Forum Forum inwestycyjneFundusze

Chcesz zainwestować w fundusz - musisz wypełnić ankietę

Chcesz zainwestować w fundusz - musisz wypełnić ankietę

Wyświetlaj:
asdxz / 109.196.117.* / 2010-05-11 13:07
Kłopotliwe dla wszystkich, ale dobre. To sami klienci "doprosili" się tego zgłaszając roszczenia zasłaniając się niewiedzą. Nowi chętni do oszczędzania w TFI, mogą teraz tym roszczeniowcon podziękować.
Pilsener / 2010-04-21 22:44 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
"klient będzie musiał jednak podpisać oświadczenie, że jest świadomy ryzyka" - Lenin i Marks nie wymyśliliby tego lepiej. Jak chcę kasę spalić w swoim piecu jukońskim, to też muszę wypełnić oświadczenie, że jestem świadomy ryzyka związanego z utratą ich wartości? I jeszcze pewnie limity CO2 wykupić i przejść szkolenie przeciwpożarowe? Ja wiem, że w tym kraju rząd zrobi wszystko, by obywatel do niczego nie doszedł ale po co jeszcze utrudniać życie zwykłym ludziom? Jak ktoś chce kasę roz.... to mu w tym przeszkodzi ustawa naty-lichwiarska czy inne bzdury? Postawicie przy każdym urzędnika by obywatelowi podcierał i pilnował, czy kupuje kiełki bez GMO? To ma być wolność i demokracja? Za najgłębszej komuny było mniej absurdów i ograniczeń.
rysiul20 / 77.253.119.* / 2010-04-21 22:03
A kto sprawdzi wiedze zarządzających ?
Przegrywają nieustannie z instrumentem bazowym
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy