CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
pati_995 / 2009-10-13 22:54
Prawdę mówiąc zapisuje każdą godzinę przepracowaną na salonie, i to że jest duży ruch i mam obowiązek posprzątać na sklepie nie oznacza że jak zostanę godzinę dłużej będę siedziała tam charytatywnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pracownicy są traktowani jak woły do roboty!!!!!!!
Mam wielką nadzieję że ludziom którzy wyżej sr.... jak dziurę maja (zarządzający tą firmą), kiedyś życie to "WYNAGRODZI" wiadomo w jakim słowa znaczeniu.
A jeżeli chodzi o nadgodziny to niech się zorientują w innych placówkach jak płacą za godziny nocne i dodatkowe bo chyba wynagrodzenia w ng2 sie troszkę nie zgadzają ze standardami.
Uważam że jak tylko rynek się trochę poprawi a mysle ze nastapi to za nie dlugi czas to firma straci wszystkich dobrych pracownikow. Bo niestety żeby mieć dobrego pracownika to trzeba go szanować i na wzajem. W firmie szacunku człowiek nie uświadczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZAKRĘCONA / 89.238.24.* / 2009-10-16 21:42
zniestety ... ŚWIĘTA PRAWDA...
Verona / 213.158.199.* / 2009-10-15 22:42
Jak wszystkie tak strasznie narzekacie to się zwolnijcie.
Ja nie widze w tym problemu, żyjecie w wolnym kraju i nikt Was nie zmusza do pracy w CCC. A na szcunek trzeba zasłużyć!!!!!!!
olsztyn / 88.156.31.* / 2009-10-24 11:30
Ty chyba nie wiesz co piszesz kobieto jak chcesz zapiepszać jak wół to rób to i nie wypowiadaj się na forum bo forum chyba służy do czegoś innego.
cami-cadze;) / 77.253.58.* / 2009-10-16 11:06
Dodam tylko:że RKS sposrod normalnych ludzi na kierownika wybiera przewaznie(szacunek dla normalnych) najwiekszego debila z zespołu bo oprocz tego ,ze w gębie mocny nic więcej soba nie reprezuntuje a i umietnosci znikome....ale tego przeciez sie nigdy nie dowiedza bo wizyty zbyt zadkie aby poznac sie na osobowosci .....ŻAL;(
cami-cadze;) / 77.253.58.* / 2009-10-16 10:21
Nie bądz taka do przodu Veronka....na rzesach namy jeszcze chodzic tylko to pozostalo !!!
Jak sama sie nie szanujesz-to nikt Cie nie uszanuje!!!
Firma robi "wyzszej instancji" wodę z mózgu i tego są skutki potem...
Praca nie jest może i zła ale szarga ludzką godnoscią !!!
Tutaj jeden drugiemu wilkiem a można przecież po ludzku i o wiele przyjemniej by było a i chęci by wzrosły....;(
.
śląsk / 87.205.141.* / 2009-10-15 21:04
to prawda.ja tez sie zwolnie, nie bede pracowac za darmo jeszcze czesto po 6-7 dni z rzedu albo nocki niezapłacone.mam dosc tych oszustw i wykorzystywania.tylko czekam az sie polepszy sytuacja na rynku pracy.
alghu / 89.239.75.* / 2009-10-14 19:59
To jest straszne siedzieć tyle czasu po zamknieciu sklepu i wtapiać sie w papiery dla firmy gratis a z jakiej racji wpisuje teraz o której wchodzę do sklepu i o której wychodzę za darmo nie będe siedziec Pozdrawiam .
ololol / 89.239.75.* / 2009-10-14 19:53
Dość siedziec po godzinach wypełniać wszystkie papiery sprawdzić czy wszystko ok
w domu jestem po 19 -stej uciekła mi godzina gratis dla firmy o nie zacznę wpisywać tak jak wchodzę do sklepu i wychodzę . Pozdrawiam wszystkich.
blenda / 80.50.135.* / 2009-10-12 22:04
Praca w Boti też nie jest lepsza.regionalny wymyśla i nakazuje.karze spacerować po sklepie byle tylko nie stać
karinnna / 83.16.112.* / 2009-10-31 18:41
Też pracuję w boti i niestety muszę stwierdzić, że chodzić bez celu to my nie mamy czasu :( codziennie coś! A to zwózka, a to nowa instrukcja, a to instrukcja weekendowa,jakaś zwózka potem następna itd. Nie ma czasu na przerwy, nie ma czasu iść do ubikacji, a o papierosie to już w ogóle nie wspomnę! To są nasze potrzeby , niestety potrzeby firmy też zostają daleko w tyle bo kiedy, np. zrobić utylizację i tym podobne rzeczy?
Najbardziej w ostatnim okresie zabolało mnie zlekceważenie listu od dziewczyn z jednego ze sklepów :(, prosiły o poparcie i z tego co wiem to żaden inny sklep im go nie udzielił, a miały przecież świętą rację, teraz pewnie wszystkie zostały zwolnione.
Strasznie mi przykro z waszego powodu - walczyłyście o słuszną sprawę, niestety decyzja o podpisaniu listu zależała od kierownika i my zwykli sprzedawcy nie miałyśmy nic do gadania!!!!! na koniec gratuluję odwagi i życzę powodzenia!!
pati_995 / 2009-10-12 19:48
a co do nadgodzin to niech jeszcze powiedzą a może raczej doradza nam kiedy można je odbierać skoro nie chcą płacić.
pati_995 / 2009-10-12 19:46
Pracuje w tej firmie i po prostu skręca mnie ze śmiechu co pan M i jego załoga wymyślają!!!!!!!!!!!!!!!!
ta firma łamie podstawowe zasady pracowników i moim zdaniem ktoś się powinien za to wszystko złapać i zrobić jakiś porządek!!!!!!!!!!!!!!
za godziny nocne nie płacą tak jak trzeba, zresztą za nadgodziny tez!!!!!!!!!!!
roboty jest tyle że nawet na przerwe nie ma kiedy isc a on przyjedzie na kontrole i powie że jest brudno. to niech bierze ściere i czysci to co mu sie nie podoba.
aneczkaaa / 81.190.246.* / 2009-10-26 20:59
NIKT CIĘ NIE TRZYMA SIŁĄ W FIRMIE.JAK SIE NIE PODOBA TO WYPAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
karinnnna / 83.16.112.* / 2009-10-31 18:13
Jesteś popieprzoną pracoholiczką!!!!!!!!! - Jeśli masz czelność tak się wypowiadać o całej tej niesprawiedliwości!!!
88888 / 2009-10-12 18:26
Moja odpowiedź brzmi tak:
-Euroimplant dobra spółka niezłe perspektywy, ale nic jeszcze nie prokukuje,
-Fabryka Diet istna spekulacja,
-Makolab wyprzedane w porównaniu do max notowań 26,50zł i wytwarza już dawno jakieś produkty i ma spory rynek.Po za tym posiada 4,85% akcji Fabryki Diet.Prawdopodobnie dojdzie kurs do 5zł.Jak nie można kupić FD to polecam obserwować Makolab.

a zresztą sam poczytaj:
Urodziny łódzkiej firmy MakoLab

Firma powstała w 1989 roku. Założył ją łodzianin dr Mirosław Sopek. - Niełatwo było wówczas utrzymać rodzinę z pensji naukowca Politechniki Łódzkiej - wspomina. Dziś spółka zatrudnia 80 pracowników, głównie programistów i grafików. Ma własny budynek przy ul. Demokratycznej w Łodzi, nowoczesny lokal w centrum miasta i oddział w Warszawie. Tworzy strony WWW oraz webowe oprogramowanie do zarządzania biznesem. - Mówimy, że przeszliśmy rozwój organiczny. Własnymi siłami, łódzkim kapitałem - opowiada wiceprezes Sopek.

Klientami spółki są znane międzynarodowe koncerny, m.in. Renault-Nissan, Fujitsu, Philips czy Cefic. Ponad jedną trzecią usług firma sprzedaje za granicą. Przełomowy dla firmy był rok 2003. MakoLab wygrał wtedy przetarg w Austrii i Szwajcarii na stworzenie stron internetowych dla firmy Renault w tych krajach. Potem posypały się kolejne zamówienia - MakoLab wykonał ponad 20 witryn dla Dacii (marka koncernu Renault) oraz siedem dla samego Renault. Realizuje też projekty związane z kulturą, jak witryny łódzkiej filharmonii i Teatru Muzycznego. Zrobił portal loftów U Scheiblera oraz Manufaktury. W 2007 roku zadebiutował na rynku NewConnect.
Firma powstała w 1989 roku. Założył ją łodzianin dr Mirosław Sopek. - Niełatwo było wówczas utrzymać rodzinę z pensji naukowca Politechniki Łódzkiej - wspomina. Dziś spółka zatrudnia 80 pracowników, głównie programistów i grafików. Ma własny budynek przy ul. Demokratycznej w Łodzi, nowoczesny lokal w centrum miasta i oddział w Warszawie. Tworzy strony WWW oraz webowe oprogramowanie do zarządzania biznesem. - Mówimy, że przeszliśmy rozwój organiczny. Własnymi siłami, łódzkim kapitałem - opowiada wiceprezes Sopek.

Klientami spółki są znane międzynarodowe koncerny, m.in. Renault-Nissan, Fujitsu, Philips czy Cefic. Ponad jedną trzecią usług firma sprzedaje za granicą. Przełomowy dla firmy był rok 2003. MakoLab wygrał wtedy przetarg w Austrii i Szwajcarii na stworzenie stron internetowych dla firmy Renault w tych krajach. Potem posypały się kolejne zamówienia - MakoLab wykonał ponad 20 witryn dla Dacii (marka koncernu Renault) oraz siedem dla samego Renault. Realizuje też projekty związane z kulturą, jak witryny łódzkiej filharmonii i Teatru Muzycznego. Zrobił portal loftów U Scheiblera oraz Manufaktury. W 2007 roku zadebiutował na rynku NewConnect.
::: / 188.33.2.* / 2009-10-13 12:19
co ty pitolisz ?
botinka3 / 2009-10-12 10:46
Pożegnanie
Chciałam się pożegnac z tą firmą . Mam nadzieję, że innych dziewczyn nie potraktują tak jak potraktowali właśnie mnie. Byłam kierowniczką teraz myślę że za bardzo sumiennie wykonywałam swoją pracę . Pracoałam w tym syfie prawie 2 lata. Okazało się że nie nadaję się do tego haremu. Nie potrafiłam ci palca w dupie trzymać pani RKS.
Dziękuję ci Joasiu za potraktowanie mnie jak śmiecia. Myślałaś że mnie krzywdzisz, ale tak naprawdę wyświadczyłaś mi tylko przyśługę.
Wyszłam z podniesioną głową bo nie mam nic na sumieniu. Płakałam nie dlatego że mnie zwolniłaś, ale za dziewczynami z którymi pracowałam bo super się z nimi dogadywałam. To tobie ciągle nie podobało się ułożenie tzw."salonu", który ciągle starałyśmy się układać z waszymi instrukcjami i w przeciwieństwie do innych nigdy do ciebie nie dzwoniłam bo instrukcje przecież były czytelne. W tej firmie dopóki realizujesz plany czujesz się bezpiecznie a pózniej wyrzucają cię jak śmiecia obarczając winą za brak organizacji pracy,ale to nie my siedzimy z tyłkiem w samochodzie tylko zapieprzamy jak osły zebyś nie miała się do czego przyczepić, ale i tak coś znajdziesz oczywiście.
Nie masz odwagi przyznać ze sama chciałaś się mnie pozbyć zrzucając winę na Tomka N. On w przeciwieństwie do ciebie był konsekwentny i jakby chciał to dawno by to zrobił.
Doszłam do wniosku że to ty raczej nie nadajesz się do wspólpracy z innymi ludźmi.
Za tobą raczej nikt nie będzie płakał.

Życzę ci powodzenia bo na twoje miejsce też jest tysiące innych osób-takie czasy.
Pozdrawiam moje dziewczyny . Jesteście super i nie dajcie sobie wmówić że jesteście do niczego bo ty wy pracujecie na nich a nie oni na was.
w h a t ever / 83.19.237.* / 2009-10-12 23:24
oj chyba się mylisz, pan Tomasz N. nie jest taki konsekwentny jeśli chodzi o pozbywanie się kierowniczek...
byla pracownica / 94.254.200.* / 2009-10-12 14:46
myslę że niedlugo w tej firmie nikt juz nie zostanie i nikt nie bedzie chcial sie zatrudnic !!!!
3grosze powraca do gry / 2009-10-11 05:10
A tu dalej ,,FORUM PRACOWNICZE,,.
kto.ś / 212.14.54.* / 2009-10-11 18:49
No to czeko tu szukasz jak ci nie dpowoada rodzaj forum??
margaretka1981 / 85.222.87.* / 2009-10-10 22:13
Oj tak, firma zbiedniała. Pewnie dlatego lecą pracownikom po premiach, zakazują rabatów, a co gorsze prawie nie wolno korzystać z telefonów. Jaki to wstyd powiedzieć klientom, że nie powiadominy ich o rozpatrzeniu reklamacji bo mamy limit na rachunek telefoniczny! Kupują buty za 300zł albo gorzej chińskie gów*** za 100zł ,a my nie możemy do nich za 1zł zadzwonić. Ja to juz nawet nie mówię, że sms wyślę, bo mi zwyczajnie wstyd!!
A o premiach to można zapomnieć. Można 100% wyrobić a dostaje się tyle, że na parę butów nie wystarczy (chyba że kapcie z koszy).
WSTYD I HAŃBA. Może jestem egoistką, ale jak już uda mi się zmienić pracę to mam nadzieje, że ta firma zbankrutuje!
myszkaszara / 87.205.72.* / 2009-10-13 22:06
Nigdy nie zbankrutuje...pamiętaj,że na Twoje miejsce są tysiące.....tysiące NAIWNYCH!!! ....i dalej będą interes kręcic,murzynów nabijac w butelkę...i tylko wymagac ! wymagac ! wymagac !
cała prawda / 83.29.68.* / 2009-10-11 15:48
nie kochana firma nie zbiedniała to prezes ma inne wydatki na przykład otwarcie nowej galerii co ostatnio uczynił
więc oszczędza na nas a pompuje kasę w nowy biznesik
nie bądźcie naiwni
ckm / 83.22.158.* / 2009-11-24 13:54
i kupienie sobie nowego auta hahaha
przyjazna / 78.28.6.* / 2009-10-10 10:22
nie wiem jak wy ale przez ostatnie 2miesiace firma zbiedniala. lustra myjemy papierem znajdujace sie w kartonikach z butami. gdyz firma nie posiada recznikow ;] nie mozemy narzekac bo jeszcze jakos klienci do nas przychodza i nie narzekaja na brudne lustra. Najgorsze jest to ze my pracujemy jak niewolnicy nie dostajac premi (a gdy juz jets to wynosi w moim wypadku az 12zl :)) dlatego wydaje mi sie ze zarzad powinien nad tym popracowac bo przynosimy im niezle dochody i gdybysmy mialy te premie to naprawde bysmy mogly sie starac a tak to nie mamy za wiele ;] nie wspominajac o potracaniu za inwentaryzacje!!
lalunia1ooo / 87.205.72.* / 2009-10-11 16:40
A my mamy brudne lustra,wystawki itc:nie mie papieru-nie ma błysku na salonie !!!
Już dosyc duzo zainwestowalysmy !!!Na kolejny papier i temu podobne nas nie stac...
Takari / 212.14.54.* / 2009-10-10 21:54
Matko z córką myjecie lustra papierami z pudełek po butach?????????????????????????????????????????????????????????????? Przecież tym się nie da nic wytrzeć!!!!! Naprawd ę ta firma schodzi na psy, serdecznie współczuje również noszenia tych piżamowych koszulek w listopadzie nie bedzie wiadomo jakiego są koloru.
nuda / 88.220.148.* / 2009-10-10 12:02
masz racje karza zamawiać w jeden dzień wszystkie kosmetyki ale jak tu zamuwic jak w sklepiku niema nawet płynu do szyb porażka ;/
nuda / 88.220.148.* / 2009-10-10 12:02
masz racje karza zamawiać w jeden dzień wszystkie kosmetyki ale jak tu zamuwic jak w sklepiku niema nawet płynu do szyb porażka ;/
zirytowana / 87.205.132.* / 2009-10-10 11:14
to prawda.nawet nie ma czym rak wytrzec. trzeba uzywac własnych chusteczek higienicznych.
UWAGA ! / 89.228.218.* / 2009-10-09 22:09
Jak tam dziewczyny z wypłata macie już,czy firma wywiązała się z regulaminu i dała na czas?
UWAGA ! / 89.228.218.* / 2009-10-11 15:22
Ja nie mam wypłaty będzie na koncie zapewne 12 !
Mnie to nie interesuje,kiedy sa księgowane itp.To jest w kwestii pracodawcy abym je miała 10 na koncie.My mamy się wywiązywać co do daty zwózki i przekładań,ale na pensje zgodnie z regulaminem nie możemy liczyć.
botek / 94.254.249.* / 2009-10-11 14:01
Firma po raz kolejny nie wywiązała się z regulaminu wypłaty jak nie było tak nie ma i to nie pierwszy raz.Obowiązkiem firmy jest przelać pieniądze na konta pracowników w odpowiednim czasie tak zeby pracownik zaglądając na konto 10 już je miał!!.
kiepki / 188.33.101.* / 2009-10-10 10:07
ja miałam, i koleżanki też, wszystko zależy od twojego banku
nuda / 88.220.148.* / 2009-10-10 11:59
nie tylko od banku powinni wysłać tak żeby każdy miał juz 9 -tego wieczorem to nie my mamy sie starac zeby przysłali na czas
nuda / 88.220.148.* / 2009-10-09 22:28
Nic nie dała jak zwykle cos
dgdg / 89.77.141.* / 2009-10-09 12:36
My karty mamy od 2 tygodni. Szczerze to czytam te wszytskie komentarze i moim zdaniem niektórzy przesadzają. Każdy idąc do tej pracy wiedział na czym to polega i co jest grane. Fakt jest cięzko i powinniśmy dostawać wiekszą kase za to. Ale atmosfera widze, na sklepie zalezy do samych pracowników. U nas nikt nie mówi sobie na Pan, Pani i nie ma żadnych rozkazów...
zonka78 / 89.174.40.* / 2009-10-23 23:02
Hello ja w tym kurniku pracowałam 2 lata i to co wypisujecie złe opinie to jest swięta prawda sama przez to przeszłam ciesze się ,że już am nie pracuje mam teraz normalną pracę.człowiek z********* za psi grosz jak czarny mużyn a pani kierownik Iwonie L. ciągle coś nie pasuje człowiek stara się jak moze i tak jest ciągle żle.Uwierzcie mi są o wiele lepsza praca niż w tym p********** CCC tylko trzeba poszukać życzę wszystkim pracownikom byłym i obecnym powodzenia
znajoma / 62.141.247.* / 2010-03-23 18:49
Witaj. Podobno w każdym CCC taka sama jest sytuacja-kierownictwo siedzi na zapleczu a szarzy pracownicy za********** na nich! Trzymaj się.
buniatutunia / 81.15.175.* / 2009-10-09 13:10
w pełni zgadzam sie z ta opinia, jest ciezko, ale przede wszystkim wszystko zalezy od atmosfery na sklepie! niestety mam dosc przykre doswiadczenia z ccc , dziwilam sie tez osoba ktore pracowaly lub pracuja na wiekszym salonie bo sama pracowalam w malym ale kiedy przeszkalm na wielki gmach tak zaczely sie problemy. Tak czy owak nie martwcie sie na ccc zycie sie nie konczy!
aw-w / 84.38.102.* / 2009-10-08 09:54
Pytanko: Czy wszystkie salony otrzymały już karty rabatowe i kiedy?
My ciągle czekamy, a pierwsza dekada października już prawie za nami!!!!
lola. / 95.40.109.* / 2009-10-23 18:03
co do kart rabatowych to dawali nam nawet na okreśie prubnym.a niepowinni!!!!!!!!!!!!!!
:::: / 188.33.112.* / 2009-10-08 21:29
My też ciągle czekamy .W Botii pan Patryk M też sie ociąga ,może zrobi konkurs na karty rabatowe ,bo pewnie żaden jego sklep nie zasługuje na karty tak jak na premiee półroczne.Padalec bleee
marta_boti / 188.146.44.* / 2009-10-14 11:10
My karty dodałyśmy dopiero 30 września, a wykorzystać je trzeba do końca listopada.
7,5% / 77.114.163.* / 2009-10-08 15:24
Karty rabatowe to już są od 3 tygodni.....
Przynajmniej w naszym sklepie...
prusz / 79.162.60.* / 2009-10-17 13:18
czy ktoś może wie kto jest kierownikiem ccc w lublinie w plazie lub kierownikiem regonu na tym terenie
%%%% / 77.115.76.* / 2009-10-07 21:50
Witam wszystkich! Mam apel do wszystkich potencjalnych pracowników CCC w Sterze na ulicy Ku Słońcu w Szczecinie. W tymże salonie od czterech miesięcy wisi ogłoszenie o pracę, kierowniczka salonu informuje, że po pierwszym okresie próbnym, który trwa kilka dni (jest to umowa zlecenie podpisywana po zakończeniu tego okresu pracy, a nie na jego początku - co jest niezgodne z prawem!!!) następuje drugi okres próbny (umowa o pracę na okres próbny jednego miesiąca) po którym pracownik może spodziewać się podpisania umowy o pracę.

Wszystko wygląda niby OK, ale od czterech miesięcy przez sklep przewinęło się ponad dwadzieścia osób i żadna z nich nie została zatrudniona. Skąd to wiem - sama tam pracowałam! Wiem co się działo przed moim zatrudnieniem i po moim zatrudnieniem, gdyż utrzymuje kontakty z osobami, które tam pracują.

Kierowniczka nie przedłuża umów informując o tym pracownika w ostatni dzień i nie podając przy tym powodu nieprzedłużenia umowy. Jest to bardzo nieuczciwe!

WIEC JEŚLI INTERESUJE WAS PRACA TYLKO NA KILKA DNI LUB NA MIESIĄC TO ZGŁOŚCIE SIĘ DO CCC
lolalu3 / 87.205.66.* / 2009-10-07 22:49
WIDAĆ NIE NADAWAŁAŚ SIĘ DO TEJ PRACY ŻE NIEPRZEDŁUŻONO CI UMOWY.SAMA PRZYZNAJESZ ŻE UTRZYMUJESZ KONTAKT Z KOLEŻANAMI JUŻ ZWOLNIONYMI, CZYLI INTERESOWAŁY CIĘ PLOTKI I POGADUSZKI NIE PRACA. JEDNI PRACUJĄ DRUDZY GADAJĄ, NIE MA TAK LEKKO. DZIEWCZYNY DO PRACY NIE PRZYCHODZI SIĘ PIĆ KAWKĘ ,SIEDZIEĆ I PLOTKOWAĆ.
jennifer&jennifer / 83.168.106.* / 2009-10-12 23:51
edzia skąd ty się wzięłaś? wracaj tam gdzie twoje miejsce bo na kierownika regionalnego to się nie nadajesz ty podła wredna kobieto!!! na niczym się nie znasz nie masz za grosz gustu a za te braki na "salonach" to pewnie długo regionalną nie pobędziesz!!! ŻYCZĘ ci tego z całego serca bo prawdą jest to że zostałaś kierowniczką nie mając żadnych kompetencji. Udajesz wielką ale tak naprawdę jesteś nikim, mały pionek. Tylko czekam jak wylecisz z tej ciepłej posadki.
Były pracownik CCC / 195.117.208.* / 2009-10-11 11:06
Praca pracą ale z tego co pamietam to takie zapieprzanie konczy sie tym że na 8 czy nawet 12 godzin nie ma nawet tej cholernie potrzebującej 15-to minutowej przerwy.Tylko człowiek jak jakies zwierze bez wody i jedzenia pracuje(ale nawet zwierze musi jeść i pić) to jest napweno paranoja!! a te nocki,tak zwana praca do oporu na ja Was prosze.Ja juz nie pracuje w tej firmie ale nadal śledze forum i słysze co inni mówią. życzę Wszystkim wytrwałości a firmie wiecej szacunku dla pracowników bo gdyby nie oni to wy tak na dobra sprawe nie funkcjonujecie! bo to oni robia utargi i układają te wasze tak zwane SALONY! hehehe. Pozdrawiam!
kto.ś / 212.14.54.* / 2009-10-10 21:56
Uderz w stół a nożyce się odezwą. Czyżby kierowniczka?
lilka 222 / 188.47.80.* / 2009-10-10 14:55
Ty przychodzisz do praca z********** co? Już wyobrażam sobie jak ciężko pracujesz.... Pewnie regały podpierasz.... U mnie nawet kierownik ciężko pracuje (takie czasy nastały). Po sposobie twojej wypowiedzi wnioskuje iż sama kawkę sobie pijesz i bzdurami sie zajmujesz!!!!! Poza tym to o czym ktoś gada to raczej nie Twoja sprawa:D Każdy ma wolną wole i jeśli ma taką ochotę to nawet plotkować moze!!!!!
ea / 217.96.58.* / 2009-10-08 19:50
czyżby EDZIA dała głos?!
%%%%% / 77.113.241.* / 2009-10-08 13:07
Sądząc po Twoich opisach to pewnie sama jesteś jedną z tych przemiłych i przefantastycznych kierowniczek.
ELLA ELLA / 94.42.53.* / 2009-10-07 21:59
| %%%%
A CO NA TO PANI REGIONALNA ?
%%%% / 77.113.241.* / 2009-10-08 13:14
Myślę, że jest to część polityki jaką obrała firma NG2 (CCC, Boti, Quazi) po co zatrudniać ludzi na umowy na stałe skoro można mieć nowych pracowników co miesiąc. Wiadomo mamy kryzys, jak jest kryzys to są zwolnienia, a jak są zwolnienia w tak dużej firmie to łatwo nazbierać 25 osób a wtedy to podpada pod zwolnienie grupowe, a jak jest zwolnienie grupowe to trzeba pracownikom wypłacić odprawy. Zatrudniając pracowników tylko na miesiąc i nie przedłużając im umów firma nie ryzykuje ewentualnych zwolnień grupowych. To jest cały sekret tej firmy!!
Takari / 212.14.54.* / 2009-10-02 00:13
Jak ja się cieszę że już nie pracuję w tym shitcie, odeszłam jeszcze przed tymi "cudownymi" zmianami. Ta praca wykańcza psychicznie i fizycznie. Szczerze współczuje tym którzy jeszcze zostali i muszą się męczyć nie tylko z poj******i klientami ale i z całą centrala.
K8888 / 83.18.24.* / 2009-10-01 14:31
powiedzcie mi czy to prawda ze nadgodziny wyplacane sa kwartalnie? i na sklep przysluguje
tylko 80 nadgodzin do wyplacenia.
oidfvioadfh / 81.190.229.* / 2009-10-02 20:24
Tak nadgodziny są wypłacane kwartalnie. Niestety nie mozemy mieć żadnych nadgodzin, jeśli jakieś się zdarzą to kierownik je oddaje. Np. ja pracowałam raz 36h non stop a miałam tyle z tego ze kilka razy przyszłam godzine pózniej albo wyszłam godzine wczesniej. !!! a te max 80h do wypłacenia pierwsze słysze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy