Chiny i Azja

Fahrenheit / 2009-01-07 15:31
Mam pytanie, ponieważ posiadam troszkę pieniędzy w Funduszu Pioneer Dochodu i Wzrostu Rynku Chińskiego (ok. 1 tys. na dzień dzisiejszy) - jak uważacie: czy jest sens trzymać ten fund, czy zamienić go na coś innego? Jednostki posiadam od września tego roku, więc spadek znaczny - trzeba było konwertować w Skarbiec Obligacji, ale to dla mnie lekcja na przyszłość. Mam platformę AXA, więc wybór jest duży. Horyzont inwestycji ok. 8 lat. Fundusz radzi sobie średnio, zastanawiałem się czy nie przerzucić tego w Noble Fund mieszany, ew. 50% w obligacje, a za drugą połowę dokupywać co miesiąc Legg Masona. Szkoda patrzeć jak to leci, więc proszę o merytoryczne opinie.
Wyświetlaj:
antyING / 78.102.255.* / 2009-01-07 22:32
Nie rozumiem pytania bo kwota o której piszesz jest zupenie nieistotna.
Fahrenheit / 2009-01-08 10:15 / Bywalec forum
dla mnie tysiąc jest istotny, podobnie jak 30 tys. i 800 zł. Dla lepszego zrozumienia: "Szkoda patrzeć jak to leci, więc proszę o merytoryczne opinie". Opinie o Pioneer TFI też.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy