Forum Polityka, aktualnościKraj

Celnicy karzą kierowców za sprowadzanie paliwa z Rosji

Celnicy karzą kierowców za sprowadzanie paliwa z Rosji

Wyświetlaj:
bveniu / 2013-05-08 10:39
a dlaczego to ja mam udowadniac ze paliwo przewozone przezemnie nie jest na handel?? to chy ba urzednik panstowwy wyciagajacy takie wnioski powienien je udowodnic!! CHORY KRAJ I CHORY SYSTEM POLSKI!
derfgty / 89.231.53.* / 2013-05-07 23:15
Jak nie ma argumentów prawnych zaczyna się straszenie. Wystarczy przekręcić licznik kilometrów o 1000 dziennie i zeznać, że jazda samochodem to moje hobby. I co Pan na to p. ministrze finansów ?
.?????. / 81.190.61.* / 2013-05-07 23:10

jeśli podróżny w ciągu ostatniego miesiąca przekroczył ponad 10 razy granicę z pełnym bakiem paliwa i 10 litrowym kanistrem, musi dowieść, że cel jego podróży był inny, niż handlowy.

Gdzie jest to zapisane w przepisach ???
Przecież to jest bezprawie wyjęte z okresu Polski socjalistycznej !
Celnikom zmniejszyła się ilość łapówek z lewych interesów, to teraz bez podstaw prawnych czepiają się każdego przekraczającego granice.
chłopzmazur / 87.96.92.* / 2013-05-07 18:48
JESZCZE JEDNO TO CELNIK MUSI UDOWODNIĆ HANDEL PALIWEM A NIE ODWROTNIE. w PRZECIWNEJ SYTUACJI MOŻNA ANALOGICZNIE OSKARŻYĆ ŻONY CELNIKÓW O TO ŻE SIĘ STALE I REGULARNIE PUSZCZAJĄ I CZERPIĄ KORZYŚCI Z NIERZĄDU DO JEST NIELEGALNE. NIECH PANOWIE CELNICY UDOWODNIĄ ŻE ICH ŻONY SYPIAJĄ TYLKO OKAZYJNIE Z NIMI I NIGDY NIE OTRZYMAŁY, NIE PRZYJĘŁY ŻADNEJ KORZYŚCI MATERIALNEJ CZY FINANSOWEJ.

..I CO TERAZ ? ZAWIADOMIENIE DO PROKURATURY O CZERPANIE KORZYŚCI Z NIERZĄDU, LUB ZMUSZANIE DO PROSTYTUCJI ?
chłopzmazur / 87.96.92.* / 2013-05-07 18:34
....aaaaa TZW. DOMNIEMANIE NIEWINNOŚCI TO CO ??? UDOWODNIĆ TRZEBA WINĘ A NIE NIEWINNOŚĆ.

10,5 RAZA MOŻE BYĆ SKĄD [...]BIORĄ TE WYTYCZNE Z ROZPORZĄDZENIA RADY MINISTRÓW USTAWY CZY JAKIEGO INNEGO DOKUMENTU PRAWNEGO?

TU NIE MA CO SIĘ ODWOŁYWAĆ TAKIM MANDATEM [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
NIE MA ON ŻADNEGO UMOCOWANIA PRAWNEGO. GDZIE JEST PRZEPIS KTÓRY MÓWI ŻE NIE MOGĘ ZATANKOWAĆ I WYJEŹDZIĆ PALIWA ZA KTÓRE ZAPŁACIŁEM?

NALEŻY ZADAĆ PYTANIE DLACZEGO I NA JAKIEJ PODSTAWIE FUNKCJONARIUSZE PUBLICZNI ŁAMIĄ POLSKIE PRAWO I KONSTYTUCJĘ NIE PRZYPADKOWO I SPORADYCZNIE ALE Z PREMEDYTACJĄ 500 RAZY?

KTO ZA TO ODPOWIE ???
zxc12 / 95.49.244.* / 2013-05-07 12:40
Jaka cudowna jest ta nasza władza i zawsze blisko narodu w walce by żyło się lepiej. A ci mafiozi zarabiający po 1 tys miesięcznie to pewnie w luksusach się pławią za tą kasę a może o zgrozo kupują nawet chleb dla dziecka w tym okręgu o wysokim bezrobociu
Dobrze że tak troskliwą władze wybraliśmy my wykształciuchy z dużych metropolii
wee21212 / 83.12.121.* / 2013-05-07 12:24

Kierowca, który jeździ po paliwo kilkanaście razy w miesiącu, może zyskać na jego odsprzedaży nawet do 1 tys. zł.

mój Boże. Co robić z taką kupą pieniedzy? Tym z warmińsko-mazurskiego od takiej kasy w głowach sie poprzewraca. I tak maja szczęscie bo mogli zostać prezesami NCS i dostać 3 mln premii a wtedy to zegnajcie zmysły
bryndza / 87.96.92.* / 2013-05-07 18:52
celnicy siedzą w kieszeni mafii paliwowej...która spuściła swoje psy aby zagryzły plebs który ich karmi..
niedajmysielupic / 91.226.117.* / 2013-05-07 12:07
racja! lapac zlodzieji! nieodpuscic zadnemu! zwlaszcza tym z samej gory!

Najnowsze wpisy