Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Ceny mieszkań. Wzrosty nawet o blisko 20 procent

Ceny mieszkań. Wzrosty nawet o blisko 20 procent

Wyświetlaj:
ananalityk / 77.254.94.* / 2013-11-09 19:08
"Z jednej strony mamy grupę klientów, których do inwestycji w nieruchomości zachęca tanie finansowanie z banku, a z drugiej strony na rynek wchodzą osoby z gotówką, które nie mają ochoty przedłużać lokat na 2,5 lub 3 proc. - podkreślił."SRATATATA MAJĄ KASĘ NA KONCIE I ZA MAŁY % I DLA TEGO KUPUJĄ MIESZKANIA BO DADZĄ IM ZARAZ KOKOSOWE ZYSKI Z NAJMU ....BLEBLE BLEBLE ...itd itp.SKĄD TO ZNAMY?
ananalityk / 77.254.94.* / 2013-11-09 19:01
według "ekspertów " znowu spadło w górę a wzrosło w duł !GLE BLE BEBLE a RYNEK SWOJE!!!!!
obywatel Miszczyk / 83.6.118.* / 2013-11-09 03:01
W HB i Open Fajans ten indeks cen rośnie odwrotnie proporcjonalnie do ich notowań na parkiecie...
plaplapleplokop / 92.20.10.* / 2013-11-08 21:08
obowiazkowy 5 % wklad przy mieszkaniu za 200 000 tylko 10 000 wplaty plus oczywiscie drugie tyle w odsetkach.

Czyli kredyt na cale zycie dla biedakow i golodupcow.Robcie tak dalej ludzie.....
BJ1036 / 93.105.97.* / 2013-11-09 08:06
a gdzie ma mieszkac taki biedak lub gołodupiec? na wynajmnie przez 8 lat zanim dostanie mieszkanie komunalne?

za wszystko sie placi, sądząc po Twojej cwaniakowatości Tobie Twój tatuś zapłacił.
TEXAS / 89.171.250.* / 2013-11-09 09:19
w Anglii, Niemczech lub w Stanach :) kupowanie mieszkań, nieruchomości bez wkładu własnego powyżej 50% wartosci nieruchomosci jest samobójstwem.
Taki kredyt to niewolnictwo poniewaz w Polsce to nie sa kredyty hipoteczne tylko podpisane calym majatkiem.
Ceny mieszkan i tak spadną jeszcze nizej to tylko kwestia czasu.
plaplapleplokop / 2.99.78.* / 2013-11-09 09:01
"Tobie Twój tatuś zapłacił"

-w tym momencie wynajmuje 2 pokojowe mieszkanie w UK, jest male 45m, ale dla malzenstwa z jednym dzieckiem wystarczy.Dwa flaty dalej mieszka Polak w takim samym jak ja, tyle ze on to kupil po 4 latach wynajmu.
Teraz counsil przyslal mu rachunek na 5500 GBP za wymiane okien w bloku, a 3 lata wczesniej 3500 GBP za remont dachu, ale biedaczek nie ma teraz za co zaplacic, A NIE CHCA ROZLOZYC NA RATY.
Ja na wynajmie nie ponosze tych kosztow, tylko wlasciciel mieszkania.Nie placa posiadacze mieszkan counsilowych(spoldzielczych ::))
Ale przeciez sasiad jest wlascicielem, ma cos, wiec za wszystkich placi.Ja natomiast, jako nie-wlasciciel w ciagu tych 3 lat odlozylem dodatkowo 9000 GBP
Ale przeciez to UK, w Polsce na pewno jest latwiej i taniej.

"za wszystko sie placi"

- oczywiscie, ale trzeba wiedziec ile, i czy to sie oplaci, a cena moze byc zycie.


"a gdzie ma mieszkac taki biedak lub gołodupiec"

-biedak i golodupiec ktorego jedynym podparciem jest praca, ktora w tych czasach moze za rok, lub dwa stracic, powinien trzymac sie od takich kredytow z daleka.
Bo dla przykladu w Hiszpanii, sad zabronil przez trzy lata zabierac mieszkan od takich golodupcow,gdyz popelniali NAGMINNIE samobojstwa.

To z czym mamy teraz do czynienia to sztuczna proba rozruszania rynku nieruchomosci, zeby znowu gospodarki nie wpadly w recesje w kolejnych latach, bo przeciez kryzys zadluzenia sie nie skonczyl.
Zarobki stoja w miejscu, miejsc pracy ubywa, a ceny nieruchomosci zaczynaja rosnac(z cen juz za wysokich do obecnych zarobkow)
Zwroccie uwage ze dzieje sie to teraz rownoczesnie w UK, Polsce i innych krajach.
To doprowadzi do kolejnego tapniecia, zalamania na rynkach finansowych, ale tym razem przyjdzie to szybko, za 3-5 lat.Odbicie sztuczne i chwilowe, ale oczywiscie media typu money juz wieszscza koniec kryzysu, to nakreci ludzi do kolejnych dkugow-kolejnych, bo starych jeszcze nikt nie splacil, a obecny kryzys zwany jest KRYZYSEM ZADLUZENIA.

PS.

"sądząc po Twojej cwaniakowatości"

-napisz prosze jakiego rodzaju cwaniakiem ty jestes-moze doradca kredytowym,finansowym.....

Bo ja nim bylem przez wiele lat.
TEXAS / 89.171.250.* / 2013-11-09 09:22
POPIERAM W PEŁNI TEKST : plaplapleplokop

brawo za merytorykę - to co w Polsce sie dzieje z kredytami to niewolnictwo banków. .
ab229 / 109.231.27.* / 2013-11-08 19:00
ach ci analitycy z HB.....
banc / 178.42.88.* / 2013-11-08 15:44
Jestem wlasnie w drodze do skoku chmieleskiego, po kredycik z miniratka a potem szybciutko do dewelopera po apartament 30 m bo podobno może ich zabraknąć. A po nowym roku ceny wzrosną o 100 %
plaplapleplokop / 2.99.78.* / 2013-11-09 09:12
super, ja ze skoku chmielewskiego polece jeszcze do PROVIDENTA, moze pozycza tez na mebelki.

Najnowsze wpisy