Forum Polityka, aktualnościPolityka

Celowe wezwanie komisji?

Celowe wezwanie komisji?

Money.pl / 2006-08-21 11:47
Komentarze do wiadomości: Celowe wezwanie komisji?.
Wyświetlaj:
zx / 83.16.202.* / 2006-08-21 11:47
Szczerze powiedziawszy Pani Gronkiewicz-Waltz jest tak mało komunikatywna i przekonująca, że czy komisja ją oderwie od kampanii czy nie i tak pewnikiem przegra. W gruncie rzeczy PO wykazuje się dużą bezmyślnością albo lekcowarzeniem wyborców wystawiając do wyścigu ciepłe kluchy. Nie chodzi tutaj wcale o program bo wiadomo, że po wyborach i tak nikt już o tym nie pamięta ale o to żeby wystawić kogoś, kogo da się sprzedać. W mojej ocenie Pani Gronkiewicz-Waltz jest produktem całkowicie niesprzedawalnym i wystawienie jej wskazuje tylko tyle, że PO chce ponieść spektakularną klęskę w Warszawie. Nie wiem po co PO kolejna klęska ale może PO to wie.
Kero / 2006-08-21 11:49 / -
"ciepłe kluchy" mówisz? Powiem Ci, że wolę to niż kartofle, które w tym roku będą wyjątkowo marne i parszywe.
zx / 83.16.202.* / 2006-08-21 13:15
Szanowny Panie,
Źle mnie Pan zrozumiał. Nie utożsamiam się z Panem Marcinkiewiczem, podobnie jak nie utożsamiam się z Panią Gronkiewicz-Waltz. Prawdę powiedziawszy mam równy dystans do wszystkich kandydatów mając na względzie fakt, że startują oni przede wszystkim we własnym interesie, który tylko przez przypadek może być tożsamy z moim i to tylko na chwilę. Moja ocena kandydatury Pani Gronkiewicz-Waltz jest taka, a nie inna, w świetle tego, że co by nie mówił większość wyborców nie ma jakichś dramatycznych rozterek wewnętrznych kogo wybrać, a swoje wybory czyni na zasadzie "...dobrze gada, dać mu wódki...". Wybory to nie jest miejsce dla intelektualistów. Miłosz czy Herbert pewnie by nawet nie zostali wybrani na sołtysa. Wybory to miejsce dla trybunów ludowych, a pani Gronkiewicz-Waltz w odróżnieniu od Pana Marcinkiewicza takim trybunem nie jest. I mniejsza tutaj o poglądy i programy bo po wyborach i tak nikt już o tym nie pamięta. Mój komentarz mówi tylko tyle, że wystawianie do wyborów przeciwko Hitlerowi, Einsteina nie ma sensu bo wynik jest z góry wiadomy, a poglady nie mają tu nic do rzeczy. Chyba, że kogoś interesuje tak zwane zwycięstwo moralne, ale ono szczerze powiedziawszy jest g...no warte. Pozdrawiam !
Marek53 / 83.24.48.* / 2006-08-21 21:17
Ma Pan absolutną rację.
Do pewnej grupy nie dociera, że polityk jest takim samym towarem jak kluska czy kartofel. I nawet największe ukryte zalety nie pomogą. A Pani HG, z punktu widzenia marketingowego, jest towarem kompletnie nieatrakcyjnym . Być może w gronie specjalistów.
W dodatku lekceważenie wyborców przez wystawienie nieatrakcyjnego towaru to jeden grzech - o wiele większy to lekceważenie wyborców przez kandydata. Grzech całego zresztą PO i popierających. Wystarczy poczytać to forum.
W sondażach nie chcą uchodzić za głupców, chamów, kartofli - wskazują więc partię pseudointeligencką. Wybierają jednak nieco inaczej - kto chce aby ich wybraniec nazywał ich moherami?

Czy nikt już nie pamięta przegranej Mazowieckiego z Tymińskim ? Pani Gronkiewicz prawdopodobnie przegrałaby z Lepperem w sbosób kompromitujący.
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-08-21 22:51
"wystawianie do wyborów przeciwko Hitlerowi, Einsteina nie ma sensu bo wynik jest z góry wiadomy, a poglady nie mają tu nic do rzeczy"
Rozumiem, że to też jest absolutna racja. Bo dla mnie jest.
Zatem ty bezkrytycznie popierasz Hitlera, a ja nie chcąc na niego głosować, muszę szukać alternatywy.
Marek53 / 83.24.9.* / 2006-08-21 23:30
Nie, wyciąga Pan fałszywe wnioski. Ponieważ nie popieram Hitlera, protestuję przeciwko złemu wystawianiu kandydatów (bez szans). Nawiasem, Hitler był doskonały medialnie. Wygrał.
Właśnie popieram szukanie alternatywy. Żeby nie przechodzili kolejni Tymińscy.

Z tego powodu nie można wystawiać Mazowieckiego przeciw Tymińskiemu, Szanownej Pani Senyszyn na miss Polski, Kaczyńskiego na mister Universum. Wybory rządzą się pewnymi prawami.

Jedno jest również pewne. Polityk może obrażać drugiego polityka i go opluwać - to taka gra. Jeżeli zaczyna obrażać i opluwać wyborców przeciwnika - to glupota i właściwie już przegrał. Powinien pamiętać, że 30% jest za nim, 30% za przeciwnikiem a decydujące 40% jeszcze nie wie. I obrażanie ich to skrajna głupota. samobójstwo.

Najnowsze wpisy