno ruszyla ale mam nadzieje z czasem sie rozrusza
tive / 77.45.51.* / 2010-07-02 22:34
juz nie mogę wytrzymać tego nacisku ilości sztuk na paragon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!przecież na siłe nie mozna klientom wciskać towaru bo przecież sie do nas uprzedzą owszem można proponować i zachęcać ale jak ktoś nie chce kupić 2 par lub kosmetyku to nie kupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
przecież tojest handel i raz jest lepiej lub gorzej!!!!!!!!
czy ktoś to w końcu to zrozumie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jupiju / 79.186.14.* / 2010-07-02 19:46
Faktycznie! stronka jest ciekawa piszą nie tylko o naszej firmie , można dowiedzieć się o innych super firmach:) i nawet są komentarze dotyczące naszej firmy. Można pisać co kogo boli i jest nie tak .Myślę ,że z firm to poczytają bo dotyczy to firm na które skarżą się pracownicy , pozrdo.:)*
botiiii / 80.48.85.* / 2010-07-01 22:00
to co się dzieje w tej całej sieci boti ccc itd to jedna wielka paranoja!!!zero szacunku do pracowników tylko ciagłe wymaganie poniżanie i nic pozatym!!!
:] / 194.150.197.* / 2010-07-01 23:14
Ja pracuję w CCC już dośc długo i tak jak jest teraz to chyba jeszcze nigdy nie było... nie boję się pracy ciężkiej, bo praca jako praca to mi się podoba ale to jak Nas traktują to Paranoja!! "Wielki Pan Dyrektor"Olechno ...hmm to jedno WIELKIE nieporozumienie, jak dla mnie jest zwykłym prostakiem, który uważa, że coś zdziała ale jak na chwilę obecną to tylko pomału traci personel....mam nadzieję, że szybko dostanę pracę inną i będę mogła się zwolnić a na Jemu podwinie się noga i też będzie musiał szukac pracy :):):)

Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
ka2704 / 213.227.67.* / 2010-07-02 09:01
Ja też pracuje w CCC i nie uważam aby Pan Dyrektor był jednym wielkim nieporozumieniem, inteligentny człowiek, fachowiec w swojej dziedzinie i profesjonalista. Przy każdej wizycie na Salonie pyta co jest problemem co chciałybyśmy zmienić a co poprawić,co sprawia nam problem. Analizuje indywidualny problem Salonu i zawsze stara się go minimalizować. Ja uważam Pana Dyrektora za osobę bardzo kompetentną i odpowiedzialną. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.
Nie zgadzam się z Twoim zdaniem na temat Dyrektora, podejrzewam że nigdy z nim nie rozmawiałaś i nie wiesz czym kieruje się w swojej pracy, do czego dąży i jakie ma założenia.Więc proponuje nie wypowiadać się na temat osób, których nie znasz, napisz o sobie o swoim zaangażowaniu w pracę, czym się kierujesz jakie masz cele,co dla ciebie jest priorytetem.
mysia 100 / 62.69.222.* / 2010-07-09 18:49
To dlaczego P. Olechno pogonili z Baty. ? A to że pyta o różne sprawy ? za coś mu w końcu płacą musi pokazać że niby na czymś się zna i interesuje. Każdy by palił głupa na jego miejscu jeszcze za sporą kasę.
myk / 78.88.87.* / 2010-07-09 22:38
DO MYSI

SŁUCHAJ SŁONKO NIE WIEM O CO CI TAK NAPRAWDĘ CHODZI CZEPIASZ SIĘ DYRA, TO JEGO PRACA JEGO OBOWIĄZEK

MAM NADZIEJĘ, ŻE NIE ZAJMUJESZ STANOWISKA KIEROWNICZEGO (BOŻE BROŃ, NIE CHCIAŁABYM, ABYŚ BYŁA MOIM KIEROWNIKIEM) JEŻELI UWAŻASZ, ŻE JESTEŚ LEPSZA TO POSTARAJ SIĘ ZAJĄĆ JEGO MIEJSCE MASZ SZANSĘ.

MYSIA TROCHĘ SKUL PO SOBIE USZY I BIERZ SIĘ DO ROBOTY, A NIKT SIĘ NIE BĘDZIE CZEPIAŁ.


CO DO INSTRUKCJI TO RACJA, ALE WSZĘDZIE GDZIE PRACUJĄ LUDZIE, KTÓRZY UKŁADAJĄ Z BIURA ROBOTĘ INNYM NIE WIEDZĄ JAK TO NORMALNIE WYGLĄDA WIĘC WYMYŚLAJĄ SOBIE CZAS WYKONANEJ PRACY SCHEMATYCZNIE...

ALE JAK MA SIĘ MĄDREGO RKS-A I KIEROWNIKA ORAZ PRACOWITYCH PRACOWNIKÓW TO WSZYSTKO MOŻNA ROZWIĄZAĆ I TO SZYBKO I BEZ BOLEŚNIE TAKIM RKS-EM JEST NP. NOWA Z ZACHODNIOPOMORSKIEGO
Co by tu dodać:) / 78.8.17.* / 2010-07-02 18:17
Podobasz mi się,w końcu ktos inteligentny się odezwał.Popieram:)
Co by tu dodać:) / 78.8.23.* / 2010-07-02 07:56
Pewnie Ty jesteś inteligencja?To co tu robisz???Poznałam Pana Olechno,miałam przyjemność rozmawiać z nim kilka razy,to miły człowiek,zna się na rzeczy!Myślałam,że przyjedzie ważniak z góry,a tu miłe rozczarować,normalny człowiek,z normalnymi problemami,wiec zanim kogoś oczernisz,zastanów się i miej na tyle odwagi żeby się przedstawić skoro masz jej na tyle w sobie żeby nazwać kogos prostakiem.Niektóre rzeczy są bzdure to prawda,ale wszystkie te zmiany nie są wymysłem jednego człowieka,ludzie opanujcie się!Nie robicie nic za darmo,a jak Wam mało to idźcie gdzie indziej zarabiać miliony:)
Co by tu dodać:) / 78.8.23.* / 2010-07-02 07:57
Sorki za literówke:)Spiesze sie do pracy:)
agata.m / 94.254.167.* / 2010-07-01 12:49
Dziewczyny
tak na marginesie-sprawdzcie czy firma(pomimo że rozdaje rmua zus) napewno odprowadza składki do ZUSU bo mnie nawet nie wyrejestrowali z Urzędu Pracy! A przyjmują sie do pracy podałam dane urzedu i że jestem zarejestrowana jako bezrobotna.
sabbbbba / 91.94.248.* / 2010-07-02 23:51
T Ty powinnaś się wyrajestrować z Urzędu Pracy!!!!!! w ciągu 7 dni!
A firma składki płaci normalnie
SIWUCHA / 78.88.87.* / 2010-07-06 22:55
JAKBYŚ BYŁA INTELIGENTNA TO BYŚ WIEDZIAŁA ŻE PRZEDE WSZYSTKIM TO NA TOBIE SPOCZYWA OBOWIĄZEK WYREJESTROWANIA SIĘ Z UP!!!!!!!!!!!!!! BO TY JĄ PODJĘŁAŚ.NAJLEPIEJ NIC NIE ROBIĆ I BRAĆ KASĘ A ZAANGAŻOWANIA ZERO I WYMAGANIA BEZPODSTAWNE.
Krzysztof' / 83.26.219.* / 2010-07-06 23:08
do siwuchy
zaglądam czasem do CCC-po skorzane meskie sandały
i nigdy nie ma siwych ekspedientek
SIWUCHA / 78.88.87.* / 2010-07-08 00:09
KRZYSZTOFIE!
TO MIŁO ZAPRASZAM DO NASZEGO SALONU ,SIWYCH NIE MA RZECZYWIŚCIE BO SREDNIA WIEKU NIE TA ALE U NAS OBSŁUGA MIŁA GWARANTOWANA
POZDRAWIAM
agata.m / 46.113.182.* / 2010-07-03 18:10
pozatym-sprawdzałaś składki w zusie że piszesz że normalnie je płacą?
agata.m / 46.113.182.* / 2010-07-03 18:07
sabbbbba,dopytywałam się czy firma mnie wyrejestruje czy sama muszę to zrobić! w odpowiedzi usłyszałam że firma mnie wyrejestryje! więc coś jest nie hallo!
agata.m / 94.254.167.* / 2010-07-01 12:43
'jeszcze normalna'
ewakuuj się z tego obozu bo stracisz zdrowie i czas a co do zakupu pampersów to masz rację-pracownik musiałby kupić z prywatnych pieniędzy. Co do P.I.P.u to fakt-trzeba ich zainteresować.Napewno się ucieszą. JA PIP jutro odwiedze z 2 pokrzywdzona i zobaczymy co nam powiedza. A tak na marginesie-mój maż się ucieszyl jak się dowiedział że już nie pracuję w tym syfie i postawil mi piwo :))) ze szczęścia
SIWUCHA / 78.88.87.* / 2010-07-06 23:03
agato.m!
ŻEBY ZAINTERESOWAĆ PIP TO TRZEBA MIEĆ SOLIDNE PODSTAWY,A WIEM ŻE WIĘKSZOŚĆ JEST NASTAWIONA NA TO ABY TYLKO BRAĆ.WSZYSCY MAMY WYZNACZONE CELE I TRZEBA SKUPIĆ SIE NA ICH REALIZACJI -ZA TO NAM PŁACĄ TO NALEZY DO NASZYCH OBOWIĄZKÓW ! JEZELI TAK BEDZIESZ PODCHODZIŁA DO PRACY TO BEDZIE PRZYJEMNE I ATMOSFERA NORMALNA.ALE MOJE ZDANIE JEST TAKIE ŻE:BYŚCIE CHCIELI LEŻEĆ DO GÓRY DUPĄ I ZA NIC NIE ODPOWIADAĆ!WIĘC SIĘ NIE DZIWCIE ŻE SMYCZ TRZYMA SIĘ KRÓTKO!!!!!!!!!!!!!!!!
agata.m / 109.243.8.* / 2010-07-07 11:21
Wiem co znaczy wykonać miesieczny cel firmy,wiem co znaczy ciężko pracować! Do twojej wiadomości-nie jestem małolatą która uważa że jej się wszystko należy od życia za nic w zamian. Kodeks pracy jest po to aby firmy i pracownicy wywiązywali się ze swoich obowiązków a nie po to aby łamać przepisy. Życzę ci powodzenia
SIWUCHA / 78.88.87.* / 2010-07-08 00:15
MIŁO,ALE JA TEŻ NIE JESTEM MAŁOLATA I RADZE TU SOBIE Z POWODZENIEM I NIE PRACUJE OD ROKU BYNAJMNIEJ.
POZYTYWNE NASTAWIENIE I CHĘĆ DZIAŁANIA! GŁOWA DO GÓRY!A KODEKS PRACY -TRZEBA NAJPIERW SIE Z NIM ZAPOZNAC I STOSOWAĆ SIE DO NIEGO W PRZECIWNYM RAZIE WSPÓŁCZUJĘ CI KIEROWNIKA !!!TRZYMAJ SIE ,PA,PA!
myk / 78.88.87.* / 2010-07-08 23:16
POPIERAM CO POWIEDZIAŁAŚ JA TEŻ PRACUJĘ OD DAWNA TU JEST PRACA ZESPOŁOWA POCZĄWSZY OD KIEROWNIKA A SKOŃCZYWSZY NA PRACOWNIKU Z SALONU ALE JEŻELI NA 10 OSÓB PRACUJE TYLKO KADRA KIEROWNICZA I 3 PRACOWNIKÓW A RESZTA SIĘ OBIJA TO JAK MA BYĆ DOBRZE.

WY TYLKO POTRAFICIE NARZEKAĆ ALE ZAWSZE MACIE SZANSĘ SIĘ ZWOLNIĆ NIKT NA SIŁĘ W TEJ FIRMIE NIE TRZYMA WIĘC WEŚCIE SIĘ ZA PRACĘ ALBO ZMIEŃCIE SWOJE ŻYCIE OTWÓRZCIE WŁASNY BIZNES LUB ROZDAWAJCIE ULOTKI TAM NIKT WAS NIE BĘDZIE GANIAŁ
karola1976 / 188.33.168.* / 2010-07-01 10:14
Hej koleżanki i koledzy. Mam pytanie odnośnie wczasów w naszej kiepskiej firmie. W tym miesiącu będę miała urlop i ciekawa jestem jak wygląda finansowanie tzw. gruszy. Pytałam księgowej to powiedziała mi, że nie ma czegoś takiego w tej firmie, ale kiedyś na tym forum któraś z was pisała, że są i składacie jakieś wnioski. Więc czy to prawda i skąd wziąć te wnioski. Skoro nie chcą nam wiele płacić i premie ubogie to może chociaż tyle da się z nich wycągnąć? Z góry dziękuję za informacje.
Cięty na debili... / 78.8.23.* / 2010-07-02 07:49
Jak juz to kadrowej:)
kwiatyszek / 83.27.243.* / 2010-07-01 12:39
Bzdura !! żadnych wczasów pod gruszą NIE MA !!!!
Daria1984 / 2010-07-11 20:44
CCC to oszustwo i wykorzystywanie pracownika do granic mozliwosci. Nocki za które nie mamy placone , nadgodziny itd. Nie mowiac juz o tym ze zapieprza sie jak pracowita mroweczka a i tak zawsze jest zle. Pracowalam w roznych firmach z roznymi ludzmi ale nigdy nie bylo takich sytuacji jak w CCC. Wiedzialam co robie i za ile. A tu z miesiaca na miesiac coraz wieksze zaskoczenie jak sprawdzam ile mam na koncie wyplaty. ostatnio bylam 14 godzin na nocce. Zawsze za nocki mialam płacone a tu??? Dobrze by bylo by zainteresowala sie tym Inspekcja Pracy.
tinkiwinkie / 188.47.102.* / 2010-06-30 11:23
Co do komentarza pare postów niżej: Żona wychodzi o 7 a wraca po 22. Pamietajmy, Że teraz trzeba do pracy przychodzić na 8:00. Mamy taki NOWY obowiązek. Za który nam nie płacą. Godzinki się zbierają... Trzeba je odebrać, a nie ma kiedy... ojjjj.....
................. Pamiętajmy również, iż my nie mamy prawa do życia rodzinnego........................
Mamy sklep układać po pracy... zostawać na nocki lub przychodzić dodatkowo na 5 rano. Za marne 1000 zł.... Przydałoby się to zgłosić do jakiejś Inspekcji Pracy, Sądu Pracy itp.
Bo niestety teraz to przeginacie kochani pracodawcy.... W jakiej firmie po przepracowanej nocce, mamy przyjść do pracy na rano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.S- Dziewczyny nie wiem czy oni to czytają... jeśli nawet to nic sobie z tego nie robią. Klienci narzekają, ze buty są marnej jakości i się psują... ale i tak wracają i kupują.... bo reklamują. Firma ma duże zyski i obroty. Po co ma coś zmieniać. :D haha. Garba się dorobimy.
....................................rady dla firmy:..................................
..................... Ostatnie kradzieże są tragiczne........ złodzieja nigdy nie upilnujesz - zatrudnijcie więcej osób, tylko do pilnowania!!!!!!
................ zacznijcie kontrolować RKS bo stosują mobbing.........................................
......................... mają jakieś swoje zasady wyssane z palca....................................................

..............................
lola182 / 178.36.145.* / 2010-06-30 21:28
To jest obóz pracy, jak zaczęłam dopominać się o zapłacenie, chociaż za oddanie godzin nadliczbowych, to zostałam zwolniona bo " wprowadzałam zła atmosferę w sklepie", ale jak firma nie dba o pracowników to niby jest wszystko dobrze, w niektórych salonach pracują kierowniczki które stosują mobbing, krzyczą i chamsko odnoszą się do pracowników, Nigdy nie kupie tam obuwia bo to jest tandeta, nawet obuwie lasockiego.
hhhhhhhhhhhhhhh / 77.45.51.* / 2010-06-30 23:10
dziweczyny trzeba z tym coś zrobić bo tak dalej nie może być!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JA3 / 94.75.121.* / 2010-06-30 07:29
generalnie to jakaś paranoja !!!!!!!!!! ta cała firma. nie dają żadnych zabezpieczeń co jest dla mnie nie normalne 300 m sklepu 2 osoby na rannej zmianie dostawy 25 kartonów, układaj(cały sklep do przestawienia -czyli dzień jak codzień) , sprzątaj, stój na kasie i pilnuj żeby nie kradli, jakies jaja, NIE ROZUMIE CZEMU NIE DAJĄ ŻADNYCH ZABEZPIECZEŃ TO PRZECIEŻ ŻENADA . ETATY OKROJONE DO MINIMUM- JAJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!. I JEZCZE WYMAGAJĄ OBSŁUGI KLIENTA. NAJLEPSZE JEST TO JAK ZROBIĄ PRZECENĘ PÓŁ SKLEPU - OCZYWIŚCIE NIE POINFORMUJĄ NIKOGO WCZEŚNIEJ - CAŁY SKLEP SIĘ JUŻ UŁOŻY A TU NAGLE ZWÓZKA- PARODIA , CZŁOWIEK CZUJE SIĘ JUZ JAK KOMPLETNE DNO A I TAK OKAŻE SIĘ ŻE JEST ŹLE WSZYSTKO JAK ZAWSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JAJA, BRAK JAKIEJKOLWIEK ORGANIZACJI A LUDZI ZAJEŹDZIĆ DO ZERA!!!!!!!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy