Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Charakterystyczny początek roku

Charakterystyczny początek roku

Money.pl / 2009-01-05 11:58
Komentarze do wiadomości: Charakterystyczny początek roku.
Wyświetlaj:
Eric Cartman "screw you guys I'm going home / 81.190.219.* / 2009-01-05 14:09
Kto im płaci za takie bajdurzenie? Zarabiają krocie chyba w imię swoich szefów i swoich rachunków maklerskich, bo to co wygadują to Wróżka Saba potrafi spłodzić.
W Niemczech upadły zakłady ceramiki (bardzo znane), w Anglii sieć zwana potocznie "Wolly" zaliczyła padakę, motoryzacja zwalnia i redukuje, deweloperzy nie dostają kredytów podobnie jak ich klienci, niemieckie media trąbią o "największej RECESJI od czasów wojny", a u nas...

"Charakterystyczny początek roku..." i że niby ceny akcji zostały już tak przecenione, że hej i więcej nie trzeba.

800 pkt WIG20, nie zarabiam kroci jak ta Pani, ale moja skromna opinia, aha, żeby byla jasność, nie chcę by na takim poziomie wylądował ten indeks, tak jak nie chcę kryzysu, ale zbieram informacje gdzie się da i na mój gust, psychologia przeważy spadek giełdy. Wystarczy jedna lub dwie spółki, ktore zaliczą padakę, a domino paniki ruszy z kopyta.
Makler58 / 2009-01-05 18:57 / portfel
Doceniam Twoją skrupulatność w zbieraniu informacji z rynku, zapewne warto się z nimi zapoznać - nie dobrze, gdy złe dane zasłaniają realną sytuację na rynku kasowym. Ani Londyn, Frankfurt, N. York nie panikują, dlatego min. "Charakterystyczny początek roku..." i zapewne przebudowa portfeli - sam to robię, wchodząc na płynne, kupując pakietami aby kilka z nich odsprzedać.
Ja też nie chce kryzysu, ale jest i dlatego trzeba się teraz postarać, czasem zaryzykować, aby znaleźć się na rynku. Jestem bliższy temu, że rynek zdyskontował wiele z tych danych o których piszesz, czy znaczy to że już nie spadnie? Gdybym wiedział, byłbym bogaty, ale nie wiem i to jest urok tej działalności. Ja staram się słuchać (czytać) co mają do powiedzenia ludzie związani z rynkiem, np. P. Kasia, ale to ja decyduje czy chce kupić, czy sprzedać. Moja skromna prognoza, to podejście do 1950 w krótkim terminie i tam rozegra się walka o dalszy kierunek, daj Boże północny. Pozdrawiam wszystkich, trzymajcie się kaloryferów.
;-) / 84.10.199.* / 2009-01-05 17:44
Chyba nie zrozumiałeś tego komentarza.
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-01-05 17:39
Podobno Polański kręci nowy film - "Dziewiąte dno":)
Aecjusz / 91.198.245.* / 2009-01-05 12:27
No tak, te dane fatalne, zyski spółek też się będą obniżać, więc spadać musi. A że nastąpi to po wcześniejszym wybiciu do 2400 pkt. na WIG20, to nie winna panny Katarzyny. Nikt nie jest przcież uchem Świętym...
rty / 83.7.108.* / 2009-01-05 11:58
Ja będę nadal czekał (i grał) na spadki. Poważne spadki.
Średnio i długoterminowo.
Anik_32 / 89.174.188.* / 2009-01-05 11:59
Marny obrót...na wszystkich giełdach....:(
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy