CHEMOS

Money.pl / 2009-07-27 20:29
Komentarze do spółki: CHEMOS.
Wyświetlaj:
mietek23 / 2010-12-29 16:08
To forum wielu czyta ja codziennie,lecz niewielu pisze.A zadanie mam takie same jak /według mnie/.
według mnie / 84.234.0.* / 2010-12-29 15:34
Rzecz w tym, że wygląda na to że ruszy lada dzień, a w przypadku CHEMOSa to i 2gr to dużo, więc większość woli trzymać, żeby zarobić także i na początkowym ruchu. Poza tym wielu z nas uśredniało, więc sprzedaż łączy się za stratą, a kto powiedział, że przy innej spółce nie trzeba będzie czekać. W sytuacji, gdy sprzeda się ze stratą i wejdzie w co innego, a CHEMOS akurat w tym momencie ruszy i się przegapi z 2-3 gr większość woli pozostać. Co zresztą przyspieszy moment ruchu w górę.
tompo75 / 2010-12-29 14:41
To było do mnie? Mam nadzieję, że nie bo to co mówię wynika po prostu ze zdrowego rozsądku by nie kisić kasy tylko sprzedać, a kupić jak zacznie rosnąć, a w tym czasie zarobić na czymś innym, to raz.
Po drugie forum na które zagląda 5 osób chyba nie jest dobrym pomysłem żeby tu odbywały się jakieś rozgrywki xD nawet dla leszczy jak my. "mocarze" mają takie forum raczej w poważaniu, chyba żeby sprawdzić nastroje w "plebsie" ale i w to wątpię xD
Po trzecie... nie pisz chłopie nigdy na forum z capsem xD
Po czwarte - sam czekam aż mi alarm ustawiony zawyje, kiedy to chemek osiągnie 0,50 i będzie można zacząć kupować, bo od kursu 0,5 do 0,6 czy 1,0 zdążę kupić akcje 100x
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - tompo75.]
tompo75 / 2010-12-29 10:32
Mówiłem Wam wczoraj rano żeby wyjąć stąd kasę i podałem parę spółek, np Zremb który jak się okazało na końcu, urósł wczoraj 9,5%, pomyślcie ile byście zarobili mając pieniądze z chemosa w ręku.
Zelmer jak dziś za nisko nie spadnie i się vol pojawi też dobrze wróży na najbliższy czas, bo Zremb to było jednodniowa akcja oczywiście, Hawe będzie też chyba sobie lecieć zaraz w górę...
Coś Cie się tak tego chemosu uczepili? ;p
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - tompo75.]
tompo75 / 2010-12-29 10:23
Pchanie dorobku całego życia w jedną spółkę... no cóż, to już hazard a nie inwestowanie ;)
Tu nie chodzi o analizy tylko o ludzi. Bo co? FON nagle się polepszył 60% czy chemos pogorszył o 50% jako spółki?
Jedno nie ma niestety nic wspólnego z drugim. Po prostu firma nie padnie i tyle, niestety zostały poczynione zagrywki, które się inwestorom (leszczom) nie spodobały i tyle.
Trzeba poczekać aż przyjdzie kapitał, który będzie chciał na chemosie zarobić, bo potencjał jest by spokojnie min 10% zarobić jak nie 20%, no ale teraz FON jest na tapecie a chemos poziomo jak FON.Tylko tam najpierw była 7,5% "próba" której tutaj jak na razie nie widać.
A na marginesie, ludzie - nie siedźcie w jednej firmie i czekacie.
Sprzedajcie akcje, obróćcie nimi gdzie indziej, a jak tu zacznie rosnąć to se je kupicie z powrotem po cenie powiedzmy 2-3gr drożej.
Nie widzę sensu takiego trzymania, sami policzcie sobie w domach, prócz psychologicznego, że nim nie sprzedam to nie straciłem.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - tompo75.]
marsjanin / 79.184.255.* / 2011-01-16 13:42
"Bo cierpliwość to klucz do zysku. Jeżeli byłem pewien, że mam dobre papiery pod względem fundamentalnym, a spółka, w którą zainwestowałem, ma się dobrze, no, to czekałem cierpliwie na zakładane duże zyski. Nie przejmowałem się, że akcje chwilowo tracą, bo strata rzeczywista jest wtedy, gdy sprzeda się akcje ze stratą, nie wytrzymując presji spadkowych"
J1512 / 87.96.121.* / 2010-12-29 14:29
CZYŻBY MOCARZE W CHEMOSIE KUPILI ZA MALO PO NISKIEJ CENIE I KORZYSTAJĄ Z USLUG HARCOWNIKA J/W KTÓRY MA ZA ZADANIE SKUTECZNIE OBRZYDZAĆ AKCJE CHEMOSA !!!!!!!!
według mnie / 84.234.0.* / 2010-12-28 17:53
Do zakochanej w Patrowiczu:
Patrowicz nie jest jedyną osobą mającą pieniądze w Polsce, a to że Petrole mają większość akcji nie ma nic do rzeczy dlatego, że akcji za dajmy na to 5 milionów którykolwiek inwestor nie bedzie miał problemu wykupić lub potem wyprzedać przy obecnym woluminie ...
Podejrzewam, że jesteś tą samą osobą co golfistka, o której tu jakiś czas temu ktoś wspomniał ... kiedyś przez taką ludzie tracili pieniądze ... teraz będą tracić potencjalne zyski ...
sb -billu / 95.48.117.* / 2010-12-28 20:27
TO PODAJ CHOCIAŻ JEDNĄ OSOBE CZY JAKAŚ FIRME ,CZY JAKIŚ FUNDUSZ EMERYTALNY Z KASA KTÓRA CHOĆBY WSPOMNIAŁA O CHEMOSIE PRZEZ OSTATNI ROK - POMIJAJĄC NAS CZYLI WSZYSTKICH LESZCZY.JEDYNE CO JESZCZE RATUJE CHEMOSA PRZED ZJAZDEM DO BIOTONA,TO JAKIES TAM ZYSKI,ALE NIECH TYLKO JEDEN RAPORT BEDZIE TROCHE GORSZY I ZJAZD NA 14 GROSZY GOTOWY.
sb -billu / 95.48.117.* / 2010-12-28 20:31
DLACZEGO FON SPRZEDAŁ WSZYSTKIE AKCJE PO 52 GROSZE MĄDRALE-PRZECIEŻ MOGLI POCIĄGNĄC KURS NA 60 CZY 80 GROSZY - ALE WIEDZIELI ŻE WYŻEJ SIĘ NIE DA - A WY DALEJ SIE OSZUKUJECIE - ALE PO CO ?
marsjanin / 83.20.146.* / 2010-12-28 21:33
a druga strona medalu ktos kupil 7 mln od nich po 53 grosze poza rynkiem ???? ten to dopiero sie dal sie w ch..ja zrobic ..zporownanie z biotonem to juz chyba jakis zart tam jest prawie 6 mld akcji ...a tu ledwo 150 mln ...z czego w obrocie 60 mln .. w ostatnich dniach 30-35 mln akcji zmienilo wlascicieli ...za jakis czas sie skonczy ilosc tych co maja checi do sprzedazy ze strata i kurs pojdzie w gore .. poza tym bioton ma wartosc ksiegowa na akcje 19 groszy i bardzo dlugo sie krecil w okolicy 19-21 dopiero w ostatnim czasei nieco podupadal na zdrowiu :P ..wiec 14 groszy to ty predzej zobaczysz w swoim portfelu niz na chemosie
sb -billu / 95.48.117.* / 2010-12-28 21:37
NO MOZE TROCHE PRZESADZIŁAM Z TYM BIOTONEM ALE JUZ GŁUPIEJE Z TYM CHEMOSEM - UMOCZYŁAM W NIM DOROBEK CAŁEGO ŻYCIA - A POTEM ZA KREDYTY UŚREDNIAŁAM,A TERAZ JAK WIDZE JUZ TYLKO LINA MI ZOSTAŁA
marsjanin / 83.20.146.* / 2010-12-28 23:30
tak o tym fonie ostatnio tu bylo duzo to spojrz na fon dzis ..w ciagu 4 dni , ponad 50 procentowy wzrost ... z okolicy 40 gorszy na 68 ..polrest nim zdechl odbil ..techmex to samo ...nie ma powodow do optymizmu na razie ale nie ma tez do skrajengo pesymizmu ..pamietaj o kontrakcie z synthosem sp z o.o. spółką należącą do grupy Synthos S.A. ...a synthos tego roku to prawdziwa gwiazda 176 procentowy wzrost ..kazdy normalny czlowiek by powiedzial zaraz przeciez chemos wspolpracuje z taka firma ...potezny kontrakt byc moze w przyszlosci wspolraca sie rozwinei ...a tu nastroje jakby zaraz to wszsytko mialo runac ..a mamy juz k-protosa w czechach ...dziwnym trafem synthos ma produkcje w czechach w kralupach ...a moze sie kiedys info pojawic o tresci .. kontrakt k-protosa w kralupach ...:)
według mnie / 84.234.0.* / 2010-12-28 22:40
Cierpliwości ... spółka nie upada, ostatnio kurs ruszył do góry, to co teraz się dzieje to niestety działania niedowiarków, to może potrwać ile ? 2-3 sesje ... kurs ruszyłby do góry już przy okolicach 0,58, ale FON wszystkich wystraszył ... swoją drogą jeśli to nie było ugadane między FONem a CHEMOSem to FON nieźle wykołował zarząd CHEMOSu ... przed wzrostami FONu też był spadek prawie do progu a potem 2-3 sesje i wystrzał w górę ... poza tym teraz zarobiony kapitał z FONu na tych co kupowali w euforii po cenie blisko 70gr trzeba gdzieś ulokować ... CHEMOS jest na dnie i miał lekkie ruchy w górę, więc to idealna inwestycja zwłaszcza, że cena przypomina cenę FONu tuż przed wzrostami ... mimo tej całej sytuacji myślę, że nadeszła pora na wzrosty jednak wzrosty podobne do tych z FONu ... nie licz na to co stało się pare miesięcy po debiucie CHEMOSu ...
mietek23 / 2010-12-28 17:08
Na FONIE jest to samo ,z tą różnico że te firmy nie można z sobą porównywać.
tompo75 / 2010-12-28 17:00
Co kupiłem po ,50 to szybko po ,5 sprzedałem.
Teraz to można sobie kupić po 0,45 i sprzedać szybko po 0,47 w porywach.
0,6 to tu nie będzie dłuższy czas chyba
mietek23 / 2010-12-28 17:11
A ja po 0.75,a po uśrednieniu po 0.61.
mietek23 / 2010-12-28 16:53
Ja uśredniam już piąty raz i mam nadzieje że to co spadło na pewno się podniesie.
Niema podstaw do tego by miało być inaczej.
sb -billu / 95.48.117.* / 2010-12-28 16:31
NA CO WY JESZCZE LICZYCIE????????????????????????????????????
-LICZYLIŚCIE NA PATROWICZA ALE JEGO JUŻ TU NIE MA -ZAROBIŁ NA CZYSTO 3 MELONY I SOBIE POSZEDŁ Z TĄ KASĄ JAKIEŚ TAM WIATRAKI ROBIĆ-TRZEBA BYŁO UCIEKAĆ RAZEM Z NIM DO FONA TO BYŚCIE CHOCIAŻ NA 0 WYSZLI. -KTO MA WAM TEN KURS POCIĄGNĄC W GÓRE -ŚWIETY MIKOŁAJ? - ON NIE GRA NA GIEŁDZIE!!!ŻADEN INNY DUŻY INWESTOR NIE WEJDZIE BO PETROLE MAJA 60 % AKCJI I NIC BY NIE MIAŁ DO GADANIA.OBUDZCIE SIĘ !!! I PRÓBUJCIE JAKOŚ ODRABIAĆ STRATĘ BO CIĘZKO BEDZIE TERAZ NAWET 60 GROSZY ZOBACZYĆ.
PARE LINKÓW DO PRZEMYŚLENIA ŻEBYŚCIE SIĘ OBUDZILI I PRZESTALI SAMI SIEBIE OSZUKIWAĆ ŻE BEDZIE DOBRZE,BO NIE BEDZIE -JA SIĘ JUŻ Z TYM POGODZIŁAM.

http://www.parkiet.com/artykul/24,996255_6-5-mln-zl-gotowki-dla-Fonu-Ecology.html

http://www.parkiet.com/artykul/9,987424_Fon-Ecology-zarabia-jak-fundusz.html

http://www.parkiet.com/artykul/1001040_Fon-liderem-wzrostow.html
mietek23 / 2010-12-28 15:48
Czy ten worek niema dna?Sypią i sypią,a Mikołaj dawno jest u w u siebie.
według mnie / 84.234.0.* / 2010-12-28 10:02
Z tego co obserwowałem to chemos zachowuje się tak jak FON gdy zaczynał zwyżkować ... po lekkim ruchu w górę lekki ruch w dół i ceny otwarcia i zamknięcia mniej więcej w tych samych okolicach ... w każdym bądź razie mimo tej niepewnej sytuacji dzisiaj dokupiłem co nieco po 0,46 ... myślę, że do 0,45 nie zejdzie bo teraz ten spadek to wypalanie się tych co zwątpili przez to, że ruch był powolny a ich jest bardzo niewiele ...
według mnie / 84.234.0.* / 2010-12-28 10:11
no i pomyłka ...
tompo75 / 2010-12-28 09:46
Miast się dołować to lepiej zarabiać... fon, jago, zelmer (gdyby miał vol) bo mu się odwróciło raczej, zremb też chyba wylądował... nie tkwić chłopaki w jednym i czekać aż się komuś zachce po spekulować tutaj, jak mu się FON znudzi ;)
według mnie / 84.234.0.* / 2010-12-28 09:18
Kolejna sesja dołowania się ;)
według mnie / 84.234.0.* / 2010-12-27 15:56
Mam wrażenie, że żeby CHEMOS ruszył to najpierw FON musi sie wypalić ... gdy tam skończą się wzrosty ludzie zaczną szukać nowego celu ...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy