Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Chiny: To Dalajlama namawia do samopodpaleń

Chiny: To Dalajlama namawia do samopodpaleń

Money.pl / 2012-12-10 08:53
Komentarze do wiadomości: Chiny: To Dalajlama namawia do samopodpaleń.
Wyświetlaj:
matsy / 212.180.192.* / 2012-12-10 14:26
Chiński rząd naprawdę musi być potwornie zadufany w sobie, skoro sądzi, że świat uwierzy w tak elementarną bzdurę!! I że sądzi, że ludzie nie mają elementarnej wiedzy, że buddyzm i pokrewne filozofie CHRONIĄ ŻYCIE. W każdym przejawie, więc gdzie tu do zachęt do samobójstwa?!!!
(dalej aż chciało się powołać na analogię, że to tak, jakby papież chrześcijański, pasterz miłości miał nawoływać do nienawiści...ale jak uczą fakty z historii kościoła, krucjaty itp., to jednak poniecham...)
Róża12 / 2012-12-10 15:07
No przecież na kogoś trzeba zwalić winę, za samopodpalenia się ludzi... no przecież to nie może być wina pokojowo nastawionej Ludowej Partii Chin... tylko nikogo innego jak Dalajlamy...
Marek666 / 46.169.70.* / 2012-12-10 09:53
Warto otworzyc oczy i zastanowic sie co sie zanim sie wyleje jad ze swoje buzi.. . Mialem okazje spotkac DL wielokrotnie, jak i przeczytac kilka jego ksiazek. Wg mojej skromnej oceny do debila mu bardzo daleko. Mysle ze ksiazki nie byly finansowane przez prze CIA, choc kto wie... To pierwszy moj wpis na jakimkolwiek portalu.. jakos nie moglem sobie odmowic.. jak to znajomi pracujacy w portalach nazywaja osoby pozbawione elementarnej wiedzy "haterzy" ladne okreslenie ... coz anonimowosc robi ze ludzi. Milego dnia zycze :)
GÓRNIK / 2012-12-10 10:28
Dalajlama? jakoś mi się wierzyć nie chce, moze nie jestem bardzo zgłebiony w tę jego filozofię, ale wydawała mi się w miarę pokojowa
lkjhgfdssdfghjkLKJHGHJKL / 212.14.47.* / 2012-12-10 08:53
Mit o szlachetnym Dalajlamie to polityka propagandowa CIA. USA zależy na destabilizowaniu każdego zakątka Świata gdziekolwiek jest silne, niezależne od USA państwo które się rozwija gospodarczo i stosuje własną politykę. wszędzie tam CIA promuje w mediach zachodnich jakiegoś dysydenta, zawziętego wroga porządku i ladu w tym kraju, finansuje go i używa debila do walki z wlasnym rządem w interesie imperializmu amerykańskiego. Taka jest prawda, cala prawda i tylko prawda o kreciej robocie Dalajlamy wobec swojego ciemnego narodu.

Najnowsze wpisy