ceny mieszkań w Krakowie?

kosstka89 / 2011-04-05 10:47
witam, zastanwiam sie nad kupnem mieszkania w krakowie, czy ktos sie orientuje w jakich przedzialach sa teraz ceny mieszkan?
Wyświetlaj:
basset / 46.113.98.* / 2013-06-29 16:30
wiesz to zależy czego głównie oczekujesz, w jakiej lokalizacji i jaki stanie, ale jeśli chcesz przejrzeć konkretne ogłoszenia i ceny to zajrzyj sobie tutaj http://koneser.co/
Guliwerownia / 83.11.164.* / 2011-12-31 15:40
Czy to w centrum czy na obrzeżach Krakowa Ceny są porównywalne, choć wahania tez są znaczne. Dużo tez zależy od jakości standardu osiedla które poszukujemy. Osiedla, wieżowce, apartamentowce będą znacznie droższe na obrzeżach jak i w centrum niż mieszkania 2-3 pokojowe. Dlatego poszukując mieszkania kierujmy się raczej jakością wykończenia i raczej standard. Ja pod koniec listopada kupiłem mieszkanie na ul. Sołtysowskiej na osiedlu Fajny Dom. Przewertowałem chyba wszystkie możliwości stosunku ceny do jakości mieszkań w Krakowie. Jest to dobry wybór jeśli chodzi o moje analizy. Ja kupiłem tam mieszkanie 3 pokojowe z tarasem. Zyskałem na inwestycji, bo maja tam teraz promocje na kilkanascie takich mieszkań i obniżyli ceny. Nie wiem ile im jeszcze zostało więc trzeba sprawdzić
dagg / 2011-12-20 12:31
my kupujemy pod Krakowem , jest taniej
leoon / 2011-04-05 12:28
spodziewaj się minimum 5 tys zł za metr i to przy większym mieszkaniu :/

Najnowsze wpisy