CHEMOS

Money.pl / 2009-07-27 20:29
Komentarze do spółki: CHEMOS.
Wyświetlaj:
Mec / 31.174.14.* / 2011-08-04 18:04
No to mieliśmy pogrom ,kto miał wolne środki to miał piękną okazje do zakupu.Ciekaw jestem jak kurs się będzie miał przy odbiciu po spadkach,czy równie szybko będzie rósł jak inne spółki.A tak właściwie to jak wytłumaczyc tak wielką przecenę na całej giełdzie,przecież nie było specjalnie jakiś złych informacji za oceanu,wygląda mi to na wykorzystanie sytuacji do zwały przez naszych wielkich inwestorów i do zakupu w promocji.
jogi1970 / 83.13.154.* / 2011-08-03 08:59
zobaczycie co się bedzie działo jak się troche uspokoi na swiecie,myślę ze ten kto kupuje teraz zarobi minimum 100%.ja kupiłem i czekam,na drągowskim juz się doczekałem i tu też tak będzie.a wpisy jakiś idiotów którzy stracili pare złotych że to syf mnie rozśmieszają. pozdrawiam wiernych akcjonariuszy chemosa
J1512 / 83.10.245.* / 2011-08-01 15:42
Nigdy nie byłem ciekawy kto co ma bo mnie to nie interesuje, chodzi o coś innego. Jednym wpisem można spółce na długo zepsuć reputacje. Natomiast odbudowa zaufania trwa bardzo długo. Nikt mi nie powie że to co do tej pory smarowali obraźliwego ma sens.
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-08-01 16:24
Też się zgadzam, że negatywne wpisy robią swoje, niemniej zbyt wiele wcześniej ich już widziałem i na tyle znam się na GPW, iż nie robią one na mnie wrażenia.

Zbyt dobre wpisy, chwalenie, nagabywanie uważam że są jeszcze gorsze, gdyż na ich podstawie ktoś może nabyć duży pakiet akcji, a potem może się okazać, iż jest kupe kasy w plecy, gdyż zbyt wiele dobrego się naczytał i przestał być ostrożnym.

Zawsze są pochlebne i negatywne wpisy, tak jak w życiu, więc nic w tym dziwnego.
A czy ktoś te wpisy mocniej zaakcentuje, czy użyje w swojej złości bluzgi...też jak w życiu, normalne.
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-08-01 13:19
No proszę, tacy ludzi jak "komisarz ryba" , który jest cholerni zawziętym człowiekiem, nie popuści. A ja się tylko uśmiecham, gdy widzę jego wpisy, no bo co tu komentować.
Sam zaczął do samego początku się czepiać, dostał kontrę i z*****, a teraz go to boli i wciąż go to męczy.

Panowi, jogi1970 czy J1512, poglądy można zmieniać i należy, to normalna rzecz, w zależności od sytuacji i chwili, dlaczego tego nie rozumiecie? A te wasze domniemane poglądy, co niby ja zrobiłem z akcjami i takie tam, i tak nigdy nie dowiecie się, więc po co to wam.

Pozdrawiam i tych, i innych :-)
J1512 / 83.10.245.* / 2011-08-01 12:51
Widać że rozpoczęli sprzątanie w,, piwnicy'', dobrze by było żeby posprzątali,, parter i strych''. Po takim sprzątaniu mile widziane dobre wyniki za 1 półrocze i będzie SUPER!
jogi1970 / 83.13.154.* / 2011-07-31 09:01
to jest proste dlaczego raz pisze źle a za kilka dni dobrze o spółce.jak nie ma akcji to pisze że to syf bo chce kupic tanio,jak już kupi to spółka jest cacy. sami oceńcie wiarygodnośc tego gościa,a że spółka da zarobic to wszyscy wiemy. jak takie gówno jak ingrup dał to tu nie mam żadnych wątpliwości.
J1512 / 83.26.250.* / 2011-07-30 15:06
Czytam wpis poniżej i co widzę, przychylny komentarz nawet rekomendacja kupna trzymania akcji CHEMOS. Wszystko pięknie i ładnie ale pamiętam poprzednie np.; z dn. 2011 07 12 ,, Ta spółka to syf jakich mało ''.Albo takie G nie warto inwestować''. Czy tak można? Albo kopiemy Spółkę Chemos cały czas i to byłoby jeszcze zrozumiale, albo tworzymy totalną kompromitacje. Trzeba się zdecydować albo kopać albo słodzić. Jest w takim postępowaniu jaki sens logika. Bardzo rzadko odnoszę się do innych wpisów, ale tak po prostu nie można.
komisarz ryba / 188.121.0.* / 2011-07-30 22:31
Jak prześledzisz wpisy gracza giełdowego z kilku ostatnich tygodni to będziesz wszystko o nim wiedział. Jak pisałem w tonie jak on poniżej to mnie zjechał i chciał zbanować. Teraz sam smaruje, kto chce trzymać niech trzyma, kto sprzedał ma spokój, ja czekam na lepsze czasy, bo będą
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-07-29 22:20
Oglądnąłem ten wywiad i cóż.......uważam, że sytuacja rzeczywiście może się poprawić z Chemosem i to znacznie, jeśli uda się naprawdę poprzejmować czy sprywatyzować niektóre spółki, które ma Chemos na celu.

Dobrze, że różnicuje wciąż jeśli chodzi o przychody ale równie ważne jest to, że nie zapomina o tym, na czym się znają, czyli utrzymywaniu ciągłości ruchu maszyn i urządzeń.

Cóż, w 2012 r. akcje spółki mogą powrócić do poziomu 80 gr, kwestia wytrwałości i cierpliwości.

Na koniec dodam, iż wg mnie obecnie widzimy najniższe ceny akcji Chemosa, jakie były i jeśli się zacznie niedługo (sierpień) ruch na północ, to ten, kto ma wolny kapitał może spróbować zaryzykować i kupić tych akcji.

Uważam, że warto przytrzymać te akcje do następnego roku, możne nawet do końca 2012 roku.
Mec / 217.153.102.* / 2011-07-29 20:50
http://chemoservis.pl/wojciech-mazur-gosciem-programu-dzien-na-rynkach-tvn-cnbc
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-07-27 19:12
Widzisz, DrrD, dziś fajnie sesja pokazała, jak "stoją" akcje Chemosa, cały czas rządzi podaż.

Przy takim obrocie sprawy jest obawa, iż w ciągu najbliższych notować Chemos znów zejdzie poniżej 30 gr. Nie uważasz?
kasert / 2011-07-27 18:39
OK! tex sie zdziwilem jak mi z 0.44 spadlo do 0,30. Wiec sprawdzilem dzisiaj cenę z debiutu - ojjjjjjjjj... otwarcie było po 1,6!!!!! :) nie czytałem komunikatów - czy były jakieś dodatkowe emisjie???, jexeli nie to 1,6 podzielone przez 5 bo była taka wymiana akcji w listopadzie 2009 to daje nam dokładnie kurs dzisiejszego zamknięcia czyli 0,32!! Gdybym wcześniej wpadł na to by to tak policzyć, to nie kupowałbym po 0,44 :) Ale jak kilka dni wcześniej z 0,44 skacze na 0,52 i realizujac zysk po kilku sesjach (spadek ponwnie na 0,44) ponownie widze wyjscie z okilic 0,44 to kupuje - a tu pułapka ! - nastepnego dnia jux 0,41 i tak powoli na 0,32 (po za intradayowym 0,29).
Wiec mamy swoje 0,32 i teraz moxemy z 10-15% zejsć w dół albo jak pokażą lepsze wyniki kwartalne odpowiednio do góry. O poziomach 18,30 (ok podzielny na 5 = 3,66) za papier lepiej zapomnieć :) :) :) !!!!
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-07-27 15:24
DrrD, już pisałem we wcześniejszych postach, zerknij sobie na historię kilku tygodni.

Dobrzy inwestorzy potrafią na tyle przyjrzeć się spółce, że to teraz widać....

... a co widać? Zobacz, podaż króluje i jak myślisz, dlaczego?

Jest większa liczba akcji po stronie podaży, a to bardzo dużo mówi.
Ludzie ograniczają straty i wychodzą z tej spółki, co m.in. dobitnie dzisiaj widać.
Gdyby było inaczej, kurs poszedłby dalej, ale tak nie jest.

Inwestorzy po prostu nie wierzą w tą spółkę i tyle. Spółka nie tylko nie daje zarobić, ale generuje straty. Kurs już dawno został załamany i jest trend spadkowy.

Hehe, nikt specjalnie kursu nie dołuje, on się sam dołuje, bo posiadacze akcji mają dość i wyprzedają miminalizując straty.
DrrD / 31.60.77.* / 2011-07-27 17:07
Albo tacy "inwestorzy" :)
DrrD / 31.61.128.* / 2011-07-27 17:03
przy takim rozumowaniu ktoś kto dziś kupił niedługo sprzeda na niewielkiej stracie. To dziwne - zrobił się taki system? Tak mam rozumieć?
nie rozumiem tego że spółka tak traci. To nie jest zbyt logiczne.
Moim zdaniem zarząd wcześniej już pokazał że nie jest zbyt no powiem ogólnie "ok" między innymi sprzedając akcję i dołując kurs.
DrrD / 31.60.77.* / 2011-07-27 17:37
nie sprzedając - pożyczając akcję - błąd
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-07-27 12:01
Uważam, że pamięć prawdziwych średnio i długoterminowych inwestorów nie jest krótkotrwała, gdyż oni doskonale potrafią rozebrać spółkę na czynniki pierwsze.

A spekula.....to spekula, hazard aż tak nie analizuje, więc im tak na tej pamięci nie zależy.
Tylko że oni są w mniejszości, a to wszystko mówi.
DrrD / 31.60.31.* / 2011-07-27 12:30
No ok, czyli wg Ciebie spółka po rozebraniu na czynniki pierwsze jak wygląda? Bo chyba wygląda nieźle. Wobec tego jakie są hipotezy tego załamania kursu? Jedna to że ktoś specjalnie dołuje kurs spółki żeby potem zarobić, ale to takie proste tłumaczenie. A jakieś bardziej wykwintne? :)
komisarz ryba / 192.138.116.* / 2011-07-27 14:10
gracz giełdowy to ekspert na chemosie, pisał że umoczył mnóstwo kasy na tej spółce a teraz sieje teorie. Nie tutaj co analizować, jak ktoś zarabia to na ruchach po pare groszy. Nie ma czego rozbierać
Mec / 109.243.51.* / 2011-07-27 11:53
Poczekamy zobaczymy,kiedyś musi się zmienić,więc dlaczego by nie teraz.A pamięć inwestorów jest krótko trwała gdy widzą szansę na zysk.
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-07-27 11:44
Fakt, coś się zaczęło dziać, ale żeby powiedzieć, że np. trend się zmienił, potrzeba m.in. kilka sesji wzrostowych i osiągnięcie przynajmniej 40 gr za akcje, a do tego daleko.

Proszę pamiętać, iż na tym papierze gra duża spekula, która zadowoli się nawet 2 - 3 gr na akcji, a więc wcale łatwo nie będzie.

Podaż wciąż duża jest i dusi generalnie popyt.
Poza tym, pamięć inwestorów nie jest krótkotrwała i wciąż ta spółka zraża do siebie inwestorów.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy