CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
bedzie roboty / 77.112.171.* / 2009-04-20 23:23
od 1 maja zakaz sprzedazy w uni butow z chin zawierajacych DMF czyli saszetek z białym granulatem,macie juz polecenie do wyciagania z pudełek?
(...) / 84.10.113.* / 2009-04-21 09:04
jeszcze nie.ale ciekawa jestem co jeszcze nam dowalą do pracy!!!!,,góra'' chyba myśli że my nie mamy co robić na salonach.
botinki / 83.23.205.* / 2009-04-21 21:37
A co robić będą na magazynie? Niech wyjmują,naklejek na docene też sie nie chce przylklejać tylko na zbiorczy karton i luz.Leniwce jedneee
WOLNA / 94.42.42.* / 2009-04-20 16:51
JA JUZ NA SZCZESCIE TAM NIE PRACUJE. CZEKAM NA SWIADECTWO PRACY I BEDE WOLNA. ODESZLAM PO TRZECH LATACH I MYSLE JAK POMOC TYM LUDZIOM KTORZY JESZCZE MUSZA TAM TYRAC. WIEM ZE NIE MOZNA SOBIE TAK POPROSTU ODEJSC I DLATEGO WIEKSZOSC TAM PRACUJE WIEC CHCIALA BYM ZEBY IM BYLO LEPIEJ. MIALAM PISAC DO PREZESA ALE SKORO PISZECIE ZE ON I TAK NIC SOBIE Z TEGO NIE ROBI TO RUSZMY INSPEKCJE ALBO MEDIA.
rozczarowana / 82.143.153.* / 2009-04-21 17:55
Zazdroszczę ze udało się Tobie z tamtąd uciec
DO ROZCZAROWANEJ / 94.42.42.* / 2009-04-21 19:03
DLUGO SZUKALAM PRACY I UDALO SIE TY TEZ MOZESZ POSZUKAC ZALEZY GDZIE MIESZKASZ I JAKIE JEST BEZROBOCIE W TWOIM REJONIE ALE JESLI MASZ INTERNET TO POSZPERAJ W OGLOSZENIACH A TEZ NAPEWNO CI SIE UDA. POWODZENIA
123456 / 78.8.67.* / 2009-04-20 21:52
Zastanawiam się nad tym co tu wszyscy piszecie tylko narzekania i narzekania może należy z tym coś zrobić jak można tak pisać, może należy to zgłosić do odpowiednich instytucji i nie zaśmiecać forum swoimi żalami, to jest forum giełdowe. Może macie zbyt dużo do stracenia i swoje frustracje przelewacie na forum nie tędy droga jest PIP, US, i wasze słynne media oraz sąd pracy itp. wkońcu to spółka giełdowa. Ale jak zarabiacie po 2000 na rękę to nie narzekajcie.
(...) / 84.10.113.* / 2009-04-26 14:39
skoro masz kase żeby inwestować w NG2 to się ciesz,bo my pracownicy ccc niemamy jej.może to że piszemy powinno ci dać do myślenia?popatrz na to z naszej strony a nie przez pryzmat swojego portfela!!!!!!
ochlapy / 89.25.187.* / 2009-04-22 15:46
kto tyle zarabia chyba kierownicy i zastępcy no i regionalni a jeszcze starsi sprzedawcy
mła / 79.175.216.* / 2009-04-21 10:35
Mój Drogi bądź Moja Droga o 2000 na rękę to możemy sobie pomarzyć ;/ . A co do instytucji które mają nam niby pomóc to myślisz że oni od razu po zawiadomieniu polecą żeby zrobić porządek u nas w firmie? Wiadome że oni mają wiele przypadków łamania praw pracowniczych z którymi muszą się uporać i żeby i u nas zareagowali to trzeba się naczekać...
R M / 2009-04-19 18:05
Ludzie kochani jakie wśród pracowników CCC z Lublina jest zakłamanie.Za plecami wszechmocnej pani A F nawet jej najwierniejsi laptoponosiciele nie skąpią na jej temat uwag i obelg wszelkiego kalibru krytykując jej kretyńskie pomysły słomę w butach itd a gdy tylko wszechmocna się pojawi zabijają się pedząc po kawę do zaprzyjażnionej pizzerii,stojąc na bacznośc słuchają cennych uwag na wszystkie sugestie poddańczo przytakując.Patrząc na to wszystko z boku żal mi was RABY ale sami sobie zgotowaliście ten los.Łatwo powiedziec miejcie odwagę przecież wszechmocna A F jak się dowie że myślicie to was wszystkie powywala.
zniesmaczona ccc / 83.18.159.* / 2009-04-28 11:22
nie tylko u Was tak jest wszędzie gdzie pojawia się regionalna wszyscy stoją na baczność kierownicy sklepu świecą oczkami i tak jest w całej sieci pozdrawiam wszystkie pracujące w ccc
kotek111 / 79.175.198.* / 2009-04-19 21:40
Nie no , nasza regionalna to jest udana. Kazała przestawić całe lato do przodu a półbuta schować - bo się podobno nie sprzedaje !!!!!!!!!!!!!
A mogę sie założyc ,że zaraz dostaniemy info z firmy,że półbuty mają być z przodu.
W dupie z taką RKS.
Edzia wypad z naszego regionu!!!!!!!!!!!!!!!
Och.. / 78.8.17.* / 2009-04-24 16:01
Od 27.04 rozpoczyna się zwózka półbuta!05.04 rozpoczyna sie przestawianie lata do przodu!Mozna wywnioskowac ze Wasza RKS jednak mysli,bo teraz macie połowę roboty z głowy!
Wolna od nałogów! / 78.8.17.* / 2009-04-24 16:12
Pani Edyta jest bardzo fajna i jest tez tylko człowiekiem tak jak My,trochę zrozumienia moi drodzy!
PA / 217.96.58.* / 2009-04-24 17:45
jak jej dupę liżesz to jasne ,że inaczej pisała o niej nie będziesz! *bardzo fajna* he he -dobre!!!
PA / 217.96.58.* / 2009-04-24 17:50
zapomniałam dopisać ,że "Och" i " Wolna od nałogów" to ta sama osoba ! a to lizostwo kiedyś jej bokiem wyjdzie!!!
Och... i wolna od nałogów:)hihihi / 78.8.26.* / 2009-04-25 15:20
Masz racje"och": i "wolna od nałogów" to ta sama osoba:)moge byc kim chce a ty wez sie za robote bo słyszałam ze tylko gderac potrafisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nierobie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PA / 217.96.58.* / 2009-04-25 19:03
no pewnie że tylko gderać potrafię! wszystko samo się zrobi!!! he he he !
zorganizujmy sie / 94.42.36.* / 2009-04-18 17:10
a jesli nagrania juz mam tylko brakuje mi swiadków? zastanawiam sie czy to musi byc ten sam rejon czy moge miec swiadkow np. z drugiego konca polski?
byla pracownica / 78.8.18.* / 2009-04-21 21:01
mam nadzieje ze możesz ja tez mam nagrania Wybieram się również do inspekcji pracy i do radcy prawnego podyskutowac o tym co się tam dzieje Mam również inne dowody łamania praw pracownika
Och...:} / 78.8.17.* / 2009-04-18 11:41
Mam pytanie...czy nadal jesteśmy dzieleni na strefy,czyli salony o kat.A,B,C,D czy wszyscy mamy takie same wypłaty?Jkaiś czas temu przy zmianie wypłat,gdy zrobił sie szum wokół całej tej sprawy,usłyszałam,że podziału nie ma,ale coś jest nie tak....
agis"a26 / 77.253.49.* / 2009-04-23 21:51
jest podział na kategorie sklepów jeżeli chodzi o zatowarowanie a jeżeli chodzi o wynagrodzenie to nie umię tego określić
Och... / 78.8.17.* / 2009-04-24 16:04
Doszły mnie słuchy ze podstawy chyba też są inne,ale nikt nam tego nie mówi!Czy jesli tak jest to czy to jest zgodne z prawem?Z drugiej strony myślę,ze jeśli sklep zmienia kategorie a podstawy powinny byc wyzsze to takie rzeczy powinny dziać się automatycznie!?
ktoss / 89.75.25.* / 2009-04-18 07:54
wszystkie wasze buty są po prostu do d...
facecik / 89.25.187.* / 2009-04-22 15:46
może nie do d...coś by się tam znalazło
mołzes / 77.113.177.* / 2009-04-18 18:15
nie kolego 'ktoss' szkoda d u p y !!!
Generalizator / 78.8.22.* / 2009-04-24 17:44
Do dupy,ale klientów jest masa....tak naprawde to buty jak kazde inne..
paranoja / 89.75.25.* / 2009-04-18 07:47
Gratulacje dla pana panie Orzeł, że jesteś pan takim baranem. I jeszcze coś, ciekawe jak długo jeszcze zagrzejesz Pan miejsce w tej firmie, jak ktoś z samej góry dowie się o Pana wałkach... Dobrze Pan wiesz o czym tu mowa i nie bądz Pan taki zdziwiony.
WOLNA / 94.42.36.* / 2009-04-17 22:25
MOZNA ISC DO INSPEKCJI PRZECIEZ I SPROBOWAC POMOC TYM OSOBOM KTORE TAM PRACUJĄ JESZCZE. MNIE TO JUZ NIE DA ALE DLA NICH MOZE COS DA SIE POLEPSZYC. CZY KTOS SIE ZGADZA?
BUZII / 77.254.21.* / 2009-04-23 21:39
Hej wszystkim ofiarom tego biznesu byłam w PIP i złożyłam skargę oczywiście bylo nas więcej osób chodzi o śląsk i głównie wymuszanie pieniędzy od pracowników na poczet niedoborów .Jeżeli PIP nie poskutkuje to poinformujemy pana DYREKTORA o skandalicznym traktowaniu pracowników przaz kierowniczkię ę i jej zastępcę.
mła / 79.175.216.* / 2009-04-17 23:17
nooo szczególnie przed inwentaryzacją która się zbliża nieubłaganie :/. aż się boję wyniku... tylko czy pójście do PIP-u coś da?
zniesmaczona ccc / 83.18.159.* / 2009-04-29 10:47
PIP może coś da ,ale skarbówkę też pewnie by to zainteresowało że zabierają nam kasę i biorą do swojej kieszeni nie wykazując tego nigdzie
komsomolec / 83.21.181.* / 2009-04-18 16:02
jak po inwentaryzacji nie będziesz chciał (a) przyjąć nagany i KRS zagrozi zwolnieniem dyscyplinarnym to miej świadka albo magnetofon - wtedy pójście do PIP da...
gloablic123 / 87.99.60.* / 2009-04-17 18:53
Co do KRS to dawno zapomnieli, że powinni pomagać kierownikom i załogom sklepów, a nie co raz bardziej nas dociążać. I to w szczególnie w tym trudnym okresie. Niech nie zapominają, że życie kończy się na NG2. Sądzę, że zamiast mieć zwolenników wsród załogi KRS robią sobie samych wrogów. Jednoczesnie dążą wszelkimi sposobami do poparcia pseudo-dyrektora Olechno i interesują się jednym współczynnikiem SPRZEDAŻĄ. A więc KRS kalkulatory do ręki, bo to was tylko interesuje.
komsomolec / 83.21.181.* / 2009-04-18 12:45
ich nawet sprzedaż nie interesuje ! Jedynie własna d... Masz rację, co do reszty, szczególnie trafnie określiłeś wrocławsko-wałbrzyską podłotę! Czarno widzę ceny akcji , chinszczyzna bez dobrego sprzedawcy to zwykłe g... a dobrych zwolniono albo się zwolni albo sami odejdą. hi, hi, hi... Pozdr.
WOLNA I SZCZESLIWA / 89.174.119.* / 2009-04-17 10:06
WITAM DUZO SIE ZMIENILO. GDY TRZY LATA TEMU SIE ZATRUDNIALAM JAKO ZWYKLY SPRZEDAWCA BYLO SWIETNIE. LUDZIE NA WYZSZYCH STANOWISKACH BYLI NORMALNI, NIE MIĘLI PORYTYCH GŁÓW OD CIĄGŁYCH INSTRUKCJI NORMALNIE ROZMAWIALI, WYPLATY BYLY TAKIE ZE MALO GDZIE LUDZIE TAK DUZO ZARABIALI. POTEM WSZYSTKO POWOLUTKU ZACZELO SIE ZMIENIAC AZ ZROBILO SIE TO CO W TEJ CHWILI (SAMI WIECIE). DZIWI MNIE FAKT ZE NAPRAWDE NIKT TEGO NIE WIDZI Z ZARZADU. NIE MOGE POJĄĆ ZE NIE ZALEZY IM NA DOBREJ ATMOSFERZE WSROD PRACOWNIKOW. WKLADALAM DUZO SERCA W TĄ PRACE I DO KONCA BYLAM W STOSUNKU DO FIRMY UCZCIWA. MOGLAM POSTĘPOWAC W TAKI SAM SPOSOB JAK ONI ALE MAM SWOJ HONOR. KIEROWNICY PROBUJĄ NAM WMOWIC ZE DO NICZEGO INNEGO SIE NIE NADAJEMY, ZE JESTESMY ZEREM BEZ TEJ FIRMY, ALE TAK NIE JEST. DZIS JESTEM WOLNA MAM INNĄ PRACE, SPOKOJNĄ, NIKT MNĄ NIE GARDZI. UWIERZCIE ZE MOZNA ZNALEZC INNE LEPSZE ZAJĘCIE, NIE DAJCIE SOBĄ POMIATAC. JESTESCIE WARTOSCIOWYMI LUDZMI I STAC WAS NA WIECEJ, ZYCZE SPRZEDAWCĄ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I NOWEJ PRACY. POZDRAWIAM
nelli / 217.96.58.* / 2009-04-17 12:54
TAK TO PRAWDA NA CCC ŚWIAT I PRACA SIĘ NIE KOŃCZY! TEŻ ODESZŁAM Z SALONU I TERAZ DOPIERO W INNYM SKLEPIE PRZEKONAŁAM SIĘ,ŻE MOŻNA PRACOWAĆ PO LUDZKU ! NIKT CIĘ NIE POGANIA ! NIE STRASZY ZWOLNIENIEM! I NIKT NIKOGO NIE PONIŻA TAK JAK BYWA TO W CCC!!! DZIEWCZYNY ODWAGI-NAPRAWDĘ MOŻNA PRACOWAĆ BEZ WIECZNIE TOWARZYSZĄCEGO STRESU!
SPOKOJNA / 89.25.187.* / 2009-04-19 11:21
Moze podasz gdzie pracujesz
komsomolec / 83.21.181.* / 2009-04-18 13:04
Mądra dziewuszka, brawo !!!!!!!!!!!
Pr. z Warszawy / 78.30.75.* / 2009-04-17 09:02
Serdecznie witam roboli widzę że nic się nie zmieniło w tej bublolandi matko zrozumcie że w tej firmie to jak w obozie za kromke chleba nabijają was w butalke wyzyska, mobink, pospulstwo, hamstwo, prostactwo i wieś nawet w Warszawie o co tam się dzieje to tylko płakać ale nad losem regionalej pani Niny szok, ma abonament na waseline w aptece kosztem życia pracowników! o kierownikach już nie wspomne ich mentalność mnie przeraża! Ciesze się że już nie pracuje w CCC podzenia zbierajcie na kule, i trumny. podzenia
inwestor mały miki / 77.115.125.* / 2009-04-16 20:26
co to za papier co ciagle w miejscu stoi,cos tu nie gra!!! jest wiosna ,buty powinny sie sprzedawac jak buleczki a tu chyba klapa? doradzcie cos wieksi inwestorzy małemu bo cos czuje ze na ccc to juz nie zarobie. Z tego co wiem firma sprzedaje tanie chinskie buty a te jak myslałem ciesza sie niesłabnacym w Polsce popytem,wiec o co chodzi? KRYZYS to moze byc na dobrach z wyzszej połki a nie na drobnicy,ale chyba sie pomylilem i naiwnie uwierzylem w plany firmy o rozwoju w tym roku i 130 nowych sklepach??? Dlugo mi to zajeło ale pokapowałem ,chyba na czas ? OD dołka kilka procent!!!!!! smiech na sali.podobnie wojas,ten sektror nie ma szans i nie bedzie miał dobrze nawet srednioterminowo.Tak mysle co wy na to?
komsomolec / 83.21.181.* / 2009-04-18 13:17
dobrze kumasz, bubla ludziska już sami nie chwytają a nam sprzedawać się nie chce
za miseczkę ryżu...

CCC

...:)... / 94.254.151.* / 2009-04-16 18:28
jak tak czytam te komentarze to widzę, że od kilku lat w firmie nic się nie zmienia na lepsze. wręcz przeciwnie raczej schodzi na psy. tulipany? obiecane premie? motywacja? nakazy? zakzy? pogruszki? zwolnienia? czy ktoś z Was (zwykłych pracowników) zdaje sobie sparwę, że na CCC, Boti, Quazi = NG2 świat się nie kończy? może gdyby chciało się wam bardziej rozejrzeć za normalną pracą już dawno przestalibyście narzekać. wiem z przykładu własnego i moich byłych koleżanek. gdy pojawia się oferta pracy w sklepie obok (a centrum handlowe jest mniejszym miastem i oferty są cały czas) to trzeba iść z tym podaniem bo samo nie zajdzie. a Wy straszycie zwolnieniem i gadacie jak macie dość to poprostu zróbcie coś z tym. kiedy ja pracowałam też obiecywano premię, nigdy nie dostaniecie odpowiedniego wynagrodzenia waszych starań, ponieważ "góra" zatrzymała się w czasie wilczego kapitalizmu i wiecznie ma mało. zauważcie, że kiedy starcie się wypracować, zasłużyć na tą super premię odwraca się Waszą uwagę od comiesięcznych niskich wynagrodzeń, od warunków pracy, od nowych głupot jakie wymyślają. w ten sposób zasuwacie jak mróweczki licząc na szczęsie a może tym razem. ani tym ani następnym. czytałam że inwestorzy się burzą bo kurs stoi. coś musi w tym być. widział ktoś wiosenna reklamę CCC? nie. bo jej nie ma. czemu? nie z poowdu kryzysu, oszczędności, itp. może P. Miłek już dość zarobił? rezygnacja?
zniesmaczona ccc / 83.18.159.* / 2009-04-28 11:39
premię a co to jest bo od jesieni ściągają nam nielegalnie za inwentaryzację lepiej by kupili kamery a nie z nas żandarmów robili klienci są oburzeni że łazimy za nimi jak święte krowy i pilnujemy złodziei,ale ciekawe czy nie stać ich za ściągnięte nam pieniądze na monitoring.Panie prezesie zamiast oklejać regionalnym co sezon samochody lepiej kup atrapy kamer,zarobi pan na mniejszych stratach a i nam więcej do kieszeni wpadnie
jacor2211 / 83.168.106.* / 2009-04-18 00:10
No tak właśnie tak to jest w waszych sklepach syf kiła i mogiła ludzi niema do pracy i grorzą wam zwolnieniami , grozi wam redukcja etatów to jest najlepsze kierowniczka sklepu może być z******** ale tu nie ona żądzi są inni od tego oni karzą jej zwalniać ludzi. pani regionalna z zachodniopomorskiego popisuje się swoją funkcją koty dla niej latają po sklepie a my żeby ogarnąć te sklepy prawie na czworaka wychodzimy z nich nikt tego nie widzi a my mamy dość. panie prezesie co pan wie o losie sprzedawców! my też mamy rodziny na utrzymaniu i mężowie 2000zl nie przekraczają swoich zarobków.
kiki / 89.25.187.* / 2009-04-19 11:22
KOchana na a pani regionalna se śląskiego to dopiero suka oj byś się zdziwiła
to prawda / 217.96.58.* / 2009-04-18 15:58
pani regionalna EDZIA pokazuje co ona może na tym stanowisku bo to przecież KARIEROWICZKA (Mała-Wielka ) i musi pokazać kto TU rządzi! pozdrawiam wszystkich zestresowanych przed jej wizytą na salonie!
e.h. / 213.158.196.* / 2009-04-17 22:05
NIE WARO SIĘ POŚWIĘCAĆ,I TAK NIKT TEGO NIE DOCENI ,A NA PEWNO NIE PREZES.PREZES CZERPIE SATYSFAKCJĘ I RADOSĆ Z PONIŻANIA PODWŁADNYCH JAK IMPOTENT Z WIAGRY.NIE WIERZCIE ,ŻE NIC NIE WIE O TYM CO ROBIĄ JEGO PODWŁADNI .WSZYSTKO JEST Z NIM UZGADNIANE.ZAŁATWIA WSZYSTKO CUDZYMI RĘKOMA ABY UNIKNĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚCI.POŚWIĘCA LUDZI ZA SWOJE BŁĘDNE DECYZJE. ZNAM GO BARDZO DOBRZE I PRZEPRACOWAŁAM Z NIM WIELE LAT.JEST BEZWZGLĘDNĄ I PRZEBIEGŁĄ BESTIĄ .MÓWI O SOBIE ,ŻE ZA BRAMĄ SWOJEJ FIRMY JEST BOGIEM.MOŻE TAM JEST ALE KIM JEST POZA TĄ BRAMĄ ...MAŁYM ,MALUTKIM ,TYCIUNIM KRASNALEM...
A WY INWESTORZY ZASTANÓWCIE SIĘ .100% ZAOPATRZENIA Z CHIN ROBI JEDNA OSOBA I NIKT NIE JEST DO TEGO PRZESZKOLONY.A CO BĘDZIE JAK TEJ OSOBY ZABRAKNIE...???A WAŁKI Z CŁAMI ???TO DOPIERO HISTORIA...POZDRAWIAM
nAJS / 213.158.196.* / 2009-04-17 21:14
aaa,bbb
chcę mieć wolne niedziele / 94.42.61.* / 2009-04-15 20:35
Witam,jest tu dużo odwiedzin osób na forum
mam propozycje,może wzięlibyśmy się za to ,żeby w końcu niedzielę w Polsce nie były handlowe.Dość pracy w niedziele ,kiedyś nie kupowało się ten dzień ,kto wierzy w Boga niech ma czas pójść do kościoła ,a kto nie niech ma czas na wytchnienie albo pobędzie sobie z rodziną i dziećmi /90% sprzedawców to kobiety przeważnie matki/,potem oburzają się jaka młodzież niewychowana..... a kto je ma wychowywać jak nawet w niedziele przychodzą matki wyorane ,że nie mają sił popatrzeć nawet pociechom w zeszyt.Pracodawcy zróbcie też z tym coś,,za granicami
polski nie handluje się w niedziele i dobrze im się wiedzie.Czy z nami coś nie tak????Apeluje do ludzi nie chodzcie do sklepów w niedziele to jak nie będzie utargów to nie będa handlować.Idzcie z dziećmi do parku warto beztrosko pobawić się z dzećmi lub bliską osobą.Wzywam do poparcia...pozdrawiam wszystkich
ALICE / 83.14.68.* / 2009-04-17 00:34
Błogosławieni niech będą ci, którzy nie idą na zakupy"w NIEDZIELE!!!!!!
Dr Tomasz Wójcik z Politechniki Wrocławskiej, członek Rady Administracyjnej Międzynarodowego Biura Pracy w Genewie stwierdził, że "pracująca niedziela, to dyskryminacja tych, którzy niedzielę uważają za dzień święty, praktyczna dyskryminacja ludzi wierzących". Wolna niedziela jest jednym z elementów pracy godziwej, której idea jest promowana przez Międzynarodową Organizację Pracy. Godziwa praca to również taka, za która należy się godziwa zapłata oraz taka, która nie niszczy środowiska i zapewnia bezpieczeństwo życia, zdrowia i moralności.
jasne.. / 83.19.237.* / 2009-04-15 22:25
Niestety,ale nawet jakby w święta było otwarte to by ludzie przychodzili. Ja mam wrażenie,że w niedzielę to właśnie zamiast do parku na spacer, ludzie przychodzą spacerować po markecie, trzeba by było najpierw zamknąć,a nie namawiać ludzi,żeby nie przychodzili w niedzielę,bo to nic nie da.....:/
zniesmaczona ccc / 83.18.159.* / 2009-04-28 17:14
Kochani oni będą łazić w niedzielę po sklepach bo to dla nich rozrywka ,park,las itp.to żadna atrakcja lepiej chodzić po sklepach i burzyć się że już zamykają.Ludzie już zapomnieli że można niedzielę spędzić z rodziną i przyjaciółmi,a nam pozostaje wierzyć ,że może kiedyś się to zmieni
ALICE / 83.14.68.* / 2009-05-01 00:54
mnie tez to denerwuje!!! mam ochote im w NIEDZIELE PUSCIC RADIO MARYJA NA SALONIE!!!!!Moze jak przysłuchaja sie modłom to zajaza ze to k...... NIEDZIELA!!!!-WOLNY DZIEN OD PRACY! TO JEST WBREW MORALNOSCI I BRAKU POSZANOWANIA DRUGIEJ OSOBY!WIEKSZASC Z NAS TEZ MA RODZINY I CHCIALO BY SIE Z NIMI SPEDZIC JEDEN DZIEN PRZYNAJMNIEJ RAZEM-ZJESC DOBRY OBIAD BEZ POSPIECHU, POJSC NA SPACER,LUB W ODWIEDZINY!!!!! TAK POWINNO BYC WSZEDZIE I W KAZDEJ PRACY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
stona / 193.109.225.* / 2009-04-18 17:35
jeśli sklep jest zamknięty i ludzie o tym wiedzą to zrobią zakupy w ciągu tygodnia.Jeśli wiedzą że w niedziele otwarte i nie ma co mieć pretensji że przyjdą w niedzielę .
jestem za tym by zamknąć sklepy w niedziele.
Wielu z Nas już chyba nie pamięta jak to jest

CCC

ccc login? / 91.193.199.* / 2009-04-15 10:01
Witam.
Potrzebuje adresu strony do zalogowania się na sklep, stary nie działa i nie mogę się zalogować. Bardzo mi potrzebne. Z góry dzięki:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy