Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Centertel we wrześniu rozpocznie wprowadzanie marki Orange

Centertel we wrześniu rozpocznie wprowadzanie marki Orange

Wyświetlaj:
SebeQ / .* / 2005-09-01 17:38
Dyrektor marketingu w Ideii powinien kariere na pniu zakończyć. BEZ SENSU ZMIANA marki która jest już mocno rozpoznawalna u nas. Żabojady ledwo źipią i wyciągają kasę gdzie się da. To powinno być karane. I jeszcze ta zmiana logo przez TPSA, kolejny przykład transferu zysków.POWODZENIA DLA ZARZĄDU TEPSY I IDEII !!!!
jj / .* / 2005-09-01 00:33
Wiem ze prawa biznesu sa bezlitosne i bogatszy kupuje biedniejszego i korzysta z niego,ale i tak uwazam to za zlodziejstwo i żerowanie na polskich klientach.Niech sie walą ze swoja marką żabojady....Dlatego ciagle sprzedaje papierosy z Polski we Francji:)) W przerazajacych ilosciach...
Mak / .* / 2005-08-31 10:46
Więć co z ewentualnymi rezygnacjami? Kto wie?
Marta / .* / 2005-08-31 09:32
Mimo wielu głosów przeciwnych , chciałabym dołożyć moją cegiełkę , ale tę na tak . Chodzi o to , iż wielu z nas ma bliskich w Wielkiej Brytanii . Tam Orange funkcjonuje od 11 lat. Większość naszych rodaków ma numery tego operatora. Dzisiaj nie możemy wysyłać np . MMS-ów na angielską Orange, bo się nie da. Tańsze rozmowy - mam nadzieję , że takie będą , bo to jedna sieć , też obniżą koszty. Sądzę , że zanim zaczniemy krytykować , warto się temu przyjrzeć. A wycofać się prawdopodobnie będzie można ze względu na "nadzwyczajną zmianę okoliczności wynikających ze stosunku prawnego" . Pozdrawiam niedowiarków.
ludka / .* / 2005-08-31 09:26
- (chodzi mi o własność firmy) - proszę o odpowiedź jeśli ktoś wie.
Maksio / .* / 2005-08-31 09:40
Dzisiaj nic nie jest w 100% polskie - Telekomunikacja (Polska)- ma ją Francuz ; Wedel- sprzedany , innych udziałowcami są obcokrajowcy . I dobrze . Tylko że umów to nasi rządzący konstruować nie potrafią i o to się cała rzecz rozbija , ale to temat na inną dyskusję.
andrzej / .* / 2005-08-31 07:49
Naprawdę można się wycofać z umowy abonenckiej z Ideą z powodu zmiany nazwy na ORANGE? Jak to wygląda od strony prawnej? Jeżeli ktoś wie coś pewnego, proszę odpisać! To ważne dla wielu udupionych orzez "ideowcę"! No i co z telefonami z 1 PLN, które się kuoiło promocyjnie? Co z regulaminem o "kwocie karnej" za odejście z sieci Idea przed terminem, na który zawrto umowę?
twa / .* / 2005-08-30 23:51
Proponuje wykorzystac mozliwosc przenoszenia numerow i uciec z tego kibla, jakim jest Idea, do innego operatora.
Biera / .* / 2005-08-30 21:20
Mam propozycję jak poprzednik niech się walą, w końcu to Państwo sprzedało za niezłe łapówki FT i Kulczykowi, a zresztą są najgorsi na rynku więc spokojnie możemy nie korzystać z ich usług i upadną...................... buehehehehehe i niech transferują stratę do żabojadów
Greg / .* / 2005-08-30 19:54
To jakiś głupi układ.Marka Idea jest doskonale rozpoznawana przez klientów w Polsce.A teraz od nowa bedą "zakorzeniać"nową marke w świadomosci polskiego klienta poprzez emisje setek godzin reklam.No i zbędny odpływ pieniedzy "gdzieś tam"za licencje.Ktoś sie z kimś dogadał widać po cichu.No ale u nas to normalka.
Yossa / .* / 2005-08-31 13:16
Marka polakom jest bardzo dobrze znana... to fakt. Ale weszlismy do europy i trzeba z idei zrobic arke europejska... czyli orange. Co do transferowania strat... pewnie jak by sie pojawily to by je tranferowali... zawsze to jakas ulga podatkowa :)Kase z polski wyciaga pawie kazda firma zagraniczna i nic z tym nie zrobimy... nie jest lekko w naszym pieknym kraju ale trzeba zyc dalej i lyczyc na to ze politycy nie sprzedadza nas za paczke fajek ;)
pp / .* / 2005-08-30 19:18
Zlodziejstwo i żerowanie na polskich klientach.Niech sie walą ze swoja marką żabojady....
pp / .* / 2005-08-30 19:17
Zlodziejstwo i żerowanie na polskich klientach.Niech sie walą ze swoja marką żabojady....

Najnowsze wpisy