Forum Forum inwestycyjneFundusze

chciabym teraz wejść w fundusze, poradźcie

chciabym teraz wejść w fundusze, poradźcie

wojtula / 80.55.107.* / 2007-09-30 14:44
Inwestycja na około 8 lat
30% Skarbiec Ochrony Kapitału
20% AIG Akcji Chińskich i Azjatyckich Subfundusz
20% UniAkcje Nowa Europa
15% obligacyjny lub pieniężny (AIG pieniężny / DWS Płynna Lokata Plus albo AIG obligacji / Skarbiec Depozytowy)
15% produkty strukturyzowane BPH
za jakiś czas coś dopłacę, może Legg Mason Akcji
Proszę o Wasze zdanie i opinie.
Wyświetlaj:
jan kowalski / 2007-09-30 21:02 / Tysiącznik na forum
zbyt ryzykowne, za duzo akcji. Wsłuchaj się co mówią niektore madre głowy na temat nieuchronnie zblizającej się recesji. Fakt, są też zdania odmienne, ale coraz mniej słyszalne. Jeśli o mnie chodzi, to bardziej zainteresowałbym sie obligacjami, a fundusze akcyjne czy mieszane próbowałbym umieścic pod parasolem.
8 lat to niby kupa czasu, ale ostrożności nigdy za wiele. W końcu to Twoje pieniądze.
powodzenia
miki3d / 83.16.54.* / 2007-10-01 11:00
Na podstawie nicka i okresu inwestowania potrafisz ocenić jego oczekiwania i poziom tolerancji na ryzyko? Niezły jesteś. Koło mnie siedzi teraz w biurze ok. 25 zawodowych doradców finansowych i dla wszystkich brzmi to jak abstrakcja.
krzysiek29 / 2007-09-30 15:26 / Uznany Gracz Giełdowy
portfel jak na dzis moze byc dobrze ze wszystko masz pod parasolem. praktycznie ponad 50procent masz w akcjach a na obecne czasy to duzo. lecz skarbiec podczas tych korekty ominal spadki rowniez AIG jedynie uni nowa europa troche spadla.ciekawy bedzie pazdziernik czy FED znow obnizy stopy jakie beda dane makro ale przy takim okresie to moze byc.mam zastrzezenie co do BPH takie produkty malo przynosza zysku a jeszcze jedno mozesz pomyslec o czyms alternatywnym np. inwestor fiz
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy