Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Chciałem zaproponować temat lub dział forum dot. dłużników.

Chciałem zaproponować temat lub dział forum dot. dłużników.

saqmd1983 / 83.7.89.* / 2008-07-30 16:02
W jaki sposób sobie z nimi radzicie. Czy korzystacie z jakiś firm windykacyjnych? Jaka forma współpracy była by najlepsza i w jakim przypadku - mowa o np. sprzedaży, incaso, faktoring, windykacja etc. Jestem tym żywo zainteresowany. Jak z przedawnieniami i przerwaniem biegu. Jak ustalac majątek dłużnika, albo jak z nim rozmawiać, żeby dało się coś uzyskać. Jeden dłużnik może zepsuć płynność 10-ciu wierzycielom, więc myślę, że warto. Co do sytuacji dłużnika to mam na myśli tego nieuczciwego, bo zawsze znajdą się uczciwi dłużnicy, np tacy, którzy mając dobre intencje sami zostali wierzycielami doprowadzając do ciągu wierzyciel->dłużnik uczciwy (->wierzyciel) -> dłużnik pierwotny, nieuczciwy. Co powiecie na taki temat? Pozdrawiam
Wyświetlaj:
doradca2010@hotmail.com / 89.78.94.* / 2010-10-26 20:11
Oferuję pomoc osobom zadłużonym w zakresie:
• Renegocjowania umów kredytów i pożyczek
• Odraczanie terminów płatności
• Restrukturyzacji kredytów i pożyczek w bankach
• Doradztwo w zakresie przeprowadzania rozmów z działami windykacji bankowych
• Doradztwo w zakresie oddłużania
• Przygotowanie planu długoterminowych spłat zobowiązań:
- analiza aktualnej sytuacji materialnej dłużnika
- analiza aktualnej liczby i wysokości zobowiązań finansowych
- przygotowanie korespondencji do banków z harmonogramami spłat dostosowanymi do możliwości finansowych dłużnika
hiks / 83.27.4.* / 2009-01-25 23:09
Szanowni Państwo jakiś czas temu przestałem spłacać kredyty niestety jednocześnie w czterech bankach zaczęły się problemy telefony itd. Itd. Powoli czułem się zdruzgotany ta sytuacja która w nieuchronny sposób prowadziła do egzekucji, poszukując lekarstwa na moją sytuacje natrafiłem na firmę która świadczy usługi antywindykacji i oddłauzania, szanowni Państwo na początku pomyślałem że żartują sobie ze mnie bo chcieli pieniądze za to ale sytuacji powoli zmierzała na dno wiec nie miałem wyjścia wydałem ostatni grosz a oni wygrali moje sprawy wygrali z windykacja doszli do porozumienia i mama teraz normalne raty normalną sytuacje i co najfajniejsze ugodę w dłoni, jakiekolwiek szczegóły to zapraszam dweyn222@gmail.com
Piotr Łopatnik / 89.174.34.* / 2009-11-26 14:31
Był bym też zainteresowany taką współpracą z taką firmą. Mam jednak parę pytań... Jak to wyglądało cenowo jeśli chodzi o ten ostatni grosz??

Ile czasu zajęło im zdobycie tych ugód??

I dlaczego Pan kieruje do siebie na maila, a nie bez pośrednio do nich??
Wrocławiak / 178.182.5.* / 2010-04-10 03:10
ja tam mając taki problem poszedłem na skróty.
Zgooglowałem sobie hasło NEGOCJATOR,
znalazłem człowieka, który za mnie pogadał z firmą windykacyjną
i zapłaciłem tylko część tego co ode mnie chcieli.

Najnowsze wpisy