CHEMOS

Money.pl / 2009-07-27 20:29
Komentarze do spółki: CHEMOS.
Wyświetlaj:
expol1 / 2010-01-20 13:00 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Prawdopodobie poleci jeszcze do 1,08 jak w grudniu i znów dżida. Widać że ktoś zniża celowo kurs, teraz radze dokupować na pułapie 1,10. Ja czekam na 1,09.
magda1000 / 87.96.63.* / 2010-01-20 13:08
Lepiej nikomu nic nie doradzaj na tym forum. Wiem co mówię, zostaniesz wręcz wyklęty, bo tu jest kilku takich co mają ciekawe marzenia;) Co bardzo chcieli by dostać najtaniej akcję - wiesz oni muszą być najlepsi. Dlatego nie doradzaj, bo na pewno oni mają rację, a Ty nie. Widzisz I jaa jestem głupia i wszyscu inni na tym forum, a ich kilku jest baaardzo mądrych;) Musimy uważać co mówimy. Ty - a może lepiej nie mówić wcale;) Ja już mity tworzę, ty pewnie piszesz poezję, a następna osoba pewnie napisze baśń;) O Good, no humorr że nie mogę;)
Golfistka / 2010-01-20 13:15 / Tysiącznik na forum
Madziu, expol i ja jesteśmy po Twojej stronie jak najbardziej - jesteś tu potrzebna. A na te komentarze, mówie Ci, nie zwracaj uwagi. Ja tu też miałam Kilimandżaro z jednym takim gościem, co wyzywał mnie od moherowych beretów - nie jest w żadnym calu prawdą :) i że zaśmiecam forum głupotami nikomu niepotrzebnymi etc, etc. Ale zawsze się znajdą fajni ludzie, co staną po twojej stronie - nie przejmuj się, nie warto.
Golfistka / 2010-01-20 13:18 / Tysiącznik na forum
Odpowiedz mi tam, niżej kilko postów proszę
.b. / 77.112.92.* / 2010-01-20 12:58
Kuzwa gdybym mial 800000 akcji to bym im to wpieprzyl ,to moze skonczyliby robic z ludzi wariata
elis / 2010-01-20 12:46
witam,
eszcze nie mam praw poboru na swoim koncie, mam rachunek w PKO SA czy powinienem interweniować w biurze czy spokojnie czekać do lutego, proszę o radę nadmienię że akcje chemosu mam od dobrych kilku miesięcy
Szkoda czasu na mitomanke,naprawde. / 119.62.128.* / 2010-01-20 12:18

. I tym sposobem kupiłam sobie luksusowe
auto, sfinansowałam dziecku jego lekcje na fortepianie, jego szkołe
prywatną, moge w nie inwestować, a mąż bardzo mnie kocha i jest ze mnie
dumny. On jest lekarzem a ja zajmuję się finansami i rachunkowością. On dba
o nasze zdrowie, ja o finanse, on też inwestuje, uczy się ode mnie
magda1000 / 87.96.63.* / 2010-01-20 13:12
Ja nie inwestuję tylko w chemos - na tą spółkę zainwestowałam niewielką część kapitału. No ale ty pewnie nie uwierzysz, no bo jeżeli Tobie tak nie wyszło, to mi, takiej głupiej mitomance też nie mogło, bo jakżeby. Weż sobie coś na wątrobę ,bo na pewno Cię boli. Ja z chemosem wiele nie ryzykuję i stąd też mój spokój. Nigdy nie inwestuję wszystkich śroków na jedną spółkę. I nie muszę się bać;) Może zaśniesz od tej bajeczki i przestaniesz mnie cytować i insynuować, że jestem mitomanką, dobranoc, śpij dobrze;)
Otrzezwiej,dobrze Ci to zrobi / 119.62.128.* / 2010-01-20 13:36

I tym sposobem

o
około 1 zł do 17 z hakiem. Poskutkowało? I o to chodziło.
A wiesz co bym zrobiła jak byłoby w drugą stronę? Automatycznie bym uciekałą
aby zminimalizować straty. I zarobiłam skupując akcję cholernie dużo kasy.
sprzedawałam już po pierwszym zahamowaniu jakoś na poziomie 7zł ale nie
pamietam dokłądnie a drugą fczęśc akcji po jakoes 16, ale musiałabym zajrzec
do rachunku, bo nie pamietam już. I tym sposobem

Przykre,ale tak sie zaplatalas w lgarstwach ze juz sama nie pamietasz co napisalas.
Do postu ponizej,zalosnego : na forum Money zawsze obowiazywala zasada,ze nie podawalo sie takich konkretow,zlamalas ja.Nie chodzi o zadna zazdrosc,ja mam naprawde wszystko i dawnom jestem zarobiony.Chodzi o szkody,jakie powodujesz u ludzi,ale jesli im to odpowiada,nie ma problemu.Tylko ogromnie dziwny jest fakt,ze jkazda krytyka spotyka sie z twojej strony z dzika agresja.Tak sie nie zachowuja ludzie,ktorzy do czegos doszli i sa pewni siebie.Tak wlasnie zachowuja sie pozerzy i mitomani.
Powtarzam za tamtym wpisem: ile juz starcili ci,ktorzy ciebie posluchali i wtedy weszli i kiedy to odrobia,bo tu juz nie pomioze nawet bkolejna strzala o + 19 % .No i to tyle,teraz juz bawcie sie sami.
magda1000 / 87.96.64.* / 2010-01-20 13:45
Dobrze, to złóz na mnie skargę do moderatora i niech usunie te posty skoro są takie straszne. NIkt nie musi mnie słuchać, nikodo do niczego nie nakłaniam, tylko wyraqżam swoją opinię, mam do tego prawo, a Twoje roszczenia są bezzasadne i śmieszne. Nazywaj sobie mnie jak chcesz, mnie to bawi, te Twoje interpretacje i wnioski. Mam to gdzieś, co myślisz. Mniej mnie za pozera a ja wiem swoje. Rożne rzeczy już widziałam i nie z takich opresji jak na chemos się wychodzi. A ty w drugą stronę - strazysz tylko ludzi, jak kupili wysoko, to z twoich postów wynika teraz aby sprzedawali - ze stratą. Taki jesteś dobroduszny właśnie. A też Twoja pisanina może przynieść szkodę. Moze lepiej aby czekali kilka miesiecy az chociaz wyjdą na zero a nie wyprzedawali ze stratą. I tak samo moje posty jak i Twoje można nagiąć pod zło
Znowu; otrzezwiej ! Kup walerianke!. / 119.62.128.* / 2010-01-20 13:58

A
ty w drugą stronę - strazysz tylko ludzi, jak kupili wysoko, to z twoich postów
wynika teraz aby sprzedawali - ze stratą

Jestes wyjatkowo trudna,naprawde,mialem juz nie pisac.
Pokaz jedno miejsce,w ktorym kazalem albo namawialem do sprzedawania,zwlaszcza ze strata!!!!
A wszystko sie zaczelo,bo gdzies tam ktos napisal "Ostroznie !""
I to powod do takiej agresji???? Do glupiego chwalenia sie ???
Na Money.pl sa ludzie obracajacy ogromnymi pieniedzmi ale sa i zaczynajacy z suma 500 zl.kazdemu nalezy sie szacunek i kazdemu nalezy sie kulturalna odpowiedz.
Twoja reakcja burzy wszystkie te zasady.Nie pasujesz tutaj,za to pasujesz do Bankiera.pl,tyle ze tam dpowiedzieliby ci zupelnie inaczej.
magda1000 / 87.96.64.* / 2010-01-20 14:19
Każdy ma prawo sie wypowiedziec, każdy jest też odpowiedzialny za wlasne decyzje. Ty najpierw chcesz mnie zdenerwowac, żebym wylewala tu swoje emocje a potem twierdzisz ze jestem trudna i ludzie przeze mnie stracili. Przeze mnie - czlowieku sami kupują i sami sprzedają a ja nikogo na nic nie namawiam. Rożnica polega na tym ze ja mam jakies argumenty i je przedstawiam. A ty jedynie snujesz przypuszczenia niczym nie podpartę i robisz ze mnie durnia bo według ciebie nie mam racji bo nie. Co bo ni? Bo ty bys tak chcial? Bo ty chcesz aby spadło to ma spasc tak?
magda1000 / 87.96.64.* / 2010-01-20 14:11
A bankier to nie znam, wiec mnie tam nie odsylaj.
magda1000 / 87.96.64.* / 2010-01-20 14:09
Dobrze to złóż skargę, ja nie musze tutaj pisać. Wy polacy uważacie że każdy dookoła ma złę intrencje. Ja chciałąm cos tutaj wniesc a ty udajesz wielkodusznego - strasząc ludzi. Nasłuchałąm się już na ulicy - czarna przyjechała - dzika, jest mi przykro. Do tego takie typy jak ty. Stąd moja agresja, bo w tym kraju mnie już trafia. Zwróć każdemu uwagę kto mówi za ile kupił - bo nie tylko ja. Dlaczego tego nie robisz. Brak Ci argumentów? Ja nie moge powiedziec za ile kupilam a inni mogą i nie robi to dla Ciebie wrazenia. Złóż skargę na moje posty skoro Ci się nie podobam
Golfistka / 2010-01-20 14:07 / Tysiącznik na forum
Idź kup Ty sobie walerianke i uspokój się - nie musisz zajmować tyle miejsca na forum, skoro Ci coś się nie podoba w wypowiedziach magdy1000. Po prostu nie pisz do niej nic.
Tobie takze ! / 119.62.128.* / 2010-01-20 14:26
Fun Club Magdy1000 ?? No i fajnie,kazdemu wolno.
Nie zauwazylas z tego entuzjazmu,ze to ona zaczela.
Czlowiek napisal delikatnie,zeby uwazac,a ja to potwierdzilem,bo na niego napadla.
A potem juz ruszyla Magdolawina .
Wasza spolka,Wasz problem,Wasze zarobki i ew. straty.
Tylko nie mozna pozwolic,zeby niezorientowani padli ofiara osoby nieodpowiedzialnej.
Mam nadzieje,ze tym razem tak sie nie stanie,choc z pewnoscia wielu juz otrzezwialo przez ostatnie dni,jesli wtedy weszli.
Ja jak zawsze zycze wszystkim zeby zarabiali non-stop -:-))
magda1000 / 87.96.63.* / 2010-01-20 13:04
NO trudno Ci się z tym pogodzić, trudno. To starszne że właśnie Ty nie mogłęś zarobić. A chciałbyś kochanie pewnie samochodzik luksusowy co? No widzisz, ale jeszcze musisz poczekać. Spokojnie, wszystko będzie dobrze, nie martw się kochanie;) NIc Ci nie poradzę, że tak Ci się stało, że to włąśnie to Ty nie miałeś takiej strategii. No widzisz jaki ten los jest niesprawiedliwy;) Jakaś mitomanka zarabia kupe kasy, a Ciebie wątroba przez to boli, bo Ty nie. Oj, no ale kiedyś się uda, spokojnie;)
moze cos wie ???? / 119.62.128.* / 2010-01-20 12:50
transakcje

http://stooq.com/q/n/?s=chs
zwiewa glowny akcjonariusz
magda1000 / 79.162.86.* / 2010-01-20 13:24
Też tak czasem myślę, pytanie jaki ma interes w tym, cholera
Ludzie,spokojnie !!! / 121.14.158.* / 2010-01-20 12:11

Poza tym Tym ofermo
niemyśląca zastanów się co pieprzysz.

Obrazanie ludzi...bardzo nieladnie.Czy ten forumowicz cie obrazil??? Moze wyrazal sie wulgarnie???
Napisal ci ze nie masz racji,bo nie masz!!!!!
Po co zaklinasz rzeczywistosc i wypisujesz roznosci bez zwiazku z faktami.Spadalo i spada.I tyle.
zamiast wypisywac bzdury o swiecach ,podaj date,kiedy zacznie rosnac,albo poziom.Wtedy bedziesz tu kims.A tak sie osmieszasz,brak samokontroli dyswalifikuje cie calkowicie.Brak intuicji tak samo.
magda1000 / 87.96.63.* / 2010-01-20 13:00
Oj biedny Ty jesteś;0 NIe masz racji bo nie - kolejny przedszkolak na forum. No powalające masz argumenty. Dalej już nie musisz tworzyć;) Ja już wszystko wiem. A propos - nie ma mechanizmów mogących określić datę wybicia i poziom - jeżeli takowy znasz, podaj, a ja chętnie go poznam;) Tylko nie idź na łatwiznę - wytłumacz mi to tak żebym mogłą zrozumieć, bo dla ciebie na pewno jestem głupia;)
Pipen / 87.204.193.* / 2010-01-20 12:07
Dobra, koniec żartów ! od dziś ten Chemos ma się wziąść w garść i ruszyć na podbój wszechświata i innych nie odkrytych planet ! :D
magda1000 / 87.96.57.* / 2010-01-20 10:32
Oczywiśvie od tej pory podtrzymuję wersję że uchylam się od komentarzy, skoro SB i jego poplecznicy są tu najmądrzejsi a ja jestem śmieszna. Tylko trochę ciekawe - jak ktoś pisze brednie w tym kraju ma poważanie, a jak ktoś stara się coś wnieść to gardzi się nim. E takim razie dziękuję Państwu i mam nadzieję że będzie wam dalej śmiesznie - hahaha
teves / 2010-01-20 10:55 / Bywalec forum
madziu spokojnie ci co są takimi wielkimi graczami giełdowymi niech sobie gadają,ich słowa nie poprate są żadnymi mądrymi argumentami,ja ciągle dokupuje;)
a pod koniec stycznia zapytam kolegów kto ile zarobił.
Pozdrawiam
magda1000 / 87.96.57.* / 2010-01-20 11:14
Chociaż Ty mnie rozumiesz. Wiem, że trochę dużo pisałam poniżej negatywnego o polakach - poniosło mnie, ale tak właśnie widzę ten kraj. Wyjechać mam za dwa lata - jestem tu na kontrakcie, może wyjade wczesniej, bo nie wytrzymuje już (już 2i ół roku tu jestem). Napisze podanie do prezesa bo mam dość. Jak nie w pracy co niektórzy klienci to kretyni to i na tym forum kilku baranów, którzy doprowadzają mnie do szału. A jeśli chodzi o giełdę to jestem niezależna finansowo, czasem myślę aby rzucić tą pracę i żyć tylko z giełdy. Po co mi to użeranie się z niektórymi jak i tak mogę żyć sama dla swojej rodziny, niezależnie od Pana PREZESA i roszczeniowych klientów. Na chemosie zarobiłąm w sierpniu krocie, stąd uważam że wiem co mówię, ale wytłumaczyć to tym ofermom jak SB i jego kompania to chyba nierealne.
Golfistka / 2010-01-20 11:44 / Tysiącznik na forum
A co uważasz, że zarobiłaś w sierpniu na Chemosie krocie dzięki swoim AT :) ? Nic nie mam przeciwko analizom technicznym, ale nie w przypadku Chemosa proszę lub np. Skotana. To są spółki spekulacyjne.
PS. I po co w ogóle tak się unosisz i denerwujesz :)? Spokojnie, nic się nie pali. Pozdrawiam.
magda1000 / 91.94.102.* / 2010-01-20 12:09
nie, nie - to nie było dzięki AT. Z tego, co pamiętam to trochę ryzykowałam. Zbierałam te akcje jak kosztowały koło złotówki. Trwało to jakieś 2 tygodnie. Powoli skupowałam. Robiłam to dlatego, że widziałam po analizie indeksów, że możliwe jest ich odbicie w górę. A chemos nie zareagował na odbicie marcowe, na spółce był marazm, totalny marazm. Zauważyłąm także, że chemos był notowany jeszcze wtedy, kiedy trqały spadki na giełdzie do końca lutego. Chemos nie ragował. Pomyślałam - skupię trochę akcji i zaczekam na ruch - gdyby zaczęło lecieć w dół - miałam ustawione po części stop lilit a po części sama czuwałam - wiesz, zabezpieczałam się. I założyłam też ża jak będzie dowolny ruch w górę to nie sprzedam absolutnie. Wiesz co jeszce zrobiłam? Zajrzałam do wykładów ze studiów i tam profesorka podawała przed wieloma laty, że jak średnie kroczące trzymają się blisko siebie, to marazm na spółkach można traktować jak konsolidację przed wybiciem, i po pierwszych symptomach ocenia się kierunek wybicia. Im bliżej średnie się trzymają przed wybiciem tym większe wybicie nastąpi. I zobacz - sprawdziło się średnie 15 - 45 dniowe były dosłownie przy sobie, długo czas.i Doszło do wybicia w górę - eferkty znasz - od około 1 zł do 17 z hakiem. Poskutkowało? I o to chodziło. A wiesz co bym zrobiła jak byłoby w drugą stronę? Automatycznie bym uciekałą aby zminimalizować straty. I zarobiłam skupując akcję cholernie dużo kasy. sprzedawałam już po pierwszym zahamowaniu jakoś na poziomie 7zł ale nie pamietam dokłądnie a drugą fczęśc akcji po jakoes 16, ale musiałabym zajrzec do rachunku, bo nie pamietam już. I tym sposobem kupiłam sobie luksusowe auto, sfinansowałam dziecku jego lekcje na fortepianie, jego szkołe prywatną, moge w nie inwestować, a mąż bardzo mnie kocha i jest ze mnie dumny. On jest lekarzem a ja zajmuję się finansami i rachunkowością. On dba o nasze zdrowie, ja o finanse, on też inwestuje, uczy się ode mnie. mój misio kochany;) Niedługo go zobaczę
Golfistka / 2010-01-20 12:52 / Tysiącznik na forum
No nie źle, jestem pod wrażeniem tego co piszesz, aż musiałam od razu sobie pójść kawę zrobić :). Oczywiście to widać, ze jesteś dobrze wykształcona w tym kierunku. Rzadko można spotkać takie kobiety - juz Cię polubiłam :).
Oddaję się w Twoje mądre ręce, jesli połączysz swoją wiedzę ze świadomością spekulacyjnego charakteru tej spółki. Poprowadź nas, mów co widzisz i kiedy.
Ja uważam, że pod notowania PP zacznie się ruch w górę (koniec stycznia) or 2 tygodnie po PP (druga połowa lutego). A teraz jeszcze czekam na cenę 1,05-1,08 aby kupić. A może spadnie jeszcze niżej, a potem grubasy + nastroje ogólne zdążą wynieść kurs w tych dwóch wyżej podanych momentach za 2-3 dni na odpowiednie wyżyny.
Co Madzi o tym myslisz?
PS. Nie zwracaj uwagi co na niektóre komentarzy - wszystkim nie dogodzisz, wiesz jak to jest w życiu. Ale nie znikaj, zostań z nami.
Golfistka / 2010-01-20 13:02 / Tysiącznik na forum
trzymam kciuki, aby Twoje średnie kroczące trzymali się blisko
siebie jak najdłużej :) i przed naszym obecnym wybiciem Chemosa.
Jak właśnie teraz się zachowują? (średnie kroczące)
Pozdrawiam gorąco.
magda1000 / 87.96.64.* / 2010-01-20 14:03
Mam tylko prośbę. Niech to co piszę będzie moją opinią. Proszę nie traktujcie mnie jak wyroczni, ja nie jestem doradcą inwestycyjnym. Zajmuję się finansami, ale to zupełnie inny dział. Powiem Ci co widzę, ale nie traktuj tego jako rekomendacji. Ja jeszcze trzymam chemos, choć za kilka dni podejmęjuż kroki w związku z tym co się dzieję. Zacznę od świecy. Otworzyło się na 1.13. Uznałam to za dobry znak, bo sama korzystam też z konsultacji z doradcą inwestycyjnym - chodzi o to, że on wczoraj stwierdził że sesja w usa może zapoczątkować kolejne polepszenie nastrojów, bo była dobra. Pogorszyło to trochę zxachowanie indeksu nikkei, on spadał - to azjatycki indeks. Zauważyłem że chemos reaguje teraz na ogólne zachowanie rynku. Jeśli dobre nastroje będą się utrzymywać i indeksy pójdą w górę - chemos też powinien - tak wsazuje AT. Średnia 45dniowa wypoziomowała się w swoim spadku - dlatego twierdziłam że mamy konsolidację, tym bardziej ze ostatnie swiece po tym spadku 14go codziennie byly o grosz lub 2 nizej - to swiadczy o uspokajaniu atmosfery spadkowej - wejsciu we wspomniany trend boczny. Co ze średnimi? 15dniowa jest wypoziomowana. Wszystko pokazą najblizsze dni - jesli skieruje się lekko w górę powstanie szansa, że przetnie od dołu sr 45 dniową. To ustanowi formacjęzłotego krzyża (Gold crucifix), sygnał kupna. Wtedy jest szansa ze chemos zacznie rosnąć. Istnieje mniej prawdopodobna wersja że średnia ta zawruci ku dołowi i wtedy może być gorzej i wtedy dopiero ja myślałabym o sprzedaży a nie teraz jak twierdzi sb i kompania. Nie ma teraz technicznych sygnałów sprzedaży. Podobnie średnie japońskie 9 i 22 dniwa trzymają się blisko siebie, niedawno 9 dniowa przeciela od dolu 22 dniową. Niby złoty krzyż, ale zabrakło siły aby kontynuować wzrost. Wróćmy do świecy. Gdyby dzisiaj nasza sesja zakończyła się dobrymi nastrojami(ale tylko wtedy)na chemosie moze powstac biala swieca - wystarczy juz kurs 1.14 i to automatycznie polepszyloby obraz techniczny spółki, potwierdziłoby siłę wczorajszego młota, choć jest to czarny młot. Te dwa warunki dałyby szansę na odbicie już teraz - ale pewności nie ma dlatego ja mówilam rano aby czekac co sie stanie do konca sesji. Nizsze otwarcie moze dac okazje do wyzszego zamkniecia ale tylko przy dobrych ogólnych nastrojach. Pytanie , które mnie dręczy, to dlaczego codziennie spadek jest o 2grosze, 1 grosz - zupełnie jakby ktoś tym kierował i lekko zaniżał kurs aby uniknąć panicznej wyprzedaży. Z drugiej strony trudno jest wysnuć, że to co sie dzieje jest efektem czyjejs spekulacji czy tez nie. MOżna jedynie domiemywac na podstawie informacji ze spółki. Ja bym zrobiłą tak. Gdyby nie daj boże średnia 15dniowa zawróciła albo 9 dniowa przeciela od dolu 22 dniową, myslalabym juz o wyprzedaży akcji. Jeśli tak sie nie stanie to moze sie okazac ze warto jeszcze czekac. Mam nadzieje ze pisze w miare zrozumiale, bo ja ukladam zdania nie zawsze poprawnie po polsku.
Golfistka / 2010-01-20 14:16 / Tysiącznik na forum
Och :), ależ jesteś utalentowana!! Ale jeszcze raz to wszystko przemyślę i potem wyżej Ci odpowiem - cudownie piszesz po polsku, jak nie jeden polak, zamieszkały Polskę od wieków. Pozdrawiam ciepło.
magda1000 / 87.96.64.* / 2010-01-20 14:36
Tylko pamietaj ze na gildzie do konca pewnym byc nie mozna, jak niczego zresztą. No ale te mechanizmy powiedzą nam dużo. Kiedyś zdarzylo mi sie ycofac po krzyzu smierci bo to sygnal sprzedazy przeciez. srtacilam, nawet sporo - wiecz kazdy raqz zarabia raz traci, ale jesli ogólnie w sumie czerpie sie zyski to jest ok. No i to jest sedno do którego chcialam dotrzec, do sedna mechanizmów średnich i swiec. Nie wiem tylko czy rzeczywiscie prawdą jest ze ktos zaniza kurs - bo tak czasem też myślałąm. Tylko widzisz jesli nawet tawk jest - to srednie i tak sie skierują odpowiednio do kierunku i nie ma znaczenia kto sprzedajje i kupuje, bo to wszystko podpowiadają średnie i swiece. Tylko jezeli prawdą jest ze spółką rządzi spekulacja chcąca zanizac kurs tak jak niektórzy przypuszczają może się sprawdzic niestety ten drugi wariant, że średnia 15dniowa zawróci. Wiesz ja mam sporo pracy, dostalam papiery do wypelnienia, uciekam.
Ach te marzenia ,te seriale ,ta moda na sukces / 119.62.128.* / 2010-01-20 12:27

- od około 1 zł do 17 z hakiem
magda1000 / 91.94.102.* / 2010-01-20 12:10
sorry, one były miedzy 1,50 i 1 70 kiedy zbuerałam, nie pamietam już
Golfistka / 2010-01-20 11:46 / Tysiącznik na forum
PS. A w ogóle - fajnie piszesz, trzeba przyznać.
* ^ * / 89.228.18.* / 2010-01-20 11:37
nie denerwuj się i nie odpowiadaj na niedorzeczności . . jest OK . . : ) )
Pipen / 87.204.193.* / 2010-01-20 11:27
Nono, ale się słodko pieklisz :D wrrr :D, ależ to kręci !!! :)))
giocco / 83.29.32.* / 2010-01-20 11:10
ja również dokupuje i mam juz 20.000 po 1.10.
teves / 2010-01-20 11:13 / Bywalec forum
po 1.08 mam i dziś do kupie jeszcze 10 tys.akcji
teves / 2010-01-20 10:24 / Bywalec forum
Moim zdaniem CHEMOS wyskoczy dziś na plus, jeśli nie zakończy się małym spadkiem.
Cena do zakupu rewelacja.

Pzdr
bkikl / 79.162.214.* / 2010-01-20 08:14
to jaki spadek dzisiaj obstawiacie? :)
giocco / 83.29.32.* / 2010-01-20 10:22
myślę że dzisiaj wyskoczy na 1.18
magda1000 / 91.94.152.* / 2010-01-20 09:43
Myślę że niższe otwarcie stworzy szansę powstania białej świecy jeżeli z zewnątrz będą sprzyjające nastroje i warunki, to potwierdziłoby pozytywny charakter wczorajszego młota, jedyne co można zrobić to poczekać jak rozwinie się sytuacja ogólna na rynku, jest spora szansa, że gdyby panowały dziś dobre nastroje na rynkach chemos utworzyłby białą świecę, która razem z wczorajszym młotem negowałaby już w dużej części prawdopodobieństwo spadku.
Golfistka / 2010-01-20 10:25 / Tysiącznik na forum
trochę śmiesznie, wybacz ..
Pozdrowienia i zyczenia zarobku / 94.75.121.* / 2010-01-20 10:09

2010-01-19 21:21:03 | 79.162.106.* | magda1000
Ja nie rozumiem, hm...... Też mi. Ten co rozumie najwięcej się
odezwał, Ja już się nasłuchałąm od Ciebie tych Twoich mądrości i
wiem jak mało rozumiesz;) Ale może pojmiesz po fakcie

no jak tam malenstwo ,ile juz stracili ci co weszli gdy zaczelas naganiac ???
Ze 20 % juz sie uzbieralo,prawda????
Ciekawa filozofia z tym

2010-01-20 09:43:22 | 91.94.152.* | magda1000
Myślę że niższe otwarcie

Na ogol kazdy marzy jednak o wyzszym otwarciu,czyz nie ?????
W koncu doczekacie wzrostu,tylko ze w tym czasie pieniadze leza,a nie powinny.
magda1000 / 87.96.57.* / 2010-01-20 11:06
Jeszcze jedno tylko. Jaka świeca powstaje po wyższym otwarciu i niższym zamknięciu? Jaka kiedy jest odwrotna sytuacja? Wiesz facet o czym mówisz? Czy taki z Ciebie baran że nie pojmujesz tego, że na spółce brakuje siły na to aby po wyższych otwarciach powstała biała świeca? Dlaczego powstają czarne? Bo masz wyższe otwarcia. Oczywiście pięknie byłoby gdyby otworzyło się wyżej i jeszcze wyżej zamknęło, ale na to nie ma siły w tej chwili. Poza tym Tym ofermo niemyśląca zastanów się co pieprzysz. Czy ja kogoś naganiam, namawiam do kupna?! Pytam si baranie kiedy tak powiedziałam aby kupowali lub sprzedawali. Jakim prawem oczerniasz mnie w ten sposób?. Nie potrafisz rzeczowo dyskutować i musisz zachowywać się jak szczeniak? Ile ty masz latek 30, czy 13? Czy ja rozmawiam z pełnoletnim facetem czy z gówniarzem z podstawówki?! Jak ktoś zna się na rzeczy to nie zawsze marzy o wyższym otwarciu tak dla Twojej wiadomości! I zechciej łaskawie pojąć, co się dzieje na spółce zanim walniesz coś głupiego. Potrafisz jedynie skrytykować, a gdzie jest Twoje uzasadnienie? Gdzie są dowody Twoich poglądów i Twojej zadufanej mądrości. Ludzie szlak mnie jasny trafił na tym forum. Tak jest na każdym forum w Polsce? Wszyscy Polacy się tak zachowują? Może czas abym wyjechała z tego kraju tam, skąd przyjechałam, bo jako emigrantka coraz częściej rozczarowuję się na tolerancji i poglądach tych ludzi. Nigdy nie widziałam takiej dziczy jak w Polsce choć byłam w wielu krajach.. Co jeden to bardziej zadufany od drugiego. I taki baran jak ten walnie coś tak kretyńskiego i wielka sensacja z tego. Trudno się dziwić że inteligencja stąd wyjeżdza. Przynajmniej bezrobocie wam spadło, bo kto mógł to się usunął. I ja coraz częsciej również o tym myślę. I to forum to koronny dowód na to, że warto odsunąć się od tego zaścianka. Smieszne co? Smiejcie się!!!! Najlepsze jest to ze wielu z tych mędrców nigdy nie pojmie swej głupoty. I z tego zaczerpnę ogrom satysfakcji.
magda1000 / 87.96.57.* / 2010-01-20 10:29
Dobrze mądralo - zrobimy tak - słuchamy jakie są twoje prognozy. Mianowicie Twoja cena wejścia i co obstawiasz - zobaczymy sprawdzanie się twoich wariantów. Nie będzie tak, że będziesz łapał mnie za każde słowo. Ja się w związku z tym uchylam od wselkich komentarzy, a teraz prowadz wszystkich Ty jeżeli jesteś doskonały. Nie wiem jaki masz interes w pisaniu takich bredni, śmianiu się z innych i straszeniu spadkami. O jeeeeezuuu, straszne. Słuchamy Twoich konkretów;)
Golfistka / 2010-01-20 10:28 / Tysiącznik na forum
nikt nie nagania, też nie na miejscu ten komentarz - każdy ma swoją wersję wydarzeń
arekkkkk / 91.193.99.* / 2010-01-20 08:34
Mysle że spadnie do przedziału 1,05-1,10 to raczej pewne a pewnie bedzie jeszcze niżej
kris30 / 91.193.99.* / 2010-01-19 23:35
Witam!Czy ktoś wie kiedy będą notowane PP???Z góry dziękuję za odpowiedz.
.b. / 77.114.246.* / 2010-01-19 21:15
Ja np sie ciesze ,ze na wszystkich forach jest tak duzo pesymistow bo to wrozy jedno-wzrost.Jak galopowalo do gory to wszyscy myslelismy o 2 zl a tu w druga strone.Kupuje sie jak sie zle mowi o spolce,a jak dobrze to sie sprzedaje.Czy rekiny gieldy mialyby komu sprzedac akcje z zyskiem gdyby nie bylo optymizmu leszczy?.Pamietacie,ze obecne spadki zaczely sie przy dobrych informacjach ze spolki?.Tak juz jest i juz,a na tym chemosie to juz nic nie wiadomo i te wykresy mozna wyrzucic w kosz .Ja jak kupuje jakis papier to licze sie z tym,ze trzeba bedzie poczekac dluzszy czas dlatego nie peniam a poza tym jakie to spadki.Gdyby lecialo po 10% dziennie to faktycznie bylby strach(kiedys to przezylem)
zyzol37 / 79.162.50.* / 2010-01-19 15:41
ciekawe kto oddaje po tej cenie chyba jakiś idiota albo specjalnie dołują żeby mięczaki oddały ze stratą .
Egar / 2010-01-19 15:33 / Tysiącznik na forum
Drodzy forumowicze, czy to koniec spadków czy zbieranie na dalsze spadki ???
_immortal_ / 2010-01-19 18:35 / portfel / Bywalec forum
witam all...

do piatku, ciezko powiedziec co bedzie sie dzialo, ale od pon moim zdaniem powinno wzrastac, spekulanci nie beda manipulowac, pozostawia wolną reke, wiec powinno rosnąć
ja osobiscie dzis dokupilem pare K po 1,12

jestem troche "busy" dlatego sie nie udzielam... i w dalszym ciągu czekam na syna :):):)

pozdr
novif / 188.47.118.* / 2010-01-19 15:36
to byla mala podpucha bo gdzie nagle zginely zlecenia kupna?
rafal70 / 83.18.90.* / 2010-01-19 14:43
witam wszystkich przeglądam to forum od 17.12.2009 kiedy to zapakowałem się w tą spółkę i bardzo minie dziwią przedzine wpisy np. SB. Magda 1000 i Golfiska sa dość aktywne na tym forum i wiele piszą rozsądnie. Sianie fermentu to tylko mieszanie ludzią w głowie może SB jest z rządu, a nie oto na tym forum idzie. W intersie spółki jest pozyskanie jak njwiekszego kapiału ze sprzedazy akcji.
Kurs który mozna uzyskać będzie w chwili notowania pp szcuje podobie jak golfiska 1,7-2 uważam że jest to poziom do osiągnięcia.
Golfistka / 2010-01-19 16:59 / Tysiącznik na forum
SB taki jest, on wszystkich potrafi czasem zadziwić, artysta z niego. Nie przejmuj się
ewidentnie w dol / 94.75.121.* / 2010-01-19 14:52
oj oj chyba mylicie wlasne zyczenia z rzeczywistoscia

http://stooq.com/q/?s=chs&c=1m&t=l&a=lg&b=0
magda1000 / 87.96.43.* / 2010-01-19 17:09
I ten link ma być wyznacznikiem?;) Analizujesz spółkę na uproszczonym wykresie liniowym? A co ty przepraszam widzisz z tego wykresu? Wybacz ale to śmieszne;) Jesteś w stanie na tej podstawie powiedzieć tylko, czy spółka rośnie i czy spada - nic więcej. Ten wykres Ci nic nie mówi;) Nawet nie podaje wartości obrotów. Czy Ty jesteś na giełdzie od dziś?;)
brak wprawy ???? / 94.75.121.* / 2010-01-19 19:33
a jednak ten wykres mowi wszystko,moge dorysowac co trzeba,ale to przeciez kazdy widzi
pozdrawiam

(czy 2 x 5 tez musisz sobie napisac?)
lubie Magdy ! / 94.75.121.* / 2010-01-19 19:37
co do obrotow,magdaleno,to sa te niebieskie pionowe pipki na dole.Im wyzsze,tym obroty wieksze.

Czy Ty
jesteś na giełdzie od dziś?;)
magda1000 / 79.162.106.* / 2010-01-19 20:24
Te pipki to możesz sobie do bagażnika włożyć. Wartości tam nie ma, uruchom sobie analizę techniczną (odnośnik poniżej tego który stosowałeś włączając wykres)
Ade..... / 94.75.121.* / 2010-01-19 20:06
i jeszcze do Twojego dlugiego napadu na SB,niestety jest tam mnostwo bledow

np.
Nikt nie ma interesu w
zaniżaniu kursu akcji, który i tak osiąga historyczne minima

no niestety,ale minimum roczne bylo 0,25,wiec o czym mowisz ??

Max/min 1r
3.22
0.25

W
tej chwili mamy konsolidację, przed wybiciem.

chyba nie rozumiesz okreslenia konsolidacja.Konsolidacja to pewien czas pozostawania w korytarzu,zazwyczaj poziomym lub slabo nachylonym o mniejszej lub wiekszej szerokosci,gdy kurs odbija sie od obu krawedzi,dolnej i gornej.Tu nie ma zadnej konsolidacji.Na razie spadlismy.Z ostatniej gorki ok. 1,41 .I potrzebne bedzie kolejne szachrajstwo,zeby tam wrocic.

To, że 14go mieliśmy spory spadek przy ogromnych obrotach nie świadczy
praktycznie o niczym

tu z kolei sama sobie przeczysz,dopiero co zarzucalas mi,ze nie podaje obrotow ( a po co,skoro sa na wykresie )
I tak dalej.
Powtarzam zycze wam jak najlepiej,ale to sa pobozne zyczenia,klasyczny przyklad "wishfull
thinking".
To nie jest normalna spolka i wchodzenie w nia jest na wlasna odpowiedzialnosc i zyczenie.Ale jak wiadomo,sa entuzjasci i Fona i Biotonu ,wiec zycze wam jak najlepiej.
Z pewnoscia beda jeszcze skoki,ale kiedy,wie tylko glowny macher.
magda1000 / 79.162.106.* / 2010-01-19 20:40
Gratuluje tej Twojej definicji konsolidacji. Trzymaj się jej od kropeczki do kropeczki, razem ze swoją niepowtarzalną WPRAWĄ:) Szkoda mi klawiatury na wyjaśnienia. W sumie to czytając Ciebie dla mnie nie ma z kim i o czym rozmawiać. Nie udowodniłeś mi niczego, jeżeli o to chodzi, ehhh z niektórymi ludżmi
magda1000 / 79.162.106.* / 2010-01-19 20:37
Twoje max i min są niepoprawne;) Ale mniejsza o to . Max to około 18zł, min to około 1zł. Dokładnych wartości dla Ciebie nie chce mi się sprawdzać. Nie uwzględnia się splitu podając je. Ale miałam sobie nie zawracać Tobą głowy. Mam ważniejsze problemy.
adeade / 94.75.121.* / 2010-01-19 21:05
kotku,te wartosci sa ze STOOQ,reszta btez,wiec sie nie osmieszaj.Mozesz szpanowac tu ile chcesz,ale zaklinanie rzeczywistosci na gieldzie NIE dziala.
Na razie spada i tyle.No chyba ze powiesz ze rosnie,ale wtedy masz powazny problem.
Jesli niebieskie pipki nic dla ciebie nie znacza,to tez masz problem.
Jesli dla ciebie wykres pionowo w dol to konsolidacja,to juz nawet nie wspolczuje.
Tak czy siak pozdrawiam,jak pisalem,nie gram na chemosie,wpadlem tu przypadkiem,bo zobaczylem czyjs login.
magda1000 / 79.162.106.* / 2010-01-19 21:17
O joj joj, no to ufaj dalej, że wszystko co na stooq jest w 100% poprawne. Problem to Ty masz człowieku - wiedza twoja mizerna, pozatym już takie głupoty gadasz, o jakiś współczuciach wobec mnie lub ich braku, pipkach niebieskich - daruj sobie takie głupie wstawki, bo naprawdę masz minimalny poziom rozmowy w tej chwili. To, co Ty gadasz to już głupie mechanizmy obrony. Wykres ze stooq to za mało bo nie uwzględnia on splitu. I na tym portalu jest mnóstwo niedomówien i przede mną nie zabłyśniesz takim "żródłem" jeśli już mowa o szpanowaniu. I nie mów do mnie kotku, bo Twoja pogarda sie mija z celem, a nie jestem twoją podwładną, abyś tak do mnie mówił - nie zachowuj się jak prostak. Zaklinanie rzeczywistości? - Facet do roboty się weź i poszukaj gdzie indziej ile była warta spółka. Ja widzę że musiałam mocno nastanąć na Twoje wielkie EGO, żę już takie głupoty gadasz. Portal stooq to wyrocznia - ja się ośmieszam - wybacz, ale nie mamy o czym mówić Facet. Jak dziecko traktujesz definicję konsolidacji - od kropki do kropki, dlatego nie rozumiesz że teraz jest konsolidacja wbrew Twoim wywodom i ja to podtrzymuję cokolwiek myślisz, bo ja wiem co mówię. Ile ty masz latek? Może trochę za wcześnie na poważną dyskusję co? Nic nowego nie wniosłeś. Piszesz herezje i śmiejesz się z innych. Dalej nie przedstawiłeś żadnego istotnego aspektu. A SB jak widze adwokatów potrzebuje bo go EGO zabolało tak jak Ciebie.
.b. / 77.114.246.* / 2010-01-19 21:42
Ha ha ha mam szwagierke Magde i tez jest taka nieustepliwa.Nie zrozum mnie zle bo ja ja lubie.Pozdrowienia dla Ciebie i zycze kazdemu jutro wzrostow bo nawet ci ktorzy twierdza,ze trafli tu przypadkowo,czekaja na wzrosty poniewaz maja ten papier.Szkoda nerwow,a zauwazyliscie,ze jak byly wzrosty to nikt sie nikogo nie czepial?
magda1000 / 79.162.106.* / 2010-01-19 22:01
no właśnie .b. , właśnie. Trafiłeś w samo sedno:)
trend,trend / 94.75.121.* / 2010-01-19 19:35
doloze jeszcze ten z dolu,
http://stooq.com/q/?s=chs&c=1y&t=l&a=lg&b=0
teraz lepiej widac ??
magda1000 / 79.162.106.* / 2010-01-19 20:18
Przepraszam, ale na tym poziomie nie będę rozmawiała - łapiecie mnie za słowa, tak być nie może. Poza tym raptem w kilka osób się na mnie rzuciliście. W takiej atmosferze nie będę dyskutować. Wasze historyczne minima są nieprawdziwe, nie należy brać pod uwagę splitu, a Wy bierzecie. Trwajcie w tych waszych teoryjkach, ja wam powiem jedno - rozumiem nie tylko konsolidację ale i resztę lepiej niż przewidujecie. Ale nie widzę sensu tłumaczenia wam czegokolwiek, bo efekty są tego mizerne. Wybaczcie ale te wynurzenia o mim zaprzeczaniu sobie są wręcz żenujące. To nie jest mój poziom i tak rozmawiać nie będę, żegnam;) I dużych zysków życzę;)
Adeade... / 94.75.121.* / 2010-01-19 21:06


Przepraszam, ale na tym poziomie nie będę rozmawiała - łapiecie mnie za
słowa, tak być nie może.

nikt cie za nic nie lapie,tylko pokazujemy ci bledy.Gielda jest jak matematyka,tu nie ma miejsca na takie bledy.Albo cos rozumiesz i piszesz dobrze,albo nie rozumiesz a potem jrecisz.
No i nareszcie koniec,powodzenia.
magda1000 / 79.162.106.* / 2010-01-19 21:21
Ja nie rozumiem, hm...... Też mi. Ten co rozumie najwięcej się odezwał, Ja już się nasłuchałąm od Ciebie tych Twoich mądrości i wiem jak mało rozumiesz;) Ale może pojmiesz po fakcie
Golfistka / 2010-01-19 17:33 / Tysiącznik na forum
:D
Golfistka / 2010-01-19 17:34 / Tysiącznik na forum
chyba każdy kocha wybrane przez siebie wykresy :)
magda1000 / 79.162.106.* / 2010-01-19 22:13
No jak widać Golfistko;) Nawet takie prościutkie liniowe wykresiki można pokochać i pasjonować się nimi wieczorami;)
nowii / 188.47.134.* / 2010-01-19 10:27
10 26 a tu juz 2,13 to do 1630 ile?
Fixing / 87.101.31.* / 2010-01-19 14:17
1,13 !!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy