CHEMOS

Money.pl / 2009-07-27 20:29
Komentarze do spółki: CHEMOS.
Wyświetlaj:
mietek23 / 2011-01-21 19:33
Dajcie sobie już spokój,zmięcie sobie forum bo żałośnie te wasze wpisy wyglądają,analizy też.
tompo75 / 2011-01-21 19:11
GTC obserwuję na razie... nic nie kupuję przy takich zawieruchach gdzie kurs lata jak chorągiewka i akcje za setki tysięcy zmieniają właścicieli z minuty na minutę.

Co do petroli... to patrząc po danych i wykresach to jest on tam gdzie być powinien, czyli kontynuacja trendu od chyba lipca 2008. Wydaje się że orzeł wylądował, ale tak samo się ludziom wydawało już w lipcu a widać jak jest.
Generalnie trzymam się od niej z daleka :)
A gdzie to ma dno? A tego nie wiem, tu już trzeba specjalistów od analizy fundamentalnej i tych co w spółce siedzą, choć to nic nie daje co najlepiej widać po chemosie, gdy to nie rynek decyduje o cenie a czyjeś zachcianki.

Jest tyle spółek, że można się trzymać z dala od chemosu, petroli, fonu, biotonuitd ;)
Ciekaw np jestem quo vadis hbpolska po przebiciu dołu przy 2,99.
Za to bankrut polrest ma się znakomicie - "kocham" giełdę :)

Sorry za off-topic i rozpisanie się.
No i szkoda że się nie pomyliłem co do Chemka dzisiaj :(
Tu jest za duża kolejka żeby "Kowalscy" coś zrobili - a Ci z dużym kapitałem... to jak dziś... kupić po 0,46 - szybko sprzedać po 0,49 - ponad 6% w parę chwil zarobić i długa, a co kogo więcej obchodzi.
Chemkowi by pomogło jakby wszyscy wzięli i na chwilę powyłazili z tych kolejek żeby zając 1549 miejsce do sprzedania od 0,48 do 0,5 ale to utopia.
Tak długo jak chemek jest pod 0,5 to nic ciekawego tu nie będzie i oby kolejny atak 0,5 przeszedł pomyślnie bo jak się ludzie całkiem zniechęcą to wyląduje w piwnicy, no ale jak on ma to zrobić jak tak a nie inaczej sobie spółka poczyna z akcjonariuszami.

Ktoś kiedyś dobrze powiedział, że polska giełda jest za mała i się tutaj za duże pieniądze przerzuca z konta w kont a Kowalski się musi podporządkować.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - tompo75.]
tompo75 / 2011-01-21 13:37
Uwierzę jak to przebije sensownie 0,50 a najlepiej 0,52 :)
bo znów mi to wygląda że ktoś skupił po 0,46 przez parę dni, a teraz wyprzeda po 0,49 i swoje zarobi i te miliony po stronie kupi co je ma, żeby dobrze wyglądało to mogą zniknąć. Szczególnie że tych 0,49 przybywa co tylko ktoś coś kupi.
No ale obym się mylił.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - tompo75.]
waldi101259 / 95.40.223.* / 2011-01-21 17:27
Moim zdaniem nie mylisz się co widać teraz, a jakie jest twoje zdanie o petrolinw spółka makabryczna ale dobra do spekulacji.
waldi101259 / 95.40.223.* / 2011-01-21 17:37
Co do GTC to moim zdaniem się wtopisz ale obym był złym prorokiem
gracz giełdowy / 87.105.213.* / 2011-01-21 13:03
Gracze, być może to preludium przed dużym jedno/dwudniowym wzrostem. Jest to całkiem normalne, bo na GPW nic nie jest powiedziane, że ma być tak a tak, to jest właśnie giełda, a akcje po bardzo długim czasie mogą zacząć iść do góry.
tompo75 / 2011-01-21 11:23
Ja kupiłem wczoraj ENEA i zobaczymy co się będzie działo bo ruchy są tam ciekawe a rozpietosc kup/sprzedaj masakryczna :)
Polimexu troche kupilem dzisiaj... zobaczymy.
Najwyzej sie wtopi - jak to na gieldzie
GTC fajnie dzis "zmienia wlasciciela" po 21,90 :) ciekawe co z tego wyniknie :)
No ale to juz zasmiecamy forum bo to o chemosie mialo byc... tylko ze tu sie nic nie dzieje... oby cisza przed burza :)
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - tompo75.]
mały akcjonariusz Chemosa / 95.48.117.* / 2011-01-20 15:30
Ten Chemos to chyba najgorsza spółka na giełdzie.Wszystkie bankruty ida w góre po 30%,a ten przy takich zyskach i z********** umowach spada ponad rok czasu . Zarząd i główni akcjionariusze Chemosa wszystkich zrobi w hu.....,nabrali kasy i mają wszystkich w du....
tompo75 / 2011-01-20 11:34
A czy mam szklaną kulę? No jasne, nawet cztery... tylko żadna nie działa :)
Nikt nie ma i nikt nie jest wróżką i wyobraź sobie że ja też nie umiem czytać z fusów.
Pomijamy tych co mają dość kapitału by kursami się bawić co jak wiemy jest niby karalne.
Dziś np obserwuję polnord, gant, construkcje, enea... i parę innych... czekam na sygnały... ale z wykresów i danych a nie z fusów czy frustratów forumowych typu SB.
I nawet nie jestem dobrym inwestorem bo jak widać Lubawę można było śmiało potrzymać i sprzedać drożej... no ale ja wolę małą łyżeczką... itd.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - tompo75.]
waldi101259 / 77.112.146.* / 2011-01-21 10:37
Fakt z tym przywiązaniem z sentymentu. Co do midasa to też uważam że ma przyszłość niepewną, ale jest szansa na ruch w górę więc na wszelki wypadek kupiłem 1000 - najwyżej stracę jak to na giełdzie bywa.
tompo75 / 2011-01-20 10:18
A "udzielam" się tu z sentymentu chyba, co też jest powszechnym zjawiskiem psychologicznym przy inwestowanie, przywiązanie do akcji które się dłużej posiada.
I po prostu też czekam kiedy chemos odpali żeby na nim zarobić, bo chce tego samego jak każdy tutaj.
Myślę że jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów więc pana SB będę po prostu ignorował.
Natomiast co do manolo... no nie wiem... trochę ryzkykowne z tym Midasem jak na razie bo bliżej mu przełamań dołów niż znów testowanie piątek czy szóstek :) no ale zobaczymy.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - tompo75.]
tompo75 / 2011-01-20 10:12
http://img841.imageshack.us/img841/3553/123iz.jpg

masz i zamilcz dzieciaku bo słuchać już się Ciebie nie da.
i gratuluję, udało Ci się mnie sprowokować, masz talent.
a terez idź i ucz się jak się inwestuje na giełdzie miast pisać brednie na forum
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - tompo75.]
według mnie / 84.234.0.* / 2011-01-19 23:46
Człowieku daj już sobie spokój, bo zaśmiecasz forum ...
SB-BILILU / 95.48.117.* / 2011-01-19 23:32


0
2011-01-19 16:38:37 | tompo75
Re: CHEMOS [0]
Niech sobie każdy robi jak chce i gdzie chce z jego własnymi pieniędzmi. Dzięki temu
istnieje giełda.
Mówiłem tylko i mówię, że kurczowe trzymanie się "bo urośnie" jest bez sensu przy takich
numerach jak teraz.
Dawno sprzedałem, zarobiłem gdzie indziej, (ost na Lubawie -t.j. wczoraj i dziś) ale nie
mam zamiaru nikomu udowadniać zamieszczając tu wyciąg z DM.
Po prostu nie obchodzi mnie już kto co komu sprzedał, po ile, za ile, kiedy, na co i po
co w chemosie.
A teraz popatrzcie na wolumen....

A co do Pana KAPRYCHO to sobie zobacz poprzednie moje posty, w których podawałem nazwy
spółek NIM UROSŁY a później na nich zarobiłem.
Sorry ale na czym, kiedy i cen we/wy na najbliższe dni Ci nie podam - bo takie mam
kaprycho.

O- WRESZCIE WIEM JAK TO CYTOWAĆ.
PARZCIE KOLEDZY - WCZORAJ I DZIŚ ZAROBIŁ NA LUBAWIE -PO ZAKOŃCZENIU SESII - JA ZAROBIŁEM DZIŚ 20% NA WIKANIE-9,68%NA MNI-8,84 NA ONE2ONE-8,11 NA POLLENAE I NA LUBAWIE TEŻ,ABY NA CHEMOSIE MAŁO ZAROBIŁEM BO KUPIŁEM PO 45 GROSZY.UDOWODNIJ ŻE NIE .
ALE MNIE ROZŚMIESZAJĄ TAKIE TYPY CO ZARABIAJĄ PO SESJI,A NIE POWIEDZĄ NA CZYM ZAROBIĄ W LUTYM.KAZIK SKĄD TAM Z KOLEŻKAMI CHOCIAŻ PRÓBUJE COŚ TAM WYWRÓŻYĆ.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - tompo75.]
SB-BILILU / 95.48.117.* / 2011-01-19 23:22
ZGADZAM SIĘ Z KOLEGAMI PONIŻEJ .JAKIŚ SMIESZNY tompo75 SPRZEDAŁ CHEMKA ,KUIPIŁ 10 SPÓŁEK CO UROSŁY MU 100 % HI,HI I NADAJE NA CHEMOSIE JAKBY CAŁĄ SWOJA KASE CZYLI 500 ZŁ WSADZIŁ W CHEMOSA.
ALBO MOŻE SPRZEDAŁ WIELI INWESTOR tompo75 PO 45 GROSZY I NAGANIA ŻEBY PO TYLE SAMO ODKUPIĆ.
ukulele / 83.25.249.* / 2011-01-19 18:15
tompo i waldi ...jakos dziwnie sie czesto udzielacie ..z lubosica kazdemu obrzydzajac akcje chemosa ... skoro to taki trup ... zarzad to zlodzieje to co was sklonilo wczesneij do zakupu ich akcji ... ????? ...przedsatwiacie sie jako eksperci wiec nie mozna mowic o jakims przypadkowym zakupie ..wiec prosze ... jakie mieliscie podstawy zeby kupic akcje chemosa.. ????? ja mam jedno przemyslenei na wasz temat ..jestescie tu celowo ..macie wprowadzac zamieszanie itd ..slucham jakie numery sie tu dzieja ....jakie numery ..ze co ze ktos kupuje i sprzedaje ...czy chodiz o to ze mazur i spolka nawet wolumen potrafili uwalic ..a jak cie to nie obchodzi to po co glos zabierasz ..conajmniej dziwne zachowanie ...
według mnie / 84.234.0.* / 2011-01-19 18:27
A tak na marginesie to mnie również się to wydaje podejrzane, że osoby które się już wysypały z chemosa tak aktywnie sie tu udzielają ... już były głosy że jeden z nich sieje tu propagandę ...
według mnie / 84.234.0.* / 2011-01-19 18:24
dokładnie ... miałem sie już nie wypowiadać, żeby nie karmić niepotrzebnie informacjami tych, którym na nich zależy ... jednak podpisuje się pod powyższym ... obserwuje arkusz zleceń już od jakiegoś czasu i widzę co się dzieje ... akcje są skupowane przez "kogoś" i nie mam co do tego żadnych wątpliwości ... póki co skupują po 0,47 i czekają na jak najwięcej zleceń po 0,48 do kolejki ... a malejący wolumin tu znaczy tyle, że kończą się akcje panikarzy i zostali jedynie Ci co sprzedadzą dopiero z zyskiem, poza tym oznacza to także, że skończy się zaniżanie kursu i skupowanie akcji po 0,47 ... myślę że już niedługo spuszczą tego psa ze smyczy :)
asassin / 188.138.0.* / 2011-01-19 21:30
a ty mowisz o tym zleceniu na ok milion akcji po 47 groszy ..no jedyne co z tego wiemy ze ktos kto ma calkeim niezla kase cos probowal na chemosie ugrac ..a jak raz sprobowal moze i sprobowac jeszcze raz ...
według mnie / 84.234.0.* / 2011-01-19 21:58
to zlecenie akurat też zauważyłem, ale nie mówię tylko o nim ... takie większe zlecenia pojawiają się tylko w fazie przyjmowania zleceń, żeby kurs się nagle wydawał zmieniać ... w dodatku sprzedawanie po np. 10 akcji czy chociażby 200 tylko żeby kurs choć przez chwile pokazał niższą cenę ... nie sądzę, żeby im się jeszcze długo chciało bawić w zbijanie kursu zwłaszcza, że już praktycznie nikt nie chce sprzedawać po 0,47 ... trzeba czekać godzine nieraz żeby jakaś transakcja była a i to nie wiadomo czy nie sztucznie wywołana przez tych co sie tym kursem "bawią" ... chociaż wciąż najlepszą moją radą dla tych co chcą zarobić na chemosie to przestańcie sprzedawać po idiotycznie niskich cenach a kurs będzie rósł ...
tompo75 / 2011-01-19 16:38
Niech sobie każdy robi jak chce i gdzie chce z jego własnymi pieniędzmi. Dzięki temu istnieje giełda.
Mówiłem tylko i mówię, że kurczowe trzymanie się "bo urośnie" jest bez sensu przy takich numerach jak teraz.
Dawno sprzedałem, zarobiłem gdzie indziej, (ost na Lubawie -t.j. wczoraj i dziś) ale nie mam zamiaru nikomu udowadniać zamieszczając tu wyciąg z DM.
Po prostu nie obchodzi mnie już kto co komu sprzedał, po ile, za ile, kiedy, na co i po co w chemosie.
A teraz popatrzcie na wolumen....

A co do Pana KAPRYCHO to sobie zobacz poprzednie moje posty, w których podawałem nazwy spółek NIM UROSŁY a później na nich zarobiłem.
Sorry ale na czym, kiedy i cen we/wy na najbliższe dni Ci nie podam - bo takie mam kaprycho.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - tompo75.]
waldi101259 / 77.113.26.* / 2011-01-19 08:58
Drugi tysiąc odrobiony na abc data. Co do wartości księgowej K-protosu to jest ona niewielka w stosunku do wielkości ostatniej emisji akcji. K=protos to tylko potencjalne zyski. Jężeli Chemos by te zyski inwestował to wartość akcji wzrośnie ale jak nar azie nie słyszałem o inwestycji opartej na zyskach tylko na nowych emisjach akcji.
Poza tym niech mnie ktoś przekona żę jest inaczej niż kwestia poniżęj.
Aklcje stoją na najniższym w ich historii poziomie. Kto więc je sprzedaje? Wystraszeni akcjonariusze bojący się dalszego spadku? Wydaje mi się że jest to nadal ściąganie kapitału z rynku tylko w sposób delikatny.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy