Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

CHCE WEJSC W FA POTRZEBUJE RAD

CHCE WEJSC W FA POTRZEBUJE RAD

lamer inwestycyjny / 91.123.161.* / 2007-11-24 21:21
witam
interesuje mnie duzy zysk wiec musze poniesc ryzyko ale sadze ze sie oplaca przy obecnym rozwoju gospodarczym :)
jestem poczatkujacy wiec wiem tyle ze teraz zrobilo sie tanio na zakupy i chce wejsc cala kasa w legg masona bo jest najlepszy z oferty mbank a na tym najlatwiej zaczynac
nie bede immunizowal portfela bo jesli walnie to poczekam tyle zeby odrobilo nie zrobie tej glupoty co teraz robia sprzedajac po takich spadkach
jakie macie rady bo nie chce sie przejechac na poczatku jak to zrobili inni kupujac miesiac temu bo taki start na gieldzie uczy ale wole nie zaczynac nauki ostrymi batami :)

jak wspomnialem interesuje mnie duzy zysk i kusza mnie akcje skoro tak spadly ale mysle ze z moja wiedza wchodzenie w akcje to samobojstwo ...
Wyświetlaj:
przewodnick / 2007-11-24 21:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Włóż połowę posiadanego kapitału. Dywersyfikuj portfel w obrębie funduszy akcyjnych (np. 1/3 akcje WIG, 1/3 MiSSP, 1/3 zagraniczne). Powodzenia
lamer inwestycyjny / 91.123.161.* / 2007-11-24 21:46
dzieki za opinie
miski zostaly zmasakrowane wiec sa taniutkie ale boje sie ze to jeszcze nie koniec
zagranicznych mbank ma malo nie wiem co wybrac dlatego zdecydowalem sie 100% w masona akcyjnego bo jak gielda odbije kiedys to on pojdzie pieknie w gore tak jak szedl
przewodnick / 2007-11-25 12:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
AIG Akcyjny też dobrze szedł i inne również, wejdź w kilka (np. 3), bo nie ma pewności że historia z Legg się powtórzy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy