Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Centra handlowe: Coraz dalej od stolicy

Centra handlowe: Coraz dalej od stolicy

Money.pl / 2008-06-19 08:41
Komentarze do wiadomości: Centra handlowe: Coraz dalej od stolicy.
Wyświetlaj:
sledzio / 91.193.208.* / 2008-06-22 11:19
przytaczając za inwestorem:
http://www.parkridgeholdings.com/project.php?project=50
to Focus w Gliwicach będzie miał jakieś 100 tys mkw. więcej i ma stać się największym centrum handlowym na Śląsku. Skąd bierze się to przekłamanie w artykule?
nemolik / 212.76.37.* / 2008-06-22 20:24
W artykule masz powierzchnie handlową, a na tej stronie co podałeś masz powierzchnie całkowitą centrum handlowego w którego w skład wchodzą m.in. parkingi itd
Chłopak z Powiśla / 80.48.17.* / 2008-06-20 16:27
Jako, że Naród lubi spędzać czas w centrach handlowych MUSZĄ one przyciągać atrakcjami wedle upodobań poszczególnych członków rodziny od wnuczka po pradziadka. Stąd na pierwsze miejsce w W-wie wychodzi Blue City (świetny plac zabaw i paintball,fitness, spokojna atmosfera), na drugim miejscu Arkadia i Galeria Mokotów, Złote Tarasy (dobre sklepy ale nerwowa atmosfera, niezbyt familijna), potem Promenada (średnia oferta ale miłe wnętrza takie dla starców).
Ferdynand Mądry / 80.48.17.* / 2008-06-20 16:12
dla mnie liczy się ilość markowych sklepów, oferta rozrywkowa oraz łatwość dotarcia do obiektu. Zdecydowanie więc pasują mi Arkadia, Blue City i Galeria Mokotów. Potem tuż za nimi Złote Tarasy i potem dopiero Promenada i takie inne lokalne Galerie.
Jan Winnicki / 80.48.17.* / 2008-06-19 14:47
denerwują mnie Złote Tarasy ze względu na uciążliwe korki przy Emilii Plater. Arkadia jest za duża, męcząca. Fajnie jest w Blue City, Galerii Mokotów i nieźle w Promenadzie.
lexuss / 80.48.17.* / 2008-06-19 13:06
Raport fajny, a jak się czyta komentarze internautow niektorych, to łapy opadają. To, że ktoś lubi centrum X czy Y nie znaczy automatycznie, że musi sie mieśćić w czołowce warszawskich centrów. Trochę rozsądku.
Promenada nie jest taka kiepska, jak co poniektorzy twierdzą, a do Blue radzę zajrzeć - duzo się tam pozmieniało i jest w czym wybierać.
rokiko / 85.128.12.* / 2008-06-19 12:26
Nie sądze, aby artykuł musiał wszystko pokazywać i wszystkich równo chwalić... Autor moim zdaniem trzyma się faktów a tekst powstaje na podstawie danych jakie musi sam zebrać, więc też jest przygotowany.To ze centra handlowe przesuwają się do coraz mniejszych miast to fakt i tutaj zostało to dobrze pokazane. A swoją dorgą ja najbardziej lubię centrum Blue City...
a Tak / 83.13.149.* / 2008-06-19 11:08

za dwa lata to Wrocław i Poznań mają mieć najwyższe wskaźniki nasycenia, spychając Warszawę na trzecie miejsce.

A gdzie te inwestycje we Wrocławiu w tabelce w latach 2008-2010?



we Wrocławiu odpowiednio 45-55, Trójmiasta - 40-52, Poznania - 45-55, Górnego Śląska - 42-48, Krakowa - 42-48, Łodzi - 38-45, Szczecina 36-41

A czemu trójmiasto jest przed Poznaniem?

Artykuł jest tendencyjny pełną "paszczą"
edzi / 85.128.12.* / 2008-06-19 12:05
Masz racje autor zapomnial dopisac ze w Twoim Pćimiu Dolnym centrum handlowe ma powstać na 100 tys. mkw....Moim zdaniem chodzilo o pokazanie pewnej tendencji a nie wypisywanie WSZYSTKICH projektów jak leci...byś poczytał i pomyślał chwile to może być się zorientował...
Poza tym jakie ma znaczenie, ze Poznań napisal kolo za Trójmiastem? Przeciez tu nie chodzi o ranking...
Dla mnie istotne jednak co innego....ze ta cholerna ustawa WOH robi i zrobi wiele złego...a Ty czepiasz się koleś p******....:)
cobratom / 217.115.75.* / 2008-06-19 08:41
Ktoś znowu sie nie przygotowal, ale to normalne. Odkad Blue City zalicza sie do 4 najlepszych adresow centr handlowych w Warszawie? Wiecie ile jest tam klientow? Bo ja wiem dokladnie i sa duzo lepsze centra nic Blue City, (choziazby Targowek)
jagatop / 83.24.94.* / 2008-06-19 13:10
Blue fakt bylo kiepskie ale od jakiegos czasu jast naprawde ok, widac, ze ktos zaczal mocno o to centrum dbac - pojawili sie fajni najemcy a centrum jest widoczne - da sie wreszcie do niego rozsadnie podjechac. Jak dalej tak beda dzialac to kolejni ludzie sie przekonaja
HM / 90.183.5.* / 2008-06-19 10:51
Kazdy kto jakiekowiek ma pojecie o branzy Retail w warszawie wie ze smiech moze wzbudzic napisanie ze Bule City nalezy do czolowki rynku :) Chyba tylko wielkoscia bo raczej nie obrotami i czynszami :) Mysle ze nie slusznie Promenada zostala pominieta, Praga aktualnie jest dosyc zamozna dzielnia (razem z Goclawiem i okolicami m.i.n. Stara Milosna). Niestety autor nawet nie chcial sie porzadnie zastanowic nad tematem, a szkoda.
edzi / 85.128.12.* / 2008-06-19 11:59
Promenada? Przeciez to w porównaniu z Arkadią to jeden wielki szajs...Ja wiem ze moze Cie bolec bo pewnie jestes z Pragi Poludnie, ale ja pracowalem wiele lat przy Ostrobramskiej i wiem jak tam wyglada ta zamożność w dresach o ktorej piszesz...
Rroland / 80.48.17.* / 2008-06-19 12:26
Blue City ma Saturna - nie każde centrum w Warszawie może się tym pochwalić. Poza tym jest parę fajnych marek, sklepy z dobrymi winami, jedzeniem, np. Vom Fass.Pracuję obok i często tam robię zakupy. A swoją drogą widać że PR-owcy praskich centrów działają i komentują:)
stan48 / 2008-06-19 13:11
Gdyby nie wiecznie zakorkowane Al. Jerozolimskie między Łopuszańską a Dworcem Zachodnim Blue City miałoby więcej klientów. Ale i tak w tym rejonie W-wy wyróżnia się całkiem korzystnie (przyjeżdżam tam często z Ursusa z dzieckiem do Inka Play). Czy mieści się w pierwszej czwórce centrów handlowych stolicy nowej generacji? Moim zdaniem - tak.
cobratom / 217.115.75.* / 2008-06-20 10:15
Może dla niektórych to ze fajnie wygląda i się trochę zmieniło jest wystarczającym faktem ze Blue City jest fajne. Ale niestety jest conajwyżej ładne). Dla mnie wyznacznikiem jest czynsz, ilość klientów i obroty jakie robią sklepy (wydaje mi się że to są najważniejsze wyznaczniki czy centrum należy do czołówki czy nie), a tu niestety Blue City jest daleko za np. Wileńską.

Najnowsze wpisy