Forum Polityka, aktualnościKraj

Cesarz źle się czuje. Spotkanie z prezydentem odwołane

Cesarz źle się czuje. Spotkanie z prezydentem odwołane

Wyświetlaj:
man13 / 2008-12-03 10:55 / Tysiącznik na forum

Lech Kaczyński spotka się z Gubernatorem Kyoto. Weźmie też udział w ceremonii tradycyjnego parzenia herbaty. Poza tym w dawnej japońskiej stolicy zwiedzi Stary Pałac Cesarski i Złotą Świątynię.

Po południu prezydent pojedzie pociągiem superekspresowym z Kyoto do Tokio. Wieczorem weźmie udział w przyjęciu inaugurującym obchody 90-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych między Polską a Japonią.


Jak mawiają PiSiorki SŁONECZKO JAPANIS ZE SWYM SERDUSZKIEM /kaczorek z kaczycą/ zafundowali Polakom wydatek godny Cesarza.
Malkiel1 / 83.238.76.* / 2008-12-03 11:45
licz ile komuchy nakradli a nie przelot samolotem, powinni mieć nowe samoloty, bo to wstyd żeby Twój własny prezydent latał jakimś badziewiem, które się psuje
rozwado / 2008-12-03 16:02 / Tysiącznik na forum
Kupmy Mu Airbusa. Proponuje zrzutke narodowa.
rozwado / 2008-12-03 16:04 / Tysiącznik na forum
PS,. Nalezy Go ostrzec, zeby nie wstawial Airbusa do jurty.
Jokes / 77.253.91.* / 2008-12-03 12:59
No, no tylko nie mój. Nie życzę sobie aby na tym forum mnie obrażano. Jeżeli głosuję to na polityka a nie politykiera. Czym się różni? Ano kup słownik i przeczytaj.
tomixon / 193.201.167.* / 2008-12-03 12:34
Kolejny sukces Naszego Prezydenta :-)
Brawo !!! Jak ktoś się spóźnia do Cesarza Japonii 8 godzin to może pooglądać jedynie pałac Cesarski z zewnątrz. Punktualność w kulturze Japońskiej to sprawa honoru.

Szkoda Naszych pieniędzy na takie podróże .... !
ninioczka / 151.92.176.* / 2008-12-03 12:15
Prezydent jest przedstawicielem w SŁUŻBIE narodu w którym żyje, a w Polsce wiekszość ludzi żyje w nędzy podobno...JAKIE KUPIĆ, jaki samolot???Zresztą niedługo nie będzie nigdzie jeździł (na cesarza Japonii też się pewnie obrazi,bo jak ten śmiał zachorować w czasie wizyty takiego przywódcy??), bo na wszystkich będzie obrażony, zamknie się w pałacyku sfrustrowany biedak i będzie zużywał tylko pokarm, prąd, gaz i telefon za nasze pieniądze...chociaż nie wiem jakim prawem, ja na niego nie głosowałam i nie chce sie dokładać do obowiązkowej karmy dla ptactwa!!!
Rymek / 79.188.168.* / 2008-12-03 12:30
Dokładnie, więc na Donalda, w końcu też kaczora, nie ma co łożyć!
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy