Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Cena gazu w Polsce. Minister odpiera zarzuty opozycji

Cena gazu w Polsce. Minister odpiera zarzuty opozycji

Wyświetlaj:
bsf / 46.45.103.* / 2012-11-08 07:33
Tanie państwo Tuska i jego ferajny i ich hiPOkryzja

W Ministerstwie Zdrowia na początku rządów PO zarabiało się 4,1 tys. zł, a teraz już 5,5 tys. zł. W Ministerstwie Rolnictwa urzędnicy wcześniej mieli 4,4 tys. zł, dziś ich zarobki wynoszą co miesiąc 7,5 tys. zł. U wicepremiera Waldemara Pawlaka 5 tys. zł zmieniło się w 6,4 tys. zł.
polski patriota / 194.63.135.* / 2012-11-08 06:09
Federacja Rosyjska nie jest altruistą !
Jestem pewien , że jest tam jakaś tajna klauzula , nieujawniona . Ja tej tajnej klauzuli osobiście nie stwierdziłem , ale jestem przekonany , że takowa jest ! Jeżeli Federacja rosyjska obniżyła ceny gazu ziemnego nabywanego przez PGNIG S.A. , to co Minister Skarbu p.Budzanowski "dał/obiecał" stronie rosyjskiej w zamian ? Chcę to wiedzieć !
marian p. / 62.182.213.* / 2012-11-08 04:34
nie zwracajcie uwagi na wściekłą opozycję.
pis byłby skłony placic nawet 1000 dolarów za m3
i mieć jak najgorsze stosunki z rosją.
rutw / 89.78.152.* / 2012-11-08 02:59
Zobaczymy jak to sie przelozy na cene koncowa
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
xp1 / 2012-11-08 02:35
jeszcze dodam ze te z Chin i Europy to po $190 za jednorazowa transakcje, bo tylko wtedy mozna bylo przelac kasbe bez wklapywania kodu z karty kredytowej,i przez to zatrzec dane wplacajacego . Nazbieralo sie tego kilka setek milionow dolarow -to fakt nie spakulacje
mosw / 89.78.152.* / 2012-11-08 03:07
Skad masz takie informacje?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
xp1 / 2012-11-08 02:29
Radze przeczytac : Na kampanie Obamy wplynelo z Chin (ponad 100 mln dolcow) , nielegalnie , jeszcze wiecej z Europy ,nielegalnie.
Pierwsza powyborcza wizyta Obamy do Moskwy. Co z tego wyniknie :
Na skutek nowo odkrytych zloz gazowych w najblizszym czasie zapowiadaja ogromny Boom gazowy w USA , Putin dogada sie Obama czyli wstrzymane wiercen gazu w PL.
Dzieki zielonym, wegiel bedzie najdrozszym zrodlem energii na swiecie (w USA juz wstrzymuja wydobycie) a Chinczycy wlasnie maja zaczac budowe elektrowni weglowej W Polsce (wygrali przetarg) . Dzieki temu, wegiel bedziemy kupowac po cenie zlota z zachodu (ktory wczesniej sprzedalismy za grosze) a reszte wegla z Moskwy :)plus troche gazu po cenie kosmicznej .
W tym samym czasie Ameryka bedzie kwitla, na skutek nowo odkrytych zloz gazowych, ktory stanie sie glownym produktem eksportowym do 2015 roku a polaczki beda plakac ze ich znowu ukochana UE wysiudala , i ktos mi powie prymitywny kapitalizm w USA i trzymajmy sie unii za wszelka cene bo dziala na nasza korzysc . Jedynym panstwem ktore w jakis sposob nas wspieralo to wlasnie USA, ale tylko za republiknskich prezydentow. Obama lubi nas tak samo jak Putin. Tylko patrzec ja Romney zacznie doradzc Obamie w sprawach gospodarki bo Obama nie ma zielonego pojecia o gospodarce i skad biora sie pieniadze

Najnowsze wpisy