CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
Pandamisia / 83.26.187.* / 2010-05-19 23:25
A już tam nie pracuje! Skończyła mi się umowa i nie przedłużyłam. To była najlepsza decyzja w moim życiu. Po miesiącu znalazłam pracę a po trzech dostałam podwyżkę o jakiej nie śniłam ! W końcu moją ciężką pracę ktoś docenił. Nie ma teraz mowy żeby kierowniczka mnie upokarzała. A przedtem... szkoda gadać... chociaż buty stały kierowniczce przed nosem to mnie wołała z drugiego końca sklepu żeby podejść, a w tym czasie przestawiałam cały dział. Uważam, że na stanowiskach kierownika są osoby które nie powinny tam być. Bez żadnego wykształcenia tyrają ludźmi po studiach. To jest bardzo przykre. Oczywiście nie obrażam ludzi bez studiów ale tak nie powinno być. Ostatnio dziewczyny się żaliły, że teraz to kierowniczki już w ogóle na sklepie nie ma bo albo kawka i telefon na zapleczu albo lata po pasażu. Może to i lepiej bo przynajmniej mają luźniej. Buty kradli nagminnie. Ale kierowniczka nie zasugeruje kamer, przecież by sobie bat na własny tyłek (za przeproszeniem) ukręciła. Góra by wszystko widziała i skończyłoby się latanie. Żałuję, że tam pracowałam bo tego straconego zdrowia nikt mi nie odda. A i nie dziwcie się jak będziecie chciały mieć dzieci i nic tego nie wyjdzie. Tyle ile tam jest tych pyłów, rozpuszczalników i chemii z butów to nigdzie nie ma. W dodatku maksymalnie eksploatujecie wasze ciała. Dziewczyny nie dajcie się! Uciekajcie! Naprawdę jest dużo innych miejsc zatrudnienia. Uwierzcie w siebie. Pozdrawiam.
lolu / 83.3.163.* / 2010-05-21 21:37
niech zyje skromnosc
pracownik ccc / 93.105.232.* / 2010-05-18 17:34
Chyba nikt nie bardzo wie o jaki utwór mi chodzi :((((((((
Tak dla przypomnienia... bo zaraz zniknie z tej srony ;/ JEST TO RYTMICZNA PIOSENKA (ŚPIEWA JĄ FACET) WYDAJĘ MI SIĘ, ŻE POCZĄTEK JEST JAKBY NA
GITARZE BASOWEJ. PIOSENKA LECI DOŚĆ CZĘSTO I MA TAKĄ FAJNĄ MELODYJKĘ W REFRENIE
"come on baby girl", " what's to say" " lone all right" "big my mind" "i try
change" i on tak między tą melodią mówi jakby się zaciął "all, all, all, right"
tak szybko jakby ktoś miksował i jeszcze słychać jak miksują płytę czy co tam
robią:P
A nóż się znajdzie ratunek ;p
CCC Wrocław / 95.160.207.* / 2010-05-15 23:19
Jak sie w pracy nie podoba... to sie pozwalniajcie.. :o] po co "męczyć sie w obozach pracy i latać z wywieszonym językiem" Jesteście żałośni.. Jest w tej firmie tyle minusów co plusów.. ja również mogła bym wymieniać dość długo.. ale zamiast narzekać na forum.. macie maila na którego możecie napisać.. i wylać wszystkie swoje smutki i żale.. ale w sumie.. łatwiej pisać anonimowo.... Żałosne...!!!!!!!! A Kierownik i RKS to tez ludzie.. ktoś ciśnie Ich.. Oni cisną Nas.. norma... więc.... JAK SIE NIE PODOBA.. TO FORA ZE DWORA....!!! NA WASZE MIEJSCE ZNAJDĄ SIĘ DZIESIĄTKI...!!!!!!! Wszystkim pseudo ambitnym życząc szczęścia.. ponownie :o] Kacha :o]ppp
Kacha sracha / 87.105.31.* / 2010-05-18 07:23
Słuchaj słodziutka Kacho!
Jesteś jakaś nienormalna, jeśli coś Ci się nie podoba, to spieprzaj z tego forum ono na pewno nie jest dla Ciebie! Popatrz jaki Ty żale wylałaś! Normalna, to Ty nie jesteś. I "fora ze dwora" więcej tu nie zaglądaj!
Pozdrawiam pozostałych :-)
sprzedawca z okolic / 188.146.225.* / 2010-05-18 15:10
Popieram Kachę z Wrocławia, nie podoba się to wynocha! tylko skamlacie i na prawdę naginacie realia jak to jesteście krzywdzeni. U nas pracuje się dobrze, każda firma ma jakieś plusy i minusy. Ale widzę że oczernianie innych,często przełożonych to lekarstwo na wasze nieróbstwo, najprościej tak zrobić zamiast wziąć się za swoje życie, karierę zawodową i dobre imię. Żal mi Was - z całym szacunkiem żal. Pozdrawiam Kachę z Wrocławia i innych zadowolonych ze swoich przełożonych. Myślę że jest nas dużo tylko wstydzimy się odezwać bo tu są tylko obelgi, wyzwiska i kłamstwa. Moj kierownik jest wporządku a i regionalny ok.
Sprzedawca z okolic
robotnik.ng2 mgr / 213.108.83.* / 2010-05-19 23:56
Kacha jest przełożonym i lize d... regionalnemu, my tyramy na ich premie...nasze premie sprzedazowe to 15-30 zł a ich?i naprawde szanowni kierownicy wezcie sie za siebie, bo wiekszosc z was nie ma wyksztalcenia ani doswiadczenia zeby kierowac ludzmi, pomiatacie osobami ktore pokonczyly studia i musza wykonywac wasze polecenia tylko dlatego, ze ciezko znalezc prace po znajomosci, wiec musza harowac na wasze premie... nasz pan rks nawet licencjata nie ma - kosmos jakis... jak go widze, to umieram ze smiechu...
Kacha sracha / 87.105.31.* / 2010-05-20 06:27
To prawda, ludzie bez kompetencji kierują innymi ludźmi, u nas też tak jest :-(
Pozdrawiam.
robotnik.ng2 mgr / 213.108.83.* / 2010-05-19 23:57
a jakie bledy ortograficzne robi piszac oficjalne (!!!) maile...wtedy wszyscy w salonie umieramy ze smiechu xD
Kacha sracha / 87.105.31.* / 2010-05-18 19:02
Jaki związek przyczynowo-skutkowy ma tu "Sprzedawca z okolic"? Pilnuj swojego, bo Cię razem z towarem wyniosą!!!
To forum jest dla pracowników ng2, którzy mają coś do powiedzenia! Prosta sprawa, jeśli się komuś coś nie podoba, wcale tu nie musi zaglądać i już.
boti -wrocław / 94.254.238.* / 2010-05-17 09:39
bez przesady z tym ..żałośni!! Nie o to chodzi, żeby wyzywać ludzi..
Co by tu dodać:) / 87.105.100.* / 2010-05-13 08:35
Czytając ostatnie wypowiedzi,śmiem twierdzić,że w tej firmie wbrew zdaniu "władzy najwyższej"pracują ludzie z inteligencją i umiejętnością wyrażania myśli.Co za tym idzie,większość z nas rozumie pojęcie zasad NG2,po to je wymyślono aby odnosić jak największe efekty sprzedażowe przy najmniejszym nakładzie finansowym na zasoby ludzkie.Nie wiem,czy obserwujecie Wasze wyniki,ale od jakiegoś czasu zauważyłam,że mimo usilnych starań nie dajemy rady zrobić dziennych limitów a co dopiero miesięcznych.Klienci mniej kupują,bo...nie mają pieniędzy!Pracuję w tej firmie od dosyć dawna i takich miesięcy jak m-c,kwiecień i maj to jeszcze nie widziałam.Obawiam się,że może już nie być lepiej.Jesteśmy traktowani jak przedmioty,mowa tu nie tylko o sprzedawcach,ale i o kierownikach w sumie nad Rks z powodu kiepskich wyników w regionie też wisi fatum zwolnienia.My nic na to nie poradzimy,niewiadomo jak będziemy sie starać to nie robiąc limitów jesteśmy dla firmy bezużyteczni , wszyscy:sprzedawcy,kierownicy,rks,a jeszcze jak dopuscimy się jakiegoś błędu itd to wogóle jesteśmy skreśleni.Koleżanka wystąpi przeciwko koleżance,żeby tylko obronić swój tyłek i pokazać,że to ona jest potrzebna firmie,a nie jakiś beznadziejny sprzedawca,no ale tak już jest...Pozdrawiam wszystkich chcacych pracować,ja się niebawem zwijam:)
Lolu / 83.3.163.* / 2010-05-22 19:25
A pan prezesik zacznie zatrudniać Chinki. Jeszcze ewentualnie dadzą sie nabrać młudki ,niedoświadczone i naiwne,ale na niedługo bo sobie tipsy połamią!!!,a zarobku NIET:))
Pracownik NG2 / 85.221.128.* / 2010-05-11 23:26
Ostatnia wypowiedź musiała być napisana przez jakiegoś mądrego kierownika regionalnego, który traktuje swoich pracowników jaj rzeczy!!! bo inaczej tego nie widzę!!! Osoba pracująca w NG2 nie musi być słaba, nie rzetelna i mało ambitna aby rozumieć że to OBÓZ PRACY!!! i zasadne jest tu używanie przekleństw!!! Jak można oczekiwać od pracownika aby mówił każdemu klientowi, DZIEŃ DOBRY I DO WIDZENIA!!!! TO SIĘ MIJA Z CELEM, PRZECIEŻ LUDZIE NIE CZEKAJĄ NA PRZYWITANIE, KULTURA WYMAGA ABY OSOBA WCHODZĄCA MÓWIŁA DZIEŃ DOBRY!!! Poza tym jak pracownik ma jednocześnie wykładać towar, utrzymywać porządek na sklepie, dbać o ILOŚCI NA PARAGONIE! i jeszcze witać każdego klienta!!!! to tyle w tym temacie!!!!!!
Sprzedawczyni od 4 lat / 109.243.159.* / 2010-05-12 12:25
Jeżeli chodzi o mówienie każdemu klientowi dzień dobry i do widzenia - to zdarzało mi się mówić w próżnię( klienci mimo miłej obsługi nie odpowiadały,co świadczyło o ich kulturze, a nie mojej:-). Jednak same Wiecie, że w sprzedaży ta forma jest odwrócona - to my jako sprzedawcy wychodzimy z inicjatywą i "budujemy relację", więc od nas wiele zależy.
Nie ta wypowiedź nie jest pisana przez kierowniczkę regionalną, tylko przez sprzedawczynię(a ludzi traktuję z szacunkiem:) Widzę, że konstruktywna krytyka na tym forum to rzadkość..Jeśli bym podobnie jak Wy użalała się nad ciężką pracą, pewnie znalazłabym zrozumienie, tzn.: jesteś przeciw firmie to dobrze, masz inne zdanie, to cytuję: "Założę się, że biegasz z jęzorem na wierzchu
spełniając wszystkie zachcianki swojej kierowniczki i złego słowa nie dasz na nią
powiedzieć, chociaż gdyby mogła to by Ci odebrała wszystko co może. Taka prawda. Nawet
nie masz co zaprzeczać"... Ciekawe
Orszula 2010 / 109.243.194.* / 2010-05-11 16:21
Od jakiegoś czasu śledzę komentarze pracowników NG2 i powiem szczerze, że trochę mnie załamują wypowiedzi typu: "żenująca firma,", "źli kierownicy", "zaharowujemy się na śmierć, a nikt tego nie docenia", "mam dość" - nie wspomnę już o komentarzach z przekleństwami!!
Przede wszystkim to, jak postrzegacie Waszą pracę (jak się w niej widzicie) świadczy o Was samych. Język, którego używacie dla wylania żółci i " żalów Matki boskiej pod krzyżem"- też świadczy o Was samych, o tym jakimi jesteście ludźmi (również poza pracą). Wasze komentarze mówią o Was - nieszczęśliwe, niedocenione, a przede wszystkim słabe osobowości, zacietrzewione w schematycznym postrzeganiu świata... A dajcie coś z siebie. Spróbujcie patrzeć na pracę i mówić o niej w sposób pozytywny - jeśli uważacie ,że jest to niemożliwe, i że tylko wy macie racje, spróbujecie się odnaleźć w innej pracy. Ciekawe, czy1) zmienicie nastawienie, czy dalej 2)będziecie szukać błędów u innych..Jeśli wybierzecie opcję (2), znaczy ,że potrzebujecie pomocy psychologa...Do dzieła. Życzę powodzenia
robolek mgr-ek / 213.108.83.* / 2010-05-19 23:59
"do dzieła" - stylistyka pana rks M.K., "drużyno do dzieła", "dajmy z siebie wszystko" itp. itd.:)
cccpracownicaccc / 91.189.136.* / 2010-05-12 01:43
łooohoho wielka Pani Psycholog się znalazła....

To chyba Ty masz jakiś problem. Założę się, że biegasz z jęzorem na wierzchu spełniając wszystkie zachcianki swojej kierowniczki i złego słowa nie dasz na nią powiedzieć, chociaż gdyby mogła to by Ci odebrała wszystko co może. Taka prawda. Nawet nie masz co zaprzeczać.
bra ksłówn agłup otę;) / 77.254.121.* / 2010-05-10 10:12
Witam
"Pic na wode-fotomontaż"

Jeśli firma chciała szczerze i uczciwie dowiedzieć sie co mysli o Niej poszczególny pracownik-wystarczyło wejśc na FORUM NG2-i wszystko jasne,a nie wymyslac bzdurne ankiety ,w których 90%-to kłamstwa dla zabiespieczenia "własnego,niepewnego tyłka" w tej branży.
Szkoda naszego cennego czasu na stanie przy kompie i tak mamy sporo roboty -a tu jeszcze Quiz obłudą oblany(bo tak należalo!!!) i wręcz imienny do wypelnienia!!!!
A niby" na czubku" siedzą same inteligentne osoby a tu niespodzianka:potraktowano nas jak gówniarzy z przedszkola.Ciekawe kto był pomysłodawdzą???Pewnie ktoś kto sie bardzo nudzi...a`propos:czy owe ankiety w jakis sposób wpłynęły na podniesienie utargow-bo na mój "chłopski" rozum chyba o to chodzi najbardziej???
Dlaczego KTOS próbuje na siłę wejsc w nasze umysly....mysli sa rzeczą TABU .
doświadczona Sprzedawczyni / 109.243.159.* / 2010-05-12 12:53
.."Myśli są rzeczą TABU" - Swoje myśli wylałaś, choć anonimowo - "Dla zabezpieczenie niepewnego tyłka", co też świadczy o Twoim tchórzostwie, bo kim są ludzie, którzy dla kompromisu piszą na życzenie, żeby komuś dogodzić, a prawdziwy pogląd chowają lub wyrażają jedynie anonimowo , siedząc bezpiecznie w domu przed komputerem - zgrywają świadomych i doświadczonych i co gorsza odważnych ! Często zdarza mi się wyrażać własne zdanie i powiem szczerze, że to rodzi czasem konflikty z ludźmi, ale z sobą jestem w zgodzie, a to najważniejsze:-)
ccc polska / 213.158.201.* / 2010-05-10 13:22
Właśnie na Twój "chłopski" rozum. Dlatego też nie rozumiesz mechanizmu badania klimatu, ale nie będę Ci tłumaczyła prostaczko bo to długotrwały proces i mam nadzieję że w tym czasie już Cie zwolnią, ponieważ tacy pracownicy jak Ty nie są potrzebni w firmie.
bra ksłówn agłup otę / 83.238.159.* / 2010-05-11 23:39
"na chłopski rozum" to była przenośnia.

Twoje oburzenie-wskazuje na RKS,jednak śmiem twierdzic -po niezbyt skomplikowanej osobowosci Twojej, nadajesz się conajwyżej do roznoszenia ulotek reklamujących firmę(bez obrazy-ale Twój poziom IQ jest jakies 36-tyle żeby oddychac}.

Doskonale rozumuję ideę bad.klimatu-lecz klimat tworzą ludzie:którzy ze sobą przebywają,znają się i niejednokrotnie darzą zaufaniem.Ludzie z zewnątrz (RKS-bo żadko bywa,prezesura itp)nie mają wglądu na klimat panujący w pracy{chyba ze zostają wnoszone skargi-ale to inna bajka).Nie są w stanie w żaden sposób wpłynąc ani w najmniejszym stopniu wczuc się...... .w związku z powyższym-ankiety,to strata czasu.Doskonale wiesz ,ze należało w niektórych punktach skłamac aby "guru"nie uznało nas za grupę "zorganizowaną".mam nadzieje ze wiesz co mam na mysli.
bledne kolo / 194.106.193.* / 2010-05-11 01:46
bardzo "profesjonalna" wypowiedz tworzaca "klimat" - straszenie pracownikow zwolnieniem to trwaly standard ng2 . " pracownika i tak mozna zwolnic... zwolnic pracownika to nie problem... (cos tam) ale bez ciebie, mozesz sobie isc do sadu ale nic tym nie osiagniesz, a nawet to dla firmy i tak bedzie kropla w morzu... " itp. szokowalo. a czy firma ma sprecyzowane jacy pracownicy sa jej potrzebni. bo sadzac po tym kto dostaje wypowiedzenia trudno sie zorientowac.
pesonel sklepow niestety jest traktowany jak zbiorowisko ludzi na nizszym poziomie intelektualnym (mylne jak jasna cholera).
a co za problem wyjasnic pokrotce i uzasadnic mechanizm badania klimatu skoro jak widac nie wzbudza to w ludziach zaufania i wiary w czystosc ntencji. moze ktos jednak popelnil blad piszac o anonimowosci a proszac o bardzo precyzyjne okreslenie sklepu. ale pewnie nie przyzna sie do bledu aby go nie popelniac kolejnym razem, gdyz moze sie okazac "takim pracownikiem jak Ty" niepotrzebnym firmie.
but ccc / 77.115.23.* / 2010-06-01 17:03
idzcie pracowac do burdelu tam sie zarabia dopiero kase po co sie meczyc z butami hahaha
karola1976 / 109.243.71.* / 2010-05-10 21:13
Ty to chyba RKS musisz być. W takim razie zwolnijcie nas wszystkich, bo dla mnie te ankiety i ich pseudo anonimowość to nic innego jak p*******. I w ogóle nazwa - badanie klimatu, śmiać się chce. Mój rozum przyjął sporo już wiedzy, może nawet mam wyższe od Ciebie wykształcenie, co objawia się m. in. tym, że nikogo nie obrażam, ale mimo to myślę, że koleżanka ma rację. To nie ma wpływu na sprzedaż, mamy się tylko z czego na sklepie pośmiać. O, pardon! Na SALONIE, w końcu zagraniczny towar to i renoma wyższa.
lola25 / 2010-05-10 12:15
hej. mam prośbe czy może mi któraś z was podać adres tej niby anonimowej strony na która pracownicy mogą składac skargi, bo ja jestem na zwolniniu lekarskim i nie mam dostępu do niej, POzdrawiam, i ostrzegam dziewczyny przed niektórymi sklepami CCC
jeju / 79.186.13.* / 2010-05-10 16:15
http://www.money.pl/forum/temat,27,341657,341657,15,0,ccc.html
jeju / 79.186.13.* / 2010-05-10 16:21
wpisz ,, ccc-spółki-giełda i inwestycje-forum dyskusyjne money.pl oczywiście na goglach powodzenia
lola25 / 2010-05-10 18:23
nie chodzi mi o forum tylko o adres poczty elektronicznej która wisi na zapleczach salonów CCC na którą pracownicy moga składać skargii,
Czcze gadanie! / 78.8.25.* / 2010-05-11 17:51
Następna co siedzi na zwolnieniu i chce wylać swoje gorzkie żale na poczte elektroniczną NG2.Narzekać tylko potraficie a to na współpracowników,a to na kierowników a to na RKS.Żygać się chce jak się czyta co Wy piszecie.Zróbcie tak jak ja,szukajcie innej pracy a nie oczerniacie wszystkich wokół.Ta firma to wyzysk,mało etatów,a pracy nie mniej,ludzie ciezko pracują pod wodzą kierownika,a ten uciskany przez RKS,ciśnie jeszcze bardziej ludzi na sklepie,a Ci piszą emaile.Błędne koło moi drodzy,błędne:(
PRACOWNIK CCC / 88.156.194.* / 2010-05-09 20:55
HEJ KOLEŻANKI I KOLEDZY Z CCC; ) MAM PYTANIE MIANOWICIE NA TEMAT MUZYKI JAKA WYSTĘPUJE W NASZYM SKLEPIE. SZUKAM TYTUŁU JEDNEJ PIOSENKI I ZA CHOLERĘ NIE MAM POJĘCIA KTO JĄ ŚPIEWA. JEST TO RYTMICZNA PIOSENKA (ŚPIEWA JĄ FACET) WYDAJĘ MI SIĘ, ŻE POCZĄTEK JEST JAKBY NA GITARZE BASOWEJ. PIOSENKA LECI DOŚĆ CZĘSTO I MA TAKĄ FAJNĄ MELODYJKĘ W REFRENIE. (SZKODA, ŻE ZANUCIĆ NIE MOŻNA ;P) USŁYSZAŁAM TYLKO, ŻE MIĘDZY TĄ MELODYJKĄ FACET MÓWI TAKIM ELEKTRONICZNYM GŁOSEM "I TRY CHANGE" DUŻO TEŻ WYSTĘPUJE SŁOWA "TONIGHT" JAK KTOŚ KOJARZY TYTUŁ I WYKONAWCĘ PROSZĘ O POMOC. POZDRAWIAM CECOLINA
HIHIHIHIHIHI / 77.114.3.* / 2010-05-13 19:48
TO BANKOWO KRZYSZTOF KRAWCZYK ,WYKONANIE W ANGIELSKIEJ WERSJI ;-)))) "ZATAŃCZYSZ ZE MNĄ JESZCZE RAZ OSTATNI RAZ NIM SKOŃCZY SIĘ TEN BAL..."
PRACOWNIK CCC / 88.156.194.* / 2010-05-13 23:36
OCH KOLEŻANKO Z PRACY WIEM, ŻE TO TYYYYY:) PROSZĘ BEZ TAKICH ;P
Bzyyyt / 79.175.216.* / 2010-05-10 23:00
Hmmm..... Rytmiczna piosenka...Empire Of The Sun - Walking On A Dream mi się kojarzy ewentualnie odnośnie melodyjki w refrenie to może też być MGMT- Kids albo MGMT- time to pretend . Coś z tych klimatów?
PRACOWNIK CCC / 88.156.194.* / 2010-05-11 20:25
Niestety żadna z nich:(((( dzisiaj w pracy znowu ją słyszałam kilka razy i mogę napisać parę słów dodatkowych. Mianowicie:
"come on baby girl", " what's to say" " lone all right" "big my mind" "i try change" i on tak między tą melodią mówi jakby się zaciął "all, all, all, right" tak szybko jakby ktoś miksował i jeszcze słychać jak miksują płytę czy co tam robią. Kurde fajny utwór a nie znam tytułu :(((
Gosia CCC / 83.2.24.* / 2010-09-08 19:24
Kid Cudi vs. Crookers - Day 'n' Night pewnie to :)
karola1976 / 109.243.119.* / 2010-05-13 15:35
Oj tyle już padło tytułów, ale może jeszcze jeden podam Bitter Sweet Symphony - The Verve. Pewnie to nie ta, ale też fajna:)
PRACOWNIK CCC / 88.156.194.* / 2010-05-14 23:29
no, to nie ta ale fajna fajna ;) dawno jej nie słyszałam ;p
karola1976 / 109.243.71.* / 2010-05-10 21:03
to może chodzi Ci o Franz Ferdinand - Take me out
PRACOWNIK CCC / 88.156.194.* / 2010-05-11 20:26
To tez nie ta :(
elkaaaaaaa / 94.75.121.* / 2010-05-10 10:46
the killers red me mind hah
PRACOWNIK CCC / 88.156.194.* / 2010-05-10 12:28
nie nie to nie to ;) jest szybsza i ta gitara jest pomieszana z fajnym bitem.
karoooooola / 80.245.180.* / 2010-05-08 19:18
hej Boti! wypłacili Wam za niedzielę handlową, która była przed Świętami Wielkanocnymi? nam nie dali ani grosza za to, że siedziałyśmy w tym sklepie 6 godzin!!!!!!!
jupiju / 79.186.19.* / 2010-05-09 08:52
Oni naprawdę mają nas za debili a najlepsze jest to ,że ankieta z zaproszeniem od RKS wypełniana przez kierownika poszła do niego. he he zdaje się że niektóre nabroiły troszeczkę :):); o ile napisały co myślały ?????????
karoooooola / 80.245.180.* / 2010-05-08 19:17
hej Boti! wypłacili Wam za niedzielę handlową, która była przed Świętami Wielkanocnymi? nam nie dali ani grosza za to, że siedziałyśmy w tym sklepie 6 godzin!!!!!!!
nadgodziny / 87.105.31.* / 2010-05-12 07:26
ano, nie zapłacili, a odsetki rosną..........
bbbbbbb / 88.156.242.* / 2010-05-06 16:47
hyhyhyhy co sadzicie niewiasty moje kochane o ankietach?:D
anonimowo / 80.52.142.* / 2010-05-06 21:12
Uważam że ankiety w ogóle nie są anonimowe i chyba miały posłużyć tylko do tego aby zwolnić pracowników którzy za dużo mówią!! Gratuluję
osobie która wymyśliła ankietę i napisała że jest anonimowa hahahahahaah , nie wiem czy ta osoba się nie wykazała dość dużą inteligencją czy też myślała że pracownicy jej nie posiadają za grosz.
śmiech na sali!
Prawda jest taka że co innego napiszemy w ankietach a co innego myślimy!!! Gdyby
ankieta była naprawdę anonimowa to firma dowiedziała by się co pracownicy
myślą naprawdę, to tylko strata czasu naszego i władz firmy!!!!!
pracownica chińskiego ccc / 91.189.136.* / 2010-05-09 23:42
a ja to mam w dup*e czy anonimowa czy nie, napisałam tam WSZYSTKO co myślę chociaż w zasadzie nie wiem po co, bo g*wno te ankiety dadzą... I co z tego, że podajemy sklep? Myślicie, że teraz RKS będzie jeździł po sklepach z wydrukowanymi ankietami i przeprowadzał wywiad, która co napisała? HA HA HA! Oni sobie tymi ankietami co najwyżej tyłki podetrą albo napalą sobie w marmurowych kominkach w swoich willach i będą się nawalać jakie my to głupie jesteśmy.... Jedyne co jest nie fair to wybór stanowiska w ostatniej fazie pytań. Niby anonimowa, ale jak np kierownik wybierze tam "stanowisko: kierownik" to chyba oczywiste o kogo chodzi, bo raczej nie ma na sklepie dziesięciu kierowników tylko jest jeden nie...( i żeby nie było - ja jestem tylko zwykłym pracownikiem, nie kiero, to był tylko przykład teraz). Te osoby mogą się trochę czuć oszukane.

Czy oni nas maja za debili w tej firmie? ( to w zasadzie pytanie retoryczne... :| )

Ja tam się zbytnio tym nie przejmuje. Chociaż na chwile mi ulżyło, bo napisałam wszystko co mnie wkurza a nie było tego mało wierzcie mi. Siedziałam nad tą ankietą bite pół godziny, z czego tylko jakieś 5 minut poświęciłam na pytania zamknięte.
Ale i tak to nic nie da, nie łudźcie się!

pozdrowienia Dziewczynki!
anonimowo / 80.52.142.* / 2010-05-06 21:06
przepraszam ale wyskoczyły jakieś błędy w komentarzu!!!
anonimowo / 80.52.142.* / 2010-05-06 21:05
Uwa�am �e ankiety w og�le nie s� anonimowe i chyba mia�y pos�u�y� tylko do tego aby zwolni� pracownik�w kt�rzy za du�o m�wi�!! Gratuluj� osobie kt�ra wymy�la�a ankiet� i napisa�a �e jest anonimowa hahahahahaah �miech na sali!
Prawda jest taka �e co innego napiszemy w ankietach a co innego my�limy!!! Gdyby ankieta by�a naprawd� anonimowa to firma dowiedzia�a by si� co pracownicy my�l� naprawd�, a tak to tylko strata czasu naszego i w�adz firmy!!!!!
papatka / 79.186.57.* / 2010-05-06 19:13
Hm ankieta nawet ok tylko miała być anonimowa a na końcu okazało się że tak raczej nie jest mimo to że nie podajesz imienia i nazwiska to podajesz sklep na którym pracujesz to już raczej nie anonimowość.
K.... / 85.222.83.* / 2010-05-05 19:06
Witam.Jestem pracownikiem salonu firmowego CCC i mam pytanie: wie ktoś może jak uzyskac zaświadczenie o zarobkach z trzech ostatnich miesięcy?
x2010 / 213.227.67.* / 2010-05-06 22:40
Jeżeli jesteś pracownikiem salonu firmowego CCC to na takim salonie jest kierownik i do niego powinnaś kierować takie pytania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bytomianka / 89.73.218.* / 2010-05-06 11:47
witam ccc w plejadzie
jestem klientką ccc od 5 lat w bytomiu ale takiej obsługi to nie pamiętam!! Pani z-ca kierownika na moją prośbe o wyszukanie rozmiaru ofuknęła mnie stwierdzeniem ze to jest sklep samoobsługowy wszystko byłoby ok gdyby nie to ze mam 73 lata i wzrok nie ten. Pisze za posrednictwem mojej wnuczki bo to nie pierwszy raz gdy ta niemiła pani tak sie odnosi do klienta. pozdrawiam reszte obsługi z tego sklepu
Czcze gadanie! / 87.105.99.* / 2010-05-09 19:21
A skąd drogie Panie wiecie czy to kierownik czy zastępca????
bytomianka / 89.73.218.* / 2010-05-13 22:52
poniewaz podeszłam do tej pani i poprosiłam o kierownika więc się przedstawiła a kierownik miał wolne ot skąd...
obuwniczy / 89.73.218.* / 2010-05-06 12:12
ta pani rzeczywiscie jest bardzo miła:((((((
prac.. / 89.231.51.* / 2010-05-05 20:28
zgłoś sie do kierownika. Kierownik skieruje twoja prośbę do działu kadr w w przeciągu 2,3 dni bedziesz miala takie zaświadczenie
pracownikCCC / 83.25.169.* / 2010-04-28 14:57
Witam serdecznie!
Jestem pracownikiem CCC od ponad roku i mam pytanie odnośnie "Wczasów pod gruszą" Czy w firmie NG2 są przyznawane wczasy pod gruszą czy nie, bo z tego co wiem każda firma ma obowiązek wypłacania nam kasy jeżeli otrzymamy równe dwa tygodnie urlopu. Pieniądze się przydadzą więc piszcie jak coś wiecie na ten temat. Pozdrawiam
kiik / 62.141.247.* / 2010-04-29 13:53
zapomnij!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pracownikCCC / 83.25.169.* / 2010-04-28 14:58
Już przeczytałam , że nam się nie należy ;p
karola1976 / 109.243.156.* / 2010-04-28 21:08
No właśnie nie wiem dlaczego nam się nie należy???????? To na co te pieniądze idą???????? Ja z tego nic nie dostałam, ani bonów, ani paczek, a i z gruszy lipa!
mmmmmmmmm / 84.10.22.* / 2010-05-17 12:36
Muszą go wam wypłacić,taki dodatek urlopowy jest obowiązkowo wypłacany każdemu pracownikowi pod warumikem,że nie ma funduszu socjalnego. Lecz o takim funduszu musisz być poinformowana i podpisać odpowiednie pismo. Jak tego nie dostajesz to kase bierze firma lecz nie wiem jak oni sie wtedy z tego tłumaczą podczas kontroli.
takbywało / 95.41.99.* / 2010-04-24 18:55
Kiedys kupowałam w sklepach Cena Czyni Cuda bo jakosc była mizerna ale cena robila z moim rozsadkiem cuda. Ale jakiś czas temu zauwazylam ,ze jakosc bez zmiany a ceny poszybowały mocno,mocno w gore,wiec przestałam sie nabierac na te cuda.
jeju / 79.186.18.* / 2010-04-20 18:29
Wiecie co jednak ten RKS Błędowski jest naprawdę stuknięty, kto go zna lub z nim choć troszkę współpracuje to wie o co chodzi:)*
rudaB / 2010-05-26 16:25
Właściwie to nie wiem o co chodzi.?! Współpracuje z nim i wydaje mi się że jest spoko. No ale każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania. ;o) Pozdrawiam wszystkie laseczki z Boti
snuki / 87.207.152.* / 2010-04-28 13:12
Czesc laseczki !Mam pytanie w moim miescie jest sklep CCC szukaja pracownikow wiec poszlam i pogadalam kazano mi przyjsc na 4 dni umowa zlecenie odwalilam swoje i powiem latwo nie bylo .Podziekowano mi i oddzwonia bo ponoc ma takich osob jak ja byc 8 a tylko jedno miejsce pracy .Chcialam spytac czy to normalne w tej firmie czy tylko tania sila robocza co 4 dni nowa osoba .Dowiedzialam sie ze ogloszenie o prace wisi juz dlugo i slyszalam ze kierowniczka stosuje ta zasade juz od kilku miesiecy.Powiem tak praca ciezka ale ja sie pracy nie boje ale cos mi smierdzi.Czekam na szybka odp.Pozdrawiam.
duuuto / 87.96.24.* / 2010-04-30 20:50
Skoro jak piszesz "odwaliłaś swoje"- to nie licz na to że zostaniesz w tej pracy.
Mam nadzieję,że to mądry kierownik i Cię nie zatrzyma :)
A o kasę się nie martw.Dostaniesz na konto.Nie ma tu żadnej ściemy.
Źyczę Ci takiej pracy abyś jej nie odwalała :))))
snuki / 87.207.152.* / 2010-05-04 10:13
Zle mnie zrozumialas mialam na mysli odwalilam swoje godziny nie prace.W pracy wrecz przeciwnie ,chodzilam doradzalam klientka mam nawet fajny gust.Bardzo sie staralam bylam mila i uprzejma zeby zrobic dobre wrazenie na klientach i personelu.Zalezalo mi na tej pracy ,Zawsze pracowalam z ludzmi jestem otwarta do klientow i mam do nich odpowiednie podejscie.O kase sie nie martwie wiem ze mi przeleja.Bylam w tym sklepie kilka dni temu i jest tam dziewczyna ,ktora byla ze mna tez na tym okresie probnym wiem ze ma tam znajomosci i to chyba ja wybrala kierowniczka Ja bym jej nie zatrudnila nie ma podejscia do klienta ciagle obgadywala wszystkich swoich znajomych ktorzy znalezli sie na sklepie ,starcie kurzu z szyb i z wystawy to problem nie mowiac juz o myciu podlogi . Ja ja mylam dokladnie nawet skrobalam gume z podlogi ale chyba znajomosci sa wazniejsze niz dobry pracownik.Pogadalam sobie i tyle.Dzieki wszystkim.
Coś jeszcze?:) / 87.105.100.* / 2010-04-30 09:36
Wiesz oni wobec ciebie są w porządku,podałaś nr konta,kierownik wyśle Twoje oświadczenie do umowy zlecenia wraz z ilością przepracowanych godzin i dostaniesz kase na konto.No,ale nie wiem o co chodzi temu kierownikowi,może jest wybredny?Bo w sumie zmieniać pracowników co kilka dni to jest sprawa bardzo uciążliwa dla kierownika i całej załogi...Pozdrawiam
karola1976 / 94.254.178.* / 2010-04-28 18:47
Nie wiem czy to jest zgodne z kodeksem pracy, musisz się dowiedzieć i może nawet donieść na taką kierowniczkę.
Ja też byłam na dniu próbnym, ale tylko 1, poza tym potem zostałam zatrudniona. U nas też ciągle wisi ogłoszenie, ale jak mamy wolny etat to szukamy i nie ma tak, żeby ciągle ktoś nowy na kilka dni przychodzil. Poza tym w CCC są głównie normalne umowy o pracę, a nie zlecenia. Nie wiem co ci poradzić, bo ta firma to delikatnie mówiąc jedno wielkie oszustwo, ale pracować trzeba, dlatego jeszcze tu jestem.
bleeee / 78.8.80.* / 2010-04-22 20:22
hihihi :-))
Aii / 84.10.250.* / 2010-04-22 12:47
Cześć. Mam do Was pytanie,czy wiecie coś na temat "wczasów pod gruszą".Ile trzeba mieć przepracowane, żeby dostać.
papatka / 79.186.57.* / 2010-04-22 14:25
Niestety ale w tej firmie nie ma wczasów pod gruszą ja juz pytałam kadrowej w tamtym roku także niestety wszystko płacą oprócz wczasów,zawsze możesz poczytać co jest wypłacane z socjalu na stronce naszej firmy.pozdrawiam
karola1976 / 94.254.230.* / 2010-04-23 12:10
A gdzie dokładnie są informacje na ten temat??????????????
Bo szukałam na stronie NG2 i nie mogę znleźć informacji o funduszu socjalnym. Jest jakaś zakładka, czy to w ogóle inna strona?
Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
papatka / 83.26.121.* / 2010-04-23 19:33
Na stronce NG2 w instrukcjach i regulaminach następnie jest tam regulamin funduszu socjalnego i nie ma nic na temat wczasów nic.pozdrawiam
Aii / 84.10.250.* / 2010-04-22 15:06
To trochę to dziwne,bo koleżanka składała dokumenty do firmy w sprawie czasów pod gruszą,i dlatego wiem że są, w tym roku
papatka / 79.186.57.* / 2010-04-22 18:30
Naprawde mi tak powiedziała bo również pytałam o te wczasy ale dostałam odpowiedz że nie ma no chyba że by coś się zmieniło,bo jeśli tak to nic nikt nie mówi o tym.A jeśli nawet zmienią to minimum 10 dni trzeba wziąćś urlopu a kalendarzowe 14 wiem bo tak zawsze było.Trzeba do kadrowej zadzwonić i się dopytać.Ale wątpie w to że będą te wczasy.Na tej stronce co pisałam Ci nie ma nic na ten temat,tylko o bonach i zapomogach z tego socjalu.Jeśli byś coś wiedziała to daj znać.pozdrawiam
Czcze gadanie! / 62.87.227.* / 2010-04-25 19:38
A o jakich zapomogach mówimy,pracuje w tej firmie już baaardzo długo i nie słyszałam o takich cudach:)
papatka / 83.21.167.* / 2010-04-26 20:37
Tak na stronce NG2 pisze o zapomogach bezzwrotnych dla pracowników ,bonach itp. ale czy to jest nie wiem.( fundusz socjalny)
ty / 84.10.250.* / 2010-04-23 18:59
mam potwierdzenie ze wczasy pod grusza są,dziś kierowniczka dała nam dokumenty do uzupełnienia
karola1976 / 109.243.224.* / 2010-04-23 21:40
Hej, to może chociaż podaj nazwisko kadrowej, bo nasza nic nie wie, może jakaś niedoinformowana?
karola1976 / 109.243.224.* / 2010-04-23 21:38
No to ja już nie wiem. Skąd się tego dowiedzieć. A ty pracujesz w Boti może? Chociaż to nie powinno mieć znaczenia, spółka to spółka.
papatka / 83.26.121.* / 2010-04-23 19:37
Skoro są to jak to jest że inne sklepy nic nie wiedzą a kadrowe nas nie informują na bieżąco,jeśli masz więcej wiedzy to napisz jakie to dokumenty uzupełniałaś.pozdrawiam
ty / 84.10.250.* / 2010-04-22 15:19
nasza kierowniczka składała papiery tez w tej sprawie ,na początku tygodnia,ale do pracowników nic nie mówiła-wielka tajemnica;) wychodzi na to ze tylko one dostana
&&&&&& / 77.89.68.* / 2010-04-26 08:46
Bujde puszczasz w obieg dziewczyno ja jestem kierownikiem i nic a nic nie dostałyśmy do uzupełniania.Nie nakręcaj dziewczyn ,bo po co robić im nadzieje
papatka / 83.21.167.* / 2010-04-26 20:44
Warto się dowiedzieć jeden telefon do kadrowej i sytuacja się wyjaśni a jeśli jesteś kierowniczką to powinnaś się tym zainteresować nawet ze względu na siebie.pozdrawiam.Nasza kierowniczka ma też sprawdzić tą sprawe.
ty / 84.10.250.* / 2010-04-26 18:56
dziwne ze jestes kierowniczką i nic na ten temat nie wiesz,skoro moja wie,i dokumenty nam dała do uzupełnienia
42720 / 78.8.170.* / 2010-04-22 20:55
Nigdy nie było płaconych wczasów pod grusza w Naszej Firmie i niewazne to czy jestes kierownikiem czy sprzedawca .
Regulamin Funduszu Socjalnego
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy