Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Chcą głów Grada i Rostowskiego. Będzie gorąco w Sejmie?

Chcą głów Grada i Rostowskiego. Będzie gorąco w Sejmie?

Wyświetlaj:
heniek14 / 77.252.32.* / 2011-04-26 22:27
Gdyby mieli choć odrobinę honoru,to sami POszli by na szczaw.
zmeczony / 91.146.240.* / 2011-04-26 16:11
Potrzebujemy:
-Całkowitej Prywatyzacji Państwowych spółek prócz PKN Orlen i KGHM.
PKN ORLEN dla politycznych koleżków i byłych SB, KGHM dla robotniczych Komuchów.
-Sprzedaży Publicznych Mediów przed 2012 jak mają jeszcze jakąś wartość, zarobione pieniądze na odprawy.
-Likwidacja KRRiTV, stworzenie ustawy co wolno a co nie, sprzedaż częstotliwości w ramach aukcji!
-Likwidacja meldunku który powoduje zastój w rozwoju gospodarki
-Likwidacja Powiatów! Tylko Gmina>Województwo>Państwo, tak jak zapisane jest w Konstytucji.
- Zakaz przekazywania darowizn na rodzinę, likwidację podatku od darowizn
- Wprowadzenie zasady wyższości testamentu nad kodeksem cywilnym
- Likwidację absurdu jakim jest zachowek
- Likwidację aplikacji na adwokata, równy dostęp do zawodu, jak ktoś ma wykształcenie to niech pracuje!
I wiele innych a będzie to w końcu normalny kraj!
rozwado / 2011-04-26 16:41 / Tysiącznik na forum
Popieram likwidacje meldunku ktory juz mial dawno byc zlikwidowany i w koncu bedzie z powodu UE.

Co do wyzszosci testamentu nad kodeksem cywilnym, mam pytanie czy chodzi o Stary czy Nowy Testament?
zmeczony / 91.146.240.* / 2011-04-26 17:05
"Co do wyzszosci testamentu nad kodeksem cywilnym, mam pytanie
czy chodzi o Stary czy Nowy Testament? "

hahwhehaehhehaehhahehaehhehahhe to było świetne!
~Kris / 2011-04-26 16:10 / Tysiącznik na forum)
Takimi działaniami opozycja raczej mnie do siebie nie przekona...

Wiadomo, że wniosek nie ma szans: to tylko cyniczna gra pod publikę, i to niestety za nasze państwowe pieniądze.

Może jeden nierób z drugim pochyliłby się nad tym, jak usprawnić / uprościć jakieś prawo, i z takim wnioskiem wystąpił?
Oszołomowaty / 89.229.238.* / 2011-04-26 16:52
To takie pytanko do odświeżenia pamięci: Dymisji ilu ministrów domagała się PO w 2007 roku?
- 2?
- 5 ?
- wszystkich?
Takie działanie oPOzycji w 2007 roku było "trendy" i "cool". Przy super wynikach gospodarczych ... Teraz coś sie zmieniło?
tesa1959 / 2011-04-26 18:55 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Amnezja? PiS w swoim rządzie sam wybierał ministrów i sam ich dymisjonował, zanim zdążyli się zorientować w resorcie.
TSL / 78.133.150.* / 2011-04-26 15:55
W sumie się nie dziwię, obydwaj panowie starają się tylko załagodzić politykę wielkich wydatków i 0 oszczędzania, którą prowadzi PO....
Po wyborach przyjdzie stara, dobra prawica, zaoszczędzą, uporządkują wszystko i po kolejnej kadencji zobaczymy to samo tylko w innym wydaniu czyli pomysł na opieranie polityki na obietnicach że wszyscy wszystko dostaną....
Nie jestem fanem PiS, ale przy tych nierobach i złodziejach PiS się wydaje ostoją zdrowego rozsądku...
tesa1959 / 2011-04-26 18:56 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Nie jestem fanem PiS, ale przy tych nierobach i złodziejach PiS
się wydaje ostoją zdrowego rozsądku

Chyba żartujesz. Ja nie widzę nikogo takiego w żadnej opcji.
Ceneo / 83.19.80.* / 2011-04-26 13:18
Tak już będzie do końca kadencji tego parlamentu. Permanentne igrzyska, walka o poklask i społeczną popularność.
Nie oznacza to że bronię Platformy, ale dyktatura partii czyli partiokracja w której przyszło nam żyć i jej atrybuty [dyktat oligarchii partyjnych, odpodmiotowienie wyborców, całkowite ubezwłasnowolnienie posłów których rola zostaje sprowadzona do maszynek do głosowania sterowanych numerycznie przez kierownictwo partii; kształt ordynacji wyborczej, lista wyborcza - miejsce na niej jako ziemia obiecana i nagroda za wierną służbę], powoduje że społeczeństwo obywatelskie de facto nie sprawuje żadnej kontroli nad procesem rządzenia. Szerzej na ten temat: Partiokracja - de Gaulle ją ucywilizował, kto stawi jej czoła w Polsce? i W Polsce poujadyzm juz był, czy dopiero będzie? na: frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com

Najnowsze wpisy