Forum Forum finansoweKredyty

Chcę kredyt konsolidacyjny lub hipoteczny...

Chcę kredyt konsolidacyjny lub hipoteczny...

supermen1972 / 2007-04-25 10:52
Mam taki problem: Kupiłem mieszkanie rok temu. Mam na nie kredyt hipoteczny w kwocie 62 tyś zł. Mieszkanie to teraz jest warte 160 tyś (Centrum Torunia) Mam kilka innych małych kredytów na kwoty ogółem 30 tyś zł. Chcę mieć jeden kredyt (czyli konsolidacyjny) Nie ma możliwości żebym dostał je od banków bo w ich BIK-ach i BIG-ach i innych "czarnych listach" widnieję że jestem nierzetelny płatnik (windykacje były..) obecnie zarabiam netto 2100 zł (umowa na czas nieokreślony) gdzie się udać i gdzie mogę dostać kredyt żeby to cholerstwo pospłacać i wogóle dostać kredyt tego typu. Dodam że nie mam zajętego w żaden sposób wynagrodzenia, kredyty spłacam obecnie w terminie. A banki np Lukas nie chce mi udzielić takiego kredytu. przecież wartość mieszkania jest duża, zabezpieczeniem jest mieszkanie i to drogie więc???
Wyświetlaj:
Konikoy / 188.33.183.* / 2010-08-29 15:58
zobacz tutaj:

http://kredytkonsolidacyjny.blogspot.com
xen / 87.105.148.* / 2007-05-30 21:09
pozostaje Ci "bank Pruszków" ;-) choć tam, w przypadku niespłacania mogą być gorsze konsekwencje niż wpis do BIK
Arno / 83.23.204.* / 2007-05-30 19:25
Lukas nie ma takiej oferty. Sam jestem w takiej sytuacji, tylko na wiekszą kwotę.
W dodatku mam w dom banku kredyt. Też się złapalem na liberalne podejście do klientów z gorsza historią. Na dzień dobry było 7 % z małym haczykiem. Po półtora roku jest prawie 11%. A gdzie tu 30 lat? Na razie szukam. Mam kilka opcji. Jest taka pożyteczna instytucja, która nazywa się Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej. Co prawda nie pośredniczą oni w uzyskaniu kredytu, ale można dowiedzieć sie u nich kilku ciekawych i pożytecznych rzeczy. Nie jest prawdą, jak ktoś poniżej napisał, że jak masz kredyt w Dom Banku, to już nikt go nie zrefinansuje. Teraz jest tak duża konkurencja pomiędzy bankami, że jest szansa. We wspomnianej instytucji radzą negocjować z bankiem. Zrezygnować z różnych money expertów czy expanderów i uderzać bezpośrednio do banku. Trzeba też wiedzieć do jakiego. Największe szanse są podobno w tym banku, w którym masz konto. Polecam tę instytucję. Po jednej rozmowie telefonicznej rozjaśnił mi się pogląd na wiele spraw. Wybieram się do nich osobiście.
W każdym większym mieście mają swoje oddziały. I jeszcz jedno. Może już wiecie, może nie. Nowa argentyna czycha na nas. Uważajcie na pfk. Na dzień dobry wołają pieniądze.
Kredytu nie dają, potem każą spłacać coś, czego nie ma. Grożą, w domu pojawiają się inteligentni inaczej z grubymi karkami.
Zdzisia44 / 2007-04-27 00:13
DomBank
- dajemy szansę na kredyt nawet, gdy masz gorszą historię kredytową i znalazłeś się w rejestrze dłużników
Masz szansę :)
rybka / 2007-04-27 07:17 / Tysiącznik na forum
Jest mały problem!
Aktualnie w Dom Banku opóźnienia nie moga przekraczać 90 dni. BIK jest sprawdzany za ostatnie 2 lata, więc może tu jest szansa (Supermen nie pisze, kiedy miał te kłopoty)
bampik / 195.212.29.* / 2007-05-03 03:34
Mały to on jest na początku później robi się większy .. zaczynałem w dombanku od kredytu na poziomie 7,20% z indeksem w CHF obecnie mam 9,75% bo też miałem trochę gorszą sytuacje w historii. Prócz tego jeśli idzie o obsługe klienta uzyskanie czegokolwiek od dombanku np. zawieszenia raty, zmiany terminu płatności i różnych innych to jest to w zasadzie niemożliwe lub wybitnie nieopłacalne.
trutututu / 194.54.84.* / 2007-05-18 17:57
świetnie... tylko potem kto Ci ewentualnie zrefinansuje kredyt z DOM Banku... z racji iż biorą wszystkie mendy z rynku nie ma opcji by wziął Cię poważny bank..
pozdrawiam i bez obrazy :P
Ale taki jest fakt !

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: