Forum Polityka, aktualnościPolityka

Chiński rząd przyznaje: Wykorzystujemy organy skazanych

Chiński rząd przyznaje: Wykorzystujemy organy skazanych

Wyświetlaj:
gr oszek / 83.23.199.* / 2006-11-17 14:10
Było i jest oczywiste, że w ChRL wykonywane są wyroki na przeciwnikach politycznych jednak to, że handluje się ich organami jest dla mnie (myslę, że nie tylko) zaskoczeniem. Zgoda więęźnia lub jego rodziny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kpina z całej międzynarodowej opinii publicznej. Jestem za tym aby boijkotować chińskie produkty. Każdy z nas może pomóc tym biedakom, poprostu nie kupując chińskich wytrobów.
Apeluję - zróbmy coś porządnego w swoim życiu bo na łożu śmierci przysnią nam się wszyscy ludzie, których bezpośrednio lub pośrednio skrzywdziliśmy.
pieniądzostrzelec / 83.175.180.* / 2006-11-25 22:32
Hej. Od kilku lat nie kupuje rzeczy made in china, albo made in PRC, lub PRCH, i wiecie co, nie mam z tym żadnych problemów. Znajomi się dziwią. Czasami wchodzę do sklepu i pytam się gdzie jest robione, sprzedawcy jak jeden, "w chinach", wtedy ja im pokazuje metki i co się okazuje, że można znaleźć mnóstwo rzeczy, które nie są tam robione:, na przykład: Bułgaria, Rumunia, Turcja, Bangladesz, Wietnam, Indonezja, Indie.

I wiecie co , te rzeczy są na prawdę dobrej jakości, lepszej jak robione w chinach. Sprawdziłem i polecam.

Najlepszym karabinem jest portfel.

Najnowsze wpisy