CERSANIT

Money.pl / 2008-01-03 12:37
Komentarze do spółki: CERSANIT.
Wyświetlaj:
mat3o / 83.29.101.* / 2011-09-27 14:51
Dlaczego ceny akcji stoją w miejscu ??? przecież ta spółka jest tak niedowartościowana
...................... / 84.10.88.* / 2011-09-28 11:15
Mówisz - masz ;-)
Balanga / 89.231.252.* / 2011-09-19 12:39
Akcjonariusze Cersanitu to idioci sprzedający swoje akcje za grosze
otak / 80.80.235.* / 2011-09-20 15:55
to chyba tylko fundusze wyłażą jak robaki z tego cersanitu
delong / 31.63.252.* / 2011-09-16 20:17
nie ma juz akcjonarjuszy cersanitu ? bo nikt sie nie wypowiada
stratatratata / 77.253.95.* / 2011-09-14 22:52
Tak lezy sra i p****** i gryzie wode
foxpelka / 2011-09-13 21:28
cersanit lezy i nic nie wskazuje zeby sie podniosl
Inekses / 89.231.243.* / 2011-09-06 08:29
Coś pomieszałeś- to nic innego nie napisałem jak zachwalałem PZPR i pośrednio ustrój. Choć nie doskonały to dla spokojnego życia wspaniały. To co że w sklepach nie było zawsze i kolejki. I co z tego że teraz sklepy pełne jak 90 % Polaków może tylko pooglądać ,chyba że cała rodzina pracuje na państwowym i się złoży lub weźmie kredyt. Cała Solidarność -marionetka Wałęsa na sznurkach ludzi wykształconych i cała banda przy okrągłym stole ustalili że czas na zmianę rządów bez rozliczeń. Zauważ nikt z Elity Solidarności nie uruchomił własnego biznesu czyli coś o co niby walczyli. Jak może być dobrze skoro już w Niebie był bunt aniołów przeciwko Bogu. W kraju ludzi podłych i egoistycznych jakimi są Polacy nigdy nie będzie dobrze. PRL przez 45 lat odbudował kraj zbudował fabryki i wszystko za własne pieniądze.
20 lat rządów "Solidarności" - nawet z pomocą kasy UE nie zbudowali nic tylko wyprzedali majątek i rozkradli bardziej niż kradli w PRL. Dyrektor WSK PZL Mielec zarabiał 5-krotność średniej zakładowej. Prezesi obecnych spółek miliony za p********* w stołki bez odpowiedzialności. W USA prezesi zarabiają miliony tylko wówczas gdy spółka się rozwija przynosi państwu grube $. Na zakończenie cały świat śmieje się z polskiej niby demokracji i zastanawiają się dlaczego kolejne rządy Polski tak upadlają własnych obywateli. Dziś już rodacy nie poszli by za Wałęsą. Rozpacz za synem Wałęsy z PO. Czekać kiedy inne dzieci będą przy korycie.
cetrcwe / 81.15.249.* / 2011-09-05 23:48
meeve
JDM / 81.15.249.* / 2011-09-05 23:36
System komunalny jest doskonalszy od kapitalistycznego, ponieważ każde ręce są potrzebne aby go rozwijać. Gospodarka pnie się do przodu, a jak gospodarka się rozwija, to paliwo jest tańsze, podatki mniejsze, jedzenie tańsze. Tylko aby system komunalny działał, to musiał by być zarządzany ludźmi, którzy nie kradną, nie oszukują, i wiedzą jak rządzić aby miliony, ludzi żyły w dostatku. Biedny Lenin teraz się przewraca w swojej szklanej gablocie. Wiesz co Ci powiem. Adolf Hitler Nie był głupim człowiekiem, wiesz co zrobił? Wyprowadził naród niemiecki z kryzysu, USA zbankrutowało w latach 30 XX wieku, a Hitler wyprowadza Niemcy na prostą. Buduje drogi, buduje domy, każdy człowiek dostaje łopatę do ręki, każdy z każdym jest równy. ALE! Gdyby nie miał żądzy opanowania świata, gdyby nie kazał mordować żydów! Gdyby nie robił czystek, to trzecia rzesza rzeczywiście by była do dzisiaj. Ale jeśli by nie było wojny. (Po za tym Adolf Hitler, to s********)

P.S Przepraszam za słownictwo.
JDM / 81.15.249.* / 2011-09-05 23:34
Inekses! Chłopie! W jakich czasach ty żyjesz?! To nie jest PRL. Teraz kolonie są organizowane dla dzieci, których rodzice pracują w kadrach, których rodzice są prezesami, księgowymi, kadrowymi. Dziecko zwykłego kowalskiego nie ma kolonii, nie interesuje się nim firma aby je wysłać, aby zorganizować coś za darmo. Jeśli już, to ceny tych kolonii są po za kieszenie zwykłego pracownika ( W tym wypadku Cersanit). Inekses, w Cersanicie są bilety dla pracowników Cersanitu, poszedłem po te bilety, kadrowa powiedziała, abym przeszedł następnego dnia po bilety o ósmej godzinę(czyli jak kadry są otwarte) przyszedłem, zapytałem czy dostane bilety na basen. Rozejrzała się po koleżankach i wiesz co usłyszałem? Że biletów nie ma, są już rozdane i że się spóźniłem! Najlepszy jest dział na stronie Cersanitu "Pracujemy... i bawimy się" Mdli mnie jak czytam ten dział. Wszystkie te zabawy są dla kadr, prezesów, dyrektorów! Imprezy integracyjne? Zwykły pracownik nie jest brany pod uwagę on jest mrówką, ma pracować, on nie ma się bawić.
Inekses / 89.231.241.* / 2011-09-03 10:19
Ja byłem zadowolony z PRL. Były kolonie , na dziecko trzy lata pieniądze , wszelkiego rodzaju dotacje i przede wszystkim każdy miał pracę i był z niej zadowolony. Nie prawdą jest że się stało. Prawdą nie ganiało. Ludzie nie popełniali samobójstw i nie było bezdomnych - dziś nie słusznie oskarżanych że sami są temu winni a totalnym absurdem że sami sobie wybrali taki los. W 3RP w wieku produktywnym nie pracuje ponad połowa Polaków. Nikt mnie nie prześladował w PRL. Nie interesowałem się polityką.
JDM / 81.15.249.* / 2011-09-02 16:09
TPSA działa na innej zasadzie niż Cersanit. Faktem jest, że zwykły pracownik zawsze będzie narzekać na pracę i zawsze będzie narzekać na, to jak odnoszą się do niego, jego przełożeni. To sie nigdy nie zmieni, i wszyscy będą pod tym względem marudni. Ale, bez jaj, aby zobaczyć, to co dzieje się w Cersanicie, to polecam się przyjąć do pracy we Wałbrzychu. To co tam się dzieje, po prostu zakrawa o pomstę do nieba.
Np. aby zaraz po przyjęciu nie dali ciuchów? Tylko ja muszę wykładać własne fundusze aby mieć w czym pracować. To jest żenada! W tak wielkiej firmie nie dają głupich ciuchów do pracy. A jeśli już są to. np buty zimowe w lato, a letnie dostaje się w zimie. Ty w TPSA chyba tego nie uświadczyłeś? Nie byłeś poniżany? Nikt nie groził ci zwolnieniem bo np. nie mogłeś zostać na nadgodziny.? Dobra nie produkuje się już. Jak ktoś z czytających będzie remontował dom, to niech nie kupuje płytek, kafelek itp z Cersanitu, bo po prostu się zawiedzie. i straci swoje oszczędności. łamliwe, kruche, pierwszy gatunek, często okazuje się drugim. Jedynie Gres jest dobrą płytką, i dobre płytki wychodzą także z Włoch. Pozdro.
Inekses / 89.231.240.* / 2011-09-02 08:39
@ JDM OK Stalin powtórzył . Analogicznie do wypowiedzi tak było w TPSA ( pracowałem ) Powoli pozamykali wszystko począwszy od okienek czytaj Kas , potem telemonterów itd. Chociaż w obecnej chwili TPSA to badziewie to jednak nic jej w gruncie rzeczy nie grozi.
JDM / 81.15.249.* / 2011-09-01 17:39
"Dajcie Polakom rządzić a sami się wykończą". Inekses po pierwsze, to nie są słowa Józefa Stalina, tylko Otto Von Bismarck'a

Po drugie. To co napisałem, widocznie przeczytałeś nie uważnie i nie zrozumiałeś przekazu. Odpowiedziałeś zupełnie w drugą stronę i masz płytkie pojęcie aby się wypowiedzieć do tego co napisałem. Wystarczy

Taka polityka jaką prowadzi Cersanit zrujnuje firmę do bankructwa. Kwestia czasu, nie wiem jak długiego, ale to jest fakt, który już zatapia firmę w dno.
fr / 79.186.239.* / 2011-09-01 14:02
Warto wiedziec , a należy do Was :)

CD Projekt będzie dystrybutorem filmów i seriali Polsatu
Spółka dystrybucyjna CD Projekt z grupy CD Projekt RED (CDR) chce w najbliższym czasie
pozyskać nowych partnerow wydawniczych z rynku gier komputerowych, będzie też
dystrybutorem filmów i seriali wyprodukowanych przez Polsat
2011-08-29 10:28:45.

CD Projekt Red sprzedał 940.355 sztuk Wiedźmina 2
CD Projekt Red, od chwili premiery w połowie maja do chwili obecnej, sprzedał 940.355
sztuk gry Wiedźmin 2. Ten wynik oznacza 24 proc. wzrost w stosunku do pierwszej części
gry - podała spółka w materiałach na konferencję prasową.
2011-08-29 08:31:17.

Producent Wiedźmina zwiększył swoje zyski ponad 40 razy
Spółka informatyczna CD Projekt Red miała 20,45 mln zł skonsolidowanego zysku netto
przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I poł. 2011 roku wobec 0,48 mln zł
zysku rok wcześniej.

"Firma CD Projekt ogłosiła, że do jej oferty powracają gry autorstwa Blizzard
Entertainment.

Pierwszym efektem wznowionej współpracy między firmami, będzie wydanie 1 września
następujących pozycji na PC:

StarCraft II: Wings of Liberty -199,99 zł;
Diablo II Złota Edycja - 59,99 zł;
WarCraft III: Złota Edycja - 59,99 zł;
StarCraft + Brood War - 29,99 zł;
World of WarCraft: Battle Chest - 59,99 zł;
World of WarCraft: Wrath of the Lich King - 59,99 zł;
World of WarCraft Authenticator - 39,99 zł."

Polecam uwadze rowniez Serenity, ostatnio spadek z 0.42 na 0.23 zl

niedlugo podziękujecie za te wiadomości
Inekses / 89.231.252.* / 2011-08-31 13:26
@JDM To co napisałeś to specyfika i mentalność polaków . Polak prywaciarz to krwiopijca wyzyskiwacz obłudnik itd . W większość firm tak się dzieje. Niech żyje Wałęsa Solidarność przy chlewie kapitalizm po polsku. Już Stalin powiedział że dać polakom wolność to sami się wyniszczą.
Teraz polakom nie wystarczają rodacy to czepiają się Białorusi.
DrrD. / 83.142.207.* / 2011-09-02 10:41
tak tak i jeszcze raz tak. Dam przykład jeszcze jednej spółki w której zarządzający mają krótkowzroczność, do tego klapki na oczach. Praca w firmie dla zwykłego pracownika była trudna, na forach internetowych wypisywali o złym traktowaniu. A to wszystko to pewne zasady które świadczą o spółce, nie tylko raport finansowy, etc. Ta spółka to mercor. Wieki spadek odkąd się nią zainteresowałem, mnie sie udało zarobić ale ... cena jest teraz bardzo niska.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy