Forum Polityka, aktualnościKraj

Centralwings odwołuje loty

Centralwings odwołuje loty

Money.pl / 2008-04-05 22:53
Komentarze do wiadomości: Centralwings odwołuje loty.
Wyświetlaj:
mmww / 83.29.230.* / 2008-05-01 11:59
to najbardzeiej nieuczciwa instytucja. Proponuje połączyć siły. Spróbujmy to nagłośnić może przez program Janusza Weiss tel. 022 622 01 51. Już dzwoniłem. Dołączcie się!!! wg mnie centralwings w sposób zorganizowany wyłudził pieniądze od klientów!!!! Sp;rzedawali bilety w czasie kiedy w sposób niewątpliwy wiedzieli że lotów nie bedzie!!!! Teraz poprzez praktycznie zablokowany system połączenia telefonicznego uniemożliwiają odzyskanie pieniędzy!!!. Na wysłane ze strony www.centralwings.com maile nie reagują, nie potwierdzaja otrzymania więc i ten sposób rezygnacji z lotu jest wątpliwy. Ciekawe z jakiej opcji są tak szczególnie uczciwe władze tej firmy?!!!!! To największy przekręt. Zpróbujmy zadziałać wspólnie by odzyskać wyłudzone pieniądze!!!
Patrycjadre / 2008-04-13 22:04
Banda zlodziei!. Zero kontaktu! Zero wyjasnien! Pod ich adresem nasujwaja sie tylko wulgaryzmy ktorych nie bede cytowac. Proponuje wszystkim oszukanym najazd na Warszawe.
Piotr S / 62.40.49.* / 2008-04-05 22:53
no dobrze, ale wypada zamieścić jakąś informacje na stronie rezerwacji lotów. odpowiednio wcześniej Tym bardziej, że odwołujecie również loty OPŁACONE !!! Skandal.
Bez słowa informacji, bez wyjaśnienia... a w dodatku 2 kwietnia otrzymuje jeszcze przypomnienie, że moja wpłata powinna wpłynąć do 4 kwietnia... a od 1 lotu już nie ma o czym ja nie wiem i wpłacam !!!
Takimi praktykami przysporzycie sobie jedynie wrogów.
Na podstawie waszej praktyki rezygnuje również z lotu powrotnego, bo nagle okaże się że jest nierentowny. PROSTAKI !!!
Na chwile obecną kredytujecie się wniesionymi opłatami za loty, które się nie odbędą.
Pozostawiając swoich klientów bez WAŻNYCH WYJAŚNIEŃ, a w 24 godzinnym callcenter można sobie jedynie przez całą dobę słuchać zapowiedzi.
Będzie trzeba Wam miesiącami wydzierać ochłapy rozdzielone na tysiące pasażerów, pomijając stres i straty związane ze zbędnymi decyzjami wiążącymi się z podróżą.
Mało tego straciliście wiarygodność więc rozpocznijcie sprzedaż żyletek ze swoich samolotów.
ŻENADA i KPINA !!!
To tak jaskrawy przykład nadużycia, że byle kancelaria prawna rozniesie was w pył.
LUDZIE NIE OBAWIAJCIE SIĘ PODAWAĆ ZŁODZIEI DO SĄDU !!!
Waldemar G. / 83.12.237.* / 2008-04-09 09:21
Ma Pan zupełną rację, od 4 dni moje próby skontaktowania się z Centralwings spełzły na niczym. Nie raczyli się ze mną też skontaktować sami, poza suchą informacją, że moja rezerwacja została odwołana. Żadnych danych o zwrocie pieniędzy czy ofercie innego rejsu. Poczekam jeszcze tydzień i jezeli nie otrzymam zamiennej oferty lub zwrotu poniesionych kosztów i odpowiedzi na moje maile i polecone pisma to samruję do Prokuratury zawiadomienie o przestępstwie z art. 286 par. 1 kodeksu karnego.
cefeida / 81.190.124.* / 2008-04-08 20:28
No własnie wplaciłam kasę i co dalej??? Lotów nie ma, jak odzyskac kasę?
omnikjahs / 80.48.73.* / 2008-04-09 21:19
Mam ten sam problem, Wpłaciłam pieniądze za bilety, z tym że nawet nie zostałam poinformowana o odwołaniu mojego lotu. Z telewizji dowiedziałam się ze zlikwidowano moje połączenia. Próby dodzwonienia się do firmy tylko jeszcze bardziej mnie zdenerwowały. Czy ktoś mógłby mi poradzić co w tej sytuacji robić? Posiadam potwierdzenie wpłaty, ale nawet nie wiem gdzie mogę ubiegać się o zwrot pieniędzy, innej oferty z tej firmy już nie chcę, znów sytuacja mogłaby się powtórzyć, Lepiej nie ryzykować.
ineza / 77.114.136.* / 2008-04-10 18:08
Ja również zapłaciłam za lot,a na drugi dzień dowiedziałam się z telewizji o likwidacji połączeń.Oczywiście centralwings o niczym mnie nie poinformował.Cały dzień próbowałam się do nich dodzwonić,w końcu mi się udało i zażądałąm natychmiastowego zwrotu gotówki.Podałam nr konta i kazano mi czekać 30dni.Tylko,ze w regulaminie nie ma żadnej wzmianki o tych 30 dniach,więc dlaczego mam tyle czekac?Ale na to pytanie już pan nie potrafił mi odpowiedzieć.
kadzio / 85.222.36.* / 2008-07-19 15:40
odwołują to wszyscy jak mają awarie tak jak teraz inna linia lotnicza nie będę przytaczał ich nazwy możecie sami sobie sprawdzić ale właśnie tylko Centralwings zaproponował połączenia zastępcze z Warszawy,Krakowa itp więc brawo dla włodarzy linią dobry krok zrobili
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy