Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ceny w Polsce spadają. To już trzynasty miesiąc z rzędu

Ceny w Polsce spadają. To już trzynasty miesiąc z rzędu

Wyświetlaj:
Paweł379 / 188.125.42.* / 2015-08-13 16:32
Wszystkie media dookoła to propaganda PO. Już nie tylko TVN i Wyborcza, ale też cała TVP ze swoimi lewackimi redaktorzynami miłującymi i uwielbiającymi Tuska, Kopacz i Komorowskiego z ich kompletną ignorancją wobec normalnych Polaków. Żeby nie być gołosłownym pierwsze z brzegu przykłady o organizację referendów w bardzo ważnych sprawach (6 latki, wiek emerytalny). Trzeba być na prawdę bardzo bezczelnym, żeby swego czasu tak ignorować społeczeństwo, a teraz jeździć po Polsce i przymilać się do wszystkich ładnym gadaniem. Ostatni przykład, gdzie rząd dał ciała z fabryką Jaguara w Polsce. Wstyd mi za Piechocińskiego, który bezczelnie zlał sobie 6000 miejsc pracy tłumacząc, że pomoc publiczna przekroczyłaby wartość przeznaczoną na ten cel. A co tam, niech 6000 ludzi nadal klepie biedę, im musi się bilans zgadzać. Uważam, że w takich przypadkach powinno się za wszelką cenę przyciągać inwestorów,. Przecież pieniądze, które zarobią ludzie wrócą do budżetu, a to zakładając pensję w takiej fabryce na średnio 2000 zł., daje 12000000 zł miesięcznie wprowadzonych na rynek polski. Wstyd mi, że tacy Czesi i Słowacy są bogatsi od Polaków, bo mają bardziej ogarniętych ludzi w rządzie, a u nas to lenie i nieroby i tylko tabelki z finansami muszą się zgadzać, a biedni niech se będą biednymi. I większość portali internetowych też nie jest bezstronna, w tym Money.pl. Wchodzę sobie na tę oto stronę i co widzę? Spadają ceny, Premier śmieje się z Prezydenta, że jego gadanie to marketing i że Prezydent zablokuje ustawę frankową. No sorry, ale czuję się, jakbym za PRL słuchał audycji propagandowej.
jerzy..... / 194.63.130.* / 2015-08-13 17:16
Dlaczego Czesi ,Słowacy są bogatsi?,bo tam zamieszkują mądrzy ludzie,takich złodziei jak PO-wcy i PSL-owcy dawno te narody wyrzuciliby na zbity pysk!!!! Tylko w Polsce Tusk po dojściu do władzy dał przyzwolenie na rozkradanie majątku narodowego i branie łapówek!!!
stary polak / 81.190.22.* / 2015-08-13 15:54
Nasi ekonomiści naprawdę zasługują na Nagrodę JOBLA(to nie błąd).Albo ja jestem idiotą,albo być może uczono nas innej matematyki,bo ja ŻADNYCH obniżek nie odczuwam.W tym i żywności.Być może po naukach rządu Tuska i jego "ministra finansów tysiąclecia" wszystkim odbiło
PL. / 93.143.87.* / 2015-08-13 14:45
A o suszy to GUS zapomniał. Od września 1% żarełko w górę
12091209 / 178.36.53.* / 2015-08-13 14:43
Nie wiem kto wam liczy i rysuje te słupki ale chyba jakiś imbecyl. Za to wiem z jakimi pieniędzmi wchodzę do sklepu, co kupuję i ile zostaje mi w portfelu po owych zakupach. Żeby owoce krajowe było dwa razy droższe od owoców egzotycznych? to sie w pale nie mieści. A za warzywa życzycie sobie tyle ze lepiej posiać własne. Kiedyś twierdziłam ze nic nie opłaci mi się siać ,bo koszt mojej pracy nad tym jest niewspółmierny. W tym roku muszę powiedzieć ze baaardzo mi się opłaci siać jak patrze na ceny w sklepach. Mleko do 3 zł? Jajka 5? wędliny 30? To jest spadek cen? Chyba ze chodzi wam to marketowe promocje.
oneida / 159.205.3.* / 2015-08-13 15:05
Jak wystepuje dlugo deflacja to w normalnym kraju obniza sie stopy procentowe , tylko w Polsce cymbaly chca podnosic kto temu Belce dal tytul PROFESORA?
Waniek / 2015-08-13 14:52 / Bywalec forum
To powinno brzmieć kartonowe promocje wędliny jak z tektury jajka jak po przemieleniu przez koguta chleb o smaku mąki zjedzonej przez myszy i wydalonej. Mleko jak by smak zabito sporą deską trzepiąc w taflę i taki też smak drzewa.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy