CHEMOS

Money.pl / 2009-07-27 20:29
Komentarze do spółki: CHEMOS.
Wyświetlaj:
Mec / 31.174.247.* / 2011-10-14 18:25
Zadawałem sobie to samo pytanie,ale doszedłem do wniosku że ,chyba będzie lepiej coś napisać niż poddawać się i oddawać głos osobom próbującym zdominować forum.
Mec / 31.174.247.* / 2011-10-14 17:47
Od dawna At tak ładnie nie wyglądała aż żal patrzeć.
J1512 / 83.4.204.* / 2011-10-14 17:47
Bardzo mi przkro robilem co moglem i mialem nadzieje że dam rade coś zmienic,niestety nie ma żadnych szans.Forum w dniu dzisiejszym zostalo calkowicie pogrzebane.Musze postawic sobie pytanie czy nie pora by przestac pisac, do widzenia.
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-10-14 12:18
Ja zamierzam wyrzucić wszystkich? Chyba Panu coś się pomyliło, proszę czytać ze zrozumieniem ;-)
J1512 / 83.4.204.* / 2011-10-14 12:52
Ze zrozumieniem prószę bardzo wyliczę kto ma w/g Pana powinien wylecieć z tego forum; P. komisarz ryba, P. tepicdurni,.P.student0,o innych nie wspomnę bo przestali tu pisać. To nie licząc mnie i kilka wpisów co gościnnie zabrali glos nie ma niestety nikogo. To są fakty, kiedyś napisałem że forum CHEMOSA umiera. Teraz trzeba napisać że to forum faktycznie umarło!
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-10-14 14:06
Ale Pan się uparł, więc znowu coś Panu powiem. Wymienił Pan akurat 3 osoby, który zalazły mi za skórę, gdyż zaczepiły mnie pierwsze i zaczęły obrażać - stąd odpłaciłem im się jeszcze bardziej.

Jak poczułby się Pan, gdyby coś Pan pisał, i od razu jest kontra nie tylko nie uprzejma, ale z wielką zajadliwością oraz obrażaniem, tak bez niczego, po prostu dlatego, że Pan napisał coś, co im się nie podoba? Stąd traktuję ich jako padalców, gdyż załużyli sobie na to.

I dobra rada, proszę się nie wypowiadać za innych, bo to mało poważne
student0 / 95.178.44.* / 2011-10-14 17:07
To wszystko jest kłamstwem i obłudą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przejżyj sobie chory człowieku po jakich wypowiedziach zdecydowałem się napisać!!!!!!!!!!!!!!!!
I nigdy cię nie wyzwałem.
Nie masz za grosz kultury i wszystkich wyzywasz od psów itp
To jest hamstwo i prostactwo.
To forum żyło jak ciebie tu nie było!!!!!!!!!!!!!!1
Nikt nie chce czytać twoich wypocin, bo są bez sensu i mijają się z prawdą.
A to że mam student login nie świadcvzy że jestem gówniarzem bo jestem po 40- e i wypraszam sobie hamskie teksty w kierunku mojej osoby.
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-10-14 17:26
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
student0 / 95.178.44.* / 2011-10-14 17:34
No i widziisz jaki pustak z ciebie.
Ty naprawdę powinieneś się leczyć u dobrego psychiatry.
student0 / 95.178.44.* / 2011-10-14 17:35
A na pewne nie siebie ośmieszam tylko ciebie
STUDENT0 / 95.178.44.* / 2011-10-14 17:39
PROŚNA DO ADMINISTRATORA O USUNIĘCIE CZŁOWIEKA UPRZYKSZAJĄCEGO NAM WSZYSTKIM ŻYCIE O USUNIĘCIE GO,( GRACZ GIEŁDOWY )
JEST WULGARNY I OPRYSKLIWY
PROSZĘ O PRZEŚWIETLENIE JEGO WYPOWIEDZI
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-10-14 17:55
Oj, i w dodatku kłamczuch.......

Jeśli ADMIN to przeczyta, to rzeczywiście, dobrze jest usunąć tego choreg 40-latka.

Panie Administratorze, proszę zabanować tego chorego 40-latka, gdyż tylko psuje klimat tutaj i wypowiada się za innych.
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-10-14 17:20
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
J1512 / 83.4.204.* / 2011-10-14 15:04
Mało poważne, no to po kolei z tego co pamiętam jeden z panów przeprosił, kolejni napisali teksty w pojednawczym tonie i co się stało wszyscy widzieli. Nikogo nie mam zamiaru bronić ani napominać, mnie tylko zależy na tym by tutaj było normalnie. Skoro otrzymałem dobrą rade to ja też coś doradzę, proponuje napisać tekst w pojednawczym tonie a jestem przekonany że powinno być dobrze. Co pan zrobi nie wiem, ale wiem jedno jak tutaj będzie merytorycznie to wrócą inni. Ci inni mają ogromną wiedze znają rynek a to forum omijają z daleka A SZKODA!
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-10-14 17:19
Proszę zobaczyć na wpis powyżej, ten człowiek jest tak załajdły, że nie wyborażam sobie, aby mnie przeprosił - i wcale na tym mi nie zależy, gdyż tacy ludzie są dla mnie godni pożałowania. Pokazali, "na co ich stać", więc niech teraz liżą rany.

Dlaczego Pan nie zwróci się właśnie do innych? Czy nie widzi Pan, że jak tylko napiszę jakiś tekst, to mam zaraz odpowiedź negatywną?

Inwestorzy się zraźili.....nie wiem, trzeba ich o to zapytać.
J1512 / 83.4.204.* / 2011-10-14 10:39
Panie Gracz Gieldowy chcialem zapytac czy Pan tutaj chce pisac sam, bo jak widac zamierza Pan wszystkich stąd wyrzucic. Jeszcze tylko mala uwaga, wiem i rozumie co to jest GPW.
Potrafie Inwestowac i stosownie do sytuacji umie się zachowac.
Mec / 31.175.85.* / 2011-10-12 17:05
Każdy inwestor w przypadku spadku kursu uśrednia go ,a nie sprzedaje,bo jest inwestorem.Inwestor inwestuje i nie należy mylić z graczem.A dlaczego inwestorzy nie kupują po wyższych cenach ,a no dla tego że by Ci co na to liczą przemyśleli sobie swoje działanie ,niech się /wykrwawiają do końca/.
inwestorinaczej / 83.22.25.* / 2011-10-12 23:23
Każdy Inwestor Proszę Pana to Inwestor ! a utożsamianie inwestora z Tzw. "inwestorem giełdowym" to potwarz. Spółki giełdy papierów wartościowych nic wspólnego nie mają z inwestowaniem a jedynie żerowaniem na naiwnych. Spora grupa drobnych "naiwnych" nie powiem inwestorów, poszła i pódzie z torbami a efektem tego mamy teksty o treściach wzajemnie wrogich przy tym obraźliwych. Świadomość ograbionych z ambicjami inwestora takie rodzą efekty!
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-10-13 11:42
Zgadzam się z Panem, tylko nie wiem, czy jest sens uświadamiać wciąż o tych podstawowych prawdach. Mam wrażenie, że to jak walenie głową o mur.

Niejednokrotnie piszę to samo, tylko w innych słowach, a i tak mało kto to rozumie

pozdrawiam
J1512 / 83.7.54.* / 2011-10-12 14:37
Nigdy nikogo nie namawialem do zakupu,moja ocena CHEMOSA zawsze byla uczciwa.To dobra firma ma wyniki ale jak codziennie czytam celowo wypisywane negacje to mnie cholera bierze.Takie wpisy są zlośliwe i nikomu niepotrzebne.
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-10-12 21:21
Dobra, coś ci powiem. To, że z papierów wygląda, że Chemos ma się dobrze, to już od dawna wiem, gdyż jestem ekonomistą i potrafię raporty czytać. Tylko widzisz, tu nie chodzi o to. Tu chodzi o to, że ta spółka straciła w oczach inwestorów i o oto się rozbija. Zrozum to, a wtedy jakby inaczej spojrzysz na inwestowanie w spółki.
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-10-12 14:10
Znowu nieporozumienie. Chyba Pan mnie źle zrozumiał, więc wyjaśnię jeszcze raz.

Wszystko sprowadza się do jednego, aby polecać towar, usługę, która jest w stanie dać nam zarobić i to w możliwie niedługim czasie przy możliwie niedużym ryzyku.
Tu w przypadku Chemosa tak nie jest, więc trzeba to sobie krótko powiedzieć.
Jak człowiek przyzna się sam przed sobą, że rzeczywiście Chemos jest w skrajnie kiepskiej sytuacji (mówię o opinii wśród inwestorów i zniechęceniu do tej spółki) to wtedy bardziej trzeźwo spojrzy na całość i będzie mógł coś zrobić, podjąć bardziej optymalną decyzję.
Inwestor, który sobie założy maksymalną stratę na poziomie, np. 20% i który tego się trzyma jest dobrym inwestorem, gdyż jak spółka będzie generowała wyższą stratę niż 20% to uruchomi się jego stop loss i temat z głowy. Tak też jest w przypadku Chemosa. Ludzie , którzy kupowali go np. po 50 gr brali pod uwagę, że gdy spadnie do 45 to go sprzedają, itd. wchodzili wciąż nowi ludzie, z nowymi cenami niższymi, ale Chemos wciąż spadał, aż do dzisiejszych poziomów. Większość z nich sprzedawała, aby nie stracić więcej.

I na koniec proszę brać całą moją wypowiedź, a nie tylko kontekst. Czy tak trudno zrozumieć, że po prostu nie lubię, gdy ktoś nagabuje na zakup czegoś gdy w ogóle nie ma racji i pisze mrzonki?
student0 / 95.178.44.* / 2011-10-12 14:56
Kolego a gdzie ty przeczytałeś, że chemos jest ,, ...w skrajnie kiepskiej sytuacji "
Podaj mi link.
J1512 / 83.7.54.* / 2011-10-12 15:21
To latwo sprawdzic jak czegoś nie wiem to telefonuje do CHEMOSA i po prostu stawiam pytania.Mam nadzieje źe w/w zdanie to kolejna zlośliwośc.
student0 / 95.178.44.* / 2011-10-12 21:03
Nie złośliwość tylko cytuję kolegę, bo chemoś ma się dobrze jako spółka
J1512 / 83.7.135.* / 2011-10-13 09:03
Ja odnioslem się do zdania, przecież wiadomo kto to napisal.
J1512 / 83.7.54.* / 2011-10-12 13:58
Panie Gracz Gieldowy co Pan wypisuje! Na dole można przeczytac ,,Śmieszy mnie to jak ktoś namawia do zakupu"a niżej jest zdanie,,Gdybyście robili kurs byloby dużo wyżej niż jest teraz".To tak niby jest dobrze; umawiac się i wywalac kurs. Takie wybryki to nie inwestowanie tylko klasyczne kryminal tango. Prosze nie wymyślac glupot!
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-10-12 12:58
Patrzcie na inne spółki, w ciągu kilku dni potrafią dać zarobić te 5 -15% i to wcale nic wielkiego przy aktualnych wahaniach. Jest grono spółek, które dało 20 - 25% zarobić, po tym, jak spadały.

Nie dziwię się ludziom, którzy sprzedali akcje Chemosa teraz , na dniach, gdyż wolą odrobić chodź część strać inwestując w inne spółki. A to, czy w niedługim czasie znów przesiądą się na Chemosa, to inna kwestia.

W każdym bądź razie nie trzyma się papiera, który jest trupem i nie tylko nie daje zarobić, ale wciąż generuje straty. Nawet utrzymywanie się ceny na jednym poziomie to też strata, gdyż mamy inflację, stąd też taki inwestor jest do tyłu (nie licząc w ogóle kosztów zakupu i sprzedaży akcji).

Ci, co nagabują do zakupów albo trzymania akcji Chemosa moim zdaniem mało się znają na prawidłach giełdowych i liczą na fuks i szczęście. Takie strategie poważny inwestor nie bierze w ogóle pod uwagę, kieruje się wskażnikami, czyli m.in. odpowiednim okresem inwtestycji, stopą zwrotu netto oraz otoczką wokół spółki i perpsektywami. A Chemos żadnych nadzei i perspektyw nie daje jak na razie.

I jeszcze pytanie do tych, co nagabują na kupno....dlaczego sami nie dokupicie sobie tych akcji? Co? Dlaczego sami nie kupicie sobie chodź trochę tych akcji, skoro mają niedługo pójść do góry? ..... bo gdybyście byli pewni, że tak się stanie, stanelibyście na głowie, aby zorganizować pieniądz i dokupić, ale najwidoczniej liczycie na innych naiwniaków , którzy rozruszają kurs.

Śmieszy mnie to, jak ktoś namawia do zakupu, w ogóle nie będąc tego pewien. Jest tak w życiu, że gdy ktoś coś wie i jest tego niemal pewien na 100%, to zrobi wszystko, aby coś zastawić, coś pożyczyć, aby wejść w daną inwestycję i na tym zarobić. Dlaczego tak nie robicie? Gdybyście robili, kurs byłby dużo wyżej, niż jest teraz.
J1512 / 83.7.54.* / 2011-10-12 12:41
Tu zostal tylko taki inwestor który wie co robi,mnie nie martwi to że na razie nie rośnie.Jestem przekonany że wyniki za kolejny kwartal zadowolą ludzi.Wtedy zobaczymy kto mial racje,czy Ci co namawiali do sprzedaży ze stratą czy Inni co poważnie podchodzą do inwestowania.Ja wiem że sprzedaż w tej cenie to wielkie nieporozumienie.
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-10-11 11:15
Inne spółki rosną, gdy jest chodź trochę nadziei na odbicie na GPW, i przynajmniej na 2 lub 3 sesje dają zarobić spekulantom albo cień nadziei dla długoteminowych graczy, a CHemos jak nie rośnie, tak nie ma zamiaru, co za syfiasta spółka pod tym względem......

Cały czas robi swoje to, że ta spółka zraziła do siebie wielu inwestorów, a odbudować zaufanie jest niezwykle ciężko. Wcale się nie dziwię, jak coraz więcej jest sprzedających, którzy wkońcu stracili cierpliwość.

I chodź człowiek chciałby naprawdę uwierzyć w to, że Chemos poszybuje do góry, to nie ma żadnych podstaw ku temu, i to jest najgorsze......
p************ / 31.60.70.* / 2011-10-11 10:44
http://chemia.wnp.pl/jest-zgoda-na-zakup-czesci-zachemu,152718_1_0_0.html
Mec / 46.112.250.* / 2011-10-10 19:44
To do bora zasada ,ja tak grze obserwuje zawężoną ilość spółek.lecz nie jest to powodem dla dla mnie w podjęciu w decyzji o za angażowaniu się w spółkę znanego inwestora.W przypadku P. to jest to chwilowe.Jeśli chodzi o K .to dał zarobić inwestorom,co do S .to ma okazję się wykazać,a co zrobi to się okaże.A Chemos znajduje się w bardo ciekawym położeniu.

ilość
Mec / 188.33.79.* / 2011-10-10 18:11
Tak jak to napisał GDA 66 TY/nie martwcie się nadejdzie też i dobry czas dla
CHEMOSA . Teraz już nie warto sprzedawać./ Popieram uczciwe podejście do inwestycji,choć nie rozumie tłumaczenia /bo i tak tego nie kupie/
GDA66TY / 2011-10-10 18:30 / Tysiącznik na forum
Wyznaje kilka zasad i dobrze na tym wychodzę bo ciągle się ich trzymam.
Omijam szerokim łukiem spółki w które zaangażowany jest Krauze,Patrowicz,Solorz.
Obserwuję zawężoną ilość spółek ale dokładnie a CHEMOS do nich nie należy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy