CHEMOS

Money.pl / 2009-07-27 20:29
Komentarze do spółki: CHEMOS.
Wyświetlaj:
Mec / 217.153.102.* / 2011-12-30 10:02
CHEMOSERVIS-DWORY S.A.: Zawarcie aneksu do umowy znaczącej
Raport bieżący

Data sporządzenia 2011-12-30
Raport bieżący nr 36/2011
Skrócona nazwa emitenta CHEMOSERVIS-DWORY S.A.
Podstawa prawna Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Treść raportu

Zarząd Chemoservis-Dwory SA ("Emitent") informuje, iż w dniu 30 grudnia 2011 roku podpisał z SYNTHOS Dwory 7 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo-akcyjna - dawniej Synthos Dwory Sp. z o.o. ("Zamawiający"), aneks do umowy serwisowo-eksploatacyjnej z dnia 2 stycznia 2008 (czas trwania niniejszej umowy: do 31.12.2011). Przedmiotem umowy jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług w zakresie bieżących, pilnych i awaryjnych usług remontowych (serwisowych) oraz obsługa eksploatacyjna w branżach mechanicznej i elektrycznej w niezbędnym zakresie wymaganym do zapewnienia sprawności technicznej, wydajności i bezpieczeństwa wszystkich obiektów, budowli i instalacji produkcyjnych będących własnością lub dzierżawionych przez Zamawiającego. Rozliczenie wykonywanych robót dokonywane jest w oparciu o składniki cenotwórcze: stawka roboczogodziny, narzuty kosztów pośrednich, narzuty zysków; ceny zakupu materiałów, usług – powiększonych o narzuty kosztów zakupu. Aneksem zmieniono termin obowiązywania umowy, który od dnia 1 stycznia 2012 r. ustalono na czas nieokreślony, szacując, że wartość świadczeń wynikających z powyższego w okresie 5 lat wynosić będzie 57 500 000,00 zł + VAT. Kryterium znaczącej umowy wynika z przekroczenia 10% wartości kapitałów własnych Emitenta. Podstawa prawna: § 5 ust.1 pkt 3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 z późn zm. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-12-27 17:52
NO, to udało się skupić trochę tego papiera, teraz powoli czas na to, aby chodź trochę odbiło, a potem idzie to na wywałkę.

Może to nie zabrzmi skromnie, ale udało mi się skupić 150 000 szt. tego papiera po 20 gr za akcyje, więc jestem zadowolony. Sprzedam, gdy dojdzie do 24 gr, nie zamierzam więcej czekać.
Takich jak ja jest wielu, więc jak chcecie, aby papier rósł, skoro podaż jest duża i to na każdym kroku.....
J1512 / 83.26.207.* / 2011-12-27 13:07
Skoro Chemos ,,to główno w które nie warto inwestować” według ,,Najmądrzejszych z mądrych”
na tym forum, to niżej podaje tekst pod rozwagę i kto miał racje.


Chemoservisu-Dwory: 70 proc. zysku na dywidendę
DMK 23-12-2011, ostatnia aktualizacja 23-12-2011 00:06
– Jako zarząd będziemy rekomendować wypłatę dywidendy w wysokości ok. 70 proc. rocznego zysku netto – mówi „Parkietowi" Wojciech Mazur, prezes Chemoservisu-Dwory, giełdowej spółki specjalizującej się m.in. w usługach związanych z instalacjami przemysłowymi.



Narastająco po trzech kwartałach grupa miała 2,4 mln zł zysku netto, w porównaniu z 1,5 mln zł w takim samym okresie przed rokiem. Przychody wzrosły do 114,3 mln zł z 62 mln zł rok wcześniej. Od debiutu na giełdzie w 2008 r. firma wypłaciła dywidendę raz – z zysku za 2008 r. Wyniosła ona wtedy 815 tys. zł (0,06 zł za akcję). Zeszłoroczny zysk Chemoservisu-Dwory wyniósł 724 tys. zł i okazał się zbyt mały, by dzielić go między akcjonariuszy. W całości został przeznaczony na kapitał zapasowy.

2,4 mln zł zysku netto narastająco po trzech kwartałach miał giełdowy Chemoservis-Dwory
Jakie będą wyniki grupy w końcówce tego roku? – Po wzroście przychodów w III kwartale o 117 proc., do 51,3 mln zł, można założyć, że cały rok będzie najlepszy w naszej historii pod względem uzyskanych obrotów – mówi jedynie Wojciech Mazur. Przypomina przy tym, że w III kwartale spółka zdobyła zamówienia na około 11,8 mln zł. Największe z nich to kontrakty z Profarbem opiewające na 4,7 mln zł i ZAK na 2,6 mln zł.

W ocenie zarządu taki poziom dywidendy pozwoli na realizację planowanych inwestycji przy zachowaniu płynności finansowej spółki. W planach jest m.in. kontynuacja rozbudowy parku maszynowego. – Chcemy na to przeznaczyć 600 tys. zł. Łączna kwota na inwestycje w przyszłym roku powinna jednak przekroczyć 1,5 mln zł – dodaje Mazur.

Jednocześnie informuje, że Chemoservis wycofał się z planów poszerzania grupy kapitałowej. – Nie będziemy przejmować producentów i dystrybutorów ciepła. Taka decyzja wiąże się z podjętymi już działaniami, które mają na celu zaangażowanie w realizację dużych przedsięwzięć wynikających z podstawowej działalności – wyjaśnia prezes. Spółka już kupiła (za nieujawnioną kwotę) halę produkcyjną niezbędną do produkcji konstrukcji stalowych.

Według wcześniejszych doniesień Chemoservis miał na celowniku dwie firmy, których sprzedaż roczna wynosiła do 60 mln zł.

W czwartek za papiery grupy płacono 0,22 zł, co oznaczało wzrost o 4,8 proc.

PARKIET
tonio / 178.235.47.* / 2011-12-25 22:15
http://www.parkiet.com/artykul/7,1156768-Zarzad-Chemoservis-Dwory-deklaruje--przejec-nie-bedzie.html
J1512 / 83.22.252.* / 2011-12-21 09:43
Wszystkim inwestorom tu piszącym na św.BOŻEGO NARODZENIA życze zdrowia szczęścia i błogosławieństwa Bożego. By narodzona dziecina przniosła dużo radośi w wasze domy i rodziny.
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-12-20 17:00
No, to mamy praktycznie 100 000 sztuk akcji zakupionych po 20 gr, teraz sam jestem ciekaw, czy spadnie jeszcze czy nie.

Powiem tak, jeśli spadnie, to mam jeszcze kasy na kolejne 100 000 szt. akcji i po te 18 czy 19 gr kupię.

A wiecie dlaczego o tym mówię? Nie tylko, żeby się chwalić, bo to nic wielkiego. Chodzi mi o to, aby pokazać, jak myśli setki inwestorów spekulantów, którzy "okupują" ten papier i liczą na te 2,3 czy 4 grosze i wywalają, aby zrealizować zysk i znów aby kupić taniej i sprzedać drożej. Takie nastawienie nie ułatwia w związku z tym wzrostu cen akcji chemosa, gdy nie ma do niego nie tylko zaufania ze strony inwestorów, ale także większych graczy.

To wszystko powoduje, że ceny akcji są właśnie po te 20-21 gr na dzień dzisiejszy, tj. na grudzień roku pańskiego 2011 r. ;-)
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-12-20 14:13
Pięknie, kolejne akcje chemosa po 20 gr. zaczyna być fajnie....;-) pozdrawiam sprzedających - dzięki!
student0 / 95.178.44.* / 2011-12-20 16:27
dzień dobry graczu giełdowy, widzę że dalej bryndza
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-12-20 16:50
......

a skąd ta zmiana wypowiedzi do mojej osoby?

... nie wspominam ciebie dobrze, więc???
student0 / 95.178.44.* / 2011-12-20 17:14
:)
student0 / 95.178.44.* / 2011-12-20 17:14
Masz wredny język, ale przyzwyczić się można.
Tacy są ludzie. Ale nie o tym...

Z okazji zbliżających się świąt Bożonarodzeniowych życzę Tobie i wszystkim użytkownikom powyższego forum zdrowych, pogodnych i rodzinnych świąt.
xz / 178.37.1.* / 2011-12-20 18:35
nie odzywaj sie do niego:) widzisz że sam ze sobą pisze...
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-12-20 20:58
a właśnie, zawzięty i podły człowieku, wiesz, że nawet szacunku dla samego siebie nie masz?

tacy jak ty pewnie całe lata się onanizują i żyją wciąż kompleksami, porównując się do innych...co za syf!
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-12-20 20:54
...musisz być strasznie nieszczęśliwym człowiekiem....współczuję twoim najbliższych i rodzicom....
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-12-20 20:55
...oczywiście zapomniałem dodać: psie!!! buchachachachacha
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-12-20 17:39
NO proszę, nie wierzę....aż ciężko uwierzyć, chyba cud....

Pewnie zdajesz sobie sprawę, że "ten wredny język" jak określiłeś jest tylko na potrzeby takich jak kilku tutaj poniżej, gdyż zasłużyli na to. W takich sytuacjach potrzeba jeszcze powiedzieć jedno magiczne słowo: "przepraszam" i tematu nie ma, to tak na przyszłość ... ;-), chodź wiem, że ciężko ludziom to przez gardło przepuścić.

Dziękuję za życzenia, również ja życzę Tobie błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-12-20 13:32
POLO6, coś tam udało mi się kupić za te 20 gr, ale to wciąż zbyt mało sztuk. Może jeszcze ktoś wyrzuci i wciągnę jeszcze, tak jak mówiłem Tobie, te 100 000 - 200 000 szt. zamierzam łącznie skupić i potem ożenić po 24-26 gr. pozdrawiam
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-12-19 12:47
Jednak idzie w kierunku 20 gr za akcje, więc zacieram ręce i trzeba skupić tego papiera. Tym, co mają trochę kasy polecam kupić po te 20 gr za akcje, to naprawdę fajna cena na zrobienia dobrego deala lub uśrednienie.
j1512 / 79.191.8.* / 2011-12-19 11:46
Widze że na forum jest nerwowo napisze prognoze na następny rok.
Idzie nowe w Nowym Roku,
inwestorzy stoją z boku.
Jak wyświetli się zielone,
pójdą wszyscy w dobrą strone.
A jak giełda jest czerwona,
każda buzia zasmucona.
Do portfela patrzy z góry,
a tam tylko same dziury.
Przez nie kasa wciąż wycieka,
tak jak przysłowiowa rzeka.
Trzeba by zrobic zakupy,
gdzie?jak giełda jest do d..py.
Z Nowym Rokiem będzie nowe,
każdy złapie się za głowe.
Nikt nic zrobic już nie możę,
jak sam sobie nie pomoże.
Wszyscy mądrzy na tym świecie,
mówią lepiej będzie w lecie.
Ta prognoza nie jest miła,
chciałbym by się nie sprawdziła!
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-12-18 21:05
Hej, komisarz, co jak co, ale Twoja interpretacja faktów jest niezwykle przekłamana i jak zwykle jesteś tylko oszczercą. Wiesz, durny psie, polecam założyć forum pt.: OSZUSTWA I HIPOKRYZJA

hehe, skończony kretyn który nie może przeboleć, że jest psem nazwanym przeze mnie,
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-12-18 20:49
No proszę, kolejny "lekarz" i "święty" się znalazł.....

... poraz kolejny widać, jak złość i wściekłość bierze tych, którzy mają inne zdanie ode mnie, hehe, śmieszni i żałośni ci ludzie
komisarz / 78.88.252.* / 2011-12-17 13:25
Dla tych którzy próbują wdawać się w dyskusje z psychicznym "Graczem" polecam prześledzenia tego forum z miesięcy wcześniejszych. Tutaj nie ma nikogo z kim by nie wchodził w konflikt na swoim niskim poziomie. Zasada jest tylko jedna absolutnie nie komentować i nie dyskutować z nim bo on ma duże problemy że sobą.

Zaraz zobaczyć komentarz pod moją wypowiedzią typu
"buhahah psie ty znów szczekasz"
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-12-18 20:50
wiesz, ty naprawdę jesteś takim psem, który szczeka....ale nic więcej nie potrafi wnieść sobą!

a skoro tak, no to nie ma innej rady, jak dalej nazywać ciebie psem, a więc: no psie, szczekaj, bo pan karze...hehe
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-12-18 20:48
"buhahah psie ty znów szczekasz"
POLO6 / 2011-12-17 17:28
Komisarz wpelni zgadzam sie w 100% nie wolno nikogo obrazac bo to swiadczy o osobie piszace.Macie racje GRACZ napewno nie jest bez winy widze ze dzien swoj zaczyna na odpisywanie na komentarze pisane wczesniej pod jego adresem/i to jest blad/potem leca nastepne epitety i tak to sie nakreca.Niby wszyscy jestesmy sobie obcy nieznajomi ale mamy wspolny cel zarobic na chemosie.Jego sposob jest kupic tanio zarobic/odrobic wczesniejsza strate/ i to jego swiete prawo.Forma pisania Gracza byla na spadek ,ale sami wiecie ze mial racje i nie twierdzcie ze to dzieki jego pisaniu kurs spadl.My mamy akcje i tracimy on ma kase moze kupic wiecej z kazdym spadkiem .Pisalem i pisze z Graczem nie przezywa mnie nie ubliza i czyz nie mowil sprzedaj odkupisz taniej zmniejszysz strate czyz nie mial racji !!!!.Myslicie ze kupilem chemosa dlatego ze J1512 napisal ze to spolka dobra.Nie kupilem bo zrobila wyskok 20% i tak myslalem ze odbila i tak bedzie co dzien ,a potem z dnia coraz nizej wpierw starata 7 potem 1400 i dalej Tak ludzilem sie ze jutro bedzie lepiej i tak jak w przypowiesci czym glebiej sie wpadnie w studnie ty gorzej wyjsci /Mozna rozmawiac i wymieniac zdania opinie a nawet czytac wiersze /zachecam j1512 pisz masz talent/.A nie obrazac sie .XZ tez zarzucil mi wpisy moje sa zenada

xz / 178.37.21.* / 2011-12-14 12:55

jak czytam twoje wypociny to zasypiam a gracz z ciebie taki jak z tego pola:( zamiast zadzwonić i porozmawiać sobie z Mazurem to wy jak dzieci emalie piszecie. Skaczcie to

może ktoś wreszcie poważny zacznie się udzielać

-ma prawo do tego moze kazdy widzi co chce widziec ale nie oznacza ze musi wszystko wiedziec najlepiej.Niestety nie. Dlatego prosze was skonczmy z ta wojenka bo to droga donikad.
Graczu Ciebie tez prosze pohamuj swoj temperament bo tak jak Ty Inni tez nie chca byc obrazani naprawde nieladnie.Moze choc sprobujmy zaczac pisac o inwestowaniu moze pomoze nam to w inwestowaniu /kiedys inwestowalem w pewna spolke i pisal tam gosc .. objasnial podstawy fibo analize techniczna nikogo nie obrazal choc niektorzy go prowokowali i bylo to cos pozytecznego.W czerwcu napisal dziekuje wam ale dla mnie kapital jest najwaznieszy i teraz opuszczam gielde i kupuje walute/nie napisal jaka/ bo tu bedzie nieciekawie .Niektorzy sie smiali bo roslo i wydawalo sie ze juz tak zostanie az nadszedl poczatek sierpnia i byl szok .COs co odrabialem 26 mies stracilem tylko przez spadki w sierpniu a jest rownowartosc samochodziku.No i co mam sie obrazac na xz ze powiedzial ze jestem inwestor jak ...Mial racje sam to wiem.Mozna sie oburzac ale taka jest prawda .kazdy z nas ma wzloty i upadki poki mamy kase mozemy to odrobic bez kapitalu ani rusz.dlatego pozdrawiam wszystkich i przepraszam nikogo nie chcialem obrazic
Pozdrawiam wszystkich/all/
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-12-18 20:58
POLO6, widzisz, ja mam w dupie tych, co mnie krytykują i tylko oddaję im to, na co zasłużyli. Niepotrzebnie ze mną zatarli, stąd jest jak jest.

I nie mów takich głupot, że zaczynam dzień od odpisywania innym, bo tak wcale nie jest.
Kiedy mam ochotę, to odpiszę, innym razem mam w to w dupie.

Tak Ci powiem, że zaczęło się to kiedyś tak, że gdy pisałem, to jednemu się coś nie spodobało, użył kiepskich słów, odpowiedział źle więc mu przygadałem odpowiednio. Potem powtórował mu inny i trzeci i tak to trwa do teraz, nie może tych kilku przeboleć, że miałem odwagę odbić piłeczkę i w odważny sposób obronić mojego zdania. Tak ich to ubodło, że do dziś dzień próbują sapać, hehe, śmieszni ludzie
POLO6 / 2011-12-16 22:30
Witam Graczu .Przykro czytac takie wpisy forum wymiany opini na temat spolki ktora co niektorzy maja lub jak w twoim przypadku chca zakupic sprowadza sie do inwektyw roznych okreslen ktore nic nie wnosza do rozmowy dyskusji . Szkoda zaczelem troszke pisac tez mi sie dostalo ze to zenada itp wiec stwierdzilem poczekam i zobacze co tu koledzy napisza .No i dzis cisza odnosnie spolki poki co stwierdzili ze skoro nie spada w dol to mozna zajac sie pisaniem wierszy wspominkami co bylo kiedys jakies tam 300%. Ja skoro wierszy nie umiem pisac przezywan i pyskowek staram sie unikac bo to slepy zaulek a tylko podkreca atmosfere i rodzi agresje sprawdzalem wpisy i po za kilkoma bluzgami nic nie dowiedzialem sie o spolce trendzie nic czy nawet o wlasnych spostrzezeniach.Nawet takie naganianie o ktore ciebie Graczu oskarzaja to nic w porownaniu z tym co wyprawia tu ekipa ktora kurs trzyma z a twarz .sprzedaja po kilka akcji aby zbic kurs lub kupuja ze wyszlo na zero .Poprostu zamordowali spolke zniechecili inwestorow nie zeby spolka przynosila straty ale ona przynosi zyski .A spoljrz na spolke 08octava tam zablokowali kurs od sierpnia z dolu i z gory i spolka jest na tym samym kursie a akcjonariusze spokojni o kase w kazdej chwilimog wyjsc z akcji - a tu wyciskaja ile sie da zamrozili popyt i sa szczesliwi a do celowo zrobia resplit albo oglosza wezwanioe to krecenie lodow.tyle w temacie technicznie podwojna doji i dzis male biala swiece na masakrycznie niskich obrotach .trwa wyczekiwanie albo Graczu kupisz akcje albo bedziesz gonic kroliczka -oni maja plan i robia to zgodnie i oni nadadza kierunek . mam nadzieje ze koledzy inwestorzy zaczna pisac cos o spolce bo szkoda czasu na uprzejmosci w stylu ty ... ty ...bo to swiadczy o piszacym -choc wierszyk mi sie podobal ,martwie sie o kurs spolki bo to jest moja kasa i przykro jak w oczach topnieje.Poki co Graczu twoje na wierzchu a panowie maciciele wasze na dole i proscie ze bylo wiecej inwestorow ktorzy wejda przy 0.20 bo chwilka i bedziemy nastepnym biotonem i strata grosza to bedzie -16% a wtedy zaboli
Pozdrawiam ciebie Graczu i wszystkich inwestorow naszej spoleczki
Dobranoc
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-12-16 21:16
Ty, POLO6, najzabawniejsze wiesz co jest, jeśli chodzi o tych kilku poniżej? Że mam wielką satysfakcję, gdy zaczynają człowiekowi bruździć, gdyż to pokazuję, jak ich to rusza i jaka złość i wściekłość ich bierze, wtedy najbardziej grzeje z nich.

Jeszcze nigdzie nie spotkałem takich byydlaków jak np. "tepicdurni" czy "xy" czy np. "J1512", to tylko w Polsce tak jest....
takich powinno się po prostu wykastrować i powiesić za jaja i byłby spokój, pozdrawiam
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-12-18 21:02
hehe, nawet moje wypowiedzi cytują, no proszę, wkońcu,
xz / 178.37.11.* / 2011-12-17 12:29
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-12-16 16:21

Taki padalec jak ty tylko w jeden sposób jest traktowany: leje się go do upadłego, aby zobaczył, że jest
śmieciem.

A ty psie jesteś jak taki śmieć, niepotrzebny....
xz / 178.37.11.* / 2011-12-17 08:37
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-12-16 16:11

głupi durny psie!!!!!! poszczekaj sobie, no poszczekaj, to może pan ci rzuci kość, buchachachachach
xz / 178.37.11.* / 2011-12-17 12:30
cytaty niespotykanie inteligentnego człowieka i znawcy giełdowego.....
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-12-18 21:01
nie, błąd, to są cytaty dla takich jak ty, ćwoku....lepiej wkońcu w to uwierz, hehe
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy