cennik kościoła

cbes / 2013-03-29 08:45
Wczoraj w internecie widzialem cennik poszczegolnych uslug koscielnych w wiekszych miastach. Powiedzicie jak to jest u was? U mnie np pod Krakowem sa ceny o wiele nizsze niz tam napisali! A u was jak jest z tym "co łaska" ?
Wyświetlaj:
rolnikowski / 2013-03-29 11:56
e no wszystko zalezy od tego jak bardzo cudowane sa uslugi :) u nas slub mozna za 500zl zamknac z organista i koscielnym:) wszstko zalezy od ksiedza prowadzacego tez :) kazdy indywidulanie przyjmuje co laske :)
pompek23 / 2013-06-28 12:54
nie ma co łaska, w Warszawie chciałem chrzcić dziecko, jak chciałem dać 500 zł to ksiądz odszedł, za ślub to samo, ale najgorzej że tyle zdzierają za pogrzeb, zasiłki pogrzebowe zmniejszone, wielu ludzi nie ma żadnych oszczędności a oni wiedząc, że to ostatni raz to wołają ile się da, bydlaki, opodatkować ich, wprowadzić cenniki, czym różnią się od normalnych ludzi, będę szedł do kancelarii w kościele to będzie wiadomo ile za co a nie czy księżulkowi tyle starczy, nie przyjmuję księdza po kolędzie daniny nie będę płacić
favorek123 / 2013-03-29 10:28
dlatego najlepiej brac slub cywilny, tam o wiele mniej kasy pojdzie niz na slub koscielny, wiadomo ksieza chca sobie zarobic i takie wygorowane ceny podaja

Najnowsze wpisy