Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Ceny ropy rosną, bo słabnie napięcie związane z Cyprem

Ceny ropy rosną, bo słabnie napięcie związane z Cyprem

Wyświetlaj:
fiu fiu / 78.88.13.* / 2013-03-20 05:38
pół roku temu baryłka była po 110usd u nas po 5,80pln, dzis baryłka po 93usd u nas po 5,60pln, ni grzyba proporcji nie mogę się doszukać, chyba wkradła się kreatywna księgowosć vincka
gregoriovmk2 / 217.67.214.* / 2013-03-19 14:11
AHAHAHAH a to dobre - uczestnictwa właścicieli kont w programie stabilizacyjnym

AHAHHA
Rabunek uczciwie zarobionych pieniedzy w majestacie prawa to uczestnictwo w programie HAHA
przeciez niczym to się nie różni od rabunku na ulicy aka wyrwanie torebki .... świat zszedł na psy
Tak myślę / 193.46.187.* / 2013-03-20 06:34

przeciez niczym to się nie różni od rabunku na ulicy aka wyrwanie torebki .... świat zszedł na psy

No dobre. A taki oligarcha finansowy, który tam trzyma pieniądze to nie okradł ludzi.????
Myślę że ci co tam trzymają te pieniądze też ich uczciwie nie zarobili.
wolny człowiek / 83.5.58.* / 2013-03-20 10:25
A nie przeszło ci go głowy że to bolszewicka "urawniłowka" - wszyscy którzy mają tam konta (łącznie z drobnymi ciułaczami) to złodzieje?
Na to są przepisy prawa. Jeśli komuś udowodniono przekręt - zabrać mu nie 10%, tylko wszystko co ukradł i wymierzyć przewidziana prawem karę.
Tu natomiast była propozycja okradzenia wszystkich bez wyjątku, którzy mieli jakieś pieniądze w banku.
Uważasz że konto w banku mają tylko złodzieje? Szkody jakie ten durnowaty pomysł przyniósł systemowi bankowemu trudno oszacować i dotyczy to nie tylko Cypru, ale całego eurokołchozu, bo ten eurokołchoz to wymyślił.
Ja oceniam to jako "próbny balon" rabunku zwykłych obywateli przez polityków i banksterów.
Gdyby przeszło na Cyprze, można by ten system upowszechnić na inne kraje.
Skoro jak się podpisujesz - myślisz - to pomyśl że to nie końcowy jednorazowy skok na kasę, tylko jeden wielu elementów trzymania za mordę i okradania ludzi.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy